Avon, Glow, Bronzing Pearls (nowa wersja) (Perełki brązujące)

Avon, Glow, Bronzing Pearls (nowa wersja) (Perełki brązujące)

Kategoria
Marka

Pudrowe perełki brązujące w ciepłych kolorach zapewnią cerze złocisty blask. Dzięki pigmentom odbijającym światło perełki gwarantują efekt skóry muśniętej słońcem. Kosmetyk można nakładać zarówno na twarz, jak i na dekolt oraz ramiona.

Efekt
rozświetlające
w kulkach

niezmordowane

Używam tych kulek niemal codziennie od 8 miesięcy i na moje oko nie widać na nich żadnego ubytku :confused:

Kupiłam od znajomej konsultantki za 19,90 ot tak na wypróbowanie, chociaż nie przepadam za Avonem i bojkotuję ich produkty z racji testów na zwierzętach bądź zlecania tych testów innym ośrodkom...

Nie kupię ponownie.

Opakowanie solidne, nic sie nie popsuło. Cena katalogowa za wysoka moim zdaniem. Kulki ładnie pachną, dozują się trochę opornie, ale dzięki temu nie da się przesadzić z nimi na skórze. Używam do nich pędzla do bronzera z mini zestawu EcoTools. Kulki lubią się nabijać w pędzel trzeba na to uważać.

Na pewno są lepsze, z uwagi na to, że jest to mój pierwszy bronzer nie jestem zbyt miarodajna

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Kupiony w: U konsultantki

Kultowe perełki od zawsze na zawsze

Perełki brązujące od Avon w 4 odcieniach.
Myślę , że większość osób,które miały chociaż raz katalog Avon w ręku widziały lub słyszały o kulkach brązujących od Avon.Miks perełek o różnych wielkościach i odcieniach dla wielowymiarowego blasku można zobaczyć gołym okiem jak i na policzkach. Pudełko jest plastikowe i zawsze takie było , no i ta wielka gąbka ... Która aż tak moim zdaniem nie jest potrzebna - wystarczy zmniejszyć opakowanie .
Perełki mają świetna formułę i lekko rozprowadzają się pędzelkiem. Brązer możemy dopasować do naszej karnacji i preferencji od odcieniu Cool po Deep . Chodź cena rośnie tego produktu to jednak wciąż stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.

Kupiony w: U konsultantki

Od zawsze gościły w mej kosmetyczce

Jak ja kiedyś uwielbiałam produkty z Avon..
Miałam koleżankę konsultankę, więc byłam na bieżąco, a ona zawsze doradzała mi najlepsze kosmetyki z katalogu. I tak było też w przypadku tych kulek.
Zamknięte są w brązowym słoiczku z typową zakretką. W środku są małe brązujące kuleczki.
Wystarczy zanurzyć w nich pedzel i nakładać na twarz. Przyjemnie się nimi konturuje twarz. Bez problemu się rozcierają, nie pozostawiając smug na buzi.
Ja nakładałam je zarówno pedzlem, jak i gąbka czy puszkiem do pudru. Z każdym gadżetem kulki dobrze współpracują.
Mają dość mocny pigment brązujący, więc wystarczy niewielka ilość, by twarz wyglądała jak muśnięta słońcem.
Na twarzy dodatkowo się świecą, mają małe drobinki świecące. Także efekt brązu i lekkiego rozświetlacza w jednym.
Na twarzy utrzymują się przez cały dzień, są trwałe, nie ścierają się. Nie kruszą się i nie brudzą ubrań.
One są bardzo wydajne, miałam i miałam i się wogóle nie kończyły.
Ja je bardzo lubiłam, skończyłam wiele opakowań. Dziś nieco o nich zapomniałam, gdyż chętnie inne kosmetyki testuje. Polecam, warto je mieć.

Kultowe perełki zawsze spoko

Perełki są bardzo wygodne w aplikowaniu, świetnie nakładają się na pędzel i równomiernie można rozłożyć kosmetyk na twarzy jak i ciele nie robiąc sobie przy tym plam, dzięki tym że jest w formie kuleczek produkt jest bardzo wydajny.
Nakładając go na twarz nie trzeba się martwić o żadne plamy czy brzydkie cienie, produkt rozkłada się równomiernie i bardzo dobrze blenduje.
Kuleczki są z nutką błysku, zawierają w sobie bardzo mocno zielone drobiny które dodają twarzy świeżego i naturalnego blasku idealnego na lato

kupię ponownie

klasyka gatunku. on chyba na rynku jest od dobrych kilkunastu lat i bezapelacyjnie jest to na prawdę świetny produkt. perełki mają różne odcienie i dobrze się sprawuje. jest w sumie dość neutralny, więc mi jakoś pasuje mimo dość chłodnego odcienia skóry. wydajność jest niesamowita, wygląda super, nie robi problemów z pozostałą częścią makijażu np. z plamami itp. jest totalnie bezproblemowy i cenowo wychodzi bardzo w porządku.

Klasyk, bestseller!

Uwielbiam te perełki brązujące. Świetnie uzupełniają makijaż, dodają skórze ciepłego odcienia, sprawiają że skóra wygląda zdrowo i naturalnie. Stosuję je od lat i mam wrażenie, że one nigdy się nie kończą :D

Nakładam je pędzelkiem (czasami zostają w środku pędzla - trzeba uważać). Mimo to bardzo je lubię oraz ten efekt który dają. Polecam serdecznie. Są dostępne w każdym katalogu Avon oraz na stronie internetowej. :)

Perełki brązujące są rewelacyjne

Perełek brązujących używam od lat. Mi najbardziej odpowiadają w odcieniu Warm Glow. Są bardzo ekonomiczne jedno opakowanie starcza na naprawdę długi okres czasu a cena jest naprawdę niska. Są bardzo trwałe i w wielu odcieniach więc każdy znajdzie odpowiedni kolor. Jest to mój top kosmetyk którego używam na codzień

Warm Glow Perełki brązujące Avon

Kulek używam już dobre parę lat. Wystarczają na bardzo długi okres czasu. Cena jest przystępna. Zamawiam na przez internet lub u konsultantki. Ja używam odcień Warn glow, są idealne.

Uwielbiam!

Perełki brązujące i rozświetlające z Avonu to już klasyk. Używam je od ładnych paru lat. Nie wyobrażam sobie żeby nie musnąć nim twarzy mimo, że używam też innych bronzerów. Perełki aplikuje się bardzo łatwo za pomocą pędzla, nie sypią się, delikatnie brązują i rozświetlają twarz. Są bardzo wydajne bo takie opakowanie wystarcza na bardzo długo. Dużym plusem jest niewielka cena.

przedwieczne perełki ;)

O tym, że nie da się ich wykończyć wszyscy wiedzą ;) Są rzeczywiście tytanami wydajności. Mają piękny zapach, kojarzący mi się z wakacjami. Gładko się rozcierają na policzkach, delikatnie połyskują. Problematyczne jest dla mnie tylko to, że mam wrażenie, że nie jestem w stanie umalować się nimi jednakowo na obu policzkach, ale to pewnie kwestia tego, że kiedy mieszamy ze sobą różne kolory, to ciężko jest nabrać na pędzel dwa razy dokładnie taki sam odcień :(

Perełki brązujące Avon

+ dostępny w stałej ofercie
+ ładny zapach
+ klasyk

- problematyczna aplikacja
- odcień perełek

Wystarczają na długi czas

Perełki stosuje od wielu lat. Są naprawdę bardzo wydajne. Zapakowane w plastikowe pudełeczko z gąbeczką, która umożliwia nakładanie produktu, jednak ja wolę nakładać je za pomocą pędzla. Można je stosować zarówno na twarz jak i na ciało. Nadają piękne rozświetlenie i blask, który ładnie podkreśli makijaż. Mamy do wyboru kilka wariantów np. roświetlające lub brązujące. Kosztują ok 30 zł a wystarczą naprawdę na bardzo długi czas.

Perełki brązujące Avon

Perełki brązujące to prawdziwy HIT tej marki,to również niezbędny produkt w mojej kosmetyczce. Łatwo się nakłada, nadając cerze złocisty,piękny odcień opalenizny. Może być stosowany tylko na kości policzkowe,wtedy świetnie wyostrzy rysy Twojej twarzy.Cena jest przystępna bo kosztuje ok 30 zł,a starcza na bardzo długo.Polecam!