Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Najlepszy!
  • Mój ulubiony podklad.

plusy:
    *dobre krycie
    *mega trwałość
    *dobrze matuje
    *bardzo duża gama kolorystyczna
    *wydajny
    *cena całkiem ok można go dostać za ok. 30zł

minusy:
    *ciężko go zmyć
    *opakowanie bez pompki

Jak o tej pory to mój ulubiony podkład.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Nikki238 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aktualnie moj nr 1!
  • Odkrylam go jakis miesiac temu i na dzien dzisiejszy jeden z moich ulubionych podkladow!
    Pieknie kryje i stapia sie ze skora nie tworzac efektu maski! utrzymuje sie na mojej twarzy przez caly dzien w stanie idealnym, milym zaskoczeniem byl brak polysku w strefie T, co jest u mnie norma przy kazdym innym podkladzie!

Czytalam sporo opinii, ze wysusza skore, nie uzywam go na codzien, makijaz gosci na mojej twarzy 1/2 razy w tygodniu , wiec nic takiego nie zauwazylam. Goraco polecam na wieksze okazje, ze wzgledu na trwalosc!

Jedynym sporym minusem jest opakowanie bez pompki, latwo wylac za duzo produktu.

Używam tego produktu od: Miesiaca

Chcesz pochwalić Patrycja151290 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm...
  • hmm... mam dość mieszane uczucia jeżeli chodzi o ten podklad, niby taki hit, bo chyba nie ma osoby, która by go nie próbowała a jednak coś mi w nim nie pasuje, po dłuższym czasie się jednak świeci i brzydko schodzi z twarzy pozostawiając placki, kiedyś namietnie go używałam jak miałam dużo niedoskonałości do zakrycia teraz już mniej się lubimy

+krycie
    +kolor (dla mnie na zimę 150 buff)
    +szkala buteleczka w której widać zużycie
    + można go dostać w internecie za naprawdę dobrą cenę

- ciężko go wydobyć
    - brak pompki
    - trudno go ładnie rozprowadzić bo robią się maziajki

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jeenny za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Na początku byłam bardzo zadowolona. Niestety po jakimś czasie skóra stała się przesuszona (a mam cerę przetłuszczająca się w strefie T i normalną na pozostałej części twarzy) i to na brodzie! Na policzkach też zaczęły się pojawiać suche placki. Podkład idzie w odstawkę.
    Trzeba uważać przy aplikacji, żeby nie wylać sobie za dużo podkładu. W nowszej wersji jest już dostępna buteleczka z pompką. Zapach jest alkoholowy. Podkład dobrze kryje i matuje, ale bez rewelacji. Przy oszczędnym nakładaniu nie tworzy efektu maski.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magicgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Kupiłam go z myslą,że zastapi mi mojego Double Wear a nie uderzy tak po kieszeni. Ponadto używała go także moja koleżanka,która bardzo zachwalała ten produkt pomimo iz wczesniej stosowała Sisleya.
    Dobrałam podkład do swojej karnacji i rodzaju skóry i przystąpiłam do testowania.

APILKACJA
    Konsystencja podkladu jest gęstsza niż klasyczny fluid, przypomina bardziej lekki krem co wydawałoby sie będzie ułatwiać sposób aplikacji. Nic bardziej mylnego !
    Nakłdany sama dłonią robi smugi, a przy uzyciu pędzla trzeba być nsprawde bardzo precyzyjnym.

KRYCIE
    Niestety mocno średnie. Mam wrażenie,że to przez to iz podkład sie marze a nie nakłada,bo nakłdany warstwowo potrafi przykryć,ale trzeba dośc duzo czasu poświęcić na takie jego nakładanie.

WYKOŃCZENIE
    zdecydowanie wymaga zmatowienia gdyż buzia jest zbyt świecąca.

Plusy to,że jest wydajny,nie zatyka porów i często bywa w promocjach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Miał być jako podkład na większe wyjścia, ale juz po pierwszym użyciu mówię NIE! Mam wersję dla skóry tłustej i mieszanej, strasznie mnie wysuszył. Juz przy aplikacji nie podobała mi się konsystencja i to jak się go rozprowadzało. Niedługo później czułam jak moja skóra się wysusza, więc poszłam go zmyć.
    Robiłam drugie podejście, ale nie, to nie jest produkt dla mnie. Szkoda tylko kasy, bo nie nalezy do tanich.

Chcesz pochwalić muszkaaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nareszcie matuje
  • Po wielu latach poszukiwań idealnego podkładu trafiłam na Colorstay. Byłam nim zachwycona(?), nawet mało powiedziane Co prawda bałam się trochę tego zakupu, ponieważ cena nie zachęca ale bardzo przekonująca Pani w drogerii zapewniała mnie, że będę zadowolona - nie zawiodła mnie. Podkład pięknie matuje, konsystencja również na plus, dobrze się rozprowadza na twarzy (pędzlem), kryje co prawda średnio ale i tak jestem zadowolona. Obecnie jestem w trakcie przerwy, szukam jakiegoś zamiennika bo ostatnimi czasy zauważyłam, że revlon się chyba za bardzo przyzwyczaił do mojej twarzy i nie radził sobie zbyt dobrze, ale na pewno jeszcze do niego wrócę

Używam tego produktu od: ok 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić ahachiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale na wieczorne wyjście
  • + Kryje
    + Ładne opakowanie
    + Nie jest tłusty
    + Nie wysusza

- Tworzy efekt maski
    - Brudzi co się tylko da

Bardzo fajny produkt, aczkolwiek na co dzień preferuję trochę dyskretniejszy makijaż. Kiedy nakładam go pędzlem, twarz wygląda idealnie, aż za... W świetle słonecznym nie wygląda naturalnie. Idealny na wieczorne wyjścia, jest naprawdę trwały.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić annie_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Zapewne zostanę jeszcze długo przy nim, bo na moją studencką kieszeń, jest to najlepszy podkład jaki mogę sobię kupić. Jest bardzo dobrze kryjący, nie powoduje, że świeci się cera. Jednak zniechęca mnie do niego wiele rzeczy: mocno alkoholowy zapach, brak pompki, kolor - wciąż nie jest idealny 150 zbyt jasny, a 180 za ciemny, chyba zacznę mieszać. Cena w sklepach stacjonarnych jest zbyt wysoka, śmiech na sali. Na dłuższą metę wysusza skórę, więc warto zaopatrzyć się w krem mocno nawilżający.

Używam tego produktu od: 8 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Fuzzydreams za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale nie jest świetny
  • Bardzo dużym plusem jest, że kolor 150 Buff pasuje wielu dziewczynom, w tym mnie, doskonale. Oprócz tego krycie i trwałość są świetne. Zróżnicowanie na podkłady do cery tłustej i suchej to też ciekawa sprawa i raczej niespotykana. Niemniej jednak może dawać wrażenie trochę trupiej twarzy. Nie ma też niczego odżywczego w składzie i wymaga dobrej bazy. Polecam polować na niego na promocjach online, za 29 zł - za taką cenę jest na piątkę.

Chcesz pochwalić Sissyneneczka za czytelną i pomocną recenzję?