Garnier, BB Cream Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] Oil Free Combination Oily Skin (Krem BB cera tłusta i mieszana)

Garnier BB Miracle Skin Perfector Oil Free jest przeznaczony dla cery tłustej lub mieszanej. Raz nałożony daje efekt stonowanej skóry bez świecenia. Konsystencja z kryciem wtapia się w skórę oraz chroni skórę przed promieniami UV. Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`.

tłusta, mieszana
kryjące, rozświetlające, ujednolicające, nawilżające
oil – free / nietłusta
Krycie
lekkie
w tubce
kremy BB i CC

bardzo dobry

za tą cenę - bez zarzutu

- może nie kryje moich naczynek całkowicie i idealnie, ale tez nie tworzy efektu maski, nie zostaje w kącikach czy zmarszczkach;

rozprowadza się szybko, konsystencja lejąca;

dla mnie opakowanie starcza na baaaardzo długo - tylko przyzwoitość i data ważności każdą mi go wyrzucić :)

używamy go z mamą od ponad 2 lat; podkłady np. z avonu te tańsze są dużo gorsze od niego - trzymają się krócej i gorzej kryją;

dla mnie dobry i na lato i na zimę; dorównują mu podkłady na poziomie clinique jeśli chodzi o krycie np. naczynek

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

przyjemny dla skory tłustej i nie wymagajacej

lubie kremy BB i CC zwlaszcza latem, kiedy moja skora potzrebuje lekkiego zacienienia niedoskonalosci i nierownosci kolorytu i nawilzenia ejdncozesnie, wtedy siegam po sprawdzone kremy BB/CC.
Ten od garnier - beuaty balm perfector ma wspaniala konsystencje która lekko nawilża i matowi jedncozesnie skóre tłustą, a więc na lato idealnie.
Odcien jest bardzo delikatny ale do lekkich zaczerwienien policzków nadaje się znakomicie! zakrywa zaczerwienia i powoduje wyglad makijazu jak make-up no make up ;)
Male opakowanie kremu jest bardzo poreczne wiec zmiesci sie nawet do malej torebki :)

Jest naprawdę dobry

Ten BB jest w top 3 moich kremów BB. Dużo zalet: niska cena, duża dostępność, świetne rozprowadzanie na skórze, brak rolowania. Jedyny minus (dla mnie) to bardzo błyszcząca skóra. Jednak polecam na 5*

Super krem bb

Jak dla mnie świetny krem na nieopaloną skórę, ale nie dla typowych bladziochów.
U mnie sprawdził się bez kremu nawilżającego, wersja light ładnie stopiła się ze skórą. Ładnie i delikatnie kryje. Bez efektu maski.
Duży plus za a filtr SPF 20. Nie wchodzi w zmarszczki, ładnie wygląda, matuje, nie zapycha porów. Jedyny minus, że nie ma ciut ciemniejszej wersji. Na pewno do niego wrócę, chociaż widzę że ciężko z dostępnością.

Lubimy się od paru ładnych lat

Jest to jedyny krem bb do którego wracam.
Fajnie kryje, nie roluje się, spoko skład, lekka konsystencja, nie zatyka porow, upiększa.
Idealny na wiosnę czy lato.
Mam cerę mieszana, jasną i u mnie sprawdza się super.
Co prawda mogłaby być większa gama kolorystyczna, bo ten jasny niekoniecznie jest jasny, ale zawsze można poprawić jaśniejszym pudrem
Jest to mój ratunek gdy muszę szybko wyjść, a nie mam czasu na nałożenie podkładu.
Lekki, naturalny makijaż na codzień idealny do wyrównania kolorytu skóry i zakrycia niedoskonałości.
Szczerze polecam wypróbować ten krem bb, zwłaszcza, że cena nie jest wygórowana

Do kitu

Niestety znów się zawiodłam, ten podkład totalnie się dla mnie nie nadaje. Za ciemny, pomarańczowy, za rzadki, nie wtapia się w twarz, włosy się do niego lepią przez cały czas, jak go użyłam, to czułam się jakbym miała maskę na twarzy. Niekomfortowy w noszeniu, brzydko wygląda na twarzy, tak jakby ją maże, a nie pokrywa. Za bardzo się błyszczy. Wyglądałby może i ładnie, gdyby naprawdę był jasny i wtapiał się w cerę, a nie tworzył na niej odrębną klejącą warstwę. Czasem go używam, tylko przykrywam go jaśniejszym kosmetykiem, ale to jest takie używanie na siłę, bo szkoda wyrzucić, ale chyba wyrzucenie go byłoby tu najlepsze :/ Bubel jak dla mnie, zmarnowane pieniądze :(

Fajny

Produkt faktycznie jest dla cery tłustej, trzyma się długo, nie jest rzadki, ma bardziej kremową konsystencję. Na zimę może lekko przesuszać skórę. Mała gamą kolorystyczna - light jest naprawdę ciemny.

Zbyt wysusza

Uzywalam go kilka lat temu, mam cere mieszana wiec myslalam ze to dobry bb dla mnie, ale jednak nie. Po jakism czasie od nalozenia bardzo wysuszyl mi nos, do tego stopnia ze skora mi odchodzila platami.

Mój wiosenny hit

Szukając kremu z filtrem, zdecydowałąm się na produkt BB od Garniera. Miałam wiele wątpliwości, ostatecznie zawartość filtrów mnie przekonała. Krem się dobrze rozprowadza, długo się utrzymuje na twarzy. Super efekt matowej cery, który przy moich problemach, nierównym kolorycie, świetnie się spisuje. Jestem zadowolona z tego zakupu.

Dobry na pierwszy krem

To był mój pierwszy krem BB. I nie powiem, kilka opakowań zużyłam. Dziś wiem, ze do niego nie wrócę, bo zmieniłam kierunek pielęgnacji i makijażu. Ale mam dobre wpsomnienia co do tego kremu;)

#MOJA SKORA
Mieszana, sucha na policzkach, ze skłonnościa do przetłuszczania się w strefie T. Do tego jest to cera trądzikowa, w "gorszych" czasach traktowana różnymi wysuszajacymi kremami przeciwtradzikowymi. Zimą zawodnik jest nawet gorszy - potrafi sie przesuszac na całym obszarze i wciaz zaskakiwac mnie tradzikiem ;)
Jak to skora chwile przed 30tka - niestety borykam sie ze utrata ujedrnienia oraz pierwszymi zmarszczkami a skóra wydaje sie byc szara i bez blasku.

#KREM
+poprawiał koloryt skóry
+niska cena
+łatwo dostępny

*z tych słabo kryjących, czyli dieany dla osób, kótre tylko chca poprawic kolor cery, zaś nie sprawdzi się u osób wymagajacych od kremu bb choć najniejszego krycia

MINUSY:
- słaba trwałość
- skóra szybkoprzetluszcza się w strfeie T (mimo przeznaczenia do cery tlustej)

Podsumowujac - szukajac taniego kosmetyku, w niewygorowanej cenie, ktory ujednolici kolor skóry - ok. Jesli chcemy czegos wiecej - to niestety nie od tgeo kosmetyku

Niestety nie dla mnie

Mam cerę tłustą i świecącą, więc liczyłam, że ten krem bb pomoże mi w codziennym makijażu. Kolor, który miał być dość jasny okazał się pomarańczowy co sprawiło, że po nałożeniu na twarz wyglądałam na o wiele starszą.
Nie polecam.

Nie dla mnie

Produkt jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej więc teoretycznie powinien się u mnie sprawdzić. Niestety jest odwrotnie. Mam najjaśniejszy kolor i niestety jest dla mnie zbyt ciemny a nie należę do osób o bardzo jasnej karnacji. Poza tym mam wrażenie, że kolor wpada trochę w pomarańcz. Rozprowadza się łatwo, konsystencja jest lejąca. Efekt zmatowienia znika bardzo szybko. Dodatkowo produkt podkreśla suche skórki i wchodzi mocno we wszelkie załamania i zmarszczki. Łatwo również ściera się z twarzy. Przy dość wodnistej konsystencji opakowanie mogłoby mieć pompkę, bo łatwo wylać za dużo produktu. Nie polecam.

nie dla mnie

Niestety u mnie się nie sprawdził, ładna tubka i forma zacheciły mnie do zakupu, jednak uważam że kolor jest dla mnie jakiś z pomarańczowymi tonacjami i postarza moją cerę. Na dodatek krycie tez jest na zbyt niskim dla mnie poziomie, uważam też że nie jest trwały, może ma działanie lekko nawilżające ale to wszystko jest dla moje skóry zbyt mało