Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Powiększ Avon, Glow, Perełki brązujące (nowa wersja)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Cena: 52zł / 22g

• Dobry produkt
  • Nie rozstawałam się z nimi przez jakieś dwa lata. Ostatnio zaczęłam używać innych bronzerów i trochę je zdradziłam, ale były ze mną długo. Dobry, trwały, bardzo wydajny kosmetyk. Mogłyby być bardziej "złote".

+ wydajność
    + cena
    + jakość, trwałość

- trochę zbyt pomarańczowy odcień

Używam tego produktu od: 2/3 lata

Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozstaję się z nimi
  • Nie doszukałam się w tym kosmetyku żadnych wad. Mam jasną karnację i róż wygląda na mojej twarzy dość nienaturalnie. Perełki brązujące natomiast dobrze komponują się z chłodnym odcieniem mojej cery, nieco go ocieplają, a przy tym ładnie modelują twarz. Są bardzo wydajne - używam ich od roku, a końca nie widać. Co za tym idzie, cena - w związku z wydajnością - jest bardzo atrakcyjna. W katalogach Avonu są przeważnie przecenione i kosztują ok. 20-25 zł (cena regularna to ok. 50 zł). Za kosmetyk, który starcza na tak długi czas to naprawdę niewiele.

Plusy:
    + naturalny odcień
    + ładnie modelują twarz
    + ekstremalnie wydajne
    + cena
    + gąbka w opakowaniu, która zapobiega wysypywaniu się perełek

Minusy: brak

Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo je lubię
  • Perełki umieszczone są w plastikowym, brązowym słoiczku, przez który widać zawartość. Cieszę się, że zmieniło się ich opakowanie na bardziej płaskie. Dzięki temu kosmetyk mieści się w małej, podręcznej kosmetyczce. Perełki dają naturalny efekt, który można stopniować. Można nakładać je na całą twarz, by podkreślić opaleniznę lub na kości policzkowe, by je zaznaczyć. Jedyna rzecz, która nie za bardzo mi się podoba, to zapach. Jednak da się z nim wytrzymać. Perełki brązujące to jeden z bardziej udanych produktów Avonu, do którego lubię wracać.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 22 g

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu mam
  • Miałąm na nie ochotę od kiedy zobaczyłąm je pierwszy raz w katalogu. Gdy już nauczyłam się obchodzić z nimi pokochałam je.

+mega wydajne
    + po krótkim eksperymentowaniu łatwo się je nakłada i stopniuje efekt.
    +trwałe widoczne nawet po kilku godzinach
    +dobre opakowanie, nie wypełnione kuleczkami po brzegi, na plus równiez gąbeczka zabezpieczająca

Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest żle
  • kulki dają subtelny efekt są wydajne do tego w promocji mozna ich dostac za 20zl.lubie ich uzywac jednak mam ciemna karnacje i jak dla mnie to musze sie troche nameczyc zeby uzyskac efekt sa malo napigmentowane za co odejmuje gwiazke jednak polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 1miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: część opakowania

Chcesz pochwalić naatalia2203 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne
  • Fajny produkt do lekkiego wykonturowania twarzy - kuleczki niestety nie są mocno napigmentowane, ale dają bardzo naturalny efekt. Tworzą na twarzy delikatną taflę, efekt nie jest płaski. Bardzo dobre do stosowania na co dzień, ładnie wygląda muśnięta nimi szyja czy dekolt. Właściwie produkt jest na tyle delikatny, że można musnąć nim całą twarz, a dopiero później skupić się na mocniejszym zaznaczaniu skroni czy kości policzkowych.

Dodam jeszcze, że perełki to ten rodzaj kosmetyku, który nigdy się nie kończy Polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skusiłam się i...
  • ... rewelacja, bardzo je lubię. Kupiłam w promocji więc tym bardziej . Nadają one bardzo ładny odcień na skórze, który długo się utrzymuje. Jedyne co mam do zarzucenia to opakowanie, kiedyś przez przypadek nierówno zakręciłam (o co niestety nie trudno) i nie mogłam go później otworzyć. Ale sam produkt jak najbardziej na plus.

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić majkax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto kupić.
  • Skóra muśnięta słońcem?
    Zdecydowanie tak!

Jednak używam tego produktu bez względu na porę roku, ponieważ preferuję bronzery od różów. Po kosmetyku oczekuję trwałości, wydajności, ładnego zapachu, nieuczulania mnie i drobinek, których niestety tutaj zabrakło. Niemniej nie jest to wielka wada, w zderzeniu z zaletami tych perełek naprawdę nieistotna dla większości kobiet

Efekt jest naturalny, nawet przy obfitym zastosowaniu. Perełki są niezwykle wydajne, mam wrażenie, że nigdy mi się nie skończą...!

Fajny produkt wart swojej - i tak niskiej - ceny.

Używam tego produktu od: roku.
    Ilość zużytych opakowań: dwa.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC !!
  • Brązujące kuleczki AVON używam od lat.
    Są one podstawowym elementem w mojej kosmetyczce
    używam je na kości policzkowe, niekiedy do konturowania twarzy.
    Kolor jest wyrazisty, nadaje fajnego rozświetlenia.
    Są baaardzo wydajne! Jedno opakowanie starcza na conajmniej 2 lata przy codziennym użytkowaniu
    Kolor nie schodzi, nie blaknie
    Nie pozostawia plam na twarzy po kilku godzinach.

Chcesz pochwalić martynq00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozświetlają
  • Perełki po nałożeniu potrafią pieknie podkreslić kości policzkowe, rozświetlić twarz. Istnieje jednak ryzyko, że po nieumiejętnym, lub przesadnym nałożeniu produktu osiągniemy efekt przeciwny, to jest bardziej nałożymy cień na policzki niz rozświetlacz. Produkt mógły być lepszy (jaśniejsze kuleczki), jednak nie jest żle, i jako bronzer do sporadycznego użycia- u mnie spisuje się dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 22 g

Chcesz pochwalić Marallie za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie tylko jako róż
  • Nie jestem nimi zachwycona. Jak dla mnie są za mocne. Ogólnie się nie opalam i chciałam troche przyciemnić twarz ale po nałożeniu na całosci wygladam baaaardzo nienaturalnie więc tylko delikatnie muskam nim policzki.
    Utrzymują się długo i rzeczywiscie są wydajne. Cenowo nie należą do tanich chyba że są w promocji.

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Dla mnie perełki mają same plusy, być może jestem tak nimi zachwycona bo nigdy nie używałam innych i nie mam porównania. Perełki są przede wszystkim bardzo wydajne, mam wrażenie, że nigdy się nie kończą. Delikatnie rozświetlają twarz. Dają subtelny, delikatny efekt na twarzy. Polecam

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam z myślą by podkreślić delikatnie kości policzkowe. Pierwsze wrażenie: Super! Świetnie nadaje się do podkreślenia kości policzkowych, modelowania twarzy czy przypruszenia delikatnie szyji (która mi się słabo opala :/?) . Niestety czasem tworzą mi się placki, a pędzel czyszczę regularnie i nadmiar kosmetyku zawsze strzepuję...Zawiedziona jestem też trwałością. Mam cerę mieszaną, na policzkach suchą i wrażliwą, a puder znika po ok. 1,5 h. wyparowuje

Plusy:
    - wygodne w użyciu opakowanie
    - WYDAJNOŚĆ
    - ładnie modeluje rysy twarzy
    - odcień nie jest jakoś nachalny i mogą go stosować nawet bladziutkie twarzyczki

Minusy:
    - słaba trwałość kosmetyku na buzi

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 już prawie całe

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje ulubione
  • To są moje ulubione kulki i jeden z najbardziej ulubionych produktów firmy Avon.

Są przede wszystkim wydajne - tak naprawdę kupuję je gdy je pogubię .

Mają ładny kolor, który mogę stopniować poprzez nakładanie powtórne pędzla. Długo utrzymuje się na twarzy, a stosuję je głównie do kości policzkowych.

Cena myślę że jest ok, bo produkt jest wydajny. A poza tym można go kupić w promocjach nawet na pół ceny.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i teraz mam 3 - cie

Chcesz pochwalić nika_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • TTen bronzer kupiłam chyba 2 lata temu i to był strzał w 10. Mają piękny brązowy kolorek ze złotymi drobinkami co daje efekt rozświetlajacy, nakladam je pędzlem na kośsci policzkowe więc nie dają efektów placków, są bardzo wydajne, nie krusza się mały minusik za trwałość bo czasem wymaga poprawek ale przy tylu plusach to nic. Zdecydowanie zagości na zawsze w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1

Chcesz pochwalić ASIA91189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne
  • Produkt bardzo fajny, ładne kolory, dobrze dobrane odcienie kulek co sprawia, że naturalnie wygląda na twarzy. Lekko rozświetla, brązuje. Czasem tworzy placki na twarzy, ale po dłuższym używaniu nauczyłam się z niego korzystać.
    Bardzo wydajny, sympatyczny zapach. Dość trwały, czasem wymaga poprawek po kilku godzinach.
    Nie jest idealny ale jak na razie to najlepszy bronzer jaki spotkałam, a wiele już wypróbowałam.
    Więc zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić biedroska za czytelną i pomocną recenzję?
  • dooobre
  • Zachęcona wysokimi opiniami, postanowiłam zamówić sobie te oto kuleczki
    Plusy:
    rozświetla,
    nadają ładną opalenizne,
    wydajne ( chyba nigdy się nie skończą! ),
    nienachalne drobinki brokatu,
    solidne, całkiem ładne opakowanie,
    trwałość, potrafią utrzymać się na twarzy przez cały dzień ( jednak bez podkładu, po prostu nałożone na kram)

Minusy:
    zapach sztuczny (jednak po nałożeniu na twarz niewyczuwalny),
    cena (chyba że w przecienie -60% (19,99)).Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Charlize20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Perełek brązujących z firmy Avon używam już od kilku lat. Jest to kosmetyk, z którym nie mogę się rozstać i ciągle do niego wracam. Kuleczki dają super wrażenie i są mega wydajne. Starczają na długi czas. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ewelcia116 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Kuleczki dają bardzo fajny efekt, makijaż jest rozświetlony i daje efekt opalenia. Skóra jest złotawa bardzo podoba mi się ten produkt. Kuleczki nie kruszą się nadmiernie i dobrze nabierają na pędzel. Opakowanie wygodne, trwałe. Kuleczki mają delikatny zapach, który jest bardzo przyjemny podczas make upu. Produkt zdecydowanie na tak. Pasuje do jasnych podkładów i nie wygląda sztucznie. Dobry produkt

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: jendo

Chcesz pochwalić AgnesShow za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudeńko
  • Kulki brązujące Avon kupuję od lat. Nadal są niezawodne.
    To podstawowy kosmetyk w mojej łazience. Używam codziennie do kości policzkowych oraz delikatnie całą twarz i szyję.
    Nadają ładny koloryt, łatwo się nakładają.
    Starczają na mega długo. Są bardzo wydajne.
    Mi 1 op starcza na pewno na ponad rok.
    Dlatego też nie mogę zganić za dość wysoką cenę bo jest super wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić trapez5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Podpatrzyłam je u koleżanki, która dość namiętnie ich używała i teraz wcale Jej się nie dziwię dlaczego.

Są naprawdę mega wydajne. Kilka miesięcy temu podczas promocji zaopatrzyłam się w nowe opakowanie, jednak nawet go jeszcze nie otworzyłam, bo poprzednie po prostu nie chce się skończyć (pomimo codziennego użytkowania).

Aplikacja oczywiście pędzlem. Nie należy nakładać zbyt wiele kosmetyku, bo można zrobić sobie krzywdę. Mam dość jasną karnację i dosłownie jedno-dwa pociągnięcia pędzla wystarczą. Istotna sprawa to późniejsze lekkie roztarcie kosmetyku aby nie powstał efekt ciemniejszych plam na twarzy.

Kolor jest idealny. Piękny jasny brąz, zero pomarańczu, po prostu efekt naturalnej opalenizny. Świetnie nadają się zarówno do konturowania całej twarzy, jak i podkreślenia jedynie kości policzkowych.

Cena nie powinna przerażać, bo dość często zdarzają się promocje, z których naprawdę warto skorzystać. Jeżeli aktualnie w katalogu promocji brak, wystarczy zajrzeć na allegro. Tam spokojnie można je znaleźć w rozsądnych cenach.

Zapach jak dla mnie strasznie chemiczny. Nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety tak się nim zachwycają. Moim zdaniem naprawdę nie ma czym i zwyczajnie staram się nie zbliżać do nich nosa.

Trwałość może nie jest najlepsza, ale też nie ma na co narzekać. Prosty sposób - nie dotykać twarzy a efekt utrzyma się naprawdę na długo. Teraz pytanie co to znaczy długo. W moim przypadku 6-8 godzin bez poprawek.

Pozytywnie zaskoczyło mnie nowe opakowanie. Jego stara wersja była moim zdaniem po prostu za duża. Gąbka, która się w nim znajdowała zajmowała ponad połowę jego objętości. Cieszę się, że teraz ją zmniejszono, a i samo opakowanie tak przyjemniej wygląda. Teraz zajmuje mniej miejsca w kosmetyczce, co jest dużym plusem w porównaniu do jego poprzednika.

Właściwie nie mam się do czego przyczepić. Bez tych perełek nie wyobrażam sobie codziennego makijażu. Ich używanie weszło mi już po prostu w nawyk.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pygama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • bardzo lubię te kulki,ładnie się rozprowadza,
    jaśniejsza wersja dobra do bladej cery, ładnie pachnie kosmetyk, chyba to najfajniejsza rzecz z Avon,

cena - na promocji można kupić za grosze
    starcza na długo

Używam tego produktu od: od marca 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietety tylko dobre
  • Kupiłam go opierając sie na paru dobrych opiniach.

Niestety u mnie sie nie sprawdził
    Kolor jaki pozostawia twarzy niestety jest strasznie ceglasty, pomarańczowy. Brzydko wyglada na twarzy, krótko sie utrzymuje. Moze do innego rodzaju cery ładniej by ja podkreslił, ale u mnie niestety nie.

Nie planuje wiecej kupowac tego produktu

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Piiwonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Są naprawdę świetne, nadają się dla osób zaczynających przygodę z bronzerami i perełkami, super

+ zapach, ojeeej lubie
    + prześlicznie piękny efekt opalonych złotych policzków, no ekstra!
    + cena bo w promocji aż 19,99

-aplikacja... hmm. ciężko nałożyć mi je na dołączoną gąbeczke, a o pędzlu nie wspomne. mimo to kupię jak tylko się skończą

naprawdę nie można chcieć więcej

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione
  • Używam tego produktu jako pudru brązującego oraz modeluję nimi kości policzkowe. Wyglądają naturalnie,
    delikatnie rozświetlają i przyciemniają skórę. Można intensyfikowac efekt nakładając większą ilość preparatu. Są bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Puellaaeternam za czytelną i pomocną recenzję?