Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• Jak najbardziej polecam !
  • Moim zdaniem Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym jest produktem godnym polecenia ! Moje włosy są po nim miękkie i gładkie. Bardzo wygodnie się go nakłada. Mam włosy za ramiona i nakładam 2 dawki (dwa razy wyciskam) i w zupełności wystarcza.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i zaczęłam drugie

Chcesz pochwalić marlenkaem323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednorazowa przygoda...
  • Producent radzi, by ten olejek nakładać na włosy po myciu. Ja mam włosy cienkie i niestety ten sposób zupełnie się u mnie nie sprawdza. Włosy są przez ten produkt bardzo obciążone, oklapnięte. Niestety, wyglądają, jakby były nieumyte i to niezależnie od tego, w jakiej ilości ten produkt się nałoży.

Spróbowałam więc innego sposobu. Nakładałam ten olejek na noc, zmywałam rano i myślałam, że będzie to z pożytkiem dla mojej urody. Ten produkt zmywa się jednak dość ciężko, nawet w tej konfiguracji. Włosy sa mniej, ale jednak obciążone. Gdyby jeszcze szło to w parze z działaniem, byłabym w stanie to znieść. Niestety jednak, nie zauważyłam żadnego korzystnego wpływu na moje włosy. Szkoda pieniędzy. Nie kupię już więcej.

Używam tego produktu od: właśnie skończyłam
    Ilość zużytych opakowań: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Kupiłam go w Avonie, bo akurat trafiła się przecena no i nie zawiodłam się, teraz tylko czas zamówić kolejny!
    + nawilza, wygladza, włosy przyjemne w dotyku, lsniace
    Minusow nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Krócej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić olaz92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Używam olejku na wilgotne włosy. Nakładam tylko na końcówki, bo na całej długości włosy przetłuszczają się.

+ włosy stają się przyjemne w dotyku
    + połysk
    + konsystencja
    + włosy dobrze się rozczesują, nie puszą się i nie elektryzują

+/- wydajność

- jak dla mnie trochę za drogi
    - żeby zmyć go z dłoni potrzebuję płynu do naczyń

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Kamkaw494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dodaje włosom blasku
  • Używam olejku na wilgotne włosy. Nie robi cudów co do regeneracji włosów czy końcówek. Jednak ma u mnie plus za piękny połysk włosów, nadawanie im refleksów i to, że stają się lekkie. Nie nazwałabym go odżywczą kuracją, ponieważ włosy po wtarciu robią się suche ale za to po wysuszeniu mają piękny i zdrowy połysk.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcelina1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart uwagi
  • Witam! Jeśli chodzi o krótką recenzję to tak: cena mi odpowiada, zapach i konsystencja również. Mam włosy blond i powiem szczerze, że używam go po prostowaniu włosów, co nadaje im efekt refleksów i zdrowy wygląd. Gwiazdkę odejmuję za brak działania odżywczego, ale mimo to polecam gorąco.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić pura5151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Ta kuracja jest dla mnie całkowicie nie trafiona. Może to dlatego, że mam cienkie długie włosy.

Źle się nakłada na włosy, jest strasznie tłusta i nie mogę zmyć jej po uzyciu z rąk.

Włosom moim też nic nie daje oprócz tego, że je strasznie obciąża, trudno je roczesać i są jak siano.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić nika_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby ok, ale bez szału
  • Używam tego produktu od jakiegoś czasu. Generalnie mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony produkt nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie, co jest dla mnie bardzo wazne, gdyż mam gęste włosy, które sie plączą i puszą. Jednak nawet przy użyciu małej ilosci produktu włosy strasznie sie przetłuszczają i sa ociązone ( tracą na swej objetości).

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pola1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • W przeciwienstwie do innych olejkow nie wysusza i ma mega wygodne opakowanie. Mam jednak watpliwosci co do jego skladu. Niby nawilza ale olejku w olejku zbyt malo. szybko ucieka jak na taka mala ilosc uzywana co drugi dzien

Używam tego produktu od: pol roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warty wypróbowania
  • Olejek daje efekt zadbanych, zdrowych włosów. Nie ma problemu z rozczesywaniem, elektryzowaniem i kołtunami, które tworzą się od szalika czy komina. Jestem pewna, że używałabym go dalej gdyby nie fakt, że w między czasie znalazłam swojego ulubieńca w tej kategorii

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić teskja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po problemie z rozczesywaniem końcówek
  • Za pierwszym razem nałożyłam olejek na całe włosy i to był błąd bo po paru godzinach wyglądałam jakbym głowy nie myła. Tak więc dla osób z przetłuszczającymi się włosami nie polecam nakładania na całą głowę.
    Jednak, jeśli masz długie włosy, problem z rozszczesywaniem końcówek - to jesteś w domu! Nakładam po każdym myciu, na przemian z inną maską do włosów, i nie mam już wyrwannych włosów podczas czesania, a dodatkowo moje zniszczone końcówki jakby się "zasklepiły".

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Elizabefff za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Olejek świetnie nadaje się na zniszczone włosy. Moje włosy wielokrotnie rozjaśniane straciły swój blask. Szczególnie końcówki ale olejek ten świetnie sobie z nimi radzi. Jest ławty w użyciu i nie obciąża włosów. Wcześniej używałam jedwabiu ale on sie nie umywa do tego produktu.

Jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

Chcesz pochwalić patqu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione
  • Nie wyobrażam sobie, aby umyć włosy i po osuszeniu nic nie nałożyć na końcówki. Ten olejek sprawdza się u mnie idealnie. Włosy po nim są lśniące, wygładzone i delikatne. Kolejnymi atutami jest cudowny zapach i wydajność. Należy jednak uważać przy nakładaniu produktu, bo łatwo można z nim przesadzić, co może bardzo szybko przetłuścić włosy. Jednak przy umiejętnym stosowaniu jest super
    Zwłaszcza, że na promocji można go upolować za niecałe 14 zł!

Ilość zużytych opakowań: 1 (30ml)

Chcesz pochwalić _mimka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Korzystam z całego zestawu (szampon i odżywka).

Jest super, kiedy potrzebuję nawilżyć końcówki, rób po prostu nadać włosom połysku.
    Sprawdza się również jako ratunek, jak kupiłam jakiś "wynalazek" i później nie mogę się uczesać, bo włosy są zbyt suche.

Dla mnie super.
    Bardzo wydajna odżywka.
    Cena OK, można znaleźć tanio.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić m00niska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Zalety
    - Ładny zapach,
    - wygodne opakowanie

wady :
    - nie odżywia. Nie robi nic co zapewniają w opisie,
    - zbyt drogi jak na takie coś,
    - tłusta konsystencja, która sprawia, że buteleczka może wyślizgnąć się z rąk i roztrzaskać.

Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiki4141 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOSKI!!!
  • Ktoś powinien dostać Nobla za ten produkt!!!
    Mam włosy rozjasniane na blond od wielu lat więc koncówki moich włosów to było istne siano ku mojej rozpaczy ale to się zmieniło jak nabyłam z pięknego kolorowego katalogu avon ten właśnie produkt.
    Dzięki niemu moje włosy odzyskały blask,pełnie życia i mają cudowny zapach moge je rozczesać nawet bez użycia wcześnie odżywki co kiedyś było nawet dla mnie do pomyślenia! Cena też nie jest wygórowana około 12zl.I co ważne jest wydajny bo nie trzeba dużo go nakładać,mam średnio długie włosy przed łopatki i taka buteleczka starcza mi na 3miesiace spokojnie.Naprawdę gorąco polecam ten olejek jest cudowny. To jest mój hit i daje mu wszystkie gwiazdki ponieważ w pełni na to zasługuje.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 4całe buteleczki

Chcesz pochwalić Kasik_30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę fajny
  • Posiada przyjemny lekki zapach, idealną "olejkową" konsystencję. Włosy po aplikacji są miękkie, delikatne, lśniące, łatwo się je rozczesuje, nie kołtunią się i wyglądają na zdrowe mocne włosy dobrze nawilżone. Czy ten produkt na prawdę poprawia ich kondycję? Mam wrażenie, że lekko tak, końcówki trochę się poprawiły, są mniej rozdwojone jak i włosy po umyciu wyglądały lepiej niż zawsze. Jedno opakowanie starcza na około miesiąc i jak bym go kupowała regularnie to bym miała wrażenie, że non-stop, według mnie jest średnio wydajny, może kiedyś do niego znów wrócę ale obecnie szukam czegoś bardziej wydajnego. Opakowanie a dokładnie ta "pompka" często wypadała jak i w jednym opakowaniu po około połowie zużycia przestała działac. Ogólnie produkt jest na na prawdę dobrym poziomie i ma całkiem przyzwoitą jakośc, polubiłam, go i może, kiedyś do niego wrócę.

Plusy:

+ Włosy już po pierwszej aplikacji wyglądają na zdrowe i mocno nawilżone
    + Włosy są miękkie, gładkie, lśnią, nie kołtunią się i lepiej się je rozczesuje
    + Posiada przyjemny zapach
    + Na prawdę poprawia kondycję włosów
    + Mocna, ładnie się reprezentująca szklana buteleczka
    + Jakośc
    + Opakowanie z pompką (sama idea jest dobra ale niestety problemy z nią były)
    + Konsystencja
    + Łatwa jak i szybka aplikacja
    + Szybko się wchłaniał we włosy
    + Nie obciąża włosów jak i włosy nie wyglądają na "tłuste" po aplikacji
    + Nie zmienia koloru włosów

Minusy:

- Średnio wydajny
    - Pompka często wypadała a przy jednym opakowaniu po połowie zużycia przestała działac

Używam tego produktu od: Używałam przez około 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 2 opakowania po 30ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Nie wyobrażam sobie życia bez tego produktu, stosuję go po każdym myciu włosów i u mnie sprawdza się w 100%. Stosuję tylko na końcówki, które mam mocno wysuszone rozjaśnianiem, jest bardzo wydajny, lekki, wystarczą mi 3 krople. Zmiękcza suche końce, nie obciąża, ujarzmia puszące się włosy, kupuję go regularnie, często jest w promocyjnej cenie 11-12 zł.
    Stosuję takze maskę do włosów z tej samej serii i jest jeszcze lepsza!

Chcesz pochwalić NieWteFerie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez niego moje włosy wyglądają jak siano.
  • Bardzo go lubię, nie wyobrażam sobie nie wsmarować go po umyciu włosów. Po użyciu włosy są błyszczące i gładkie. Włosy wyglądają bardziej żywo. Cena nie jest wysoka. Uważam, że każda kobieta powinna mieć produkt tego typu w swojej kosmetyczce. Jak dla mnie nie ma minusów.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić karollcik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne!
  • Zakochałam się w tej "kuracji"!
    Na początku bałam się ją zastosować, gdyż obawiałam się obciążenia i przetłuszczenia włosów, więc tak sobie stała w półce bezczynnie, ale zaczął mnie denerwować stan moich włosów - były sianowate, jedna wielka szopa, zupełnie nie chciały się układać (zniszczyłam je sobie witaminą A :/ ), a włosy mam średniej długości.

Zalety:
    - nawilża włosy
    - nie przetłuszcza
    - bardzo wydajny
    - efekty widać już po pierwszym zastosowaniu
    - w miarę przystępna cena

Wady:
    - buteleczka bardzo się brudzi od olejku, ale wystarczy ją umyć i specjalnie to nawet nie przeszkadza

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić BellatrixHairmaniac za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!
  • Generalnie nie byłam nigdy zwolenniczką kosmetyków do włosów z Avonu, głównie przez ich dużą ilość silikonów, tym razem zachęcona olejkiem arganowym w składzie skusiłam się.
    Udało mi się kupić w promocji i działa! Już po pierwszym użyciu zauważyłam diametralną różnicę. Włosy stały się błyszczące i miękkie w dotyku, nie elektryzowały się a rozczesywanie przestało być męką. Moje szorstkie i suche jak u lalki końcówki zniknęły, oczywiście nie całkiem. Ale w końcu wyglądały zdrowo.
    Opakowanie bardzo wydajne i do tego przyjemny zapach.
    Ucinam pół gwiazdki za skład.
    Mój KWC do zabezpieczania końcówek, póki nie znajdę nic o mniej chemicznym składzie i tak fajnym działaniu.

Chcesz pochwalić WonderlustQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem...
  • + zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu
    + jest wydajny
    + można kupić w dobrej cenie
    + zapach
    + wydajność

- obciąża włosy
    - skład - niestety więcej silikonów niż naturalengo olejku
    - nie odżywia

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszej zakupionej butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamielcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powrócę do tego produktu.
  • Mam długie, farbowane włosy, od czasu do czasu profilaktycznie podcinam końcówki, więc skuszona promocyjną ceną, postanowiłam zaopatrzyć się w ten olejek. Jednak rozczarował mnie bardziej niż się tego spodziewałam...

Jedynym plusem, jaki zauważyłam jest zapach i na tym wychwalanie olejku jak dla mnie się kończy. Ewentualnie do plusów zaliczyć można też cenę, akurat wtedy, gdy jest promocyjna...

Z moimi włosami nie zrobił absolutnie nic:
    - nie nabłyszczał,
    - nie odżywiał,
    - nie wygładzał.
    - cena bez promocji wygórowana.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Mimo iż to nie jest czysty olejek arganowy tylka taka "atrapa" to u mnie sprawdza się wyśmienicie.

Jest bardzo lekki, w odróżnieniu do innych podobnych do tego produktów, nie obciąża włosów.

Nałożony na lekko wilgotne włosy, sprawia że szybciej się suszą i są bardziej odporne na działanie suszarki.

Włosy dzięki niemu lepiej się układają i są bardziej lśniące i gładkie.

No i uwiebiam zapach włosów po nim, taki lekki zapach się na nich utrzymuje.

Ponadto są sypkie a ja lubię gdy moje takie są.

Zaraziłam już nim kilka koleżanek

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: około czterech

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • Włosy mam połdługie. Ścinam pozostałości po ombre. Końcówki mam nadal trochę zniszczone i popalone. Włosy codziennie namiętne prostuję lub kręcę.Moje są z natury takie nijakie. Różnego rodzaju odżywki i maski trochę dyscyplinują moje suche końce.Codzienne stooswanie jedwabiu z Biosilk przesusyzło mi końce jeszcze bardziej. Jakość 4 czy 5 tyg. kupiłam ten olejek wraz z szamponemz tej serii.
    Szampon super je nawilżał i wygłądził,lecz szybko się kończył;p
    Ten olejek stosuję codziennie po umyciu włosów. Czasem jeszcze rano nakładam go na same końce.
    Nie obciąża włosów. Wygładza je.Nawilża. Włosy nie elektyzują się. ładnie nabłyszcza. Suche zniszczone końce wyglądają lepiej. Po codziennym jeog uzywaniu przez 4 czy5 tyg. widze,że włosy są w dużo lkepszym stanie.
    W końcu produkt,który zapewnia moim włosom odpowiednie nawilżenie i wygładzenie nie tylko optycznie.
    Jestem w połowie bueteleczki. Nwm czy uda mi się zakupić kolejną,czy bęzie dostępna,ale mam nadzieje,ze moej wlosy pozostaną w tym dobrym stanie na długo.

Używam tego produktu od: 4 czy 5 tyg.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?