Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• doskonały
  • Zapach wspaniały, opakowanie bardzo wydajne, skuteczność rewelacja, włosy są błyszczące, odżywione, pachnące a cena jest przystępna, dla mnie hit poprostu

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić magdalenka220 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie idealny
  • Zawsze do niego wracam

plusy
    +ogranicza puszenie się włosów i to sprawia, że to mój ideał
    +ładny zapach
    +łatwe rozczesywnie włosów
    + bardzo wydajny

Minusów brak

Używam tego produktu od: 1,5 lat

Chcesz pochwalić judia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Kupiłam go z myślą o zabezpieczeniu końców , miał mi pomóc rozczesać straszne kołtuny . I rzeczywiście to zrobił . Nie należy się spodziewać niesamowitej poprawy kondycji włosów . Tego nie zrobi . Cena odpowiednia do jakości , ja kupiłam za 14 zł a do tego cudownie pachnie . Na pewno jeszcze u mnie zawita

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić Blablak29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez cudów, ale fajny
  • Nie spodziewałam się po tym olejku żadnych cudów, ponieważ do tej pory nie byłam fanką kosmetyków Avon.
    Ale jednak trochę się polubiliśmy

Używam po myciu,na mokre włosy przed rozczesaniem i moje wiecznie splątane kołtuny rozczesują się wspaniale. Za to olbrzymi plus.
    Nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób wpływał na końcówki czy ogólny wygląd włosów, ale:

-pachnie przepięknie,
    -ułatwia rozczesywanie
    -nie obciąża
    -jest bardzo wydajny, wystarczy 1 psiknięcie

Gdyby do tego wszystkiego wpływał zbawiennie na kondycje włosów byłby ideałem, a tak daję mu 3 mocne gwiazdki
    Jak nie znajdę nic lepszego - wrócę do tego.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Plusy:
    - dostępność
    - cena - często jest w promocji
    - ładnie nabłyszcza włosy
    - dobrze sprawdza się stosowany na suche włosy

Minusy:
    - opakowanie - ciężko wydobyć kosmetyk do końca, pompka często się zacina
    - brak efektów, które obiecuje producent
    - zero działania po nałożeniu na mokre włosy, jak się puszyły tak się puszą
    - ujarzmia suche włosy, jednak krótkotrwale

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Badhairday za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam olejki do włosów z Avon!
  • Z tego co się orientuję Avon posiada w ofercie 3 wersje olejków do włosów - miałam wszystkie i każdy spełnił moje oczekiwania:

- wygładzają wlosy
    - chronią przed wysokimi temepraturami
    - są wydajne - wystarczy już niewielka ilość aby nawilżyc wlosy
    - przyjemnie pachną

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić BeBetty za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z dotychczas używanych
  • jest świetny!! w składzie ma nawilżacze i lekkie silikony zmywalne za pomocą zwykłego szamponu dzięki czemu chroni przed uszkodzeniami i nawilża. uratował moje włosy po trzykrotnym rozjaśnianiu, z "kopy siana" w miesiąc uzyskałam dość zdrowo wyglądające włoski, MÓJ NUMER 1!
    polecam szczególnie do bardzo zniszczonych włosów w połączeniu z odżywką i szamponem z tej samej serii

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół opakowania

Chcesz pochwalić plnylala1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Bardzo dobry jest ten olejek. Jeden z tych produków, do których wracam i zawsze mam w zestawie. Naprawdę jest dobry. Oczywiście należy pamiętać, ze jest to olejek i nie należy przedawkować. Zresztą opakowanie nie bez powodu zaopatrzone jest w dozownik. Działa zresztą bez zarzutu do wyczerpania produktu. Włosy są wygładzone, nawilżone, końcuwki nie rozdwajają się, dobrze się układają, nie puszą się. Jest też bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: od 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • luubię
  • Świetny kosmetyk, nawilża i wygładza włoski!
    Końcówki wyglądają zdrowiej, a włosy są lśniące.

Mały minusik za to, że czasami obciąża moje włosy, więc używam go raz, dwa razy w tygodniu.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić kraszynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super kosmetyk
  • Olejek jest idealny do włosów suchych i podniszczonych, natychmiast, juz po pierwszym zastosowaniu daje efekt - włosy są lśniące, nawilżone, miękkie, wygldają zdrowo i pięknie.
    Przy regularnym stosowaniu naprawdę szybko poprawia stan włosów, odżywia i odbudowuje.
    Używając go nie potrzebowałam żadnych innych odżywek żeby moje włosy były piękne i zdrowe.
    Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić stokrottka2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij