Gosh, Oh My Gosh (Lakier do paznokci)

Powiększ Gosh, Oh My Gosh (Lakier do paznokci)

Zgłoszony przez chimay

Najnowsza kolekcja lakierów do paznokci w wersji mini. Lakiery świetnie kryją, szeroki pędzelek umożliwia wygodną aplikację.

• średni
  • Miałam kolor champagne.Nie ma w sobie nic specjalnego, oprócz małego wygodnego pędzelka i niedużego opakowania. Niestety jest tragicznie nietrwały. Odpryskuje już po 1 dniu, mimo że nic nie robiłam (nie moczyłam w wodzie itp). Trzeba pomalować co najmniej 2 warstwy. Cena też nie należy do najniższych. Są lakiery dużo lepszej jakości w tej cenie. Nie polecam.

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity, ale bez szału
  • bardzo lubię lakiery gosha, więc jak tylko zobaczyłam ta nowość nabyłam kolor intensywego różu i niestety okazało sie, że nie tylko opakowanie jest mniejsze-co widać na pierwszy rzut oka, ale jeszcze niestety konsystencja pozostawia do życzenia-jest bardzo wodnista. Krycie-najlepsze po 3 razach-wtedy już lakier wygląda bardzo fajnie na paznokciach, trzyma się kilka dni.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shapeofmyheart1 za czytelną i pomocną recenzję?