Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• Naprawdę warto
  • Kupiłam drugi raz, bo ich wydajność to po prostu bajka

Pierwszego opakowania w ogóle nie zużyłam. Zostało jeszcze w nim sporo kuleczek, ale musiałam je wyrzucić, ponieważ używałam ich już chyba za długo i bałam się, że ich ważność się skończyła.

Kuleczki mają bardzo ładny, ciepły kolor, który sprawia, że buzia wygląda na bardziej opaloną i promienną. Aplikuję je pędzelkiem z avonu, który również dostałam na promocji

Ostatnio zrezygnowałam z makijażu. Bardzo rzadko zdarza mi się malować buzię, bo chcę, żeby przez wakacje moja skóra nieco odpoczęła, więc na razie kuleczek używa tylko mama i również jest z nich bardzo zadowolona

Produkt godny polecenia, szczególnie w promocji, bo kuleczki są naprawdę bardzo bardzo wydajne. Minusów brak.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Chcesz pochwalić Renatka16 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Pink Bronze!!!
  • Wiem, ze perełki Avon sa juz kultowym kosmetykiem firmy. Nigdy jednak nawet nie przyszło mi do glowy,aby je nabyc. Wydawały mi sie tandetne, jakies takie ceglano-pomaranczowe...dopóki nie wypuszczono nowego odcienia-Pink Bronze. Chociaz i na ten pewnie nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie filmik na youtube...
    Perełki Pink Bronze sa wlasnie tym, czego szukalam. Bronzer, róz i delikatny rozswietlacz w jednym. Dają bardzo naturalny efekt na twarzy. Uzywajac ich nie siegam po róz. Nie są mocno napigmentowane, wiec raczej nie ma mowy o zrobieniu sobie nimi krzywdy. Mam cerę bardzo jasną, której nie opalam więc nie wiem jak sie sprawdzą na ciemniejszych buzkach, ale podejrzewam ze nałozone w wiekszej ilosci ladnie podkresla opalenizne. Twarz po ich nalozeniu wygląda promieniscie i dziewczęco. Nie podrazniają, nie uczulają...Utrzymują sie na licach prawie cały dzien. Zauroczona moim nowym hitem zamowilam tym razem perełki diamentowe...Mam nadzieje ze równie dobrze sie sprawdza.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne
  • Perełki kupiłam za 30zł, a nie za ponad 50 jak jest tu napisane. Starczają one na bardzo długo, są trwałe i długo utrzymują się na skórze. Skóra wygląda po nich bardzo naturalnie i mają bardzo przyjemny zapach. Moja karnacja jest raczej jasna ale odcień tych perełek wygląda na skórze bardzo ładnie. Używam nich zamiast róży. Polecam ten produkt.

Chcesz pochwalić aleksandra8969 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsze niż jakikolwiek róż itp.
  • Perełki są naprawdę świetne! Wystarczają na długi czas, są trwałe, zakrywają mi nawet rumieńce, na policzkach wyglądają naturalnie, jakby skóra była po prostu muśnięta słońcem. Na pewno nie zamienię ich na żadne inne. Minusem jest to, że jeżeli jesteśmy opalone to stają się zbyt jasne i trzeba kilka warstw nakładać, żeby cokolwiek było widać. No i z ceną troszeczkę przesadzili, ale bardzo często są promocje i można je kupić nawet za 20 PLN.

Chcesz pochwalić Iwcia14161 za czytelną i pomocną recenzję?
  • calkiem ok
  • skradalam sie do niego dlugi czas. niby moj typ.
    calkiem ok jesli nie jestem opalona . dwa wyjscia na slonce i jest dla mnie za jasny i ma cieply odcien - wolalabym chlodny . mimo ze jest lato musze go odstawic bo jest jasniejszy niz moja opalenizna. przestaje miec na niego pomysl. tani tez nie jest .

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: zaczete jedno

Chcesz pochwalić kate5241 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujda
  • kupiłam bo były w atrakcyjnej cenie w avonie. Ogolnie mam mieszane uczucia co do nich gdy jestem opalona na twarzy lub mam podkład ( a rzadko uzywam) to jest ok ładnie wygalda ale gdy juz jestem bledsza to wydaje mi sie ze strasznie widac ze mam nałozone.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agata6966 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt "cegielki"
  • Perelki kosztuja 30zl , cena jest przesadzona!
    Efekt jaki daja na mojej twarzy nie jest ladny, powiewaz maja strasznie ceglany kolor. Spodziewalam sie innego efektu brazujacego, a nie pomaranczowych policzkow.. Ale to nie wszystko po 2-3 godzinach sciera sie robiac plamy. Na pewno nie daje naturalnego efektu. Mozna z nimi przesadzic nakladajac go, chociaz ja nakladam go niewiele a i tak baaaaaaaardzo widac ten okropny pomaranczowy kolor . wiec jak go nakladac zeby bylo ladnie? probowalam zmieniac metode nakladania lecz ciagle jest to samo.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiace

Chcesz pochwalić bella02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kosmetyk-dobry efekt!!
  • Bardzo udany kosmetyk, pozbyłam sie wszystkich róży na policzki itp.Używam tylko jego.I choć maluje się często wcale ich nie ubywa-potwornie wydajne.trzymają sie w kupie i pomimo ciągłego używania są kuleczkami, a nie pyłkiem.Ładny naturalny brązujący efekt, wyciągają mi kontur twarzy i podkreślają kości policzkowe.Nie podrażniają skóry, nie robią zaskórników.Bardzo bardzo je lubię.Chyba kupiłam w promocji, ale nie pamietam, bo mam je już strasznie długo....I wciąż są i końca nie widać....Ładny przyjemny delikatny zapach , praktyczne wytrzymałe opakowanie.Gwiazdkę odjęłam za zbyt wysoką cenę katalogową.

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne, ale troszkę drogie
  • Całkiem przyzwoite perełki brązujące. Daję naturalny efekt rozświetlenia twarzy. Utrzymują się bardzo długo na skórze. Nie zapychają jej, nie wywołują też podrażnień. Są wydajne - jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy regularnego stosowania. Mają przyjemny zapach. Aplikacja ich jest banalnie łatwa. Opakowanie - bardzo ładne, poręczne. Odejmuję 1 gwiazdkę za zbyt wysoką cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezmordowane
  • Używam tych kulek niemal codziennie od 8 miesięcy i na moje oko nie widać na nich żadnego ubytku

Kupiłam od znajomej konsultantki za 19,90 ot tak na wypróbowanie, chociaż nie przepadam za Avonem i bojkotuję ich produkty z racji testów na zwierzętach bądź zlecania tych testów innym ośrodkom...

Nie kupię ponownie.

Opakowanie solidne, nic sie nie popsuło. Cena katalogowa za wysoka moim zdaniem. Kulki ładnie pachną, dozują się trochę opornie, ale dzięki temu nie da się przesadzić z nimi na skórze. Używam do nich pędzla do bronzera z mini zestawu EcoTools. Kulki lubią się nabijać w pędzel trzeba na to uważać.

Na pewno są lepsze, z uwagi na to, że jest to mój pierwszy bronzer nie jestem zbyt miarodajna

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?