Ziaja, Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C + HA/P, Krem ujędrniający na dzień

Nawilżająca emulsja z aktywną i stabilną witaminą C oparta na:
- biotechnologii enzymatycznego, stopniowego uwalniania witaminy C
- synergicznym połączeniu z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności
- długotrwałym oddziaływaniu na skórę po aplikacji

Problem:
skóra potrzebująca intensywnej odnowy – cienka, o niskiej spoistości, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.

Wskazania:
profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry - sugerowana pielęgnacja 30+, po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej.

Efekt Med:
- Przyspiesza produkcję włókien podporowych – kolagenu i elastyny.
- Wzmacnia efekt spoistości i jędrności naskórka.
- Redukuje parametry wiotczenia skóry.
- Długotrwale wygładza zmarszczki.
- Odmładza skórę przez rozświetlenie i wyrównanie kolorytu.
- Zapewnia codzienną ochronę przed promieniowaniem UV.

bez parabenów, bez alkoholu
SPF <15
Wiek
30+

odżywia, polecam!

Używam kremu od ponad roku, dosyć sporadycznie, głównie przed snem. Widzę, że skóra szybciej się regeneruje, jest elastyczna, mięciutka, delikatna. Myślę, że warto spróbować. Nie trzeba wiele go używać, aby efekt był widoczny. Bardzo korzystna cena w stosunku do wydajności. Wygodne, praktyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad roku

Świetny kremik

Świetny krem! Kupiłam już trzecie opakowanie i na pewno nie będzie ono ostatnie. Bardzo dobrze nawilża, mimo tego, że jest niesamowicie lekki. Jest również bardzo wydajny, ponieważ już jedna pompka wystarcza na pokrycie całej twarzy. Opakowanie airless pozwala na wykorzystanie całego produkty do ostatniej kropelki.
Ale najważniejsze jest to, że zauważyłam poprawę stanu skóry i zmniejszenie niedoskonałości.

Ten krem jest wart każdej złotówki

Używam tego kremu od dwóch miesięcy i muszę przyznać ze jest to najlepszy krem jaki w życiu używałam. Moja skóra jest pełna blasku , przebarwienia zostały rozjaśnione. Warty każdej złotówki

Od siebie mogę polecić

Fajnie nawilża i koi , nie mam po nim efektu mokrej skóry tylko ładne nawilżenie, dobrze się wchłania. Pomógł mojej cerze po uczuleniu na krem z lumene.
Stosuje go pod podklady, mam z lancome, clinique i clarins i z każdym podkładem ładnie współpracuje. Polecam

Krem ujędrniający z C

Fajny kremik na dzień. Daje efekt nawilżenia, mam jednak wrażenie, że długo wchłania się w skórę.
Delikatnie rozświetla i ujędrnia skórę. Niska ochrona SPF6

W sumie to nie wiem czy lubie

Krem ma dobrą konsystencje. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Co do zapachu- jest,ale nie nachalny. Odjęłam dwie gwiazdki bo niestety krem spowodował u mnie wysyp trądzikowy. Efekt naciągnięcia zmarszczek o dziwo zauważony

Dobry krem

Krem w opakowaniu w postaci tubki - jest dość łatwo używać. Krem charakteryzuje się dobrą konsystencję, łatwo się rozsmarowuje na twarzy. W miarę dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu a po wchłonięciu się nie klei się cera. Produkt nie podrażnia i jest bardzo wydajny. Cera jest nawilżona, miękka i gładka po stosowaniu.

niedawno znaleziony i lubię go

ziaja to nie jest mój pierwszy wybór jeżeli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji, ale na prawde jestem zadowolona z działania tego kremu na dzień. nie wiem kto w ziaji ostatnio zarządza ale ich pomysły na dermokosmetyki czy naturalną pielęgnację są w punkt. tanie, proste w składzie produkty, które pomagają. świetnie rozświetla poszarzałą cerę, daje jej blasku i zdrowego błysku. nawilża i odżywia, ale jednocześnie nie jest to ciężki krem, który zapycha. jest przyjemny i noszalny pod makijażem. 50 ml za ok 15 złotych to jest na prawdę warta wypróbowania cena zwłaszcza że jest dostępny w hebe.

