Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• Uwielbiam
  • Uwielbiam te perełki! Nadają twarz efekt naturalnej opalenizny. Nakładanie jest bardzo proste. Jeśli chodzi o trwałośc to utrzymuje sie skórze dość długo. Są bardzo wydajne bo jedno opakowanie mam już około roku a perełek jest jeszcze sporo

Używam tego produktu od: okolo roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić mirabel9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham !
  • Zdecydowanie TAK !+mega naturalny efekt opalenizny - wystarczą dwa machnięcia pędzlem

+ wystarczą na bardzo długo, ja od 2 lat wciąż nie mogę zużyć pierwszego opakowania

+ładne pudełeczko, nowa wersja wygląda lepiej niz ta stara

+dobrze utrzymuje sie na skórze, wiadomo w ciągu dnia JEDNA delikatna poprawka sie przyda.

+nie ma tragedii, nie zbiera sie w kącikach

+ nie podkreśla suchych skórek - co jest dla mnie ważne..

+ często w promocjach.. ja kupuje tylko na nich za 20zł ..to spora różnica cenowa

Moje KWC

NIE widzę żadnych minusów

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego !

Chcesz pochwalić Pietrucha_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Perełki dają ładny delikatny, dzienny efekt. Posiadam te w tonacji chłodnej, nie wpadają w pomarańcz, idealne do pracy/szkoły.
    Dodatkową zaletą jest ich wydajność, tego produktu chyba nie da sie skończyć.

Wadą jest twałość produktu, widać go na twarzy pierwsze kilka godzin, później szybko blednie i znika. Dodatkowo cena bez promocji jest stanowczo za wysoka (ok 52 zł )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola2102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Ogólnie podchodzę ostrożnie do avonowskich kosmetyków,bo wiele z nich jest kiepskiej jakości,ale te kuleczki są świetne.

Plusy:

+bardzo wydajne
    +świetnie się blendują na skórze
    +nie tworzą plam
    + idealna pigmentacja(na pewno z nimi nie przesadzimy.Spokojnie mozna dołożyć kolejną warstwę)
    +często można je kupić w promocji za 19,90

Odjęłam pół gwiazdki za troszkę pomarańczowy odcień.Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak!
  • Używam kulek od długigo czasu są na prawdę mega wydajne!
    mają delikatny kolor.Twarz nie jest po nich ponarańczowa.Kończę właśnie opakowanie którego używam codziennie od dobrych 3 lat.Za promocyjną cenę w katalogu na prawdę się opłaca.

Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Chcesz pochwalić Spinka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny efekt
  • Perełki brązujące dają naturalny efekt delikatnego brązowienia. Posiadają także efekt rozświetlania. Wszystko zależy od tego ile produktu nałożymy, wówczas uzyskamy pożądany efekt. Z moich doświadczeń wynika, że dwukrotne pociągnięcie pędzlem zdecydowanie wystarcza by podkreślić kości policzkowe.

Cena też jest korzystna, bo produkt w promocji kosztuje około 20 zł. Są wydajne, o ile nie pogubimy kuleczek, które wbijają się w pędzel i wypadną. To by był największy minus tego produktu. Jak pogubię jeszcze połowę, to chyba pokruszę te kuleczki.

Chcesz pochwalić jasmine23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt, ale...
  • ...minusem tego produktu jest cena, ale Avon często robi na nie promocje, więc warto poczekać.
    Plusy:
    - wydajność
    - dostępność
    - trwałość
    - możliwość stopniowania odcienia
    - łatwe nakładanie produktu
    - gąbeczka w opakowaniu zabezpiecza kuleczki przed wysypywaniem się z niego

Chcesz pochwalić blaszaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny efekt, tylko ta aplikacja
  • Efekt cieniowania jest ładny. Można go łatwo stopniować. Odcień naturalny, jeśli się nie przesadzi.

Minus jest taki, że mi jakoś trudno nabrać pigment na pędzel. Raz że trzeba się nakręcić, a dwa, że kulki przy tym chcą uciekać z pudełka W sumie, mimo dobrego efektu końcowego, straciłam do niego cierpliwość i odłożyłam na dość długo.

Właśnie przeczytałam, że można kulki zgnieść i stosować jak sypki puder. Może to uratuje sytuację.

Ilość zużytych opakowań: 1 niekończące się opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ronja_corka_zbojnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zacznę od tego że produkt ten w postaci kuleczek nie wchodzi w grę . Wogule nie mogłam nabrać produktu na pędzel . Tak więc wszystkie kuleczki rozdrobniłam do postaci pudru. I teraz jestem z nich zadowolona. Produkt ma właściwości rozswietlajace więc można go używać nie tylko jako bronzer ale i na całą twarz. Jest średnio napigmentowany dlatego krzywdy nie zrobi. Cena świetna- w promocji znalazłam go za 20 zł w katalogu. Wart polecenia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Nie rozstawałam się z nimi przez jakieś dwa lata. Ostatnio zaczęłam używać innych bronzerów i trochę je zdradziłam, ale były ze mną długo. Dobry, trwały, bardzo wydajny kosmetyk. Mogłyby być bardziej "złote".

+ wydajność
    + cena
    + jakość, trwałość

- trochę zbyt pomarańczowy odcień

Używam tego produktu od: 2/3 lata

Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij