Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez JolkaOlka

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.
Nowa formuła zapewniająca 24 - godzinną trwałość.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Boron Nitride, Dimethicone, Alcohol Denat., Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Nylon-12, Tribehenin, Isododecane, Polyisobutene, Sodium Chloride, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Bisabolol, Serica, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Malwa Sylvestris Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandflorum Flower Extract, Serica, Alumina, Polydimethylsil Oxane/Polymethylsilesquioxane Copolymer, Ethylene Brassylate, Methicone, Trisiloxane, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium Edta, Methylparaben, Propylparaben.
[+-]:Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), IronOxides(CI 77491, 77492, 77499).

• Jest w porządku ,ale ma jednak parę wad
  • Ogółem podkład w porządku ,kupiłabym ponownie
    zalety:
    -duża gama kolorów
    -dobrze matuje
    -brak smug
    -ujednolica kolor skóry
    -wytrzymuje max 8 h (to i tak dużo )
    -współgra z korektorami
    -cena internetowa

wady:
    -opakowanie
    -cena w drogeriach
    -po 8 godzinach masakra,świeci , spływa topnieje..
    -jest bardzo ciężki
    -zapycha skórę
    -nie wskazany na lato
    - podkład do skóry mieszanej wysysza

Używam tego produktu od: październiku
    Ilość zużytych opakowań: 3-30 ml

Chcesz pochwalić agaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Podkład nie należy do najtańszych i zdecydowanie spodziewałam się czegoś lepszego. Świetnie kryje nie wymaga użycia korektora, udało mi się dobrać idealny kolor, jest długotrwały...niestety na tym plusy się kończą. Jest bardzo ciężki, wydobywanie go z pojemnika to istna męka, bardzo łatwo wylać sobie za dużo, ma strasznie gęstą konsystencję, zapycha niestety mojś skórę przez co stosuję go jedynie na większe wyjścia, kiedy moja cera nie wygląda najlepiej i mam sporo do ukrycia.

Chcesz pochwalić lumar_rakhel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są lepsze ..
  • Produkt kupiłam w promocji 1+1 z bazą tej marki, inaczej nie wiem czy skusiłabym się na ten produkt.

hmm nie wiem od czego zacząć, ale chyba od MINUSÓW, gdyż szybciej przychodzą mi do głowy:

-cena, dla mnie zbyt drogi, jednak gdyby działał cuda to nie zastanawiałabym się nawet chwilę nad nią;

-opakowanie jest niewygodne: korek, który zazwyczaj gdzieś mi wylatuje i którym cały czas trzeba kręcić, aby zamknąć lub otworzyć słoiczek, do tego brak pompki to całkowita klapa, gdyż trzeba uderzać słoiczkiem o dłoń żeby coś wyleciało (dla cierpliwych opcja- czekać aż spłynie), no i często przez to za dużo wyleci na rękę;

-średnio kryje; gdy zastosowałam go po moim ostatnim podkładzie, wydawało mi się, że krycie jest minimalne, gdyż tamten jest bardzo mocny;

-matuje dość przeciętnie; z bazą revlona z 3-4 h, natomiast bez-2h;

No i PLUSY:

- nie zapycha

-ładnie wygładza skórę

-nie tworzy efektu maski

-duży wybór kolorystyczny

-długo się trzyma na skórze

-przyjemna konsystencja

Mam cerę mieszaną, w której strefa T jest obficie tłusta i niestety podkład ten sam sobie z nią nie radzi. Znam kilka innych, tańszych podkładów, które lepiej dają radę z kryciem i matowieniem cery mieszanej.
    Podkład ten kupię ponownie tylko, gdy będzie w jakiejś interesującej promocji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tysiulaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Zalety:
    - krycie
    - trwałość
    - kolory, w tym bardzo jasne
    - wydajność
    -nie widać go na twarzy
    - ładne opakowanie
    - cena online
    - nie ciemnieje na twarzy

Wady:
    - brak pompki
    - cena w zwykłych sklepach

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić maniaczkaurodowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład, mocno kryjący i trwały
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami, kupiłam podkład i nie zawiodłam się. Dodam, że kiedy go kupowałam po raz pierwszy, potrzebowałam silnego krycia, gdyż miałam problemy z trądzikiem (w zasadzie byłam w trakcie kuracji, więc miałam przebarwienia i jakieś blizny i podkład świetnie sobie z nimi radził). Teraz moja cera jest zdrowa i na codzień go nie używam, ale kiedy chcę, aby wyglądała nieskazitelnie, to do niego wracam.

Zalety:
    - krycie
    - matowienie (daje silnie matowy efekt, jak dla mnie aż za bardzo)
    - trwałość
    - duża gama kolorów, w tym bardzo jasnych
    - wydajność
    - ładne opakowanie
    - cena (oczywiście przy zakupie online (niecałe 30 zł), nigdy nie zapłaciłabym za niego 70 zł w douglasie)
    - nie ciemnieje na twarzy

Wady:
    - brak aplikatora (aczkolwiek nie jest to bardzo problematyczne)
    - cena w drogeriach

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić nikita1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę bardzooo średni podkład...
  • Mam ogromny problem z doborem koloru, ponieważ odcień mojej skóry wpada w delikatną żółć. Mam dosyć szukania wciąż nowych produktów i wydawania sporych pieniędzy na testowanie nowych podkładów i ich odcieni.

Zostałam przy Revlonie. (180 sand beige). Podkład zwyczajny. Jak na efekt, długotrwałość itp. zbyt drogi.
    Produkt jest zwyczajnie średni. Jest podatny na ścieranie, ale jeśli chodzi o demakijaż to trzeba poświęcic mu trochę więcej czasu .

Brak pompki nie jest bardzo uciążliwe. Można się przyzwyczaić. Podkład delikatnie ciemnieje na mojej twarzy.

Nie rozumiem zachwalania tego produktu. Nie ma w nim nic nadzwyczajnego.

Ilość zużytych opakowań: 8 po 30 ml

Chcesz pochwalić Magdalenianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy dla cer mieszanych/tłustych
  • Najlepszy podkład jaki miałam!
    Mam cere mieszaną z tendencją do przetłuszczania w sferze T, skłonną do powstawania zaskórniaków, okazyjnie pryszczy.
    Podkład ten świetnie matuje, mnie nie zapycha, ładnie kryje ślady po pryszczach i ewentualnie nowe wymagają niewielkiej ilości korektora. Nie wysusza - ale ja mam cere w strone tłustej bardziej i szybciej mi do świecenia się niż wysuszenia.
    Konsystencja nie za lekka nie za gęsta, dobrze sie nakłada,kryje a jednocześnie nie jest za ciężki, nie wazy sie, nie zlewa..długo trzyma w trakcie dnia wystarczy mi lekko nosem zmatowić i makijaż jak nowy.
    Od czasu do czasu zdradzam go z innymi podkładami ale zawsze wracam, nawet po wypróbowaniu Double Wear z Estee stwierdzam że ten jest lepszy, a w dodatku 3 razy tańszy niż Double Wear.
    Dla mnie nr 1 za korzystną cene, za inne tak samo dobre trzeba już dać 150-200 zł więc dla mnie Revlon to definitywnie KWC. Dodatko ogromny wybór kolorów i odcieni od jasnych do ciemnych i dodatkowo odcienie są zarówno w tonacji różowej i w tonacji żółtej. Polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić sonia90210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • posiadam odcień 150 buff i 180 sand beige. pierwszy jest dla mnie nieco za jasny a drugi za ciemny ale można je bez problemu mieszac w dowolnych proporcjach. zwykle używałam podkładów o konsystencji musu... dlatego ten podkład choć ma opinie ciężkiego moim zdaniem jest jednym z lżejszych, które używałam

+szeroka gama klorystyczna (przydałyby się oznaczenia ciepłego i chłodnego typu)
    +cena w internecie do 30 zł
    +trwałość powyżej 12 h
    +mało widoczny na twarzy (po aplikacji zdejmuje go jeszcze gąbeczką, gdybym tego nie robiła miałabym maskę na twarzy)
    +można stopniować krycie jednak u mnie w nadmiarze wygląda bardzo zle, po kilku godzinach dlatego wole nalozyc go mniej
    +zapach (wersja z wyzszym spf ma delikatniejszy zapach, lubie go).

-wchodzi w zmarszczki, pory
    -ściera się, nie mniej niż inne podkłady o mniejszej trwałości
    -brak pompki (łatwo to obejść np pompka z serum marion)
    -czasem wydaje mi się , że ciemnieje

Chcesz pochwalić puma1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dezorient
  • Jest to jeden z tych produktów, które można kochać albo nienawidzić. Przy mojej suchej cerze niestety nie sprawdził się.
    Największą zaletą jest jego krycie- daje bardzo dobry efekt, nie tworząc przy tym maski, podkład stapia się ze skórą. Kolejną rzeczą, która przemawia na plus jest jego trwałość- mega odporny, na ścieranie, dotyk, szczerze mówiąc jest tak zagruntowany na twarzy, że nawet trudny do zmycia :P Ładnie matuje i nawet nie potrzeba pudru.
    Teraz ta "ciemniejsza" strona:
    - gama kolorystyczna za ciemna, podkład ma nieprzyjemny zapach i o ile na ogół nie ma on dla mnie znaczenia- w przypadku revlon jest on tak intensywny, że stanowi to problem, gdyż czuć go przez cały czas kiedy jest na twarzy. Kolejną rzeczą na "nie"- jest opakowanie bez tubki. Cena regularna dość wysoka

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić arcticMonkye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najukochańszy!
  • Co tu dużo mówić, przy mojej mieszanej cerze z typową strefą T ten podkład to zbawienie Często długo jestem poza domem i starczy, że muszę tachać laptopa, więc nie mam ochoty targać też całej kosmetyczki, żeby poprawić makijaż w ciągu dnia. Szczęśliwie ten podkład spełnia oczekiwania

Plusy:
    +gama kolorystyczna, owacje na stojąco dla tego, kto wymyślił odcień 150 Buff i wprowadził na polski rynek (producenci, w Polsce najczęściej spotykanym typem są kobiety o JASNEJ karnacji...po co nam podkłady dla Mulatek oraz mieszkanek krajów wokół Morza Śródziemnego?)
    +krycie -jest porządne, nie używam przy nim korektora
    +pomimo dość mocnego krycia nie jest przesadnie ciężki (ma tę swoją słuszną gęstość, ale nie jest to tynk w butelce), a przy tym wygląda na buzi dosyć naturalnie i estetycznie
    +TRWAŁOŚĆ, nie wiem jak, ani dlaczego, ale trwałość to on ma szaloną. 10 h na uczelni to dla niego pryszcz. Impreza trwająca do rana oraz obejmująca najgorszy grzech urodowy -odsypianie rano w spartańskich warunkach do południa bez zmycia makijażu -na imprezie nienaganny wygląd, o poranku i do południa efekt zombie zredukowany (poza lekką pandą pod oczami, ale to nie jego wina) dość konkretnie. Siłownia z sauną? "-jak masz wodoodporny makijaż oczu to biegnij, ja sobie kochanie z twoją buzią poradzę"

Minusy:
    -Co za szatan wymyślił, że w Polsce nie będzie dostępnej wersji z pompką?! Jeszcze obiecał, że będzie w tym roku, a potem dochodzą informacje, że tylko poza Europą -.-
    -Raz na jakiś czas buzia domaga się urlopu od ColorStay na rzecz czegoś lżejszego i mniej trwałego, ale to moja, nie wiem jak to wygląda u innych.

Podsumowując: zawsze i wszędzie niezawodny, ale potrzebuje czasem przerwy...I POMPKI.

Tak tylko napomknę, żeby mnie lincz nie spotkał: imprezy, po których śpię 3-4h w makijażu zdarzają mi się raz na ruski rok i to tylko wtedy jak całą noc przetańczę i usnę na widok poduszki na drugim końcu pokoju

Używam tego produktu od: 1,5 roku -2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ja wiem? 5? Wydajna jest cholera

Chcesz pochwalić Limoneska za czytelną i pomocną recenzję?