Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• To nie jest mój KWC
  • Na moich włosach sie nie sprawdził :/ lecz ma kilka zalet
    Plusy:
    + łatwo dostępny
    + wydajny
    + poręczne opakowanie
    + cena (kupiłam w promocji za 10.99)
    + dobrze wpływa na końcówki

Minusy:
    - praktycznie NIE DZIAŁA na włosy (z wyjątkiem końcówek)
    - wysusza skalp
    - obciąża włosy

Ogólnie mówiąc: Warto wypróbować gdy jest promocja na ten produkt, ponieważ każde włosy potrzebują czegoś innego :/Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natalia_004 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Powalających efektów po użyciu tego olejku nie zauważyłam. Nie pasuje mi, że jest on taki tłusty i w zasadzie nakładam go na włosy wieczorem, kiedy wiem, że następnego dnia rano nigdzie nie wychodzę lub, że zdążę umyć włosy, bo wyglądają po nim jak mega przetłuszczone.

Mam wrażenie, że produkt ten nie wnika we włosy, ale oblepia je po wierzchu.

Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić RaspberryWoman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Śmieszą mnie osoby mówiące o tym serum "olejek arganowy" Olejku w składzie jak na lekarstwo, głównie skład opiera się na silikonach.
    Niemniej jednak jest to fajny produkt.
    Moje włosy są falowane, lubią się puszyć, do tego mam zrobione ombre, więc muszę dodatkowo wygładzać końcówki.
    I to serum się sprawdza u mnie idealnie.
    Dyscyplinuje włosy, sprawia, że są miękkie i milutkie w dotyku, ale ich nie tłuści ani nie obciąża.
    Opakowanie jest ładne i funkcjonalne, zapach przyjemny, konsystencja w sam raz - nie za rzadka, nie za gęsta.
    Kosmetyk jest tani i bardzo dobrze dostępny.
    Używam właśnie drugie opakowanie, z pewnością jeszcze nie ostatnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naj Naj Naj
  • Uwielbiam olejek arganowy, a w Avon'owskim zakochałam sie!
    Najlepsza kuracja do włosów jaką kiedykolwiek miałam.

Plusy:
    🌺Bardzo ładne, szklane opakowanie z pompeczką
    🌺Super zapach
    🌺Idealna konsystencja
    🌺Wygłdza, odżywia i nabłyszcza włosy
    🌺Włosy są sypkie i nie przetłuszczają się

Przyjemnie się jej używa. Zapach przez długi czas utrzymuje się na włosach. Wystarczy bardzo mała dawka, aby natrzeć całe włosy, ja aplikuję niecałe dwie krople. Kuracja jest strasznie wydajna. Pierwsze opakowanie mam od ponad roku, zużyłam kilka mililitrów.
    Naprawdę polecam. Warta swojej ceny, a często jest w promocji.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • PLUSY:
    - ładny zapach
    - cena nie jest wygórowana
    - przyzwoita wydajność
    - porządna butelka z dozownikiem
    - odpowiednia konsystencja
    - moje włosy po użyciu tego olejku wyglądają zdecydowanie lepiej: miękkie, błyszczące, gładkie, niepuszące się, nawilżone

MINUSY:
    - brak

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Olejek bardzo dobrze sprawdza się przy zabezpieczaniu końcówek na sucho.
    Jest bardzo wydajny. Konsystencja w sam raz. Zapach ładny.
    Nawilża, wygładza i dyscyplinuje włosy. Nie zauważyłam żadnego przesuszenia ani puszenia.

Używam tego produktu od: codziennie od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Charlotte940417 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • W pierwszej chwili włosy wydają się wygładzone i miękkie w dotyku, jednak efekt jest krótkotrwały. Po niedługim czasie od nałożenia włosy zamieniają się w puszące się, szorstkie siano.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu go używałam

Chcesz pochwalić karolinque za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Odstawiłam mój jedwab do włosów dla tego wspaniałęgo pomocnika
    Nie dość, że super wygładza i nawilża moje kosmyki (ale bez obciążania) to jeszcze pięknie pachnie
    Trzeba jednak z nim uważać, żeby nie nałożyć za dużo bo wtedy włoski będą wyglądały na tłuste.
    Po nałożeniu moje włosy są super miękkie, gładkie i błyszczące, tak jak zapewnia producent
    I jest bardzo wydajny- używam go co drugi dzień po każdym myciu jakiś 3 miesiąc, a jest go więcej niż połowa butelki

pół gwiazdki odjęte właśnie za to, że muszę uważać czasem aby za dużo nie zaaplikować, bo potem czeka na mnie dodatkowe płukanie :P

Chcesz pochwalić Tysiulaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Olejek dostałam od przyjaciółki która jest nim zachwycona.
    Używałam go zawsze po umyciu włosów ok 3 pompki.
    Efektu wow nie ma ale bardzo przyzwoite serum na końcówki.
    Plusy
    -piękny zapach
    -wygodne opakowanie z pompką
    -cena w promocji
    -dobrze nabłyszcza włosy
    -lekko nawilża ale na chwile
    -włosy po użyciu są miękkie w dotyku.
    -wydjny

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam że będzie lepszy
  • Spodziewałam się innych efektów olejku arganowego.Dużo słyszałam dobrych a nawet b.dobrych opinii na jego temat. Ładnie pachnie,jest bardzo wydajny,można kupić go w dobrej cenie.Ale niestety na moje cienkie włosy się nie nadaje.Jednym największym minusem jest to , że po tym olejku moje włosy cały czas się elektryzują,dlatego jestem na NIE !.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AgulinaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Serum tak jak obiecuje producent rzeczywiście wygładza, włosy są po nim miękkie i łatwo się rozczesują. Produkt jest bardzo wydajny i starcza na długo, a do tego ma bardzo przyjemny zapach. Siły i blasku za bardzo nie zauważyłam, ale myślę, że warto zainwestować w ten kosmetyk od czasu do czasu. Cena w promocji jest do przyjęcia, dlatego zapewne kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Sarix za czytelną i pomocną recenzję?
  • do wypróbowania - ok
  • Cudownego wrażenia na mnie nie zrobiła, ale też nie zrobiła krzywdy moim włosom Ładnie pachnąca odżyweczka, ujażmiająca busz, podoba się cieniutkim, zmęczonym rozjaśnianiem/farbowaniem włosom. Moim zdaniem można znaleźć wiele podobnych odżywek do tej ale w niższej cenie. Chociaż wypróbować napewno warto .

Używam tego produktu od: od 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4, 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Po tym produkcie nie należy spodziewać się cudów cudownie odżywionych i zdrowych włosów tego tak prawdę mówiąc nie zapewni nam żaden kosmetyk, jednak warto zamówić sobie ten olejek, chociażby ze względu na olejek arganowy, który ładnie wygładza i nabłyszcza włosy. Moje włosy suche i zniszczone po tym olejku wygladały na zdrowsze, bardziej błyszczące i były miękkie. Często nakładałam je na same koncówki, żeby niepotrzebnie nie przetłuszczać włosów( produkt jest dość tłusty więc trzeba uważać z jego nakładaniem) i końcówki wyglądały bardzo dobrze.
    Zapach ma ładny, opakowanie z pompką wystarczy 2 razy nadusić i mamy idealną "porcję" na włosy za łopatki.
    Cena w promocji też kusząca warto poczekać i kupić.
    Chociażby po to by spróbować moim zdaniem jest lepsze niż to serum z Advance Techniques( takie zielone - nie pamiętam dokładnej nazwy)

Ja nie wiem czy kupię ponownie, może jak bedzie w promocji to się skuszę.

Używam tego produktu od: obecnie już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EsTeLL25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do zabezpieczania końcówek
  • Używałam go przez jakiś czas praktycznie codziennie, zabezpieczałam nim końcówki. Jest dobry - nie ma alkoholu w składzie, co jest najważniejsze jak dla mnie. Silikony są, ale w końcu mają być Do tego jest w miarę wydajny.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić agie07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam !
  • Moim zdaniem Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym jest produktem godnym polecenia ! Moje włosy są po nim miękkie i gładkie. Bardzo wygodnie się go nakłada. Mam włosy za ramiona i nakładam 2 dawki (dwa razy wyciskam) i w zupełności wystarcza.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i zaczęłam drugie

Chcesz pochwalić marlenkaem323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednorazowa przygoda...
  • Producent radzi, by ten olejek nakładać na włosy po myciu. Ja mam włosy cienkie i niestety ten sposób zupełnie się u mnie nie sprawdza. Włosy są przez ten produkt bardzo obciążone, oklapnięte. Niestety, wyglądają, jakby były nieumyte i to niezależnie od tego, w jakiej ilości ten produkt się nałoży.

Spróbowałam więc innego sposobu. Nakładałam ten olejek na noc, zmywałam rano i myślałam, że będzie to z pożytkiem dla mojej urody. Ten produkt zmywa się jednak dość ciężko, nawet w tej konfiguracji. Włosy sa mniej, ale jednak obciążone. Gdyby jeszcze szło to w parze z działaniem, byłabym w stanie to znieść. Niestety jednak, nie zauważyłam żadnego korzystnego wpływu na moje włosy. Szkoda pieniędzy. Nie kupię już więcej.

Używam tego produktu od: właśnie skończyłam
    Ilość zużytych opakowań: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Kupiłam go w Avonie, bo akurat trafiła się przecena no i nie zawiodłam się, teraz tylko czas zamówić kolejny!
    + nawilza, wygladza, włosy przyjemne w dotyku, lsniace
    Minusow nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Krócej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić olaz92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Używam olejku na wilgotne włosy. Nakładam tylko na końcówki, bo na całej długości włosy przetłuszczają się.

+ włosy stają się przyjemne w dotyku
    + połysk
    + konsystencja
    + włosy dobrze się rozczesują, nie puszą się i nie elektryzują

+/- wydajność

- jak dla mnie trochę za drogi
    - żeby zmyć go z dłoni potrzebuję płynu do naczyń

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Kamkaw494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dodaje włosom blasku
  • Używam olejku na wilgotne włosy. Nie robi cudów co do regeneracji włosów czy końcówek. Jednak ma u mnie plus za piękny połysk włosów, nadawanie im refleksów i to, że stają się lekkie. Nie nazwałabym go odżywczą kuracją, ponieważ włosy po wtarciu robią się suche ale za to po wysuszeniu mają piękny i zdrowy połysk.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcelina1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart uwagi
  • Witam! Jeśli chodzi o krótką recenzję to tak: cena mi odpowiada, zapach i konsystencja również. Mam włosy blond i powiem szczerze, że używam go po prostowaniu włosów, co nadaje im efekt refleksów i zdrowy wygląd. Gwiazdkę odejmuję za brak działania odżywczego, ale mimo to polecam gorąco.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić pura5151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Ta kuracja jest dla mnie całkowicie nie trafiona. Może to dlatego, że mam cienkie długie włosy.

Źle się nakłada na włosy, jest strasznie tłusta i nie mogę zmyć jej po uzyciu z rąk.

Włosom moim też nic nie daje oprócz tego, że je strasznie obciąża, trudno je roczesać i są jak siano.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić nika_mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby ok, ale bez szału
  • Używam tego produktu od jakiegoś czasu. Generalnie mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony produkt nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie, co jest dla mnie bardzo wazne, gdyż mam gęste włosy, które sie plączą i puszą. Jednak nawet przy użyciu małej ilosci produktu włosy strasznie sie przetłuszczają i sa ociązone ( tracą na swej objetości).

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pola1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • W przeciwienstwie do innych olejkow nie wysusza i ma mega wygodne opakowanie. Mam jednak watpliwosci co do jego skladu. Niby nawilza ale olejku w olejku zbyt malo. szybko ucieka jak na taka mala ilosc uzywana co drugi dzien

Używam tego produktu od: pol roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warty wypróbowania
  • Olejek daje efekt zadbanych, zdrowych włosów. Nie ma problemu z rozczesywaniem, elektryzowaniem i kołtunami, które tworzą się od szalika czy komina. Jestem pewna, że używałabym go dalej gdyby nie fakt, że w między czasie znalazłam swojego ulubieńca w tej kategorii

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić teskja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po problemie z rozczesywaniem końcówek
  • Za pierwszym razem nałożyłam olejek na całe włosy i to był błąd bo po paru godzinach wyglądałam jakbym głowy nie myła. Tak więc dla osób z przetłuszczającymi się włosami nie polecam nakładania na całą głowę.
    Jednak, jeśli masz długie włosy, problem z rozszczesywaniem końcówek - to jesteś w domu! Nakładam po każdym myciu, na przemian z inną maską do włosów, i nie mam już wyrwannych włosów podczas czesania, a dodatkowo moje zniszczone końcówki jakby się "zasklepiły".

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Elizabefff za czytelną i pomocną recenzję?