Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• bez cudów, ale fajny
  • Nie spodziewałam się po tym olejku żadnych cudów, ponieważ do tej pory nie byłam fanką kosmetyków Avon.
    Ale jednak trochę się polubiliśmy

Używam po myciu,na mokre włosy przed rozczesaniem i moje wiecznie splątane kołtuny rozczesują się wspaniale. Za to olbrzymi plus.
    Nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób wpływał na końcówki czy ogólny wygląd włosów, ale:

-pachnie przepięknie,
    -ułatwia rozczesywanie
    -nie obciąża
    -jest bardzo wydajny, wystarczy 1 psiknięcie

Gdyby do tego wszystkiego wpływał zbawiennie na kondycje włosów byłby ideałem, a tak daję mu 3 mocne gwiazdki
    Jak nie znajdę nic lepszego - wrócę do tego.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Plusy:
    - dostępność
    - cena - często jest w promocji
    - ładnie nabłyszcza włosy
    - dobrze sprawdza się stosowany na suche włosy

Minusy:
    - opakowanie - ciężko wydobyć kosmetyk do końca, pompka często się zacina
    - brak efektów, które obiecuje producent
    - zero działania po nałożeniu na mokre włosy, jak się puszyły tak się puszą
    - ujarzmia suche włosy, jednak krótkotrwale

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Badhairday za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam olejki do włosów z Avon!
  • Z tego co się orientuję Avon posiada w ofercie 3 wersje olejków do włosów - miałam wszystkie i każdy spełnił moje oczekiwania:

- wygładzają wlosy
    - chronią przed wysokimi temepraturami
    - są wydajne - wystarczy już niewielka ilość aby nawilżyc wlosy
    - przyjemnie pachną

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić BeBetty za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z dotychczas używanych
  • jest świetny!! w składzie ma nawilżacze i lekkie silikony zmywalne za pomocą zwykłego szamponu dzięki czemu chroni przed uszkodzeniami i nawilża. uratował moje włosy po trzykrotnym rozjaśnianiu, z "kopy siana" w miesiąc uzyskałam dość zdrowo wyglądające włoski, MÓJ NUMER 1!
    polecam szczególnie do bardzo zniszczonych włosów w połączeniu z odżywką i szamponem z tej samej serii

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół opakowania

Chcesz pochwalić plnylala1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Bardzo dobry jest ten olejek. Jeden z tych produków, do których wracam i zawsze mam w zestawie. Naprawdę jest dobry. Oczywiście należy pamiętać, ze jest to olejek i nie należy przedawkować. Zresztą opakowanie nie bez powodu zaopatrzone jest w dozownik. Działa zresztą bez zarzutu do wyczerpania produktu. Włosy są wygładzone, nawilżone, końcuwki nie rozdwajają się, dobrze się układają, nie puszą się. Jest też bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: od 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • luubię
  • Świetny kosmetyk, nawilża i wygładza włoski!
    Końcówki wyglądają zdrowiej, a włosy są lśniące.

Mały minusik za to, że czasami obciąża moje włosy, więc używam go raz, dwa razy w tygodniu.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić kraszynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super kosmetyk
  • Olejek jest idealny do włosów suchych i podniszczonych, natychmiast, juz po pierwszym zastosowaniu daje efekt - włosy są lśniące, nawilżone, miękkie, wygldają zdrowo i pięknie.
    Przy regularnym stosowaniu naprawdę szybko poprawia stan włosów, odżywia i odbudowuje.
    Używając go nie potrzebowałam żadnych innych odżywek żeby moje włosy były piękne i zdrowe.
    Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić stokrottka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have
  • Jako, ze jestem konsultantka to często kupuje rozne produkty żeby najpierw przetestować je na sobie, a potem polecić lub odradzić moim klientkom.
    Wybor padl tym razem na Advance Techniques 360 Nourischment Moroccan Argan Oil.
    Przyznam szczerze, ze jestem mile zaskoczona, bo olejek ten sprawdza się na moich włosach bardzo dobrze, a dodam, ze moje wlosy szybko się przetluszczaja i latwo je obciazyc. W efekt naprawienia rozdwojonych koncowek nie wierze, na to pomoze tylko podcięcie wlosow.
    Plusy:
    + wygladza wlosy
    + nadaje im połysk, wlosy sa miękkie w dotyku
    + ujazmia napuszone koncowki/zabezpiecza je (dzięki niemu nie używam już prostownicy na konce jupi)
    + slicznie pachnie
    + jest wydajny, ma gesta konsystencje-zolty kolor (wystarcza jedno nacisniecie pompki i voila)
    + przyzwoita szklana buteleczka z pompka
    + cena w promocji £2.99

Używam tego produktu od: ok 3 miesiace przy myciu wlosow co drugi dzien
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie zuzyte + 2 kupione w zapasie czekaja w szafce

Chcesz pochwalić Kamila_Blondi za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialne!!!
  • Serum jest genialne, dodam, że używałam już chyba wszystkich olejków do włosów i to jest jednym z lepszych ! Włosy sa tak miękkie, że aż miło.
    plusy:
    + świetny zapach
    +bardzo mięciutkie włosy
    +nawilżone końcówki
    +solidne opakowanie z pompką
    +nie obciąża włosów
    +cena (10,90zł w promocji)

minusy? jak narazie nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić diamencik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubieńców.
  • Do kosmetyków z Avon miałam dostęp od... zawsze. Trafiły sie buble i perełki i to jest właśnie jedna z nich.

Opakowanie : bardzo fajna, szklana buteleczka o pojemności 30 ml. To sporo, jak na serum do końcówek, przynajmniej według mnie. Producent postarał się o pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu.

Konsystencja : typowa jak dla serum. Oleista, i taka gęsta.

No i przejdźmy do działania :
    Moje kryteria według wszystkich ser jest proste-ma zabezbieczać końcówki przed rozdwajaniem sie oraz przed czynnikami zewnętrznymi. Nie wierzę w to, że zregeneruje lub zcali końcówki. Na regenerację jest w nim za dużo silikonów. Ale nie o to chodzi, w końcu to sylikony zabezpieczają końcówki.
    Bardzo polubiłam się z tym serum. Używałam go jeszcze zanim wkroczyłam w świat blogosfery i wizażu. Już wtedy je lubiłam. I tak mi zostało do tej pory. Wiadomo, inne sera i jedwabie też sie przeplotywały ale obecnie mam już jego trzecią buteleczkę. Jest baaaardzo wydajny i starcza mi na długo a nakładam go zawsze po umyciu głowy (myję włosy co dwa dni). Wystarczą dwie pompki, wiecej może obciążać. Końcówki zabezpiecza bardzo dobrze, nabłyszcza i ujażmia je. Pomaga w rozczesywaniu. Ja jestem z niego zadowolona i naprawdę go lubię.

Z dostępnością może być problem. Ale myślę, że większość osób już teraz ma dostęp do konsultantek Avon. :p można je kupić dodatkowo na allegro i w sklepie internetowym Avon.

Używam tego produktu od: 2 lat (w miedzy czasie używałam inne sera)
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i jestem w trakcie 3

Chcesz pochwalić mikaanaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij