Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Najlepszy, jaki miałam
  • Uwielbiam ten podkład. Posiadam odcień 180, przedtem używałam 150, ale był stanowczo za jasny. "Sand Beige" jest idealny dla mojej twarzy, ładnie się w nią wtapia. Dobrze matuje, zakrywa wszystkie niedoskonałości, które bez podkładu są po prostu widoczne. Słabiej z cieniami pod oczami - muszę używać korektora. Cena nie jest najgorsza, co prawda nie wiem, czy bym kupiła za ok. 70 zł, ale na szczęście zawsze trafiam na promocję w takich sklepach jak Hebe czy Kosmyk. Pół gwiazdki odejmuję oczywiście za buteleczkę bez pompki, z którą mnie szlag trafia za każdym razem, bo nie chce wyjść do końca, kiedy przelewam do słoiczka. Ale polecam wszystkim zastanawiającym się nad kupnem - warto, w porównaniu do innych podkładów w niższych lub podobnych cenach, Revlon spełnia swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić shanxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Mam cerę z wieloma niedoskonałościami i długo nie mogłam znależć odpowiedniego podkładu! Wreszcie się udało Opiszę w skrócie:

PLUSY:
    . Odcień 150 Buff - idealny! Nie ciemnieje na skórze, brak żółtych i różowych pigmentów to oznacza, że jest jak najbardziej naturalny.
    . genialnie kryje niedoskonałości
    . wydajny (w trakcie 3 miesięcy, zużyłam jedno opakowanie, przy czym używam go dzień w dzień)
    . ,,ujednolica" cerę
    . naprawdę nie tworzy efektu maski
    . nie zapycha - stan mojej skóry nie pogorszył się podczas stosowania tego podkładu

MINUSY:
    . nakładam mocno nawilżający krem przed aplikacją tego podkładu, ponieważ w innym wypadku, moja skóra się wysusza
    . jak dla mnie niewygodna buteleczka, z której nie chce ,,wylecieć" końcówka podkładu
    . cena - w drogeriach stanowczo za wysoka (ok.70zł) jednak w Internecie oraz małych sklepikach z kosmetykami już za około 35 zł

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam jedno całe, rozpoczęłam drugie.

Chcesz pochwalić Oliks za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny do skóry mieszanej
  • Dobrany do skóry robi swoją robote-wygładza
    Matuje
    Kamufluje
    Nieciemnieje na twarzy
    Nic się nie warzy
    Nieściera się

Jest jak narazie najlepszy

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam już z 8 opakowań

Chcesz pochwalić RudaChilli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy sposród wielu!
  • Na początku byłam sceptyczna co do tego podkładu ponieważ bałam się efektu maski lecz po poleceniu podładu przez moją przyjaciółkę postanowiołam zaryzykować i to była dobra decyzja!
    Podkład w solidnym szklanym słoiczku odporny na uszkodzenia, ma idealną konsystencję uzależnioną od cery, tzn ja wybrałam do tłustej i mieszanej i sprawdza się świetnie ponieważ nie tworzy mi efektu maski a dodatkowo nawilża nie pozostawiając suchych plam! Efekt utrzymuje się cały dzień nawet na okazyjnych imprezach! oraz gama kolorystyczna która sprawia że dobranie koloru jest łatwe
    Owszem cena w stacjonarnych galeriach przeraża ja naszczęście zamawiam ten podkład na sprawdzonej stronie internetowej www.kosmetykizameryki.pl gdzie jego cena wynosi 27,99zł przy czym wszystkie odcienie są dostępne!
    Jedyny minus podkładu to jego opakowanie tzn brak pompki, dozownika trzeba wylewać na dłoń

Ilość zużytych opakowań: użyłam 2 całe opakowania
    Cena: 27,99zł

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marylka20000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna trwałość
  • Podkładów używam od lat nastu. W tym czasie w mojej kosmetyczce gościły różne marki, zarówno te droższe, jak i tańsze. Ponieważ mam cerę mieszaną, po użyciu podkładu zwykle już po dwóch godzinach się świecę. Poza tym pod koniec dnia śladu po podkładzie nie ma.

Podkład Revlonu kupiłam skuszona dobrymi opiniami innych Wizażanek. I coś mi się zdaje, że wreszcie znalazłam coś dla siebie. Po pierwsze, podkład ładnie kryje, ale nie tworzy efektu maski. Po drugie, jest lekki, nie zapycha. Po trzecie, cera się po nim nie świeci. Po czwarte, utrzymuje się na skórze najdłużej spośród znanych mi podkładów, makijaż utrzymuje się cały dzień.

Jedynym minusem tego produktu jest niehigieniczne opakowanie. Sięganie po niego palcem to jakaś porażka! Teraz rozprowadzam podkład pędzlem (polecam!), więc wylewam go trochę na wierzch dłoni i stamtąd nabieram. Teraz już wiem, ile go mniej więcej potrzeba na całą twarz, ale z początku nabierałam a to za dużo, a to za mało, i albo musiałam przekładać nadmiar do słoiczka, albo robić dolewkę.

Plusy:
    + naturalne krycie
    + trwałość
    + matowi cerę na długo

Minusy:
    – koszmarne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

Chcesz pochwalić JGF za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!

• bardzo dobry
    Podkładu tego używam z przerwami od ok dwóch lat.
    Zastąpiłam nim drogi estee lauder double wear

Używane przeze mnie kolory 180 i trudno dostępny 250

Podkład ładnie stapia się ze skórą, jest bardzo dużo kolorów, więc nie ma problemu z dopasowaniem nie tworzy efektu maski.
    DObra trwałość - jednak nie dorównuje este lauder
    - ale na dzień wystarczy
    na nocne imprezy wracam do Double wear

nie wiem moze nie potrafię go uzywać, moze nakładam zbyt duzo... u mnie szybko go ubywa...
    albo często się maluję ;-)

denerwuje mnie butelka - której nigdy nie mogę wyczyścić / opróżnić do końca

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 5 butelek

Chcesz pochwalić st_ella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Wszysto co napisane od producenta to prawda

Po pierwsze kolor buff 150, wreszcie nie ciemniejący na twarzy idealny mój kolor!!

Najważniejsze w podkładzie według mnie jest krycie, a moje poprzedniki wogóle tego nie robiły.. A moje czerwone policzki ciągle były widoczne Mój colorstay poradził z tym sobie i dał radę więc dlatego zostaję mu wierna na zawsze

Używam tego produktu od: 2miesięcy

Chcesz pochwalić malinka2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co najlepszy!
  • Podkładu tego używam z przerwami od kilku lat. Za każdym razem jak zdradzę go z jakimś innym podkładem wracam do niego, żałując że skusiłam się na jakąś nowość.

Używane przeze mnie kolory w zależności od pory roku i stopnia opalenizny:
    - Natural Beige
    - Medium Beige
    - Fresh Beige
    - True Beige (to akurat było nieporozumienie).

Mam bardzo tłustą cerę, inne podkłady nie dają sobie z nią rady. Tylko Revlon ColorStay jest w stanie nad nią zapanować.
    Podkład mieści się w estetycznym szklanym opakowaniu. Brak jest pompki i podkład "wypływa" z dziury, jednak dla mnie jest to wielki plus. Maluję się palcami i to co mi zostanie spowrotem wkładam do opakowania.
    Podkład ładnie stapia się ze skórą, jest bardzo dużo kolorów, więc nie ma problemu z dopasowanie odpowiedniego tak, aby nie tworzyć efektu maski. Odpowiednio rozsmarowany jest praktycznie niewidoczny.

Mam wrażenie, że kolory są trochę ciemniejsze od standardowych beży np. natural beige jest ciemniejszy niż taki odcień podkładu innych firm, dlatego warto przed zakupem porównać kilka kolorów.

Co do trwałości to u mnie (cera tłusta) wytrzymuje cały dzień z drobnymi poprawkami co ok. 3 h sypkim pudrem (z moją cerą to naprawdę sukces). Z tym, że naprawdę lubię mieć ładnie zmatowioną cerę. Ktoś kto o to mniej dba pewnie wytrzymałby dużo dłużej bez pudrowania.

Cena regularna ok. 70 zł jest adekwatna do jakości. Chociaż ja kilka razy w Douglasie czy Sephorze kupiłam go za ok. 50 zł na promocji, więc warto czasem przejść się i zobaczyć czy może akurat teraz nie kupić sobie zapasu.
    Kupiłam kiedyś przez internet za 1/3 tej ceny i niestety wtedy się nie sprawdził. Miałam wrażenie, że to zupełnie inny podkład w tej samej buteleczce.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10 opakowań

Chcesz pochwalić malwmalw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie!
  • Spełnia swoją rolę, super krycie, ułatwia życie
    Mam cerę trądzikową i żałuję, że dopiero teraz go kupiłam. Przede wszystkim w końcu znalazłam podkład, który nie odcina mi się od szyi- mam przebarwienia potrądzikowe na dolnej połowie policzków, które w końcu spokojnie maziam fluidem i czuję się swobodnie z własną twarzą. U mnie najidealniej sprawdza się połączenie odcieni 150 buff oraz 180 sand beige → rano szkoda mi czasu na czekanie aż podkład się "zagruntuje" (a odczekanie aż doschnie jest w jego przypadku bardzo ważne) więc jakby modeluję twarz tylko ciemniejszym i jaśniejszym revlonem, maluję oczy i najwyżej róż do policzków. Przy make-upie na wieczór, kiedy poświęcam na umalowanie się więcej niż 3minuty, sprawdza się świetnie.
    Owszem, schodzi ciężko, jest ciężki, ale przecież o to chodzi- caaały dzień bez potrzeby poprawiania makijażu (jak czuję, że w wyniku stresu czy zmiany temperatury zaczynam się świecić, używam pudru bambusowego). Wieczorem i tak przykładam dużo uwagi do oczyszczania swojej problematycznej twarzy. Wystarczy zaopatrzyć się w mleczka do zmywania mocnego makijażu i nie ma co wypominać produktowi, który ma być skuteczny, że jest...skuteczny. Wytykanie mu oporności w demakijażu jest wg mnie nonsensem.
    Myślę, że dla cer mało wymagających, bez zmian trądzikowych czy przebarwień nie sprawdzi się, ale dla kobiet walczących z własną skórą może okazać się wybawieniem... Sama śmieję się, że nakładam fotoszopa na mordkę żeby zaoszczędzić czasu Memu Lubemu przy obróbce zdjęć (jestem fanką polskiej marki Paese, ale ich mocno kryjące podkłady niestety są dla mnie za ciemne, a cena wiadomo- dużo niższa)

Używam tego produktu od: miesiąc i widzę przed nami piękną przyszłość
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i zapewne nie ostatnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mietka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za, a nawet przeciw!
  • Od dwóch miesięcy używam ColorStay'a, i myślę że chyba najwyższy czas na podsumowanie tego produktu tutaj.
    Mam trądzik, bardzo silny. Szukałam czegoś, co by temu zaradziło. Moja buzia nie lubi się z żadnym podkładem, bynajmniej nie natrafiłam jeszcze na taki, który by mi odpowiadał. Myślałam że inwestycja w ten, coś zmieni. Niezbyt. Oto punktacja sprawdzalności obietnic producenta (na mojej twarzy):
    1)Trwałość 3,5/6 Szału nie ma, przypudrowany trzyma się koło 4 godzin przy dobrych wiatrach.
    2)Krycie 3,5/6 Nie zasłania zaczerwienień nie u mnie. Większych blizn też nie. Podkreśla przesuszenia skóry i uwydatnia niektóre zmiany skórne.
    3)Konsystencja 3,5/6 Z pewnością nie lekka ani nie delikatna. Mi dosyć długo zastyga na skórze i utrzymuje się uczucie mokrości (?) podkładu przez jakiś czas. Z pewnością czuć go na skórze.

Podkład spełnia powyższe warunki na wyższych ocenach u osób z lepszą cerą. Osoby posiadające cere trądzikową, z przebarwieniami, przetłuczającą się - bardzo problematyczną, nie będą wniebowzięte.

Minusem, który warto podkreślić jest to, że podkład utlenia się zmieniając kolor w ciągu dnia.

Podsumowując; Ten podkład oceniam na 3. Nie podoba mi się jak wygląda na buzi trzeba z nim popracować żeby nie narobić sobie krzywdy. Nie zakrywa wszystkiego, nie ma fenomenalnej trwałości. Za cenę 70 zł (stacjonarnie) nie spojrzałabym nawet na niego. Podkład nie ma pompki aczkolwiek ja miałam w domku pasującą toteż nie stanowiło to problemu.
    Wypróbujcie, a może dla was będzie odpowiedni

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wmvrcon za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij