Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Super trwaly, ale ten brak szpatulki...
  • Mnie irytuje.
    Mam go nakladac malym pedzelkiem?
    Wylewac zawartosc?
    A jesli zostala resztka na dnie to co?
    Jak na kultowy wizazowy KWC to odrobine sie rozczarowalam.Owszem zgodnie z obietnica kolor jest trwaly .Oraz matuje na wiele godzin.I wlasciwie to wszystko.No dobra jest troche bardziej kryjacy (ale gdzie mu chocby do Pharmaceris czy La Roche Possey) niz przecietny podklad ale nic poza tym.Mam cere tradzikowa, z mnostwem blizn ,z malymi sobie id biedy radzi, z wiekszymi nie.
    Dobor kolorow-zalezy gdzie sie kupuje-podpowiem ze jest teraz promocja w Rossmanie (39zl) ale tam wielkiego wyboru kolorow nie ma.
    Spodziewalam sie jakiegos upiekszenia skory , a tymczasem daje tylko kolor wlasnie.
    Buzia nie wyglada bardziej promiennie, swiezo, czy chocby na bardziej wypoczeta.
    Krotka mowiac jezeli mamy ladna skore to ... mamy nadal, jesli nie tego, no to niestety
    Przy zle dobranym kolorze mozna sobie latwo zrobic maske na twarzy.Rzeczywiscie sie nie sciera i mizna bezpiecznie uzywac komorki (brak sladow na ekranie)
    U mnie trzyma sie ok 12 godzin co uwazam za wyczyn.

+bardzo trwaly (nie do pobicia)
    +matuje (az za bardzo czasem)
    +jasne kolory
    +nadaje sie na lato

-moze dawac efekt maski
    -cena (regularna)
    -chemiczny ) zapach
    -brak szpatulki (kiedy to naprawia?)

Kupie ponownie jesli bede potrzebowac matujacego podkladu i tylko za cene promocyjna lub w internecie, od podkladu za 70zl moge wymagac wiecej

Używam tego produktu od: 6 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 , zaczete

Chcesz pochwalić thekonstancja za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Jest to najlepszy podkład z jakim miałam do czynienia, a próbowałam chyba już każdego.
    Mam cerę trądzikową, skłonną do wyprysków. Podkład ten chyba jako jedyny nie zatyka mi porów, wszelkie przebarwienia świetnie maskuje i trzyma się cały dzień bez poprawek. Do plusów można też zaliczyć wielki wybór kolorów, aby jak najlepiej pokrywał się z naszym odcieniem skóry, podkład wygląda na niej bardzo naturalnie, nie tworzy efektu maski. Produkt wydajny, starcza mi na ok 3 miesiace.
    Minusy to cena i trudna aplikacja produktu (wydostanie go z pojemniczka). Jeżeli chodzi o cenę to radzę robić jak ja i czekać na promocje, wtedy można produkt nabyć po o wiele niższej cenie, k.35zl.
    Zużyłam już 4 opakowania i chyba jeszcze długo się z revlonem nie rozstanę

Chcesz pochwalić katarynqa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER !!
  • Od dawna szukałam swojego idealnego podkładu. Nie mogłam nic znaleźć i myślałam, że dla mojej cery nie ma żadnego podkładu Revlonu używam od niedawna, koleżanka kupiła na spróbę to i ja kupiłam w promocji. Na początku byłam sceptycznie nastawiona ze względu na brak pompki i jak pierwszy raz się pomalowałam to jakoś dziwnie się czułam, pewnie przyzwyczaiłam się do swojego starego podkładu, ale jestem baaaardzo pozytywnie zaskoczona!! Podkład jest super. Trzyma się cały dzień na twarzy, nie spływa, cera się nie świeci, stapia się ładnie z cerą. Po prostu jest świetny! POLECAM!

Chcesz pochwalić palimeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !
  • Po wielu próbach znalezienia najlepszego podkładu w końcu natrafiłam na revlona. Jako, że moja cera do idealnych nie należy zależało mi na dobrym kryciu i równym kolorze skóry co ten podkład w 100% zapewnił
    Mój kolor to 180-sand beige, chociaż pewnie zimą przerzucę się na 150-buff :P

Dodatkowo:
    - zostaje na twarzy na długo
    - nie robi efektu maski
    - nie zostawia smug
    - nie zauważyłam u siebie żadnych pogorszeń cery

Śmiało mogę go polecić osobom z mieszaną cerą

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić Caroline2307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał !
  • Już jakiś czas temu skusiłam się na ten podkład i był to świetny wybór. Używam koloru 180 (mam średnią karnację) i podkład pasuje idealnie.
    + bardzo dobrze kryje, bez efektu maski ładnie zlewa się z cerą
    + lekko matuje, choć i tak używam na wierzch pudru prasowanego
    + nie ściera się, nie ciemnieje i wytrzymuje na twarzy cały dzień
    + nie powoduje powstawania zaskórników co zdarzało się przy innych podkładach
    + dość dobrze nabiera się go z opakowania, co wydaje się bardzo niewygodne na pierwszy rzut oka
    + wydajność dobra
    + cenowo jest bardzo dobrze, bo na Allegro udaje mi się go ostatnio kupić za niecałe 30 zł już z kosztami wysyłki

Polecam ten podkład z czystym sumieniem !

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić princess019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny
  • - Podkład bardzo dobrze kryje większość przebarwień na twarzy, choć może nie do końca poradzić sobie z większymi wypryskami, na które konieczny jest dodatkowo korektor.
    - Trzyma się na twarzy cały dzień, nie ściera się przy wycieraniu nosa, ocieraniu o szaliki czy apaszki a także nie zostaje na koszuli mojego chłopaka
    - Nie robi smug, bardzo łatwo go nałożyć na twarz. Mimo braku pompki dobrze się go wylewa/strząsa na palce.
    - Wykończenie nie jest ani matowe, ani zbyt świetliste czy błyszczące, jednak zawsze po aplikacji odczuwam konieczność zmatowienia skóry. Pół gwiazdki odejmuję właśnie za konieczność nakładania pudru, gdyż na mojej twarzy bliżej mu do lekkiego błysku niż zdrowego matu.
    - Nie zauważyłam, aby powodował powstawanie zaskórników, wyprysków, wysuszenia cery, podkreślania suchych skórek.
    - Jest bardzo wydajny i wygląda naturalnie i estetycznie na skórze.

Minusem może być jego cena. Zawsze kupuję go na promocjach typu "minus 40%" lub w Internecie do 35 zł.

Używam tego produktu od: prawie dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: kończę drugi słoiczek

Chcesz pochwalić moniaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład w tej półce cenowej
  • Revlon Colorstay to według mnie najlepszy podkład do cery tłustej/mieszanej w swoim zakresie cenowym.

Jest to podkład kryjący, silnie matujący.

Plusy:

-bardzo silne krycie
    -bardzo dobra trwałość makijażu
    -przystępny pułap cenowy
    -bardzo dobry efekt matujący
    -przyjemna konsystencja
    -szeroka gama kolorystyczna

Minusy:

-może przesuszać
    -może powodować zaskórniki zwłaszcza w okresie lata
    -brak pompki do aplikacji

Jest to mój ulubiony produkt do makijażu, którego używam od lat. Lepszy według mnie jest tylko Double Wear Estee Lauder ale różnica w cenie jest kolosalna więc praktycznie zawsze wybieram Colostay.

Wadą tego produktu może być fakt iż jego nieprawidłowa aplikacja prowadzi do powstania efektu maski lub plam. Nakładanie tego podkładu wymaga pewnej ręki i nie polecam go osobom, które zaczynają przygodę z makijażem.

Używam tego produktu od: dziesięciu lat
    Ilość zużytych opakowań: milion

Chcesz pochwalić Kroniczynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duzo gorszy niz poprzednia wersja
  • Nie chcialo mi sie wierzyc, ze nowa wersja jest taka kiepska, ale jednak:
    - wlazi w pory
    - matuje, ale jak dla mnie zbyt mocno przez co twarz wyglada sztucznie
    - jest tak gesty, ze nie da sie go wylac na dlon, trzeba nim uderzac co po pierwsze boli, po drugie wychlapuje wtedy za duzo podkladu i niepotrzebnie sie marnuje (a wystarczyloby dac wreszcie te pompke...)

Sa jednak plusy:
    - kolor buff idealny dla mnie
    - nie brudzi ubran
    - nie splywa, gdy sie poce lub nawet wycieram nos

Nie wiem czy go kiedykolwiek kupie, moze nastepnym razem sprobuje wersji do cery suchej (mam cere mieszana), moze przestanie tworzyc efekt maski. Nie znam drugiego tak trwalego podkladu, wiec moze kiedys dam mu szanse tylko z tego powodu.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kjujiczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam serdecznie
  • produkt bardzo fajny, dobrze kryje wszystkie niedoskonalosci, nawilża skóre, nie brudzi ubran

jak dla mnie cena jest delikatna przeszkoda, ale poza tym nie mam zadnyhc obiekcji

Używam tego produktu od: od ponad pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duze opakowania

Chcesz pochwalić milka45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak! tak! tak!
  • Matowa, naturalnie wyglądająca buzia! Uwielbiam ten podkład, zachwycił mnie od samego początku. Uzywam koloru 180 przy jasnej karnacji i jest super. Wcześniej mialam 150 lecz był troszke za jasny. Brak pompki rzeczywiście jest minusem, ale można sie przyzwyczaić Podkład fajnie się zlewa z cera, nie tworzy efektu maski, nie ściera sie i matuje na dluugo! Lekko się rozciera na twarzy przy aplikacji (ja to robie palcami) Krycie też jest dla mnie odpowiednie a mam problemy z cera. Naprawde polecam! Koszt w sklepach internetowych ok 30-40 zł natomiast w drogeriach ok 70 zł

Chcesz pochwalić aneczkkaa22 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij