L'Oreal Paris, Elseve, Arginine Resist x3 [Full Resist], Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i z tendencją do wypadania

Średnia ocena: 3.49/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Potwierdzone rezultaty:
1. Wzmocnienie na poziomie komórek.
2. Odbudowa włókna włosa.
3. Odżywienie od nasady.
Włosy są mocniejsze i bardziej odporne od nasady aż po same końce*. Wyglądają pięknie i zdrowo.
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.

do włosów suchych i zniszczonych
oczyszczające, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

wzmacnia? tylko na etykiecie

Niestety nic ciekawego. Może poza wyglądem, bo bardzo mi się podoba opakowanie, to zestawienie kolorów:)

No ale nie po to się kupuje kosmetyki. Albo przynajmniej nie w pierwszej kolejności po to.

Ciekawa jestem jak oni tłumaczą to wzmacnianie włosów. Wypadają jak wypadały, w składzie żadnych cudów nie zauważyłam, pieni się ok, pachnie ładnie, ale włosy obciążył. Dla mnie po prostu nie.

Mocno oczyszcza ładnie pachnie

Szampon ma typową konsystencję o perłowym kolorze. Pachnie ładnie dając uczucie zapachu jak u fryzjera. Dobrze się pieni, wystarczy niewielka jego ilość. Mocno oczyszcza skórę głowy, jako szampon na codzień aż za mocno. O odżywieniu czy wzmocnieniu nie ma mowy... No ale od tego są inne produkty do włosów.

Po prostu przeciętniak

Dość przeciętny szampon marki elseve.
Wizualnie w czarnej butelce kształtem bardzo charakterystyczny dla tej marki i myślę, że większości z nas znany. Butelka na zatrzask, w ciemny kolorze z dodatkiem fuksji oraz jasnych napisów, w całości prezentuje się ładnie.
Konsystencja szamponu jest dość gęsta, odpowiednia do włosów, taka jaką lubię najbardziej. Produkt jest w kolorze białym, dobrze się pieni, fajnie się rozprowadza i nie ma problemu z jego spłukaniem.
Nie zauważyłam żadnych efektów wow, włosy po szamponie po prostu umyte, czyste, świeże, ale nie zauważyłam żeby były mocniejsze, może delikatnie mniej ich wypadało.
Ogólnie produkt jest okej, jest dość przeciętny, producent po prostu nie spełnił do końca swoich obietnic, przynajmniej nie zauważyłam tego na swoich włosach :)
U kogoś może się sprawdzi u mnie zbytnio nie zdał egzaminu, ale jest w dobrej cenie więc dla testerek jest to idealny plus i okazja to wypróbowania, myślę ,że wiele osób może się z nim polubić.

Szampon L'Oreal Paris Elseve Full Resist to czysta magia! Od momentu, gdy zaczęłam go używać, moje włosy stały się mocniejsze, bardziej sprężyste i pełne życia. Ta formuła odżywcza to cudowne rozwiązanie dla moich osłabionych włosów - teraz są one wzmocnione i bardziej elastyczne. Po ciąży miałam ogromny problem z wypadaniem włosów, które stały się cienkie, oklapnięte i pozbawione blasku. Dzięki stosowaniu szamponu Elseve Full Resist moje włosy stały się mocniejsze i wyglądają dużo bardziej zdrowo.

Używanie szamponu to czysta przyjemność - pięknie pieni się i szybko spłukuje. Zapach jest fantastyczny i długo utrzymuje się na moich włosach. To nie tylko szampon, to doskonałe wsparcie dla moich włosów. Jeśli szukasz produktu, który zrewolucjonizuje Twoją rutynę pielęgnacyjną i wzmocni Twoje włosy, to jest to właśnie to! L'Oreal Paris Elseve Full Resist - niezastąpiony w dbaniu o Twoje włosy. Polecam stosować z odżywką, aby wzmocnić działanie produktu.

Nie polecam

Ostatnio postanowiłam przetestować szampon L'Oreal Paris, Elseve, Arginine Resist x3 [Full Resist], produkt wzmacniający dla włosów osłabionych i z tendencją do wypadania. Po kilku tygodniach regularnego użytkowania, muszę podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Pozytywnym aspektem tego szamponu jest jego delikatny zapach i łatwość aplikacji. Niestety, pojawiły się pewne problemy po zastosowaniu szamponu. W trakcie testów zauważyłam, że moja skóra głowy zaczęła się łuszczyć, co prowadziło do pojawienia się łupieżu. Dodatkowo, zaczęłam odczuwać swędzenie, co było dla mnie niekomfortowe. Przypuszczam, że któryś ze składników szamponu nie zareagował dobrze z moją skórą.

Szampon do mycia bez wielkiego wow

Moje włosy są słabe i cienkie zawsze szum szamponów żeby je wzmocnić.

Ten szampon miał być wzmacniający ale nie wiem do końca czy to wyszło.

Myje włosy bardo dobrze. Pieni się super. Włosy po nim są odświeżone i puszyste.

Nie widzę jednak żeby kondycja włosów się poprawiła. Jest neutralny.
Zwykły szmapon.

Ładnie pachnie i jest wydajny.
Konsystencja dość gęsta .

Cena jest przystępna ale nie wiem czy wrócę

Nie zauważyłam aby włosy mniej wypadały, również ich nie wzmacnia

Choć do produktów Elseve podchodzę z dużym dystansem, tu urzekł mnie przyjemny i delikatny zapach.
Nie kupiłam go z przeznaczeniem jakie opisuje producent, ale z możliwością mycia raz na jakiś czas. Opakowanie jest spore i wydajne choć konsystencja rzadka jak przy większości produktów od Elseve. Natomiast mycie włosów i robienie piany zdało egzamin.
Nadaje się jako zwykły szampon po którym chcemy uzyskać zapach, nie zaszkodzi nic nie polepszy ale zawsze to coś innego w pielęgnacji.
Cenowo często występuje na promocji.
Na włosach farbowanych sprawdził się na 5 +.

Pięknie pachnie i dobrze się pieni

Szampon trafił w moje ręce kiedy zaczęłam ratować moje wypadające po ciąży włosy. I polubiłam go od pierwszego użycia, bo ma bardzo przyjemną konsystencję i cudowny zapach, który dłuuugo pozostaje na włosach. Obficie się pieni, więc wystarczy mała ilość, aby umyć głowę. Podoba mi się to, w jak gładki sposób palce suną po włosach, nie przyczyniając się do ich wyrywania. Łatwo się spłukuje. Po wysuszeniu włosy są miękkie i gładkie. Nie elektryzują się i nie przypominają siana. Ciężko mi ocenić na ile to właśnie szampon się przyczynił do redukcji mojej utraty włosów, bo jednocześnie stosuję jeszcze odżywkę, serum i suplementację witaminową, ale włosy na szczęście przestały tak drastycznie mi wypadać, mam wysyp baby hair i zauważyłam mniejszą łamliwość.

Taki po prostu w porządku

Bardzo lubię kosmetyki Elseve i mam już swoje ulubione linie, czyli Color Vive, Dream Long oraz Hyaluron Plump. Na ten wariant skusiłam się w Biedrze, gdzie była promocja, dokupiłam także odżywkę do kompletu. O ile z wyżej wspomnianych byłam bardzo zadowolona, wręcz zachwycona, tak tutaj pozostało po prostu zadowolenie, że szampon się sprawdził i krzywdy nie zrobił.
Opakowanie typowe dla marki - butelka zamykana na zatrzask, można postawić na głowie. Ciemna kolorystyka, trochę napisów, wygląda ok.
Zapach dość charakterystyczny dla Elseve, ale mam wrażenie, że jest mniej intensywny. Nie utrzymuje się długo na włosach.
Szampon ma gęstą konsystencję, biały kolor. Wystarczy niewielka ilość, aby umyć moje długie włosy. Dobrze się pieni, porządnie myje. Spłukuje się bez problemu, mimo że ma slsy i inne nie przez wszystkich lubiane składniki. Włosy są czyste, sypkie i gotowe na odżywkę. Jest poprawnie, bez zachwytu, że to ponadprzeciętny szampon :P
Tani, dostępny w popularnych dyskontach, dzięki czemu mogę uzupełnić zapasy bez gnania do drogerii, co ma dla mnie duże znaczenie. Polecam, choć następnym razem wybiorę albo nie testowaną dotąd linię lub któregoś z ulubieńców.

Bardzo dobry szampon

Kupiłam ten szampon w drogerii ten szampon. Zapach cudowny, opakowanie bardzo wydajne. Uwielbiam ten szamponik. Super to jest niebywały produkt. Bardzo ładny flakonik taki duży i ładnie ozdabia łazienkę. Szczerze to bardzo fajnie się pieni. Ogólnie to jestem pod ogromnym wrażeniem. Polecam każdej kobiecie.

Normalny szampon do włosów

Szampon do włosów Znajduje się w wygodnym opakowaniu i charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Konsystencja produktu jest kremowa, dobrze się rozprowadza i szybko pieni. Szampon dobrze myje włosy, nie plącze ich oraz łatwo się spłukuje. Szampon jest wydajny wystarczy długo. Po zastosowaniu włosy są bardziej scalone i gładkie oraz lśniące. Efektu zapobiegającemu wypadaniu nie widzę ale nie liczyłam na to. Nie obciąża włosów.

Bardzo dobry produkt

Wzmacniający szampon do włosów osłabionych Elseve Full Resist marki L' Oreal Paris to z pewnością dobry produkt do codziennej pielęgnacji włosów, który regularnie stosowany wraz z pozostałymi produktami z tej serii w postaci odżywki, maski, wcierki przynosi namacalne efekty.
Szampon skutecznie oczyszcza skórę głowy, nie podrażnia jej a włosy po wymyciu i wysuszeniu są dobrze nawilżone i odżywione. Produkt w składzie posiada biotynę, witaminę B5 oraz argininę, które skutecznie odżywiają strukturę włosa i pobudzają cebulki. Zużyłam już 2 opakowania szamponu i w miejscach, gdzie włosy przerzedzają się sezonowo pojawiły się baby hair, co potwierdza skuteczność działania szamponu.
Szampon bardzo dobrze się pieni i usuwa zanieczyszczenia. Produkt jest wydajny.
Opakowanie jest poręczne w użytkowaniu a kolorystyka nawiązuje do całej serii.
Cena produktu jest przystępna.

Szampon pewniak na wyjście

Szampon z serii czarnej to mój gwarantowany good hair day! Włosy domyte skóra głowy świeża, włoski sypkie j gładkie duet z odżywką tej samej serii jest idealny. Niestety nowy szampon tej serii który ma kolor bordowy to istna tragedia! Niech wróci klasyczny czarny!