Maybelline, SuperStay 10H Tint Gloss (Błyszczyk do ust)

Powiększ Maybelline, SuperStay 10H Tint Gloss (Błyszczyk do ust)

Zgłoszony przez siarczanka

Długotrwały, nowy zmysłowy efekt i nowy sposób aplikacji - oto zupełnie nowy świat w kategorii długotrwałego efektu na ustach. Ekskluzywny SuperStay 10H Tint Gloss oferuje trwałość flamastra do ust oraz wyjątkowy połysk błyszczyku, aby zapewnić efekt, jakiego do tej pory nie było przez 10 godzin!
Dostępny w 8 odcieniach.

• Maybelline można brać w ciemno
  • Bardzo fajny tint. Do tej pory miałam farbkę bell. Ten jest od niej zdecydowanie mniej trwały za to kolory są piękne i chciałabym wszystkie mam 370 mauve, bordową czerwień. Trzeba postarać sie przy pierwszym nakładaniu to potem poprawki robi sie raz dwa pachnie jak tinty - chemicznie, czasami mrowi w usta. Ogólnie warto, chociaż wolałabym zeby miał trwałość bell

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić alex___andra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomadka nie błyszczyk
  • Zalety:

- lekka konsystencja, łatwo rozprowadzić po ustach, nie ma efektu "maski"
    - trwała, ale efekt nie utrzymuje się nawet 5h

Wady

- nie nazwałabym tego "błyszczykiem", po kiku minutach od aplikacji staje się całkiem matowa

- nie utrzymuje konturów, dziwnie "rozlewa się", trzeba nakładać kilka warstw, by kolor był równomierny,

- wysusza usta

- mała gama kolorystyczna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • długotrwały efekt
  • Dość późno odkryłam tinty. Do tej pory narzekałam, że za nim dojade do pracy po szmince na ustach pozostaje wspomnienie. Po użyciu tinta przez dobre kilka godzin nie muszę się martwić o kolor na ustach.

Zalety:

- konkretne odcienie kolorów
    - trwałość do kilku godzin
    - słodki zapach
    - po zaschnięciu nie odbija się, nie brudzi
    - fajny patyczek do nakładania

Wady:

- cena
    - mały wybór w kolorach
    - należy precyzyjnie nałożyć produkt, żeby usta miały jednolity kolor w innym wypadku widać miejsca jaśniejsze i ciemniejsze
    - wysusza- niestety, ale jak poprzedniczki uzywam dodatkowo pomadki lub błyszczyka nawilżającego.

Efekt, którego tyle szukałam został osiągnięty i to jest najważniejsze!

Ilość zużytych opakowań: 2 tinty

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super trwały tylko w nazwie...
  • Szukając długotrwałej pomadki/błyszczyka trafiłam na ten produkt, pani w sklepie szczerze mi go poleciła, ale ja jestem zawiedziona...

Duużo minusów:
    -w ogóle nie trwały, za jakieś pół godziny już g praktycznie nie widać, nie ma mowy o 10 h
    -cena, nieadekwatna do jakości
    -nierównomierne 'kolorowanie' ust, zostawia takie smugi w jednym miejscu ciemniejszy, w drugim jaśniejszy

Plusy:
    -przyjemny zapach
    -daje uczucie nawilżenia

Używam tego produktu od: misiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem z nich zadowolona
  • Kiedy maluję usta na ciemniejszy kolor muszę mieć pewność, że ten kolor będzie się na nich utrzymywał. Nienawidzę co chwilę spoglądać w lusterko i sprawdzać, czy pomadka ciągle jest tam, gdzie powinna być.

W przypadku tych Tint Glossów jestem pewna, że kilka godzin po aplikacji, mimo że jadłam (choć wiaddomo, że z tustym jedzenim sobie nie poradzą), piłam i dużo mówiłam, na ustach ciągle będzie kolor.

Oceniam odcienie 540 Endless Ruby oraz 160 Forever Fuchsia.

+ piękna pigmentacja
    + w zależności od iloścci warstw można stopniować nasycenie koloru
    + tinty utrzymuja się na ustach kilka godzin
    + nie powodują dyskomfortu w okolicy ust (choć przy codziennym używaniu mogą je wysuszyć)
    + aplikator pozwala idealnie podkrelić kontur ust, nie potrzebuję konturówki
    + produkt nie wycieka poza kontur ust

Bardzo lubię te tinty. Nie kupię inych kolorów bo nie uważam, aby były mi potrzebne, ale jeżeli skończą mi się te dwa które ma, to z pewnośćią kupię je ponownie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam (chyba kilka miesięcy)
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania (różne kolory)

Chcesz pochwalić UsmiechnietaKuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Mam tę pomadkę w kolorze Plum.

+Bardzo trwała!
    +Piękny, intensywny kolor...
    +Na początku ma dość błyszczący efekt, jednak po chwili wchłania się i jest idealna
    +Ślicznie pachnie
    +Nie wysusza moich ust
    +Wydajna

-Trochę droga... za 20 złotych byłaby naprawdę fajna.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mamdwaoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbędny gadżet
  • Zakupiłam w momencie gdy był szał na te tinty, musiałam spróbować, Mam kolor 180 lasting pink. Co prawda z różowym to nie ma nic wspólnego, to raczej ciut ciemniejsza czerwień. Nie mogę mu zarzucić trwałości, ponieważ farbuje usta na kilka godzin i to akurat uważam za zaletę, ale poza tym potwornie wysusza. Wszytskie tego typu zabawki wysuszają i ściągają usta. widocznie ten trwały barwnik ma takie działanie. Aplikator jest spory za pierwszym razem można się umazać w koło jak dziecko. Póżniej aplikowałam palcem, lekko wklepywałam aby efekt nie był zbyt wyrysowany, i to najlepszy patent. Sam produkt uważam za zbędny w mojej kosmetyczce, Jego stosowanie wymaga nieustannego dowilżania ust.

Używam tego produktu od: msc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Urzekł mnie
  • Opakowanie jest ok, zapach jak taniego wina, aplikator plastik A trwałość nie powala bo ok 2godz. i go nie ma, ale ta czerwień (^^) Miłość od pierwszego wejrzenia, efekt poprostu sprawia że czuję się piękna i to wystarczy mi do szczęścia

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mimi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Cóż mnie nie zachwycił. Mam kolor czerwony, chyba 10.

Plusy:
    *duże opakowanie
    *cudowny zapach
    *intensywny kolor

Minusy
    *moim zdaniem pędzelek jest za duży, wyjeżdża poza linię ust- na pewno nie jest to błyszczyk, którego można użyć w pośpiechu w drodze do szkoły czy pracy
    *klei się do ust
    *schodzi po jedzeniu i piciu (kupiłam go na swoją studniówkę, myślałam, że wytrzyma chociaż przez pierwszy posiłek.. niestety, poprawić ustka musiałam chodzić po każdym jedzeniu i piciu)
    *cena- nie jest wart 25 zł
    *wysusza usta, daje im wygląd "popękanych"

Polecam używając tego produktu przed aplikacją nałożyć szminkę ochronną, efekt będzie ładniejszy.

Używam tego produktu od: styczeń 2013

Chcesz pochwalić ZiElOnAhErBaTeCzKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny!
  • Produkt kupilam dokladnie za 2£ Mam w kolorze lasting pink-rozowo malinowym Bardzo zaskoczylam sie jakoscia tego cuda Dorownuje niektorym wysokopolkowcom! Od razu po zakupie zabralam sie do testowania i rzucil mnie na kolana ten zapach Bardzo przyjemny,lekko owocowy Szminke nakladamy mieciutkim wygodnym aplikatorem.Polecam uzywac lusterka bo latwo(szczegolnie przy ciemnych kolorach) przesadzic i wyjechac poza kontur ust.Sama szminka jest naprawde dobrze napigmentowana i ma ladny polysk Trwalosc 10 h mozna wlozyc miedzy bajki,aczkolwiek jest naprawde bardzo trwala! Spokojnie ok 4-5 h na naszych ustach wytrzyma.Sciera sie rownomiernie,bez widocznych linii ust.Nie podkresla suchych skórek,nie wysusza ust co jest typowe dla tego typu produktow i troche sie tego obawialam Nie potrzebnie Naprawde godny polecenia produkt za niewielkie pieniadze

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny
  • Oceniam odcień berry . Generalnie jestem zadowolona, efekt jest lepszy niż się spodziewałam aczkolwiek produkt nie spełnia wszystkich obietnic producenta.

+ łatwa i dokładna aplikacja za pomocą gąbeczki w kształcie serduszka, przy nałożeniu na usta czuć lekkie mrowienie na ustach trochę jakby produkt się w nie "wżerał" ;p
    + bardzo intensywny kolor, który widać na ustach
    + usta po pomalowaniu się błyszczą
    + przyjemny zapach
    + wydajny
    + porządne opakowanie- nie ma obaw, że produkt się gdzieś wyleje
    + produkt spokojnie wytrzyma na ustach kilka godzin zachowując intensywny i błyszczący kolor, potem blaknie i się ściera
    + po nałożeniu jest mokry a następnie zasycha na ustach

- zazwyczaj nie poradzi sobie z jedzeniem i piciem
    - 10h to on na pewno nie wytrzyma
    - cena - 30 zł to dość drogo

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić MissMoneyPenny za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Produkt ten to raczej farbka do ust oceniając:

Plastikowe zakrętka/aplikator w kolorze błyszczyka, oraz naklejka z kolorem, która się ściera i po pewnyczasie możemy nie pamiętać jaki kolor mamy. Na opakowaniu nazwa produktu i producenta.

Kolor:
    Posiadam nr 160 Forever Fuchsia. Kolor jest ciemniejszy niż typowe fuksjowe kolory, nie mniej jednak bardzo ładny. W palecie kolorów znajdziemy osiem odcieni, niestety wszystkie są dość ciemne, także fanki nudziaków nie znajdą dla siebie nic ciekawego Na ustach przez pierwsze 1/2h kolor jest błyszczący później robi się matowy.

Nie spotkałam jeszcze błyszczyka, który trzymałby się 10h Trwałość jest jednak całkiem ok 3godziny później ściera się niestety dość nierównomiernie, co wygląda kiepsko. Świetnie nadaje się jako baza pod szminkę. Wypróbowałam na wesele znajomych Najpierw nałożyłam ten produkt poczekałam aż wyschnie i nałożyłam szminkę w podobnym odcieniu.

Aplikacja, konsystencja, zapach:
    Aplikacja genialna aplikator w kształcie serduszka. Konsystencja rzadka nie lejąca jednak. I coś co mi się podoba najbardziej w tym produkcie to to jak odczuwam go na ustach. Mianowicie na początku jest taki mokry (nie wiem do czego porównać) podoba mi się też to że zasycha na ustach nie zostawia śladów na ubraniu, na czole syna czy ustach męża zasych ale jednocześnie mam mocny kolor ust. Mogę wyjść na zewnątrz może wiać wiatr włosy nie kleją mi się do ust (nienawidzę tego). Zapach jest całkiem smaczny coś jak guma owocowa.

Chcesz pochwalić agacio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kilka dużych zalet (pomimo rozbieżności z obietnicą producenta)
  • -błyszczyk nie przetrwa 10 godzin, jak obiecuje producent. Po dwóch godzinach znika połysk, po czterech znika kolor...
    ALE
    i tak jest to świetny produkt:
    + po pierwsze nie brudzi - można całować się do woli bez obawy o ubrudzenie partnera
    + kolory są głębokie, intensywne i seksowne, nie posiadają niepotrzebnych połyskujących drobinek, dzięki czemu usta zyskują wyrafinowany wygląd
    + aplikacja jest bardzo łatwa - błyszczyk posiada twardą i elastyczną końcówkę "w serduszko", która umożliwia nałożenie optymalnej ilości produktu i nie wykraczanie poza kontur ust
    + zapach jest przyjemny, niezbyt intensywny
    + nie lepi się - jest przyjemnie "mokry"

Kwestią dyskusyją jest paleta odcieni - brak jest odcieni jasnych. Mnie to odpowiada, ponieważ kocham wyrazisty makijaż ust, ale z pewnością znajdą się fani delikatniejszych barw, którzy tutaj nie znajdą odpowiedniego odcienia

Opakowanie jest w porządku, ponieważ na zakrętce bardzo dobrze odwzorowany jest kolor kosmetyku, dzięki czemu nie trzeba otwierać błyszczyka żeby sprawdzić jego odcień. Jedynie biel może lekko razić w kosmetyczce, ponieważ zwykle kosmetyki mają bardziej stonowane opakowania.Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 3 całe

Chcesz pochwalić KalWal za czytelną i pomocną recenzję?
  • I like it
  • Bardzo przyjemny produkt, który pozwala na wyrazisty makijaż ust. Posiadam odcień forever berry.

Zalety:
    -piękny, wyrazisty kolor ust
    -niezła trwałość (ale nie oszukujmy się wymaga poprawek)
    -posiada zalety szminki i błyszczyka
    -wygodna aplikacja

Wady:
    -wysusza usta
    -gdy ściera się zostaje na konturach ust, co według mnie nie estetycznie wygląda, trzeba pilnować się podczas jedzenia

Mimo wszystko warto bo usta po jego użyciu wyglądają nieziemsko !

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • alkoholu tyle, że aż sie upić można
  • W sumie nie wiem, dlaczego go kupiłam. Przyczyny upatrywałabym jednak nie w tym, że mój chłopak ma obsesję że podczas całowania zostanie upaćkany "czymś", lecz po prostu w tym, że przeważyła u mnie chęć wypróbowania czegoś nowego w makijażu. Wybór padł na Super Stay 10h Tint Gloss w cenie ok.22zł w SP. Kupiłam odcień Timeless Plum - głęboki, ciemny fiolet. Wiecie, ja jestem taka troche mhroczna, wiec odcień wydawał mi się odpowiedni. Opakowanie jak najbardziej mi się podoba - fajne, nie brudzi się, nie rozwala. Aplikator to już inna bajka. Niby taki niekonwencjonalny, ale jednak ja sie z nim nie polubiłam. Umalowanie nim ust bez lusterka jest niemożliwe. Aplikacja jest trudna i czasochłonna - aplikator ciągle gdzieś tam wyjeżdża poza kontur ust, brudzi skórę, a to troche (a nawet bardzo) irytujące. Pomadka (błyszczyk? szminka? kto to wie? ) ma ohydny, alkoholowy zapach. Jak ktoś jest abstynentem, to nie będzie jej używał, gwarantuje wam. Mnie ten zapach drażni, bo mam świadomość, że przez sporą ilość alkoholu produkt wysusza usta. I tak się dzieje. Ładny kolor po pewnym czasie blaknie, a tam, gdzie na ustach mieliśmy suche skórki robią się ciemne plamy! Wargi stają się ściągnięte i domagają się nawilżenia. Trwałość 10h koloru to bujda na resorach - u mnie wytrzymuje max 2 godziny. Fakt, nie brudzi ust mojego chłopaka podczas buzi-buzi, ale dla mnie to stanowczo za mało, żeby kupić ten produkt ponownie. Jak już mówiłam, kolor blaknie, ale akurat mi się to podoba, bo mam takie sino-blade usta Jednak wysuszanie ust i robienie ciemnych plam u mnie go dyskwalifikuje; wymaga wielu poprawek i manii patrzenia w lusterko. A ten alkohol...nie, naprawdę ja już chyba za niego podziękuję.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szatynka 93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Świetne połączenie błyszczyka z pomadką. Kolor jest bardzo intensywny (mój to timeless plum) i pozostaje naprawdę na bardzo długo. Warstwa błyszczyka zetrze się, a kolor nadal pozostaje. Jednak nieco wysusza usta i wymaga poprawek co jakiś czas, jeśli chcemy, żeby usta cały czas błyszczały. Jednak unika minusów błyszczyka, których bardzo nie lubię - nie jest klejący ani zbyt świecący.
    Generalnie najlepszy kosmetyk na usta, jaki dotąd miałam

Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny kolor tintu dający efekt szminki
  • Zalety:
    -Forever fuschia-piękny intensywny różowy kolor
    -Rzeczywiście długo utrzymuje się na usta-dłużej niż normalne błyszczyki
    -tak jakby wchłania się w usta- w pozytywnym znaczeniu,po prostu kiedy dotchniemy ich to czuć że już błyszczyk nie jest na ustach a mimo to usta są pieknie zafarbowane
    -ładnie pachnie
    -intensywność koloru można stopniować,w zależności od efektu szminki(usta posmarowane całą powierzchnią) albo błyszczyka(dajemy małe kropki i rosmaworujemy)
    -tint nie odbija się na ściankach szklanki kiedy pijemy
    Wady:
    -po tym jak jest na naszych ustach już dłuższy czas-usta są okropnie popękane-ale zawsze uratuje nas pomadka ochronna
    -nie nadaje się do codziennego stosowania ze względu na wysuszanie i pękanie ust
    -trochę drogi-ale jak na taką trwałość warto
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić I love English za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo w porządku
  • Jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest to produkt którym nawet taka makijażowa nowicjuszka jak ja może się posłużyć a rezultat nie ma nic wspólnego z teksańską masakrą piłą mechaniczną Łatwo się aplikuje- ja nakładam go bądź to na całe usta dokładnie je wypełniając, lub tylko na środek delikatnie rozcierając na całe wargi.

Plusy:
    - super kolory
    - fajny precyzyjny aplikator
    - ładny zapach
    - trwałość (choć 10 godzin to przesada)
    - da się nim stworzyć bardzo "wypracowany" makijaż ust, bądź też tylko delikatnie je zaznaczyć
    - nie odbija się na szklankach itp.

Minusy:
    - wysusza usta (ale po nałożeniu pomadki ochronnej problem znika)

Ja naprawdę go polecam, sama zresztą skuszę się jeszcze na inny kolor.

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić rafi_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły.
  • Mam kolor Forever Coral, jest taki lekko wiśniowy.
    Jeśli chodzi o trwałość, to 10 godzin to stanowicza przesada.
    Ma taki przyjemny zapach, nie wiem dlaczego kojarzy mi się z jakimś syropem na gardło.
    Ma ciekawy "pędzelek", taki owal z dziurą w środku.
    Malowałam nim całe usta, ale i również środek, robiąc efekt ust porcelanowej lalki.
    Można stopniować kolor, jednak trzeba umiejętnie posługiwać się pędzelkiem, bo łatwo wyjechać poza usta.
    Jest taki... Średni, nawet niezły, ale nie jest jakimś hitem.

Używam tego produktu od: Marca 2013.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić UnluckyCat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez fajerwerków!
  • Kupiłam ten produkt bo bardzo mnie ciekawiło czy faktycznie tak długo utrzymuje się na ustach. Ale niestety jestem ogromnie rozczarowana. Szybko schodzi z ust od wewnątrz, wyglądają one jak popękane we krwi (mam kolor czerwony), usta po nim sa strasznie wysuszone i popękane w moim przypadku ale wiem że każda z Was może reagowac inaczej. Ogólnie produkt nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 ( już go nie skończe) ble

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę oki
  • Kupiłam błyszczyk czy tint - jak kto woli ... jakiś tydzień temu .... posiadam kolor 180 ....

PLUSY:
    - przyjemna konsystencja
    - bardzo ładna kolorystyka
    - po zjedzeniu błyszczyka z ust - pozostaje matowy kolorek jak w tintach
    - nie wysusza ust
    - jest bardzo lekki - nie czuć go na ustach
    - nie zbiera się w zębach
    - cena
    -dostępność
    -ładne opakowanie i fajny aplikator

MINUSY :
    - 10 godzin to przesada - niestety wytrzymuje max. 3 godzinki

Ogólnie posumowywując naprawdę polecam . Ja osobiście zjadam blyszczyki - jak nieraz podkreślałam moje usta są maleńkie - żadko co się na nich coś trzyma Jednak wystawiając uczciwe opinie - błyszczyk trzyma się 3 max 4 godziny ....

ps . SUPERAŚNY SPOSÓB ....

Ostatnio jak zjadałam ten błyszczyko-tint .... który ze względu na kolor muszę aplikować w domu - bo jest bardzo soczysty i intesnsywny , został kontur ust w ciemniejszym kolorze - wypełniłam więc usta zwykłym błyszczykiem i wyglądały rewelacyjnie ! Wszyscy pytali co to .... nie wyglądało to ani jak typowa kontórówka ani jak pomadka do ust ... kontur delikatnie znikał w miarę zjadania , dzięki czemu usta nie wyglądały sztucznie Spróbujcie !!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadne

Chcesz pochwalić izzzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lakier do ust
  • Bardzo lubię ten błyszczyk a właściwie lakier do ust, bo to określenie chyba najlepiej oddaje działanie tego specyfiku. Nałożony na usta niemal wnika w wargi i barwi je na długie godziny. Pięknie pachnie gumą balonową, ma wygodny aplikator. Konsystencja aksamitna i przyjemna w aplikacji. Tint zasycha na ustach tworząc piękny, intensywny kolor. Ściera się równomiernie i nie migruje po twarzy Minimalnie wysusza usta i może podkreślać suchość warg. Co mi się nie podoba, to cena (jak na maybelline to trochę drogo) i tandetne z wyglądu opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić madulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Nie spodziewałam się, że ten kosmetyk spełni dokładnie obietnice producenta a tu proszę, przyjemna niespodzianka.

Formuła:
    Ten produkt to faktycznie coś pomiędzy błyszczykiem a barwiczką (tintem), nie spotkałam się wcześniej z czymś takim. Jak dla mnie idealnie łączy zalety tych dwóch produktów i sprawia, że nie muszę nakładać dwóch produktów. Mam suche usta, więc samej barwiczki nie mogę nosić, muszę posmarować jeszcze czymś po wierzchu.
    Konsystencja jest specyficzna, nietłusta ale lekko lepka, szybko wysycha. Trzeba nałożyć kilka warstw dla właściwego efektu, zbyt mało produktu wysuszy usta, właściwa ilość tworzy lśniąca i trwałą powłokę, która nie wysusza ust tak jak się to zdarza innym trwałym produktom do ust. Raczej nie nadaje się do łączenia z innymi produktami.

Efekt:
    Intensywny, jaskrawy kolor i błyszczące usta - makijaż przyciągający uwagę, nie nadaje się raczej do dyskretnego czy naturalnego makijażu.
    Kolory są piękne, ale niestety nie każdemu będą pasować, ponieważ w Polsce wypuszczono jedynie mocne i jaskrawe kolory. Mnie to nie przeszkadza, ale koleżanki też by chciały taki trwały produkt, a nie ma w gamie odcieni, które by im pasowały.

Wielogodzinna, jak obiecuje producent. Oczywiście produkt trzeba nakładać zgodnie z regułami używania barwiczki, czyli na idealnie czyste i suche usta. Jeśli nie macie tendencji od machinalnego oblizywania ust itp. to powinien trzymać się wiele godzin, wytrzymuje też picie z butelki i ostrożne jedzenie.

Ogólna ocena:
    Jak dla mnie świetny produkt, wart swojej regularnej ceny, ale mi udało się kupić w promocji 50%, więc jestem szczególnie zadowolona.

Uwagi:
    Fajnie by było gdyby pojawiły się też delikatniejsze kolory i inne wykończenia (np. z błyszczącymi drobinkami, perłowe) - na amerykańskiej stronie widać o wiele większy wybór kolorów, nie wiem dlaczego Polkom dostały się same jaskrawizny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Edytowano: Dokupiłam sobie jeszcze jeden kolor, a co.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Wampierz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Świetny!
  • Wciąż patrzę w lusterko i podziwiam ten piękny kolor - Timeless Plum <3

Nie przepadam za błyszczykami, klei się to i znika od razu, ale tutaj? Nie wiem, czy można to w ogóle nazwać błyszczykiem, to bardziej farbka/pigment, bardzo mocny, intensywny kolor, świetna konsystencja. Jedyne co mogłoby przeszkadzać to nowy aplikator, ale da się do niego przyzwyczaić - kwestia wprawy, naprawdę! Jak widzę te niektóre recenzje to aż kręcę głową z niedowierzania... Przecież wiadomo, że jak jest jakiś nowy element, to nie od razu wszystko musi wychodzić. Przyznaję, że ja też za pierwszym razem zaliczyłam porażkę, ale wystarczyło zrobić drugie i trzecie podejście i teraz jest super!
    Przed użyciem jakiegokolwiek kosmetyku kolorowego do ust trzeba je odpowiednio nawilżyć, to jest normalne, więc tym bardziej nie rozumiem oburzenia poprzedniczek. Ja zawsze stosuję jakiś balsam i potem nie ma problemu z wysuszonymi ustami.
    Błyszczyk owszem zasycha, ale jeśli komuś przeszkadza takie pół-matowe wykończenie, to zawsze można sobie przejechać po ustach właśnie jakimś balsamem.
    10 godzin to oczywiście mit, ale nie kupiłam go dla obiecywanej trwałości, nie wierzę w takie cuda

Bardzo szybko wnika w naskórek - stosuję go także jako róż w płynie i się sprawdza, ale trzeba mega szybko rozetrzeć, bo inaczej zostanie plama.

Kupiłam na promocji za 24 zł, gdyby nie cena (normalnie ok. 33 zł), to pewnie już poleciałabym po kolejny

Używam tego produktu od: kilku dni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KikoX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kusicielka
  • Oceniam ten błyszczyk bardzo wysoko bo.... jak mam nim pomalowane usta to ściągam uwagę wszystkich mężczyzn w okolicy A tak serio, piękny, bardzo intensywny kolor, który bardzo długo się trzyma. Oczywiście nie miejmy złudzeń, 10 h to moze podkład wytrzymać (a i to rzadkość), ale około 3-4 godzin daje radę. Nawet jesli już się zje, tudzież po prostu zmaże, nadal pozostawia dośc silne zabarwienie naskórka ust i to też fajnie wygląda, wystarczy bezbarwny błyszczyk. Ogromnym plusem jest jego konsystencja, taka kremowa, miękka, bardzo fajnie się go nakłada. Nie zauważyłam aby wysuszał usta. Pół gwiazdki odejmuję za aplikator - oko można nim sobie wybić, a błyszczyka i tak nie naniesie precyzyjnie

Używam tego produktu od: około 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Chcesz pochwalić Seniorita220586 za czytelną i pomocną recenzję?