Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Jest całkiem niezły.
  • Co do zalet tego produktu:
    + bardzo łatwo się rozprowadza, przyjemna konsystencja, zapach trochę chemiczny ale bardzo szybko się ulatnia więc w niczym nie przeszkadza
    + dość dobra trwałość, utrzymuje się na skórze ok 6-8h
    + świetny do mieszanej cery, zapobiega błyszczeniu się skóry, nigdy nie świeciła mi się buzia przy użyciu tego podkładu i uprzednim przygotowaniu skóry
    + bardzo dużo odcieni, można łatwo coś odpowiedniego sobie dobrać (mój odcień, lekko żółty, to 220 natural beige)
    + nie jest bardzo drogi, zwłaszcza kiedy kupuje się go na promocji, przy czym jest dość wydajny

Niestety, dla mnie ma też dwa podstawowe minusy, które niestety sprawiły że nie jest to mój KWC:

- lekkie/średnie krycie, które jest po prostu dla mnie za słabe, nie radzi sobie z małymi krostkami, trzeba go dodatkowo poprawiać korektorami, od podkładu oczekuję tego że sprawi że buzia będzie wyglądać bardzo zdrowo, świeżo i nieskazitelnie. Przy użyciu tego podkładu nie ma takiego efektu WOW, ot wyrównany koloryt ale bez rewelacji.
    - brakuje pompki, podkład trzeba wylewać i przy okazji uważać żeby nie dozować go za dużo, trochę z tym brudzenia się, jest to nieporęczne jak trzeba uszykować się do pracy i nie ma się zbyt wiele czasu do wyjścia

Dla osób ze skórą mieszaną, które potrzebują lekkiego krycia w stronę średniego, ten podkład może być dobrym rozwiązaniem. Odradzam natomiast tym osobom, które wymagają od podkładu dobrego krycia.

Używam tego produktu od: ok 3 lub 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LaCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał!
  • mój KWC!

+nie zapycha
    +utrzymuje się na twarzy 10h bez potrzeby matowienia
    +dobrze kryje
    +SPF 15
    +bardzo trwały
    +gama kolorystyczna - nawet dla bladziochów
    +nie tworzy efektu maski
    +nie podrażnia
    +nie wysusza
    +nie brudzi ubrań

-cena w drogeriach
    -brak pompki
    -lubi podkreślać suche skórki

Ilość zużytych opakowań: 4, kolejne czeka na jesień

Chcesz pochwalić emiluskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Właściwie KWC, tylko jedno ale
  • Polecany podkład przez tysiąc osób (w tym przez siostrę) - kupiłam na allegro za około 30 zł z wysyłką.

+ super się wtapia w cerę
    + trwały
    + BAAAAAAAAAAARDZO wydajny
    + ładny naturalny kolor
    + mam niemalże skrajnie przetłuszczającą się cerę i ten podkład w połaczeniu z pudrem transparentnym działa cuda

+/- - brak pompki - da się z tym żyć jak najbardziej i mi to nie przeszkadza , ale dla kogoś może to być minus

- nie jest super kryjący - okej Panie z problemami typu wagry, zaczerwienienia będą zadowolone, ale ja mimo, że od kilku lat nastolatką nie jestem i trądziku równiez nie mam to regularnie walczę z jedynym, dwoma, trzema większymi wypryskami na buzi i Revlon mi ich dostatecznie nie tuszuje. Natomiast on + puder + punktowo używany kryjący dermacol = super efekt.

Generalnie z całym czystym sumieniem polecam. Jakość tak dobra, że mimo, że na nadmiar pieniedzy nie narzekam to nawet jakbym kosztował pod 100 zł nadal bym uważała, że jest warty swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: używałam kiedyś od siostry, teraz jestem w połowie własnego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić esor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Jak zwykle, produkt kupiony dzięki pozytywnym opiniom na wizażu I kolejny raz wizażanki nie zawiodły

+wydajność (spokojnie na 3-4mc)
    +trwałość
    +wtapianie się w twarz
    +konkretna gama kolorystyczna, chyba każda znajdzie coś dla siebie
    +po przypudrowaniu gdzieś po 6-8h minimalna poprawka
    +nie tworzy maski
    +nie zostaje na ubraniach (np. na kołnierzu kurtki)
    +idealny na każdy okres (latem nie używam podkładów, jednak jak trzeba to też daje sobie radę )
    +dostępność
    +nie zapycha o dziwo
    +nie podrażnia
    +nie przesusza

+/- regularna cena (polecam zakup na stronach internetowych)
    +/- brak pompki (podkład u mnie stoj ciągle do góry nogami więc nie mam problemu z jego wydobyciem)Używam tego produktu od: 8mcIlość zużytych opakowań: 1 całe, kończę drugie

Chcesz pochwalić szynnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielki plus za trwałość!
  • Po przeczytaniu wielu dobrych opinii postanowiłam w końcu wypróbować ten podkład i śmiało mogę napisać że stał się moim ulubionym. Obawiałam się, że odcień 220 - natural beige będzie zbyt ciemny, ale dopasował się idealnie do twarzy. Dorwałam go na jakimś bazarku za 30 zł.

Co mnie zaskoczyło - miałam ostatnio ogromny problem ze świeceniem twarzy, wiecznie ratowałam się dodatkowo pudrem a efekt był bardzo krótkotrwały. Odkąd używam revlona zrezygnowałam z pudru! Twarz nie świeci się, nawet po ciężkim dniu w pracy. I bez problemu trzyma się 12 godzin.
    Bardzo dobrze pokrywa przebarwienia po trądziku, wszelkie krostki. Aż miło w końcu spojrzeć na buzie.
    Do tej pory nie zauważyłam żeby zapychał czy wysuszał.
    Jedynym minusem dla mnie jest brak pompki a do tego gęsta konsystencja, co sprawia że trochę nieporęcznie jest wydostać podkład.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tabagisme za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo!
  • Długo zastanawiałam się nad jego kupnem, do czego przyczyniały się opinie dotyczące trudności w rozprowadzaniu i zarzutów, iż tworzy efekt maski. Zależy mi na naturalnym wyglądzie i mimo obaw, podkład spełnia moje wszystkie oczekiwania. Po pierwsze ma świetne krycie, nie tworzy efektu maski, a wprost przeciwnie, stapia się ładnie ze skórą, nie widać go na twarzy, jest delikatny, daje bardzo naturalny efekt. Nie przeszkadza mi jego zapach, ani opakowanie, chociaż jest dość ciężkie i niezbyt praktyczne, jednak da się to przeboleć. Mam cerę mieszaną i nadaje się idealnie zarówno na tłustą strefę T oraz na suche partie twarzy. Zakrywa wszelkie niedoskonałości, nie podkreśla skórek i nie podrażnia. I co ważne, nie ściera się i nie zostawia masakrycznych śladów na ubraniu (delikatne zawsze będą...). Również nie mam problemu z wybraniem dla siebie odpowiedniego odcienia, z czego jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: 3 lat z krótkimi przerwami na inne
    Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tsnat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie najlepszy z podkładów i pozostanie jeszcze na długo długo..
  • Mam cerę mieszaną i podkład doskonale sobie z nią radzi. Nie zatyka porów. Nie ma efektu maski. Duża gamma kolorów - ja używam Fresh beige i sand beige. Początkowo natural beige jednak okazał się za jasny i mieszam te dwa wcześniej wspomniane. Skóra się nie świeci .
    Muszę jedynie przyznać że wcześniejsze wersja była ciut lepsza - nie była aż tak gęsta...
    jesli chodzi o brak pompki to dla mnie nie ma problemu gdyz podklad nakladam pedzelkiem..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 7 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patusia0018 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może kiedyś
  • Kupiłam ten podkład ponieważ wiele dobra o nim słyszałam. Potrzebowałam czegoś co idealnie zakryje moje niedoskonałości oraz wyrówna koloryt..
    Po miesiąc używania widziałam jednak więcej minusów niż plusów.

Jednak zależy to od cery, po miesiącu oddałam go mamie, która ma problem z naczynkami więc również potrzebuje dobrego krycia, i ona jest nim zachwycona.

Plusy:
    -jest idealny jeżeli chodzi o krycie, nie ma mowy o żadnych plamkach, skóra wygląda na gładką, oraz ma pięknie wyrównany koloryt

Minusy:
    - Zapycha, miałam po nim jeszcze więcej niedoskonałości
    - Ciężki, przy nakładaniu jest to niemiłe uczucie
    - Tłusty, póki nie wsiąknie jest to strasznie niekomfortowe
    - Zapach, lekko jakby alkoholowy.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Bardzo dobrze wspominam ten podkład. Świetnie radził sobie z zakryciem niedoskonałości, długo utrzymywał się na skórze. Potrafił wytrzymać nawet do 8 godzin, co dla mnie jest fenomenem Nie podkreślał suchych skórek. Duża gama kolorystyczna pozwala na idealne dobranie koloru podkładu do odcienia naszej cery Jedynym minusem dla mnie jest brak pompki i trzeba podkład niestety wylewać. Poza tym, same plusy. Szczerze polecam ten produkt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić asia0989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, tak, tak!
  • Do tego produktu miałam kilka podejść. Na początku byłam zachwycona jednak pod dłuższym używaniu przestał mi służyć. Był za bardzo widoczny, strasznie wysuszył mi skórę.

Zbawieniem były pędzle Hakuro i gąbeczka Real Techniques. Używam go już tak bardzo długo, nie wysusza, pięknie wtapia się w skórę i przecudownie kryje. Zdecydowanie mój ulubieniec, którego nie zamieniam już na żaden inny!

Używam tego produktu od: ok. roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić donotaskjack za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij