Powiększ L`Oreal, Elseve Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Zgłoszony przez Radioactive

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Cena: ok. 13zł / 250ml

• Koszmar!
  • Zamiast poprawiać stan łamie mi włosy! Wyglądają po nim fatalnie i jest dość drogi. Zapach jak dla mnie zbyt mocny. Dawno nie miałam tak słabego szamponu, na pewno nigdy więcej go nie kupię!
    Plusy:
    +ładne opakowanie
    +wydajność
    Minusy:
    -łamie włosy
    -nie poprawia ich stanu
    -źle po nim wyglądają
    -cena, mogę kupić lepszy szampon za niższą cene

Chcesz pochwalić Dawn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • szampon jak szampon, nie spodziewałam się super mocnych, lśniących włosów, lubię testować szampony m.in dlatego go kupiłam.

+ zapach jak najbardziej mi pasował
    + dobrze myje
    + dobrze się pieni
    + opakowanie
    + w miarę wydajny

- super efektów się nie spodziewałam i może dobrze, bo tylko bym się rozczarowała..
    - w sumie doczekałam sie jednego efektu - okropnego swędzenia skóry głowy...

używałam już wcześniej szamponów tej firmy ale zaden nigdy nie wywołał u mnie takiego efektu....

Używam tego produktu od: od września

Chcesz pochwalić djaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Kupiłam na jakiejś promocji za jakieś 8-9 zł za 400 ml i dla mnie jest bardzo dobry.
    Włosy mam zadbane, błyszczące,ładnie się układają, nie są oklapnięte (a już miałam je obcinać, bo mi się nie układały).
    I muszę stwierdzić że moje włosy podczas używania tego szamponu zaczęły mniej wypadać (a wypadały na potęgę).
    Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego szamponu i chyba będzie gościł u mnie w łazience jeszcze długo.
    Wad żadnych nie widzę. Polecam.

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Całkiem fajny szampon zważywszy na fakt, że nie oczekiwałam od niego spektakularnych efektów związanych z wypadaniem włosów. Włosy po umyciu są gładkie, miękkie, sypkie, łatwo się rozczesują i ładnie pachną. Po jakimś czasie nawet zauważyłam zmniejszone wypadanie włosów.

Zalety:
    + poręczne opakowanie
    + łatwo się pieni
    + włosy po umyciu są czyste, sypkie, miękkie, gładkie, łatwo je rozczesać
    + minimalnie zmniejsza wypadanie i łamliwość
    + wydajność
    + ładny zapach

Wady:
    - poza chemicznym składem nie zauważyłam żadnych wad.

Podsumowując jest to dobry szampon ale bez efektu WOW

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • Kupiłam ten szampon skuszona niezbyt wysoką ceną.
    Zalety:
    *cena
    *dostępność
    *świetny zapach, który długo sie utrzymuje
    *wydajny
    *włosy są po nim ładne, puszyste, fajnie sie układają

Pół gwiazdki odejmuję za jedyny minus, a mianowicie nie zauważyłam efektów które obiecuje producent, jednak może zbyt krótko go używam by zauważyć jakiekolwiek efekty.

Używam tego produktu od: miesiąć

Chcesz pochwalić the snow angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • nie wiem jak to się stało że odkryłam go dopiero bardzo niedawno, zniechęcona wszelkimi użytymi wczesniej szamponami od 'niechcenia' kupiłam go w biedronce w całkiem dobrej cenie 11,92 (kupuję go tam do teraz). Wcześniejsze szampony mimo zapewnień producentów miały niewiele wspólnego z pielęgnacją i odbudową ten jest inny doskonale dba o moje przetłuszczające się i zniszcozne włosy. Doskonale oczyszcza, dobrze się pieni juz przy pierwszym myciu, jest wydajny, niedrogi, bardzo ładnie pachnie, włosy dobrze się rozczesują po jego użyciu w dodatku co najwazniejsze widac efekty pielęgnacji i odbudowy włosy sa o wiele mniej łamliwe i zniszczone niż wcześniej. W doatatku myjąc moje dość mocno przetłuszczające się włosy innymi szamponami musialam ten rytuał powatrzać codziennie, po umyciu wlosów tym szamponem mogę spokojnie myć włosy co dwa dni w porywach do trzech!

Ilość zużytych opakowań: 1.5

Chcesz pochwalić cushion za czytelną i pomocną recenzję?
  • loreal jak zawsze NA TAK!
  • Uzywałam już wszystkich szamponów i odżywek od loreala.
    KAżda mi wręcz pomaga.
    Bardzo dobrze oczyszcza, nie przetłuszcza i nie obciąża. włosy są długo świeże.
    Bardzo je lubie za wydajność i ta cena!
    Pachnie pięknie, dostępny wszędzie.
    Uwielbiam te szampony i przy nich zosstanę chyba jeszcze przez dłuższy czas, bo póki co rzaden mi nie przypadł do gustu jak ten. )) polecam

Używam tego produktu od: 3 lub 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić monika030 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 70% mniej wypadajacych włosów
  • Szampon kupiony na tzw. "czuja" ale ze skierowaniem na działanie czyli wypadających włosów.

Po wielu zabiegach chemicznych na moich włosach w tym rozjaśnianiu, farbowaniu i podczas kuracji farmakologicznej moje włosy wyglądały strasznie (przesuszone, łamliwe i co najgorsze wypadające garśćiami!) Miałam dość- zaczęłam stosować wcierki JAntara (które nic nie dały), różne olejki pomagały tylko chwilowo.. Poszłam więc po rozum i sięgnęłam po to co stosuje najczęściej czyli szampon.

Zalety:
    - ładny zapach
    - wydajny
    - dosyć tani 13 zł/500 ml
    - skuteczny na 70% - widoczna zmniejszona ilość wypadających włosów
    - włosy gładsze po myciu
    - puszyste i nieco podniesione
    - włosy są błyszczące
    - włośy są zdrowsze

wady:
    - na efekty działania trzeba poczekać ok miesiac
    - skład typowo chemiczny :/

Ilość zużytych opakowań: 1/ 500 ml

Chcesz pochwalić Patico za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Kupiłam ten szampon nawet nie zwracająć uwagi na jego przeznaczenie(przeciw wypadaniu włosów).Spodobał mi się jego zapach i konsystencja.

Plusy:
    *Jest wydajny
    *włosy są po nim puszyste
    *nie obciąża
    *długo utrzymuje świeżość włosów

Nie spodziwałam się takich rezultatów Co do wypadania włosów,nie wiem czy działa,ponieważ nie mam z tym problemów.

Chcesz pochwalić Raspberry171 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Rok temu miałam straszny okres gdzie garściami wypadały mi włosy, kupiłam jantar stosowałam przez jakiś czas i nic mi nie pomagał. Potem stosowałam inne przeróżne wcierki ale również nie zachamowały wypadania wlosów. Gdy skończył mi się mój stary szampon bodajże z garniera, wpadłam do rossmana i szukałam jakiegoś szamponu na wypadanie włosów w sumie wziełam pierwszy lepszy z brzegu, był to właśnie oto ten szampon z loreala i powiem że to był strzał w dziesiątke. Po tygodniu już można zauważyć że wypada mniej włosków, a po skończeniu szamponu całkiem włosy przestały wypadać. Jak dla na moje włosy ten produkt to cud!

+ wydajność
    + zapach
    + dzialanie

- cena

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić moniaczekk10 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij