Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry 7681, Braun

Powiększ Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry 7681, Braun

Zgłoszony przez Mentoska

Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski, mierzące do 0,5 mm długości. To tyle, ile ma ziarnko piasku. 40 par pęset zastosowanych w technologii Close-Grip marki Braun zapewnia najwyższą skuteczność i najdokładniejsze usuwanie włosków.
Ponadto, depilator jest bezprzewodowy, więc można go również używać na sucho lub w wannie albo pod prysznicem Aby dodatkowo zwiększyć komfort depilacji, przetrzyj skórę wilgotnymi chusteczkami chłodzącymi marki Olay, dołączonymi do zestawu.
Właściwości:
- lampka SmartLight,
- zalecany przez dermatologów,
- technologia Wet&Dry - całkowicie wodoodporna,
- uchwyt antypoślizgowy,
- bezprzewodowy i zasilany akumulatorowo,
- możliwość czyszczenia depilatora pod bieżącą wodą,
- nasadka Smoothing Cap,
- nasadka EfficiencyPro,
- nasadka zabezpieczająca,
- głowica goląca,
- nasadka tnąca,
- głowica lub nasadka do twarzy,
- głowica lub nasadka do miejsc wrażliwych.
Sposób depilacji: 40 par pęset dla usunięcia większej ilości włosków za każdym razem wraz z końcówkami SoftLift.
Regulacja prędkości: 2 prędkości pozwalają dostosować depilację do grubości włosa .
Czas ładowania: 60min.
Czas pracy bezprzewodowej: 4 min.

Cena: 400zł

• mój najlepszy przyjaciel
  • Depilator zakupiłam bardzo.. bardzo dawno, jak tylko pojawił się w sprzedaży. Wcześniej korzystałam już z urządzenia innej firmy, więc nie bałam się bolesności samego zabiegu. Lubię gadżety i dlatego wybór padł właśnie na brauna

Zalety:
    - Bardzo fajny, kobiecy desing
    - Wielkość - mały
    - Kształt idealny do dłoni
    - Bardzo fajne dodatkim nakładki, pokrowiec oraz nakładka do golenia
    - Bardzo fajny pomysł z możliwością depilowania pod wodą, ogromna oszczędność czasu
    - Wyrywa bardzo krótkie włoski !
    - Zabieg bezbolesny, nie pozostawia podrażnionej skóry

Wady?
    - Mógłby być tanszy, jednak na czas żywotności urządzenia cena jest do zaakceptowania

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pirwszego

Chcesz pochwalić iza_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy bym się nie spodziewała, że depilacja może być bezbolesna!
  • Nad zakupem depilatora zastanawiałam się kilka miesięcy. To spora inwestycja na przynajmniej kilka lat. Do zakupu skłonił mnie fakt, że i tak wydawałam kasę na jednorazówki, pianki, kremy, plastry i inne specyfiki. Postanowiłam zainwestować raz a porządnie.

Jak wspomniałam kilka miesięcy decydowałam się na zakup. W tym czasie gruntownie "przebadałam" rynek. Czytałam mnóstwo opinii, for, chodziłam po sklepach, wypytywałam znajome. Mój wybór padł na markę Braun. Sama od początku skłaniałam się ku nim a ostatecznie przekonała mnie sera depilatorów W&D.

Miałam spore wymagania co do mojego przyszłego sprzętu. Początkowo chciałam coś w niskiej cenie, ale po namyśle stwierdziłam, że wolę dać więcej niż kupić bubel. I tak właśnie dotarłam do Braun Silk-epil 7681. Po zapoznaniu się ze specyfikacją urządzenia zapragnęłam go mieć. Wiedziałam, że spełni wszystkie moje oczekiwania. I nie zawiodłam się. Udało mi się go kupić na aukcji za 230 zł! Dziś wiem, że był wart każdej wydanej złotówki

Na koniec chciałabym przejść do podsumowania plusów i minusów urządzenia:

Plusy:
    -wydajny akumulator
    -różnorodność nasadek do depilacji (najlepsza jest masująca i do miejsc wrażliwych - dla bikini i pach w początkowym okresie idealna )
    -opływowa budowa
    -solidna obudowa (spadł mi i nawet rysy nie mam)
    -szybkie ładowanie
    -łatwość i wygoda użycia
    -możliwość używania na sucho i mokro (dla mnie największy plus, choć komfort użytkowania jest bardzo podobny w każdych warunkach)
    -przyjemny dla oka design
    -nieduży, z łatwością zmieści się do każdej torby wyjazdowej
    -fajna lampka dzięki której doskonale widać każdy włos

Minusy:
    -brakuje mi w zestawie jakiejś podstawki w której mogłabym go trzymać
    -zdarza mu się urywać włoski (ale tylko wtedy gdy są zbyt długie)
    -mógłby pracować ciutkę ciszej

Nigdy wcześniej bym nie pomyślała, że depilacja może odbywać się bez bólu Miałam (wątpliwą) przyjemność używania plastrów do depilacji i muszę szczerze przyznać, że wtedy ból był bez porównania większy niż w czasie użytkowania depilatora. Po zabiegu skóra jest gładka i wygląda rewelacyjnie I co najważniejsze - gładkość utrzymuje się do trzech, czterech tygodni!

Dla mnie genialny!

(zaznaczyłam, że kupię ponownie, bo gdyby temu coś się stało (odpukać!!) to zainwestuję w kolejny)

Używam tego produktu od: dobrych kilku miesięcy

Chcesz pochwalić biska_mala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam!
  • Kupiłam, wypróbowałam i opiszę swoje wrażenia. Mam ciemne, grube włosy na nogach i miałam dość golenia ich tradycyjną maszynką do golenia. Przetestowałam wiele pianek, maszynek, kremów po depilacji, robiłam pilingi i krosty na udach były prawie zawsze. Zdecydowałam się na depilator. Kiedyś miałam inny depilator Brauna i wiem jaki ból jest podczas depilacji.

Plusy:
    -możliwość używania w wannie lub pod prysznicem (mniejszy ból)
    -latarka, ułatwia staranną depilację
    -wygodnie leży w dłoni
    -jest ładny
    -w miarę dokładnie usuwa włosy
    -można go zabrać np. na wakacje, 40 minut trzyma bateria i spokojnie wydepilowałam moje bujne owłosienie, zajmuje mało miejsca, jeśli nie używamy wszystkich nasadek to ich nie zabieramy
    -nasadka przycinająca owłosienie, nie wiedziałam czym mam przyciąć włosy łonowe tak żeby były równej długości i nie wyłaziły poza majtki a tu proszę raz dwa i jest porządek
    -nasadka goląca, tu mam problem bo jakoś nie bardzo sobie z nią radzę, z bikini sobie poradziła ale chyba muszę jeszcze poćwiczyć.

Minusy:
    -cena
    -za głośno działa dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Chcesz pochwalić agaskrzypczak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel - nie polecam!
  • Depilator kupiłam ponad 2 lata temu za okoł 350 zł i na początku byłam z niego bardzo zadowolona - wyrywał włoski dużo dokładniej niż moje poprzednie depilatory (starodawny Philips i Rowenta).

Niestety po roku popsuła się głowica depilująca. Musiałam kupić drugą za 135 zł (!). Okazało się, że część ta jest tak skonstruowana, że dużo włosków dostaje się do środka i zapycha mechanizm. Po rozkręceniu uszkodzonej głowicy zauważyłam też, że trybiki wykonane są z miękkiego polimeru i niektóre już po roku użytkowania były bardzo pościerane. Oczywiście, żeby odkręcić śrubki trzeba mieć specjalny śrubokręt z końcówką typu gwiazdka (torx) i to w niestandardowym rozmiarze, bo w normalnym zestawie śrubokrętów pasującego nie ma.

Drugiej głowicy używałam ponad rok, co jakiś czas rozkręcając ją i czyszcząc w środku (dość uciążliwe). Oczywiście zużyła się już prawie całkowicie. Nie miałam zamiaru kupować kolejnej - postanowiłam, że będę używała już tylko głowicy golącej, ponieważ i tak mam zamiar włoski z nóg usunąć laserowo. Niestety właśnie wczoraj podczas golenia depilator zaczął zwalniać i zatrzymał się zupełnie - silniczek się przepalił. Jeśli uda mi się znaleźć podobny, to może jeszcze go odratuję. Jeśli nie to zostaje jeszcze latarka...

PLUSY:
    + dokładna i delikatna depilacja
    + latarka
    + dokładna głowica goląca
    + bezprzewodowy
    + akumulator po 2 latach nadal trzyma do 40 minut
    + jest ładny

MINUSY:
    - cena depilatora
    - cena części zamiennych
    - trwałość
    - tryby z miękkiego polimeru - ścierają się
    - głowica depilująca chyba specjalnie zaprojektowana na max 1 rok użytkowania
    - silnik przepalił się po 2 latach (akurat po gwarancji)
    - obudowa jest śliska - kilka razy wypadł mi z ręki
    - pokrętło do włączania jest niewygodne
    - nie można go używać w trakcie ładowania

Podsumowując: depilator jest dokładny i wygodny, ale bardzo nietrwały i w związku z tym nie wart swojej ceny.
    Stary model Philips, który mam od 10 lat, działa do tej pory.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie + części zamienne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agatuso426 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rwelacja
  • Jest to mój pierwszy depilator-jednak nie żałuję że go kupiłam pomimo dość wysokiej ceny

Plusy:
    -nie sprawia dużego bólu
    -bateria dość długo trzyma
    -jest higieniczny
    -bardzo łatwo się go czyśći
    -można go używać pod wodą co sprawia że depilacja jest jeszcze mniej bolesna
    -dużo koncówek, które bardzo się przydają
    -w zestawie chusteczki łagodzące, które przygotowują skórę do depilacji i niwelizują dyskomfort
    - odrastające włoski są słabsze i mniej widoczne
    - jest cichy

Minusy:
    -czasami mam wrażenie że nie wyrywa niektórych włosków tylko je ucina
    -nie wyłapuje wszystkich najmniejszych włosków przez co zabieg trzeba powtarzać po kilku dniach żeby mieć idealnie głodką skórę-w szczególności na nogachUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić SunTzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny
  • Jak najbardziej dobry sprzęt
    +Nie podrażnia,
    +nie sprawia dużego bólu
    +wielki plus, że można używać go pod prysznicem +bateria trzyma długo
    +włoski nie odrastają bardzo szykko
    + nie jest głośny
    + nasadka, która naprawdę przyjemnie masuje

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić Sarabi66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideal
  • Depilator ten kupilam pchnieta recenzja w programie gadżeciarskim I rzeczywiscie jest wart swojej ceny.
    Po pierwsze to moj pierwszy depilator. Zwrocilam uwage na mnogosc nasadek - tu uwazam ze wiekszosc jest nieprzydatna ale milo ze sa.
    Rewelacja jest depilacja na mokro. Czyli w kompieli Gdy pierwszy raz uzylam depilatora na sucho to jak gdyby mi ktos igly wbijal w noge. Nastepnego dnia sprobowalam pod woda. doslownie - goraca kompiel i urzadzenie siup pod wode. I to jest wtedy przyjemnosc Dlatego bardzo sie ciesze ze jest on wet
    Rwie dosc dokladnie, z cebulkami, nie ucina.
    Odjelam pol gwiazdki za glosnosc. Moze nie jest to specjalne wazne ale ja nie lubie jak wszyscy wokol slysza ze sie depiluje. Jest glosny. Pod woda mniej ale tez go slychac. Szybko sie laduje i spokojnie mozna sie nim wydepilowac cala bez ponownego ladowania
    Te pokretelka do wlaczania sa ciut niewygodne ale mi to nie przeszkadza. Jedna reka sie go nie wlacza i nie wylacza. A juz na pewno nie na mokro

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Mehi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem
  • Dałam mu najwyższą ocenę ale mam trochę mieszane uczucia. Zacznę od plusów:
    -bezbolesna depilacja (ale to kwestia indywidualna)
    -bezprzewodowy( dla mnie największy plus)
    -światełko- widać najmniejsze włoski
    - możliwość depilacji w wodzie (rzadko z tego korzystam)
    - dokładna depilacja włoski które odrastają są bardzo cieniutkie i dopóki nie urosną są w ogóle niewidoczne, są też miękkie, jestem brunetką i zawsze kiedy włoski mi odrastały było je czuć np gdy nakładałam balsam teraz to nie ma miejsca
    -nakładki (możliwość depilacji wrażliwych miejsc)
    Minusy:
    - odkąd zaczęłam go używać (pomijając pierwsze użycie kiedy nogi były po nim cudownie gładkie) stan skóry na moich nogach bardzo się pogorszył a na dodatek włoski zaczęły wrastać (czytałam gdzieś, że dzieję się tak bardzo często więc nie odejmuję punktu) na dodatek na nogach pojawiły się krostki ale w miarę szybko znikają
    -skóra stała się szorstka,
    -cena
    Nie jest idealny ale najlepszy jaki miałam do tej pory dlatego doję tak wysoką ocenę
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 urządzenie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!
  • Wydawało mi się, że mój depilator Philipsa, który mam od blisko 6 lat się wysłużył, więc kiedy mój facet dowiedział się o promocji nowego depilatora Braun silk epil 7, czym prędzej mi go sprezentował.

Dziewczyny!!! Nie dajcie się zwieść! Na pierwszy rzut oka ten depilator to ideał. Faktycznie depilacja pod wodą jest wygodna i mniej bolesna. Ale... już nazajutrz na nogach pojawiły się liczne bolesne i czerwone krostki. Jaki jest sens depilować nogi, jeśli później przez dwa tygodnie musisz chować je pod długimi spodniami?!!! Tyle właśnie utrzymują się te krostki, które prawdopobodnie są objawem zapalenia mieszków włosowych. A kiedy już znikną... wtedy znowu musisz się wydepilować i problem pojawia się na nowo. Ćwiczyłam to wiele razy i za każdym razem depilacja kończyła się tak samo.

Poza tym, negatywnie zaskoczyła mnie budowa depilatora. Już 6 lat temu w depilacji nastąpił przełom, kiedy wynaleziono dyski ceramiczne, znacznie precyzyjniejsze od metalowych obrotowych pęset, potrafiące wyciągać jak najkrótsze i najdrobniejsze włoski. Ku mojemu zdziwieniu nowy Braun silk epil ma właśnie pęsety metalowe starego typu. Nic dziwnego, że wśród akcesoriów do urządzenia znajduje się elektryczna maszynka do golenia. Producent zapewnia, że wygolenie włosków pozostałych po depilacji zapewni niezwykłą gładkość nóg.

Drogi producencie: gdybym chciała nogi golić , nie kupowałabym depilatora za ponad 300 złotych!!!

Samo wykonanie urządzenia jest tandetne: plastik marnej jakości, nakładki nie przylegają ściśle, pęsetki nie schodzą się precyzyjnie. Widać po prostu, że produkcja depilatora odbywa się najprawdopodobniej w jakimś odległym kraju na dalekim wschodzie, gdzie jakość nie jest najwyższą wartością.

A szkoda, bo przez lata marka Braun kojarzyła mi się z solidnością. Bliskie spotkanie z silk epil 7 zmieniło moje zdanie o tej marce na zawsze.

Na szczęście tam, gdzie mój facet kupował depilator obowiązywała promocja: wypróbuj urządzenie gratis przez 100 dni. W razie braku satysfakcji firma zwracała cenę zakupu. Na całe szczęście...

I w ten sposób wróciłam do mojego wysłużonego, ale niezawodnego depilatora Philips ceramic, którego chwalę sobie do dzisiaj!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie i ostatnie

Chcesz pochwalić Buganvilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry depilator nie jest zły.
  • Póki co najlepszy jaki kiedykolwiek miałam.
    Depilatora używam do pach, tylko i wyłącznie, bo na nogach niestety dostaję zapalenia mieszków włosowych, a stąd, jak wiadomo, jeden krok do paskudnych blizn.
    Golarki, awaryjnie, używam do nóg, bo zajmuje to za dużo czasu.

Plusy:
    -Można używać bezprzewodowo
    -Można używać pod wodą, wtedy mniej boli i mniej podrażnia
    -Można myć wodą
    -Posiada lampkę, która pomaga dojrzeć najmniejsze włoski
    -Działa na krótkich, nawet milimetrowych włoskach
    -Stosunkowo delikatny
    -Posiada różne nakładki, w tym masującą
    -Ma regulowany stopień prędkości, choć ja używam zawsze na 2.
    -Gwarantuje gładkie pachy na 2 tygodnie (choć naturalnie czasami w międzyczasie pojawiają się pojedyńcze włoski)
    -Jest ładny
    -W zestawie posiada woreczek i mały czyścik, więc można spokojnie go zabrać w podróż
    -W zestawie były chusteczki PRZED depilacją olay - nie uczuliły, ale za bardzo nie pomogły

Minusy:
    -Powoduje wrastanie włosków na nogach
    -Nieefektowny jako golarka
    -Głośny
    -Nie można używać w trakcie ładowania

Ogólnie polecam, jeżeli ktoś lubi depilatory, jeżeli jednak normalnie używa się maszynek czy kremów, za te pieniądze można się zawieść.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: opakowań? ? Jeden depilator

Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie ten ból...
  • To mój pierwszy elektryczny depilator, chciałam więc zainwestować w coś dobrego a że był na promocji, 80 euro, to nie zastanawiałam się zbyt długo. Nie mam porównania jak jest z innymi ale ten boli jak cholera i za pierwszym razem i za każdym kolejnym, może troche mniej boli jak depiluję się pod wodą lub w dobrze ogrzanym pomieszczeniu. Na dzień dzisiejszy, gdybym miała kupić depilator to wzięłabym wersję podstawową bo z własnego doświadczenia wiem że te wszystkie nasadki są zbędne, nie używałam jeszcze żadnej z dołączonych. Całość oceniam dobrze, jest estetycznie wykonany, bardzo przydatna jest lampeczka i sprawdza się dobrze, depiluję włoski różnej długości, nawet te najkrótsze.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić martitka007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dużo plusów
  • Mój pierwszy depilator, stwierdziłam, że lepiej zainwestować w coś dobrego. Pierwsze użycie nie należało do najprzyjemniejszych.. ale potem skóra już się przyzwyczaiła i obecnie nie czuję dyskomfortu. Lampka świetna sprawa, dzięki niej widać włoski które się ominęło oraz wrastające włoski (na to nie mam metody, ani peelingi ani szorowanie gąbką nie pomaga, dletego raz na jakiś czas biorę igłę i wyciągam włoski). Dużo nasadek, chociaż używam tylko 2. Kolejny plus - można używać go w wannie. Ogólem depilacja nóg zajmuje trochę czasu, ale warto. Obietnica, że nogi będą gładkie do 4 tygodni to bujda (dlatego daję ocenę 4,5), ja używam depilatora 3 razy w tygodniu ale włosków jest mniej, są cieńsze, jasne, więc to rekompensuje poświęcony czas.

Używam tego produktu od: 12.2011
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić andzia_pandzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie polecam
  • Posiadam ten depilator od około 6m-cy myślę więc, że mogę przedstawić już rzetelną ocenę trgo produktu;

na poczatek minusy:
    - niestety zdarza mu się, choć bardzo sporadycznie, przyciąć włoski zamiast je wyrwać,
    - niewygodny może być włącznik/wyłacznik w formie kółeczka/pokretła - bardziej podobało mi się rozwiązanie w starszych modelach, gdzie ten element był w formie przesuwnego przycisku; gdy mam mokre ręce aby wyłaczyć depilator muszę przytrzymać go drugą ręką, aby przy okazji wylaczanie nie wyślizgnął się z dłoni
    - poza powyższymi coś, co może komuś przeszkadzać - nie pracuje "na kablu" - czyli tylko, gdy jest odłączony od ładowania może być uzywany - dla mnie jednak jak dotychczas ani razu nie spowodowało utrudnień w depilacji; myślę, że jedno ładowanie spokojnie wystarczyło by na co najmniej 2 użycia; ja natomiast przyjęłam system, że po kazdej depilacji podłaczam go do ładowania (zajmuje to około 1h) a następnie odkładam i spokojnie czeka sobie gotowy do kolejnego zabiegu

plusy:
    - światełko - cudowna rzecz, która faktycznie pomaga wypatrzyc każdy ominięty włosek (w sumie zastanawiam się teraz, jakie byłyfaktyczne efekty po depilacji moimi staszymi depilatorami - też braun, które nie miały światelka i napewno depilacja nie była tak dokładna jak teraz)
    - świetnie depiluje - przyznaję, że kilkakrotnie przejeżdzam depilatorem po tym samym miejscu aby efekt był idealny, ale dla mnie to tylko plus, ponieważ nie wyobrażam sobie bólu, jaki miałby być gdyby wszystko naraz wyrwane zostało przy jednym "pociagnięciu" - mam wręcz taką metodę, aby depilacja była delikatniejsza, zdecydowanie lepsze jest kilkakrotne przejechanie po tym samym odcinku skóry i wytrwanie za kazdym razem jakiejś części włosków
    - depilacja na mokro - tego szukałam już od dawna
    pod względem skuteczności depilacji nie zauwazyłam aby depilacja na mokro była mniej skuteczna, za to jest o wiele przyjemniejsza - taki masaż na mokro - dla mnie rewelacja

Podsumowując, bardzo polecam ten produkt. Nie oszukujmy się - pierwsza depilacja nigdy nie bedzie przyjemna, ale przy tym depilatorze mi przynajmniej jakoś szybciej skóra się przyzwyczaiła do depilacji i teraz jest to dla mnie czysta przyjemność
    (mimo, że wcześniej posiadałam już depilatory, jakoś zawsze zdarzało mi się odstawiać je na dłużej do szafki a potem zaczynac od bolesnego początku)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anieska1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zęby w ścianę, ale DWC
  • Cena - kosmiczna. Ale na szczęście mnie udało się kupić go za mniej. To właściwie jego jedyna wada. Reszta - bez zarzutu. Najlepsze jest to, że można go stosować pod wodą, ma lampkę oświetlającą depilowane miejsce, co jest bardzo praktyczne. Podoba mi się też końcówka z ostrzami Gillette i fakt, że nie musi wisieć na kablu podczas depilacji, czym charakteryzowały się moje poprzednie depilatory. Ogólnie jestem w nim zakochana. nie sprawia mi bólu, ale mam dużą tolerancję i jestem przyzwyczajona do depilowania, więc może na nie każdym się sprawdzi. Ale uważam, że i tak wyrywa mniej boleśnie niż moje poprzednie Philipsy (Satin Ice Optima i Massage).

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?