Powiększ Schwarzkopf, Got2b, Blow It Straight (Zestaw do prostowania włosów podczas suszenia)

Zgłoszony przez Marchelo

Przejmij całkowitą kontrolę nad szaloną fryzurą i ujarzmij ją aż do 10 myć włosów dzięki innowacyjnemu zestawowi do prostowania włosów. Tylko 2 proste kroki, a szybciej i łatwiej wysuszysz włosy oraz uzyskasz długotrwałą gładkość i kontrolę nad puszeniem się włosów nawet po kolejnym myciu. Nakładanie jest proste: 1. ujarzmij włosy z serum prostującym; 2. utrwal efekt gładkości z kremem wygładzającym. Rezultat - proste, gładkie włosy pod doskonałą kontrolą.

Cena: 30zł / 80+60ml

• Pozytywne zaskoczenie
  • Dostałam ten produkt w gratisie przy zakupie lakieru do włosów - sama z siebie na pewno bym po niego nie sięgnęła, ze względu na niskie oceny, jakie widziałam na wizażu Dobrze się stało, bo ten produkt jest naprawdę świetny i dziwi mnie, że ma aż tyle negatywnych opinii.

Nie wiem jak zestaw spisałby się na typowo kręconych włosach, podejrzewam, ze raczej kiepsko. Moje włosy są dość proste, z tendencją do puszenia się i falowania od wilgoci. Im są dłuższe, tym lepiej, bo ładnie prostują się i dyscyplinują pod swoim ciężarem.

Zestaw składa się z dwóch tubek - serum i krem prostujący. Jednym z dwóch minusów, jakie dostrzegam w tym produkcie, jest "upierdliwość" i czasochłonność całego "zabiegu" prostowania. Zajmuje on dla mnie dość sporo czasu i muszę sobie rezerwować spokojne i wolne popołudnie, jeśli chcę wyprostować włosy. Krem i serum śmierdzą przy tym niemiłosiernie, ale warto

Po wysuszeniu moje włosy są niezwykle zdyscyplinowane, tworza "zwartą" fryzurę - trzymają się kupy, żaden kosmyk nie odstaje od reszty. Wlosy wyglądają na wyraźnie wyprostowane, końce są proste, zdyscyplinowane i się nie puszą. Wyglądam zdecydowanie lepiej, gdy moja fryzura potraktowana jest tym specyfikiem.

Chwalę także za trwałość - tak, jak obiecuje producent, efekt utrzymuje się na włosach przez dobre kilka, kilkanaście myć. Jak dla mnie jest to super sprawa, bo wystarczy poświęcic jedno popołudnie i mam spokój na długi czas, a w międzyczasie nie muszę sięgac po prostowanicę.

Produkt jest niezwykle wydajny - używam go już od roku, jeszcze trochę zostało w opakowaniu, podjerzewam, że starczy na 1 aplikację.

Nie zauważyłam osłabienia czy tez zniszczenia włosów prostowaniem. Można odnosić takie wrazenie tuż po wyprostowaniu, ponieważ produkt bardzo podkreśla zniszczone i rozdwojone włosy - widac wtedy każdy odstający włosek (jest to drugi i ostatni mankament produktu wg mnie). Radzę sobie z tym nakładając serum z olejkami i końce wyglądają ok.

Ja jestem bardzo zadowolona z tego zestawu, polecam dziewczynom z lekko puszącymi się i w miarę niezniszczonymi włosami - odpoczniecie w końcu trochę od prostownicy

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny..
  • Zestaw niszczy i przesusza włosy, okropnie śmierdzi i nie widzę sensu w ogóle jego używania skoro po samym wysuszeniu włosów na szczotce i tak będą proste nawet bez użycia tego badziewia, a producent zaleca jeszcze dodatkowo prostownicę.. No proszę.. i po co mi to? Żeby spalić włosy? To ja podziękuje..

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

Chcesz pochwalić Karolinax99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie tego oczekiwałam
  • zakupiłąm ten produkt skuszona reklamą i nowością na polskim rynku. niestety nie jestem z niego zadowolona co nie oznacza, że u innych będzie tak samo.
    Oczekiwałam kosmetyku wygładzającego a nie niszczącego włosy jak się stało, używam go raz na kilka tygodni,ponieważ użycie wymaga czasu, precyzji i niszczy moje włosy dodatkowo przez suszenie (co staram się ograniczać nawet po zwykłym umyciu włosów) . Włosy ciężko rozczesuje się po nałożeniu serum, dlatego po umyciu stosuję kilkusekundo odżywkę do spłukiwania. Po wysusszeniu włosy są lekko "sianowate" lecz gładsze.
    Nie polecam osobom o zniszczonych i rozjaśnianych włosach.

Używam tego produktu od: 3 miesiące-co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marchelo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niebezpieczny produkt - pali włosy
  • Chyba nigdy nie spotkałam się z tak agresywnym produktem do włosów. Spalił końcówki, wysuszył resztę, a efekt prostowania był nieciekawy - sztywne sterczące snopki o konsystencji siana to raczej nie był rezultat, o jakim marzyłam. Naprawdę ostrzegam, ja musiałam włosy obciąć (nigdy nie widziałam końcówek w tak fatalnym stanie), a z wysuszeniem walczę do dziś, od ponad pół roku.

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić impromptu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Super kosmetyk ! Całkowicie poskromił moją burzę loków zamieniając w piękne aksamitne w dotyku fale .
    Nie rozumiem za bardzo tych złych opinii . Bardzo mozliwe ze zły ofekt osiagnięto przez niedokładne płukanie włosów .
    Jezeli chodzi o trwałosc to nie mam nawet najmniejszej nadziei ze efekt przetrzyma te 10 myć , ale cóż , czas pokaze
    Na plus mogę ocenic wydajnosc poniewaz przy dosyc oszczednym uzyciu na półdługie włosy schodzi jedynie 1/4 tubki .

Polecam ten produkt osobom o włosach w dosyc dobrej kondycji : ) Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: 1 dzien
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 kazdej tubki

Chcesz pochwalić kkakauko za czytelną i pomocną recenzję?
  • zniszczone wlosy
  • Nie polecam. Włosy po tym produkcie są może i gładsze, ale końcówki (jakieś 10cm) są sianowate i powyginane we wszystkie strony, wyglądają jak miotła. Cała reszta jest trochę chropowata i szorstka. Chciałam ułatwienia w stylizacji, a teraz bez wysuszenia na szczotke bądż wyprostowania wyglądają koszmarnie i nie da się wyjść z domu bez tych zabiegów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Fuzukatsu za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda kasy :-(
  • Włosy są wyprostowane ale na maksa sianowate i puszące się. Ja mam włosy lekko falowane więc spodziewałam się poprostu ich wygładzenia, a teraz mam wrażenie że są zniszczone :-(.
    Sam produkt bardzo szybko sie nakłada i wystarczył na moje długie do połowy pleców włosy - jednak wydaje mi sie że nie warto sie w to prostowanie bawić.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić _Nelly_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij