Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• Dobry produkt
  • Ogólnie podchodzę ostrożnie do avonowskich kosmetyków,bo wiele z nich jest kiepskiej jakości,ale te kuleczki są świetne.

Plusy:

+bardzo wydajne
    +świetnie się blendują na skórze
    +nie tworzą plam
    + idealna pigmentacja(na pewno z nimi nie przesadzimy.Spokojnie mozna dołożyć kolejną warstwę)
    +często można je kupić w promocji za 19,90

Odjęłam pół gwiazdki za troszkę pomarańczowy odcień.Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak!
  • Używam kulek od długigo czasu są na prawdę mega wydajne!
    mają delikatny kolor.Twarz nie jest po nich ponarańczowa.Kończę właśnie opakowanie którego używam codziennie od dobrych 3 lat.Za promocyjną cenę w katalogu na prawdę się opłaca.

Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Chcesz pochwalić Spinka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny efekt
  • Perełki brązujące dają naturalny efekt delikatnego brązowienia. Posiadają także efekt rozświetlania. Wszystko zależy od tego ile produktu nałożymy, wówczas uzyskamy pożądany efekt. Z moich doświadczeń wynika, że dwukrotne pociągnięcie pędzlem zdecydowanie wystarcza by podkreślić kości policzkowe.

Cena też jest korzystna, bo produkt w promocji kosztuje około 20 zł. Są wydajne, o ile nie pogubimy kuleczek, które wbijają się w pędzel i wypadną. To by był największy minus tego produktu. Jak pogubię jeszcze połowę, to chyba pokruszę te kuleczki.

Chcesz pochwalić jasmine23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt, ale...
  • ...minusem tego produktu jest cena, ale Avon często robi na nie promocje, więc warto poczekać.
    Plusy:
    - wydajność
    - dostępność
    - trwałość
    - możliwość stopniowania odcienia
    - łatwe nakładanie produktu
    - gąbeczka w opakowaniu zabezpiecza kuleczki przed wysypywaniem się z niego

Chcesz pochwalić blaszaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny efekt, tylko ta aplikacja
  • Efekt cieniowania jest ładny. Można go łatwo stopniować. Odcień naturalny, jeśli się nie przesadzi.

Minus jest taki, że mi jakoś trudno nabrać pigment na pędzel. Raz że trzeba się nakręcić, a dwa, że kulki przy tym chcą uciekać z pudełka W sumie, mimo dobrego efektu końcowego, straciłam do niego cierpliwość i odłożyłam na dość długo.

Właśnie przeczytałam, że można kulki zgnieść i stosować jak sypki puder. Może to uratuje sytuację.

Ilość zużytych opakowań: 1 niekończące się opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ronja_corka_zbojnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zacznę od tego że produkt ten w postaci kuleczek nie wchodzi w grę . Wogule nie mogłam nabrać produktu na pędzel . Tak więc wszystkie kuleczki rozdrobniłam do postaci pudru. I teraz jestem z nich zadowolona. Produkt ma właściwości rozswietlajace więc można go używać nie tylko jako bronzer ale i na całą twarz. Jest średnio napigmentowany dlatego krzywdy nie zrobi. Cena świetna- w promocji znalazłam go za 20 zł w katalogu. Wart polecenia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Nie rozstawałam się z nimi przez jakieś dwa lata. Ostatnio zaczęłam używać innych bronzerów i trochę je zdradziłam, ale były ze mną długo. Dobry, trwały, bardzo wydajny kosmetyk. Mogłyby być bardziej "złote".

+ wydajność
    + cena
    + jakość, trwałość

- trochę zbyt pomarańczowy odcień

Używam tego produktu od: 2/3 lata

Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozstaję się z nimi
  • Nie doszukałam się w tym kosmetyku żadnych wad. Mam jasną karnację i róż wygląda na mojej twarzy dość nienaturalnie. Perełki brązujące natomiast dobrze komponują się z chłodnym odcieniem mojej cery, nieco go ocieplają, a przy tym ładnie modelują twarz. Są bardzo wydajne - używam ich od roku, a końca nie widać. Co za tym idzie, cena - w związku z wydajnością - jest bardzo atrakcyjna. W katalogach Avonu są przeważnie przecenione i kosztują ok. 20-25 zł (cena regularna to ok. 50 zł). Za kosmetyk, który starcza na tak długi czas to naprawdę niewiele.

Plusy:
    + naturalny odcień
    + ładnie modelują twarz
    + ekstremalnie wydajne
    + cena
    + gąbka w opakowaniu, która zapobiega wysypywaniu się perełek

Minusy: brak

Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo je lubię
  • Perełki umieszczone są w plastikowym, brązowym słoiczku, przez który widać zawartość. Cieszę się, że zmieniło się ich opakowanie na bardziej płaskie. Dzięki temu kosmetyk mieści się w małej, podręcznej kosmetyczce. Perełki dają naturalny efekt, który można stopniować. Można nakładać je na całą twarz, by podkreślić opaleniznę lub na kości policzkowe, by je zaznaczyć. Jedyna rzecz, która nie za bardzo mi się podoba, to zapach. Jednak da się z nim wytrzymać. Perełki brązujące to jeden z bardziej udanych produktów Avonu, do którego lubię wracać.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 22 g

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu mam
  • Miałąm na nie ochotę od kiedy zobaczyłąm je pierwszy raz w katalogu. Gdy już nauczyłam się obchodzić z nimi pokochałam je.

+mega wydajne
    + po krótkim eksperymentowaniu łatwo się je nakłada i stopniuje efekt.
    +trwałe widoczne nawet po kilku godzinach
    +dobre opakowanie, nie wypełnione kuleczkami po brzegi, na plus równiez gąbeczka zabezpieczająca

Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij