Powiększ L`Oreal, Elseve Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania
Produkt dostępny w 17 sklepach. Cena już od 8,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Radioactive

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Cena: ok. 13zł / 250ml

• Jestem zadowolona
  • Kupiłam duże opakowanie w Kauflandzie i zaraz tego samego dnia zaczęłam używać. Mam zdrowe, długaśne włosy o sporej gęstości. Ich ciężar sprawia, że czasem, przed miesiączką, wypadają gęściej niż zazwyczaj. Ten szampon sprawił, że włosy są faktycznie mocniejsze. Nie wypadają tak gęsto a warkocz wygląda znacznie lepiej. jest błyszczący i gładki. Włosy ładnie się rozczesują. Ogólnie na plus.
    Minusem jest cena poza promocją i ulotny zapach.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże 400ml

Chcesz pochwalić Pokusica za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Może być
  • Używałam przez miesiąc tego szamponu plus do tego odżywkę z tej samej serii. Szampon dobrze się pienił, oczyszczał włosy. Po umyciu włosy jakby były lekko wzmocnione, łatwiejsze w rozczesywaniu, lecz nie tego oczekiwałam. Nie zauważyłam u siebie, aby zmniejszyło wypadanie włosów, dlatego taka słaba ocena.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 20Nati15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fuksja z czarnym - jestem na tak!
  • Kupiłam ten szampon w promocji w zestawie razem z odżywką i jestem bardzo zadowolona!

Szampon spełnia swoja podstawową funkcje - doskonale oczyszcza skórę głowy.
    Dobrze się pieni, ładnie pachnie i jest wydajny.
    Nie plącze włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani i bardzo dobry
  • Najepszy z serii elseve choc do tej pory moim faworytem byl fibralogy. Ten szampon bardzo delikatnie dzialal na skore glowy, pieknie pachnie. Po myciu wlosy sa mięsiste, latwo sie rozczesują, maja piekny polysk. Szampon nie wysusza, nawilza ale nie obciąza, wlosy u mnie lekko odbite od nasady, swietnie sie ukladaja. Polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon cudownie pachnie, ma przyjemną gęstą konsystencję, często można go kupić w promocji i wtedy naprawdę się opłaca. Opakowanie w super kolorach, faktura i wzór estetyczne, poręczna butelka. Mam wrażenie, że szampon bardzo silnie wzmacnia włosy i trochę bardziej lśnią. Jestem zadowolona, dobrze oczyszcza i jest godny polecenia. Dobrze się pieni i na bardzo długo wystarcza.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Zacznę od tego, że bardzo lubię szampony Loreal.
    Uzywam ich często zmieniając co jakiś czas na inne firmy. Od szamponu oczekuję dokładnego mycia a także łatwego rozczesania włosów, cała reszta należy do odżywki.
    Uważam, że ten produkt dobrze myje, ładnie pachnie oraz włosy po nim są przyjemne w dotyku, nawet jeśli nie użyjemy odżywki.
    Co do jego super właściwości mam sporo rezerwy, ponieważ nie oczekiwałam szału po produkcie drogeryjnym za dość niską cenę.
    Reasumując, produkt dobry dla osób mniej wymagających, które pragną podstawowych funkcji

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić good_morning za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Jak dla mnie szampon zupełnie przeciętmy.
    Fajne poręczne opakowaie, ładny zapach, odpowiednia konsystencja. Spełnia swoje podstwowe funkcje - odpowiednio się pieni i ma dobre właściwości myjące. Do tego wydajny. Nie zauwazyła obciążenia włosów, nie zauważyłam specjalnej poprawy kondycji włosa.
    Jak dla mnie zupełnie przeciętny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Szampon zdecydowanie nie dla mnie. Mam włosy do połowy pośladków, cienkie, ale jest ich sporo, przetłuszczające sie u nasady. Nie mam problemów z wypadaniem. Dawno żaden szampon tak bardzo nie obciązał mi włosów. Poza tym włosy wcale nie były mocniejsze. Jakoś nie zauważyłam wygładzenia, bez serum do włosów nie dałam rady rozczesać włosów. Generalnie meczylam się wykańczając ten szampon. Gwiazdka za zapach i za to że nagle nie zaczeły mi wypadać włosy

Używam tego produktu od: dobre dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić slonko206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do codziennego użytku
  • Nie używam tego szamponu na codzień, jest zbyt agresywny dla naszych włosów i skóry głowy.
    Jednak w okresie wiosennym i jesiennym nie może go u mnie zabraknąć, gdy tylko widzę, że włoski zaczynają troszkę 'lecieć' stosuje go około trzech tygodni i mija to jak za odjęciem ręki.
    Podkreślam jednak, że nie mam problemów z wypadaniem, tylko wypadaniem okresowym.
    + hamuje sezonowe wypadanie
    + włosy po nim dobrze się układają, ale to sprawka silikonów

- skład, arginina jest prawie na końcu
    - może wystąpić podrażnienie skalpu
    - sls na drugim miejscu

Używam tego produktu od: około półtora roku (ale tylko sezonowo)
    Ilość zużytych opakowań: 1 i 2 w trakcie

Chcesz pochwalić karolinakiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Kupiłam ten szampon z myślą o moich wiecznie wypadających wówczas włosach, chciałam sprawdzić czy drogeryjny szampon może coś w tej kwestii pomóc. Niestety, co do opanowania wypadania nie pomógł, ale spełniał inne funkcje, czyli podstawowe - dobrze mył, nie plątał włosów, włosy się fajnie po nim układały, był wydajny. Ze względu na to, że przerzucam się na bardziej naturalne produkty, więcej go nie kupię, ale ogólnie szampon nie jest zły. Slsy robiły swoje- włosy błyszczały i wyglądały ładnie nawet bez odżywki, jeśli komuś to pasuje to polecam

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?