Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Mogę na niego liczyć!
  • Do zakupu Revlona zachęciły mnie opinie na wizażu. Kupiłam pierwsze opakowanie, wypróbowałam i.... wielkie rozczarowanie. Podkład szybko zasychał, robiły się smugi, źle się aplikował... Próbowałam kilka razy i za każdym razem koszmar, jedynie z silikonową bazą dawał radę. Nie chciałam jednak stosować bazy na co dzień, więc podkład wylądował na dnie szuflady na kilka miesięcy... Potem używałam innych podkładów, zaczęłam bardziej dbać o pielęgnację cery, kupiłam pędzel Hakuro do podkładu i... od wiosny nie rozstaję się z Revlonem!

+baaaardzo duża gama odcieni. jestem bladziochem, często moje podkłady oksydowały i nie były zbyt dopasowane. Mój odcień to 150 buff i jest bardzo dobry
    +bardzo dobrze kryje, wystarczy jedna wartwa
    +przypudrowany utrzymuje się do późnych godzin wieczornych. W godzinach popołudniowych już nie wygląda tak ładnie jak rano, ściera się na linii żuchwy i nosie, ale nie jest tragicznie - przez cały dzień mam wyrównany koloryt buzi

-może odrobine wysuszać, więc w nocy trzeba dobrze nawilżać skórę
    -trochę za gęsty, przez co mniej wydajny od innych drogeryjnych podkładów
    -nakładanie palcami jest trudne, polecam dobry pędzel albo beauty blender (lub jego odpowiednik - wtedy jest super )
    -brak pompki, ale podobno niedługo ma się to zmienić
    -cena ok. 60 zł w regularnej sprzedaży (ale plusem jest, że jest bardzo łatwo dostępny w internecie za 26-33 zł).

Mam cerę mieszaną, teraz w okresie zimowym podkład delikatnie potrafi podkreślić suche skórki w okolicach nosa i ust, ale nie znalazłam lepszego produktu. Kończę drugie opakowanie, w szafce już czeka trzecie i na pewno nie ostatnie!

Używam tego produktu od: październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić izzi_creo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na plus!
  • Moja przygoda z podkladem Revlon Colorstay trwa od wakacji i nadal sie nie konczy Jak narazie jest to moj faworyt obok Mary Kay. Swietna konsystencja, krycie srednie, ale ja i tak uzywam korektora z firmy Kryolan wiec w polaczeniu z tym podkladem tuszuje wszystko. Dluga trwalosc, nie roluje sie, nie zmywa. Ogolnie nie uzywalam go nigdy bez pudru, dlatego nie wypowiem sie w kwestii matowienia skory przez sam podklad. Polecam!!!

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 2 dopiero napoczete

Chcesz pochwalić AniaFa44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonała jakość, naturalny efekt
  • Zalety
    - nie jest ciężki,
    - niedoskonałości zakrywa dość dobrze, ale oczywiście dobrze mieć pod ręką korektor- jak wiadomo podkład to nie wszytko
    - konsytencja dość rzadka - dzięki czemu możemy idealnie zaaplikować cienką warstwę podkładu
    - dla mojej mieszanej cery - idealny
    - nie powoduje podraznien, drobnych krostek, nie zatyka porów
    -nie wysusza
    -bardzo ładne kolory - kazdy znajdzie odcień odpowiedni do swojej karnacji
    -nie ściera się bardzo szybko
    -ładny delikatny zapach
    - nie powoduje efaktu maski
    -dobra wydajność

Minus:
    -opakowanie - brak pompki jest duży utrudnieniem podczas aplikacji - bardzo nie przemyślane ze strony producenta
    -cena - myślę, ze jest zawyrzona ponieważ w normalnej dystrybucji kosztuje około 69 zł a w promocjach 39 zł - na szczęście te zdarzają sie często

Polecam każdemu, nawet osobom z cerą delikatną, wrażliwą, doskonały dla każdego, kto traktuje podkład jako oprawę a nie temat główny makijażu.

Używam tego produktu od: ponad 8 miesięcy

Chcesz pochwalić whatislove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde lubie
  • Lubie ten podklad moze i nie jest idealny i super kryjacy ale jesli chcesz naturalnego looku i wyrownania koloru skory to spelnia swe zadanie.Dobrze sie rozprowadza nie zostawia plam i nie ciemnieje z czasem jak inne podklady.Lepszy jak dla mnie jest podklad do cery mieszanej choc sama mam cere sucha.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić missbrasil za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby!!!
  • Nie rozumiem fascynacji tym podkładem. Jak dla mnie nie spełnia zamierzonego zadania.

Używam go niestety od dwóch lat z przerwami, a dlaczego z przerwami? Już piszę:

- jest strasznie ciężki,
    - niedoskonałości zakrywa za n-tym pociągnięciem,
    - strasznie lejący,
    - brawa dla geniusza, który zapomniał dać pompkę,
    - przy mojej tłustej cerze się nie sprawdził, po kilku godzinach zaczynam się świecić,
    - ściera się! nakładając róż, rozświetlacz, bronzer - lekko pędzelkiem - z tego samego miejsca podkład znika, nie wspominam o wydmuchiwaniu nosa - wszystko znajduje się niestety na chusteczce, a nie na twarzy,
    - mimo dobrania koloru tj. 150 i 180 po wchłonięciu powoduje efekt maski, koloryt w ogóle nie jest wyrównany, a chyba nie o to chodzi?

Plusem pozostaje jego wydajność oraz niska cena na allegro.
    Niestety one nie zachęcają mnie do jego n-tego zakupu.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Chcesz pochwalić afrodisiaco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10! <3
  • Skusiłam się na ten podkład ze względu na wiele pozytywnych komentarzy na jego temat i.. nie żałuję decyzji! Jest rewelacyjny! Idealnie sprawdza się do mojej mieszanej cery. Posiadam kolor 180 sand beige, który pasuje "jak ulał". Niestety jego cena jest kosmiczna, więc zamówiłam go przez internet za 34 zł W końcu mam podkład, który ukywa wszelkie niedoskonałości i pasuje do mojej karnacji

Podsumowując:

plusy:
    - idealne krycie,
    - brak efektu maski,
    - dopasowuje się do koloru skóry,
    - łatwo się rozprowadza,
    - szeroka gama kolorów,
    - cena, oczywiście tylko online..

minusy:
    - cena w drogeriach zbyt wysoka.

Nie przeszkadza mi nawet brak pompki.

POLECAM!! <3

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni

Chcesz pochwalić blondi_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład
  • Jest to zdecydowanie najlepszy podkład jaki miałam, a wypróbowałam ich sporo.
    Plusy
    + bardzo dobrze kryje
    + daje naturalny efekt
    + nie rozmazuje się
    + nie robi ciastoliny na twarzy
    + nie uczula, ani nie podrażnia
    + jest bardzo wydajny
    Minusy
    - cena
    - może delikatnie ściągać skórę
    - ciężko wyciągnąć resztki ze słoiczka
    Ogólnie jest to kosmetyk z najwyższej półki i jest wart wydanych pieniędzy.

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Kero83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • produkt ten jest genialny ! najlepszy jaki do tej pory używałam

+świetnie maskuje niedoskonałości skóry
    +nie podrażnia
    +nie spływa
    +trzyma się naprawdę długo
    +wygląda bardzo naturalnie
    +jest bardzo wydajny

- cena

jedynym minusem to cena, nawet jeśli znajdzie się ten podkład na promocji, to i tak boli wydając tyle kasy... fakt faktem jest to, że jest bardzo wydajny- ja skończyłam swój po ok. 5 miesiącach codziennego użytku!!
    najlepszym rozwiązanie jest allegro ( tylko trzeba przeczytać opinie o sprzedającym!!!! )

polecam!

Chcesz pochwalić Talkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit, najlepszy dla problematycznej skóry!
  • Na początku nakładałam go palcami, dopiero jednak gdy przyszedł mój pierwszy pędzel Hakuro, używam tylko niego do aplikacji i twarz wygląda o wiele lepiej. Krycie jest niesamowite, nie tworząc przy tym efektu maski. Podkład nie ciemnieje na twarzy i utrzymuje się cały dzień. Stapia się ze skórą nadając jej odpowiedniego kolorytu.
    Cena tego produktu waha się od 25zł do nawet 80zł. Najtaniej jest oczywiście kupić przez Internet, jednak dopiero wtedy, kiedy wiemy jaki odcień potrzebujemy. Ja się cieszę, że zainwestowałam te 40zł, bym miała dobrany odpowiedni odcień, teraz już zamawiam przez Internet praktycznie o połowę taniej.

Używam tego produktu od: 7 listopada

Chcesz pochwalić redlife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony !
  • Pierwszy raz kupiłam ten podkład dobrych parę lat temu, zachęcona opiniami.

Posiadam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków (bardzo dużo kosmetyków zapycha mnie).

PLUSY:

* bardzo dobre krycie, nawet przy niewielkiej ilości produktu
    * nie zapycha,
    * szybko utrwala się na skórze,
    * super trwały ! utrzymuje się cały dzień. Pod wieczór muszę tylko odrobinę przypudrować
    * cena (30 zł na allegro),
    * mega wydajność !
    * nie tworzy efektu maski,
    * dobrze się rozprowadza,

MINUSY
    - może odrobinę wysuszać, dlatego nie należy zapominać o dobrym nawilżaniu w nocy
    - buteleczka bez aplikatora. Nie jest to jakiś duży minus, ponieważ nowa wersja podkładu bez problemu wydobywa się nawet z samego dna. Czasem, gdy zostaje sama końcówka, odwracam podkład do góry dnem

Parę razy, z ciekawości, kupowałam inne podkłady i po paru użyciach szły w odstawkę, zawsze wracam do Revlona Mój odcień to 180-Sand Beige

Używam tego produktu od: 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 10-15

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij