Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Mój faworyt wśród podkładów
  • Podkładu Revlon Colorstay używam od około 5 lat więc sądzę, że mogę dać mu obiektywną ocenę. Jest to produkt kultowy, każda fanka kosmetyków musiała o nim prędzej czy później usłyszeć co według mnie ukazuje, że dla wielu kobiet jest to niezbędny element w kosmetyczce.

Używałam kilka wersji tego produktu, ponieważ przez 5 lat buteleczka jak i sam podkład nieco się zmieniał jednak zawsze byłam z niego zadowolona. Aktualnie ma nieco inną konsystencje niż jego poprzednicy.

PLUSY:
    + Na pewno na plus przemawia duży wybór odcieni. Ja przez te kilka lat używałam kolorów 110, 150 natomiast teraz stosuję 180 i przy nim na razie zostanę. 110 Ivory jest naprawdę bardzo jasny, a jak wiadomo na rynku trudno znaleźć fluidy o porcelanowym odcieniu.
    + Dla mnie idealnie się rozprowadza. Nie rozumiem zarzutów o zbyt szybkie zasychanie, podkład rozprowadzam na poszczególne partie twarzy zaczynając od brody, potem przez policzki, nos i brodę. Nawet 3,4 minuty po aplikacji podkład nie jest w pełni zaschnięty i mogę nanosić poprawki.
    + Krycie. Mam cerę dosyć problematyczną, mam blizny, czerwone plamki. To jeden z niewielu podkładów, które całkiem dobrze wszystko kryją bez tworzenia efektu \'tynku\'. Jeżeli coś przebija używam wtedy korektora Kryolan i cera jest jednolita. Jest dobrze, aczkolwiek wiem, że krycie mogłoby być jeszcze lepsze, ale nie będę narzekać.
    + Wydajność na plus. Nie żałuję go sobie, czasami kładę grubszą warstwę, czasami nakładam dwa razy na dzień (gdy wstaje o 6:00 rano i gdy wychodzę wieczorem o 21:00) i buteleczka zawsze wystarcza mi na jakieś 3 miesiące.
    +Dobrze nakłada się zarówno palcami, pędzlem do podkładu jak i gąbeczką. Nigdy nie tworzy smug i zacieków.
    + Nie zapycha. To jest dla mnie niesamowicie ważne ponieważ moja skóra ma do tego tendencje. Kilka razy próbowałam zdradzić go z innymi podkładami i po ok 3 tygodniach miałam na twarzy dramat. Tysiąc zaskórników, wypryski i zawsze wracałam do RC, skóra się uspokajała.
    + Bardzo dobrze współpracuje z różnymi pudrami (stosowałam ok 10 przez ten czas) i za każdym razem było ok. Aktualnie do zmatowienia stosuję pudru Babydream z Rossmanna i dla mnie jest to połączenie idealne. Piękny mat na bite 6h.
    + SPF 15, zawsze coś.
    + Naprawdę trzyma się na twarzy cały dzień, przyznam się, że kilka razy zdarzało mi się mieć go na twarzy przez 24h (imprezy, różne wyjścia, nagły nocleg u koleżanki) i moja twarz wyglądała o dziwo ok, może nie oszałamiająco ale ludzi nie straszyłam a makijaż się jako tako trzymał i co dziwne, takie niechlubne maratony nie zapychały mi porów i nie wywoływały ataku pryszczy.
    + Jest dosyć trwały, nie ściera się z twarzy. Nawet gdy potrę przez przypadek ubraniem o twarz czy dotknę twarzy dłońmi wszystko zostaje na miejscu.
    + Cena w drogeriach internetowych wynosi ok 29 zł i jak dla mnie to atrakcyjna cena jak za taki produkt.
    + Zapach jak dla mnie neutralny
    + Dostępność. Cena regularna powala, w życiu nie zapłaciłabym za niego 60/70 zł jednak jest na szczęście dostępny w każdej drogerii internetowej jak i na allegro w rozsądnych cenach.
    + Bardzo dobrze stapia się z cerą
    + Co bardzo ważne, nie ciemnieje na twarzy wraz z upływającymi godzinami
    + Bez problemu zmywam go płynem micelarnym oraz jego resztki żelem wraz z wodą.
    + Na mojej twarzy przetrwał burze śnieżne, wiatr, lodowatą temperaturę, deszcz, upały i zawsze wyglądał ok. Nawet jak się spocę to zostaje na skórze, nie spływa.

MINUSY:
    - Dla mnie konsystencja jest ok jednak wiem, że dla niektórych dziewczyn podkład może wydawać się za ciężki jeśli do tej pory stosowały lekkie fluidy, jednak podkreślam, ze dla mnie to nie problem.
    - Krycie mogłoby być ciut lepsze
    - Wszyscy narzekają na brak pompki bo to prawda, ułatwiłaby życie. Aczkolwiek ja zawsze robię tak: potrząsam buteleczką przed użyciem wtedy trochę podkładu znajduje się wewnątrz nakrętki plus zatykam buteleczkę palcem, przechylam i w wyniku tego mam na placu wystarczającą ilośc produktu na pokrycie części twarzy, proces powtarzam drugi raz i pokryta jest cała buzia.
    - Matuje dosyć dobrze jednak zawsze potrzebny jest puder do wykończenia, inaczej świeciłabym się jak latarnia. Jednak w ciągu dnia mat się dobrze trzyma.
    - Niestety po aplikacji czuć, że ma się coś na twarzy. Przyzwyczaiłam się do tego jednak trudno nie przyznać, że taka wada istnieje.

Co tu dużo mówić, mimo faktu, że nie jest to podkład idealny jest to mój faworyt wśród podkładów o czym może świadczyć fakt, że jestem mu wierna od paru lat. Na pewno zostanie w mojej kosmetyczce ponieważ jest w stanie sprostać moim wysokim wymaganiom.

Ilość zużytych opakowań: sporo

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić sparrow_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • daleko mu do ideału
  • podkład na pewno najlepiej kryjący ze wszystkich drogeryjnych, myślę, że wart wydania na niego 30 zł o ile naprawdę potrzebujemy dobrego krycia. miałam z nim problem gdyż: za szybko zastygał na twarzy wobec czego nie zawsze udawało mi się idealnie go rozetrzeć, jak już zastygał to tworzył efekt maski, mój odcień to 180 niestety był trochę ziemisty cera wyglądała trochę na zmęczoną, ale cóż bywały czasy kiedy żaden inny podkład nie przykrywał moich niedoskonałości a na droższy podkład nie było mnie stać.
    Trzyma się dosyć długo ale na pewno nie 24 h myślę, że 4-5 h po tym czasie trzeba dokonać poprawek albo przypudrować bo skóra zaczyna się świecić (przynajmniej moja).
    Myślę, że wart wypróbowania, ale do 5 gwiazdek mu daleko.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić trolling stone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy na zimę
  • Mam cerę mieszaną i dla takiej jest to bardzo dobry podkład. Stosuję go zimą, kiedy chcę dodatkowo ochronić twarz przed czynnikami zewnętrznymi, na lato jest dla mnie zbyt ciężki.
    Najważniejsze plusy :
    +pozostaje na twarzy cały dzień,
    + nie ściera się,
    + dobrze kryje,
    + matuje,
    + mnie nie zapchał, a mam skórę problematyczną.

Jeśli chodzi o minusy, to czasami czułam że jest mi z nim zbyt ciężko, wówczas po prostu odstawiałam go na jakiś czas aby cera odpoczęła.

Podsumowując- jest to bardzo dobry produkt na wyjścia, bo pozostaje na swoim miejscu przez długie godziny. Oczywiście cera mieszana potrzebuje czasami przypudrowania w newralgicznych miejscach, tego nie da się uniknąć.
    Na mnie podkład sprawdził się dobrze i z pewnością zimą do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić Maoe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Plusy:
    -dobrze kryje
    - nie roluje się
    - sporo się utrzymuje na twarzy
    - fajna konsystencja
    -formuła przystosowana do tłustej skóry

Minusy:
    -brak pompki
    - błyszczenie się po jakimś czasie

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Koteu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Jak dla mnie rewelacja! Przeczytałam dość dużo pozytywnych opinii na jego temat i musiałam zaryzykować. Udało mi się kupić na promocji za niecałe 40zł! Podkład jest cudowny. Używam odcienia 180.
    Plusy:
    -Idealnie kryje (można stopniować krycie)
    -sprawia, że cera nie błyszczy się przez 5-7 godzin (mam cerę tłustą i zawsze się świeciłam jak lampion)
    -nie zostawia smug
    - łatwo się rozprowadza
    - wydajny
    - nie ciemnieje na twarzy
    - nie tworzy efektu maski (chyba, że wybierzemy za ciemny kolor)
    - nie zapycha

Minusów jeszcze nie znalazłam.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić adussia123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne matowanie dla trudnej skóry
  • 120 porcelain

+ świetnie matuje (u mnie na bardzo tłustych partiach skóry wytrzymuje ok.4 godziny)
    + wydajny
    + idelany dla bladziuchów (ciężko znaleźć tak jasny odcień)
    + nie tworzy efektu maski, nie widać że ma się podkład
    + dobrze się rozprowadza
    + współgra z pudrem matującym
    + przystępna cena w promocji (ok.35 zł)
    + długo wytrzymuje na skórze w dobrej kondycji

- niepraktyczne opakowanie bez pompki, na końcu dużo zostaje
    - cena regularna jest za wysoka co do jakości produktu
    - słabe krycie
    - mógłby mieć większy filtr UV
    - raczej na codzień, nie na okazje kiedy chcemy wyglądać olśniewająco

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić lipina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kolor 180 sand beige SPF 15

+doskonałe krycie
    +długo trzyma się na mojej twarzy
    +nie robi efektu maski
    +nie robi plam
    +SPF 15
    +nie zapycha mnie
    +nie klei sie na twarzy
    +idealny na wesela, imprezy etc.
    +cena - w mojej drogerii 32zł

-brak pompki
    -mógły troszkę wolniej zastygać

Używam go częściej jesienią i zimą, latem wolę troszke lżejsze podkłady. Niemniej zawsze do niego wracam.

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sleepless86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszego nie znam
  • Uwielbiam ten podkład
    +porządnie kryje
    +utrzymuje się do 8-9h
    +dobrze matuje,choć przy mojej mocno swiecacej skórze i tak muszę stosować bibułki

-zbyt różowe odcienie
    -opakowanie bez pompki

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kami-pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany faworyt
  • Mam cerę tłustą, bardzo tłustą z tendencją do trądziku i zaskórników.
    Testowałam bardzo wiele podkładów,które miały zmatowić-ale nie wysuszać,zakryć-ale nie tworzyć efektu maski. Niestety każdy po dłuższym czy krótszym stosowaniu okazał się klapą. Skuszona pozytywnymi opiniami skusiłam się na zakup Revlona,i jestem zachwycona...

+Jako jedyny z setki których używałam naprawde matuję! (czasem po kilku godzinach potrzebuje małej poprawki,ale to nic w porównaniu z jego poprzednikami )

+świetnie kryje,a naprawde mam co zakrywać,uwierzcie.. (zaczerwienia i mnóstwo przebarwień po trądziku,oraz w zależnosci od humorku mojej cery-większe lub mniejesze zmiany trądzikowe)

+Szeroka paleta odcieni,dzięki której każda z nas napewno znajdzie swój idealny kolor

+Wydajny,przy codziennym stosowaniu ilości równej ziarenka białej fasolki,aby ładnie pokryl moje przebarwienia starcza na ok.1-1.5 miesiaca

+Bardzo trwały. Nie ściera się w ciągu dnia,nie tworzy plam,nie roluję się ani nie waży

+Ładnie stapia się z cerą,nie tworzy efektu maski,choć bardzo łatwo z nim przesadzić i wtedy nie wygląda zbyt atrakcyjnie.. (wszystko kwestia wprawy)

+Plus za cenę,ponieważ w promocji lub na allegro mozna go dostać juz za niecałe 40 zł (co przy jego cudownych właściowościach jest naprawdę niewielkim kosztem)

Jedynym minusem jakim mogłabym go obarczyć jest fakt,że przy mojej problematycznej i niesfornej cerze jest dość ciężki,przez co ją troszkę zapycha,ale przy wszystkich jego zaletach jestem w stanie mu to wybaczyć

Dużo dziewczyn skarży się także na jego zapach,choć mi on osobiście w ogóle nie przeszkadza.Czytałam również nieprzychylne komentarze na temat braku pompki,co również według mnie jest znikomym problemem...Wolę mieć dobry podkład w szajskim opakowaniu niż najlepsze opakowanie z beznadziejną zawartością..

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 7-8

Chcesz pochwalić prosiaczek69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Super podkład jeśli chodzi o krycie. Faktycznie wystarczy jedna warstwa na pokrycie niedoskonałości! Jednak na dłuższą metę, zauważyłam, że się nie sprawdza tak do końca. Twarz wygląda ładnie,ale niestety nie matuje. Po 1,5h muszę przykładać chusteczkę, aby zdjąć sebum.

Używam tego produktu od: 8ms
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aleksandra2293 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij