Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• Najlepszy na końcówki
  • Olejek jest niezbędny w pielęgnacji moich włosów. Nie wyobrażam sobie jak moje włosy wyglądałyby bez niego.

Nakładam go na końcówki czyli w moim przypadku około 15 cm, aby uniknąć przetłuszczenia u nasady. Nie stosuje na mokre ani wilgotne włosy jak nakazuje producent, bo efektu wtedy nie widzę. Używam po dokładnym wyschnięciu włosów.

* znakomicie wygładza
    * ujarzmia suche końce, przeciwdziała ich puszeniu
    * nadaje blask
    * włosy stają się natychmiastowo miękkie
    * kiedy po jego użyciu na suche włosy zwiąże na noc luźnego warkocza osiągam piękne, błyszczące fale
    * NIE OBCIĄŻA
    * włosy wyglądają zdecydowanie na zdrowsze
    * szklana butelka z pompką jest bardzo wygodna - produkt z łatwością można wydostać do samego końca
    * bardzo wydajny - jedno opakowanie starcza na około 3-4 miesiące

Polecam wszystkim dziewczynom, które mają długie włosy , a ich końcówki potrzebują blasku i nawilżenia. Sprawdzi się doskonale

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny!
  • Moja opinia:
    Opakowanie: szklane, co w tym przypadku jest minusem. Produkt jest tłusty przez co jeszcze łatwiej go upuścić. Pompka za to nie sprawiała mi kłopotów, produkt zamknięty dodatkowo w niebieskim, kartonowym pudełku. Bardzo ładna szata kolorystyczna ;-)
    Konsystencja: typowa dla oleju - tłusta, ale nie obciąża włosów. Dodatkowym atutem olejku jest zapach - strasznie przypadł mi do gustu
    Wydajność: buteleczka wystarczyła mi na ok. miesiąca - dwóch (30 ml). Jednorazowo po każdym myciu nakładam na całe, jeszcze mokre włosy jakieś dwie - trzy pompki.
    Dostępność: w katalogach Avon, na promocji dostaniemy już za 10 - 12 zł
    Działanie: producent zapewnia nawilżenie, łatwość układania, miękkość, blask etc. Ja osobiście uważam, że olejek przede wszystkim działa i widzę to kiedy dobiłam dna i odstawiłam produkt - moje włosy po prostu się go domagają W jakiś sposób na pewno wpływa na wspomnianą łatwość układania, włosy były dobrze nawilżone, miękkie i pachnące. Włosy nie są po produkcie ani tłuste ani obciążone.
    Podsumowując: poza szklaną buteleczką nic złego na temat tego produktu nie znalazłam i na pewno kupię ponownie. Na moich włosach olejek sprawdził się świetnie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Chcesz pochwalić joannalifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału.
  • Tyle osób mi go polecało, wychwalało, że tak dobrze działa na włosy. Teraz żałuję, że udało im się mnie namówić na ten zakup.
    Minusy:
    *niewydajny
    *w ogóle nic nie robi pozytywnego z włosami
    *kilka razy dzięki niemu włosy były tłuste i wyglądały, jakbym ich przez tydzień nie myła
    *jak na taką buteleczkę cena zbyt zawyżona

Plusy:
    *ładny zapach
    *całkiem wygodnie się go nakładało na włosy

Używam tego produktu od: wystarczył mi na max.5-6 aplikacji
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na końcówki, ale nie mój ideał
  • Dobry olejek do zabezpieczania koncowek, nablyszczania wlosow, ale jakos mnie nie urzekl.

+ ładny zapach
    + ladnie nablyszcza wlosy
    + wizualnie poprawia ich stan
    + wygladza
    + bardzo zwarta konsystencja
    + wydajny (jak kazdy produkt tego typu)
    + ladny design opakowania

- cena
    - trzeba uwazac z iloscia, bo latwo obciazyc wlosy

Nadal szukam ideału

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry kosmetyk w rozsądnej cenie
  • Stosuję tylko na końcówki i jestem bardzo zadowolona. Nie są tak przesuszone i zniszczone jak zwykle.

+ dobrze nawilża i nabłyszcza końcówki włosów
    + baaardzo wydajny (na końcówki wystarczy dosłownie niewielka kropelka)
    + wygodne opakowanie z pąpką (ułatwia dozowanie odpowiednich ilości)
    + przyjemny zapach
    + rozsądna cena (na promocji w Avonie za 10,99)

- (jedyny, jakiego się dopatrzyłam) jeśli nałożę go za dużo, włosy szybko się przetłuszczają

Chcesz pochwalić agitatorzy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej
  • Był to mój pierwszy olejek arganowy, stosowałam go niewielkie ilości na włosy od ucha w dół. Fajnie wygładzał, trochę poprawia kondycje. Ma przyjemny zapach.
    Jednak teraz, kiedy mam porównanie wypada on średnio. Zwłaszcza za taką cenę.

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić kin28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Zapach wspaniały, opakowanie bardzo wydajne, skuteczność rewelacja, włosy są błyszczące, odżywione, pachnące a cena jest przystępna, dla mnie hit poprostu

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić magdalenka220 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie idealny
  • Zawsze do niego wracam

plusy
    +ogranicza puszenie się włosów i to sprawia, że to mój ideał
    +ładny zapach
    +łatwe rozczesywnie włosów
    + bardzo wydajny

Minusów brak

Używam tego produktu od: 1,5 lat

Chcesz pochwalić judia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Kupiłam go z myślą o zabezpieczeniu końców , miał mi pomóc rozczesać straszne kołtuny . I rzeczywiście to zrobił . Nie należy się spodziewać niesamowitej poprawy kondycji włosów . Tego nie zrobi . Cena odpowiednia do jakości , ja kupiłam za 14 zł a do tego cudownie pachnie . Na pewno jeszcze u mnie zawita

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić Blablak29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez cudów, ale fajny
  • Nie spodziewałam się po tym olejku żadnych cudów, ponieważ do tej pory nie byłam fanką kosmetyków Avon.
    Ale jednak trochę się polubiliśmy

Używam po myciu,na mokre włosy przed rozczesaniem i moje wiecznie splątane kołtuny rozczesują się wspaniale. Za to olbrzymi plus.
    Nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób wpływał na końcówki czy ogólny wygląd włosów, ale:

-pachnie przepięknie,
    -ułatwia rozczesywanie
    -nie obciąża
    -jest bardzo wydajny, wystarczy 1 psiknięcie

Gdyby do tego wszystkiego wpływał zbawiennie na kondycje włosów byłby ideałem, a tak daję mu 3 mocne gwiazdki
    Jak nie znajdę nic lepszego - wrócę do tego.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?