Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• po zmianach kiepski
  • revlon przed zmianą formuły był wspaniały, teraz kiedy jest 24h coś zmieniło sie na niekorzyść.
    Podkład jest cięzki, gęsty i wchodzi w zmarszczki i pory, dawniej był dla mnie idealny teraz taki sobie.
    wydaje mi się, że jeśli ktoś był zadowolony z krycia poprzedniej wersji to z tej nie będzie.
    producent wg mnie zepsuł ten produkt, nie ma juz takiego dobrego podkładu jak wersja wcześniejsza

Używam tego produktu od: dawien dawna
    Ilość zużytych opakowań: będzie z 8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katjoshka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tą cenę jest ok
  • Fluid może nie jest moim ideałem jak double wer ,ale nie jest zły .Cean ok 35 zł jest kusząca .Na pewno jest najleprzym podładem drogeryjnym ze średniej półki i wydaje mi się ,że leprzego będzie ciężko znaleść ,nie mówię o markach z wyższych pólek .krycie jest nawet dobre kolorystyka też mam numer 320 .jest to kolor ciemniejszy ,nie wchodzi w pory nie uwydatnia suchych skórek ,nie wysusza .Opakowanie też nie jest złe ,przy aplikacji uzywam pędzelka .Dla mnie fluid jest ok.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 lub wiecej

Chcesz pochwalić neoxeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby tak, ale..

• No właśnie. Jest w nim coś wspaniałego.
    + Zdecydowanie ogromnym plusem jest to, że ma bardzo jasny odcień wpadający w żółty ton a nie w różowy. Jako posiadaczka cery rumianej i jasnego dekoltu bardzo sobie to chwalę.

+ Poza tym podkład dobrze kryje i nie robi tzw. "maski", która jest jednak sporym problemem.

+ Rzadko kiedy nie potrzebuję pudru po nałożeniu podkładu. Nawet jeśli podkład jest matujący. Dziwne, ale ten jest zdecydowanie numerem 1, jeśli chodzi o mat.

- Minusem jest zdecydowanie męczące opakowanie bez pompki. Totalnie nieprzemyślanie, nieporęczne i niewygodne. Codziennie rano się przy tym irytuję i zastanawiam kto wpadł na taki "genialny" pomysł. Przy nakładaniu brudzę dodatkowo opakowanie.

- Cena też nie należy do jakichś przyjemnych.. Dostałam podkład od mamy, której odcień nie przypasował. Jak usłyszałam cenę to prawie spadłam z krzeszła.

Podsumowując: Dobry podkład, fajne krycie. Delikatny, lekki, nie robi maski i jednocześnie nie muszę namiętnie używać pudru przy nim.
    Ale cena i opakowanie psują cały efekt i jako "biedna studentka" nie jestem pewna co do ponownego użycia.
    Jednak jeśl chodzi o swoje funkcje, to spełnia je bez zarzutu, dlatego daję 4/5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: Pół miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nie_powiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zły chłopczyk, który łasi się na słodziutkie babeczki
  • Matko, ile to ja nad tym podkładem się nasiedziałam, namyśliłam co ze mną jest nie tak. Kupiłam go na krótko przed totalnym szałem - gdy cały YT, wszystkie blogi, wizaż mówiły o Revlonie. A ja stałam z boku i za nic nie mogłam zrozumieć o co chodzi. Bez bicia przyznaję - znienawidziłam go od pierwszego nałożenia. Strasznie płynna, pudrowa konsystencja, brak pompki, włażenie w zmarszczki, wygląd ciasta, okropna trwałość, zbyt szybkie zasychanie. Przeklnęłam go na wieki wieków, rzuciłam do szafki i wykasowałam z pamięci.
    Ale ciągle o nim mówiono, chwalono. Dlaczego u mnie nie wypalił? Czytałam recenzje, słuchałam - zaczęłam się zastanawiać czy może mam jakąś inną wersję, że to nie może być ten podkład, przez który panienki mdleją.
    Z niechęcią zdjęłam klątwę i nałożyłam na mój ryjek. I... no nie wiem jak to się stało. Przestał wchodzić w zmarszczki, wyglądał naturalnie, NAWET PRZEKONAŁAM SIĘ DO TEJ DZIWACZNEJ KONSYSTENCJI. O.o
    Nic z tego nie rozumiem, czyżbym była wtedy za ostra? Może potrzebowałam czasu by do niego dojrzeć? Nie mam pojęcia. Wciąż nie rozumiem tego podniecania się nim, ale już przychylniej na to patrzę.
    Niestety 010 Buff jest dla mnie za ciemny (trochę szkoda ale w końcu mi schodzi opalenizna co to ją przypadkiem złapałam) więcfacjaty szpachlować nim nie będę.
    Nie robię podsumowania z plusami i minusami bo no jak skoro zmienił się jak w kalejdoskopie?

ŁĄCZĘ SIĘ W BÓLU ZE WSZYSTKIMI DZIEWCZYNAMI KTÓRE ROZMYŚLAJĄ TERAZ CO JEST Z NIMI NI TAK

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić yoursrosette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Podkład spełnia swoje zadanie. Jako posiadaczka cery tłustej/mieszanej muszę uważać z kosmetykami, aby mnie nie zapchały. Ten podkład towarzyszy mi od samego początku mojej przygody z makijażem. Piękne wykończenie, trwałość na plus, odcień Buff idealny dla osób, którym ciężko się opalić i z natury są bardzo blade. Nie ściera się, nie roluje, nie wałkuje, jest na swoim miejscu cały czas. Jednakże nie chce współpracować z korektorem z Collection i pudrem z Ben Nye, ale myślę że to akurat wina korektora, a nie podkładu .

Opakowanie jest problemem, ale polecam skuteczny sposób: w Rossmannie są małe okrągłe pojemniczki (coś na kształt pojemników do cieni - głębokie), wystarczy wyciągnąć trochę podkładu do niego i zakręcić - taka opcja wystarcza na długo, a podkład nie wysycha i łatwiej się go aplikuje palcami

Generalnie polecam ten podkład Ktoś tu wspomniał o tym, że w składzie ma coś, co jest rakotwórze.. Nie dajmy się zwieść, każdy kosmetyk to chemia, która jest również rakotwórcza.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić hernameispaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!
  • Postanowiłam dodać swoją recenzję na temat tego podkładu, ponieważ czytałam wyżej wymienione i jestem w szoku, a może ze mną jest coś nie tak ?
    Kupiłam, ten podkład miesiąc temu, ponieważ chciałam wnieść coś nowego do swojej kosmetyczki, a tym bardziej, że skusiła mnie promocja w Hebe jak i opinie dziewczyn na jego temat.
    Posiadam cerę tłustą, lecz bez większych problemów na dzień dzisiejszy(jako dorastająca nastolatka miałam wręcz pole minowe na twarzy), więc stwierdziłam po przeczytaniu jego zaleceń, iż będzie się do niej nadawał.
    Niestety rozczarowałam się totalnie, chyba pierwszy raz w życiu. Podkład jest oleisty, ciężki, tłusty, zapychający - ZMORA DLA CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ, bardzo ciężko go rozprowadzić, tym bardziej że szybko zastyga i łatwo przy tym o smugi. W ciągu dnia ciemnieje, przez co stwarza stopniowo efekt maski (rano masz promienną cerę, popołudniu wyglądasz jakbyś przesadziła wyjątkowo z ilością zaś wieczorem śmiało mogłabyś ubiegać się o pracę w cyrku jako klaun!). Dziewczyny wiele w swym życiu miałam podkładów, jednak nigdy wcześniej nie trafiłam na taki produkt, który nie ma wgl nic wspólnego z tym typem cery! Ponadto uważam, że cena jest kosmiczna. Nie wiem czy jest wydajny bo odstawiłam go po paru dniach. Co do aplikowania brak pompki jak na "tak świetny rekomendowany podkład" to czysta kpina.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte jedno

Chcesz pochwalić Kolciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny, ale...
  • Trafiłam na ten produkt przez przypadek ok. 2 lata temu i od tamtej pory regularnie go używam. Posiada on wszystkie cechy świetnego podkładu:
    + świetnie kryje
    + matowi skórę
    + ma odpowiednią konsystencję
    + utrzymuje się prawie przez cały dzień
    + ładnie pachnie
    + nie pogarsza stanu skóry

Wśród wad znajduję jedną, kolosalnie poważną cechę, którą zauważyłam niedawno podczas wnikliwego czytania składu.

Oprócz parabenów (estry kwasu p-hydroksybenzoesowego), o których szkodliwości głośno ostatnio się mówi, znajduje się tam również "alumina" - sole aluminium (synonimy - aluminium: hydroxide, oxide, silicate, stearatestarch octenylsuccinate, chloride, chlorohydrate, chlorohydrex, chlorohydrex PG, distearate, sesquichlorohydrate, stearate, tristearate, zirconium trichlorohydrex GLY), pozyskiwana z tlenku glinu. Sole aluminium dodawane są m. in. do antyperspirantów oraz podkładów, korektorów etc. w dwojakim celu: ich zadaniem jest blokowanie gruczołów potowych (w dezodorantach niwelowanie pocenia, w podkładach hamowanie wydzielania łoju) oraz poprawy konsystencji podkładu (większa lepkość). Aluminium przenika przez skórę i kumuluje się w organizmie. Istnieją dowody na to, że aluminium zwiększa zachorowalnośc na raka (m. in. piersi) i uszkadza układ nerwowy przyczyniając się do powstania choroby Alzheimer’a i innych schorzeń neurologicznych.

Nie mogę zaprzeczyć, że podkład jest rewelacyjny i był do tej pory moim numerem jeden.
    Zastanawiam się tylko - za jaką cenę?

Myślę, że zacznę poszukiwania dobrego podkładu. Dobrego w całym znaczeniu tego słowa - bez toksycznych substancji, o szkodliwości których dowiemy się całej prawdy za kilka czy kilkanaście lat, kiedy będzie już za późno.

Ilość zużytych opakowań: za dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić EveSophie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit!
  • Ideał!

+ długotrwały, zastyga na twarzy dzięki czemu utrzymuje sie cały dzień
    + kryjący (można kontrolować stopień krycia od delikatnego po mocny)
    + nie zapycha
    + łatwo sie rozprowadza zarówno palcami jak i pędzlem czy gąbeczką
    + nie ciemnieje na twarzy
    + Cena! (w sklepach interenetowych można kupić za ok 30zł)
    + nie robi efektu maski

- jedyny minus to brak pompki

MÓJ MUST HAVE!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić M3ganka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny Mój ideał!
  • Używam koloru 220 Natural Beige

Jestem zachwycona podkłądem Revlona i żałuję, że odkryłam go dopiero teraz. Jestem w stanie wybaczyć mu nawet to okropne opakowanie bez pompki, z którego trzeba wylewać podkład-odrobina wprawy i idzie to robić nawet dosyć sprawnie nie tracąc zbyt wiele produktu.

A więc:
    +szeroka gama kolorów, zarówno z tonami żółtymi, różowymi, można dobrać dość jasny kolor w szerokiej palecie Revlona. Ja wybrałam nr 220 Natural Beige i jest on dla mnie obecnie idealnie dopasowany, nie miałam jeszcze drugiego tak dobranego kolorystycznie podkładu
    +trwałość-Colorstay trzyma się od rana do wieczora, nie brudzi ubrań jakoś szczególnie, nie ściera się, ma fajne matowe (ale nie płąski mat!) i trwałe wykończenie, współpracuje dobrze z wszystkimi innymi kosmetykami-pudry sypie, w kompakcie, kulki, róże, rozświetlacze, bronzery...
    +idealny dla skóry tłustej i mieszanej-nie przetłuszcza się ona pod nim jakoś bardziej, makijaż trzyma się przez wiele godzin nienaruszony
    +nie zapycha, nie pogorszył stanu skóry
    +dobrze się rozprowadza zarówno palcami jak i pędzlem do podkładu (Hakuro H50S), ładnie stapia i łączy się ze skórą
    +Cena! Ale tylko w drogeriach internetowych-szkoda byłoby mi dać za niego 70zł, choć nie da się ukryć, że to jakość górnopółkowa-ale po co przepłacać jak na mintishopie kupuję go po 29zł
    +wydajność-używam codziennie a mam wrażenie, że kończy mi się wolniej niż inne podkłądy o tej samej pojemności
    +ma lekko satynowe wykończenie

Minusy?
    -chyba tylko ta nieszczęsna pompka, choć nauczyłam się żyć z tym opakowaniem Ale na początku mojej przygody z nim wyklinałam na czym świat stoi wydobywając produkt
    -może lekko wysuszać skórę-przy mojej raczej tłustej skórze i używaniu zawsze kremu pod podkład nie było tragedii, ale wiem, że może wysuszyć co wrażliwsze cery

Polecam, bo jest naprawdę genialny!

Lepszy od niego jaki znam to chyba tylko MakeUp Forever HD, ale cena miażdży.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Mam cere problematyczną, sporo niedoskonałości, przetłuszczającą się w strefie T a suchą na policzkach.
    Revlon okazał się ideałem, moja buzia była po nałożeniu tego podkładu gładka, większość niedoskonałości zakrytę, ale jednak nie obyło się bez małej interwencjii korektora
    Plusy:
    + Mocne krycie
    + Neutralny zapach
    + Dlugo utrzymuje się na twarzy ( do 8 godzin )

Minusy:

Po około 3 godzinach muszę go lekko przypudrować, ponieważ moja strefa T zaczyna się świecić :/ Jednak tak mam z każdym podkłdem jakiego użyje więc nie odejmuje za to gwiazdki

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: około 4 - 5

Chcesz pochwalić 5Monika5 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij