Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Zgłoszony przez Radioactive

Błyskawiczny efekt 6 w 1:
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 48h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB
Kompleksowy krem BB 6 w 1 przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt BABY FACE™ - doskonale wygładzonej skóry. Unikalna formuła intensywnie nawilża, skutecznie ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię. Odżywcza formuła z bioHYALURON PLUS COMPLEX™, koktajlem witamin (A, C, E, F), kofeiną i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne idealnie wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Minerały morskie oraz AQUAPHYLINE® nawilżają oraz chronią skórę przed nadmierną utratą wody. BioKolagen i Pro-Elastyna zapewniają jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Test samooceny przeprowadzony na wybranej grupie kobiet potwierdził skuteczność:
- Wyrównanie kolorytu do 90%
- Pokrycie niedoskonałości do 86%
- Intensywne nawilżenie do 95%
- Wygładzenie i rozświetlenie do 90%
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

• BB crem
  • Kupiłam ten krem bo lubię kosmetyki Eveline.
    Plusy.
    -konsystencja i ładny zapach
    -zgrabne opakowanie
    -nie zatyka porów
    Minusy.
    -troszkę słabo kryje ale to przecież BB.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić natascha07 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nieużywalny
  • Mam ten krem już od jakiegoś czasu i dzisiaj zrobiłam do niego kolejne podejście. Jak dla mnie nie ma on żadnych właściwości

- maże się, widać go a chyba z kremem bb powinno być wręcz przeciwnie
    - ciemnieje
    - nie nawilża
    -podkreśla niedoskonałości, zaczewienienia

Jest to bardzo ładnie i szumnie opisany przez producenta bubel. Nie polecam.

Używam tego produktu od: próbuję od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Chcesz pochwalić Magdalenja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle, ale mogło być lepiej.
  • Kupiłam ten produk przez przypadek i odziwo spisał się na 80 %

+ dopasowuje sie do koloru mojej skóry
    + ładny kolorek
    + cena
    +wydajność
    + matuje ale.. nie tak na 100% lecz nie jest źle.

- konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić webka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Mały koszmarek
  • Dałam temu kosmetykowi 2 szanse - 2 razy zawiódł po całości.
    Pierwszy raz uparłam się używać go regularnie przez dłuzszy okres, ostatecznie mimo samozaparcia rzucilam go w kąt. Drugi raz niedawno, chciałam sprawdzić, czy moje upodobania się zmieniły. Dałam spokój po 1 razie. Do rzeczy:

- Krem jest żółty, o konsystencji masła, bardzo ciężko nalożyć go rownomiernie.

- Kryje wyłącznie zdrową skorę [jakby bylo co kryć], wszelkie niedoskonalości, przebarwienia, a nawet naczynka wyłażą na wierzch.

- Koszmarny zapach

- Zero nawilżania! skóra tłusta, świeci się, a jednocześnie już po klkunastu minutach czuć ściągnięcie i wysuszenie

- Moja twarz, ze skłonnością do nadwrażiwości zareagowala na niego pięknymi suchymi, pieczącymi plamami - to podsumowalo temat, krem trafil do kosza

+ nie przychodzi mi do głowy, no może niska cena

Ogolnie mowiąc - dno i to metrów mułu. Porownalabym go do wazeliny z żołtym barwnikiem. Odradzam każdemu.

Ilość zużytych opakowań: 0 [mimo samozaparcia nie dało się go zużyć, wylądowal w koszu]

Chcesz pochwalić _ema_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można spróbować
  • Nie jest najgorszy ale super też nie jest. Średniak.

Zalety:
    -przystępna cena
    -łatwo się go aplikuje
    -lekki

wady:
    -za bardzo przyciemnia zwłaszcza jeśli ktoś ma jasną cerę
    -po 0k.4h złuszcza się
    -trochę zatyka skórę (mogą wyjść wypryski)

Używam tego produktu od: 2 miesiący

Chcesz pochwalić kikire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Słabszy od pozostałych tej firmy
  • Wiedziona pozytywnym doświadczeniem z dwoma innymi kremami typu BB i CC EVeline, kupiłam ten produkt w ciemno (tzn. nie czytając recenzji). Muszę przyznać, że nie jestem z niego zadowolona. Nie zauważyłam, by ten krem BB spełniał liczne obietnice z opakowania. Przede wszystkim, nie ma co liczyc na "baby face effect". Nie mam prawie żadnych problemów z cerą i efekt "baby face" jest łatwo u mnie osiągnąć, co udało się w przypadku wersji matującej 8w1 oraz CC 8w1. W przypadku tej wersji, w ogóle nie ma tego działania. Wygląda to jak tani fluid a nie krem BB. Do tego, produkt nie pokrywa zaczerwienień ani nie zmniejsza widocznosci porów a mam wrażenie, że wręcz je podkreśla. Odcień jest w miarę ok, do średniej, ciepłej karnacji- wersja "light" wygląda całkiem ok, ale nakładanie jest porównywalne z nakładaniem fluidu, czego kupując krem typu BB, chciałam uniknąć. Może i trochę nawilża, ale są lepsze produkty tego typu.

Używam tego produktu od: 3 miesiacy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić super za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudny w aplikacji, ale godny polecenia.
  • Z reguły nie lubię podkładów. Moim zdaniem obciążają cerę i jeżeli nie ma takiej potrzeby, to po prostu lepiej ich nie używać. Za to kremy BB uwielbiam. Gównie za ich delikatnie kryjącą formułę i matowe wykończenie.
    Zakupiłam przez przypadek. Kiedy w sklepie zabrakło mojego ulubionego kremu BB z Garniera, sprzedawczyni poleciła mi właśnie Eveline. Po jej długich namowach zdecydowałam, że spróbuję (chociaż ze względu na moją wrażliwą cerę nie lubię eksperymentować z kosmetykami tego typu). Wzięłam oczywiście najjaśniejszy z możliwych odcieni. Niewyobrażalnie się zawiodłam kiedy w domu, podczas wykonywania makijażu, odcień okazał się BARDZO za ciemny. Jednak trochę się pomęczyłam i teraz wiem, że wystarczy nałożyć niewielką ilość, dokładnie go rozprowadzić, a na wykończenie przypudrować dobrze matującym pudrem. Efekt jest wtedy zadowalająco pożądany.
    Jednym słowem z danymi kosmetykami trzeba umieć się obchodzić i właśnie Eveline do takich należy. Pokochałam go za zapach, konsystencję i trwałość. Polecam, ale tylko tym cierpliwym !

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić ghgdyeys za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Niestety produkt nie spełnił swojego zadania... Mam jasną cerę więc wybrałam jaśniejszy odcień, który okazał się za ciemny, w dodatku - żółty. Po nałożeniu robiły się plamy. cera wyglądała okropnie, a w dodatku ciemniała jeszcze mocniej. Nie wydawał się nawilżający.
    Jedyny plus to cena, ale wg mnie nawet za taką cenę NIE WARTO!
    Dziewczyny z jasną karnacją - odradzam !

Używam tego produktu od: kilka prób i się rozstaliśmy
    Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Chcesz pochwalić apszoniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra !!!
  • Był to mój trzeci krem typu BB. Kupiłam go z wielką nadzieją i przekonałam się, że nadzieja matką głupich.
    Z dwóch odcieni wybrałam jasny bo jestem troszkę blada, szczególnie zimą i niestety okazał się ciemny i do tego żółty jak kurczaczek wielkanocny.
    Osoby o jasnej cerze powinny go omijać z daleka.
    W skrócie:
    + konsystencja bardzo przyjemna (a'la mus)
    + dobrze się rozprowadzi wchłania
    niestety dużym minusem jest odcień i to że ciemnieje w ciągu dnia. Używałam go gdy nie wychodziłam z domu bo szkoda mi było go wyrzucić.
    Zawiodłam się i mam poczucie straconych pieniędzy.

Chcesz pochwalić adunia21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Kupiłam go przez przypadek, zamierzałam kupić 8w1 i myślałam, że to ten. Zapach znośny, ale zapychał mnie bardzo. na koniec się zważył i na dodatek cała twarz się po nim świeci. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić soleil_x33 za czytelną i pomocną recenzję?