Powiększ L`Oreal, Elseve Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Zgłoszony przez Radioactive

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Cena: ok. 13zł / 250ml

• Swietny!
  • Po kilku uzyciach widać efekt! Włosy pieknie odzywione,wygladzone, miekkie, blyszczące. Dawno nie mialam szamponu po ktorym widzialabym roznice w wygladzie moich wlosow. Wlosy latwiej sie rozczesują i lepiej sie ukladają. Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 1 tydzien

Chcesz pochwalić bella02 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobry
  • Szampon cudownie pachnie, ma przyjemną gęstą konsystencję, często można go kupić w promocji i wtedy naprawdę się opłaca. Opakowanie w super kolorach, faktura i wzór estetyczne, poręczna butelka. Mam wrażenie, że szampon bardzo silnie wzmacnia włosy i trochę bardziej lśnią. Jestem zadowolona, dobrze oczyszcza i jest godny polecenia. Dobrze się pieni i na bardzo długo wystarcza.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Zacznę od tego, że bardzo lubię szampony Loreal.
    Uzywam ich często zmieniając co jakiś czas na inne firmy. Od szamponu oczekuję dokładnego mycia a także łatwego rozczesania włosów, cała reszta należy do odżywki.
    Uważam, że ten produkt dobrze myje, ładnie pachnie oraz włosy po nim są przyjemne w dotyku, nawet jeśli nie użyjemy odżywki.
    Co do jego super właściwości mam sporo rezerwy, ponieważ nie oczekiwałam szału po produkcie drogeryjnym za dość niską cenę.
    Reasumując, produkt dobry dla osób mniej wymagających, które pragną podstawowych funkcji

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić good_morning za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Jak dla mnie szampon zupełnie przeciętmy.
    Fajne poręczne opakowaie, ładny zapach, odpowiednia konsystencja. Spełnia swoje podstwowe funkcje - odpowiednio się pieni i ma dobre właściwości myjące. Do tego wydajny. Nie zauwazyła obciążenia włosów, nie zauważyłam specjalnej poprawy kondycji włosa.
    Jak dla mnie zupełnie przeciętny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Szampon zdecydowanie nie dla mnie. Mam włosy do połowy pośladków, cienkie, ale jest ich sporo, przetłuszczające sie u nasady. Nie mam problemów z wypadaniem. Dawno żaden szampon tak bardzo nie obciązał mi włosów. Poza tym włosy wcale nie były mocniejsze. Jakoś nie zauważyłam wygładzenia, bez serum do włosów nie dałam rady rozczesać włosów. Generalnie meczylam się wykańczając ten szampon. Gwiazdka za zapach i za to że nagle nie zaczeły mi wypadać włosy

Używam tego produktu od: dobre dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić slonko206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do codziennego użytku
  • Nie używam tego szamponu na codzień, jest zbyt agresywny dla naszych włosów i skóry głowy.
    Jednak w okresie wiosennym i jesiennym nie może go u mnie zabraknąć, gdy tylko widzę, że włoski zaczynają troszkę 'lecieć' stosuje go około trzech tygodni i mija to jak za odjęciem ręki.
    Podkreślam jednak, że nie mam problemów z wypadaniem, tylko wypadaniem okresowym.
    + hamuje sezonowe wypadanie
    + włosy po nim dobrze się układają, ale to sprawka silikonów

- skład, arginina jest prawie na końcu
    - może wystąpić podrażnienie skalpu
    - sls na drugim miejscu

Używam tego produktu od: około półtora roku (ale tylko sezonowo)
    Ilość zużytych opakowań: 1 i 2 w trakcie

Chcesz pochwalić karolinakiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Kupiłam ten szampon z myślą o moich wiecznie wypadających wówczas włosach, chciałam sprawdzić czy drogeryjny szampon może coś w tej kwestii pomóc. Niestety, co do opanowania wypadania nie pomógł, ale spełniał inne funkcje, czyli podstawowe - dobrze mył, nie plątał włosów, włosy się fajnie po nim układały, był wydajny. Ze względu na to, że przerzucam się na bardziej naturalne produkty, więcej go nie kupię, ale ogólnie szampon nie jest zły. Slsy robiły swoje- włosy błyszczały i wyglądały ładnie nawet bez odżywki, jeśli komuś to pasuje to polecam

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 2/10
  • Kompletna beznadzieja. Zacznę od minusów, ze względu, że ich jest więcej.

Minusy:
    - nie ma wzmocnienia na poziomie komórek
    - nie ma odbudowy włókna włosa
    - nie ma odżywienia od nasady
    - włosy są tępe po tym (szorstkie w dotyku)
    - bardziej podatne na wykruszanie się, łamanie, rozdwajanie końcówek
    - nie wyglądają zdrowo i pięknie
    - chemiczny zapach
    - po umyciu i wysuszeniu na głowie masz istny puch
    - włosy mocno elektryzują się

Plusy:
    + duża butelka

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry😊
  • Od kilku miesięcy moje gęste włosy zaczęły wypadać mi garściami. Tabletki, olejki i płukanki zupełnie nie działały. W końcu, skuszona promocją, kupiłam szampon i odżywkę do włosów Loreal i jestem zdumiona. O dziwo działa i to całkiem nieźle. Po kilku myciach moje włosy już tak nie wypadają i w dodatku ładnie się układają. Mam nadzieję, że efekt będzie się utrzymywał i włosy przestaną tak wypadać. 😊

Chcesz pochwalić ForgetMeNot89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie ukrywam, że od L\\\'Oreal oczekiwałam produktu dobrej jakości. Kupiłam ten szampon przede wszystkim ze względu na moje wypadające włosy. Poprawy nie zauważyłam, wręcz odwrotnie, z czasem jakby zaczęło mi ich wypadać więcej. No i lecą jak szalone do tej pory, pomimo, że szamponu nie używam od jakichś 3ech miesięcy. Owszem, ma kilka zalet, jest wydajny i nie przetłuszczał moich włosów, pienił się bardzo dobrze (ale ponoć to wcale nie zaleta - im mniej chemii, tym mniej piany), włosy dobrze się rozczesywały, a przy przesuszonych lokach ma to duuuuże znaczenie.Trzeba na pewno wziąć poprawkę na to, że każdy ma inną skórę i każdemu służy co innego. Siostra była zadowolona, z tym że jej włosy nie wypadają Ja na pewno się już nie zdcyduję

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić pior_nick za czytelną i pomocną recenzję?