Lanvin, Jeanne Couture EDP

Powiększ Lanvin, Jeanne Couture EDP

Zgłoszony przez andziuul

Fioletowy flakon damskich perfum Lanvin `Jeanne Couture` przepasany purpurową wstążką, skrywa w sobie prawdziwe bogactwo aromatów.
Kobiecy i magiczny, niczym zmysłowy owoc na srebrnej paterze, est zainspirowany potrzebami współczesnych kobiet, łączy w sobie pożądane aromaty soczystych owoców: jeżyn, malin i gruszek, wyłaniając je z bazy piżmowej wśród akordów drzewnych. `Jeanne Couture` zauroczy każdego, kto znajdzie się w jej zasięgu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liść fiołka, malina
nuta serca: peonia, magnolia
nuta bazy: piżmo, drewno cedrowe

• Perfumy na dzień jednak nie dla mnie
  • Ze względu na cedr jest to zapach typowo dzienny.

Zapach zaczyna się chemicznymi owocami, które mogą kompletnie odstraszyć jednak chwilę później cedr się dostraja i wychodzi całkiem elegancki i orzeźwiający zapach. Czuję fiołki jako dominującą nutę w tych perfumach.

Nie są to zdecydowanie perfumy w moim stylu/typie ale nie przeszkadzają mi na kimś.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam je!
  • Jeanne Couture to wg mnie o niebo lepsza wersja od klasyku, który jeszcze jako nastolatka uwielbiałam.
    Obecnie na to miejsce wskoczył właśnie zapach Jeanne Couture i jestem w tym zapachu zakochana po uszy Przede wszystkim dlatego, że czuję tu fiołki podkręcone piżmem i cedrem, który bardzo lubię w perfumach.

Skład niby nic specjalnego, kwiatuszki (magnolia, piwonia, fiołki) i owoce (maliny) otulone cedrem i piżmem. Jednak razem łączą się w zapach romantyczny, delikatny a przy tym seksowny i kobiecy.

Są to perfumy dla kobiet w każdym wieku, idealne na dzień, na wieczór jak dla mnie za delikatne
    Jest w nich jakiś pazur w postaci cedru i piżma ale malinki i fiołki dają mi kopa tylko w dzień a wieczorem chcę czegoś mocniejszego.

Zapach słodki ale nie za słodki, to nie jest typ słodyczy escady

Trwałość bez zarzutów, po 8h nadal je czuję, ale przyznaje bez bicia, że kiedy ich używam to trzymam je w samochodzie i czasami psikam się nimi, żeby w ciągu dnia zapach cały czas był dobrze wyczówalny.
    Tak więc miło towarzyszą mi cały dzień, chociaż przyznam, że nie rozwijają się jakoś szczególnie w ciągu dnia, przynajmniej jeszcze tego nie wyczułam.

Płci przeciwnej się podobają jak najbardziej

Butelka śliczna, prosta ale ma to coś
    No i urocza kokardka która dopełnia całość.
    Naprawdę jedna z łdniejszych flakoników jakie miałam.

Generalnie polecam, są to perfumy bezpieczne, kobiece, dobre na cały rok. Nie są może szczególnie wyszukane ale są bardzo przyjemne, poprawiają mi humor.
    Fanki słodkich zapachów bd nimi zachwycone
    Posiadam wiele perfum i podobają mnie się tak odmienne zapachy, że może jestem po prostu dziwna ale te naprawdę od razu wywołały u mnie euforię

Cena całkiem niezła, za 100ml dałam 275zł w douglasie. No i mam piękny zapach na dzień, idealny na zajęcia, zakupy, spotkania ze znajomymi.
    Nie przeszkadza nikomu a wręcz przeciwnie, wszyscy pytają kto to tak ładnie dziś pachnie

Używam tego produktu od: około msc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie npierwszego 100ml

Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aska No3 - troche przekombinowana...
  • Pierwowzor jest very ok, ale te klony Aski sa totalnie denne. Albo do frezji i maliny dodajesz morelki i brzoskwinki i do tego flaszke ozdabiasz piorkiem, albo wrzucasz magnolie i myslisz zes wielka dama... Te wariacje na temat oryginalu sa bez polotu i zwyczajnie nudne - o ile La Plume moge letnia pora sobie zapodac, to o Couture po testach chce zapomniec.
    Oczywiscie polecam testy-zeby nie bylo ;-)

Używam tego produktu od: od ok 2m-cy
    Ilość zużytych opakowań: probki

Chcesz pochwalić doogma za czytelną i pomocną recenzję?