Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Rewelacja
  • Najlepszy fluid jaki miałam zaraz po Dior Skin, ale cena nie do porównania... Uznaję go więc za numer 1

Plusy:
    + idealne krycie
    + trwałość, potrafi trzymać się cały dzień
    + duża gama kolorów
    + cena!!
    + nie zatyka porów
    + mega wydajny
    + niektórzy opakowanie bez pompki uznają za minus, ja za plus, bo nadmiar zawsze można "włożyć" z powrotem

Minusy:
    - zapach
    - czasem zbyt ciężka konsystencja, ale zazwyczaj mi to nie przeszkadzało, nawet w lecie
    - czasem troszkę przesuszał

Chcesz pochwalić 81blackswan za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer 1
  • Znudzona fluidami które wytrzymywały 2-3 godziny na twarzy postanowiłam poszukać czegoś lepszego. Zachęcona przez znajomych i dzięki recenzjom na wizaz.pl postanowiłam zakupić ten fluid. Udało mi się go dostać za jedyne 40zł jeśli chodzi o plusy to doskonałe krycie, konsystencja, wybór kolorów, cena oraz trwałość na skórze. Jedynym minusem jakiego się dopatrzyłam jest niewygodne opakowanie.

Na pewno ten podkład zostanie ze mną na dłużej i jest moim nr 1

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić malalady76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na razie najlepszy jaki przyszło mi stosować
  • Revlon byłby moim #1 gdyby nie te zimne kolory.. strasznie mi to przeszkadza, bo mam ciepły kolor cery a jak go dam na twarz to boom TRUPIA twarz gdyby nie ten mankament to do tej pory zostałabym z Revlonem. Świetnie matuje, doskonała trwałość, łatwo się rozciera, jest wydajny i super kryje niedoskonałości. Także jeżeli nie przeszkadzają wam odcienie to zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: teraz nie używam, ale wcześniej niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić darianna14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Dziewczęta!

Oceniam podkład do cenry normalnej i suchej. Kolor 220.
    Uważam że jak na drogeryjny podkład (choć warto upolować, go w promocji,lub na allegro) jest to naprawdę wartościowy produkt. Przede wszystkim ładnie kryje, stapia się ze skórą, umiejętnie używany nie daje efektu maski, dobrze się rozprowadza. Kolejny wielki plus jest bardzo trwały, trzyma się cały dzień. Ma sporą gamę odcieni także każa może wybrać coś dla siebie, ponadto ma filtry co też jest plusem.
    I jest łatwo dostępny
    Za minus uznaję zapach i nieporęczne opakowanie (pompka załatwiła by sprawe) i przyznaję że jest to cięższy podkład więc najfajniej sprawdzi się jesienią i zimą.

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś się lubiliśmy.
  • Używałam odcienia "Buff".

Lubię kosmetyki Revlon, podkład również mnie nie zawiódł. Bez problemu dobrałam właściwy odcień. Krycie i trwałość kosmetyku były powyżej oczekiwań - utrzymywał się na twarzy cały dzień, nie spływał, nie rolował, nie ścierał.

Niestety, w pewnym momencie nie byłam już w stanie znieść jego zapachu - bardzo chemicznego, przypominającego mi farbę. Nie dałam rady dokończyć otwartej buteleczki, o zakupie kolejnych nie wspominając.

Gdyby nie zapach (odejmuję 1 gwiazdkę), lekkie przesuszenie skóry (odejmuję pół gwiazdki) i tragiczną buteleczkę bez pompki (pół gwiazdki) byłoby to moje KWC.

Używam tego produktu od: przez 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

Chcesz pochwalić alex-bum za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co tak
  • Testowała różne podkłady, ale zawsze do niego wracam.
    Minusem jest brak dozownika i trzeba dłubać w opakowaniu.
    Jesli chodzi o plusy to dobrze kryje, nie spływa szybko, matuje i chyba wszystko to co potrzebuję aby robił podkład.
    Mam cerę mieszaną, dosyć jasną, ale nie mam problemu z dobraniem odcienia.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić zakreta1881 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Za każdym razem będę do niego wracać . Jest świetnym podkładem do cery tłustej . Nie mi to oceniać czy jest ciężki , ponieważ dla mnie liczy się to by podkład zakrywał niedoskonałości , matowił skórę a co najważniejsze by utzrymywał się na mojej buzi cały dzien . Plusem jest to , że na allegro mozemy dostac podklad za 30 zl juz z wysyłką , gdzie np w rossmanie kosztuje 70 zł . Kultowy produkt , który trafia do KWC

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Kupiłam ten podkład w drogerii za niecałe 40zł i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze kryje lecz bez nałożenia pod niego kremu nawilżającego wysusza skórę i powoduje u mnie swędzenie policzkow.
    PLUSY:
    + krycie
    + cena
    + szeroka gama odcieni
    + wydajny
    + matuje skórę do kilku godzin
    MINUSY :
    - brak pompki
    - wysusza

Używam tego produktu od: niecałych 2 miesięcy

Chcesz pochwalić SyskaG za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Jestem osobą dosyć wymagającą jeśli chodzi o podkład.
    Póki co revlon jest najlepszym z jakim miałam okazje pracować.

Plusy:
    -Jest trwały (tego oczekuję przede wszystkim od podkładu).
    -Dobrze wtapia się skórę.
    -Nie ściera się.
    -Nie zatyka porów.
    -Szybko zastyga.
    -Ma filtry przeciwsłoneczne.
    -Bardzo wydajny.
    -Ma mocne krycie.

Minusy:

-Mam bardzo jasną cerę o żółtym zabarwieniu wię musem będzie odcień (mimo że jasny - 150 buff dla mnie odrobinę za ciemny)
    -Zmieniona formuła - kiedyś zanim została mu zmieniona formuła i dodany wyższy filtr słoneczny, konsystencja produktu była lepsza, miał on lepsze krycie i był trwalszy.

Podsumowując - nie ma co narzekać
    Za taką cenę to najlepszy podkład jakiego używałam

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście buteleczek

Chcesz pochwalić MalinkaArt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • + Dobry jasny kolor bez różowych tonów (150 buff).
    Nakładam go płaskim pędzlem do podkładu Cienką warstwą a na koniec wkleję palcami. Szybko zastyga.
    Jest nie do zdarcia - na koniec dnia bez płynu micelarnego nie ma opcji żeby go zmyć. Przetrwał niejeden ostry trening.
    Ładnie kryje naczynka i przebarwienia, ale na większe krostki potrzebuje korektora. Nie tworzy maski!
    Butelka bez pompki, ale mi to nawet pasuje bo nadmiar można zawsze 'zwrócić'.

Chcesz pochwalić loonkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij