Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• spoko
  • Mimo tłustej skóry, skłonnej do trądziku, nie zapchał mnie. Dobrze się trzyma, nie miałam efektu maski. Odeszłam od niego, ale chyba wrócę, niczym syn marnotrawny 150 buff jak i 110 ivory pasują mi idealnie. Minus, za brak pompki

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić czemar za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobry dla dobrej cery
  • Moja skóra jest bardzo podatna na jakiekolwiek złe rzeczy które na nią się nakłada. Poza tym na co dzień mocno się świeci, ale momentalnie potrafi się przesuszyć. Dlatego potrzebuję produktu odpowiednio delikatnego, ale również kryjącego niedoskonałości, matującego, ale nie przyczyniającego się do wysuszenia.

Dlatego ColorStay 24h nie jest dla mnie.

Na plus:
    + Dobrze kryje
    + Ciekawa gama kolorystyczna, choć 150 buff dla mnie za żółty, a 110 ivory za jasny
    + Utrzymuje mat na skórze
    + Potrafi długo się trzymać

Na minus:
    + Nie jest przyjazny dla skóry
    + Skład
    + Powoduje uwidocznienie suchych miejsc
    + Niepraktyczne opakowanie
    + Trochę za ciężki

Po użyciu podkładu moja skóra jest zmęczona, bardziej skłonna do wyprysków, przesusza się. Może jeśli jej stan się poprawi będę skłonna wrócić do tego podkładu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aske za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt!
  • Wiele lat szukałam takiego produktu jak ten! Pomimo kilku wad zostaję przy nim na długo i nie zamierzam szukać innego. Jest warty swojej ceny i żałuję, że tyle lat zniechęcał mnie brak pompki - przecież można wziąć z innego opakowania, niekoniecznie Revlona!

Stosuję go razem z korektorem rozświetlającym Loreala oraz pudrem Astor. Bardzo przyjemny zestaw.

Podkład miałam okazję testować podczas ogromnych upałów, podczas wysiłku fizycznego, spędzonych wielu godzin na dworze, w deszczu, podczas imprezowania do 6 rano - moja twarz pozostawała w praktycznie nienagannym stanie. To jego największa zaleta! Wystarczyło zrobić drobne poprawki na nosie i tyle. I jest to coś, co bardzo różni go od Pierre Rene (używałam go rok), do którego jest często porównywany. Tamten nawet zaraz po nałożeniu wygląda niezbyte dobrze, podrekśla niedoskonałości, jest mocno widoczny na twarzy, nie wygładza jej, ma kiepską trwałość, szybko się waży, oczywiście utlenia się, ma gorsze krycie. To właśnie różni go od Revlona. Co mają ze sobą wspólnego? Chyba tylko paletę kolorów i konsystencję...

PLUSY:
    - b.dobre krycie
    -wspaniała trwałość (nigdy nie marzyłam, że znajdę podkład, który utrzyma się na mojej twarzy 10-12 godzin. Na pewno dłużej by dał radę, ale nie miałam okazji przetestować go tak długo. I co najlepsze - nawet po tak długim czasie wystarczy jedynie delikatna poprawka i nadal wyglądamy dobrze)
    -świetny wybór kolorów, mi bardzo podpasował najjaśniejszy - Ivory. Jest to odcień dla mnie perfekcyjny, a szukałam takiego bardzo długo
    -hamuje nadmierne wydzialanie sebum - zero problemów ze świeceniem się twarzy i znikaniem produktu z twarzy nawet po długim czasie
    -wygląda świetnie zarówno z jak i bez pudru
    -nie podkreśla suchych skórek, porów, zmarszczek mimicznych, a maskuje je
    - pięknie wygładza skórę
    -w ogóle się nie waży, nawet po 10 godzinach - niesamowite zaskoczenie
    -naturalny wygląd - jest to dla mnie nie lada zaskoczenie, ponieważ to teoretycznie ciężki i mocno kryjący podkład
    -świetnie kryje zaczerwienienia skóry naczyniowej, co w przypadku poprzednich podkładów graniczyło z cudem, a nikt normalny nie kładzie na twarz 4 warst produktu. Tutaj wystarczy jedna
    -idealny do każdego rodzaju skóry, radzi sobie nawet z bardzo problematyczną
    -dostępność (Rossman, Hebe, Internet, SuperPharm)
    -dwa rodzaje - do suchej skóry i tej przetłuszczającej się
    -świetna jakość produktu
    -renomowana i zaufana firma
    -posiada filtr
    -co jakiś czas jest na promocji 40%

MINUSY
    -paskudny, alkoholowy zapach
    -brak pompki, co niesamowicie utrudnia aplikację, szczególnie podczas pośpiechu, albo gdy jesteśmy poza domem
    -nieco wysoka cena, ale adwkwatna do jakości
    -problem ze stopniowania krycia
    -ciężko się zmywa, ale z drugiej strony świadczy to o świetnej trwałości
    -trochę zapycha
    -oksyduje, ale to problem dotyczący każdego podkładu
    -konsystencja (mogłaby być ciut gęstsza, ale i tak jest OK)

NEUTRALNIE
    -skład (jest tam dużo chemii i paskudztw, ale na tle innych podkładów wygląda dużo lepiej i znacznie mniej szkodzi mojej skórze)

Podsumowując - doskonały produkt!

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naj!
  • Jak dla mnie najlepszy z dotąd używanych podkładów.

dobrze kryje,
    długo się utrzymuje, pozostawiając cerę matową,
    gęsta konsystencja,
    ładnie wyrównuje koloryt skóry, bez efekty maski,

cena, ale można za dużo mniejszą zamówić na necie, też oryginalny produkt
    opakowanie, brak pompki lekko utrudnia nakładanie, lecz da się przyzwyczaić

Z wielką chęci zakupię następną buteleczkę

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić anaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze kryje niedoskonałości
  • Wiernie do niego wracam mimo prób przejścia na lżejszy podkład,

Plusy:
    + długo się utrzymuje ale po 6h zaczynam się błyszczeć
    + dobrze kryje
    + szeroka gama odcieni, przy jasnej cerze doskonale pasuje odcień 150 buff

Minusy:
    - dramatyczne opakowanie
    - cena

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić rybkawiedenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Najlepszy podkład do mojej cery mieszanej w kierunku tłustej.

Plusy:
    + długo się utrzymuje
    + dobrze kryje
    + nie zapycha
    + umiejętnie nałożony nie robi efektu maski i pięknie wygląda na skórze
    + kolory (piękny 150 buff)
    + cena w internecie lub na promocjach jest bardzo atrakcyjna jak za tak dobry produkt

Minusy:
    - w zimie podczas dużych mrozów czasami lekko wysusza
    - brak pompki (można użyć pompki od serum do włosów z avonu a nowe wersje podkładu podobno pompkę mają)
    - cena bez promocji

Podsumowując nic lepiej nie sprawdza się na mojej skórze jeśli potrzebuję mieć nienaganny makijaż przez większość dnia. Będę wracać i wracać do tego podkładu jak robiłam to do tej pory.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: pięć całych opakowań

Chcesz pochwalić katee223 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 3 raz(y)
  • bardzo dobry
  • jestem z niego bardzo zadowolona
    - posiada jasny porcelanowy kolor o chlodnym odcieniu - rzadko spotykany.
    - naturalnie wygląda na twarzy (używam niewielkiej ilości
    -zakrywa drobne niedoskonalości ( nie wiem jak z wiekszymi
    - długo wygląda świezo na twarzy, choć te 24 h to jednak przesada)

Minusy:
    tragiczne opakowanie. produkt wyjmuje patyczkiem, ale nie wiem co będzie przy końcówce butelki, pewnie trzeba będzie wtzucić ją wraz z pewna ilością produktu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Kica. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry, rewelacyjnie kryjący fluid. Duża gama kolorystyczna. Przy zakupie polecam wybrać odcień delikatnie jaśniejszy, poniewaz zauważyłam, ze po kilku godz. potrafi delikatnie pociemniec. Idealny na zimowe dni, bądź imprezy. Rewelacyjne krycie, bardzo dobrze się go rozprowadza. Jedynym minusem jest opakowanie, ktore trzeba przechylac, zeby odlac fluid do aplikacji. Kolejnym jego plusem jest to, że nie zatyka porów, konsystencja lekka, skóra po nałożeniu zmatowiona i świeża. Polecam dla Pań o skórze tlustej lub mieszanej. Bardzo wydajny, wystarczy jedna aplikacja na ladne pokrycie twarzy. Przed użyciem należy wstrząsnąć

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk po 30 ml

Chcesz pochwalić Prazoolka za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Na codzień!
  • Niedawno wróciła do podkładu Revlon Colorstay jednakże tym razem lepiej dobrałam ocień (180, wczesniej miała 220 i była za ciemny), który okazał sie idealny. Mam skórę mieszaną, stąd bardzo trudno dobrać mi podkład, który zneutralizuje choć odrobinę świecenie oraz nie spowoduje nadmiernego przesusznia skóry. W tym temacie Revlon jak najbardziej się sprawdza. Co prawda w przypadku skóry tłustej nie da się zmatowić skóry na cały dzień bez poprawek, ale ten podkład całkiem nieźle sobie z tym radzi.
    Podkład jest dosyć gęsty ale bardzo dobrze się rozprowadza i tak jakby stapia się ze skórą. Przy nałożeniu odpowiedniej ilości nie odznacza się i nie daje wyglądu maski. W moim przypadku nie wysuszył skóry. Jest baaaardzo wydajny. W drogeriach cena jest oczywiście przesadzona ale spokojnie można go kupić na promocji w cenie do 40 zł.
    Jedyny minus jest taki,iż podkład nie radzi sobie z kryciem większych niedoskonałości. Trzeba tutaj pomóc sobie korektorem - ja używam te tego celu podkłady EL Double Wear, który nałozony punktowo na krostki lub ślady działa jak korektor.

Zdecydowanie mogę polecić ten produkt do codziennego stosowania. Na wieczorne wyjścia lub większe okazje zastępuje go wspomnianym wcześniej EL Double Wear. który przewyższa go trwałością i kryciem ale niestety zbyt dużo kosztuje.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić jmzar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza, dobrze kryje
  • Stosowałam odcień 150 buff, który ze wszystkich odcieni dostępnych na rynku był najbardziej zbliżony do mojego kolorytu skóry choć niestety trochę za jasny i odcieniu wpadającym w róż ( mam rozszerzone naczynka dlatego wole odcienie żółte jak np. w podkładach bourjois). Podkład świetnie zakrywa wszelkie niedoskonałości i przebarwienia, nie trzeba nawet używać korektora, a przy mojej cerze z naczynkami jest to rzadkość. Kolejnym plusem jest szklane opakowanie choć duży minus za brak pompki, która skróciłaby czas nakładania podkładu. Podkład utrzymuje się długo na twarzy, dłużej niż przeciętne podkłady ,niestety bardzo wysusza skórę, gdy używałam tego podkładu kilka dni pod rząd moja twarz bardzo się wysuszyła , podkład podkreślał suche skórki. A dodam, że mam cerę mieszaną. Mam mieszane uczucia co do tego podkładu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?