Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Zgłoszony przez Radioactive

Błyskawiczny efekt 6 w 1:
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 48h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB
Kompleksowy krem BB 6 w 1 przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt BABY FACE™ - doskonale wygładzonej skóry. Unikalna formuła intensywnie nawilża, skutecznie ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię. Odżywcza formuła z bioHYALURON PLUS COMPLEX™, koktajlem witamin (A, C, E, F), kofeiną i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne idealnie wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Minerały morskie oraz AQUAPHYLINE® nawilżają oraz chronią skórę przed nadmierną utratą wody. BioKolagen i Pro-Elastyna zapewniają jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Test samooceny przeprowadzony na wybranej grupie kobiet potwierdził skuteczność:
- Wyrównanie kolorytu do 90%
- Pokrycie niedoskonałości do 86%
- Intensywne nawilżenie do 95%
- Wygładzenie i rozświetlenie do 90%
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

• Raczej słaby podkład niz krem bb
  • Koszmarna, gęsta, "tępa" konsystencja.

Kolor jest prawie niewidoczny a mimo to ciemnieje i żólknie. Jeżeli chodzi o nawilżanie czy odzywianie to robi nic. To bardziej gęsty, mulący podkład ( w stylu tych najtańszych) niż krem bb.

Krem nie chce się stapiać ze skórą, zamiast tego zostawia na twarzy gęstą , sztuczą maskę - taką pudrowo-satynową, a mimo to błyszczącą,

Póbowałam "na sucho", próbowałam po b. lekkim kremie, próbowałam po normalnym kremie nawilżającym.
    I przestałam próbowac, po prostu wyrzuciłam. Bubel totalny.

Używam tego produktu od: uzywałam może tydzień albo 2
    Ilość zużytych opakowań: kilka militrów z jednego

Chcesz pochwalić balbina661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy wiecej bb z drogerii
  • -krem jest ciemny nawet bardzo wpada w pomarancz nie wiem dlaczego pisza JASNY , sprawdzil mi sie kiedy zbieralam wisnie bo ma filtr i nikt mnie nie widzial
    - jest troche ciezki musowaty,twarz jest lepka troche jakby sie nie wchlanial wiec trzeba oszczednie
    jednak znalalzam patent ze mieszam go z korektorem (dla rozsjasnienia) i pudruje jansym pudrem
    - bardzo roswietla wzmaga przetluszczenie strefy t

+cena czesto w promocji
    +efekt jest ladny aczkolwiek po dluzszym przebywaniu na sloncu wazyl mi sie i splywal , chyba bede uzywac tylko na wakacjach
    ni jest to bb a jedynie mocno brazujacy krem
    +po użyciu nie zaobserwawalam z emnie zapychal ale czesto uzywam pellengu enzymatycznego i masek

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Wybrałam ten krem w obawie, że wersja matująca przesuszy moją skórę... To był błąd.

Krem jest TRAGICZNY:

- zbyt ciemny kolor
    - nie kryje
    - nie wyrównuje kolorytu
    - wzmaga błyszczenie skóry( na pewno nie jest to rozświetlenie)
    - czuć go na twarzy
    - zapycha
    - waży się
    - tworzy plamy
    - bardzo nieestetycznie wygląda na buzi
    - kiepska konsystencja ( coś niby mus)
    - po użyciu twarz jest lepka
    - nie odczułam żadnego nawilżenia
    - nie wygładza
    - twarz wygląda na brudną i zmęczoną

Jedynym plusem jest filtr UV.

Oddałam mamie, która używa go od czasu do czasu.
    Niedługo pewnie minie termin ważności, więc może zużyję go smarując nogi.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: nie dałam rady zużyć jednego

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia.
  • Użyłam tego produktu dosłownie raz czy dwa, bo więcej się nie dało. Wylądował w koszu na śmieci.

Najwyraźniej według producenta krem BB dla "cery jasnej" powinien być koloru zgniłobrązowego. Nie muszę chyba opisywać, jak wyglądał ten produkt po nałożeniu na moją bardzo jasną, bladą cerę. W dodatku sprawia on, że cała twarz się dosłownie świeci, i to świecenie nie znika z czasem. Źle i nierównomiernie się nakłada. Wszystko, co jest napisane na opakowaniu o jego działaniu to bzdury i kłamstwa. Generalnie uważałam Eveline za pozytywną markę, a bardzo się zawiodłam przy tym bublu.

Plusów według mnie brak. Nawet jeśli jakieś są, to przy takich minusach są bez znaczenia.

Minusy:
    - wersja dla cery jasnej ma okropny odcień, który nie ma nic wspólnego z "jasnym";
    - produkt źle się rozprowadza;
    - nie kryje niedoskonałości;
    - sprawia, że cera się świeci;
    - zamiast rzekomego efektu "Baby Face", ja zauważyłam raczej efekt "Cake Face"!
    - opis na opakowaniu to stek bzdur.

Gdyby można było, nie dałabym nawet pół gwiazdki.
    Zdecydowanie odradzam zakup tego produktu!

Używam tego produktu od: użyłam dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: zero całych, jedno napoczęte

Chcesz pochwalić PurpleGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRA
  • Poraszka!
    Dużo oczytałam się o kremach BB ! Aż w końcu zdecydowałam się go kupić! Na opakowaniu jest napisane do jasnej cery! Najgorsze kłamstwo!!!!
    Strasznie ciemny!
    Okropna konsystencja!
    Robi ciemne plamy!
    Chyba mój najgorszy zakup ! Jeszcze nigdy się tak nie rozczarowałam

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić ewelinka0777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny , zbyt ciemny
  • Ten krem BB poleciła mi moja przyjaciołka i bardzo mnie zainteresował ,no ale niestety bardzo sie zawiodłam. Najbardziej skusiłam sie na ten kosmetyk ze wzgledu na niska cene. Wiadomo , ze czesto tanie kosmetyki nie sa zbyt dobre i to sie tutaj własnie potwierdziło.Jest strasznie ciemny i ma bardzo gesta konsystencje . Po nałozeniu kremu miałam lekka wysypke na twarzy. Bardzo ciezko sie go rozprowadza. To był moj najgorszy krem BB

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 tubki

Chcesz pochwalić Mambaa159 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar! ciemne placki i zapchane pory
  • w wakacje podczas upałów nie ma sensu nakładać podkładu, lepszy w takich momentach jest krem BB. Ten jest moim pierwszym kremem BB jaki miałam i jestem zdecydowanie na NIE!

OPAKOWANIE
    opakowanie w tubce nie sprawia problemów, kosmetyk łatwo wydobyć

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
    krem jest gęsty i bardzo wydajny. Jednak konsystencja powoduje, że krem jest ciężki i nie chce się łatwo wchłonąć. Im bardziej gęsty krem tym cięższy dla naszej skóry. Krem ma kolor dość ciemny, bo ma rzekomo być kremem brązującym...

DZIAŁANIE
    Zerowe! Choć nie, przepraszam: robi ciemne placki, ciemnieje dodatkowo na skórze, zapycha ją przez co świeci się na kilometr. Rozumiem, że jest to krem brązujący, ale jako krem BB powinien dostosować się jakkolwiek co kolorytu skóry. Ten niestety tego nie robi. Nie wyrównuje kolorytu cery, nie redukuje zaczerwień i niedoskonałości ani oznak zmęczenia (?). Nie nadaje się do niczego, może jedynie do ciała...Dla mnie pomyłka ten krem. Mam mieszaną cerę i jeśli już to pod koniec dnia świeci mi się broda (nie zawsze), a po nałożeniu kremu skóra zaczyna się świecić po upływie 30min. Dodatkowo zapychał pory i przyczynił się do różnych niespodzianek na mojej buzi...

PLUSY
    - ma SPF
    - wydajny

MINUSY
    - nie wyrównuje kolorytu cery, ale robi ciemne placki
    - zapycha pory i pobudza skórę do wydzielania sebum
    - nie redukuje zaczerwień, ani niedoskonałości cery
    - ciemnieje na skórze
    - nie rozświetla skóry i nie wygładza jej
    - gęsta konsystencja utrudnia łatwe wchłanianie przez skórę

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące w okresie letnim
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • - Przede wszystkim po użyciu skóra świeci się i to tak porządnie, żaden tam efekt rozświetlenia, bo skóra wygląda jakby była tłusta, użycie udru obowiązkowe
    - mała gama kolorystyczna, w dodatku ta jasna wersja i tak jest dla mnie trochę za ciemna
    - nie pokrywa niedoskonałości
    - przy nakładnaiu tworzą się duże smugi
    + rzeczywiście twarz jest wygładzona, ale to żaden dla mnie plus przy takich minusach

Podsumowując, jestem zdecydowanie na NIE. Może i skóra jest gładka, ale co z tego skoro świeci się jak ozdoba choinkowa i jest ciemniejsza od reszty ciała, a jej niedoskonałości ak były widoczne tak w takim samym stopniu są ? Nie polecam.

Używam tego produktu od: mam prawie rok i nadal kończę, przez ok miesiąc w wakacje usiłowałam stosować regularnie żeby wykorzystać potem zaprzestałam i teraz czasem używam kiedy np skończy mi się podkład i nie kupiłam jeszcze następnego

Chcesz pochwalić KlaudiaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Jak dla mnie to jest porazka. Nie dosc ze sie zle rozprowadza pozostawia smugi to po godzinie cala twarz jest tlusta i sie swieci. Gdy chcialam nalozyc na palec tak jak zawsze wyplywala tlusta woda dopiero po chwili zaczal leciec krem, ktory i tak mial dziwna konsystencje. Zle sie dopasowywuje do koloru skory.

Chcesz pochwalić cycolinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • sa-cre-ble
  • ani to krem, ani podkład, ani matuje, ani się dobrze nakłada... Może jest troszkę lepszy od BB Nivea, ale tak naprawdę szkoda tych paru złotych.

Plusy:

- cena
    - SPF 15
    - nawilża
    - zapach
    - wydajny

Minusy:

- ciężko rozprowadzić krem równomiernie z powodu "zbyt ubitej" konsystencji
    - po nałożeniu skóra się świeci
    - nie pokrywa zaczerwienień i niedoskonałości jak pisze na opakowaniu
    - ciężko trafić z kolorem

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij