Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• must have
  • Jako, ze jestem konsultantka to często kupuje rozne produkty żeby najpierw przetestować je na sobie, a potem polecić lub odradzić moim klientkom.
    Wybor padl tym razem na Advance Techniques 360 Nourischment Moroccan Argan Oil.
    Przyznam szczerze, ze jestem mile zaskoczona, bo olejek ten sprawdza się na moich włosach bardzo dobrze, a dodam, ze moje wlosy szybko się przetluszczaja i latwo je obciazyc. W efekt naprawienia rozdwojonych koncowek nie wierze, na to pomoze tylko podcięcie wlosow.
    Plusy:
    + wygladza wlosy
    + nadaje im połysk, wlosy sa miękkie w dotyku
    + ujazmia napuszone koncowki/zabezpiecza je (dzięki niemu nie używam już prostownicy na konce jupi)
    + slicznie pachnie
    + jest wydajny, ma gesta konsystencje-zolty kolor (wystarcza jedno nacisniecie pompki i voila)
    + przyzwoita szklana buteleczka z pompka
    + cena w promocji £2.99

Używam tego produktu od: ok 3 miesiace przy myciu wlosow co drugi dzien
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie zuzyte + 2 kupione w zapasie czekaja w szafce

Chcesz pochwalić Kamila_Blondi za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialne!!!
  • Serum jest genialne, dodam, że używałam już chyba wszystkich olejków do włosów i to jest jednym z lepszych ! Włosy sa tak miękkie, że aż miło.
    plusy:
    + świetny zapach
    +bardzo mięciutkie włosy
    +nawilżone końcówki
    +solidne opakowanie z pompką
    +nie obciąża włosów
    +cena (10,90zł w promocji)

minusy? jak narazie nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić diamencik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubieńców.
  • Do kosmetyków z Avon miałam dostęp od... zawsze. Trafiły sie buble i perełki i to jest właśnie jedna z nich.

Opakowanie : bardzo fajna, szklana buteleczka o pojemności 30 ml. To sporo, jak na serum do końcówek, przynajmniej według mnie. Producent postarał się o pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu.

Konsystencja : typowa jak dla serum. Oleista, i taka gęsta.

No i przejdźmy do działania :
    Moje kryteria według wszystkich ser jest proste-ma zabezbieczać końcówki przed rozdwajaniem sie oraz przed czynnikami zewnętrznymi. Nie wierzę w to, że zregeneruje lub zcali końcówki. Na regenerację jest w nim za dużo silikonów. Ale nie o to chodzi, w końcu to sylikony zabezpieczają końcówki.
    Bardzo polubiłam się z tym serum. Używałam go jeszcze zanim wkroczyłam w świat blogosfery i wizażu. Już wtedy je lubiłam. I tak mi zostało do tej pory. Wiadomo, inne sera i jedwabie też sie przeplotywały ale obecnie mam już jego trzecią buteleczkę. Jest baaaardzo wydajny i starcza mi na długo a nakładam go zawsze po umyciu głowy (myję włosy co dwa dni). Wystarczą dwie pompki, wiecej może obciążać. Końcówki zabezpiecza bardzo dobrze, nabłyszcza i ujażmia je. Pomaga w rozczesywaniu. Ja jestem z niego zadowolona i naprawdę go lubię.

Z dostępnością może być problem. Ale myślę, że większość osób już teraz ma dostęp do konsultantek Avon. :p można je kupić dodatkowo na allegro i w sklepie internetowym Avon.

Używam tego produktu od: 2 lat (w miedzy czasie używałam inne sera)
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i jestem w trakcie 3

Chcesz pochwalić mikaanaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Zakupiłam ten olejek za namową koleżanki i przez wzgląd na to, że był dostępny w promocji w katalogu.

PLUSY:
    * idealnie pomaga w rozczesywaniu włosów;
    * ładnie nabłyszcza włosy;
    * wygodna pompa pomaga w dozowaniu produktu;
    * przezroczyste opakowanie pomaga w orientacji, ile produktu nam zostało;
    * ma super ładny, zmysłowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach;
    * szybko się wchłania;
    * pozostawia włosy idealnie miękkie i delikatne w dotyku;
    * nie obciąża włosów.

Minusów do tej pory nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mało arganu w arganie
  • Plusy:

+ ładnie pachnie

+ estetyczny wygląd, przeźroczysta buteleczka pokazuje ile produktu zużywamy

+ wygodna pompka - nakładasz tyle produktu ile chcesz

+ idealna konsystencja - nie za bardzo lejąca się ale też nie za gęsta

+ dobrze się rozprowadza po włosach i dość szybko wchłania

+ przy dostosowaniu odpowiedniej dawki do włosów i nakładaniu odżywki od połowy długości nie obciążała włosów, nakładam go zaraz po umyciu - zazwyczaj rano, ale zdarzało się że myłam włosy wieczorem i rano nie były one tłuste

+ pomocny przy rozczesywaniu - byłam na kilku weselach i imprezach podczas których włosy były kręcone, mocno lakierowane itp. a na drugi dzień dzięki tej kuracji włosy rozczesały się bez płaczu z mojej strony

+ często w promocji

+ łatwo dostępny

+ wygładza włosy, nabłyszcza

Minusy:

- olejek nazywa się arganowym a to działanie jest znikome, powinno czuć się mega nawilżenie a takiego efektu nie ma

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnił oczekiwań
  • Mam długie, proste, zdrowe włosy , jednak końcówki mimo ,iż nierozdwojone to wymagają wsparcia. Prawie wszystkie szampony obciążają mi włosy, więc bałam się siegnąć po jakikolwiek olejek. Zdecydowałam sie na Goodbye damage Fructis i byłam bardzo zadowolona. Lubię wypróbowywać nowe kosmetyki i za namową siostry, która ma kręcone, zupełnie inne włosy niż moje-zakupiłam tą kurację z Avon. Moje spostrzeżenia ponizej..Plusy: zapach Minusy: bardzo obciążał moje włosy, brak jakiegokolwiek efektu poprawy końcówek czy też nawilżenia włosów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić moniczka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamiennik jedwabiu
  • Wcale się nie dziwię średniej ocenie tego olejku. Niestety olej arganowy zawarty w tym produkcie stanowi znikome ilości, więc nie ma tak mocnego działania jak 100% olej arganowy. Nie byłam co do niego przekonana, jednak po pierwszej aplikacji myślę, że nie jest on taki zły.

plusy:
    + łatwość w rozczesywaniu
    +chwilowa ulga dla suchych i zniszczonych włosów
    +piękny zapach
    + cena (12,99pln)

minusy:
    - niestety nie poprawia kondycji włosów

Mimo tego, że nie spełnił moich oczekiwań co do poprawienia kondycji suchych i zniszczonych włosów, to myślę, że jest idealnym produktem do pielęgnacji włosów farbowanych i normalnych oraz przy problemach z rozczesywaniem. Dla mnie jest on świetną alternatywą dla jedwabiu. Niestety przy regeneracji zniszczonych włosów polecam prawdziwy olej arganowy (79pln/100ml) lub olej avocado (43pln/100ml).Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić edith95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Jak dla mnie po prostu słaby kosmetyk.
    Zapach ładny, ale działanie niewielkie.
    Używam tylko czasami, na mocno wykończone końcówki. Chyba po to, żeby je troszkę chronić, a nie ratować.
    Może moja opinia wywodzi się stąd, że nie zużyłam całego kosmetyku, ale miałam nadzieję na jednak jakieś odżywcze właściwości.
    Używać będę dalej i daj Boże, żebym opinię zmieniła.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić eldob za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie dla mnie
  • Zalety:

Opakowanie - Widać ile zostało jeszcze do końca produktu oraz pompka która w odpowiedniej ilości dozuje produkt.
    Wydajność - Zdjęcia ukazują zużycie produktu przez pół roku.
    Cena - w promocji można go zdobyć za 12 zł.
    Zapach
    Wady:
    Niestety mam wrażenie że ten olejek nie robi zbyt dużo z moimi włosami. Jedyne co to łatwiej mi się po nim rozczesuje włosy, a nie takie było jego przeznaczenie podczas zakupu.
    Mam wrażenie że używam go z przyzwyczajenia.

Chcesz pochwalić MDTM za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie jest mój KWC
  • Na moich włosach sie nie sprawdził :/ lecz ma kilka zalet
    Plusy:
    + łatwo dostępny
    + wydajny
    + poręczne opakowanie
    + cena (kupiłam w promocji za 10.99)
    + dobrze wpływa na końcówki

Minusy:
    - praktycznie NIE DZIAŁA na włosy (z wyjątkiem końcówek)
    - wysusza skalp
    - obciąża włosy

Ogólnie mówiąc: Warto wypróbować gdy jest promocja na ten produkt, ponieważ każde włosy potrzebują czegoś innego :/Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natalia_004 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij