Powiększ L`Oreal, Elseve Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Zgłoszony przez Radioactive

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Cena: ok. 13zł / 250ml

• Bardzo dobry😊
  • Od kilku miesięcy moje gęste włosy zaczęły wypadać mi garściami. Tabletki, olejki i płukanki zupełnie nie działały. W końcu, skuszona promocją, kupiłam szampon i odżywkę do włosów Loreal i jestem zdumiona. O dziwo działa i to całkiem nieźle. Po kilku myciach moje włosy już tak nie wypadają i w dodatku ładnie się układają. Mam nadzieję, że efekt będzie się utrzymywał i włosy przestaną tak wypadać. 😊

Chcesz pochwalić ForgetMeNot89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie ukrywam, że od L\\\'Oreal oczekiwałam produktu dobrej jakości. Kupiłam ten szampon przede wszystkim ze względu na moje wypadające włosy. Poprawy nie zauważyłam, wręcz odwrotnie, z czasem jakby zaczęło mi ich wypadać więcej. No i lecą jak szalone do tej pory, pomimo, że szamponu nie używam od jakichś 3ech miesięcy. Owszem, ma kilka zalet, jest wydajny i nie przetłuszczał moich włosów, pienił się bardzo dobrze (ale ponoć to wcale nie zaleta - im mniej chemii, tym mniej piany), włosy dobrze się rozczesywały, a przy przesuszonych lokach ma to duuuuże znaczenie.Trzeba na pewno wziąć poprawkę na to, że każdy ma inną skórę i każdemu służy co innego. Siostra była zadowolona, z tym że jej włosy nie wypadają Ja na pewno się już nie zdcyduję

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić pior_nick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam...
  • Nie będę się długo rozpisywać, ponieważ nic z obietnic producenta ten szampon naszym włosom nie zapewnia. Cudotwórcza arginina jest w składzie na szarym końcu i to już mówi samo za siebie. Nie powiem bo szampon dobrze oczyszcza włosy, są po nim wygładzone (ale to raczej zasługa silikonów w składzie, które moim włosom, aż tak nie szkodzą). Szampon dobrze się pieni,jest wydajny i ładnie pachnie. Jednak za taką cenę kupię dużo, dużo lepszy szampon.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • nie ma zbytnio co tutaj komentować, moje włosy były dość miękkie, ale to byłoby na tyle z efektów. nie zauważyłam poprawy w kondycji włosów, wręcz przeciwnie, trochę szybciej się przetłuszczały i po kilku dniach używania były przyklapnięte. nie zauważyłam też różnicy jeżeli chodiz o wypadanie.. ogólnie nie przepadam za l'orealem i tego będę się trzymać. kupiłam go i oddałam mamie. nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: początek 1

Chcesz pochwalić stayxxstrong za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie ok
  • Często sięgam po szampony tej firmy. Moje włosy nie są w dobrej kondycji więc gdy znalazłam na sklepowej półce ten szampon postanowiłam go wypróbować. Nie mam problemów z przetłuszczaniem włosów dlatego u mnie się sprawdził. Włosy po umyciu były miękkie, puszyste i odżywione. Dla mnie bardzo ważne było to, że włosy nie były szorstkie w dotyku co czasami zdarzało mi się po zastosowaniu niektórych szamponów. Włosy dość łatwo się rozczesywały. Minus za to, że efekt odżywionych włosów po jakimś czasie znika.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić magdalena8410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Jestem kolejna osoba u ktorej ten szampon sie nie sprawdził. Faktycznie obciąża włosy, zaraz po umyciu sa ładne puszyste - jednak po max 2 godzinach obciąża, włosy klapia i wygladaja po prostu brzydko. Dodatkowo do włosów przetluszczajacych sie nie do konca nadaje - dzien po umyciu znow nadają sie do mycia... Jedyny plus tego produktu to ładny zapach, ktory utrzymuje sie na włosach.
    Cena dosc wysoka, z tego co pamietam jest to jeden z najdroższych szamponów tej firmy.
    Nie jest jej niestety wart.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 2

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie!
  • Ten szampon nie sprawdził się w moich wypadku, strasznie obciąża włosy i sprawia, że szybko się przetłuszczają i są oklapnięte. Skład niestety niezbyt ciekawy... Więcej go nie kupię- to pewne.

Cena tez nie zachwyca.

Nie wzmacnia, ogólnie jest beznadziejny.

Plus za ładną buteleczkę i zapach...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ratunek
  • Zacznę od tego że nigdy nie miałam aż takich problemów z moimi włosami. Zawsze gęste!!! Oczywiście puszyły mi się ale to u mnie odwieczny problem. Natomiast ostatnio przeżyłam szok! Moje włosy zaczęły wychodzić mi garściami. Z burzy włosów zrobił się ba głowie lizus. Myślałam że może to zmany hormonalne ale wyniki ok. Więc zaczęłam rozglądać się za ratunkiem bo myślałam że będę lysa. Ti że jestem fanką nowych szamponów. Pierwszy wybór padł właśnie na ten szampon. Myślałam że kasa pójdzie w błoto ale tu miłe zaskoczenie. Już po pierwszym użyciu z ręką ba sercu mogę napisać że stał się cud. Nie powiem że od razu zaczą działać ale włosy tak nie wypadają. Są lśniące miękkie łatwo się układają. Co w moim przypadku jest bardzo istotne.

Plusy
    + naprawdę skuteczny już po pierwszym użyciu można zauważyć efekt
    +cena w rossmanie kupilam za 9 zł 400ml
    +dobrze się pieni
    + ładny zapach
    +nie obciąża włosów ( wcześniej musialam myć co drugi dzień)
    + widoczna poprawa stanu skóry głowy

Minusów na razie nie ma

Uzywam w duecie z odżywką Joanny do włosów przetłuszczających się z tendencją do wypadania Super razem współgrają.

Używam tego produktu od: 1tygodnia

Chcesz pochwalić kara30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Kupiłam ten szampon z racji osłabionych i wypadających kosmyków. Poza ładnym zapachem i dużym opakowaniem w fajnej cenie niestety nie dopatrzylam się więcej plusów. Włosy jak wypadały tak wypadają, a dodatkowo są przyklapnięte i szybciej mi się przetłuszczają, choć zazwyczaj nie mam z tym problemów. po zużyciu 3/4 opakowania sedziała mnie skóra głowy i szapon poszedł na mycie podłóg.

Chcesz pochwalić crayola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gratis łupież....
  • Ja osobiście zawiodłam się tym szamponem.
    Jedyne plusy to
    -ładnie pachnie
    -dobrze się pieni

Niestety nie wzmacnia włosów... a do tego spowodował, że dostałam łupieżu

Nigdy nie miałam łupieżu a tutaj niespodzianka..
    Dla mnie wyrzucone pieniążki w błoto...

Używam tego produktu od: ok. 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić empress83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij