Braun, Silk-épil 7 Wet & Dry 7681 (Depilator)

Braun, Silk-épil 7 Wet & Dry 7681 (Depilator)

Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski, mierzące do 0,5 mm długości. To tyle, ile ma ziarnko piasku. 40 par pęset zastosowanych w technologii Close-Grip marki Braun zapewnia najwyższą skuteczność i najdokładniejsze usuwanie włosków.
Ponadto, depilator jest bezprzewodowy, więc można go również używać na sucho lub w wannie albo pod prysznicem Aby dodatkowo zwiększyć komfort depilacji, przetrzyj skórę wilgotnymi chusteczkami chłodzącymi marki Olay, dołączonymi do zestawu.
Właściwości:
- lampka SmartLight,
- zalecany przez dermatologów,
- technologia Wet&Dry - całkowicie wodoodporna,
- uchwyt antypoślizgowy,
- bezprzewodowy i zasilany akumulatorowo,
- możliwość czyszczenia depilatora pod bieżącą wodą,
- nasadka Smoothing Cap,
- nasadka EfficiencyPro,
- nasadka zabezpieczająca,
- głowica goląca,
- nasadka tnąca,
- głowica lub nasadka do twarzy,
- głowica lub nasadka do miejsc wrażliwych.
Sposób depilacji: 40 par pęset dla usunięcia większej ilości włosków za każdym razem wraz z końcówkami SoftLift.
Regulacja prędkości: 2 prędkości pozwalają dostosować depilację do grubości włosa .
Czas ładowania: 60min.
Czas pracy bezprzewodowej: 4 min.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Najlepszy jaki miałam!

Kupiłam, wypróbowałam i opiszę swoje wrażenia. Mam ciemne, grube włosy na nogach i miałam dość golenia ich tradycyjną maszynką do golenia. Przetestowałam wiele pianek, maszynek, kremów po depilacji, robiłam pilingi i krosty na udach były prawie zawsze. Zdecydowałam się na depilator. Kiedyś miałam inny depilator Brauna i wiem jaki ból jest podczas depilacji.

Plusy:
-możliwość używania w wannie lub pod prysznicem (mniejszy ból)
-latarka, ułatwia staranną depilację
-wygodnie leży w dłoni
-jest ładny
-w miarę dokładnie usuwa włosy
-można go zabrać np. na wakacje, 40 minut trzyma bateria i spokojnie wydepilowałam moje bujne owłosienie, zajmuje mało miejsca, jeśli nie używamy wszystkich nasadek to ich nie zabieramy
-nasadka przycinająca owłosienie, nie wiedziałam czym mam przyciąć włosy łonowe tak żeby były równej długości i nie wyłaziły poza majtki a tu proszę raz dwa i jest porządek
-nasadka goląca, tu mam problem bo jakoś nie bardzo sobie z nią radzę, z bikini sobie poradziła ale chyba muszę jeszcze poćwiczyć.

Minusy:
-cena
-za głośno działa dlatego odejmuję pół gwiazdki.

• Łatwość obsługi: 5

Bezawaryjny, niezawodny, elegancki, poręczny i w 100 % - ach robi to co powinien.

Mój egzemplarz to już staruszek który zakupiłam kiedy wchodził na rynek i ma więcej niż 10 lat. Co nie znaczy że stracił cokolwiek na urodzie, bo nadal wygląda jak nowy i wciąż działa bez zarzutu.

Depilator jest lekki i poręczny, dobrze lezy w dłoni i wygodnie się nim manewruje.
Wygląda bardzo elegancko, wykonany jest z białego trwałego tworzywa i i posiada dodatki w srebrnym kolorze. Posiada trzy diody, białą która informuje o włączeniu i trybie pracy depilatora , oraz zieloną, która świeci gdy urządzenie jest naładowane i czerwona informującą o słabym poziomie naładowania akumulatora Jest wodoodporny więc można stosować go również w czasie kąpieli w wannie i pod prysznicem. Posiada dwie prędkości pracy i wbudowany akumulator który po pełnym naładowaniu wystarcza na kilka a może nawet kilkanaście cykli depilacji. W zestawie po zakupie otrzymałam kosmetyczkę, depilator, kabel ładujący, oraz nasadki w tym :nasadka goląca, nasadka do miejsc wrażliwych, głowica depilująca do pach i okolic bikini, nasadka do depilacji twarzy, nasadka do przycinania i nasadka masująca . Dodatkowo płatek do masażu wykonany z trawy morskiej zapobiegający wrastaniu włosków oraz chusteczki braun do depilacji które redukują dyskomfort zabiegu, przygotowują do depilacji wrażliwą skórę nóg, pach i okolic bikini.

Depilator jest łatwy w obsłudze wystarczy zastosować odpowiednią głowice i wybrać szybkość trybu pracy poprzez przekręcenie przycisku. Ja stosowałam go do usuwania owłosienia we wszystkich możliwych miejscach, prócz twarzy bo nie mam takiej potrzeby. Nasadka goląca bardzo szybko i bezboleśnie usuwa zbędne owłosienie, bez ciągnięcia , wyrywania włosków czy zacinania skóry. Depilacja również przebiega szybko i sprawnie jednak nie napisze tu że bezboleśnie bo czuć pewien dyskomfort do którego ja z czasem się przyzwyczaiłam, ale wiadomo że w główniej mierze odczuwanie bólu jest zależne od uwarunkowań organizmu.
Efekt końcowy zawsze mnie zadowala, ciało jest gładkie, bez włosków nawet tych najmniejszych, są delikatne czerwone kropeczki w miejscach wyrywania włosków,które znikają po kilkunastu minutach ale nie ma żadnych podrażnień czy uszkodzeń skóry.

Jakość wykonania jest rewelacyjna, mimo tylu lat częstego użytkowania depilator nadal wygląda idealnie, nic nie pękło, napisy nadal są na swoim miejscu, diody świecą i wszystko działa tak jak powinno. Jedyny problem miałam z nasadką goląca, która odmówiła posłuszeństwa, ale też nie było żadnego problemu z dokupieniem tego akcesorium.

Cenie sobie markę Braun za innowacyjne rozwiązania i ich sprzęt mimo że drogi to latami służy i świetnie sprawdza się w zadaniu do jakiego został przeznaczony. Z tej firmy posiadam kilka urządzeń które nigdy mnie nie zawiodły i pozostanę jej wierna przez kolejne lata.

Wierny przyjaciel

Depilator Braun mam kilka lat. Zastanawiałam się nawet czy pisać recenzję
tego produktu, gdyż obawiałam się czy nadal jest w sprzedaży. Jak się okazuje można go znaleźć w kilku popularnych sklepach i cieszy się dużą popularnością wśród kobiet.

O produkcie

Depilator akumulatorowy z kilkoma wymiennymi nakładkami, bezprzewodowy, przeznaczony do stosowania na sucho
i mokro, wodoodporny z latarką i dwoma prędkościami pracy.

Wrażenia po użytkowaniu:

- pierwsze depilację bolą, dyskomfort i ból zmniejsza się za każdym razem, a skóra przyzwyczaja się do tego procesu,

- efekt delikatnej , gładkiej i skóry utrzymuje się do 4 tygodni,

- wodoodporny ,można go używać pod prysznicem,

- łatwy do oczyszczenia , ja to robię pod bieżącą wodą,

- szybko się ładuje,

- służy mi bezawaryjnie kilka lat,

- nie zauważam wrastających włosków,

- po depilacji nie wyrasta więcej włosków,

- nigdy mnie nie podrażnił.

W moim przypadku najlepiej sprawdza się na nogach, okolicach bikini i pod pachami , naprawdę polecam wszystkim.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 3

Szału nie ma

Nigdy nie byłam zwolenniczką tego typu urządzeń i po wypróbowaniu tego produktu moje zdanie się raczej nie zmieniło. Być może nie dałam jemu odpowiednio długiego czasu, lecz znacznie bardziej pasują mi inne alternatywne sposoby depilacji.

Jednakże jeśli chodzi o recenzję, to warto wyzbyć się osobistych sympatii i antypatii i ocenić skuteczność w porównaniu do innych produktów. Nie korzystałam z jakiegoś szerokiego spektrum różnych sprzętów, lecz muszę powiedzieć, że ten nie wypadł wcale najgorzej. Jest dosyć dokładny, moje poprzednie depilatory zostawiały znacznie więcej włosków oraz bardzo podoba mi się to, że można używać go również na mokro, inaczej wydaje mi się, że nie zdzierżyłabym bólu

• Łatwość obsługi: 5

Depilacja to nie jest tak trudno

Używam depilatorów zamiast zwykłej maszynki do golenia już kilka lat. Najpierw miała depilator Philips, później Braun 3, teraz mam Braun 7.
Był to mój pierwszy depilator z akumulatorem, bateria wytszymuje około 40 min, a pełne ładowania to około godziny. Stosuję go na nogi, pachy i okolice bikini, więc jest tego sporo. Dlatego muszę podzielić te zabiegi w czasie, żeby wystarczyło ładowania. Mi wystarcza na całe nogi lub pachy i bikini. Depilator jest wygodny, poręczny, używam go bez nakładek, wtedy jest dokładniejszy i depilacja jest szybsza. Depilator jest dość dokładny, ale oczywiście trzeba na to poświęcić trochę czasu i trochę cierpliwości, ponieważ zabieg jest bolesny, szczególnie w okolicach bikini, ale do tego się da przyzwyczaić.

Braun, Silk-épil 7

Depilator Braun, Silk-épil 7 zakupiłam za namową koleżanki i dość długo się zastanawiałam czy warto. Teraz nie wyobrażam sobie jak wcześniej mogłam używać czegoś innego, bo jak dla mnie Braun silk 7 jest idealny. Nie mam zbyt intensywnego owłosienia więc gdy użyję go to mam kilka tygodni spokój z włoskami.

Wielozadaniowy

Jestem posiadaczką tego modelu od dłuższego czasu i bardzo go lubię.
Wychwytuje cienkie i delikatne włoski z ud. Nie zauważyłam, żeby ucinał włoski (może się tak dziać przy zbyt szybkim przesuwaniu głowicy - więc bez pośpiechu! :) ).
Naładowany akumulator ze spokojem wystarcza mi na zrobienie całych nóg - czy to przy serialu na fotelu czy też pod prysznicem :)

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Depilator

Depilator jak depilator, ani taki dokładny, ani taki wspaniały jak opisuje producent. Przy krótszych włosach depilacja nim jest bardzo czasochłonna, dużo włosów urywa, a nie wyrywa. Zdecydowanie za drogi w stosunku do jakości.

• Łatwość obsługi: 5

Idealne zastąpienie męczących maszynek.

Depilator zakupiłam prawie rok temu, przez co teraz mogę śmiało go ocenić i podać go rozliczeniu które wychodzi na plus, urządzenie to nie zawodzi mnie, wraz z upływem czasu, nie zauważyłam działań eksploatacyjnych( oprócz startej nazwy producenta) bateria co najważniejsze nie skraca czasu pracy, tak jakby akumulator nie poddawał się działaniu czasu, myślę że skutek dobrego stanu technicznego, zawdzięczam całkowitemu postępowaniu zgodnie z instrukcją producenta ( po każdym użytkowaniu zaleca ładowanie przy jednoczesnym nie zwracaj uwagi na jej stan naładowania, używamy - ładujemy)

O czym warto pamiętać przed depilacją? to z pewnością peeling, który zapobiega wrastaniu włosków, zrobiony około 12 godzin przed depilacją( widziałam również istnienie specjalnego preparatu przeciw wrastaniu) informuję o tym problemie ponieważ nawet po użytku najlepszego depilatora, możemy się do niego zrazić widząc zapalenia na skórze (a to nie jest często jego wina)

Wraz z jego użytkowaniem poczułam ogromną ulgę zrezygnowania z całkowitego użytkowania maszynek, jestem dość odporna na ból dzięki czemu depiluję nim wszystkie części ciała a on dzięki specjalnym nakładką np.do twarzy, do użytku w okolicach bikini, pod pachami lub masująca która ma ulżyć i zmniejszyć uczucie bólu, możliwe jest również kupno nasadki przystosowanej do masażu czy peelingu więc możemy za dodatkową opłatą wyposażyć się.

Warto zdecydować się na zakup depilatora z wygody oraz zaoszczędzonego czasu, ponieważ skóra pozostaje gładka do półtora tygodnia, chodź producent informuje o czterech tygodniach, co jest lekką przesadą, włosy usuwane są z cebulką co zdecydowanie przedłuża czas wytworzenia się jej na nowo, dzięki temu oszczędzamy pieniądze wydane na kolejne jednorazowe maszynki i nasz cenny czas.

Jeśli chodzi o precyzje to przyznam że nawet najmniejsze włoski są uchwycone przez pensety, i wyrywane, oczywiście parę razy musimy przyciągnąć nim po skórze, by w stu procentach całkowicie się ich pozbyć a już raz pozbyte nie tak łatwo i szybko wrócą.

Technologia również jest dostosowana do każdegoz ponieważ posiada dwa ustawienia prędkości, dla indywidualnego dopasowania, oraz co najważniejsze jest wbudowana w nim lampka, dzięki której nawet najdrobniejsze włoski są widoczne i ułatwia to ich dokładne spostrzeżenie.
Urządzenie jest wodoodporne, dzięki czemu mamy możliwość depilacji przy użyciu wody.

Przyznać muszę że ciało wraz z użytkowaniem przyzwyczaja się do początkowego dyskomfortu i z biegiem czasu zauważalnie ten dyskomfort ignoruje, więc nie ma się czego bać... poza tym my dziewczyny jesteśmy zahartowane i lekkie szczypanie nam nie straszna.

Wygląd :bardzo dziewczęca rączka ozdobiona w całości brokatem w mojej wersji z różowymi wstawkami.

Po prostu świetny

Kupiłam wersję z licznymi końcówkami, oprócz depilatora jest trymer, w którym kompletnie się zakochałam. Ale od początku. Depilator wygodnie leży w dłoni, ma estetyczny wygląd, ładuje się to łatwo, mimo dość częstego używania (od około 3 lat) dalej jest w świetnej formie. Jest dość głośny, co mi nie przeszkadza. Jest łatwy w utrzymaniu w czystosci, ponieważ jest wodoodporny. Żadna końcówka nie jest "przyrdzewiala". Jako depilator sprawdza się bardzo dobrze, co prawda trzeba kilka razy przejechać po nodze, żeby objął wszystkie włoski, co jest normalne że względu na ich różna długość. Dzięki koncowkom można zmieniać szerokość depilowanego obszaru. Oprócz depilatora, ma funcje trymera co jest szczególnie użyteczne w depilacji innych niż nogi części ciała :) nie podraznia, jest szybki i dokładny, milion razy lepszy niż żyletka. Ogólnie depilator świetny, zakup na lata, wciąż wygląda jakby był kupiony wczoraj.

Mój pierwzy

Nie byłam dość przekonana do niego po wielu negatywnych opiniach ale zdecydowałam się na zakup i nie żałuje. Oczywiści mógłby być lepszy patrząc na jego cene.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Tragedia....

Używam tego depilatora juz ponad dwa lata... TRAGEDIA... zamiast wyrywać włoski na nogach to wyszarpuje je, podrażnia skórę i włosy odrastają max po 3 dniach... Nie można chyba nazwać go depilatorem, bo cała cebulka włosa zostaje.
Jedynie dołączona końcówka do golenia spełnia swoją funkcję, ale chodziło mi o depilator a nie maszynkę..

Ulubiony

Sprawdzi się świetnie dla kogoś kto szuka urządzenia wielofunkcyjnego. Ma głowicę która depiluje ale również taką która tylko goli. Czyli mamy dwa urządzenia w cenie jednego. Mi udało się kupić to nieco taniej, z powodu posiadania angielskiej wtyczki, co nie jest tak właściwie problemem jeśli posiada się odpowiednią przejściówke. Depiluje bez zarzutów, goli również przyzwoicie.