Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• Fajne, ale troszkę drogie
  • Całkiem przyzwoite perełki brązujące. Daję naturalny efekt rozświetlenia twarzy. Utrzymują się bardzo długo na skórze. Nie zapychają jej, nie wywołują też podrażnień. Są wydajne - jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy regularnego stosowania. Mają przyjemny zapach. Aplikacja ich jest banalnie łatwa. Opakowanie - bardzo ładne, poręczne. Odejmuję 1 gwiazdkę za zbyt wysoką cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezmordowane
  • Używam tych kulek niemal codziennie od 8 miesięcy i na moje oko nie widać na nich żadnego ubytku

Kupiłam od znajomej konsultantki za 19,90 ot tak na wypróbowanie, chociaż nie przepadam za Avonem i bojkotuję ich produkty z racji testów na zwierzętach bądź zlecania tych testów innym ośrodkom...

Nie kupię ponownie.

Opakowanie solidne, nic sie nie popsuło. Cena katalogowa za wysoka moim zdaniem. Kulki ładnie pachną, dozują się trochę opornie, ale dzięki temu nie da się przesadzić z nimi na skórze. Używam do nich pędzla do bronzera z mini zestawu EcoTools. Kulki lubią się nabijać w pędzel trzeba na to uważać.

Na pewno są lepsze, z uwagi na to, że jest to mój pierwszy bronzer nie jestem zbyt miarodajna

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam je od zawsze
  • Mam te kuleczki od zawsze, choc stale mi uciekają. Przy sprzątaniu stale je gdzieś znajduję.Mimo to nigdy nie może ich zabraknąć. Nadają skórze ładny odciń i lekkie rozświetl, dobrze się trzymają i dodją wykończenia twarzy. Nie są zbyt intensywne, pasujący dla każdej twarzy. Nakłada oczywiście pędzlem, modelują idealnie twarz. Nie podrażniają , nie zapychają i nie uczulają. Minusem jest pudełko. Jest zbyt delikatne, pęka szybciej niż kończą mi się kuleczki. Mam je w zastępczym pudełku, bo śą bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: 6 lat, może dłużej
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe, kolejne kończę

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje pierwsze perełki brazujace
  • To mój pierwszy tego typu kosmetyk..wiec nie mam porównania z innymi firmami..niby są ok na początku były dla mnie za ciemne więc musiałam wyrzucić najciemniejsze perełki..i teraz jest ok łatwo się nakładają i daja ładny efekt

Używam tego produktu od: prawie roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Woseba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Uwielbiam te perełki! Nadają twarz efekt naturalnej opalenizny. Nakładanie jest bardzo proste. Jeśli chodzi o trwałośc to utrzymuje sie skórze dość długo. Są bardzo wydajne bo jedno opakowanie mam już około roku a perełek jest jeszcze sporo

Używam tego produktu od: okolo roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić mirabel9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham !
  • Zdecydowanie TAK !+mega naturalny efekt opalenizny - wystarczą dwa machnięcia pędzlem

+ wystarczą na bardzo długo, ja od 2 lat wciąż nie mogę zużyć pierwszego opakowania

+ładne pudełeczko, nowa wersja wygląda lepiej niz ta stara

+dobrze utrzymuje sie na skórze, wiadomo w ciągu dnia JEDNA delikatna poprawka sie przyda.

+nie ma tragedii, nie zbiera sie w kącikach

+ nie podkreśla suchych skórek - co jest dla mnie ważne..

+ często w promocjach.. ja kupuje tylko na nich za 20zł ..to spora różnica cenowa

Moje KWC

NIE widzę żadnych minusów

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego !

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pietrucha_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Perełki dają ładny delikatny, dzienny efekt. Posiadam te w tonacji chłodnej, nie wpadają w pomarańcz, idealne do pracy/szkoły.
    Dodatkową zaletą jest ich wydajność, tego produktu chyba nie da sie skończyć.

Wadą jest twałość produktu, widać go na twarzy pierwsze kilka godzin, później szybko blednie i znika. Dodatkowo cena bez promocji jest stanowczo za wysoka (ok 52 zł )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola2102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Ogólnie podchodzę ostrożnie do avonowskich kosmetyków,bo wiele z nich jest kiepskiej jakości,ale te kuleczki są świetne.

Plusy:

+bardzo wydajne
    +świetnie się blendują na skórze
    +nie tworzą plam
    + idealna pigmentacja(na pewno z nimi nie przesadzimy.Spokojnie mozna dołożyć kolejną warstwę)
    +często można je kupić w promocji za 19,90

Odjęłam pół gwiazdki za troszkę pomarańczowy odcień.Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak!
  • Używam kulek od długigo czasu są na prawdę mega wydajne!
    mają delikatny kolor.Twarz nie jest po nich ponarańczowa.Kończę właśnie opakowanie którego używam codziennie od dobrych 3 lat.Za promocyjną cenę w katalogu na prawdę się opłaca.

Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Chcesz pochwalić Spinka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny efekt
  • Perełki brązujące dają naturalny efekt delikatnego brązowienia. Posiadają także efekt rozświetlania. Wszystko zależy od tego ile produktu nałożymy, wówczas uzyskamy pożądany efekt. Z moich doświadczeń wynika, że dwukrotne pociągnięcie pędzlem zdecydowanie wystarcza by podkreślić kości policzkowe.

Cena też jest korzystna, bo produkt w promocji kosztuje około 20 zł. Są wydajne, o ile nie pogubimy kuleczek, które wbijają się w pędzel i wypadną. To by był największy minus tego produktu. Jak pogubię jeszcze połowę, to chyba pokruszę te kuleczki.

Chcesz pochwalić jasmine23 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij