Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła Revlon ColorStay zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Jak do tej pory chyba najlepszy podkład, którego używałam
  • Podkładu Revlon ColorStay używam już od dłuższego czasu. Postanowiłam go zakupić pod wpływem pozytywnych recenzji na blogach makijażowych, filmikach i forach. Odkąd go wypróbowałam, uważam go za jeden z najlepszych podkładów, z którymi miałam styczność.

Zalety:
    + dobre krycie
    + przyjemna konsystencja, lekka jak na tak kryjący podkład, chociaż pod koniec buteleczki zaczyna gęstnieć
    + nie zatyka porów, nie powoduje powstawania pryszczy
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie ciemnieje
    + nie daje efektu maski, cera wygląda naturalnie i zdrowo
    + wytrzymały

Wady:
    - cena, na szczęście często można go zakupić podczas promocji
    - opakowanie - niestety nie jestem fanką podkładów w szklanych buteleczkach, ciężko je zużyć do końca i sporo kosmetyku się marnuje; brak pompki utrudnia codzienne stosowanie. Wg mnie opakowanie powinno zawierać pompkę z możliwością jej odkręcenia, aby móc wydobyć końcówkę kosmetyku patyczkiem

Pomimo wad, odkąd wypróbowałam Revlon ColorStay pozostaję mu wierna Jak na razie nie szukam innego podkładu.

Używam tego produktu od: co najmniej 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5, 6

Chcesz pochwalić PrawdziweUHT za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Od zawsze w mojej kosmetyczce
  • Jak wiadomo jest to kultowy produkt, właściwie już wszystko zostało o Nim napisane

Jest to zdecydowanie mój KWC, mimo iż często siegam po inne podkłady (lubię testować) to do Colorstay zawsze wracam i zawsze jest w mojej kosmetyczce. Bardzo dobre krycie, trwałość, ładnie wyglada na buźce, cena adekwatna do jakości, ładnie kryje wszelkie niedoskonałosci, nie wchodzi w zmarszczki.

Minus:
    - jest to dość ciężki podkład i nie na każdą pore roku, w upaly lepiej wybrać coś lżejszego

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo buteleczek

Chcesz pochwalić monn15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WRESZCIE
  • Tej recenzji towarzyszy chór aniołów :3

Cud. Dziewczyny z naprawdę tłustą cerą zrozumieją.
    Nakładam go gąbeczką, pod spód sławny kamuflaż z Catrice, wtedy zakrywa nawet szkaradne ślady na policzkach. Na to puder z Kryolanu i 4h idealnej cery. Później lekki błysk, bez paniki, nawet dwie godziny można jeszcze szukać okazji do przypudrowania. Bez niego muszę pudrować się co godzinę, maksymalnie dwie.

Mam nawet wrażenie, że odkąd go używam, nastąpił przełom w mojej kuracji hormonalnej, w końcu to już najwyższa pora. Na pewno nie szkodzi.

Wiele jeszcze przede mną w kwestii makijażu, nie jest idealnie, ale to właśnie Revlon Colorstay stał się moim wybawicielem.

Chcesz pochwalić makumba666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • wiem, wiem, kultowy podkład itp, itd i nie kwestionuje tego, po prostu u mnie się nie sprawdził

plusy:
    -super krycie
    -wiem, że dziewczyny narzekają na aplikację, ale ja używam pędzla i nie mam problemów :P
    -duża paleta kolorów
    -trwałość
    -cena, w internecie taniocha, a i w drogerach non stop widzę go za 30-40zł na przecenach

minusy:
    -to czego się obawiałam czyli zapycha mi pory i przez co jest widoczny na mojej twarzy, mimo tego że nie mam jakiś super rozszerzonych porów, jedynie trochę bardziej przy nosie
    -w strefie T szybko się przetłuszcza i waży

