Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Wart swojej ceny
  • Podkład bardzo fajny, mimo że nie ma pompki całkiem łatwo się wydostaje z opakowania. Duży plus za SPF
    Mam kolor 150 Buff i pasuje idealnie do kolorystyki mojej twarzy, krycie ma dość przyzwoite i starcza na dość długo, mam go już 9 miesięcy ( nie używałam go codziennie)
    No niestety wymaga przypudrowania, ale jak każdy inny podkład. Ostatnio zastał mnie deszcz i musze przyznać że aż tak tragicznie ten podkład nie wyglądał.
    Jedynym minusem jest ta cena, ale uważam że jest wart

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Tamu2xe za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład za 30zł nie może być dobry...
  • Aż tak nie jest rewelacyjny w kryciu. Wystarczy lekko się spocić i podkład od razu spływa z twarzy. W ogóle nie jest trwały, na lato się nie nadaje. Może w zimie? W dodatku ma nieprzyjemny zapach. Już 3 razy próbowałam się do niego przekonać. Niestety za każdym razem nie rozczarował. Niestety okropnie zapycha i ma niewygodne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Poeazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za kozmar...
  • Ten podkład jest jak Doda- albo się go kocha, albo nienawidzi. Jestem w drugiej grupie.

I albo ja jestem wywrotowcem, albo wizażanki zachwycają się byle pierdołą...

Kupiłam podkład w drogerii, żeby nie wieszać psów na 'oryginalnym revlonie' z all za 30 zł, bo to marne podróby.

1. Podkład jest ciężki.
    2. Słabo kryje- przy takeij konsystencji spodziewałam się krycia idealnego.
    3. Jest gęsty.
    4. Nie ma pompki (cóż, przelałam do słoiczka z pompką z ZSK i dozował sieidealnie, polecam)
    5. Kolory są... dziwne, próbowałam dwóch.
    6. Wysusza.
    7. Zapycha.
    8. Zaognia istniejące wypryski.
    9. Cieżko się zmywa, pozostawia 'lepkość'.
    10. Kompletnie nieodporny na warunki- deszcz, pot, woda. Po prostu się rozmazuje. Zabawne, zmyć mleczkiem się nie da, a w wodzie się rozmywa...
    11.Nie daje matowego, satynowego wykonczenia.
    12. Wymaga pudru i kilku poprawek w ciągu 8-miu godzin pracy.
    13. Ściera się.
    14. Nieprzypudrowany brudzi.
    15. Cuchnie.
    16. Jest drogi, jakość warta może 15 zł.

Polowałam na Estee Lauder Double Wear Stay, ale jak znam KWC, ten podkład okaże siekolejnym niewypałem, więc teraz przetestuje coś z końca rankingu.
    I co ciekawe- teraz, gdy sama go przetestowałam, na każdym kroku natykam się na ostrzezenia przed tym podkładem, którego broni garstka dziewczyn. Na forach kompletne zaprzeczenie ranginkowi KWC.

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie do konca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo lubię ten podkład, na stałe zagościł w mojej kosmetyczce.
    Łatwo dobrać kolor, świetnie kryje, długo utrzymuje się na buzi i wygląda dosyć naturalnie, nie daje efektu maski.
    Duży minus za brak pompki, przez to podkład szybko się kończy, zawsze wyleje się za dużo itp.

Używam tego produktu od: 6 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Antosiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok ale poprzednia wersja lepsza.
  • Super sprawa na wieczorne wyjścia lecz na co dzień zbyt ciężki. Starsza wersja była dużo lżejsza i lepsza ale nie znam żadnego innego podkładu, który byłby tak wytrzymały jak ten na cerze tłustej. Duża gama kolorów pozwala świetnie dobrać podkład, cena nie aż taka duża jak na podkład Revlonu. Super kryje, wiadomo osoby które mają straszne problemy skórne mogą nie być zadowolone natomiast u mnie sprawdza się na piątkę w kryciu i matowieniu. Niestety zapycha trochę i trzeba przyłożyć się na wieczór kiedy będziemy zmywać makijaż. Używam go i będę używać dalej!

Używam tego produktu od: 6 mcy

Chcesz pochwalić kochanaa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem czy się nie skiepścił...
  • Kiedyś używałam go często, nawet bardzo... Miałam z 2, 3 lata przerwy i niedawno znów go kupiłam. No i nie wiem... Jakiś gorszy. Kolor ok, trwałość też, ale jakoś dziwnie wygląda na twarzy. Ten który mam obecnie to wręcz masakra, ale z drugiej strony kiedyś się z nim nie rozstawałam. Nie będe wypisywać plusów i minusów, bo nie wiem czy mam opisywać stary czy nowy egzemplaż. Ocenę daje dla tej nowsze jak i starszekj wersji razem. Gdyby nie to, że kiedyś był to mój absolutny must have, to ocena byłąaby niższa.

Używam tego produktu od: około 8 lat
    Ilość zużytych opakowań: może z 7

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak ja Cię nienawidzę, podkładzie.
  • Nigdy więcej. To były jedne z gorzej zainwestowanych podkładów: krycie jak dla mnie słabe. Zresztą: jak można coś ocenić, skoro zanim podkład rozprowadzę on się nagle staje tępy i zastyga? Odcień 180 Buff, jest dla mnie za różowy, brzydki i za ciemny. Podkład zapycha, jest drogi, dobrze że wychaczyłam go na promocji... chociaż tyle szczęścia w nieszczęściu. Opakowanie beznadziejne, szklane, bez pompki czy innego aplikatora. Tylko jedna, wielka, ogrągła dziura. Zmierdzi niczym farba (chociaż i tak to jest przyjemniejsze niż "zapach" Skin balance Pierre Rene)
    Podsumowując: nie widzę absolutnie ŻADNYCH plusów. No dobra jeden: dostępność.

Używam tego produktu od: ok. rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone niecałe

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Nie wiem czy to moja cera jest jakaś dziwna, czy nie umiem nakładać tego podkładu, ale nie zauważyłam żadnego pozytywnego efekt a raczej nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu w ogóle (oprócz uczucia posiadania maski na twarzy), bo po nałożeniu podkładu moja twarz wyglądała tak samo jak wcześniej, nie było żadnego krycia, no nic... nie wiem o co chodzi, i nie to żebym używała na co dzień jakichś superkryjących podkładów i spodziewała się nie wiadomo czego- zwykle używam tylko kremów bb/ lekkiego podkładu/ niczego, a to miał być superprodukt na większe wyjścia... Może coś z moim egzemplarzem było nie tak, no trudno

- nie widzę żadnego efektu (??)
    - uczucie ciężkości na twarzy
    - zapach!! a fuj
    - brak pompki, już wszyscy wiedzą

ja nie polecam, ale to pewnie tylko z mojej cery jest jakiś dziwoląg

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer jeden
  • Revlon Colorstay to najlepiej kryjący i najbardziej trwały podkład, jaki do tej pory wpadł w moje ręce. Mój odcień to 150 Buff - idealnie stapia się z naturalnym kolorem mojej cery (jestem z tych bladolicych), nie wchodzi w róż, wygląda bardzo naturalnie, zakrywa wszelkie niedoskonałości. Wytrzymuje na twarzy właściwie cały dzień, jeśli dodatkowo raz na kilka godzin utrwali się makijaż pudrem. Mimo gęstej, treściwej konsystencji, nie zatyka porów, nie podkreśla też suchych skórek. Gęstość zapewne wpływa na jego wydajność - w przeciągu roku zużyłam niecałe 2 opakowania (a maluję się prawie codziennie). Podkład nie daje, co prawda, idealnego matu (co w przypadku mojej tłustej cery jest nie lada wyzwaniem), ale jeśli połączy się go z matującym pudrem, twarz nie błyszczy się przez długi czas. Minusem jest niepraktyczne opakowanie - szkoda, że nie ma pompki, bo wylewanie go z buteleczki bywa czasem problematyczne (zwłaszcza, że jest gęsty). Przyczepić się można też do dość wysokiej ceny (ok. 70 zł), jednak na Allegro można kupić go o połowę taniej.

Plusy:
    + bardzo dobre krycie
    + trwałość
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie zatyka porów
    + przyzwoite matowienie
    + naturalny odcień
    + wydajny

Minusy:
    - niepraktyczne opakowanie
    - cena

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na każdą pogodę
  • Ileż ja się naszukałam, ile natestowałam...Poszukiwanie podkładu idealnego to nie lada wyzwanie, wie o tym każda kobieta, która nie urodziła się z cerą bez skazy i używanie podkładu to dla niej konieczność. Tylko często zdarza się tak, że chociaż producent obiecuje cuda na kiju to w rzeczywistości twarz nie wygląda tak jak powinna.
    Moim problemem od zawsze była świecąca jak latarnia strefa T. Każdy podkład, w którego nazwie pojawiało się magiczne słowo ''matujący'', był dla mnie nadzieją. Ale na obietnicach się kończyło, bo żaden nie zdawał egzaminu.
    O Revlonie słyszałam wiele dobrego, jednak bałam się, że zrobi mi na twarzy maskę, a tego nie chce chyba żadna z nas. Cena drogeryjna była dla mnie zaporowa - regularnie 69,99, na promocji 39,99 to i tak bardzo dużo. Ale wystarczyło trochę rozejrzeć się w Internecie i udało mi się go dorwać za 25 zł, a taka cena jest jak najbardziej w porządku
    Zdecydowałam się na kolor 180 Sand Beige i idealnie się zgrał z moją lekką opalenizną, na zimę zamówię sobie najjaśniejszy 150 Buff.
    Podkład zamknięty jest w szklanym, estetycznym opakowaniu. Będę kolejną osobą, która narzeka na brak pompki, ale kurcze no, niech się w końcu z tym ogarną albo zrobimy zbiorowy protest Wylewanie podkładu na rękę poprzedzone machaniem lub grzebaniem szpatułką jest nieco uciążliwe, szczególnie kiedy śpieszymy się rano. Konsystencja jest gęsta i treściwa. Do tej pory używałam płynnych podkładów. Ale co do konsystencji nie mam zastrzeżeń, przy użyciu pędzla rozprowadza się go z łatwością, nie tworzy smug ani plam, gładko sunie po skórze i ładnie się z nią stapia.
    Od razu po aplikacji podkład jakby zastyga i jest matowy. Absolutnie żadnego świecenia. Utrwalam go jedynie sypkim pudrem i w takim stanie trzyma się na twarzy przez cały dzień, nie wymaga żadnych poprawek. Nie tworzy efektu maski, wygląda bardzo naturalnie, oczywiście jeśli nałożymy cienką warstwę.
    Nie mam problemu z niedoskonałościami skóry, czasem coś tam wyskoczy, a Colorstay z łatwością to przykryje, zależy mi głównie na wyrównaniu kolorytu i zmatowieniu cery, a te wymagania spełnia śpiewająco.
    Nie podkreśla suchych skórek, nie uczula. Może nie pachnie zbyt ładnie, bo kiedy przytknę do niego nos to wyczuwam zapach farby, ale mi to akurat nie przeszkadza, podkład to nie perfumy
    Colorstay wytrzymuje na mojej twarzy cały Boży dzień, czy jest mróz czy wiatr czy upał, nie schodzi nawet z mojego strategicznego miejsca, czyli nosa - każdy inny podkład się z niego momentalnie ściera.
    Do demakijażu używam płynu micelarnego i podkład z łatwością znika z twarzy, nie trzeba trzeć by się go pozbyć.
    Podsumowując - mam swój podkład idealny, który pozbawił mnie problemu błyszczącej się skóry. Teraz rządzi na niej mat, a Colorstay na stałe zagościł w mojej kosmetyczce i wątpię, że się z nim rozstanę. Polecam szczególnie posiadaczkom cer mieszanych i tłustych, tego podkładu trzeba spróbować!

Ilość zużytych opakowań: jedno i już zamówiłam kolejne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zatyka pory...
  • Używałam go około pół roku ( bo na tyle mi starczył), mam mieszane uczucia.
    Krycie: świetne ! Co do efektu matowienia mam zastrzeżenia, ale nie można mieć wszystkiego. Na zimę owszem... na lato... chyba żadna z nas nie chciałaby sobie tego zrobić... Revlon jest strasznie ciężki! Mi po nim wyskakiwały straszne zaskórniki, nie mogłam się ich pozbyć! i w zimie i wiosną zatykał mi pory. Można przesadzić z ilością, wtedy mamy efekt maski. Osobiście znam lepsze podkłady...

Używam tego produktu od: używałam w ubiegłym roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno, 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić deadwind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład, ale nie na co dzień.
  • Szukałam idealnego podkładu od kilku lat i wydaje mi się, że znalazłam. Oceniam odcień 180

Próbowałam praktycznie wszystkiego, co można dostać w drogeriach, bez rezultatu - kiedy byłam bliska stwierdzenia, że w drogerii nie można dostać dobrego podkładu trafiłam na Revlon Colorstay. Najlepsza decyzja w życiu!

Uwielbiam Youtuberki i ich recenzje, jednak co do podkładu - mają one najczęściej mało problematyczne cery, na których świetnie się spisują choćby TrueMatch Loreala (dla mnie za słabe krycie) czy Wake Me Up Rimmela (dla mojej mieszanej cery niekoniecznie). TO dopiero jest podkład dla cery która lubi sprawiać niespodzianki, ma przebarwienia!

Mimo doskonałego krycia nie tworzy efektu maski!
    Utrzymuje się bardzo długo i nie wymaga żadnych poprawek w ciągu dnia.

Dlaczego nie używam go na co dzień? Bo znalazłam idealny krem BB, który z trochę mniejszą trwałością od mojego Colorstaya daje mi też wysoki filtr, pielęgnację, nawilżenie i niemal doskonałe krycie. - (Etude House).

ColorStay wciąż jest w mojej kosmetyczce i akurat mnie jego dozowanie nie doprowadza do szału - wyjmuję go od początku odrobinę patyczkami kosmetycznymi, a resztę produktu na patyczku traktuję jako punktowy korektor.

Po 7 miesiącach mam jeszcze 1/3 opakowania a stosuję do przy comiesięcznych problemach z cerą podczas okresu, do makijaży wieczorowych albo wtedy, kiedy wiem, że nie będę mieć możliwości dokonywania poprawek make-upu - zawsze wtedy kiedy chcę wyglądać odrobinkę lepiej niż na co dzień.

Chcesz pochwalić strachp0myslec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Mam skórą suchą, o jasnym odcieniu.

+ Kolor produktu idealnie zgrał się z odcieniem skóry, nie ciemnieje;
    + Bardzo trwały produkt, utrzymuje się na twarzy cały dzień! 8h spokojnie wytrzyma (to dla mnie bardzo duży plus );
    + Dobre krycie, ładnie wyrównuje koloryt skóry, kryje drobne niedoskonałości ( jakieś pojedyńcze krostki);
    + Płynna konsystencja pozwala na równomierne i łatwe rozprowadzenie produktu;
    + Nie podkreśla suchych skórek;
    + Skóra się po nim nie świeci ( chyb, że tuż po nałożeniu - drobne przypudrowanie wystarcza)
    + Nie daje efektu maski.

Odjęłam pół gwiazdki za:
    - Zapach ( Strasznie mnie drażni )
    - Opakowanie ( przeszkadza mi brak pompki)
    - Mam wrażenie, że "zapycha"
    - Zdecydowanie za ciężki na lato

Ale mimo tych minusów chętnie będę do niego powracać, szczególnie zimą, jesienią i wiosną .

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić patysia573 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okazjonalnie tak, ale chyba nie na codzień.
  • Natknęłam się na ten podkład w Londynie. A że słyszałam o nim wiele dobrego, zaryzykowałam i kupiłam. Cena na mój uczniowski budżet nie jest niska (zapłaciłam za niego 13 funtów, czyli porównywalnie jak w Polsce).

Muszę powiedzieć, że w kilku kwestiach jest on wart swojej ceny

Postanowiłam kupić odcień 150 Buff, bo myślałam że jak prawie każdy podkład trochę sciemnieje. A tu nic! Odcień do zmycia pozostał taki jak po nałożeniu (to taki plus). Kolejnym jest to, że mimo dotykania twarzy rękoma i upałów, podkład pozostawał na twarzy do końca dnia. Trwałość jak najbardziej jest jego zaletą. Używałam także na wesele i utrzymał się całe przyjęcie bez większych poprawek. Ładnie wygładza.

Wszystko w porządku, ale mam wrażenie że mimo swojego przeznaczenia (mam wersję dla cer mieszanych/tłustych) troszkę zapycha. Po dłuższym okresie używania zauważyłam że moja buzia jest jakby zmęczona. Poza tym pojawiały się zaskórniki.
    Minusem jest też brak jakiegokolwiek dozownika przez co wylewało mi się go czasami za dużo. Zapach po dłuższym czasie staje się nawet znośny, choć utrzymuje się długi czas (pachnie jak jakaś farba?).

Poza tym, opakowanie jak najbardziej w porządku, ponieważ widzę dokładnie ile jeszcze produktu pozostało. Jak się kończy, można postawić na nakrętce. Wtedy jest możliwość wybrania z niej ostatnich pozostałości

Ogólnie ok, ale chyba nie dla cer problemowych i nie na codzień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić love_kills_slowly za czytelną i pomocną recenzję?
  • na wyjscia ok
  • moim zdaniem podkład nie nadaje sie na codzien, mimo ze nie tworzy efektu maski to jest wyczuwalny na twrzy, nie jest to zbyt komfortowe.
    mam cere tłustą skłonną do wyprysków i niestety po użyciu (jednorazowym) pojawiło sie ich wiecej (ale jakos szybko udaje sie ich pozbyc )
    krycie fajne, bardzo dobrze dopasowuje sie do cery, trzyma sie tak dobrze ze nie raz gdy myśle że juz zmyłam wszystko, po przeciągnieciu płatkiem z tonikiem okuzuje sie ze jeszcze cos zostało. :P
    brak pompki to baaardzo duży minus ponieważ podkład jest tak gesty, ze nie da sie go wylac na dłoń, trzeba wygrzebywac go małym pedzelkiem.
    odejmuje pol gwiazdki własnie za to ze maga zapycha.

Chcesz pochwalić aszemputel za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jak do tej pory
  • Póki co jest to najlepszy podkład, którego używałam. Mam jasną cerę, ale odcień 110 IVORY okazał się zbyt różowy. Sięgnęłam więc po 150 BUFF, który lekko wpada w żółty ale dobrze zakrywa zaczerwienienia i niedoskonałości. Dobrze matuje. Utrwalony pudrem, wytrzymuje wiele godzin dobrze wyglądając. Jest jednak trochę ciężki i mam wrażenie, że zapycha. Co prawda nie ma pompki ale kompletnie mi to nie przeszkadza, więc nie uważam tego za minus.

ZALETY
    + trwały
    + dobrze kryje
    + duży wybór odcieni
    + dobrze się rozprowadza

WADY
    - dość ciężki
    - drogi (normalna cena to 69zł, jednak warto kupić go w promocji za 39zł)

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego

Chcesz pochwalić delciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Zwiedziona mnóstwem pozytywnych opinie i to nie tylko tych internetowych, oraz hurtowa ceną przygarnęłam produkt, z racji że nie miałam dostępu do mojego ulubionego covergirl.
    Używany przeze mnie kolor to ivory(110), który o dziwo okazał się za jasny, co w przypadku mojej cery jest nie lada wyczynem.
    Efekt maski wyszedł mi kilka razy, starałam sie używać mniejszej ilości niż to robię na ogół.Niestety zapchał moje pory, powiększył ilość zaskórników. Twarz szybko zaczynała się świecić.
    Pominę opakowanie, bo podklady nakładam pędzelkiem, który miescił się do tego słoiczka
    Za plus uważam brak podkreślonych skórek i łatwość w nakładaniu. Dobrze też wypadł na kilku zdjęciacch (powiedzmy że jest fotogeniczny

Używam tego produktu od: styczeń-marzec

Chcesz pochwalić bziik7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Jestem zdecydowaną przeciwniczką tego podkładu.

Wady:
    - Jest bardzo ciężki,
    - Tworzy efekt maski,
    - OKRUTNIE ZAPYCHA PORY,
    - Ciężko go rozprowadzić, pozostawia smugi,
    - Ma nieporęczne opakowanie,
    - Konsystencja: podkład pomimo długiego terminu ważności trzeba porządnie wstrząsnąć,
    - Zapach - ten podkład po prostu śmierdzi alkoholem!,
    - Bardzo podkreśla skórki, wchodzi w załamania itd.

Uważam, że nakładanie takiej ciężkiej, chemicznej, alkoholowej bomby na twarz to nie jest dobry pomysł... Nikomu nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Według mnie spisuje się idealnie, świetnie kryje, ukrywa przebarwienia i "pajączki". Nie tworzy efektu maski. Długo się utrzymuje, nie spływa.

- doskonałe krycie
    - brak efektu maski
    - nie spływa
    - nie zapycha porów
    - trwały
    -duża gama odcieni
    - wydajny

Wady:
    - brak pompki, ale z użyciem pędzla to nie problem

Jak dla mnie obecnie najlepszy na rynku, w przystępnej cenie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 niecałe

Chcesz pochwalić reves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Zakupiłam podkład sugerując się pozytywnymi opiniami na wizażu. To był strzał w dziesiątkę. Mam bardzo jasną cerę, więc wybrałam odcien Ivory - pierwszy raz od dawna udało mi się kupić podkład, który ładnie się stapia ze skórą i nie odznacza przy szyi.

Plusy:
    - świetnie kryje, (u mnie sprawdza się na przebarwienia i naczynka)
    - umiejetnie nakladany nie tworzy efektu maski
    - nie ciemnieje na twarzy
    - nie spływa (zdarzyło mi sie płakać mając go na twarzy, albo zmoknąć na deszczu i w zasadzie nic sie nie dzialo)
    - nie zapycha porów
    - Trwały (ja uzywam go zawsze z pudrem, więc spokojnie wytrzymuje okolo 12h - nos wymaga tylko przypudrowania, ale zawsze błyszczałam się w strefie T)
    - na allegro dostepny w przystępnej cenie
    - wydajny

Wady:
    - brak pompki
    - dość gęsty

Mimo wszystko polecam, jest to mój numer 1 wśród podkladów. Wreszcie mogę wyjść z domu i nie martwic sie, że trzeba poprawić makijaż.

Chcesz pochwalić renczi za czytelną i pomocną recenzję?
  • baardzo dobry
  • plusy
    - daje fajny matowy efekt
    - bardzo dobrze zlewa się ze skórą
    - dosyć trwały
    - w moim przypadku również cena, bo kupiłam w bardzo okazyjnej cenie na allegro

minusy
    - jedyny minus to brak dozownika, ale poradziłam sobie z tym przelałam podkład do mniejszego pudełeczka i nie muszę kombinować, żeby wydostać podkład

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze, nie wiem na ile jeszcze wystarczy

Chcesz pochwalić ciaaasteczkowypotwor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Mam tłustą cerę, więc jest to jeden z najlepszych fluidów jakie miałam, a miałam ich tysiące Po kilku godzinach oczywiście muszę poprawić makijaż pudrem transparentym aczkolwiek lubię go. Dobra rada, co jakiś czas zmieniajcie fluidy

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić kasiaaa119922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków, zaskórników. Przetłuszcza się w strefie T, choć ostatnio leczę się żelem Isotrexin i odczuwam dyskomfort związany z wysuszeniem skóry.

Zużyłam już trzy opakowania tego podkładu. Na początku byłam pod wielkim wrażeniem efektu krycia i matowienia. Używając Color Stay mogłam zapomnieć o pudrze, ponieważ moja cera w ogóle się nie świeciła. Odnoszę jednak wrażenie, że Revlon zaostrzył u mnie trądzik. Aktualnie mam więcej niespodzianek na twarzy... Ale oczywiście nie mam pewności, że to jego wina.

Za krycie, matowienie i mega trwałość wielki plus.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić WizazankaAnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efek maski i zapchanie porów GRATIS
  • Odcień 150 buff

Większość recenzji zaczyna się tak: zachęcona pozytywnymi recenzjami na Wizażu... Moja zacznie się tak samo, tylko tylko że nie będzie happy endu.
    Pokładałam w tym podkładzie ogromnie nadzieje, mam skórę problematyczną (przetłuszczająca się, łatwo zapychająca, rozszerzone pory, zaczerwienienia itp). Szukałam więc produktu, który sobie z tym wszystkim poradzi choć w zadowalający sposób (na cuda już nie liczę).

Okazało się, że w moim przypadku ten podkład zupełnie się nie sprawdza. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że jest jednym z najgorszych jakie miałam.

Najgorsze jest to, że na 100% kupiłam produkt oryginalny i nieprzeterminowany.

Wady:
    - jego największą wadą jest to, że powoduje efekt straszliwej maski na twarzy, niezależnie od tego czy nakładam go palcami, pędzlem czy gąbeczką (bb). Nakładałam go na naście różnych sposobów, na różne kremy, z bazą i bez, utrwalałam różnymi pudrami i za każdym razem mam efekt ciasta na twarzy. Myślałam, że zejdę na zawał, kiedy zobaczyłam go na twarzy po raz pierwszy w pełnym słońcu
    - zapycha, odkąd go używam pojawiło się znacznie więcej zaskórników
    - pogorszył mi znacznie stan cery...
    - nie stapia się ze skórą, ciągle czuć go na twarzy nawet gdy staram się nakładać ekstremalnie cieniutką warstwę, tworzy nieprzyjemna lekko klejącą warstewkę. Przydusza skórę i oblepia.
    - podkreśla rozszerzone pory, podkreśla zmarszczki (nawet takie o których nie miałam pojęcia, zbiera się w załamaniach (co jest dla mnie szokiem, bo żaden inny podkład do tej pory tego nie robił)
    - dziwny chemiczny zapach

Plusy:
    - utrzymuje się do 10 godzin (co jest plusem jeśli się lubi ciasto na twarzy)
    - mat całkiem znośny
    - kryje nieźle, ale jest to raczej krycie średnie

Pominę brak aplikatora, bo to akurat nie jest jakoś mocno uciążliwe, ale cała reszta to jakaś żenada...

Jeśli ktoś ma faktycznie problematyczną i wrażliwą skórę (nie mówię tutaj o skórze "oj, oj wyskoczył mi trzeci pryszczyk w miesiącu i świeci mi się nosek ", tylko o realnie trudnej cerze, która często wymaga też leczenia) to radzę mocno uważać, bo można się bardzo mocno przejechać tak jak ja...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Każda kobieta powinna go wypróbować
  • Tego podkładu używam już od lat. Testowałam wiele, droższe i tańsze m.in. Vichy, Pharmaceris, Inglot, Maxfactor, Astor, Rimmel, Ingrid, Lirene, podkłady mineralne z kolorówka.com itd. a do Color Stay wracam ZAWSZE! Jest niezawodny!

+ Bardzo dobrze kryje
    + Nie robi efektu maski
    + Utrzymuje się bez zarzutu kilkanaście godzin
    + Nie ściera się nawet przy bardzo tłustej cerze
    + Dobrze matuje
    + Cena na allegro ok 35zł
    + Szeroka gama kolorystyczna (ja używam nr 180)
    + Nie zapycha

- Niestety po kilku miesiącach używania muszę zrobić przerwę, ponieważ wysusza skórę
    - Wydobywanie go ze szklanej butelki szczególnie gdy się kończy jest na prawdę uciążliwe
    - Trzeba nakładać go partiami, np. najpierw czoło, potem nos, policzki (nie wszystko na raz), ponieważ szybko zasycha

Uwaga! Bardzo ciężko zmyć go z ubrania, szczególnie jeśli skapnie nam taka duża kropla przy potrząsaniu butelką

Używam tego produktu od: Wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: z 15 ? 20 ?

Chcesz pochwalić Jeen za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij