Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• Nie
  • Czerwono-pomarańczowa draka. Zapycha i aplikacja jest denerwująca bo trzeba długo mieszać pędzlem żeby się coś nabrało a to wszystko za cenę za którą można kupić 2 lepsze bronzery.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić locked za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja zalety

• Mocno brązowy bronzer
  • Powiem szczerze, że spodziewałam się czegoś innego - wiele osób bardzo chwaliło mi perełki, więc i ja się na nie zdecydowałam, a tutaj niemiłe zaskoczenie - nie mogę tego produktu normalnie użyć , jedynie jako super silnego bronzera w lecie, kiedy jestem opalona. Mam bardzo jasną karnację i po pomalowaniu się perełkami wyglądałabym jak po znacznym przedawkowaniu solarium. Muszę spróbować tej jaśniejszej wersji produktu, może ona okaże się dla mnie odpowiedniejsza. Z tej niestety nie jestem zadowolona - nawet po lekkim muśnięciu policzków mam wypieki jak "ruska lalka". Aplikator jest bardzo przeciętny, samo pudełko zaś nietrwałe, spadło i od razu pękło, zamknięcie się wręcz rozwaliło. Sam układ perełek też chyba jest ważny, bo jeśli akurat zbiorą się koło siebie same brązowe? Myślę, że nie do końca ten problem przemyślano. Osobiście produktu nie polecam, dodatkowo jeszcze dodam, że próbowałam nakładać kosmetyk pędzlem, ale nie bardzo jest to wykonalne, gdyż całe perełki gnieżdżą się we włosiu pędzla. Cena za wysoka, zdecydowanie.

Plusy
    - wydajność
    - eleganckie opakowanie
    Minusy
    - ciężki
    - cena
    - nadaje efekt maski

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ok
  • Kuleczki zrobiły na mnie takie średnie wrazenie, zdecydowanie wolę te z wibo, lecz myślę że to kwestia koloru gdyż kuleczki przyszły do mnie pomarańczowo brązowe a nie takie jak zamawiałam lecz trudno, kupiłam je i tak na promocji i nie zwróciłam ich bo znalałam na nie sposób. Ogólnie pomijając kolor to kuleczki są całkiem w porządku, na pewno są dobrze napigmentowane, bardzo łatwo przesadzić z ilością produktu i stworzyc nieestetyczne plamy, więc trzeba uważac przy aplikacji, są dośc trwałe, 8 godzin utrzymują się bez problemu ogolnie nawet niezłe choc i tak bardziej do gustu przypadły mi kulki z wibo ;-)

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1- zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Misiaa1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Kulki kupiłam za 18zł, u zaprzyjaźnionej konsultantki Po pierwszym wypróbowaniu stwierdziłam, że kolor jest dla mnie zbyt ciemny (mam odcień Deepest Bronze - efekt intensywnej opalenizny). Twarz mam raczej bladą, po nałożeniu na nią samych kulek wyglądałam, jakbym miała na twarzy plamy po nieudanej aplikacji samoopalacza... Już chciałam je zwracać, kiedy opatentowałam nakładanie ich na puder i na różane kulki (też firmy AVON) - wtedy, o dziwo, kolor ładnie się wyrównał, nie wyglądało to sztucznie, uzyskałam efekt średniej opalenizny i wyszczuplonej twarzy. Niestety często ten efekt nie do końca mi wychodzi... Doświadczone kobiety mogą spróbować wykonturować nimi buzię, mnie to nawet się udaje. Gdy tylko mi się skończą, kupię wersję "Bronzed", które mają w pudełeczku pół na pół ciemne i jasne kulki.

Dołączoną gąbkę wyrzuciłam, żeby szybciej można było się do nich dostać

- aplikacja - bardzo łatwo z nimi przesadzić, czasem muszę zmywać twarz po dwa razy i dalej wychodzi mi efekt salamandry plamistej... :/
    - bardzo poważnie podejrzewam je o wyskakiwanie niespodzianek na policzkach, z którymi wcześniej nie miałam problemu :/

+ szalenie wydajne,
    + ładnie pachną,
    + stosunek wydajności do ceny,
    + zgrabne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę warto
  • Kupiłam drugi raz, bo ich wydajność to po prostu bajka

Pierwszego opakowania w ogóle nie zużyłam. Zostało jeszcze w nim sporo kuleczek, ale musiałam je wyrzucić, ponieważ używałam ich już chyba za długo i bałam się, że ich ważność się skończyła.

Kuleczki mają bardzo ładny, ciepły kolor, który sprawia, że buzia wygląda na bardziej opaloną i promienną. Aplikuję je pędzelkiem z avonu, który również dostałam na promocji

Ostatnio zrezygnowałam z makijażu. Bardzo rzadko zdarza mi się malować buzię, bo chcę, żeby przez wakacje moja skóra nieco odpoczęła, więc na razie kuleczek używa tylko mama i również jest z nich bardzo zadowolona

Produkt godny polecenia, szczególnie w promocji, bo kuleczki są naprawdę bardzo bardzo wydajne. Minusów brak.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Chcesz pochwalić Renatka16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pink Bronze!!!
  • Wiem, ze perełki Avon sa juz kultowym kosmetykiem firmy. Nigdy jednak nawet nie przyszło mi do glowy,aby je nabyc. Wydawały mi sie tandetne, jakies takie ceglano-pomaranczowe...dopóki nie wypuszczono nowego odcienia-Pink Bronze. Chociaz i na ten pewnie nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie filmik na youtube...
    Perełki Pink Bronze sa wlasnie tym, czego szukalam. Bronzer, róz i delikatny rozswietlacz w jednym. Dają bardzo naturalny efekt na twarzy. Uzywajac ich nie siegam po róz. Nie są mocno napigmentowane, wiec raczej nie ma mowy o zrobieniu sobie nimi krzywdy. Mam cerę bardzo jasną, której nie opalam więc nie wiem jak sie sprawdzą na ciemniejszych buzkach, ale podejrzewam ze nałozone w wiekszej ilosci ladnie podkresla opalenizne. Twarz po ich nalozeniu wygląda promieniscie i dziewczęco. Nie podrazniają, nie uczulają...Utrzymują sie na licach prawie cały dzien. Zauroczona moim nowym hitem zamowilam tym razem perełki diamentowe...Mam nadzieje ze równie dobrze sie sprawdza.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne
  • Perełki kupiłam za 30zł, a nie za ponad 50 jak jest tu napisane. Starczają one na bardzo długo, są trwałe i długo utrzymują się na skórze. Skóra wygląda po nich bardzo naturalnie i mają bardzo przyjemny zapach. Moja karnacja jest raczej jasna ale odcień tych perełek wygląda na skórze bardzo ładnie. Używam nich zamiast róży. Polecam ten produkt.

Chcesz pochwalić aleksandra8969 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsze niż jakikolwiek róż itp.
  • Perełki są naprawdę świetne! Wystarczają na długi czas, są trwałe, zakrywają mi nawet rumieńce, na policzkach wyglądają naturalnie, jakby skóra była po prostu muśnięta słońcem. Na pewno nie zamienię ich na żadne inne. Minusem jest to, że jeżeli jesteśmy opalone to stają się zbyt jasne i trzeba kilka warstw nakładać, żeby cokolwiek było widać. No i z ceną troszeczkę przesadzili, ale bardzo często są promocje i można je kupić nawet za 20 PLN.

Chcesz pochwalić Iwcia14161 za czytelną i pomocną recenzję?
  • calkiem ok
  • skradalam sie do niego dlugi czas. niby moj typ.
    calkiem ok jesli nie jestem opalona . dwa wyjscia na slonce i jest dla mnie za jasny i ma cieply odcien - wolalabym chlodny . mimo ze jest lato musze go odstawic bo jest jasniejszy niz moja opalenizna. przestaje miec na niego pomysl. tani tez nie jest .

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: zaczete jedno

Chcesz pochwalić kate5241 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujda
  • kupiłam bo były w atrakcyjnej cenie w avonie. Ogolnie mam mieszane uczucia co do nich gdy jestem opalona na twarzy lub mam podkład ( a rzadko uzywam) to jest ok ładnie wygalda ale gdy juz jestem bledsza to wydaje mi sie ze strasznie widac ze mam nałozone.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agata6966 za czytelną i pomocną recenzję?