Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Bardzo dobry podkład
  • Super podkład, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, trwały wystarcza na cały dzień, szeroka gama kolorów każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo wydajny. Idealny.

Ilość zużytych opakowań: 5 duże

Chcesz pochwalić Armika za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Polecam, polecam!
  • Jest to podkład, którego bardzo często używają profesjonalne kosmetyczki. Podkład jest świetny na większe wyjścia. Oczywiście można go też używać codziennie, ale nie w okresie letnim, bo wtedy zdecydowanie za bardzo obciąża skórę twarzy. Ma świetne krycie, najlepsze wśród podkładów jakich dotychczas używałam. Najlepiej nakłada się pędzlem( ja używam Hakuro H50).Produkt świetnie utrzymuje się na twarzy i nie trzeba się martwić, że po kilku godzinach zacznie się ścierać. Nic z tego. Szczerze go polecam. Cena drogeryjna to jakieś 60 złotych, ale na allegro spokojnie można go kupić już od 30 złotych z przesyłką. Namawiam do zakupu, bo naprawdę warto.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Lorneta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam!
  • Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, skłonną do wysypu niespodzianek z byle powodu. Ze względu na przebarwienia i inne defekty na co dzień potrzebuję mocnego krycia - ten podkład sprawdza się doskonale w tej roli! Nie spływa, przez parę godzin matuje i nie wymaga poprawek (choć zawsze mam pod ręką bibułki matujące, żeby zebrać nadmiar sebum).

Mam kolor 150 Buff i dla takiego bladziocha jak ja jest genialny - wpadający w żółć a nie róż, nie robi ze mnie pigi:P (Miałam odcień Ivory, ale to była kompletna kolorystyczna porażka - niby jaśniejszy, ale właśnie - różowawy, dodawał nienaturealnego looku).

Jedynym jego mankamentem jest fakt, że może zapychać - dlatego zawsze od razu po powrocie do domu zmywam go bardzo dokładnie, nie używam kiedy nie mam takiej potrzeby.

Za to odejmuję gwiazdkę - ale nie detronizuję - Revlon colorstay jest moim makijażowym KWC!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania, w trakcie 5

Chcesz pochwalić kasiamichta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • W końcu znalazłam podkład który idealnie dopasowuje się do mojej cery i dobrze kryje wszystkie niedoskonałości. W porównaniu z poprzednimi kosmetykami których używałam utrzymuje się na twarzy przez bardzo długi czas. Minusem jest brak pompki, która ułatwiła by aplikację, chociaż konsystencja sprawia, że nie jest to bardzo uciążliwe.
    Pierwsze opakowanie kupiłam w oryginalnej cenie, ale polecam trochę poszukać i nie przepłacać, bo podkład ten można kupić już za 30-35zł.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić Michelle224 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre krycie
  • + bardzo dobre krycie
    + umiejętnie nałożony nie tworzy efektu maski
    + duży wybór kolorów, szczególnie dla osób o bardzo jasnej karnacji
    + praktycznie zawsze można go kupić za połowę ceny
    +bardzo wydajny
    + rzeczywiście matuje

- mało higieniczne opakowanie
    - brudzi ubrania
    - bardzo ciężki
    - zapycha

Podkład najlepiej sprawdza się w okresie zimowym, w lecie na mojej skórze szybko się warzy.
    Jeśli ktoś potrzebuje trwałego, dobrego krycia ten podkład na pewno się sprawdzi.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justyna1436 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi i nie dla mnie
  • Minusy:
    -cena,
    -odcienie (najjaśniejszy odcień wygląda na mojej skórze jak jasny róż, odcień o ton ciemniejszy jest już zdecydowanie za ciemny).
    -bardzo wysuszona skóra, mimo wielu kremów i tak pojawiają się liczne, brzydkie skórki

Używam tego produktu od: używany przez ok. tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Lizard Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie niestety się nie sprawdził
  • Pokładałam w nim duże nadzieje, jednak u mnie się nie sprawdził. Na szczęście kupiłam go na promocji za połowe ceny więc nie jest mi tak bardzo żal

Zalety:
    -bardzo duża gama kolorów, myśle że każdy znajdzie odpowiedni odcień dla siebie, nawet największy bladzioch
    -nie tworzy efektu maski, oczywiście jeśli nakłada się go z rozwagą

Wady:
    -ZAPYCHA, po kilku użyciach wyskoczyło mi na twarzy sporo niemiłych niespodzianek
    -podkreśla wszelkie niedoskonałości- suche skórki oraz zaskórniki, szczególnie na nosie
    -wcale nie jest tak bardzo trwały
    -okropny zapach przypominający farbe do malowania ścian
    -nie ma także jakiegoś zaskakujące krycia, używałam tańszych i lapiej kryjących podkładów. Przy większych niedoskonałościach korektor będzie potrzebny
    -wysoka cena

Wiele osób narzeka na to, że nie ma żadnej pompki jadnak nie jest to bardzo uciążliwe przynajmniej na początku gdy produktu jest dużo [ nie wiem jak to jest gdy podkład się kończy].
    Niestety cechą, która go eliminuje w moich oczach jest to że po jego użyciu następuje wysyp, dlatego nie polecam go osobą, które mają problem z zapychaniem porów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zannetaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY
  • Nic, dodać nic ująć mój faworyt.

Zalety:
    - naturalny
    - dobrze kryje,
    - trwały
    - twarz po nim praktycznie się nie świeci
    - opakowanie które można wyczyścić do całości, bo nie ma pompki
    - wydajny,
    - łatwy w aplikacji,

Wady:
    Nie zauważyłam

Używam tego produktu od: kilku lat, nie pamiętam dokładnie, z przerwami na nieudane testy innych firm
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić krolewna24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Ukochany i najlepszy podkład na świecie. Absolutny must have.

Czasami zdarza mi się go zdradzić, ale tylko na chwilkę i zawsze do niego wracam. Maskuje cudownie, nie warzy się, nie roluje, nie świeci. Ideał. Dostępne naprawdę bardzo jasne kolory, co przy bladych cerach jest nie do przecenienia. Dobrze komponuje się z każdym pudrem. W ciągu dnia praktycznie nie wymaga poprawek. Brak pompki w niczym nie przeszkadza, ja nakładam trochę większą ilość na dłoń i stopniowo wklepuję opuszkami. Można nakładać jedną warstwę, a w razie potrzeby (niespodzianki i kaprysy cery) kolejne. Dobrze nałożony nie wymaga nawet dodatkowego korektora.
    Co ważne, jego cena lubi się znacznie wahać - warto poszukać go taniej. Najtaniej w empiku. Polecam w 100000000%.

Plusy:
    - cudownie jasne kolory
    - odpowiednia (moim zdaniem) konsystencja
    - zapach (lekki, delikatny)
    - wysoka trwałość
    - cudne krycie (ale nie maska!)
    - możliwość regulowania siły krycia (np. możemy lekko poprawić koloryt małą ilością lub stworzyć efekt idealnego krycia nakładając więcej)
    - nie warzy się
    - nie roluje się
    - nie ciemnieje w ciągu dnia, nie robi się nigdy (okropne!) pomarańczowy
    - dobrze się komponuje z każdym pudrem (zarówno bambusowym jak i drogeryjnym)
    - szybko się aplikuje
    - nie "stempluje" na potęgę wszystkiego i wszystkich wokół (np. nie pozostawia śladów na policzkach/ubraniach innych ludzi zbliżających się do nas)

Minusy:
    - wysoka cena w niektórych punktach sprzedaży i słaba dostępność odcieni (można go spotkać w niektórych rossmannach, odkąd odkryłam go w empiku, zamawiam go tam stale)
    -jeśli używa się go codziennie, nie widać ile zostało w opakowaniu...Zdarza się, że przychodzi taki dzień, kiedy z zaskoczenia się kończy
    - czasami przy szybkiej aplikacji kapnie na ubranie (ale da się go zmyć, ja używam mydełka do zapierania przed włożeniem do pralki i ani śladu nawet na czarnych rzeczach)

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 10

Chcesz pochwalić kasia_tasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny !
  • Właśnie zużywam drugie opakowanie. Fluid świetnie dopasowuje się do koloru skóry, utrzymuje się cały dzień, oczywiście utrwalony pudrem... ma bardzo dobre krycie, więc jest idealny dla skóry z problemami. . .
    Mój ulubieniec wśród podkładów=)
    Polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić ediiirawa za czytelną i pomocną recenzję?