Przyjemny krem :)

Mam skórę cienką, naczyniową, bladą (wiecznie wyglądam na chorą). Podczas używania tego kremu miałam wrażenie, że rozświetlił mi buzię dzięki właśnie dobrej formie wit. C. Nie mam po nim jakichś spektakularnych efektów jeśli chodzi o wygładzenie zmarszczek (jest jeszcze wersja na noc i będę ją stosować jak wykończę ten, już prawie, prawie...), ale faktycznie buzia jakby się taka troszkę pełniejsza zrobiła, bardziej nawilżona. Stosowanie tego kremu to dla mnie czysta przyjemność, nie spodziewałam się, że Ziaja mi tak przypadnie do gustu jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Ma świetną konsystencję, taką konkretną aczkolwiek nie za gęstą, świetnie się rozsmarowuje, na koniec jakby wklepuję kremik w buzię i cieszę się rozświetleniem oraz nawilżeniem. Ma przyjemny, lekko wyczuwalny zapach. Mam nadzieję, że wersja na noc okaże się równie przyjemna jak na dzień. Taka forma kremu odpowiada mi najbardziej i jakby wszystkie kremy, których używam takie były to moja pielęgnacja osiągnełaby automatycznie wyższy level. Krem wykorzystam do cna, bo opakowanie da się łatwo przeciąć i resztę kremu przełożyć do słoiczka. Nigdy tak nie robiłam, ale tak bardzo mi się spodobał, że stwierdziłam iż muszę wydobyć resztkę produktu. O czymś to świadczy :) Polecam krem każdemu kto nie ma dużo funduszy na kremy z wyższej półki, ale szczerze, ten też jest super :) Ziaja, oby tak dalej :)

dobra dawka

W tym kremie kryje sie porządna dawka witaminy C , co mnie głównej zdziwiło na plus to solidne nawilżenie i oczywiście ujędrnienie :) krem ma dobrze zwartą konsystencje , ładnie pachnie lekko cytrusowo , przy regularnym stosowaniu wygładza i rozświetla

Przypadkowy ,ale się sprawdził

Krem kupiłam w pośpiechu tuż przed podróżą bez zastanowienia.

Opakowanie produktu w sam raz na wyjazd, mała , biała, poręczna, minimalistyczna tubka.
W środku krem o delikatnej, lekkiej konsystencji w białym kolorze , praktycznie bezzapachowy.

Krem łatwo rozprowadza się na skórze, dość szybko wchłania i nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy.
Produkt dobrze współgra z serum, kremem z filtrem i podkładem.
Nic się się ścina i nie roluje .
Twarz jest delikatnie nawilżona i lekko ujędrniona, a makijaż pozostaje niezmieniony przez kilka godzin.
Innych pozytywnych właściwości, o których pisze producent nie zauważyłam.

Pomimo braku fascynacji produktem uważam, że jest to fajna ,lekka i przyjemna propozycja na wiosnę i lato.

Mój ideał

Uwielbiam go. Mam skórę normalną bez większych problemów jednak jest dosyć szara i zmęczona, pojawiają też się pierwsze zmarszczki. Ten krem powoduje że skóra staje się od razu gładka, nabiera blasku, drobne niedoskonałości znikają i zmarszczki są mniej widoczne. Krem ma lekka konsystencje, szybko się wchłania, nie uczula i nie ma zapachu. Jest stosunkowo tani i wydajny. Opakowanie jest minimalistyczne i estetyczne w postaci tubki.

Jest ok

Jestem miłośniczką kremów ziaja. Używam jego od dłuższego czasu. Krem bardzo łatwo i szybko rozprowadza się. U mnie akurat świetnie nawilżył skórę i miałam bardzo promienną. Jestem bardzo zadowolona.