Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Bardzo dobry podkład dla cery tłustej
  • Zaznaczę na wstępie - podkład NIE jest ciężki i NIE tworzy efektu maski - apeluję do wszystkich posiadaczek o ROZWAŻNE dozowanie produktu Wystarczy jedna, cienka warstwa - przy takiej ilości podkład wygląda tak jak BB cream. To było moje ogromne zaskoczenie i przede wszystkim dlatego go uwielbiam - ZERO efektu maski, a przy okazji całkiem ładne krycie. Dziewczyny, które piszą o tym jaki jest ciężki, straszny i tak dalej - UŻYWACIE GO ZA DUŻO. Akurat pod tym względem można mi ufać, ponieważ na mojej skórze wszystko widać - dlatego byłam pod wielkim wrażeniem, że podkład jest tak lekki jak na coś przeznaczonego dla cery tłustej i mieszanej - czyli coś, co ma zmatowić i siedzieć na skórze przez cały dzień (zazwyczaj takie podkłady są ciężkie)
    + piękne, naturalne wykończenie - przy drugiej wartwie wygląda o wiele brzydziej, jedna zupełnie mi wystarczy
    + fajnie się trzyma na buzi
    + BRAK efektu maski, jest stosunkowo lekki
    + dobre krycie
    + odcień 110 - jest przepiękny, to wielki plus dla tego podkładu, ponieważ rzadko się zdarza żeby był aż tak ładny i naturalny porcelanowy odcień

Niestety jest też sporo minusów...
    - mimo pięknego odcieniu porcelanowego, reszta jest ŻÓŁTA. poza tym po odcieniu 110 są 150 i 180, które są wyjątkowo żółte(i przynajmniej o 3 tony ciemniejsze wg mnie), a potem jest 220 który jest już w ogóle z innej bajki - musiałam dokupić 220 żeby na lato móc miksować z 110
    - cena - za 70 zł można polować na przecenione podkłady z wyższych półek
    - OPAKOWANIE. jest fatalne, trzeba przyznać. jednak po jakimś czasie czlowiek się przyzwyczaja

Jednak, mimo minusów, podkład spisuje się ŚWIETNIE. Polecam serdecznie posiadaczkom cery tłustej i mieszanej, które umieją rozważnie używać podkład - 1 warstwa i piękne wykończenie

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte 2 opakowania - odcień 110 i 220, które miksuję

Chcesz pochwalić mebloalert za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Nie wiem, nad czym te zachwyty. Jeden z NAJGORSZYCH podkładów, jakie miałam, a miałam ich już kilka.
    Kupiłam ten produkt zachęcona zachwytami koleżanki (wow, jest wersja dla cery suchej i mojej - mieszanej!) Jaka ja byłam naiwna! Podkład
    -jest ciężki
    -tworzy maskę (nic, tylko szpachlą skrobać)
    -zapycha !!! regularnie mnie po nim wysypywało
    -podkreśla suche skórki
    -po kilku godzin
    -gęsta konsystencja, ciężko rozprowadzająca się
    -opakowanie - FATALNE! brak pompki, przez co wylewało się go z buteleczki zdecydowanie za dużo (dzięki temu szybciej "zużyłam" ten bubel
    -cena

Jedna gwiazdka za bogatą gamę kolorystyczną o żółtym pigmencie, co się rzadko zdaża

Używam tego produktu od: pół roku i cieszę się, że się go pozbyłam

Chcesz pochwalić Falbanka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony podkład
  • Tak jak w tytule - jest to mój ulubiony podkład. Minimalną ilość rozprowadzam poprzez wilgotny pędzel lub gąbkę - i ta odrobina wystarczy, aby pięknie wyrównać koloryt i zakryć wiele niedoskonałości mojej skóry (oczywiście wskazane jest delikatne przypudrowanie). Kiedyś przy nieudolnej aplikacji dłońmi tworzył mi okropny efekt maski. Ponadto praca z nim jest dosyć ciężka i wymaga wprawy, bo ma dosyć tępą, gęstą konsystencję i szybko zastyga, więc trzeba umieć się z nim obchodzić, żeby nie narobić sobie plam. Posiadam dwa odcienie i mieszam w zależności od pory roku i koloru skóry. Jest trwały, czasami aż za bardzo, bo ciężko go zmyć, ale jednocześnie w ogóle mnie nie zapycha. Co więcej, przy jego używaniu nie mam żadnych wyprysków ani nadmiernego przetłuszczania skóry, co mogłoby dziwić, gdyż nie należy do lekkich podkładów. Dla porównania zamieniłam go kiedyś na Astor 24h Foundation i True Match, ale nie sprawdziły się kompletnie na mojej cerze. Dodam, jeszcze, że przy używaniu tego podkładu konieczne jest choćby minimalne podkreślenie rysów twarzy - róż, bronzer, bo ze względu na mocne krycie twarz traci naturalny wyraz i trzeba jej szybciutko nadać konturów

KOMU POLECAM?
    *osobom, które cenią sobie duże krycie
    *osobom doświadczonym w aplikacji ciężkich podkładów
    *osobom przyzwyczajonym do konturowania twarzy
    *osobom, których cery są problematyczne

Ilość zużytych opakowań: ok.6

Chcesz pochwalić adrianna2110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość za niską cenę
  • Bardzo dobry podkład do cery mieszanej, tłustej. Duża gama kolorystyczna sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najtrwalszy jaki miałam. Świetnie kryje zaczerwienienia. Przyjemnie się rozprowadza. Jest wydajny. Sprawia na twarzy wrażenie ciężkiego, ale mimo to nie zauważyłam zapychania porów.
    Nie radzi sobie z kamuflowaniem nierówności na skórze, dlatego nie jest to mój ideał. Szukam raczej czegoś lżejszego, co wygładziłoby teksturę skóry.
    Podsumowując: zależy dla kogo.

Używam tego produktu od: 6 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Florence999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko powiedzieć
  • Zacznę od tego że posiadam skórę sucha, natomist miała ona dziwny moment gdyż się przetłuszczała. Koleżanka dała mi sporą odlewkę żebym spróbowała, ponieważ ona jest zadowolona. Użyłam go 5 razy i niestety nie radzę go używać osobą z skórą suchą. Z resztą byłam świadoma że to nie jest podkład skierowany do tego typu cery. Mi on baaardzo wysuszył cerę i podkreślał każda suchą skórke oraz zmarszczkę o której nawet nie wiedziałam a mam dopiero 24 lata. Najgorsze jest to że już po 2 użyciu zapchał mnie, rano nałożyłam a pod wieczór po zmyciu na twarzy trzy wielkie bolące grudki(podkład do cery mieszanej i tłustej chyba tego nie powinien powodować). Za każdą kolejną próbą było tylko gorzej. Krycie określam jako bdb. aż za bradzo gdyż tworzy efekt maski. Nie polubiłam go i nie będę próbować jego braciszka do cery suchej. Sądzę że do cery do której jest przeznaczony będzie idealny, jeśli ktoś potrzebuje dużego krycia.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Nicoleta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład idealny
  • Używam tego podkładu od dawna i muszę powiedzieć, że świetnie kryje i matuje. Nie trzeba nakładać go dużo, jest wydajny. Można go kupić w korzystnej cenie przy okazji promocji. Jednak aby efekt był jeszcze lepszy należy stosować krem nawilżający i bazę pod makijaż. Dzięki temu suche skórki są mniej lub wcale niewidoczne oraz podkład utrzymuje się bardzo długo i nie ściera po dotknięciu do twarzy. Szeroka gama kolorystyczna pozwoliła mi dobrać idealny odcień, który wygląda naturalnie, nie odznacza się, ani nie tworzy efektu maski.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo - stosowany regularnie

Chcesz pochwalić tarapatty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze kryje
  • Kupiłam go w hebe jakis rok temu. Właśnie mi sie skończył, więc jak widać- jest niezwykle wydajny. Inna sprawa, ze nie używałam go w ogromnych ilościach, ponieważ nie lubię efektu tapety na buzi. Czy kupię go ponownie? nie wiem..

Plusy:
    +szeroka gama kolorystyczna
    +dobre krycie
    +estetyczny wygląd buteleczki
    +niezwykle trwały
    +matuje

Minusy:
    - baardzo podkreśla suche skórki, ten punkt go u mnie dyskwalifikuje. Jeśli cera mi się poprawi- może znowu po niego sięgnę, ale póki co- szukam dalej

- opakowanie bez pompki, duże, szklane, ciężkie. Przez to ciężko się z nim podróżuje, a brak pompki sprawia, że łatwo przecholować z nakładaniem. Sporo się go marnuje.

- mimo, że jest przeznaczony dla tłustej/mieszanej cery po kilku godzinach zaczynam czuć, że go mam- a nie nakładam go dużo. Moja cera nie jest też supertłusta. To niezbyt przyjemne uczucie. Zamiast cieszyć się ładnym makijażem, marzę o momencie w którym wrócę do domu i zmyję go z twarzy.

-stąd nie nadaje się na cieplejsze dni.

+/- cena. Za taką cenę oczekiwałabym czegoś co przyjemniej by się nosiło.

Używam tego produktu od: około roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić feelthevibe za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • To jeden z moich drogeryjnych ulubieńców, do którego zawsze wracam z ulgą po nieudanych przygodach z innymi podkładami.
    Lubię jego konsystencję i krycie, jakie gwarantuje oraz to, że utrwala się zastygając na twarzy. Nie zauważyłam, aby blokował pory.
    Mimo iż posiadam skórę suchą w kierunku normalnej, to jego brat do tego typu skóry wcale nie sprawdził się w moim przypadku. Wybrana przez pomyłkę wersja mieszana/tłusta okazała się strzałem w 10, gdyż w przeciwiństwiej do drugiej wersji nie podkreśla skórek i nie ściąga twarzy, a ponadto mam wrażenie, że cera wygląda świeżej przy wersji combination/oily.
    Na plus również kolory- mam dość jasną cerę i w zależności od pory roku lawiruję pomiędzy 2 odcieniami: Buff i Sand beige ( czasami mieszam je z Ivory)- oba zawierają dużo żółtego pigmentu, co ja akurat bardzo sobie cenię w produktach tego typu.
    Przyjemna konsystencja wygodna przy aplikacji pędzlem, gabeczką czy po prostu palcami. Dość wydajny, ale mógłby być jeszcze bardziej, gdyby nie opakowanie, które jest główną wadą produktu. Nie dość, że mało poręczne, to problem pojawia się przy wykańczaniu produktu- mimo, że trzymam buteleczkę do góry nogami, próbuję wygrzebywać resztki patyczkami, to niestety i tak część produktu leci finalnie do kosza z buteleczką. Z pompką byłby idealny, może wkrótce revlon wprowadzi taką zmianę.
    Cena dość wysoka, ale chyba tylko raz kupiłam go w oryginalnej cenie- zawsze zaopatruję się w zapas przy różnego rodzaju promocjach lub kupuję go w sieci.

Chcesz pochwalić martastach88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • numer jeden!
  • + matuje
    + kryje
    + daje fajny efekt (niekoniecznie naturalny)
    + super sprawdza się przy nakładaniu pędzelkiem
    + bardzo długo się utrzymuje
    + ma fajne kolorki
    + nie wymaga koniecznego utrwalenia

+/- zapach (kto co lubi)

- cena, w drogeriach jest dosyć drogi
    - dość szybko zastyga, po dołożeniu nie zawsze wygląda dobrze
    - aplikator.. albo jego brak
    - żadko, ale czasami zbiera się w zmarszczkach

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: baaaardzo dużo

Chcesz pochwalić iwiii8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład ever.
  • próby zamiany na inny zawsze kończą się powrotem do tego jedynego, ulubionego. idealne krycie, dobry mat (przy bardzo tłustej skórze- po paru godzinach do poprawki- rzecz jasna). nie zamienię na inny!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić marrythenight za czytelną i pomocną recenzję?