Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• Najlepszy z całej serii
  • Serum idealnie sprawdza się do moch przesuszonych,farbowanych włosów. Aplikuję ok.3 pompki od polowy długości i jak na moje włosy długości za ucho jest to wręcz nadmierna ilość, mimo to produkt nie obciąża i nie przetluszcza ich. Końcówki mniej się rozdwajają a włosy na długości pięknie błyszczą, są lejące i łatwe do ułożenia. Zapach jest przyjemny i nienachalny. Kupuję regularnie bo produkt pomaga moim włosom pozostać w dobrej kondycji mimo farbowania. Produkt lubię także za wygodną pompkę i troche ciężkie, szklane opakowanie. Cena w promocji - ok 10zł.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić moninika za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• No nie wiem
  • Mimo, że do końca zużyłam ten produkt, to nie rozgryzłam zasady jego działania. Raz nałożony działał cuda, włosy mięciutkie i ujarzmione, a już za kolejnym razem puch i busz...Dodam, że nie zmieniałam nic w swoim zestawie pielęgnacyjnym do włosów, a tego serum używałam sporadycznie.
    Niemniej wygodne opakowanie, ładny zapach i te efekty w dobre dni przemawiają na plus dla tego serum.

Na pewno polecam wypróbować

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Używam tego serum już bardzo długo, jestem zadowolona z jego działa. Włosy po nim się fajnie rozczesują, są miękkie i dobrze się układają. Minusem jest ilość produktu za tą cene.

Chcesz pochwalić aleksandra8969 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobryr, ale są lepsze
  • Uzywałam tego serum przez dłuższy okres czasu i faktycznie daje on dobre efekty: włosy są miękkie, odżywione. Jednak za tą samą cenę można dostać produkty o większej pojemności i nawet lepszej jakości.
    Podsumowując do momentu odkrycia nowego kosmetyku, ten był moim ulubionym.

Używam tego produktu od: około pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nati925 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre serum
  • Serum jest świetne na całą długość! Po aplikacji włosy są nawilżone, miękkie, lśniące. Końcówki nie są już takie suche. Używam go regularnie i na pewno nie zamienię na inny produkt.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 7 całych

Chcesz pochwalić Iwcia14161 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre serum na końcówki
  • Produkty z avonu zamawiam rzadko, ponieważ w większości nie spełniają one moich oczekiwań. Z tym serum jest jednak troszeczkę inaczej . Idealnie zabezpiecza końcówki moich włosów. Zapobiega puchowi, rozdwajaniu, zapobiega tworzeniu się białych kulek na końcówkach. Nie obciąża ich, nie powoduje, że końce są przetłuszczone. Końcówki stają się gładkie i nie są przesuszone. Oczywiście serum nie odbuduje nam zniszczonych końców - do tego nadają się jedynie nożyczki, ale doskonale zapobiega powstawaniu zniszczeniom. Szczególnie wydajne, używając go 3x w tyg przez trzy miesiące zużyłam jedynie połowę opakowania. Ma ładny nienachalny zapach. Fajne poręczne opakowanie, które po zuzyciu produktu na pewno mi do czegos posłuży. Serum będzie szczególnie pomocne jeżeli poddajemy nasze włosy zabiegom z uzyciem ciepła np. suszenie, prostowanie.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na końcówki
  • Olejek jest niezbędny w pielęgnacji moich włosów. Nie wyobrażam sobie jak moje włosy wyglądałyby bez niego.

Nakładam go na końcówki czyli w moim przypadku około 15 cm, aby uniknąć przetłuszczenia u nasady. Nie stosuje na mokre ani wilgotne włosy jak nakazuje producent, bo efektu wtedy nie widzę. Używam po dokładnym wyschnięciu włosów.

* znakomicie wygładza
    * ujarzmia suche końce, przeciwdziała ich puszeniu
    * nadaje blask
    * włosy stają się natychmiastowo miękkie
    * kiedy po jego użyciu na suche włosy zwiąże na noc luźnego warkocza osiągam piękne, błyszczące fale
    * NIE OBCIĄŻA
    * włosy wyglądają zdecydowanie na zdrowsze
    * szklana butelka z pompką jest bardzo wygodna - produkt z łatwością można wydostać do samego końca
    * bardzo wydajny - jedno opakowanie starcza na około 3-4 miesiące

Polecam wszystkim dziewczynom, które mają długie włosy , a ich końcówki potrzebują blasku i nawilżenia. Sprawdzi się doskonale

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny!
  • Moja opinia:
    Opakowanie: szklane, co w tym przypadku jest minusem. Produkt jest tłusty przez co jeszcze łatwiej go upuścić. Pompka za to nie sprawiała mi kłopotów, produkt zamknięty dodatkowo w niebieskim, kartonowym pudełku. Bardzo ładna szata kolorystyczna ;-)
    Konsystencja: typowa dla oleju - tłusta, ale nie obciąża włosów. Dodatkowym atutem olejku jest zapach - strasznie przypadł mi do gustu
    Wydajność: buteleczka wystarczyła mi na ok. miesiąca - dwóch (30 ml). Jednorazowo po każdym myciu nakładam na całe, jeszcze mokre włosy jakieś dwie - trzy pompki.
    Dostępność: w katalogach Avon, na promocji dostaniemy już za 10 - 12 zł
    Działanie: producent zapewnia nawilżenie, łatwość układania, miękkość, blask etc. Ja osobiście uważam, że olejek przede wszystkim działa i widzę to kiedy dobiłam dna i odstawiłam produkt - moje włosy po prostu się go domagają W jakiś sposób na pewno wpływa na wspomnianą łatwość układania, włosy były dobrze nawilżone, miękkie i pachnące. Włosy nie są po produkcie ani tłuste ani obciążone.
    Podsumowując: poza szklaną buteleczką nic złego na temat tego produktu nie znalazłam i na pewno kupię ponownie. Na moich włosach olejek sprawdził się świetnie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Chcesz pochwalić joannalifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału.
  • Tyle osób mi go polecało, wychwalało, że tak dobrze działa na włosy. Teraz żałuję, że udało im się mnie namówić na ten zakup.
    Minusy:
    *niewydajny
    *w ogóle nic nie robi pozytywnego z włosami
    *kilka razy dzięki niemu włosy były tłuste i wyglądały, jakbym ich przez tydzień nie myła
    *jak na taką buteleczkę cena zbyt zawyżona

Plusy:
    *ładny zapach
    *całkiem wygodnie się go nakładało na włosy

Używam tego produktu od: wystarczył mi na max.5-6 aplikacji
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na końcówki, ale nie mój ideał
  • Dobry olejek do zabezpieczania koncowek, nablyszczania wlosow, ale jakos mnie nie urzekl.

+ ładny zapach
    + ladnie nablyszcza wlosy
    + wizualnie poprawia ich stan
    + wygladza
    + bardzo zwarta konsystencja
    + wydajny (jak kazdy produkt tego typu)
    + ladny design opakowania

- cena
    - trzeba uwazac z iloscia, bo latwo obciazyc wlosy

Nadal szukam ideału

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?