Iwostin, Rosacin, Krem na noc zmniejszający rumień w trądziku różowatym

Powiększ Iwostin, Rosacin, Krem na noc zmniejszający rumień w trądziku różowatym

Zgłoszony przez iekd

Redukuje utrwalony rumień. Wzmacnia naczynia krwionośne. Łagodzi podrażnienia i zmiany grudkowo-krostkowe. Przywraca równowagę hydrolipidową naskórka i poprawia funkcjonowanie bariery ochronnej. Hamuje rozprzestrzenianie się procesu zapalnego w skórze.
Sprzyja rozwojowi korzystnej flory bakteryjnej skóry. Bez parabenów, bez środków zapachowych.
Wskazania: intensywna pielęgnacja skóry z trądzikiem różowatym zarówno w fazie Prerosacea i utrwalonych zmian naczyniowych, jak i pozostałych bardziej zaawansowanych fazach.
Substancje aktywne:
- Wyciąg ze złotej algi - zmniejsza stan zapalny skóry, łagodzi podrażnienia, zmniejsza reaktywność skóry.
- Neutrazen™ - długotrwale zmniejsza nadreaktywność skóry na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne. Hamuje aktywność neuropeptydów odpowiedzialnych za czerwienienie się i wrażliwość skóry.
- Pronalen Aesculus™ - wzmacnia napięcie naczynek, działa przeciwrumieniowo i poprawia cyrkulację krwi. Wraz z witaminą C wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
- Biolin - prebiotyk, który sprzyja rozwojowi pożytecznych organizmów bytujących na skórze, bez stymulowania wzrostu bakterii szkodliwych.
- Witamina C - chroni skórę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu zapobiega procesom degeneracyjnym i starzeniu się skóry. Rozjaśnia skórę, wspomagając usuwanie przebarwień, uszczelnia i uelastycznia naczynia włosowate, stymuluje produkcję kolagenu.
- Physiogenyl® - działa energizująco, stymuluje wzrost i regenerację komórek. Ogranicza wykwity trądzikowe. Stanowi doskonale źródło energii oraz cennych pierwiastków śladowych, takich jak cynk i mangan. Zapewnia również odpowiedni poziom nawilżenia naskórka.
- Lipex® Omega 3/6 - kompleks bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Dostarcza m.in. kwas linolowy i α-linolenowy - fizjologiczne składniki naturalnie występujące w skórze.

Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Myristyl Myristate, Isohexadecane, Inulin, Cetearyl Alcohol, Olus Oil, Camellina Sativa Oil, Vegetable Oil, Camellina Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Laminaria Ochroleuca Extract, Alpha-glucan Oligosaccharide, Sodium Stearoyl Glutamate, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8, Propylene Glycol, Hippocastanum Seed Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Sodium Hydroxide

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • okres próbny
  • Krem ten stosuję od miesiąca, dlatgo trudno mi mówić o efektach, ale wydaje mi się, że w ostatnim czasie jestem odrobinę mniej różowa.
    Nie powoduje u mnie trądziku ani nie wzmaga produkcji zaskórników (ale też nie zaniknęły).
    Skóra wydaje mi się spokojniejsza po nocy, mniej napięta i mniej zmęczona. Stosuję go tylko na noc, na dzień natomiast krem z Yves Rocher przeciw rumieniowi.
    Za jakiś czas dam znać, czy pojawiły się jakieś szczególne efekty - ale jak na ten moemnt okres próbny Iwostin przeszedł pozytywnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszej tubki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• mój hit
  • świetny krem na naczynka na noc,
    mam cerę mieszaną naczynkową, kapryśną
    wypróbowałam już prawie wszystkie kremy na naczynka i na dzień i na noc i to jest mój hit, zawsze wracam własnie do niego
    lekki, bez zapachowy, łagodzi naczynka i zapobiega pękaniu nowych
    tani (kupuję w aptece internetowej za 28 zł) i świetny, wart wypróbowania
    lubię też jego wersję na dzień, ale wolę na noc a na dzień serum z vit c + wysoki filtr tonujący
    polecam

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić moniskafiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rosacin na noc + Ruboril na dzień = ideał
  • Nie mogę go ocenić jako samodzielny krem.
    Rosacin stosowałam na noc i równocześnie(ale na dzień) stosowałam Ruboril.
    W podwojonej sile kremy sprawdzały się idealnie.
    Czerwieniłam się zawsze i pod wpływem każdego czynnika atmosferycznego oraz stresu.
    Kremy działały od razu po zastosowaniu a po ok 2 tygodniach ciągłego stosowania skóra nie czerwieniła się nawet jak nie posmarowałam twarzy.

Używam tego produktu od: kiedy pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 40 ml

Chcesz pochwalić ailishek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny - moja skóra go kocha
  • Jestem zachwycona tym produktem. Pierwsze efekty zauważyłam po około 2 tygodniach używania. Rumień na policzkach prawie całkowicie zredukowany. Nawet przy zmianie temperatury czy stresie buzia nie robi się aż tak czerwona (niemal purpurowa) jak wcześniej. Dobrze też wpływa na naczynka. Owszem dalej są widoczne ale już nie w takim stopniu. Zdaje sobie sprawę, że bedą one niewidoczne tylko po zabiegach laserowych, dlatego jestem zadowolona z efektóe jaki daje ten krem. Niweluje również zmiany grudkowo-krostkowe. Gdy w ciągu dnia, wyskoczą mi jakieś czerwone krostki, po nocy z tym kremem na buzi juz ich nie ma. Dodatkowo dzięki zawartości witaminy C skóra jest rozświetlona, rozjaśniona a przebarwienia powoli znikają. Jedyna rzecz, na którą mogłabym narzekać, to, to, że słabo nawilża ale ten krem jest stworzony do innych celów, więc nie ma co się czepiać Zawsze można jeszcze nałożyc dodatkowy nawilżający produkt.
    To tyle o jego działaniu teraz coś o komforcie stosowania. Plus za opakowanie - tubka - dzięki czemu jest higieniczne. Dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy ani nieprzyjemnego filmu, nie klei się. Jest wydajny, wystarczył mi na 4 miesiące codziennego stosowania. Mimo tego , że producent zapewnia, że nie posiada środków zapachowych można wyczuć bardzo delikatny, przyjemny zapach. Dobry skład, bez parabenów i bez parafiny.
    Jedynym jego malutkim minusem jest mniejsza pojemność(40ml) niż standardowa i cena - około 45 zł stacjonarnie, ale on-line można go kupić za 30 zł więc cena jest do przełknięcia. Dostępny jest w większości aptek a także na allegro.
    Jest to najlepszy krem jaki miałam do tej pory przeznaczony do cery nacznkowej/z rumieniem/z trądzikiem różowatym. Z pewnością będę do niego wracać i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu kto boryka się z problemem czerwonej twarzy.

Chcesz pochwalić Karmelka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem który działa
  • Kupiłam właśnie swoje drugie opakowanie, to o czymś świadczy.

Na początku się nie polubiliśmy. Skóra zareagowała dziwnie (wręcz odwrotnie). Podchodziłam więc do niego jak pies do jeża.
    Nałożony na całą twarz potrafił pozapychać na brodzie i czole. Po co mi taki krem - myślałam.

Próbowałam sie do niego przekonać, nałożyłam go tylko tam, gdzie mam problem z trądzikiem różowatym czyli policzki, czoło, dekolt.
    I tutaj spisał się świetnie. Skóra rano była mniej zaczerwieniona, nawilżona, złagodzona. Po kilku dniach używania zauważyłam zmniejszenie się ilości grudek.
    Lubię go używać ale nie codziennie (zamiennie z kremem z kwasem czy innym nawilżającym). Gdy widzę, że moja skóra jest podrażniona i czerwona na policzkach stosuję go wtedy i problem znika.
    Krem na prawdę działa i utrzymuje moją skórę w dobrym stanie. Jest gładka i nawilżona w tych miejscach które tego potrzebują.

Specyfikacja.
    Biały kolor.
    Dość gęsta konsystencja, lecz mała ilość wystarczy na pokrycie policzków, czoła, szyi i dekoltu. Nakładanie kolejnych warstw skutkuje rolowaniem.
    Brak zapachu.
    Opakowanie tubka - można rozcinać.

Wady:
    1) Cena. cena która jest bardzo zróżnicowana w zależności od sklepu/apteki. Waha się od 50zł do 20 paru na promocji! Różnice w różnych aptekach dochodzą do 10zł. Pierwsze opakowanie kupiłam za 43zł (dla mnie dużo). Teraz dorwałam w internetowej aptece Ziko za 28zł (musiałam go zamawiać, odbierać osobiście itd). W SP normalnie kosztuje coś około 50zł.
    2) Możliwość zapychania w strefie T. Należy wtedy nakładać go jedynie na policzki i dekolt, ewentualnie czoło.

Czy polecam ? Tak jak najbardziej. Jest przykładem tego, że można się przekonać do kosmetyku i nauczyć sie go poprawnie używać.

Używam tego produktu od: września

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić hellojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Krem wywiązuje się z podstawowego zadania jakim jest zmiejszenie zaczerwienienia skóry.

Plusy:

Wyraźnie zmniejsza rumień i uspokaja skórę
    Doskonale nadaje się pod podkład
    Ma dosyć przystępną cenę jak na specjalistyczne produkty do cery naczynkowej/z trądzikiem różowatym
    Nadaje się do cery alergicznej
    Nie zapycha porów

- mógłby trochę bardziej nawilżać

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Vespertine__Milo za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • +dobrze nawilża
    +nie zapycha!!!
    +lekka konsystencja
    +wycisza zaczerwienienia
    +wydajny-2 miesiące codzinnego stosowania

+/- cena bez promocji jest dość wysoka, aczkowiek warto wypróbować

-opakowanie jest niepraktyczne-pod koniec trudno cokolwiek wydobyć z tubki i trzeba ją rozcinać

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić usiaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie umywa się do kremu na dzień z tej serii
  • Kupiłam krem na noc po skończeniu pierwszego opakowania kremu na dzień z tej serii, który poprawił stan mojej cery i bardzo dobrze mi służył. Pomyślałam więc, że spotęguję dobroczynne działanie kremu na dzień dokupując z tej linii krem na noc. No niestety, o ile krem na dzień jako jeden z nielicznych mnie nie zapychał, tak po zastosowaniu tego kremu miałam mnóstwo nowych wykwitów Gdy go odstawiałam i używałam tylko dziennej wersji rano i wieczorem, cera się uspokajała. Dlatego bardzo się rozczarowałam tym kremikiem, myślałam, że będzie równie dobry co jego brat na dzień, jednak zamiast leczyć, tylko pogarsza stan skóry. Porządnie nawilża, lepiej niż wersja na dzień, i to by było na tyle, jeśli chodzi o plusy. Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić ayame86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mam duże wymagania co do kremów, ale ten spełnia moje oczekiwania.Mam skórę mieszaną, alergiczną i bardzo wrażliwą.Jednocześnie mam pękające naczynka na policzkach i rumień. Ten krem sprawdza się bardzo dobrze.Nie stosuję go co prawda na strefę T, tylko na policzki , które są normalne.Mimo,że jest na noc matuje, co jest jego ogromnym plusem, dlatego używam go też na dzień.Stosuję go od kilku miesięcy i widzę poprawę,cera jest mniej czerwona i podrażniona.Nie zapycha policzków, ale moje policzki są na to odporne. Podejrzewam,że jeszcze go kupie, bo jest wydajny i niedrogi.

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam !
  • Najpierw zacznę od tego jaki mam typ cery: mieszana, w tym w strefie T- mieszana w strone suchej oraz z dużą skłonnością do zapychania, a na policzkach- sucha, naczynkowa (dokładnie rumieniowa- poprostu płytko unaczyniona). Nie wiem jak krem zadziała na osoby z tendencją do tzw. pękania naczynek, bo nie mam takiego problemu. W moim przypadku chodziło o problem rumieńców, który zaczął się na początku liceum i z czasem się pogłębił. Najgorsze w tym wszystkim było straszne uczucie gorąca. Wypróbowałam wiele kremów i tylko dwa naprawdę zadziałały: ruboril (pierwsze efekty były widoczne już po 2 tygodniach, ale ZAPYCHAŁ niestety) i Iwostin Rosacin. Mimo iż nie mam cery z trądzikiem różowatm to po przeanalizowaniu składu postanowiłam spróbować. Nie żałuję, cudowny specyfik. Dziwię się tylko, że mógł kogoś uczulić, ale wiadomo, każda cera ma swoje fanaberie

Minusy: brak

Plusy:
    - cena w stosunku do wydajności- mi jedna tubka starcza na pół roku aplikacji (na policzki)
    - długotrwałe działanie- działa nawet przy braku systematyczności
    - szybkie efekty- pierwsze efekty widać po kilku dniach stosowania, a pełen efekt po 2-3 miesiącach
    - skóra mięciutka w dotyku
    - nie zapycha
    - miękka tubka, dzięki czemu można produkt zużyć do końca
    - miły skład

Napewno nie zamienię już na inny- teraz zastanawiam się nad dzienną wersją kremu. Przy okazji działanie kremu można spotęgować olejkiem arganowym, wodą termalną i regularnym stosowaniem glinki czerwonej (1-2 razy w tyg). Polecam dla każdego kto ma problem z cerą rumieniową, bo moja cera jest teraz blada i piękna. Ps: nikt nie wierzy, że mam naczynkową-rumieniową cerę.

Używam tego produktu od: około 4 miesiące

Chcesz pochwalić sweet brunet za czytelną i pomocną recenzję?