Powiększ L`Oreal, Elseve Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Zgłoszony przez Radioactive

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Cena: ok. 13zł / 250ml

• Całkiem niezły
  • Całkiem fajny szampon zważywszy na fakt, że nie oczekiwałam od niego spektakularnych efektów związanych z wypadaniem włosów. Włosy po umyciu są gładkie, miękkie, sypkie, łatwo się rozczesują i ładnie pachną. Po jakimś czasie nawet zauważyłam zmniejszone wypadanie włosów.

Zalety:
    + poręczne opakowanie
    + łatwo się pieni
    + włosy po umyciu są czyste, sypkie, miękkie, gładkie, łatwo je rozczesać
    + minimalnie zmniejsza wypadanie i łamliwość
    + wydajność
    + ładny zapach

Wady:
    - poza chemicznym składem nie zauważyłam żadnych wad.

Podsumowując jest to dobry szampon ale bez efektu WOW

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • Kupiłam ten szampon skuszona niezbyt wysoką ceną.
    Zalety:
    *cena
    *dostępność
    *świetny zapach, który długo sie utrzymuje
    *wydajny
    *włosy są po nim ładne, puszyste, fajnie sie układają

Pół gwiazdki odejmuję za jedyny minus, a mianowicie nie zauważyłam efektów które obiecuje producent, jednak może zbyt krótko go używam by zauważyć jakiekolwiek efekty.

Używam tego produktu od: miesiąć

Chcesz pochwalić the snow angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • nie wiem jak to się stało że odkryłam go dopiero bardzo niedawno, zniechęcona wszelkimi użytymi wczesniej szamponami od 'niechcenia' kupiłam go w biedronce w całkiem dobrej cenie 11,92 (kupuję go tam do teraz). Wcześniejsze szampony mimo zapewnień producentów miały niewiele wspólnego z pielęgnacją i odbudową ten jest inny doskonale dba o moje przetłuszczające się i zniszcozne włosy. Doskonale oczyszcza, dobrze się pieni juz przy pierwszym myciu, jest wydajny, niedrogi, bardzo ładnie pachnie, włosy dobrze się rozczesują po jego użyciu w dodatku co najwazniejsze widac efekty pielęgnacji i odbudowy włosy sa o wiele mniej łamliwe i zniszczone niż wcześniej. W doatatku myjąc moje dość mocno przetłuszczające się włosy innymi szamponami musialam ten rytuał powatrzać codziennie, po umyciu wlosów tym szamponem mogę spokojnie myć włosy co dwa dni w porywach do trzech!

Ilość zużytych opakowań: 1.5

Chcesz pochwalić cushion za czytelną i pomocną recenzję?
  • loreal jak zawsze NA TAK!
  • Uzywałam już wszystkich szamponów i odżywek od loreala.
    KAżda mi wręcz pomaga.
    Bardzo dobrze oczyszcza, nie przetłuszcza i nie obciąża. włosy są długo świeże.
    Bardzo je lubie za wydajność i ta cena!
    Pachnie pięknie, dostępny wszędzie.
    Uwielbiam te szampony i przy nich zosstanę chyba jeszcze przez dłuższy czas, bo póki co rzaden mi nie przypadł do gustu jak ten. )) polecam

Używam tego produktu od: 3 lub 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić monika030 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 70% mniej wypadajacych włosów
  • Szampon kupiony na tzw. "czuja" ale ze skierowaniem na działanie czyli wypadających włosów.

Po wielu zabiegach chemicznych na moich włosach w tym rozjaśnianiu, farbowaniu i podczas kuracji farmakologicznej moje włosy wyglądały strasznie (przesuszone, łamliwe i co najgorsze wypadające garśćiami!) Miałam dość- zaczęłam stosować wcierki JAntara (które nic nie dały), różne olejki pomagały tylko chwilowo.. Poszłam więc po rozum i sięgnęłam po to co stosuje najczęściej czyli szampon.

Zalety:
    - ładny zapach
    - wydajny
    - dosyć tani 13 zł/500 ml
    - skuteczny na 70% - widoczna zmniejszona ilość wypadających włosów
    - włosy gładsze po myciu
    - puszyste i nieco podniesione
    - włosy są błyszczące
    - włośy są zdrowsze

wady:
    - na efekty działania trzeba poczekać ok miesiac
    - skład typowo chemiczny :/

Ilość zużytych opakowań: 1/ 500 ml

Chcesz pochwalić Patico za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Kupiłam go w ciemno, z ciekawości ;-)
    Zalety:
    ładny zapach, długo utrzymujący się
    włosy nie plączą się po nim
    estetyczne opakowanie
    minimalnie zmniejsza wypadanie włosów
    Wady
    :-( skład bez szaleństwa. Chemia, chemia, chemia.

Mimo że ma mase plusów, jest przeciętnym,dobrym szamponem Elseve. Brakuje mu "tego czegoś" co go wyróżni i uczyni go moim ulubionym, numerem 1

Używam tego produktu od: 1.5tyg
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paolinka3991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Kupiłam ten szampon nawet nie zwracająć uwagi na jego przeznaczenie(przeciw wypadaniu włosów).Spodobał mi się jego zapach i konsystencja.

Plusy:
    *Jest wydajny
    *włosy są po nim puszyste
    *nie obciąża
    *długo utrzymuje świeżość włosów

Nie spodziwałam się takich rezultatów Co do wypadania włosów,nie wiem czy działa,ponieważ nie mam z tym problemów.

Chcesz pochwalić Raspberry171 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Rok temu miałam straszny okres gdzie garściami wypadały mi włosy, kupiłam jantar stosowałam przez jakiś czas i nic mi nie pomagał. Potem stosowałam inne przeróżne wcierki ale również nie zachamowały wypadania wlosów. Gdy skończył mi się mój stary szampon bodajże z garniera, wpadłam do rossmana i szukałam jakiegoś szamponu na wypadanie włosów w sumie wziełam pierwszy lepszy z brzegu, był to właśnie oto ten szampon z loreala i powiem że to był strzał w dziesiątke. Po tygodniu już można zauważyć że wypada mniej włosków, a po skończeniu szamponu całkiem włosy przestały wypadać. Jak dla na moje włosy ten produkt to cud!

+ wydajność
    + zapach
    + dzialanie

- cena

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić moniaczekk10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Kupiłam ten szampon tylko dlatego, że nie było jednego z moich ulubionych szamponów, czyli L'oreal Nutri - Gloss Cristal.

Nie liczyłam na jakieś mega wzmocnienie i zmniejszenie wypadania. Zależało mi, by nie zrobił mi z włosów siana, bo nie tak dawno temu udało mi się je nawilżyć.
    Zanim umyłam włosy, przeczytałam Wasze opinie na temat tego produktu i trochę się przestraszyłam Kierując się myślą, że każdy włos reaguje inaczej i biorąc trzy głębokie wdechy poszłam umyć głowę.

Ściągnęłam ręcznik z włosów i dotknęłam ich. Były jakieś inne, co mnie zaniepokoiło. Postanowiłam nie panikować i zaczekać, aż wyschną. (nie suszę włosów, bo przes suszarkę nie mam loków, tylko siano)
    Kiedy wschnęły, odetchnęłam. Włosy są po tym szamponie sypkie, tak jak już ktoś zdążył to zauważyć, dobrze umyte, ale nic poza tym.
    Podsumowując, jak dla mnie jest to średniak.

Plusy: zapach, konsystencja, wydajność, dobrze myje włosy
    Minusy: Nie zrobił na włosach żadnych rewelacji

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dusia_147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • B. dobry
  • Jak na zwykły szampon z rossmannu jest świetny.
    Ci, którzy mówią, że nie działa na wypadające włosy chyba nie wiedzą co to znaczy.
    Mi w zeszłe wakacje strasznie zaczęły sypać się włosy i postanowiłam sb kupić ten szampon odżywkę i suplement assystor hair (jest świetny i bardzo go polecam). Włosy przestały wypadać i trochę się wzmocniły. Efekt zauważyłam już po 2 tygodniach, już nie zauważałam tylu włosów na szczotce i w odpływie prysznica

Używam tego produktu od: tamtych wakacji
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże szampony, teraz używam altery ale musze wrócić do elseve

Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij