Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• Dobry produkt
  • Nie rozstawałam się z nimi przez jakieś dwa lata. Ostatnio zaczęłam używać innych bronzerów i trochę je zdradziłam, ale były ze mną długo. Dobry, trwały, bardzo wydajny kosmetyk. Mogłyby być bardziej "złote".

+ wydajność
    + cena
    + jakość, trwałość

- trochę zbyt pomarańczowy odcień

Używam tego produktu od: 2/3 lata

Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozstaję się z nimi
  • Nie doszukałam się w tym kosmetyku żadnych wad. Mam jasną karnację i róż wygląda na mojej twarzy dość nienaturalnie. Perełki brązujące natomiast dobrze komponują się z chłodnym odcieniem mojej cery, nieco go ocieplają, a przy tym ładnie modelują twarz. Są bardzo wydajne - używam ich od roku, a końca nie widać. Co za tym idzie, cena - w związku z wydajnością - jest bardzo atrakcyjna. W katalogach Avonu są przeważnie przecenione i kosztują ok. 20-25 zł (cena regularna to ok. 50 zł). Za kosmetyk, który starcza na tak długi czas to naprawdę niewiele.

Plusy:
    + naturalny odcień
    + ładnie modelują twarz
    + ekstremalnie wydajne
    + cena
    + gąbka w opakowaniu, która zapobiega wysypywaniu się perełek

Minusy: brak

Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo je lubię
  • Perełki umieszczone są w plastikowym, brązowym słoiczku, przez który widać zawartość. Cieszę się, że zmieniło się ich opakowanie na bardziej płaskie. Dzięki temu kosmetyk mieści się w małej, podręcznej kosmetyczce. Perełki dają naturalny efekt, który można stopniować. Można nakładać je na całą twarz, by podkreślić opaleniznę lub na kości policzkowe, by je zaznaczyć. Jedyna rzecz, która nie za bardzo mi się podoba, to zapach. Jednak da się z nim wytrzymać. Perełki brązujące to jeden z bardziej udanych produktów Avonu, do którego lubię wracać.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 22 g

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu mam
  • Miałąm na nie ochotę od kiedy zobaczyłąm je pierwszy raz w katalogu. Gdy już nauczyłam się obchodzić z nimi pokochałam je.

+mega wydajne
    + po krótkim eksperymentowaniu łatwo się je nakłada i stopniuje efekt.
    +trwałe widoczne nawet po kilku godzinach
    +dobre opakowanie, nie wypełnione kuleczkami po brzegi, na plus równiez gąbeczka zabezpieczająca

Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest żle
  • kulki dają subtelny efekt są wydajne do tego w promocji mozna ich dostac za 20zl.lubie ich uzywac jednak mam ciemna karnacje i jak dla mnie to musze sie troche nameczyc zeby uzyskac efekt sa malo napigmentowane za co odejmuje gwiazke jednak polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 1miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: część opakowania

Chcesz pochwalić naatalia2203 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne
  • Fajny produkt do lekkiego wykonturowania twarzy - kuleczki niestety nie są mocno napigmentowane, ale dają bardzo naturalny efekt. Tworzą na twarzy delikatną taflę, efekt nie jest płaski. Bardzo dobre do stosowania na co dzień, ładnie wygląda muśnięta nimi szyja czy dekolt. Właściwie produkt jest na tyle delikatny, że można musnąć nim całą twarz, a dopiero później skupić się na mocniejszym zaznaczaniu skroni czy kości policzkowych.

Dodam jeszcze, że perełki to ten rodzaj kosmetyku, który nigdy się nie kończy Polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skusiłam się i...
  • ... rewelacja, bardzo je lubię. Kupiłam w promocji więc tym bardziej . Nadają one bardzo ładny odcień na skórze, który długo się utrzymuje. Jedyne co mam do zarzucenia to opakowanie, kiedyś przez przypadek nierówno zakręciłam (o co niestety nie trudno) i nie mogłam go później otworzyć. Ale sam produkt jak najbardziej na plus.

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić majkax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto kupić.
  • Skóra muśnięta słońcem?
    Zdecydowanie tak!

Jednak używam tego produktu bez względu na porę roku, ponieważ preferuję bronzery od różów. Po kosmetyku oczekuję trwałości, wydajności, ładnego zapachu, nieuczulania mnie i drobinek, których niestety tutaj zabrakło. Niemniej nie jest to wielka wada, w zderzeniu z zaletami tych perełek naprawdę nieistotna dla większości kobiet

Efekt jest naturalny, nawet przy obfitym zastosowaniu. Perełki są niezwykle wydajne, mam wrażenie, że nigdy mi się nie skończą...!

Fajny produkt wart swojej - i tak niskiej - ceny.

Używam tego produktu od: roku.
    Ilość zużytych opakowań: dwa.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC !!
  • Brązujące kuleczki AVON używam od lat.
    Są one podstawowym elementem w mojej kosmetyczce
    używam je na kości policzkowe, niekiedy do konturowania twarzy.
    Kolor jest wyrazisty, nadaje fajnego rozświetlenia.
    Są baaardzo wydajne! Jedno opakowanie starcza na conajmniej 2 lata przy codziennym użytkowaniu
    Kolor nie schodzi, nie blaknie
    Nie pozostawia plam na twarzy po kilku godzinach.

Chcesz pochwalić martynq00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozświetlają
  • Perełki po nałożeniu potrafią pieknie podkreslić kości policzkowe, rozświetlić twarz. Istnieje jednak ryzyko, że po nieumiejętnym, lub przesadnym nałożeniu produktu osiągniemy efekt przeciwny, to jest bardziej nałożymy cień na policzki niz rozświetlacz. Produkt mógły być lepszy (jaśniejsze kuleczki), jednak nie jest żle, i jako bronzer do sporadycznego użycia- u mnie spisuje się dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 22 g

Chcesz pochwalić Marallie za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij