Powiększ L`Oreal, Elseve Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Zgłoszony przez Radioactive

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Cena: ok. 13zł / 250ml

• 2/10
  • Kompletna beznadzieja. Zacznę od minusów, ze względu, że ich jest więcej.

Minusy:
    - nie ma wzmocnienia na poziomie komórek
    - nie ma odbudowy włókna włosa
    - nie ma odżywienia od nasady
    - włosy są tępe po tym (szorstkie w dotyku)
    - bardziej podatne na wykruszanie się, łamanie, rozdwajanie końcówek
    - nie wyglądają zdrowo i pięknie
    - chemiczny zapach
    - po umyciu i wysuszeniu na głowie masz istny puch
    - włosy mocno elektryzują się

Plusy:
    + duża butelka

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry😊
  • Od kilku miesięcy moje gęste włosy zaczęły wypadać mi garściami. Tabletki, olejki i płukanki zupełnie nie działały. W końcu, skuszona promocją, kupiłam szampon i odżywkę do włosów Loreal i jestem zdumiona. O dziwo działa i to całkiem nieźle. Po kilku myciach moje włosy już tak nie wypadają i w dodatku ładnie się układają. Mam nadzieję, że efekt będzie się utrzymywał i włosy przestaną tak wypadać. 😊

Chcesz pochwalić ForgetMeNot89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie ukrywam, że od L\\\'Oreal oczekiwałam produktu dobrej jakości. Kupiłam ten szampon przede wszystkim ze względu na moje wypadające włosy. Poprawy nie zauważyłam, wręcz odwrotnie, z czasem jakby zaczęło mi ich wypadać więcej. No i lecą jak szalone do tej pory, pomimo, że szamponu nie używam od jakichś 3ech miesięcy. Owszem, ma kilka zalet, jest wydajny i nie przetłuszczał moich włosów, pienił się bardzo dobrze (ale ponoć to wcale nie zaleta - im mniej chemii, tym mniej piany), włosy dobrze się rozczesywały, a przy przesuszonych lokach ma to duuuuże znaczenie.Trzeba na pewno wziąć poprawkę na to, że każdy ma inną skórę i każdemu służy co innego. Siostra była zadowolona, z tym że jej włosy nie wypadają Ja na pewno się już nie zdcyduję

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić pior_nick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam...
  • Nie będę się długo rozpisywać, ponieważ nic z obietnic producenta ten szampon naszym włosom nie zapewnia. Cudotwórcza arginina jest w składzie na szarym końcu i to już mówi samo za siebie. Nie powiem bo szampon dobrze oczyszcza włosy, są po nim wygładzone (ale to raczej zasługa silikonów w składzie, które moim włosom, aż tak nie szkodzą). Szampon dobrze się pieni,jest wydajny i ładnie pachnie. Jednak za taką cenę kupię dużo, dużo lepszy szampon.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • nie ma zbytnio co tutaj komentować, moje włosy były dość miękkie, ale to byłoby na tyle z efektów. nie zauważyłam poprawy w kondycji włosów, wręcz przeciwnie, trochę szybciej się przetłuszczały i po kilku dniach używania były przyklapnięte. nie zauważyłam też różnicy jeżeli chodiz o wypadanie.. ogólnie nie przepadam za l'orealem i tego będę się trzymać. kupiłam go i oddałam mamie. nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: początek 1

Chcesz pochwalić stayxxstrong za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie ok
  • Często sięgam po szampony tej firmy. Moje włosy nie są w dobrej kondycji więc gdy znalazłam na sklepowej półce ten szampon postanowiłam go wypróbować. Nie mam problemów z przetłuszczaniem włosów dlatego u mnie się sprawdził. Włosy po umyciu były miękkie, puszyste i odżywione. Dla mnie bardzo ważne było to, że włosy nie były szorstkie w dotyku co czasami zdarzało mi się po zastosowaniu niektórych szamponów. Włosy dość łatwo się rozczesywały. Minus za to, że efekt odżywionych włosów po jakimś czasie znika.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić magdalena8410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Jestem kolejna osoba u ktorej ten szampon sie nie sprawdził. Faktycznie obciąża włosy, zaraz po umyciu sa ładne puszyste - jednak po max 2 godzinach obciąża, włosy klapia i wygladaja po prostu brzydko. Dodatkowo do włosów przetluszczajacych sie nie do konca nadaje - dzien po umyciu znow nadają sie do mycia... Jedyny plus tego produktu to ładny zapach, ktory utrzymuje sie na włosach.
    Cena dosc wysoka, z tego co pamietam jest to jeden z najdroższych szamponów tej firmy.
    Nie jest jej niestety wart.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 2

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie!
  • Ten szampon nie sprawdził się w moich wypadku, strasznie obciąża włosy i sprawia, że szybko się przetłuszczają i są oklapnięte. Skład niestety niezbyt ciekawy... Więcej go nie kupię- to pewne.

Cena tez nie zachwyca.

Nie wzmacnia, ogólnie jest beznadziejny.

Plus za ładną buteleczkę i zapach...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Kupiłam ten szampon z racji osłabionych i wypadających kosmyków. Poza ładnym zapachem i dużym opakowaniem w fajnej cenie niestety nie dopatrzylam się więcej plusów. Włosy jak wypadały tak wypadają, a dodatkowo są przyklapnięte i szybciej mi się przetłuszczają, choć zazwyczaj nie mam z tym problemów. po zużyciu 3/4 opakowania sedziała mnie skóra głowy i szapon poszedł na mycie podłóg.

Chcesz pochwalić crayola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gratis łupież....
  • Ja osobiście zawiodłam się tym szamponem.
    Jedyne plusy to
    -ładnie pachnie
    -dobrze się pieni

Niestety nie wzmacnia włosów... a do tego spowodował, że dostałam łupieżu

Nigdy nie miałam łupieżu a tutaj niespodzianka..
    Dla mnie wyrzucone pieniążki w błoto...

Używam tego produktu od: ok. 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić empress83 za czytelną i pomocną recenzję?