Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Zgłoszony przez Radioactive

Błyskawiczny efekt 6 w 1:
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 48h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB
Kompleksowy krem BB 6 w 1 przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt BABY FACE™ - doskonale wygładzonej skóry. Unikalna formuła intensywnie nawilża, skutecznie ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię. Odżywcza formuła z bioHYALURON PLUS COMPLEX™, koktajlem witamin (A, C, E, F), kofeiną i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne idealnie wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Minerały morskie oraz AQUAPHYLINE® nawilżają oraz chronią skórę przed nadmierną utratą wody. BioKolagen i Pro-Elastyna zapewniają jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Test samooceny przeprowadzony na wybranej grupie kobiet potwierdził skuteczność:
- Wyrównanie kolorytu do 90%
- Pokrycie niedoskonałości do 86%
- Intensywne nawilżenie do 95%
- Wygładzenie i rozświetlenie do 90%
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

• Raczej słaby podkład niz krem bb
  • Koszmarna, gęsta, "tępa" konsystencja.

Kolor jest prawie niewidoczny a mimo to ciemnieje i żólknie. Jeżeli chodzi o nawilżanie czy odzywianie to robi nic. To bardziej gęsty, mulący podkład ( w stylu tych najtańszych) niż krem bb.

Krem nie chce się stapiać ze skórą, zamiast tego zostawia na twarzy gęstą , sztuczą maskę - taką pudrowo-satynową, a mimo to błyszczącą,

Póbowałam "na sucho", próbowałam po b. lekkim kremie, próbowałam po normalnym kremie nawilżającym.
    I przestałam próbowac, po prostu wyrzuciłam. Bubel totalny.

Używam tego produktu od: uzywałam może tydzień albo 2
    Ilość zużytych opakowań: kilka militrów z jednego

Chcesz pochwalić balbina661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy wiecej bb z drogerii
  • -krem jest ciemny nawet bardzo wpada w pomarancz nie wiem dlaczego pisza JASNY , sprawdzil mi sie kiedy zbieralam wisnie bo ma filtr i nikt mnie nie widzial
    - jest troche ciezki musowaty,twarz jest lepka troche jakby sie nie wchlanial wiec trzeba oszczednie
    jednak znalalzam patent ze mieszam go z korektorem (dla rozsjasnienia) i pudruje jansym pudrem
    - bardzo roswietla wzmaga przetluszczenie strefy t

+cena czesto w promocji
    +efekt jest ladny aczkolwiek po dluzszym przebywaniu na sloncu wazyl mi sie i splywal , chyba bede uzywac tylko na wakacjach
    ni jest to bb a jedynie mocno brazujacy krem
    +po użyciu nie zaobserwawalam z emnie zapychal ale czesto uzywam pellengu enzymatycznego i masek

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Wybrałam ten krem w obawie, że wersja matująca przesuszy moją skórę... To był błąd.

Krem jest TRAGICZNY:

- zbyt ciemny kolor
    - nie kryje
    - nie wyrównuje kolorytu
    - wzmaga błyszczenie skóry( na pewno nie jest to rozświetlenie)
    - czuć go na twarzy
    - zapycha
    - waży się
    - tworzy plamy
    - bardzo nieestetycznie wygląda na buzi
    - kiepska konsystencja ( coś niby mus)
    - po użyciu twarz jest lepka
    - nie odczułam żadnego nawilżenia
    - nie wygładza
    - twarz wygląda na brudną i zmęczoną

Jedynym plusem jest filtr UV.

Oddałam mamie, która używa go od czasu do czasu.
    Niedługo pewnie minie termin ważności, więc może zużyję go smarując nogi.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: nie dałam rady zużyć jednego

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia.
  • Użyłam tego produktu dosłownie raz czy dwa, bo więcej się nie dało. Wylądował w koszu na śmieci.

Najwyraźniej według producenta krem BB dla "cery jasnej" powinien być koloru zgniłobrązowego. Nie muszę chyba opisywać, jak wyglądał ten produkt po nałożeniu na moją bardzo jasną, bladą cerę. W dodatku sprawia on, że cała twarz się dosłownie świeci, i to świecenie nie znika z czasem. Źle i nierównomiernie się nakłada. Wszystko, co jest napisane na opakowaniu o jego działaniu to bzdury i kłamstwa. Generalnie uważałam Eveline za pozytywną markę, a bardzo się zawiodłam przy tym bublu.

Plusów według mnie brak. Nawet jeśli jakieś są, to przy takich minusach są bez znaczenia.

Minusy:
    - wersja dla cery jasnej ma okropny odcień, który nie ma nic wspólnego z "jasnym";
    - produkt źle się rozprowadza;
    - nie kryje niedoskonałości;
    - sprawia, że cera się świeci;
    - zamiast rzekomego efektu "Baby Face", ja zauważyłam raczej efekt "Cake Face"!
    - opis na opakowaniu to stek bzdur.

Gdyby można było, nie dałabym nawet pół gwiazdki.
    Zdecydowanie odradzam zakup tego produktu!

Używam tego produktu od: użyłam dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: zero całych, jedno napoczęte

Chcesz pochwalić PurpleGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRA
  • Poraszka!
    Dużo oczytałam się o kremach BB ! Aż w końcu zdecydowałam się go kupić! Na opakowaniu jest napisane do jasnej cery! Najgorsze kłamstwo!!!!
    Strasznie ciemny!
    Okropna konsystencja!
    Robi ciemne plamy!
    Chyba mój najgorszy zakup ! Jeszcze nigdy się tak nie rozczarowałam

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić ewelinka0777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny , zbyt ciemny
  • Ten krem BB poleciła mi moja przyjaciołka i bardzo mnie zainteresował ,no ale niestety bardzo sie zawiodłam. Najbardziej skusiłam sie na ten kosmetyk ze wzgledu na niska cene. Wiadomo , ze czesto tanie kosmetyki nie sa zbyt dobre i to sie tutaj własnie potwierdziło.Jest strasznie ciemny i ma bardzo gesta konsystencje . Po nałozeniu kremu miałam lekka wysypke na twarzy. Bardzo ciezko sie go rozprowadza. To był moj najgorszy krem BB

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 tubki

Chcesz pochwalić Mambaa159 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar! ciemne placki i zapchane pory
  • w wakacje podczas upałów nie ma sensu nakładać podkładu, lepszy w takich momentach jest krem BB. Ten jest moim pierwszym kremem BB jaki miałam i jestem zdecydowanie na NIE!

OPAKOWANIE
    opakowanie w tubce nie sprawia problemów, kosmetyk łatwo wydobyć

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
    krem jest gęsty i bardzo wydajny. Jednak konsystencja powoduje, że krem jest ciężki i nie chce się łatwo wchłonąć. Im bardziej gęsty krem tym cięższy dla naszej skóry. Krem ma kolor dość ciemny, bo ma rzekomo być kremem brązującym...

DZIAŁANIE
    Zerowe! Choć nie, przepraszam: robi ciemne placki, ciemnieje dodatkowo na skórze, zapycha ją przez co świeci się na kilometr. Rozumiem, że jest to krem brązujący, ale jako krem BB powinien dostosować się jakkolwiek co kolorytu skóry. Ten niestety tego nie robi. Nie wyrównuje kolorytu cery, nie redukuje zaczerwień i niedoskonałości ani oznak zmęczenia (?). Nie nadaje się do niczego, może jedynie do ciała...Dla mnie pomyłka ten krem. Mam mieszaną cerę i jeśli już to pod koniec dnia świeci mi się broda (nie zawsze), a po nałożeniu kremu skóra zaczyna się świecić po upływie 30min. Dodatkowo zapychał pory i przyczynił się do różnych niespodzianek na mojej buzi...

PLUSY
    - ma SPF
    - wydajny

MINUSY
    - nie wyrównuje kolorytu cery, ale robi ciemne placki
    - zapycha pory i pobudza skórę do wydzielania sebum
    - nie redukuje zaczerwień, ani niedoskonałości cery
    - ciemnieje na skórze
    - nie rozświetla skóry i nie wygładza jej
    - gęsta konsystencja utrudnia łatwe wchłanianie przez skórę

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące w okresie letnim
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • - Przede wszystkim po użyciu skóra świeci się i to tak porządnie, żaden tam efekt rozświetlenia, bo skóra wygląda jakby była tłusta, użycie udru obowiązkowe
    - mała gama kolorystyczna, w dodatku ta jasna wersja i tak jest dla mnie trochę za ciemna
    - nie pokrywa niedoskonałości
    - przy nakładnaiu tworzą się duże smugi
    + rzeczywiście twarz jest wygładzona, ale to żaden dla mnie plus przy takich minusach

Podsumowując, jestem zdecydowanie na NIE. Może i skóra jest gładka, ale co z tego skoro świeci się jak ozdoba choinkowa i jest ciemniejsza od reszty ciała, a jej niedoskonałości ak były widoczne tak w takim samym stopniu są ? Nie polecam.

Używam tego produktu od: mam prawie rok i nadal kończę, przez ok miesiąc w wakacje usiłowałam stosować regularnie żeby wykorzystać potem zaprzestałam i teraz czasem używam kiedy np skończy mi się podkład i nie kupiłam jeszcze następnego

Chcesz pochwalić KlaudiaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Jak dla mnie to jest porazka. Nie dosc ze sie zle rozprowadza pozostawia smugi to po godzinie cala twarz jest tlusta i sie swieci. Gdy chcialam nalozyc na palec tak jak zawsze wyplywala tlusta woda dopiero po chwili zaczal leciec krem, ktory i tak mial dziwna konsystencje. Zle sie dopasowywuje do koloru skory.

Chcesz pochwalić cycolinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • sa-cre-ble
  • ani to krem, ani podkład, ani matuje, ani się dobrze nakłada... Może jest troszkę lepszy od BB Nivea, ale tak naprawdę szkoda tych paru złotych.

Plusy:

- cena
    - SPF 15
    - nawilża
    - zapach
    - wydajny

Minusy:

- ciężko rozprowadzić krem równomiernie z powodu "zbyt ubitej" konsystencji
    - po nałożeniu skóra się świeci
    - nie pokrywa zaczerwienień i niedoskonałości jak pisze na opakowaniu
    - ciężko trafić z kolorem

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt średni
  • plusy: rozprowadza się dobrze,konsystencja kremowa, dobrany kolor do mojej cery ok - miałam ten ciemny
    minusy: pozostawia smugi i nie do końca pokrywa wszelkie niedoskonałości

Używam tego produktu od: od 30 miesiecy na przemian z innym podkładem
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justadom0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka!
  • jedna wielka masakra..
    jedynym plusem jest cena ale za takie coś nie zapłaciłabym nawet grosza..
    minusy:
    - kolor dojrzałej marchewki
    -konsystencja taka dziwna
    -smugi zostawi straszne...
    -nie wyrównuje kolorytu

okropny!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie.. użyty może z 4-5 razy

Chcesz pochwalić zanka69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Wady:
    - bardzo gęsta konsystencja. To nie krem, to mazista pasta. Bardzo trudny do rozsmarowania na twarzy.

- ilość składników i obiecanych efektów przez producenta produktu jest intrygująca, niestety prawdziwy efekt jest marny. Produkt nie kryje, nie nadaje żadnego koloru (używam jasnego odcienia). Kiedy użyje się większej ilości powstaje efekt maski.
    Produkt nie pokrywa niedoskonałości, zaczerwień, cieni, nie nawilża.

- zapach mi nie odpowiada , na szczęście bardzo szybko się ulatnia

Zalety :
    - delikatnie matuje , niestety efekt jest krótkotrwały
    - wyrównuje koloryt cery
    - zawiera SPF 15, zatem ochrona przed UFA, UFB

Reasumując moja skóra nie wygląda nawet odrobinę lepiej po aplikacji, nie czuję też efektu nawilżenia, pieniądze wyrzucone w błoto.
    W tej cenie miałabym 2 kremy koloryzujące Ziaji 10 razy lepsze jakościowo...

Ilość zużytych opakowań: w połowie opakowania

Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Po sukcesie matującej wersji kremu BB skusiłam sie na ten kompleksowy i był to jeden z najgorszych zakupów kosmetycznych w moim życiu. Krem ma okropną konsystencję, jest gęsty jak stary fluid którego nie da się dobrze nałożyć. Twarz wydawała mi się strasznie ciężka i szybko zaczely pojawiac sie niedoskonalości związane z zatkanymi porami.
    PLUSY:
    + cena (za to pół gwiazdki)
    MINUSY:
    - konsystencja, której nie da się równomiernie rozprowadzic
    - daje efekt maski na twarzy
    - wcale nie wyrównuje kolorytu

Używam tego produktu od: męczę się od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego opakowania - więcej nie użyje

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lusi_1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Kupiłam ten produkt, bo koleżanka polecała. Jednak zawiodłam się. Musiałam najpierw kremować twarz a potem dopiero nakładać BB, co podowodało okropne świecenie się twarzy ;/ do tego wyskakiwały mi pryszcze po tym BB ;/

plusy:
    -cena
    -ładny zapach

minusy:
    -zatyka pory
    -dziwna konsystencja, która pozostawia smugi
    -brzydki, pomarańczowy kolor
    -robi plamy Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: nie cały 1

Chcesz pochwalić g_o_s_i_e_k za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawód
  • Jeśli kosmetyk ląduje w koszu, to znaczy, że na więcej niż pół gwiazdki nie ma prawa zasłużyc..
    Kupiłam najjaśniejszy odcień, który i tak okazał się dla mnie zbyt ciemny. Przez jakiś czas byłam w stanie to tolerowac. Ale krem nie dosc że nie nawilżał skóry, to przyczynił się do jej wysuszenia! Dopiero zakup innego porządnego kremu sprawił, że po pewnym czasie pozbyłam się suchych skórek koło nosa, na czole i na policzku. Tragedia, nie polecam!

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Agumek za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE NIE!!!
  • Jedna wielka PORAŻKA!

Skuszona dobrymi opiniami chciałam kupić BB w zielonym opakowaniu, ale na półce w ogóle nie było, więc uznałam, że może tylko zmieniło się opakowanie... Błąd kosztował mnie 15 zł - niby nie dużo, ale wkurzam się, bo mogłam mieć za to "dobrą" wersję :-/

MINUSY:
    * gęsta, tępa konsystencja, którą ciężko rozsmarować nie robiąc plam jak po samoopalaczu
    * przy próbach roztarcia plam ROLUJE SIĘ na skórze zostawiając "farfocle"
    * kolor porażka - jak tani samoopalacz
    * krycie ŻADNE, chyba, żeby nałożyć grubą warstwę (i o ile by się nie zrolowała)

PLUS:
    * całkiem przyzwoicie matuje (jak na cienką warstewkę jaką udało mi się nałożyć)

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze (i na pewno ostatnie)

Chcesz pochwalić goya za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Krem ten z pewnością nie posiada żadnych zalet, robi smugi na twarzy, bardzo ciemnieje, zupełnie nie matuje, a jego rzadka, piankowa konsystencja sprawia, że równomierne rozprowadzenie go na twarzy jest po prostu niemożliwe i tyle. Nie polecam.

Chcesz pochwalić Agneell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • To pierwszy krem bb jaki kupiłam. Nie przypadł mi do gustu.

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - dostępność
    - przyjemna konsystencja musu
    - miły zapach
    - lekko matowił
    - lekko nawilżał
    - wygładzał

Minusy:
    - tragicznie pomarańczowy kolor, który na szczęście dał się ukryć pod bardzo jasnym pudrem w kompakcie
    - latem nawilżenie było do przyjęcia, ale odkąd zrobiło się chłodno musiałam aplikować pod niego krem (zupełny absurd, żeby pod krem był konieczny inny krem!)
    - zupełnie nie zakrywał nawet drobnych niedoskonałości czy przebarwień
    - nie wyrównywał koloru skóry
    - mimo, że konsystencja musu była przyjemna to aplikowało się go na twarz dosyć topornie

Gdyby nie kolor to latem z braku laku mógłby jeszcze być, a tak to zupełna masakra.

Używam tego produktu od: już nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam jedną tubkę

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE KUPUJCIE GO NIGDY W ŻYCIU!
  • Kupiłam go na promocji w rossmanie za jakieś 11 zł.. ale nie spodziewałam się takiego CUDU.... nie dość że kolor " jasny" jest POMARAŃCZOWY!! i nie jaśnieje na twarzy, to żadna obietnica producenta się nie spełnia.. nie dość że konsystencja jest tępa, produkt robi zacieki , to nawet nie kryje zaczerwienien.. produkt to kompletne dno i katastrofa, nie wiem kto to wpuścił na rynek..

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić kuleczka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Kupiłam z racji, że lubię testować kremy BB, zachęcił mnie też skład (bardzo lubię kwas hialuronowy). Niestety, owy produkt nie przypadł mi do gustu:
    - konsystencja musu, wolę bardziej płynną;
    - dość tępo się rozprowadza;
    - słabo nawilża;
    - obiacany efekt baby face to niestety nie jest;
    - nawet jak na krem BB słabo się trzyma, nawet utrwalony podkładem.
    Za plusy na pewno uznam niską cenę i dostępność, ale to za mało bym go polubiła.
    Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwycił
  • Naczytałam się sporo pozytywnych recencji na temat kremu BB od Eveline, ale przez pomyłkę, zamiast tego chwalonego w niebieskim opakowaniu, wzięłam ten..
    No cóż.. nie jest to produkt dla mnie.
    Nie mam żadnych problemów z cerą typu krostki, przebarwienia, etc. Na codzień nie stosuję niczego prócz kremu nawilżającego. Potrzebowałam kremu BB na specjalne wyjścia a jedyne, czego oczekiwałam od tego rodzaju produktu, to wyrównanie kolorytu cery.
    Niestety już po odkręceniu tubki wiedziałam, że to pomyłka. Co prawda konsystencja mi jak najbardziej odpowiada - coś jakby mus, który dobrze rozprowadza się palcami. Ale kolor... dramat!
    Efekt pomarańczowej maski, mimo wyboru odcienia dla jasnej cery.
    Po przetarciu twarzy czystym wacikiem efekt jest troche lepszy, ale i tak bardzo nienaturalny. Wyglądałam, jakbym nasmarowała się ciężkim fluidem :/
    Gdyby nie ten kolor, byłoby może całkiem znośnie bo efekt wygładzenia jest ok.. no ale niestety ten ostry pomarańcz dyskwalifikuje.
    A szkoda

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić imperfect za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie.
  • Nie chciałam męczyć skóry fluidami. Chciałam kupić lekki krem BB który wyrówna koloryt, wygładzi, lekko zmatowi. Owszem, wygładza na jakiś czas.
    Mam wersję dla cery śniadej. Sam krem wpada w pomarańcz i wygląda się jakby było po solarium. Po kilku godzinach nos, policzki i zwłaszcza czoło błyszczało się jak naoliwione. Dodam, że nie używałam pod ten krem nic innego. Po jakimś niedługim czasie od zakupu, krem się rozwarstwił, albo zważył, nie wiem. W każdym bądź razie, z tubki oprócz kremu wylatuje pomarańczowy olej. Jest do wywalenia.
    Do zakupu zachęcił mnie rozbudowany, piękny opis działania, niczym drogiego produktu z górnej półki.
    On po prostu NIE JEST dla tłustej skóry.
    Wersja dla cery tłustej i mieszanej weszła nieco później, a szkoda, bo bym wypróbowala właśnie ten. A teraz nie skuszę się na produkty do twarzy tej firmy.
    Używam tego produktu od: kupiłam półtora roku temu, używałam przez ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Goshka_Z za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla ciemnych cer
  • Dla mnie kolor jasny był za ciemny, aczkolwiek po przypudrowaniu jasnym pudrem wyglądał super. Nawilżał, tworzył efekt "baby face", utrwalał makijaż. Mieszałam go także z kremem nawilżającym, wtedy był jeszcze lepszy. Teraz używa go moja siostra i jest bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić solangeashtray za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy krem BB świata.
  • Co za koszmar....
    Zakupiłam, ponieważ w drogerii akurat nie było BB od Garniera.
    - Cera JASNA???!!! - to jest chyba jakaś pomyłka...
    - kolor jasny jest pomarańczowy,
    - nie ukrywa niedoskonałości,
    - jest mało wydajny, bo jest gęsty,
    - tworzy efekt maski

Nie polecam, nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: niewiele jednego

Chcesz pochwalić szklana za czytelną i pomocną recenzję?