Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Zgłoszony przez Radioactive

Błyskawiczny efekt 6 w 1:
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 48h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB
Kompleksowy krem BB 6 w 1 przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt BABY FACE™ - doskonale wygładzonej skóry. Unikalna formuła intensywnie nawilża, skutecznie ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię. Odżywcza formuła z bioHYALURON PLUS COMPLEX™, koktajlem witamin (A, C, E, F), kofeiną i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne idealnie wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Minerały morskie oraz AQUAPHYLINE® nawilżają oraz chronią skórę przed nadmierną utratą wody. BioKolagen i Pro-Elastyna zapewniają jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Test samooceny przeprowadzony na wybranej grupie kobiet potwierdził skuteczność:
- Wyrównanie kolorytu do 90%
- Pokrycie niedoskonałości do 86%
- Intensywne nawilżenie do 95%
- Wygładzenie i rozświetlenie do 90%
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

• Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Słabszy od pozostałych tej firmy
  • Wiedziona pozytywnym doświadczeniem z dwoma innymi kremami typu BB i CC EVeline, kupiłam ten produkt w ciemno (tzn. nie czytając recenzji). Muszę przyznać, że nie jestem z niego zadowolona. Nie zauważyłam, by ten krem BB spełniał liczne obietnice z opakowania. Przede wszystkim, nie ma co liczyc na "baby face effect". Nie mam prawie żadnych problemów z cerą i efekt "baby face" jest łatwo u mnie osiągnąć, co udało się w przypadku wersji matującej 8w1 oraz CC 8w1. W przypadku tej wersji, w ogóle nie ma tego działania. Wygląda to jak tani fluid a nie krem BB. Do tego, produkt nie pokrywa zaczerwienień ani nie zmniejsza widocznosci porów a mam wrażenie, że wręcz je podkreśla. Odcień jest w miarę ok, do średniej, ciepłej karnacji- wersja "light" wygląda całkiem ok, ale nakładanie jest porównywalne z nakładaniem fluidu, czego kupując krem typu BB, chciałam uniknąć. Może i trochę nawilża, ale są lepsze produkty tego typu.

Używam tego produktu od: 3 miesiacy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić super za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudny w aplikacji, ale godny polecenia.
  • Z reguły nie lubię podkładów. Moim zdaniem obciążają cerę i jeżeli nie ma takiej potrzeby, to po prostu lepiej ich nie używać. Za to kremy BB uwielbiam. Gównie za ich delikatnie kryjącą formułę i matowe wykończenie.
    Zakupiłam przez przypadek. Kiedy w sklepie zabrakło mojego ulubionego kremu BB z Garniera, sprzedawczyni poleciła mi właśnie Eveline. Po jej długich namowach zdecydowałam, że spróbuję (chociaż ze względu na moją wrażliwą cerę nie lubię eksperymentować z kosmetykami tego typu). Wzięłam oczywiście najjaśniejszy z możliwych odcieni. Niewyobrażalnie się zawiodłam kiedy w domu, podczas wykonywania makijażu, odcień okazał się BARDZO za ciemny. Jednak trochę się pomęczyłam i teraz wiem, że wystarczy nałożyć niewielką ilość, dokładnie go rozprowadzić, a na wykończenie przypudrować dobrze matującym pudrem. Efekt jest wtedy zadowalająco pożądany.
    Jednym słowem z danymi kosmetykami trzeba umieć się obchodzić i właśnie Eveline do takich należy. Pokochałam go za zapach, konsystencję i trwałość. Polecam, ale tylko tym cierpliwym !

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić ghgdyeys za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Niestety produkt nie spełnił swojego zadania... Mam jasną cerę więc wybrałam jaśniejszy odcień, który okazał się za ciemny, w dodatku - żółty. Po nałożeniu robiły się plamy. cera wyglądała okropnie, a w dodatku ciemniała jeszcze mocniej. Nie wydawał się nawilżający.
    Jedyny plus to cena, ale wg mnie nawet za taką cenę NIE WARTO!
    Dziewczyny z jasną karnacją - odradzam !

Używam tego produktu od: kilka prób i się rozstaliśmy
    Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Chcesz pochwalić apszoniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra !!!
  • Był to mój trzeci krem typu BB. Kupiłam go z wielką nadzieją i przekonałam się, że nadzieja matką głupich.
    Z dwóch odcieni wybrałam jasny bo jestem troszkę blada, szczególnie zimą i niestety okazał się ciemny i do tego żółty jak kurczaczek wielkanocny.
    Osoby o jasnej cerze powinny go omijać z daleka.
    W skrócie:
    + konsystencja bardzo przyjemna (a'la mus)
    + dobrze się rozprowadzi wchłania
    niestety dużym minusem jest odcień i to że ciemnieje w ciągu dnia. Używałam go gdy nie wychodziłam z domu bo szkoda mi było go wyrzucić.
    Zawiodłam się i mam poczucie straconych pieniędzy.

Chcesz pochwalić adunia21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Kupiłam go przez przypadek, zamierzałam kupić 8w1 i myślałam, że to ten. Zapach znośny, ale zapychał mnie bardzo. na koniec się zważył i na dodatek cała twarz się po nim świeci. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić soleil_x33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt za grosze
  • Dla mnie super produkt, kupiłam na przecenie za 6zł

Mam odcień jasny, na początku wydaje się za ciemny i pomarańczowy ale po rozprowadzeniu ładnie stapia się z cerą (używam normalnie np odcień 52 helthly mix). Mam wrażenie, że im dłużej mam go na buzi to tym lepiej wygląda, czasem go nawet nie pudruję i po 8 godz wygląda ładnie, świeci się, ale wygląda to dość naturalnie i mi ten efekt się podoba. Krycie ma średnie.
    Jest dość gęsty ale pędzlem dobrze się rozprowadza, ja używam hakuro H50s lub H54.

Produkt godny uwagi, polecam

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić B1301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko
  • Skusiłam się na niego jako na pierwszy tego typu krem. Zdecydowanie w zbyt ciemnych odcieniach, jak na środkowoeuropejski rynek. Kryje, ale zapycha. W ciągu dnia zmienia pigment na pomarańczowy. Zdecydowanie się zawiodłam.

Polecam natomiast wersję matującą - jaśniejsza, lżejsza konsystencja, ładnie kryje niedoskonałości, delikatnie matuje - na cieplejsze dni idealny.

Używam tego produktu od: *przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednej tubki

Chcesz pochwalić melomanka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Plusy :
    + wyrównuje koloryt skóry co prawda na chwile, ale spełnia założenie
    +wygładza tak
    + za spf

Wady :
    - za ciemna gama kolorystyczna
    - kosmetyk po około miesiącu niezużywania ( za ciemny kolor dla mnie ) się rozdzielił na faze wodną oraz resztę. Z tubki wylewała sie woda, a potem "krem"
    - nie zakrywa zaczerwienień - co producent obiecał
    - nie zauważyłam nawilżenia

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić rococo za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale za ciemny
  • nie dla osób z jasna karnacja! jestem blondynka i w lecie na opalonej skórze jest za ciemny! dobra, gesta konsystencja, dobrze sie rozprowadza, wyrównuje koloryt, długo sie utrzymuje, gdyby byl jasniejszy to na pewno bym go ponownie kupila

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Adka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • natychmiast to coś oddałam
  • Lubię kosmetyki eveline, jednak nigdy do tej pory nie spotkałam się z takim bublem z tej firmy (no może jeszcze z pilingiem antycelulitowym). Na opakowaniu było tyle zachęcających informacji. Ileż to wspaniałych efektów miał dać ten specyfik. Niestety, wszystko takie piękne tylko na opakowaniu, bo w rzeczywistości z moją cerą nie robił nic dobrego. Nawet nie wyrównał kolorytu. Dziwnie się nakładał, a potem nierównomiernie schodził. Cera błyszczała się po tym czymś. Miałam wrażenie, że mam nałożony jakiś tłuszcz na twarz. Mało tego, bałam się że po dłuższym stosowaniu mógłby pogorszyć stan mojej cery. Skład jest nie najlepszy. Oddałm go komuś za darmo, bo po co miał zajmować miejsce na półce.

Ilość zużytych opakowań: tylko kilka użyć

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?