Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• nie spełnił oczekiwań
  • Mam długie, proste, zdrowe włosy , jednak końcówki mimo ,iż nierozdwojone to wymagają wsparcia. Prawie wszystkie szampony obciążają mi włosy, więc bałam się siegnąć po jakikolwiek olejek. Zdecydowałam sie na Goodbye damage Fructis i byłam bardzo zadowolona. Lubię wypróbowywać nowe kosmetyki i za namową siostry, która ma kręcone, zupełnie inne włosy niż moje-zakupiłam tą kurację z Avon. Moje spostrzeżenia ponizej..Plusy: zapach Minusy: bardzo obciążał moje włosy, brak jakiegokolwiek efektu poprawy końcówek czy też nawilżenia włosów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić moniczka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiennik jedwabiu
  • Wcale się nie dziwię średniej ocenie tego olejku. Niestety olej arganowy zawarty w tym produkcie stanowi znikome ilości, więc nie ma tak mocnego działania jak 100% olej arganowy. Nie byłam co do niego przekonana, jednak po pierwszej aplikacji myślę, że nie jest on taki zły.

plusy:
    + łatwość w rozczesywaniu
    +chwilowa ulga dla suchych i zniszczonych włosów
    +piękny zapach
    + cena (12,99pln)

minusy:
    - niestety nie poprawia kondycji włosów

Mimo tego, że nie spełnił moich oczekiwań co do poprawienia kondycji suchych i zniszczonych włosów, to myślę, że jest idealnym produktem do pielęgnacji włosów farbowanych i normalnych oraz przy problemach z rozczesywaniem. Dla mnie jest on świetną alternatywą dla jedwabiu. Niestety przy regeneracji zniszczonych włosów polecam prawdziwy olej arganowy (79pln/100ml) lub olej avocado (43pln/100ml).Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić edith95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Jak dla mnie po prostu słaby kosmetyk.
    Zapach ładny, ale działanie niewielkie.
    Używam tylko czasami, na mocno wykończone końcówki. Chyba po to, żeby je troszkę chronić, a nie ratować.
    Może moja opinia wywodzi się stąd, że nie zużyłam całego kosmetyku, ale miałam nadzieję na jednak jakieś odżywcze właściwości.
    Używać będę dalej i daj Boże, żebym opinię zmieniła.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić eldob za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie dla mnie
  • Zalety:

Opakowanie - Widać ile zostało jeszcze do końca produktu oraz pompka która w odpowiedniej ilości dozuje produkt.
    Wydajność - Zdjęcia ukazują zużycie produktu przez pół roku.
    Cena - w promocji można go zdobyć za 12 zł.
    Zapach
    Wady:
    Niestety mam wrażenie że ten olejek nie robi zbyt dużo z moimi włosami. Jedyne co to łatwiej mi się po nim rozczesuje włosy, a nie takie było jego przeznaczenie podczas zakupu.
    Mam wrażenie że używam go z przyzwyczajenia.

Chcesz pochwalić MDTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie jest mój KWC
  • Na moich włosach sie nie sprawdził :/ lecz ma kilka zalet
    Plusy:
    + łatwo dostępny
    + wydajny
    + poręczne opakowanie
    + cena (kupiłam w promocji za 10.99)
    + dobrze wpływa na końcówki

Minusy:
    - praktycznie NIE DZIAŁA na włosy (z wyjątkiem końcówek)
    - wysusza skalp
    - obciąża włosy

Ogólnie mówiąc: Warto wypróbować gdy jest promocja na ten produkt, ponieważ każde włosy potrzebują czegoś innego :/Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natalia_004 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Powalających efektów po użyciu tego olejku nie zauważyłam. Nie pasuje mi, że jest on taki tłusty i w zasadzie nakładam go na włosy wieczorem, kiedy wiem, że następnego dnia rano nigdzie nie wychodzę lub, że zdążę umyć włosy, bo wyglądają po nim jak mega przetłuszczone.

Mam wrażenie, że produkt ten nie wnika we włosy, ale oblepia je po wierzchu.

Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić RaspberryWoman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Śmieszą mnie osoby mówiące o tym serum "olejek arganowy" Olejku w składzie jak na lekarstwo, głównie skład opiera się na silikonach.
    Niemniej jednak jest to fajny produkt.
    Moje włosy są falowane, lubią się puszyć, do tego mam zrobione ombre, więc muszę dodatkowo wygładzać końcówki.
    I to serum się sprawdza u mnie idealnie.
    Dyscyplinuje włosy, sprawia, że są miękkie i milutkie w dotyku, ale ich nie tłuści ani nie obciąża.
    Opakowanie jest ładne i funkcjonalne, zapach przyjemny, konsystencja w sam raz - nie za rzadka, nie za gęsta.
    Kosmetyk jest tani i bardzo dobrze dostępny.
    Używam właśnie drugie opakowanie, z pewnością jeszcze nie ostatnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naj Naj Naj
  • Uwielbiam olejek arganowy, a w Avon'owskim zakochałam sie!
    Najlepsza kuracja do włosów jaką kiedykolwiek miałam.

Plusy:
    🌺Bardzo ładne, szklane opakowanie z pompeczką
    🌺Super zapach
    🌺Idealna konsystencja
    🌺Wygłdza, odżywia i nabłyszcza włosy
    🌺Włosy są sypkie i nie przetłuszczają się

Przyjemnie się jej używa. Zapach przez długi czas utrzymuje się na włosach. Wystarczy bardzo mała dawka, aby natrzeć całe włosy, ja aplikuję niecałe dwie krople. Kuracja jest strasznie wydajna. Pierwsze opakowanie mam od ponad roku, zużyłam kilka mililitrów.
    Naprawdę polecam. Warta swojej ceny, a często jest w promocji.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • PLUSY:
    - ładny zapach
    - cena nie jest wygórowana
    - przyzwoita wydajność
    - porządna butelka z dozownikiem
    - odpowiednia konsystencja
    - moje włosy po użyciu tego olejku wyglądają zdecydowanie lepiej: miękkie, błyszczące, gładkie, niepuszące się, nawilżone

MINUSY:
    - brak

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Olejek bardzo dobrze sprawdza się przy zabezpieczaniu końcówek na sucho.
    Jest bardzo wydajny. Konsystencja w sam raz. Zapach ładny.
    Nawilża, wygładza i dyscyplinuje włosy. Nie zauważyłam żadnego przesuszenia ani puszenia.

Używam tego produktu od: codziennie od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Charlotte940417 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij