Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil (Odżywcza kuracja z marokańskim olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez SweetDarling07

Olejek arganowy występujący tylko w południowo - zachodnim Maroko, używany w najlepszych profesjonalnych kosmetykach do pielęgnacji włosów, teraz w Avon! Odkryj moc Marokańskiego olejku arganowego, dzięki któremu odzyskasz 5 oznak zdrowych włosów:
- siła,
- natychmiastowy blask,
- kusząca miękkość,
- jedwabista gładkość,
- łatwość układania.
Kuracja z marokańskim olejkiem arganowym daje niesamowite efekty-wystarczy tylko kilka kropli, a włosy staja się jedwabiste, miękkie i pełne blasku.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie dłonią na wilgotnych lub osuszonych ręcznikiem włosach. Układaj jak zwykle. Bez spłukiwania.

• najlepszy z dotychczas używanych
  • jest świetny!! w składzie ma nawilżacze i lekkie silikony zmywalne za pomocą zwykłego szamponu dzięki czemu chroni przed uszkodzeniami i nawilża. uratował moje włosy po trzykrotnym rozjaśnianiu, z "kopy siana" w miesiąc uzyskałam dość zdrowo wyglądające włoski, MÓJ NUMER 1!
    polecam szczególnie do bardzo zniszczonych włosów w połączeniu z odżywką i szamponem z tej samej serii

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół opakowania

Chcesz pochwalić plnylala1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Bardzo dobry jest ten olejek. Jeden z tych produków, do których wracam i zawsze mam w zestawie. Naprawdę jest dobry. Oczywiście należy pamiętać, ze jest to olejek i nie należy przedawkować. Zresztą opakowanie nie bez powodu zaopatrzone jest w dozownik. Działa zresztą bez zarzutu do wyczerpania produktu. Włosy są wygładzone, nawilżone, końcuwki nie rozdwajają się, dobrze się układają, nie puszą się. Jest też bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: od 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • luubię
  • Świetny kosmetyk, nawilża i wygładza włoski!
    Końcówki wyglądają zdrowiej, a włosy są lśniące.

Mały minusik za to, że czasami obciąża moje włosy, więc używam go raz, dwa razy w tygodniu.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ponad 5

Chcesz pochwalić kraszynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super kosmetyk
  • Olejek jest idealny do włosów suchych i podniszczonych, natychmiast, juz po pierwszym zastosowaniu daje efekt - włosy są lśniące, nawilżone, miękkie, wygldają zdrowo i pięknie.
    Przy regularnym stosowaniu naprawdę szybko poprawia stan włosów, odżywia i odbudowuje.
    Używając go nie potrzebowałam żadnych innych odżywek żeby moje włosy były piękne i zdrowe.
    Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić stokrottka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have
  • Jako, ze jestem konsultantka to często kupuje rozne produkty żeby najpierw przetestować je na sobie, a potem polecić lub odradzić moim klientkom.
    Wybor padl tym razem na Advance Techniques 360 Nourischment Moroccan Argan Oil.
    Przyznam szczerze, ze jestem mile zaskoczona, bo olejek ten sprawdza się na moich włosach bardzo dobrze, a dodam, ze moje wlosy szybko się przetluszczaja i latwo je obciazyc. W efekt naprawienia rozdwojonych koncowek nie wierze, na to pomoze tylko podcięcie wlosow.
    Plusy:
    + wygladza wlosy
    + nadaje im połysk, wlosy sa miękkie w dotyku
    + ujazmia napuszone koncowki/zabezpiecza je (dzięki niemu nie używam już prostownicy na konce jupi)
    + slicznie pachnie
    + jest wydajny, ma gesta konsystencje-zolty kolor (wystarcza jedno nacisniecie pompki i voila)
    + przyzwoita szklana buteleczka z pompka
    + cena w promocji £2.99

Używam tego produktu od: ok 3 miesiace przy myciu wlosow co drugi dzien
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie zuzyte + 2 kupione w zapasie czekaja w szafce

Chcesz pochwalić Kamila_Blondi za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialne!!!
  • Serum jest genialne, dodam, że używałam już chyba wszystkich olejków do włosów i to jest jednym z lepszych ! Włosy sa tak miękkie, że aż miło.
    plusy:
    + świetny zapach
    +bardzo mięciutkie włosy
    +nawilżone końcówki
    +solidne opakowanie z pompką
    +nie obciąża włosów
    +cena (10,90zł w promocji)

minusy? jak narazie nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić diamencik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubieńców.
  • Do kosmetyków z Avon miałam dostęp od... zawsze. Trafiły sie buble i perełki i to jest właśnie jedna z nich.

Opakowanie : bardzo fajna, szklana buteleczka o pojemności 30 ml. To sporo, jak na serum do końcówek, przynajmniej według mnie. Producent postarał się o pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu.

Konsystencja : typowa jak dla serum. Oleista, i taka gęsta.

No i przejdźmy do działania :
    Moje kryteria według wszystkich ser jest proste-ma zabezbieczać końcówki przed rozdwajaniem sie oraz przed czynnikami zewnętrznymi. Nie wierzę w to, że zregeneruje lub zcali końcówki. Na regenerację jest w nim za dużo silikonów. Ale nie o to chodzi, w końcu to sylikony zabezpieczają końcówki.
    Bardzo polubiłam się z tym serum. Używałam go jeszcze zanim wkroczyłam w świat blogosfery i wizażu. Już wtedy je lubiłam. I tak mi zostało do tej pory. Wiadomo, inne sera i jedwabie też sie przeplotywały ale obecnie mam już jego trzecią buteleczkę. Jest baaaardzo wydajny i starcza mi na długo a nakładam go zawsze po umyciu głowy (myję włosy co dwa dni). Wystarczą dwie pompki, wiecej może obciążać. Końcówki zabezpiecza bardzo dobrze, nabłyszcza i ujażmia je. Pomaga w rozczesywaniu. Ja jestem z niego zadowolona i naprawdę go lubię.

Z dostępnością może być problem. Ale myślę, że większość osób już teraz ma dostęp do konsultantek Avon. :p można je kupić dodatkowo na allegro i w sklepie internetowym Avon.

Używam tego produktu od: 2 lat (w miedzy czasie używałam inne sera)
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i jestem w trakcie 3

Chcesz pochwalić mikaanaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Zakupiłam ten olejek za namową koleżanki i przez wzgląd na to, że był dostępny w promocji w katalogu.

PLUSY:
    * idealnie pomaga w rozczesywaniu włosów;
    * ładnie nabłyszcza włosy;
    * wygodna pompa pomaga w dozowaniu produktu;
    * przezroczyste opakowanie pomaga w orientacji, ile produktu nam zostało;
    * ma super ładny, zmysłowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach;
    * szybko się wchłania;
    * pozostawia włosy idealnie miękkie i delikatne w dotyku;
    * nie obciąża włosów.

Minusów do tej pory nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mało arganu w arganie
  • Plusy:

+ ładnie pachnie

+ estetyczny wygląd, przeźroczysta buteleczka pokazuje ile produktu zużywamy

+ wygodna pompka - nakładasz tyle produktu ile chcesz

+ idealna konsystencja - nie za bardzo lejąca się ale też nie za gęsta

+ dobrze się rozprowadza po włosach i dość szybko wchłania

+ przy dostosowaniu odpowiedniej dawki do włosów i nakładaniu odżywki od połowy długości nie obciążała włosów, nakładam go zaraz po umyciu - zazwyczaj rano, ale zdarzało się że myłam włosy wieczorem i rano nie były one tłuste

+ pomocny przy rozczesywaniu - byłam na kilku weselach i imprezach podczas których włosy były kręcone, mocno lakierowane itp. a na drugi dzień dzięki tej kuracji włosy rozczesały się bez płaczu z mojej strony

+ często w promocji

+ łatwo dostępny

+ wygładza włosy, nabłyszcza

Minusy:

- olejek nazywa się arganowym a to działanie jest znikome, powinno czuć się mega nawilżenie a takiego efektu nie ma

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnił oczekiwań
  • Mam długie, proste, zdrowe włosy , jednak końcówki mimo ,iż nierozdwojone to wymagają wsparcia. Prawie wszystkie szampony obciążają mi włosy, więc bałam się siegnąć po jakikolwiek olejek. Zdecydowałam sie na Goodbye damage Fructis i byłam bardzo zadowolona. Lubię wypróbowywać nowe kosmetyki i za namową siostry, która ma kręcone, zupełnie inne włosy niż moje-zakupiłam tą kurację z Avon. Moje spostrzeżenia ponizej..Plusy: zapach Minusy: bardzo obciążał moje włosy, brak jakiegokolwiek efektu poprawy końcówek czy też nawilżenia włosów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić moniczka82 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij