Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Powiększ Eveline, Blemish Base BB Cream (Kompleksowy krem BB 6w1)

Zgłoszony przez Radioactive

Błyskawiczny efekt 6 w 1:
- wyrównuje koloryt cery
- pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
- intensywnie nawilża 48h
- wygładza i rozświetla
- redukuje oznaki zmęczenia
- SPF 15 chroni przed UVA/UVB
Kompleksowy krem BB 6 w 1 przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze, zapewniając jej natychmiastowy efekt BABY FACE™ - doskonale wygładzonej skóry. Unikalna formuła intensywnie nawilża, skutecznie ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię. Odżywcza formuła z bioHYALURON PLUS COMPLEX™, koktajlem witamin (A, C, E, F), kofeiną i proteinami jedwabiu intensywnie i długotrwale nawilża, rozświetla i wygładza cerę. Pigmenty mineralne idealnie wyrównują koloryt skóry, maskują niedoskonałości i przebarwienia. Minerały morskie oraz AQUAPHYLINE® nawilżają oraz chronią skórę przed nadmierną utratą wody. BioKolagen i Pro-Elastyna zapewniają jędrność, gładkość i elastyczność. Faktor SPF 15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i wolnymi rodnikami.
Test samooceny przeprowadzony na wybranej grupie kobiet potwierdził skuteczność:
- Wyrównanie kolorytu do 90%
- Pokrycie niedoskonałości do 86%
- Intensywne nawilżenie do 95%
- Wygładzenie i rozświetlenie do 90%
Produkt występuje w dwóch odcieniach: dla cery jasnej i śniadej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Eveline wywodzi od `Blemish Base`, nie od `Blemish Balm Cream`, więc nie jest to typowy "azjatycki" BB Cream.

• masakra
  • Kupiłam go przez przypadek, zamierzałam kupić 8w1 i myślałam, że to ten. Zapach znośny, ale zapychał mnie bardzo. na koniec się zważył i na dodatek cała twarz się po nim świeci. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić soleil_x33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt za grosze
  • Dla mnie super produkt, kupiłam na przecenie za 6zł

Mam odcień jasny, na początku wydaje się za ciemny i pomarańczowy ale po rozprowadzeniu ładnie stapia się z cerą (używam normalnie np odcień 52 helthly mix). Mam wrażenie, że im dłużej mam go na buzi to tym lepiej wygląda, czasem go nawet nie pudruję i po 8 godz wygląda ładnie, świeci się, ale wygląda to dość naturalnie i mi ten efekt się podoba. Krycie ma średnie.
    Jest dość gęsty ale pędzlem dobrze się rozprowadza, ja używam hakuro H50s lub H54.

Produkt godny uwagi, polecam

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić B1301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko
  • Skusiłam się na niego jako na pierwszy tego typu krem. Zdecydowanie w zbyt ciemnych odcieniach, jak na środkowoeuropejski rynek. Kryje, ale zapycha. W ciągu dnia zmienia pigment na pomarańczowy. Zdecydowanie się zawiodłam.

Polecam natomiast wersję matującą - jaśniejsza, lżejsza konsystencja, ładnie kryje niedoskonałości, delikatnie matuje - na cieplejsze dni idealny.

Używam tego produktu od: *przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednej tubki

Chcesz pochwalić melomanka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Plusy :
    + wyrównuje koloryt skóry co prawda na chwile, ale spełnia założenie
    +wygładza tak
    + za spf

Wady :
    - za ciemna gama kolorystyczna
    - kosmetyk po około miesiącu niezużywania ( za ciemny kolor dla mnie ) się rozdzielił na faze wodną oraz resztę. Z tubki wylewała sie woda, a potem "krem"
    - nie zakrywa zaczerwienień - co producent obiecał
    - nie zauważyłam nawilżenia

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić rococo za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale za ciemny
  • nie dla osób z jasna karnacja! jestem blondynka i w lecie na opalonej skórze jest za ciemny! dobra, gesta konsystencja, dobrze sie rozprowadza, wyrównuje koloryt, długo sie utrzymuje, gdyby byl jasniejszy to na pewno bym go ponownie kupila

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Adka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • natychmiast to coś oddałam
  • Lubię kosmetyki eveline, jednak nigdy do tej pory nie spotkałam się z takim bublem z tej firmy (no może jeszcze z pilingiem antycelulitowym). Na opakowaniu było tyle zachęcających informacji. Ileż to wspaniałych efektów miał dać ten specyfik. Niestety, wszystko takie piękne tylko na opakowaniu, bo w rzeczywistości z moją cerą nie robił nic dobrego. Nawet nie wyrównał kolorytu. Dziwnie się nakładał, a potem nierównomiernie schodził. Cera błyszczała się po tym czymś. Miałam wrażenie, że mam nałożony jakiś tłuszcz na twarz. Mało tego, bałam się że po dłuższym stosowaniu mógłby pogorszyć stan mojej cery. Skład jest nie najlepszy. Oddałm go komuś za darmo, bo po co miał zajmować miejsce na półce.

Ilość zużytych opakowań: tylko kilka użyć

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy z najgorszych
  • To był mój pierwszy w życiu drogeryjny krem BB. Na początku wydawał się OK, ale jak wypróbowałam kremy BB z innych firm (Eveline 8w1, Garnier, Bielenda, U20, Bell) stwierdziłam, że ten to totalne dno!
    - nie wyrównuje kolorytu. zostawia placki na twarzy mimo dokładnego roztarcia a co gorsza jest za ciemny (odcień jasny) i ściera się ciemnymi, matowymi i suchymi plackami z twarzy
    - nie pokrywa, wszystko prześwituje spod placków opisanych wyżej
    - mam cerę tłustą ale pomimo tego ten krem działa tak cudownie, że pojawiły mi się suche skórki co zdarza mi się baaardzo rzadko (nawet w przypadku Garniera, który w składzie ma alkohol nie było tak źle)
    - czy wygładza? Może, ale minimalnie
    - rozświetla? Dobre sobie. Żeby rozświetlał musiałby być jasny a to coś jest ciemne (w wersji do cery jasnej)
    - a na oznaki zmęczenia to już w ogóle- masakrea mam po tym większe wory pod oczami niż przed nałożeniem produktu

Jednym słowem- tragedia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić Allyen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej słaby podkład niz krem bb
  • Koszmarna, gęsta, "tępa" konsystencja.

Kolor jest prawie niewidoczny a mimo to ciemnieje i żólknie. Jeżeli chodzi o nawilżanie czy odzywianie to robi nic. To bardziej gęsty, mulący podkład ( w stylu tych najtańszych) niż krem bb.

Krem nie chce się stapiać ze skórą, zamiast tego zostawia na twarzy gęstą , sztuczą maskę - taką pudrowo-satynową, a mimo to błyszczącą,

Póbowałam "na sucho", próbowałam po b. lekkim kremie, próbowałam po normalnym kremie nawilżającym.
    I przestałam próbowac, po prostu wyrzuciłam. Bubel totalny.

Używam tego produktu od: uzywałam może tydzień albo 2
    Ilość zużytych opakowań: kilka militrów z jednego

Chcesz pochwalić balbina661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy wiecej bb z drogerii
  • -krem jest ciemny nawet bardzo wpada w pomarancz nie wiem dlaczego pisza JASNY , sprawdzil mi sie kiedy zbieralam wisnie bo ma filtr i nikt mnie nie widzial
    - jest troche ciezki musowaty,twarz jest lepka troche jakby sie nie wchlanial wiec trzeba oszczednie
    jednak znalalzam patent ze mieszam go z korektorem (dla rozsjasnienia) i pudruje jansym pudrem
    - bardzo roswietla wzmaga przetluszczenie strefy t

+cena czesto w promocji
    +efekt jest ladny aczkolwiek po dluzszym przebywaniu na sloncu wazyl mi sie i splywal , chyba bede uzywac tylko na wakacjach
    ni jest to bb a jedynie mocno brazujacy krem
    +po użyciu nie zaobserwawalam z emnie zapychal ale czesto uzywam pellengu enzymatycznego i masek

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Wybrałam ten krem w obawie, że wersja matująca przesuszy moją skórę... To był błąd.

Krem jest TRAGICZNY:

- zbyt ciemny kolor
    - nie kryje
    - nie wyrównuje kolorytu
    - wzmaga błyszczenie skóry( na pewno nie jest to rozświetlenie)
    - czuć go na twarzy
    - zapycha
    - waży się
    - tworzy plamy
    - bardzo nieestetycznie wygląda na buzi
    - kiepska konsystencja ( coś niby mus)
    - po użyciu twarz jest lepka
    - nie odczułam żadnego nawilżenia
    - nie wygładza
    - twarz wygląda na brudną i zmęczoną

Jedynym plusem jest filtr UV.

Oddałam mamie, która używa go od czasu do czasu.
    Niedługo pewnie minie termin ważności, więc może zużyję go smarując nogi.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: nie dałam rady zużyć jednego

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij