Maybelline, Instant Age Rewind (Korektor wygladzajacy)

Powiększ Maybelline, Instant Age Rewind (Korektor wygladzajacy)

Zgłoszony przez MdM

Widocznie wygladzone drobne zmarszczki wokol oczu. Natychmiast.
`Wymazuje` podkrazone oczy, since, obwodki. Ekskluzywny aplikator wypelnia i wygladza.
 Super skoncentrowana formula z owocow Goji i Haloxylu redukuje cienie i pozwala sincom zniknac.
 Wrazliwa skora wokol oczu jest jak nowo narodzona.
 Dostepny w 2 odcieniach.

Cena: 30zł / 6,8ml
/s/

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Mega krycie
  • Mam odcień light
    +m ega super krycie. Kryje zarówno pryszcze, zaczerwienienia, podkówki pod oczyma a nawet malinki
    +nie uczula
    +nie waży się
    +aplikacja jest efektowna, aczkolwiek jak dla mnie srednio higieniczna
    +wydajny

-lekko drogawy
    -nie wiem czy jest dostępny w Polsce

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem..
  • Korektor ten jest dość szeroko znany i pożądany w blogosferze, dlatego właśnie ze względu wszystkich ohów i ahów kupiłam go. Jako że DM mam pod nosem, wybrałam się po korektor, zapłaciłam za niego coś ok 6-7€. Są dwa kolory do wyboru, jeden różowy drugi bardziej beżowy. Ze względu na kolor skóry wybrałam ten drugi.

Wygląda ona bardzo ciekawie, opakowanie ma fajnie przemyślane, ponieważ rzeczywiście stosując go pod oczy nie da się z nim przesadzić, ładnie kryje moje cienie pod oczami, nie roluje się w ciągu dnia ani nie podkreśla drobnych załamań. Jednak z drugiej strony mam wrażenie, że po nałożeniu go na skórę pod oczami, po prostu ją obciąża, czuję go i ogólnie odczuwam jego ciężkość w ten sposób, jakbym sobie nałożyła pod oczami olej -.-

Na skórze twarzy nie jest inaczej, nakładając go punktowo na jakieś niedoskonałości odczuwałam go identycznie jak pod oczami.

Dlatego nie, na pewno nie wrócę do niego ponownie.

Używam tego produktu od: styczeń 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno zmęczone do połowy

Chcesz pochwalić katharsis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy średniopółkowy korektor pod oczy.
  • Mam problem z ciemnymi podkówkami pod oczami, dlatego korektor to mój kosmetyk numer jeden

Na korektor Maybelline trafiłam przypadkiem i poczułam, jak mnie kusi tym śmiesznym opakowaniem z gąbeczką. Kupiłam najjaśniejszy odcień i teraz, pod koniec opakowania, nie żałuje poczynionego zakupu

Aplikacja tą śmieszną gąbką z włoskami jest łatwa i przyjemna. Wystarczą trzy kropki pod okiem, wklepanie kosmetyku i gotowe - ciemne obwódki znikają jak wymazane gumką. Korektor jest lekki, nie wchodzi w zmarszczki i załamania skóry. W ciągu dnia nie zmienia koloru i nie znika ze skóry. Praktycznie przez cały dzień mogę cieszyć się jednolitą skórą bez plam pod oczami.

Mimo tego, że to kosmetyk po oczy stosuję go tez na twarz - dobrze radzi sobie z przebarwieniami czy niespodziankami.

Jak wykończę to opakowanie na pewno kupie ponownie, bo to najlepszy korektor pod oczy ze średniej półki

Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porzadku
  • Kupilam go bo mowili o nim wszyscy a mi podobalo sie bardzo to originalne opakowanie.Aplikacja tego korektora to czysta przyjemnosc! Gabeczka jest bardzo mieciutka i odpowiednio dawkuje kosmetyk pod oczami.Nigdy nie wychodzi za duzo,a i to co raz wyjdzie na gabeczke mozna spokojnie stosowac z 3-4 razy co czyni kosmetyk naprawde mega wydajnym Jesli chodzi o krycie-nie jest to korektor z jakims mega kryciem-bardzo leciutki,zadnych wiekszych niespodzianek na twarzy napewno nie przykryje,moim zdaniem strikte pod oczy Nie jest zupelnie matowy ale tez nie blyszczy drobinkami ,to takie cos pomiedzy,satynowe wykonczenie.Choc ma tylko 3 kolory do wyboru to sa one bardzo dobrze przemyslane,zadnych pomaranczowych tylko bez w roznych odcieniach bardziej zolty czy bardziej rozowy.Gwiazdke zdecydowanie odejmuje za trwalosc! Po kilku godzinach nie ma po nim sladu a spodziewalam sie duzo lepszego wyniku

Używam tego produktu od: ok 2 mce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • 130 Medium
  • Mam mieszane uczucia co do tego korektora. Z jednej strony: lekki, dobrze kryjący i nie widoczny produkt. Bardzo lubię jego konsystencję. Używanie go to czysta przyjemność. Idealnie stapia się ze skórą. Nie waży się, nie roluję, szybko zasycha w półmatową wartewkę. I ta jego największa zaleta jest też jego największą wadą, bo wysusza lekko skórę po oczami i podkreśla zmarszczki. A tego wybaczyć nie mogę. Jeszcze kilka tygodni temu nie miałam pojęcia o istnieniu tych linii pod moimi oczami, które pokazał mi Maybelline. Ehh... i jak żyć? Z cieniami czy zmarszczkami, których niby nie ma, a po korektorze jednak są?

Używam tego produktu od: styczeń 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kusum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,bardzo dobry,najlepszy.
  • Podpisuje sie pod recenzja MdM
    Posiadam dwa odcienie:

*MEDIUM-uzywam do twarzy,idealnie pokrywa skore bez efektu maski,perfekcyjnie kamuflujac moje popekane naczynka krwionosne i piegi.

*BRIGHTENER-rozswietlacz uzywam go pod oczy,luk brwiowy,szczyt nosa,broda i nad gorna warga.

Kupiony w promocji za 15 $ w Chemist Warehouse.

POLECAM.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.w trakcie po 6ml kazdy.

Chcesz pochwalić Emeralda za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 507 raz(y)
  • chyba najlepszy jaki dotad mialam
  • O zakupie korektora Maybelline myslalam odkad zobaczylam na youtube MakeupByTiffanyD, ktora zachwalala go po wsze czasy. Poczatkowo byl w Europie niedostepny, ale gdy ktoregos dnia zobaczylam go na polce w niemieckim Rossmannie, nie wahalam sie ani chwili.
    Nabylam go w cenie promocyjnej 6,36 euro w odcieniu 01 light.

+ OPAKOWANIE
    Z wygladu srednie, ale male, a wiec idealne do torebki. Posiada swietna gabeczke, ktora w mily sposob naklada korektor na twarz.
    Mechanizm obrotowy i przezroczyste plastikowe opakowanie pozwala monitorowac ilosc pozostalego w srodku kosmetyku.

+ KRYCIE
    Wyjatkowo dobre.
    Da sie stopniowac bez efektu tapety (jak widomo pod okiem szczegolnie latwo osiagnac efekt 'za duzo'). Potrafi pieknie przykryc mniejsze i wieksze cienie pod oczami, a takze ewentualne zmiany na twarzy jak przebarwienia, zadrapania, odcisniecia, since, zylki, pieprzyki, itp.
    Dolaczona gabeczka nie pozwoli na precyzyjne nalozenie, warto skorzystac z pomocy dodatkowego pedzelka, jesli pod oczy powinien miec wlosie sciete na okraglo, a na twarz lepszy jest spiczasty.

+ TRWALOSC
    Wyjatkowo dobra.
    Korektor jest przeznaczony wlasnie dla pan z pierwszymi zmarszczkami i po umiejetnym nalozeniu (ilosc gra kluczowa role!) nie osadza sie w zmarszczkach nawet po wielu godzinach, wyglada bardzo naturalnie, a do tego ciagle kryje since.

+ ODPORNY
    Na dzialanie temperatury, mrozu, wilgoci, potu, itp. Z woda oczywiscie nie ma szans, ale producent wcale tego nie obiecuje.

+ KOLORY DO WYBORU
    O ile sie nie myle korektor jest dostepny w dokladnie 4 odcieniach, ja posiadam najjasniejszy.

+ NIE WYSUSZA
    Delikatna skora wokol oczu nie jest obciazona, korektor jej nie niszczy.

+ NIE OBCIAZA ZMIAN SKORNYCH
    Nie jest typowo antybakteryjny, nie sluzy w koncu bezposrednio do zmian skornych, ale zdarza mi sie uzywac do w tym celu i nie zauwazylam, aby zaognial zmiany.

+ WYDAJNY
    Uzywam od stycznia 2012 i jeszcze ¼ zostala.

Polecam.

Używam tego produktu od: stycznia 2012
    Ilość zużytych opakowań: koncze 1

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij