Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Beznadziejny!!!!
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami i zdesperowana widocznymi naczynkami zakupiłam ten produkt...dokładnie zużyłam 3 opakowania...

na początku wsyzstko super, dobre krycie

po czasie dopiero zobaczyłamwszystkie jego minusy:

- drogi
    - przereklamowany
    - nie kryje
    - szybko się ściera
    - nie matuje
    - robi plamy
    - zbiera się w zmarszczkach i kącikach!!!!
    - śmierdzi
    - nie posiada dozownika/pompki (ciężko się go wykorzystuje)
    - wolno schnie
    - uwidacznia niedoskonałości cery

Podsumowując: nie warto wydawać na ten produkt tyle pieniędzy!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Rapuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co najlepszy
  • Zacznę od tego, że jestem posidaczką cery mieszanej, skłonnej do przetłuszczania w strefie T. Do tego wyskakujące co jakiś czas niedoskonałości, przebarwienia itp. - ogólnie rzecz biorąc moja cera nie jest idealna;p Dlatego też od podkładu oczekuję przede wszystkim krycia i matowienia (przynajmniej na kilka godzin). A Revlon Colorstay potrafi mi to zapewnić oczywiście nie na 24h, jak zapewnia producent, ale póki co jest to najlepszy podkład jaki stosowałam. Nie daję mu jednak 5 gwiazdek, bo ideałem też nie jest
    Używam dwóch kolorów: 150 buff i 180 sand beige (mieszam je ze sobą).

Podsumowując:
    + dobrze kryje
    + matuje (na ok. 4-5 godz.)
    + wytrzymuje na twarzy do kilkunastu godzin
    + nie zmienia koloru po aplikacji
    + dość wydajny
    + duża gama kolorystyczna (chociaż akurat ja uzyskuje idealny odcień dopiero po zmieszaniu dwóch kolorów;p)
    + cena (przy zakupie przez internet)

- raczej ciężki, na lato za ciężki
    - brak pompki

Używam tego produktu od: ok. 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić aguuss3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • mój absolutny hit!
    + nie ciemnieje na twarzy
    + utrzymuje się długo
    + daje super krycie przy jednoczesnym naturalnym efekcie
    bez efektu maski
    + kolor 150 Buff jest dla mnie idealny, nie ma różowych tonów
    Opakowanie mi nie przeszkadza, stawiam po prostu butelkę do góry nogami i zawsze mogę na pędzel nabrać tyle ile chcę, jesli nabiorę zbyt dużo mogę zawsze trochę "oddać"

Ilość zużytych opakowań: własnie rozpoczęłam drugie opakowanie

Chcesz pochwalić Karolina105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały!
  • +pomimo bardzo dobrego krycia, podkład jest lekki, nie ma konsystencji cieżkiego i tłustego fluidu
    +idealnie rozprowadza sie pedzlem hakuro h50s
    +wybralam odcien 150 buff dla cery suchej i jest idealny! mam bardzo jasną cere, podkład doskonale wtapia sie w skóre

Odjełam jedną gwiazdje, ponieważ lekko ściąga cere w okolicach nosa, pomimo tłustego kremu >>TROCHĘ<< uwydatnia suche skórki.

Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona! Polecam, duży plus sa szeroką game odcieni.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić lisek_chytrusek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład marzeń
  • Mój numer 1

+idealne krycie niedoskonałości - nie musimy dodatkowo używać korektora,
    +ładnie wtapia się w cerę ( w szczególności gdy nakładamy go kochanym jajeczkiem BB),
    +pozostaje na twarzy cały dzień,
    +duża gama kolorów, możliwość ich mieszania,
    +wydajność.

+/- opakowanie - z pompką byłoby wygodniejsze, jednak gdy wyjmiemy zbyt dużo produktu możemy włożyć go z powrotem .

- musimy nauczyć się go nakładać, aby otrzymać lekki efekt pomimo mocnego krycia.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Tina3434 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Najlepszy fluid jaki miałam zaraz po Dior Skin, ale cena nie do porównania... Uznaję go więc za numer 1

Plusy:
    + idealne krycie
    + trwałość, potrafi trzymać się cały dzień
    + duża gama kolorów
    + cena!!
    + nie zatyka porów
    + mega wydajny
    + niektórzy opakowanie bez pompki uznają za minus, ja za plus, bo nadmiar zawsze można "włożyć" z powrotem

Minusy:
    - zapach
    - czasem zbyt ciężka konsystencja, ale zazwyczaj mi to nie przeszkadzało, nawet w lecie
    - czasem troszkę przesuszał

Chcesz pochwalić 81blackswan za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer 1
  • Znudzona fluidami które wytrzymywały 2-3 godziny na twarzy postanowiłam poszukać czegoś lepszego. Zachęcona przez znajomych i dzięki recenzjom na wizaz.pl postanowiłam zakupić ten fluid. Udało mi się go dostać za jedyne 40zł jeśli chodzi o plusy to doskonałe krycie, konsystencja, wybór kolorów, cena oraz trwałość na skórze. Jedynym minusem jakiego się dopatrzyłam jest niewygodne opakowanie.

Na pewno ten podkład zostanie ze mną na dłużej i jest moim nr 1

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić malalady76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na razie najlepszy jaki przyszło mi stosować
  • Revlon byłby moim #1 gdyby nie te zimne kolory.. strasznie mi to przeszkadza, bo mam ciepły kolor cery a jak go dam na twarz to boom TRUPIA twarz gdyby nie ten mankament to do tej pory zostałabym z Revlonem. Świetnie matuje, doskonała trwałość, łatwo się rozciera, jest wydajny i super kryje niedoskonałości. Także jeżeli nie przeszkadzają wam odcienie to zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: teraz nie używam, ale wcześniej niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić darianna14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Dziewczęta!

Oceniam podkład do cenry normalnej i suchej. Kolor 220.
    Uważam że jak na drogeryjny podkład (choć warto upolować, go w promocji,lub na allegro) jest to naprawdę wartościowy produkt. Przede wszystkim ładnie kryje, stapia się ze skórą, umiejętnie używany nie daje efektu maski, dobrze się rozprowadza. Kolejny wielki plus jest bardzo trwały, trzyma się cały dzień. Ma sporą gamę odcieni także każa może wybrać coś dla siebie, ponadto ma filtry co też jest plusem.
    I jest łatwo dostępny
    Za minus uznaję zapach i nieporęczne opakowanie (pompka załatwiła by sprawe) i przyznaję że jest to cięższy podkład więc najfajniej sprawdzi się jesienią i zimą.

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś się lubiliśmy.
  • Używałam odcienia "Buff".

Lubię kosmetyki Revlon, podkład również mnie nie zawiódł. Bez problemu dobrałam właściwy odcień. Krycie i trwałość kosmetyku były powyżej oczekiwań - utrzymywał się na twarzy cały dzień, nie spływał, nie rolował, nie ścierał.

Niestety, w pewnym momencie nie byłam już w stanie znieść jego zapachu - bardzo chemicznego, przypominającego mi farbę. Nie dałam rady dokończyć otwartej buteleczki, o zakupie kolejnych nie wspominając.

Gdyby nie zapach (odejmuję 1 gwiazdkę), lekkie przesuszenie skóry (odejmuję pół gwiazdki) i tragiczną buteleczkę bez pompki (pół gwiazdki) byłoby to moje KWC.

Używam tego produktu od: przez 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

Chcesz pochwalić alex-bum za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij