Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)
Produkt dostępny w 29 sklepach. Cena już od 23,97 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez JolkaOlka

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• To Jest TeN Podkład
  • Mam Cerę mieszaną z tłustą strefą T i suchymi policzkami .Co u siebie zauwałużyłam nakładajęc małą ilość podkładu na swoiją twarz pięknie wyrównał koloryt ukrył wszelkie niedoskonałosci stopił się z moją cerą a co najlepsze mój mąż niezauwałył róznicy pomiedzy moją cerą naturalną a tą umalowaną podkładem revlon.Plus:
    +Piękne Krycie bez efektu maski
    +Bardzo długo się utzymóje praca ,siłownia życie aktywne spokojnie to 10 godzin podkład trzyma
    +Ładnie pachnie i niezatyka porów a mam cerę z problemami w strefie T
    Jedyny minus:-Brak pompki ale maluje pędzlem flat top i jest ok
    I Mam Apel Do Dziewczyn Jak Mieszacie Ze Sobą Dwa Podkłady Nie Tej Samej Firmy To Efekty Mogą BYć Dziwne I Nie Oceniajcię Danego Kosmetyku Skoro go Zmieszałyście z bylem czym

Używam tego produktu od: Od 1 Roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 30 Mil

Chcesz pochwalić EwaLud1986 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja jak się przygotować

• Rewelacyjny
  • Nareszcie znalazłam podkład idealny dla mnie. Najbardziej mi odpowiada ze wszystkich podkładów jakie miałam.

+Idealnie kryje
    +Nie robi maski
    +Bardzo dobrze się rozprowadza na skórze
    +Ogromna gama kolorystyczna (jestem dosyć opalona i nareszcie znalazłam kolor, który nie przyćmiewa opalenizny ani nie rozjaśnia jej)
    +Bardzo długo trzyma się. Nie potrzebuję żadnych poprawek makijażu w ciągu dnia jak i na imprezie

-Jedyny minus jaki muszę dać to opakowanie Ciężko wydobyć podkład z tej buteleczki, a jak już wyleci to po całości.. Szkoda, że nie posiada pompki.

Tak czy siak jest dla mnie idealny!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Lasiex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Zdecydowanie mój ulubiony podkład. Po pierwsze - idealny kolor! Rzadko można trafić na tak jasny podkład jak 110 Revlona, mam wrażenie, że ten był stworzony specjalnie do mojej twarzy
    Bardzo dobre krycie, a twarz mam dość problematyczną. Przez wiele godzin wygląda pięknie, nawet na dobrej imprezie
    Nie trzeba go wiele nakładać na twarz, jest więc dość wydajny, niestety jak już się kończy to gęstnieje i ciężko go wydobyć.
    Opakowanie jest wielkim minusem i chyba jedynym.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 30ml

Chcesz pochwalić xgabby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega dobry podkład
  • Miałam już bardzo dużo podkładów ale jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego jak Revlon Colorstay
    Jestem posiadaczką cery tłustej .
    Kupiłam na allegro w promocyjnej cenie , odcień 150 BUFF jest dość jasny , ale dla mojej jasnej cery idealny .

Plusów jest bardzo dużo :

+ Idealne krycie które utrzymuje się przez bardzo długie czas
    +Nie robi maski
    +Bardzo duży wybór odcieni
    +nie rozmazuje się , nie trzeba poprawiać co chwilę
    +nie zapycha
    +bardzo łatwo zaaplikować na twarz nie potrzeba dużo podkładu dosłownie odrobinkę więc też jest wydajny
    +nie uczula
    + dość ładna szklana buteleczka szkoda ze bez pompki

Minusy :
    - chyba tylko to ze nie ma pompki i trudno go wydostać z tej buteleczki .

Podsumowując jest to mój Ideał na ten czas .
    Lepszego nie miałam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Megiz96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • GDZIE TO KRYCIE?
  • Podkład zamawiałam przez internet, niestety zamówiłam za ciemny, ale zużyłam go mieszając z jaśniejszym podkładem.
    BRAK KRYCIA
    Mam ładną cerę, bez przebarwień. Od czasu do czasu pojawi się jakiś wyprysk, bądź sucha skóra. Ten podkład nie radzi sobie z kryciem... Bez korektora ani rusz. Mam wrażenie, że oprócz nadania koloru, nie robi nic więcej.
    TŁUSTY
    Podobno formuła beztłuszczowa... Podkład moim zdaniem jest bardzo tłusty, a cera zaczyna się świecić po godzinie czasu... Dodatkowo na koniec dnia, dziwnie się roluje i mam wrażenie jakbym miała na twarzy piasek?!
    Nie chcę oceniać koloru, bo zamówiłam za ciemny, ale nawet zmieszany z jaśniejszym podkładem trzeba się postarać, żeby nie było efektu maski.
    Uważam, że to drogi podkład, który niestety w moim przypadku się nie sprawdza....

Używam tego produktu od: 3 miesiącie

Chcesz pochwalić uumulberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych!
  • Jesienią szukałam idealnego podkładu dla siebie - dobrze kryjącego, niezapychającego, matującego, aby dawał naturalny efekt. Jestem bardzo bladą osobą, więc znalezienie podkładu w odpowiedniej kolorystyce dla mojej skóry jest nie lada wyzwaniem. Na Rossmannowskiej promocji -49% dorwałam ten oto kosmetyk, za 35zł, w kolorze 150.
    Przed zakupem kosmetyku przejrzałam recenzje na wizażu. Pokładałam w nim wielkie nadzieję, ponieważ od dawna marzyłam o podkładzie, który całkowicie zakryje moje blizny potrądzikowe i wyrówna koloryt. Nie zawiodłam się na nim, wręcz byłam i nadal jestem zachwycona jego działaniem!

+ idealnie zakrywa wszystkie niedoskonałości cery - blizny, zmiany trądzikowe, naczynka, cienie pod oczami, WSZYSTKO. U mnie sprawdza się w 100%!
    + wyrównuje koloryt skóry, dając przy tym naturalny efekt
    + jak najbardziej matowi buzię, w duecie z pudrem Rimmel Stay Matte daje cudowny efekt
    + wytrzymuje cały dzień, nieważne czy spędzam dzień pracowicie na uczelni czy aktywnie na siłowni - mam gwarancję, że on nadal jest na mojej buzi
    + odcień 150 jest idealny dla bladzioszków takich jak ja
    +nie zapycha porów, nie mam po nim żadnego wysypu krostek
    + konsystencja również na plus, bardzo ładnie rozprowadza się na buzi, z różową gąbeczką BB współpracuje perfekcyjnie
    +zapach - niby neutralny, ale mimo wszystko podoba mi się!
    + u mnie nie wysuszył buzi
    + no i wydajność! Buteleczka 30ml bez problemu starczy na 3 miesiące przy codziennym użytkowaniu

Mogę przyczepić się tylko do dwóch rzeczy:
    - brak pompki czasami utrudnia aplikację, bardzo ciężko pod koniec opakowania wyjąć podkład ze szklanej, solidnej buteleczki
    - drogeryjna cena odstrasza, dlatego ja polecam polować na niego na promocjach oraz w internecie - spokojnie można go wtedy kupić za 30zł

Mimo tych dwóch malutkich wad, zdecydowanie polecam kosmetyk! Naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte do końca, 2 rozpoczęte

Chcesz pochwalić zuu_xd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład ever
  • Ten podkład jest dla mnie ideałem pod każdym względem. Mam cerę normalną, w okresie zimowym powiedziałabym, że wręcz suchą i ten podkład wcale dodatkowo nie wysusza mojej cery. A już dla mnie kompletną bzdurą jest mówienie, że on zatyka pory Jakoś używam go od około 3 lat i nie miałam do tej pory żadnych problemów Ale myślę, że to jest kwestia odpowiedniego dbania o cerę, tj. oczyszczanie i smarowanie twarzy kremem przed nałożeniem fluidu no i przede wszystkim odpowiedni dobór podkładu

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Only4him za czytelną i pomocną recenzję?
  • znalazłam ideał
  • Drogie wizażystki właśnie znalazłam podklad idealny, chyba nikt nie wyśmieje mnie jeżeli powiem że szukałam bardzo długo. Mam raczej suchą skórę, potrzebuję silnego krycia ze względu na dużą ilość blizn po trądziku, ale przy tym moim podstawowym wymaganiem jest naturalność. Od idealnego podkładu oczekuję żeby nie było go widać. A konkretnie spodobał mi się ponieważ
    *wytrzymuje na mojej twarzy cały dzień, bez ważenia się
    *lekko przypudrowany transparentnym Stay Matte Rimmela wygląda bardzo dobrze, bez efektu maski
    *na twarzy nie czuję że mam coś nałożone, to uczycie bardzo mi odpowiada
    *bardzo ładny zapach
    *nie zapycha porów, nie powoduje żadnych wyprysków
    *łatwość rozprowadzania, nawet palcem, nie pozostawia nieestetycznych śladów
    *bardzo przyjemny, świeży zapach
    *duża gama kolorystyczna i bladziochy znajdą coś dla siebie
    *łatwo dostępny w Rossmanie, Douglasie, w drogeriach internetowych, często jest w promocji
    *cena jest przystępna jak na tak dobry produkt
    *opakowanie bardzo wydajne, nie trzeba nakładać dużo produktu dlatego wystarcza na długo

Moim zdaniem minusów nie ma, nawet opakowanie bez pompki moim zdaniem jest wygodne w użyciu, nawet przy końcu podkładu łatwo spływa, gdy ustawię buteleczkę do góry dnem.

Kto nie znalazł jeszcze idealnego podkładu niech biegnie do drogerii bo naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić abaduska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest to najlepszy produkt w bardzo dobrej cenie
  • Podkład Revlon wcześniej czy później każda z Nas miałam w swojej kosmetyczce. Kupiłam go w promocji na cocolicie i muszę przyznać że jest najlepszym podkładem do mojej problematycznej i grymaśnej cery. Moja cera długo pozostaje nieskazitelna. Jedynym minusem jest wydobycie podkładu z opakowania. Trzeba nabrać wprawy w użytkowaniu. Polecam w 100% jest boski

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić blondi42 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo... mocny
  • Podkład jest, jakby to rzec... bardzo treściwy. Ma mocną pigmentacje, więc teoretycznie nie potrzeba go dużo, ale przez to, że jest dość gęsty trzeba się napracować, aby nałożyć tylko cienką, równomierną ilość produktu. Idealny na większe wyjścia, imprezy. Co do stosowań na co dzień, to uważam, że jest on za ciężki. Zapycha, obciąża i wysusza moją skórę przy codziennym używaniu. Ogólnie moja cera potrzebuje bardzo częstej zmiany produktów które nanoszę na twarz, ale po 2 tygodniach codziennego praktycznie stosowania każde kolejne nałożenie go na twarz wyglądało jeszcze gorzej. Nie ważne jaka ilość, po prostu on ma coś w sobie, co na dłuższą metę nie służy mi.

Edit. Blondynka zmieniła krem, który nakładałam jako bazę i odkryła amerykę. Moja mieszana skóra, po prostu czasami niemiłosiernie się wysusza, a już dopiero na zimę potrzebuje dodatkowej ochrony. Nakładam na ochronny krem z johnnsons baby smoothing natural podkład nowym pędzelkiem z Sigmy (wcześniej z Hakuro jakoś mi to średnio szło) lub gąbeczką (no-name) i wygląda i zachowuje się znacznie lepiej. Nakładam na prawdę cienką warstwę, tak jak pisałam wcześniej- podkład jest mocny, trzeba znaleźć na niego sposób, dodatkowo nie doceniłam go jako podkładu dla cery tłustej i to lekceważenie odbiło się na kondycji mojej skóry.
    Fluid tak po za tym baaaardzo wydajny. Stosuję (no może nie codziennie) od ponad 2 miesięcy i zużyłam może 1/4 ;p

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszej buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olaciach za czytelną i pomocną recenzję?