Powiększ L`Oreal, Elseve Arginine Resist x3, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Zgłoszony przez Radioactive

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

Cena: ok. 13zł / 250ml

• 70% mniej wypadajacych włosów
  • Szampon kupiony na tzw. "czuja" ale ze skierowaniem na działanie czyli wypadających włosów.

Po wielu zabiegach chemicznych na moich włosach w tym rozjaśnianiu, farbowaniu i podczas kuracji farmakologicznej moje włosy wyglądały strasznie (przesuszone, łamliwe i co najgorsze wypadające garśćiami!) Miałam dość- zaczęłam stosować wcierki JAntara (które nic nie dały), różne olejki pomagały tylko chwilowo.. Poszłam więc po rozum i sięgnęłam po to co stosuje najczęściej czyli szampon.

Zalety:
    - ładny zapach
    - wydajny
    - dosyć tani 13 zł/500 ml
    - skuteczny na 70% - widoczna zmniejszona ilość wypadających włosów
    - włosy gładsze po myciu
    - puszyste i nieco podniesione
    - włosy są błyszczące
    - włośy są zdrowsze

wady:
    - na efekty działania trzeba poczekać ok miesiac
    - skład typowo chemiczny :/

Ilość zużytych opakowań: 1/ 500 ml

Chcesz pochwalić Patico za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Kupiłam go w ciemno, z ciekawości ;-)
    Zalety:
    ładny zapach, długo utrzymujący się
    włosy nie plączą się po nim
    estetyczne opakowanie
    minimalnie zmniejsza wypadanie włosów
    Wady
    :-( skład bez szaleństwa. Chemia, chemia, chemia.

Mimo że ma mase plusów, jest przeciętnym,dobrym szamponem Elseve. Brakuje mu "tego czegoś" co go wyróżni i uczyni go moim ulubionym, numerem 1

Używam tego produktu od: 1.5tyg
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paolinka3991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Kupiłam ten szampon nawet nie zwracająć uwagi na jego przeznaczenie(przeciw wypadaniu włosów).Spodobał mi się jego zapach i konsystencja.

Plusy:
    *Jest wydajny
    *włosy są po nim puszyste
    *nie obciąża
    *długo utrzymuje świeżość włosów

Nie spodziwałam się takich rezultatów Co do wypadania włosów,nie wiem czy działa,ponieważ nie mam z tym problemów.

Chcesz pochwalić Raspberry171 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Rok temu miałam straszny okres gdzie garściami wypadały mi włosy, kupiłam jantar stosowałam przez jakiś czas i nic mi nie pomagał. Potem stosowałam inne przeróżne wcierki ale również nie zachamowały wypadania wlosów. Gdy skończył mi się mój stary szampon bodajże z garniera, wpadłam do rossmana i szukałam jakiegoś szamponu na wypadanie włosów w sumie wziełam pierwszy lepszy z brzegu, był to właśnie oto ten szampon z loreala i powiem że to był strzał w dziesiątke. Po tygodniu już można zauważyć że wypada mniej włosków, a po skończeniu szamponu całkiem włosy przestały wypadać. Jak dla na moje włosy ten produkt to cud!

+ wydajność
    + zapach
    + dzialanie

- cena

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić moniaczekk10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Kupiłam ten szampon tylko dlatego, że nie było jednego z moich ulubionych szamponów, czyli L'oreal Nutri - Gloss Cristal.

Nie liczyłam na jakieś mega wzmocnienie i zmniejszenie wypadania. Zależało mi, by nie zrobił mi z włosów siana, bo nie tak dawno temu udało mi się je nawilżyć.
    Zanim umyłam włosy, przeczytałam Wasze opinie na temat tego produktu i trochę się przestraszyłam Kierując się myślą, że każdy włos reaguje inaczej i biorąc trzy głębokie wdechy poszłam umyć głowę.

Ściągnęłam ręcznik z włosów i dotknęłam ich. Były jakieś inne, co mnie zaniepokoiło. Postanowiłam nie panikować i zaczekać, aż wyschną. (nie suszę włosów, bo przes suszarkę nie mam loków, tylko siano)
    Kiedy wschnęły, odetchnęłam. Włosy są po tym szamponie sypkie, tak jak już ktoś zdążył to zauważyć, dobrze umyte, ale nic poza tym.
    Podsumowując, jak dla mnie jest to średniak.

Plusy: zapach, konsystencja, wydajność, dobrze myje włosy
    Minusy: Nie zrobił na włosach żadnych rewelacji

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dusia_147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • B. dobry
  • Jak na zwykły szampon z rossmannu jest świetny.
    Ci, którzy mówią, że nie działa na wypadające włosy chyba nie wiedzą co to znaczy.
    Mi w zeszłe wakacje strasznie zaczęły sypać się włosy i postanowiłam sb kupić ten szampon odżywkę i suplement assystor hair (jest świetny i bardzo go polecam). Włosy przestały wypadać i trochę się wzmocniły. Efekt zauważyłam już po 2 tygodniach, już nie zauważałam tylu włosów na szczotce i w odpływie prysznica

Używam tego produktu od: tamtych wakacji
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże szampony, teraz używam altery ale musze wrócić do elseve

Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zupełnie przeciętny szampon
  • Nie zauważyłam większych zmian po zużyciu jednego dużego opakowania tego szamponu.

Przyjemnie pachnie, włosy po umyciu wyglądają świeżo, nie są wysuszone.

Opakowanie jest poręczne i wystarcza na długo.

Szampon nie jest zły, jednak nie do końca spełnił oczekiwania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wonderful_1202 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Nie robi z włosami nic konkretnego (szampon jak za równo odżywka)
    Zwykły przereklamowany bubel, myje bo myje.

- odczuwam, że przez niego robią się bardziej suche
    - nie spełniona żadna obietnica producenta

Nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Szampon mocno średni,krzywdy kosmykom nie robi ale mam go dość akurat tej wersji.Zuzylam 2lub 3 duze butelki a w zapasie stoja jeszcze 4 zakupione w promocji...myje,pachnie nafaszerowany silikonami i inna chemia,ot taki przecietny badziew.Wykorzystam te szampony i bye bye przerzucam sie na cos hmm moze profesjonalnego?

Ilość zużytych opakowań: 2 duże czy 3

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • NA moich włosów szampon elseve sprawdził się bardzo dobrze. Włosy zaczeły mniej wypadać. Mam bardzo suche i zniszczone włosy po rozjaśnianiu. Włosy po nim są miękkie i nie wyglądają jak siano. Jednak szybciej się przetłuszczają nawet przy moich sianowatych włosach, ale mi to nie przeszkadza bo wyglądają nieświeżo dopiero po 3 dniach...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Selena18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • To najgorszy szampon jaki kiedykolwiek używałam. Zazwyczaj szampony mają na mnie albo neutralne działanie, albo pozytywne, ale ten szampon to totalna porażka:
    -nie wzmocnił włosów
    -skóra głowy strasznie mnie po nim swędziała
    -wyskoczyło mi po zastosowaniu jego takie bolące guzki na skórze głowy (nie dużo, ale przy czesaniu nie było miło)
    Użyłam go parę razy, więc mam pewność że to po nim. Nigdy potem go nie kupiłam.
    Absolutnie nie polecam, wręcz odradzam Używam tego produktu od: kiedyś latemIlość zużytych opakowań: 1 nie dokończyłam, pomogła mi w tym mama

Chcesz pochwalić Lencia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Kupiła go moja mama
    Producen obiecuje ze nasze włosy bedą cuuuudowne po użyciu produktu .
    Lecz , jak bardzo mozna byc zawiedzionym i zdziwionym gdy po umyciu włosów, włosy są obciążone oklapłe u nasady a puszące się u dołu .
    W dodatku szampon niesamowicie przetłuszcza włosy . Choć myje włosy codziennie rano , po użyciu tego szamponu moje włosy już o 16 wyglądały na tłuste (2 dniowe) .
    Jedyną osobą zadowoloną z tego szamponu był mój Tż którego włosy najepiej wyglądają na 2-3 dzien po myciu . On taki efek uzyskiwał od razu po myciu .
    Moja mama ma krótkie włosy i też nie była zadowolona z szamponu .

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić fitEndGerls za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Szampon na początku działał na moje włosy naprawdę super, były po nim mięciutkie i w ogóle ich nie obciążał.
    Niestety spodziewałam się czegoś więcej. Włosy szybko się przyzwyczajają do tego szamponu i wtedy nie daję już tych cudnych rezultatów.
    Ma ładny zapach, nie obciąża, włosy stają się nieco bardziej miękkie ale to wszystko z plusów.

Cudowne efekty są tylko tymczasowe.
    Szampon kupowałam za 12 zł za dużą butelkę, więc nie jest to jakoś specjalnie drogo, ale mój poprzedni szampon (za 7 zł) dawał lepsze efekty.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vergiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Przede wszystkim jest BARDZO CIĘŻKI nie mam włosów cienkich,ani przetłuszczających się,wręcz przeciwnie są gęste i raczej przesuszające się,pomimo to szampon strasznie je obciąża,nie za specjalnie pielęgnuje włosy o ich odbudowie nawet nie wspomnę,strasznie mocno się pieni,same silikony,bardzo wysoko w składzie,przereklamowany,stosowany razem z odżywką z tej serii totalny olej,puder w sumie całość tworzy "ciastko" na włosach,są posklejane,matowe,a skóra głowy z nalotem,swędzi przeokropnie

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić RedDahlia za czytelną i pomocną recenzję?
  • szalu niema
  • pierwszy raz jak kupilam szampon bylam w nim zakochana. unosil wlosy byly odrzywione jedwabne,delikatne same plusy.lecz nie kupilam go ponownie po jakims czasie sobie o nim przypomnialam
    i juz nie bylo tak pieknie i kolorowo

poniewaz szampon nie robil tego co robil na poczatku uzywam rowniez z tej samej seri odrzywki i maski. wlosy sie ciezko rozczesuja mimo ze uzywam odrzywki. sa tak samo zniszczone jak byly na dodatek zaczely wypadac w wielkich ilosciach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asiiuulla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pobujałam w obłokach, zeszłam na ziemię
  • Oj długo walczyłam sama ze sobą by go nie kupić.
    Walczę z wypadaniem włosów i znalazłam produkty po których naprawdę widać poprawę, ale niestety wszędzie otaczająca nas reklama robi swoje. Nie lubię tego ataku, mówiącego że to właśnie ja potrzebuję konkretnie tego produktu. Udawało mi się omijać ten szampon kilka miesięcy i... zrobili w jakimś sklepie promocję że za duże opakowanie miałabym zapłacić 9 zł. Kupiłam, a jakże...

Szampon zamknięty jest w butelce która niewątpliwie przyciąga wzrok: intensywnie czarna z różowymi elementami - trudno przeoczyć.

Produkt pachnie przyjemnie, świeżo.
    Konsystencja jest gęsta, perłowo biała. Ja wolę te przezroczyste, żelowe, no ale to tylko moje upodobanie.
    Szampon pieni się dobrze, jednak nie dało się nie wyczuć jak oblepia włosy, ciężko było go zmyć.
    Włosy po umyciu łatwo rozczesać bez użycia odżywki. Tu na pewno moje włosy mniej cierpiały, nie łamały się podczas rozczesywania, cała czynność trwała zaledwie kilka sekund, a włosy mam długie.
    Jednak ze świeżością włosów już gorzej...
    Włosy są jakby nie domyte, świeżość jest ledwo dostrzegalna, nie są odbite u nasady tylko smutno wiszą, bardzo szybko się przetłuszczają.
    Początkowo stosowałam codziennie bo liczyłam na zbawienne działanie, jednak przetłuszczone w połowie dnia włosy doprowadzały mnie do szału.
    Nawet mój ukochany "3 zioła" przez pierwsze dni nie mógł domyć tego czegoś co zostawało mi na włosach po L'orealu.
    Recenzowany szampon później zaczęłam używać ok 3 razy w tygodniu, modląc się by jak najszybciej mi się skończył.
    Po 2 miesiącach mogę powiedzieć że nie zauważyłam szczególnej zmiany w kondycji włosów.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 400 ml

Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzmacnia? tylko na etykiecie
  • Niestety nic ciekawego. Może poza wyglądem, bo bardzo mi się podoba opakowanie, to zestawienie kolorów

No ale nie po to się kupuje kosmetyki. Albo przynajmniej nie w pierwszej kolejności po to.

Ciekawa jestem jak oni tłumaczą to wzmacnianie włosów. Wypadają jak wypadały, w składzie żadnych cudów nie zauważyłam, pieni się ok, pachnie ładnie, ale włosy obciążył. Dla mnie po prostu nie.

Chcesz pochwalić ferudko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety słaby
  • Bardzo obciążał moje włosy. Nie zauważyłam efektu wzmacniającego. Dodatkowo włosy były splątane. Polecam do włosów cienkich ponieważ moja babcia używa i jest zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Clover75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie ;/
  • Szampon bardzo przeciętny. Włosy wypadają jak wypadały (może odrobinę mniej). Przetłuszczają się po nim szybciej niż po dobrym szamponie (perłowa konsystencja sama za siebie mówi). Zapach nawet ładny, ale zaczyna męczyć. Opakowanie ładne, ale niestety nie widać ile produktu ubyło. Szampon z opakowania dobrze się wylewa, w dobrej ilości. Pieni się dość dobrze. Skład.. niby ma tę argininę, ale daleko daleko. Ma SLES, który przy codziennym użyciu niestety ale wysusza mi skórę głowy.

Szampon się u mnie niestety nie sprawdził. Jakoś go zużyję, ale mam nadzieję że szybko się skończy (wydajność ma normalną).

Nie polecam.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 - 1/2 pierwszego

Chcesz pochwalić Juliax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie w sam raz!
  • Jest OK. Jeden z lepszych jakich używałam Moje włosy są wzmocnione,zdecydowanie mniej wypadają. Jest bardzo wydajny,super się pieni,łatwo spłukuje,a włosy po nim sa delikatne i pachnące.Jeśli ktoś jest ciekaw tego szamponu to zachęcam

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić magdalena00594 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon do codziennej pielęgnacji
  • Plusami szamponu Elseve jest min. to, że w moim przypadku działa na włosy nabłyszczająco i zmiękczająco, włosy po nim są miłe w dotyku. Specjalnych właściwości odżywczych i wzmacniających nie zauważyłam, włosy jak mi wypadają tak robią to dalej. Wiadomo patrząc na skład pełno eselesów, ale ja nie przepadam za naturalnymi szamponami, nie domywają za dobrze włosów.
    Produkt ma fajny zapach, jest dość wydajny, koszt ok. 15 zł za 400 ml to nie majątek, wystarcza na niecały miesiąc przy myciu głowy co drugi dzień, mając dlugie włosy. Nie przesusza skóry głowy, ogólnie nie jest zły.
    Minusem może byc oczywiście skład i to, że cudów nie działa jak to napisane jest w notce producenta. Mimo to wracam do niego, bo dobrze myje mi się nim włosy, a od odżywiania i wzmacniania mam maski które dają rade. Od tego produktu wymagam by dobrze oczyścił moje włosy i skóre i nie powodował podrażnień.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić magda2672 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podpasował
  • W ogóle lubię szampony i odżywki tej linii. Jak na supermarketowe ceny są naprawdę niezłe! Akurat pole do popisu u mnie jest, bo włosy mam z tendencją do marnych (takie proste, ciężkie, oporne), jeszcze ostatnio wypadają - raz że nie wiadomo dlaczego, dwa że pewnie przez ombre. Jak sprawdzić działanie szamponu? Hmmm....tak, posunęłam się do liczenia wypadniętych włosów po myciu . Było ich mniej niż po innych szamponach. Nadto łatwo się rozczesują, a szampon nie obciąża ich. Jak wszystkie Elseve, jest raczej wydajny.Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: 1 400 ml

Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnie osobiście ten szampon nie zachwycona! Loreal jest przereklamowany.
  • Jestem rozczarowana, bo spodziewałam się czegoś lepszego. Przede wszystkim szampon wysusza włosy, po umyciu są poplątane i "tępe". Bez porządnej odżywki nie da się go używać. Oczyszcza średnio. Jest mało wydajny. Trzeba go sporo użyć. Przetłuszcza włosy, bardzo obciąża. Zapach ładny, słodki, owocowy podobny do Fructisa. Czy włosy są mocniejsze i mniej wypadają? Nie zauważyłam, ale na pewno nie wypadają bardziej. Jest wiele lepszych szamponów, więc ja już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny.
  • Dobrze myje, nie obciąża włosów, ma ładny zapach. Jednak zawiódł jeśli chodzi o redukcję wypadania włosów.. Nie zauważyłam żadnej zmiany. Z wydajnością średnio.

Przeciętniak, szukam dalej.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, 400ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Blawatek133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam ten szampon w biedronce za 9 czy 10 zł jakiś czas temu, jak była promocja. Troszkę musiał poczekać na swoją kolej ze względu na to, że zawsze mam na stanie kilka szamponów. Generalnie lubię gamę Elseve i często używam tych produktów, więc jak zobaczyłam tak niską cenę, to mimo że w szafce łazienkowej miałam jeszcze jakieś 5 szamponów to kupiłam i ten.

Moje włosy są cienkie (ale sporo ich jest), delikatne, łamiące się podczas czesania i na dodatek mocno przetłuszczające (myję zwykle codziennie albo max co 2 dni), często się dzielą. Moje włosy chyba nie boją się sylikonów, przy typowych ziołowych szamponach strasznie się kołtunią..

Plusy:
    - duża pojemność
    -fajny design buteleczki (można postawić na głowie i wykorzystać do końca)
    -włosy są mocniejsze przy rozczesywaniu i mniej ich wydzieram
    -nadaje błysk
    -wg mnie przedłuża świeżość włosów (przy innych szamponach następnego dnia moje włosy są w widoczny sposób nieświeże, przy tym szamponie wytrzymują następny dzień!)

Minusy:
    -wydaje mi się, że po pewnym czasie włosy się przyzwyczajają i są obciążone i zaczynają się przełuszczać następnego dnia, dlatego najlepiej zużyć jedną butelkę i zmienić szampon a potem wrócić do tego
    -cena bez promocji w porównaniu do innych szamponów to nie wypada zachęcająco..
    -wydaje mi się, że jest to najmniej wydajny szampon z Elseve, a co za tym idzie jest za drogi

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo często zmieniam szampony (moje włosy szybko się przyzwyczajają i po prostu lubię zmieniać kosmetyki).

Edit: Przy rozczesywaniu może i mniej zostaje na grzebieniu ale na posadce w lazience widać wszystkie włosy, które później w ciągu dnia wypadły więc szampon pomaga tylko na wydzieranie włosów podczas czesania a nie na poprawę stanu wlosów!!!! A włosy i tak wypadają tyle że po jakiejś godzinie - dwóch i "dekorują" podłogę w łazience. Czuję się trochę oszukana...

Na dodatek przy myciu zawsze kilka włosów pozostaje na sitku pod prysznicem..

Używam tego produktu od: jakiś dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij