Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• Lepsze niż jakikolwiek róż itp.
  • Perełki są naprawdę świetne! Wystarczają na długi czas, są trwałe, zakrywają mi nawet rumieńce, na policzkach wyglądają naturalnie, jakby skóra była po prostu muśnięta słońcem. Na pewno nie zamienię ich na żadne inne. Minusem jest to, że jeżeli jesteśmy opalone to stają się zbyt jasne i trzeba kilka warstw nakładać, żeby cokolwiek było widać. No i z ceną troszeczkę przesadzili, ale bardzo często są promocje i można je kupić nawet za 20 PLN.

Chcesz pochwalić Iwcia14161 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• calkiem ok
  • skradalam sie do niego dlugi czas. niby moj typ.
    calkiem ok jesli nie jestem opalona . dwa wyjscia na slonce i jest dla mnie za jasny i ma cieply odcien - wolalabym chlodny . mimo ze jest lato musze go odstawic bo jest jasniejszy niz moja opalenizna. przestaje miec na niego pomysl. tani tez nie jest .

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: zaczete jedno

Chcesz pochwalić kate5241 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujda
  • kupiłam bo były w atrakcyjnej cenie w avonie. Ogolnie mam mieszane uczucia co do nich gdy jestem opalona na twarzy lub mam podkład ( a rzadko uzywam) to jest ok ładnie wygalda ale gdy juz jestem bledsza to wydaje mi sie ze strasznie widac ze mam nałozone.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agata6966 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt "cegielki"
  • Perelki kosztuja 30zl , cena jest przesadzona!
    Efekt jaki daja na mojej twarzy nie jest ladny, powiewaz maja strasznie ceglany kolor. Spodziewalam sie innego efektu brazujacego, a nie pomaranczowych policzkow.. Ale to nie wszystko po 2-3 godzinach sciera sie robiac plamy. Na pewno nie daje naturalnego efektu. Mozna z nimi przesadzic nakladajac go, chociaz ja nakladam go niewiele a i tak baaaaaaaardzo widac ten okropny pomaranczowy kolor . wiec jak go nakladac zeby bylo ladnie? probowalam zmieniac metode nakladania lecz ciagle jest to samo.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiace

Chcesz pochwalić bella02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kosmetyk-dobry efekt!!
  • Bardzo udany kosmetyk, pozbyłam sie wszystkich róży na policzki itp.Używam tylko jego.I choć maluje się często wcale ich nie ubywa-potwornie wydajne.trzymają sie w kupie i pomimo ciągłego używania są kuleczkami, a nie pyłkiem.Ładny naturalny brązujący efekt, wyciągają mi kontur twarzy i podkreślają kości policzkowe.Nie podrażniają skóry, nie robią zaskórników.Bardzo bardzo je lubię.Chyba kupiłam w promocji, ale nie pamietam, bo mam je już strasznie długo....I wciąż są i końca nie widać....Ładny przyjemny delikatny zapach , praktyczne wytrzymałe opakowanie.Gwiazdkę odjęłam za zbyt wysoką cenę katalogową.

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne, ale troszkę drogie
  • Całkiem przyzwoite perełki brązujące. Daję naturalny efekt rozświetlenia twarzy. Utrzymują się bardzo długo na skórze. Nie zapychają jej, nie wywołują też podrażnień. Są wydajne - jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy regularnego stosowania. Mają przyjemny zapach. Aplikacja ich jest banalnie łatwa. Opakowanie - bardzo ładne, poręczne. Odejmuję 1 gwiazdkę za zbyt wysoką cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezmordowane
  • Używam tych kulek niemal codziennie od 8 miesięcy i na moje oko nie widać na nich żadnego ubytku

Kupiłam od znajomej konsultantki za 19,90 ot tak na wypróbowanie, chociaż nie przepadam za Avonem i bojkotuję ich produkty z racji testów na zwierzętach bądź zlecania tych testów innym ośrodkom...

Nie kupię ponownie.

Opakowanie solidne, nic sie nie popsuło. Cena katalogowa za wysoka moim zdaniem. Kulki ładnie pachną, dozują się trochę opornie, ale dzięki temu nie da się przesadzić z nimi na skórze. Używam do nich pędzla do bronzera z mini zestawu EcoTools. Kulki lubią się nabijać w pędzel trzeba na to uważać.

Na pewno są lepsze, z uwagi na to, że jest to mój pierwszy bronzer nie jestem zbyt miarodajna

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam je od zawsze
  • Mam te kuleczki od zawsze, choc stale mi uciekają. Przy sprzątaniu stale je gdzieś znajduję.Mimo to nigdy nie może ich zabraknąć. Nadają skórze ładny odciń i lekkie rozświetl, dobrze się trzymają i dodją wykończenia twarzy. Nie są zbyt intensywne, pasujący dla każdej twarzy. Nakłada oczywiście pędzlem, modelują idealnie twarz. Nie podrażniają , nie zapychają i nie uczulają. Minusem jest pudełko. Jest zbyt delikatne, pęka szybciej niż kończą mi się kuleczki. Mam je w zastępczym pudełku, bo śą bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: 6 lat, może dłużej
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe, kolejne kończę

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje pierwsze perełki brazujace
  • To mój pierwszy tego typu kosmetyk..wiec nie mam porównania z innymi firmami..niby są ok na początku były dla mnie za ciemne więc musiałam wyrzucić najciemniejsze perełki..i teraz jest ok łatwo się nakładają i daja ładny efekt

Używam tego produktu od: prawie roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Woseba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Uwielbiam te perełki! Nadają twarz efekt naturalnej opalenizny. Nakładanie jest bardzo proste. Jeśli chodzi o trwałośc to utrzymuje sie skórze dość długo. Są bardzo wydajne bo jedno opakowanie mam już około roku a perełek jest jeszcze sporo

Używam tego produktu od: okolo roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić mirabel9 za czytelną i pomocną recenzję?