no szkoda że mi nie pasuje, czasem go używam i liczę na cud

Chcesz pochwalić njk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Nie rozumiem fenomenu tego podkładu. Jakiś czas temu skuszona recenzjami postanowiłam go zakupić. Zbliżał się sylwester więc uznałam, że porządne krycie mi się przyda.
    Obleciałam całe miasto i znalazłam tylko w Sephorze w szalonej cenie. Przełknęłam to i kupiłam uznając, że skoro tyle osób chwali, butelka sporo to warto dać kasę.
    Pierwsze użycie i szok. Jak ten podkład szybko zasycha!
    Nakładałam go na różne sposoby. Zawsze miałam maskę na twarzy ;/
    Podkład jest tak ciężki, że 5 min po nałożeniu moja tłusta skóra zaczęła się dusić i ratować na wszystkie sposoby w efekcie czego zaczęła produkować szalone ilości sebum. Wyglądałam jak potwór.
    Pudrując twarz tylko pogłębiałam efekt maski. Dodatkowo mega podkreśla każdą suchą skórkę!
    Używałam podkładu z różnymi kremami mając nadzieję na poprawę. Nic z tego.
    Jako, że szkoda było mi wyrzucić a krycie ma dobre używałam tylko na imprezy w ciemnych pomieszczeniach gdzie efektu maski nie widać
    Do tego sypki puder i bibułka od czasu do czasu.
    Dodam że okropnie brudził ubrania. Cjćbym nie wiem jak uważała po zdjęciu bluzki były pomarańczowe plamy. Nie mogłam się przytulić do chłopaka bo mu się twarz na koszulce odbijała

Po paru tyg buetelke wyśliznęła mi się z reki i rozbiła. Bez żalu wyrzuciłam..

Używam tego produktu od: Kliku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Trochę z pierwszego

Chcesz pochwalić aneczka356 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY !
  • KWC, KWC, KWC.. - mogłabym tak w nieskonczoność, jednak przejdźmy do rzeczy, najmilszej - czyli recenzowania.
    Dla mnie jeden z najlepszych podkładów jakie testowałam ( a testowałam niemało, z róznych pólek cenowych). Idelany dla mojej mieszanej ze sklonnością do przetłuszczanai się cery. Idelanie zakrywa moje przebarwienia i wypryski. IDEAŁ
    Podkad dla mnie ma same zalety. przede wszystkim :

+ cena ( na necie można znaleźć go za 3 dyszki )
    + krycie ( bardzo dobre )
    + trwałość ( spokojnie kilka dobrych godzin u mnie od 6 do wieczora i wieczorem nadal jest na twarzy)
    +opakowanie przyjemne dla oka ( teraz dostępny z pompeczką )
    +wydajny ( wystarczy odrobina )

- kolory mogłyby być bardziej żołte

Uzywam odcienia 150/180 w lecie 230

Chcesz pochwalić teczowymisiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!
  • Cena adekwatna do działania. Nie zapycha, długo się utrzymuje, idealnie wtapia się w skórę, WODOODPORNY!

+ trwałość
    + dostępne kolory dla "bladziochów"
    + dostępność

- brak pompki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić echelonowelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swej ceny.
  • Kolor: 110 ivory
    Kolor trafiony w dziesiątkę, jeżeliby patrzeć na drogeryjne podkłady, które są bardzo ciemne. Rozprowadzam palcami, łatwa aplikacja nawet bez bazy, chociaż mam wrażenie, że przez rozgrzewanie palcami podkład ciemnieje, ale to kwestia kupienia dobrego pędzla. Tam, gdzie mam więcej włosków i to niewidocznych, czyli między brwiami, podkład jakby się odkładał i jest tam ciemniejszy. Krycie mnie zadowala, trzeba w niektórych miejscach doklepać więcej. Trwałość przestała mnie zadowalać gdy noski okularów mi ścierały go, jednak to było normalne, że musiałam po kilku godzinach dołożyć go na nos i środek czoła, jednak gdy zaczęłam ćwiczyć, to trwałość mnie zaskoczyła, mogę wylewać siódme poty, a podkład się trzyma bez żadnego wcześniejszego utrwalenia. Nie zapycha mnie, nie suszy, zapach neutralny. Wydobycie nie jest dla mnie problemem mimo braku pompki, wystarczy wyczuć ile można go wylać na dłoń. Używam go mimo takiej pogody i nie widzę jakichś problemów z matowieniem, sebum wydziela się minimalnie. Duży plus to taki, że nie ściera się, przy innych podkładach musiałam najpierw ubrać się, a potem malować, a tu mogę przeciągnąć koszulkę przez głowę, a makijaż i koszulka w stanie nienaruszonym. Dostępność robi się coraz większa, a od czasu do czasu można dostać go na promocji, naprawdę się opłaca. Właśnie sobie zakupiłam nową buteleczkę tego cuda.

Używam tego produktu od: 3,5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić bornforburning za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny ale 5 jest
  • Zanim go kupiłam nasłuchałam sie o nim ochów i achów, że niby taki podobny do DW itepe więc z ciekawości się skusiłam i klnęłam pierwsze pół roku.
    \nZaznaczam, że nie używałam dotychczas kremów pod kryjące podkłady DW (który mimo to nie potęgował wydzielania sebum w ilościach hurtowych) a inne fluidy tego nie wymagały.
    \n
    \nKupując Colorstay była jesień/zima i miałam problem z tym kosmetykiem do czasu aż odkryłam krem matujący Ziaja, na który mogłam go położyć.. Bez kremu dawał brzydki płaski i sztuczny efekt a po kilku godzinach moja skóra zaczęła szalenie wytwarzać hektolitry sebum.
    \n
    \nPo czasie nauczyłam się go używać i jestem ogólnie zadowolona. Dodawałam go do kremów bb i ładnie się z nimi łączył potęgując krycie. Na plus można zaliczyć świetne krycie, duży wybór kolorów, 2 lata ważności od otwarcia butelki i niską cenę.
    \n
    \nMinusem jest to, że jako podkład solo się nie sprawdza, wymaga dobrego przygotowania twarzy i trudno się rozprowadza.
    \n
    \nPolecam go do miksów i jako kamuflarz miejscowy
    \n

Używam tego produktu od: dwa lata

Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma ideałów, ale Revlon jest im bliski
  • Kupiłam Revlon juz jakiś czas temu, ale używam go tylko na większe wyjścia lub jeśli wiem, że muszę mieć nieskazitelną cerę cały dzień (przy obecnych upałach nie jest to łatwe).
    Na te pojedyncze dni, nakładałam go baardzo mało, tak by był niewidoczny na twarzy a zakrył to, co trzeba na długi czas. Na większe wyjścia mogłam sobie pozwolić na nałożenie większej ilości produktu, ale nie ma potrzebvy robić maski bo ile nie nałożymy, i tak jest pewność, że przypudrowany utrzyma się na miejscu
    Uzywam go sporadycznie, bo dużo naczytałam się o przesuszaniu, zapychaniu i ogólnym spustoszeniu na twarzy przy codziennym uzytkowaniu.
    Ja nie zauwazyłam nic z tych rzeczy na twarzy (ok, wyskoczył mi malutki 1-dniowy syfek na podbródku, ale myslę, że to bardziej zasługa Effaclar Duo), mimo moich tendecji do obu tych przypadków.
    Teraz tak w skrócie plusy i minusy:
    + matuje na długo (z już zwłaszcza przypudrowany)
    + utrzymuje się do 8 godzin bez żadnych poprawek (później potrzebne sa te minimalnie, jak nałożenie go na nos lub środek czoła)
    + krycie mocne, ale nie tworzy maski przy rozsądnych ilościach
    + wydajny
    + neutralny zapach
    + dobrze się rozprowadza
    + nie odbija na ubraniach
    + nie ściera się
    + matuje
    + nie ciemnieje
    + nie podkreśla suchych skórek
    - buteleczka bez pompki to jakaś porażka... na szczęście mam dostać od koleżanki pomkę z serum z Avonu...
    - gęsty (nie jest to minus przy aplikacji tylko przy wydobywaniu z opakowania)
    - może zapychać, ale tylko przy codziennym stosowaniu
    - wysusza, bo ma alkohol w składzie, ale wystarczy przed nałożeniem podkładu wklepać głęboko nawilżający krem

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Renelice za czytelną i pomocną recenzję?