Gosh, Oh My Gosh (Lakier do paznokci)

Powiększ Gosh, Oh My Gosh (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez chimay

Najnowsza kolekcja lakierów do paznokci w wersji mini. Lakiery świetnie kryją, szeroki pędzelek umożliwia wygodną aplikację.

• Użytkownik
    Chwalona: 326 raz(y)
  • Uwielbiam lakiery w małych buteleczkach
  • Raz w promocji kupiłam ten lakier (sprzedaż łączona- lakier plus cień do powiek), ale szczerze mówiąc kupiłabym go nawet bez żadnej promocji, ponieważ jest dobry. Na pewno pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę, jest mała buteleczka lakieru. 5 ml to wymarzona dla mnie ilość! Nie do znudzenia, nie do wyrzucenia, lecz w sam raz dla mnie na czas optymalny, zanim lakier przestaje mi się podobać.

Wybrałam kolor nr 005, Deep red, bardzo ciemny czerwony, wpadający w bordo. Głęboki, zdecydowany, lśniący, bezdrobinkowy jednowarstwowiec. W ogóle wszystkie czerwienie z tej serii są boskie- nie wiedziałam na którą się zdecydować, w końcu wybrałam za bardzo ciemny kolor- bordo kojarzy mi się z jesienią i z czymś poważnym. Tak więc tę zbyt ciemną czerwień noszę sobie od czasu do czasu na specjalne okazje. Kolor ten robi wrażenie.

Muszę powiedzieć o wielkim komforcie stosowania i noszenia tego lakieru. U mnie na paznokciach schnie bardzo szybko. Trwałość niesamowita, na stopach do trzech tygodni, na dłoniach- do pięciu dni.

Na dłoniach trzyma się długo nawet u mnie, jestem osobą, która np. zmywa naczynia samodzielnie i myje włosy sama, nie u fryzjera, mimo to manicure wytrzymuje u mnie bardzo długo w pięknym stanie. Tak więc np. Bell matował się i brudził po takim traktowaniu, natomiast Gosh jest na paznokciach wciąż piękny, mimo takiego traktowania.

Kupię na pewno następne kolory

Używam tego produktu od: około 28 dni
    Ilość zużytych opakowań: 50% z 5 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Miałam kolor champagne.Nie ma w sobie nic specjalnego, oprócz małego wygodnego pędzelka i niedużego opakowania. Niestety jest tragicznie nietrwały. Odpryskuje już po 1 dniu, mimo że nic nie robiłam (nie moczyłam w wodzie itp). Trzeba pomalować co najmniej 2 warstwy. Cena też nie należy do najniższych. Są lakiery dużo lepszej jakości w tej cenie. Nie polecam.

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity, ale bez szału
  • bardzo lubię lakiery gosha, więc jak tylko zobaczyłam ta nowość nabyłam kolor intensywego różu i niestety okazało sie, że nie tylko opakowanie jest mniejsze-co widać na pierwszy rzut oka, ale jeszcze niestety konsystencja pozostawia do życzenia-jest bardzo wodnista. Krycie-najlepsze po 3 razach-wtedy już lakier wygląda bardzo fajnie na paznokciach, trzyma się kilka dni.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shapeofmyheart1 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij