Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• dla mnie tylko jako róż
  • Nie jestem nimi zachwycona. Jak dla mnie są za mocne. Ogólnie się nie opalam i chciałam troche przyciemnić twarz ale po nałożeniu na całosci wygladam baaaardzo nienaturalnie więc tylko delikatnie muskam nim policzki.
    Utrzymują się długo i rzeczywiscie są wydajne. Cenowo nie należą do tanich chyba że są w promocji.

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Dla mnie perełki mają same plusy, być może jestem tak nimi zachwycona bo nigdy nie używałam innych i nie mam porównania. Perełki są przede wszystkim bardzo wydajne, mam wrażenie, że nigdy się nie kończą. Delikatnie rozświetlają twarz. Dają subtelny, delikatny efekt na twarzy. Polecam

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam z myślą by podkreślić delikatnie kości policzkowe. Pierwsze wrażenie: Super! Świetnie nadaje się do podkreślenia kości policzkowych, modelowania twarzy czy przypruszenia delikatnie szyji (która mi się słabo opala :/?) . Niestety czasem tworzą mi się placki, a pędzel czyszczę regularnie i nadmiar kosmetyku zawsze strzepuję...Zawiedziona jestem też trwałością. Mam cerę mieszaną, na policzkach suchą i wrażliwą, a puder znika po ok. 1,5 h. wyparowuje

Plusy:
    - wygodne w użyciu opakowanie
    - WYDAJNOŚĆ
    - ładnie modeluje rysy twarzy
    - odcień nie jest jakoś nachalny i mogą go stosować nawet bladziutkie twarzyczki

Minusy:
    - słaba trwałość kosmetyku na buzi

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 już prawie całe

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje ulubione
  • To są moje ulubione kulki i jeden z najbardziej ulubionych produktów firmy Avon.

Są przede wszystkim wydajne - tak naprawdę kupuję je gdy je pogubię .

Mają ładny kolor, który mogę stopniować poprzez nakładanie powtórne pędzla. Długo utrzymuje się na twarzy, a stosuję je głównie do kości policzkowych.

Cena myślę że jest ok, bo produkt jest wydajny. A poza tym można go kupić w promocjach nawet na pół ceny.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i teraz mam 3 - cie

Chcesz pochwalić nika_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • TTen bronzer kupiłam chyba 2 lata temu i to był strzał w 10. Mają piękny brązowy kolorek ze złotymi drobinkami co daje efekt rozświetlajacy, nakladam je pędzlem na kośsci policzkowe więc nie dają efektów placków, są bardzo wydajne, nie krusza się mały minusik za trwałość bo czasem wymaga poprawek ale przy tylu plusach to nic. Zdecydowanie zagości na zawsze w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1

Chcesz pochwalić ASIA91189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne
  • Produkt bardzo fajny, ładne kolory, dobrze dobrane odcienie kulek co sprawia, że naturalnie wygląda na twarzy. Lekko rozświetla, brązuje. Czasem tworzy placki na twarzy, ale po dłuższym używaniu nauczyłam się z niego korzystać.
    Bardzo wydajny, sympatyczny zapach. Dość trwały, czasem wymaga poprawek po kilku godzinach.
    Nie jest idealny ale jak na razie to najlepszy bronzer jaki spotkałam, a wiele już wypróbowałam.
    Więc zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić biedroska za czytelną i pomocną recenzję?
  • 50 na 50
  • Zachęcona wysokimi opiniami, postanowiłam zamówić sobie te oto kuleczki
    Plusy:
    rozświetla,
    nadają ładną opalenizne,
    wydajne ( chyba nigdy się nie skończą! ),
    nienachalne drobinki brokatu,
    solidne, całkiem ładne opakowanie.

Minusy:
    zapach sztuczny (jednak po nałożeniu na twarz niewyczuwalny),
    trwałość; znika po 1.5h? ( wydaje mi się, że dłużej utrzymują się na skórze bez nakładania podkładu),
    czasem z niewiadomo jakich powodów robia się 'placki',
    cena (chyba że w przecienie -60% (19,99)).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Charlize20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Perełek brązujących z firmy Avon używam już od kilku lat. Jest to kosmetyk, z którym nie mogę się rozstać i ciągle do niego wracam. Kuleczki dają super wrażenie i są mega wydajne. Starczają na długi czas. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ewelcia116 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Kuleczki dają bardzo fajny efekt, makijaż jest rozświetlony i daje efekt opalenia. Skóra jest złotawa bardzo podoba mi się ten produkt. Kuleczki nie kruszą się nadmiernie i dobrze nabierają na pędzel. Opakowanie wygodne, trwałe. Kuleczki mają delikatny zapach, który jest bardzo przyjemny podczas make upu. Produkt zdecydowanie na tak. Pasuje do jasnych podkładów i nie wygląda sztucznie. Dobry produkt

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: jendo

Chcesz pochwalić AgnesShow za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudeńko
  • Kulki brązujące Avon kupuję od lat. Nadal są niezawodne.
    To podstawowy kosmetyk w mojej łazience. Używam codziennie do kości policzkowych oraz delikatnie całą twarz i szyję.
    Nadają ładny koloryt, łatwo się nakładają.
    Starczają na mega długo. Są bardzo wydajne.
    Mi 1 op starcza na pewno na ponad rok.
    Dlatego też nie mogę zganić za dość wysoką cenę bo jest super wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić trapez5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Podpatrzyłam je u koleżanki, która dość namiętnie ich używała i teraz wcale Jej się nie dziwię dlaczego.

Są naprawdę mega wydajne. Kilka miesięcy temu podczas promocji zaopatrzyłam się w nowe opakowanie, jednak nawet go jeszcze nie otworzyłam, bo poprzednie po prostu nie chce się skończyć (pomimo codziennego użytkowania).

Aplikacja oczywiście pędzlem. Nie należy nakładać zbyt wiele kosmetyku, bo można zrobić sobie krzywdę. Mam dość jasną karnację i dosłownie jedno-dwa pociągnięcia pędzla wystarczą. Istotna sprawa to późniejsze lekkie roztarcie kosmetyku aby nie powstał efekt ciemniejszych plam na twarzy.

Kolor jest idealny. Piękny jasny brąz, zero pomarańczu, po prostu efekt naturalnej opalenizny. Świetnie nadają się zarówno do konturowania całej twarzy, jak i podkreślenia jedynie kości policzkowych.

Cena nie powinna przerażać, bo dość często zdarzają się promocje, z których naprawdę warto skorzystać. Jeżeli aktualnie w katalogu promocji brak, wystarczy zajrzeć na allegro. Tam spokojnie można je znaleźć w rozsądnych cenach.

Zapach jak dla mnie strasznie chemiczny. Nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety tak się nim zachwycają. Moim zdaniem naprawdę nie ma czym i zwyczajnie staram się nie zbliżać do nich nosa.

Trwałość może nie jest najlepsza, ale też nie ma na co narzekać. Prosty sposób - nie dotykać twarzy a efekt utrzyma się naprawdę na długo. Teraz pytanie co to znaczy długo. W moim przypadku 6-8 godzin bez poprawek.

Pozytywnie zaskoczyło mnie nowe opakowanie. Jego stara wersja była moim zdaniem po prostu za duża. Gąbka, która się w nim znajdowała zajmowała ponad połowę jego objętości. Cieszę się, że teraz ją zmniejszono, a i samo opakowanie tak przyjemniej wygląda. Teraz zajmuje mniej miejsca w kosmetyczce, co jest dużym plusem w porównaniu do jego poprzednika.

Właściwie nie mam się do czego przyczepić. Bez tych perełek nie wyobrażam sobie codziennego makijażu. Ich używanie weszło mi już po prostu w nawyk.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pygama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • bardzo lubię te kulki,ładnie się rozprowadza,
    jaśniejsza wersja dobra do bladej cery, ładnie pachnie kosmetyk, chyba to najfajniejsza rzecz z Avon,

cena - na promocji można kupić za grosze
    starcza na długo

Używam tego produktu od: od marca 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietety tylko dobre
  • Kupiłam go opierając sie na paru dobrych opiniach.

Niestety u mnie sie nie sprawdził
    Kolor jaki pozostawia twarzy niestety jest strasznie ceglasty, pomarańczowy. Brzydko wyglada na twarzy, krótko sie utrzymuje. Moze do innego rodzaju cery ładniej by ja podkreslił, ale u mnie niestety nie.

Nie planuje wiecej kupowac tego produktu

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Piiwonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Są naprawdę świetne, nadają się dla osób zaczynających przygodę z bronzerami i perełkami, super

+ zapach, ojeeej lubie
    + prześlicznie piękny efekt opalonych złotych policzków, no ekstra!
    + cena bo w promocji aż 19,99

-aplikacja... hmm. ciężko nałożyć mi je na dołączoną gąbeczke, a o pędzlu nie wspomne. mimo to kupię jak tylko się skończą

naprawdę nie można chcieć więcej

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione
  • Używam tego produktu jako pudru brązującego oraz modeluję nimi kości policzkowe. Wyglądają naturalnie,
    delikatnie rozświetlają i przyciemniają skórę. Można intensyfikowac efekt nakładając większą ilość preparatu. Są bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Puellaaeternam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zostaną ze mną na dłużej !
  • Kupiłyśmy te perełki z mamą.
    Mimo swej dosyć wysokiej ceny są na prawdę cudowne.
    Ładnie pokrywają buzię, jeśli użyjemy ich odpowiednio na pewno nie zostawią efektu maski i będą wyglądały bardzo naturalnie na buzi.
    Ładne, dosyć trwałe opakowanie z gąbeczką. Spora ilość perełek, są wydajne, używamy ich już od 1.5 miesiąca i nie zauważyłam, aby ich ilość oraz wielkość jakoś znacząco się zmieniła.
    Cena jest dosyć wysoka, jednak przy takiej wydajności na pewno się opłaca.
    Są dosyć trwałe, nie muszę biegać co chwila do łazienki i poprawiać, ponieważ nie wyglądają tak jakbym chciała.

Mogę je polecić każdej kobiecie, która chce pięknie wykończyć swój makijaż.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Onlyshe94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nr 1
  • Perełek brązujących używam już od wielu lat i na pewno prędko z nich nie zrezydnuję, bo są najlepsze ze wszystkich jakie miałam.

Kiedyś jeszcze jako nastolatka używałam różnych tańszych produktów tego typu, ale żaden nie był zużyty do końca wszystkie trafiały w koszu na śmieci. Bo efekt końcowy po ich użyciu był daleki od stanu akceptowalności.

Plusy perełek:
    + ładnie nadają koloryt,
    + są w miarę trwałe, bo odkąd stosuję bazę pod makijaż nie poprawiam nic w ciągu dnia,
    + są bardzo wydajne,
    + cena w promocji ok. 20 zł jest atrakcyjna,
    + ładne opakowanie i trwałe, przy długim użytkowaniu, noszeniu w torebce nie popękało mi,
    + nie są zbyt ciemne (mam jasną karnację) i nie są zbyt jasne (widać je po nałożeniu)

Mój numer jeden od wielu lat.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: powyżej pięciu

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok!
  • Bardzo fajne perełki brązujące, które subtelnie,ale widocznie pomagają mi w codziennym makijażu.

Żeby efekt był widoczny, potrzebna jest kilkukrotna aplikacja, więc nie mam z nim obaw, że makijaż wyjdzie groteskowo.

Perełki są super wydajne, mam je już od przeszło roku i końca nie widać.

Do ideału im jednak troszkę brakuje, przede wszystkim trwałości, niestety po południu nie ma po nich śladu na twarzy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Chcesz pochwalić aiso87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Bardzo lubię perełki avon, posiadam tą i rozświetlającą wersję.
    Z tą brązującą jednak łatwo przesadzić, trzeba uważać na równomierne nakładanie.

Plusy:
    + są wydajne
    +mają łądny odcień
    +nie ścierają się

Minusy:
    -łatwo gubię te kuleczki przy nakładaniu pędzlem, ale to raczej moja wina, niżeli produktu

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warte wypróbowania
  • Kuleczki kupiłam w promocyjnej cenie za 20zł,jak za taką cenę są na prawde warte przetestowania.
    Plusy:
    - baaaardzo wydajne używam kilka miesiecy a zużycia wcale nie widać
    - ładne opakowanie
    - dobra pigmentacja
    - dość długo trzymają sie na twarzy

Minusy:
    - kolor jest odrobinę za pomarańczowy i łatwo z nim przesadzić i narobić sobie plam.

Ogólnie kuleczki moim zdaniem są bardzo dobre.Odejmuję gwazdke za kolor,choć zdaje sobie sprawę że dla lekko opalonej cery bedzie dobry

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić souriree za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny produkt jako róż
  • Nie są to moje jedyne kuleczki z Avonu - mam jeszcze limitowaną edycję z diamentowymi drobinkami, których używam na większe wyjścia, na codzień są zbyt połyskliwe.

Kuleczki brązujące w jednym z ostatnich katalogów były za 19,99zł, więc cenowy hit. Właściwie tylko dlatego się na nie skusiłam i... nie żałuję. Nawet nie zwróciłam uwagi, że są w dwóch tonacjach - po sprawdzeniu pudełka okazało się, że mam wersję ciepłą. Mimo że jestem typową "zimą" to kuleczek z powodzeniem używam jako różu do policzków, dla ożywienia makijażu nude. Mimo bladości nie robią mi absolutnie żadnej krzywdy, żadnej pomarańczowej marchewy na twarzy - pod warunkiem, że używa się ich z umiarem i wyczuciem.

Chciałam wyrazić swoje zaskoczenie, bo nie wiem jak można kłaść to na całą twarz. Nie dziwię się, że ktoś mógł poczuć się oszukany, bo kosmetyk raczej nie służy do tego. No chyba, że ktoś lubi efekt wypudrowanej solary (dodam tylko, że mocna opalenizna jest od dawna passe' ). Również nie mogę się nadziwić, jak ktoś mógł wpaść na pomysł, że gąbeczka, która jest w opakowaniu może służyć do nakładania kosmetyku. Przyznam, że czytając komentarze szczęka mi opadła, a potem popłakałam się ze śmiechu. Kobiety, nie wszystko co się mieści w pudełku, a nie jest kosmetykiem, służy do nakładania jego. Ta gąbeczka jest do tego, żeby kuleczki po opakowaniu nie grzechotały, tylko grzecznie siedziały na miejscu. Do nakładania służy TYLKO pędzel. I po raz kolejny wraca efekt taki, że komuś mógł się nie podobać, skoro wypaciał się tą gąbką.

Podsumowując - kuleczki wydajne, w wersji ciepłej nałożone z umiarem nawet bladziaka ożywią i dodadzą subtelnego glow. Kiedy będą w promocji - brać i się nawet nie zastanawiać.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, mój hit !!!
  • Ladnie pudruje moją buzie, rownomierny efekt. Wystarcza na bardzo dlugo, Fajnie sie naklada bez problemow. koncowy efekt jest bardzo zadowalajacy.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, chyba nigdy go nie zużyje do końca...

Chcesz pochwalić Pietruszka1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie te perełki !!
  • Kupiłam puder brązujący z myślą, że produkt bedzie średni zważywszy na jakoś wiekszości produktów Avon, ale bardzo miło zaskoczył mnie ten produkt.
    Idealnie prezentuje się na mojej twarzy nie powoduje uczuleń, wyprysków czy zaczerwienień.
    Puder trzyma się na mojej twarzy i dekoldzie bardzo długo. Nie robi pomarańczowych plam. Dzięki różnym odcienią kuleczek łatwo dostosować intensywność, która będzie idealna, dzięki temu sprawdza sie na każdą porę roku. Ja używam go zwłaszcza do konturowania twarzy (oczywiście używam do tego pędzla), ale także idealnie nadaję sie do wyrównania koloru twarz dekold.
    Puder na szczęście pozbawiony jest brokatu przez co nie wyglądna sztucznie.Pięknie ożywia koloryt.
    Po za tym jest bardzo wydajny, kuleczki zmniejszaja sie bardzo wolno.
    Opakowanie nie jest najgorsze, wygląda prosto, nie tandetnie. NIe zachwyca jednak gąbeczka, która jest w zestawie z pudrem, szybko sie kruszy
    Jeśli ktoś szuka dobrej jakości kosmetyku za nieduże pieniądze to szczerze polecam ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatny
  • Posiadam wersje dla chłodnej karnacji. Puder jest naprawde mega wydajny.Stosuje go jako wykończenie po nałożeniu pudru w kamienie.Ma fajne rozświetlające drobinki a sam odcień jest bardzo delikatny chociaż nakładam tylko cieniutką wersje rozświetlenie i delikatne zbrązowienie są widoczne.Polecam kupić w promocji

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej
  • Kupiłam,zachwycona falą pozytywnych opinii.
    Jeszcze większą pozytywną wiadomością było to,że jest promocja i kupiłam go za ok. 20 zł. I bardzo dobrze się stało...bo cena regularna jest według mnie zbyt wysoka. Kuleczki są dobre,ale łatwo z nimi przesadzić i narobić plam,nieraz także ich odcień na skórze wydaje się być zbyt pomarańczowy, trzeba mieć małą wprawę,zeby wyglądało to okej. Używam go do konturowania twarzy i spisuję się dobrze,ale nie ma tego efektu, którego się spodziewałam.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lusijkaaa za czytelną i pomocną recenzję?