Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Niestety nie.
  • Zdecydowanie nie jest to podkład do cery do mieszanej.

Plusy:
    - jest mocno kryjący - ukrywa zaczerwienienia, zasinienia, zmiany trądzikowe;
    - trwały - spokojnie wytrzymuje pół dnia bez poprawek;
    - dużo kolorów, łatwo dobrać odcień prawie idealny.

Minusy:
    -podkreśla każdą jedną suchą skórkę, co wygląda okropnie;
    - zapycha - pomimo, że na opakowaniu pisze, że tego nie robi;
    - tworzy efekt maski - nawet przy minimalnej ilości zbiera się przy nosie, brwiach, co wygląda nienaturalnie;
    - wysusza;
    - drogi.

Myślę, że sprawdziłby się przy cerze tłustej, bez problemów z suchością, niestety przy cerze mieszanej zupełnie odpada.

Chcesz pochwalić pudelniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Uwielbiam <3
  • Długo szukałam podkładu który będzie dobry dla mojej mieszanej cery a jednocześnie będzie odpowiednio jasny i żółtawy. Na blogach sporo się o nim naczytałam aż w końcu podczas jednej z promocji nabyłam go...i jest moim ulubieńcem.

Plusy:
    + całkiem niezłe krycie a przy tym nie wygląda jak maska (przy jednej-dwóch cienkich warstwach)
    +odcienie
    +trwałość (wraz z pudrem fixującym utrzymuje się na mojej wymagającej buzi od rana do wieczora, poprawiać muszę jedynie strefę T, gdzieś po 5-6 godzinach od nałożenia bo leciutko się już świecę)
    + wodoodporność - jestem naprawdę zaskoczona tego jak trzyma się na buzi i że nie schodzi tak łatwo a przy tym można zauważyć, że aby go zmyć to trzeba czegoś więcej niż zwykłego micelka a później jeszcze jakimś żelem i tonikiem poprawić

+/- dostępność

- brak pompki (największy minus tego podkładu)
    - podobno może po nim wysypać (u mnie tego nie zauważyłam, ale nie stosuję go codziennie)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Lyll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiedziałam że Cię odnajdę !!!!
  • Od kilku lat szukałam podkładu dla siebie, który spełni moje oczekiwania w 100 %. Już traciłam nadzieję na jego istnienie aż tu nagle BUM ! W moje ręce dostał się Revlon Colorstay do cery mieszanej / tłustej nr 220 Natural Beige.

+ mega trwały, utrzymuje się cały dzień i cały wieczór
    + nie powoduje niedoskonałości ! przy tak mocno kryjącym i dosyć ciężkim podkładzie to istny cud !
    + nie wysusza cery
    + nie powoduje efektu maski
    + bajeczne krycie

minusów brak.

nawet nie ośmielę się narzekać na brak pompki, ponieważ przy takim efekcie pompka może nie istnieć. Najlepszy podkład świata, czyni cuda !

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić mmademoiselle221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał!
  • Jak do trej pory ten podkład zrobił na mnie najlepsze wrażenie, kupiłam go po promocyjnej cenie 39,99, mam wariant do cery suchej i normalnej odcień 250 Fresh Beige. Moim zdaniem zdecynie wart jest swojej ceny bo a prawdę dobrze kryje i dośc długo utrzymuje sie na twarzy, co jest wazne w mojej pracy. Minusem dla mnie jest to, ze nie posiada aplikatora, jednak z czasem można przyzywyczaić się i obrać właściwą metodę nakładania. A co do aplikacji to zazwyczaj nakładam go gąbeczkę, ale czasem gdy się spieszę to nawet aplikacja samymi palcami daje radę

Nie mam wiekszych problemów z cerą, chciałam tez wypróbować wersję dla skóry tłustej i mieszanej, jednak cięzko było dobrać mi odpowiedni kolor, bo niestety w tym eariancie nie ma mojego odcienia.

Używam tego produktu od: ok 5 miesięcy

Chcesz pochwalić Blaszana za czytelną i pomocną recenzję?
  • na cięższe dni
  • Na początku stosowania był super, później mnie strasznie zapchał. Używam go tylko od święta.

Plusy:
    - wydajność!! W ciągu trzech miesięcy zużyłam 1/4 opakowania!
    - kryje doskonale, nawet bez korektora,
    - trzyma się cały dzień, ale po ok. 10 godzinach trzeba go przypudrować,
    - fajna konsystencja,
    - szeroka gama kolorystyczna, każdy znajdzie coś dla siebie,
    - nie brudzi ubrań itp.;

Minusy:
    - potwornie zapycha!
    - nie do codziennego stosowania,
    - należy uważać z aplikacją, może tworzyć efekt maski;

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magdam18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Używałam wielu podkładów, ale żadne nie spełniały moich oczekiwań. W końcu trafiłam na ten i jest moim ideałem. Skóra jest matowa przez cały dzień, jest bardzo trwały i świetnie kryje. Cena przystępna- generalnie zawsze jest gdzieś na promocji za 39 zł

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Chcesz pochwalić nitrobenzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Genialny
  • Słyszałam (i czytałam) wiele dobrych opinii o Colorstay i w związku z tym po nabyciu miałam dosyć wysokie wymagania wobec niego, ale na szczęście okazał się być genialny.

+utrzymuje się cały dzień bez poprawiania (!), co przy mojej cerze jest czymś niesamowitym
    +nie zatyka porów
    +fajnie kryje - i moje nieznośne zaczerwienienia, i wypryski
    +dobrze nałożony nie powoduje efektu maski, wręcz przeciwnie - daje fajny, naturalny efekt

- wielka szkoda, że podkład nie ma pompki ale to kwestia przyzwyczajenia
    - kolor, który używam (240 - Medium Beige) jest niedostępny w sklepach! A przynajmniej nie znalazłam go w żadnej drogerii w Lublinie - ani w Rossmanach, ani w Hebe, ani w Douglasie, ani w Sephorze Zostaje tylko internet...

Podsumowując na razie nie miałam lepszego podkładu i pewnie na długo przy nim zostanę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Ikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie w moim typie.
  • Przeczytałam o nim tyle świetnych recenzji że postanowiłam go kupić, co niestety nie było dobrym pomysłem. Nie mogę go nakładać pędzlem bo wchodzi w załamania i wygląda nieestetycznie. Mat u mnie utrzymuje się max. 3 h, krycie jest kiepskie, mimo że mam cerę w dobrym stanie to jest to cera naczynkowa z rumienień koło nosa. Podkład wysusza również cerę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić RoyalSweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrzostwa nie ma
  • Plusy:
    - fajne odcienie, pasują do skóry super
    - długo się trzyma, nie wiem czy 24h, ale 10h spokojnie
    - odpowiednia konsystencja
    - nie zatyka porów, nie odznacza ich
    - świetnie kryje zaczerwienienia, wypryski itp.
    - jest wydajny
    Minusy:
    - opakowanie to Monty Python. Na całe szczęście skończył mi się żel do mycia twarzy, więc wmontowałamw buteleczkę pompkę, ale bez niej byłoby kiepsko
    - nie wierzę w matowanie bez pudru, w tym wypadku też nie ma mowy o tym, żeby sam podkład wystarczył
    - zależy od dnia - czasem rozprowadza się idealnie i daje naturalny efekt, a czasem daje efekt maski i wyglądam jak Doda w latach młodości

Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nana_kleinfrankenheim za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny!
  • Genilany podkład do cery mieszanej! Dla mojej cery - dość bladej w neutralnym, lekko ciepłym odcieniu kolor 150 Buff jest świetny.

Plusy:
    - nie uczulił mnie, a mam do tego duuuuże skłonności,
    - trzyma się na skórze cały dzień, w duecie z pudrem matująym praktycznie nie wymaga poprawek,
    - bogata kolorystyka, również dla bladziochów,
    - nie zatyka porów, podczas używania nie pojawia się na skórze więcej niespodzianek,
    - nie podkreśla suchych skórek,
    - można pięknie stopniować krycie,
    - wydajny, wystarczy mała ilość do uzyskania dobrego efektu.

Minusy
    - brak pompki, ale ja sobie poradziłam rozmontowując jedwab do włosów z Mariona

Ilość zużytych opakowań: 1 - jestem w trakcie używania

Chcesz pochwalić Araquiel za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij