HiPP Babysanft, Szampon dla dzieci (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Szampon dla dzieci (nowa wersja)

Zgłoszony przez BBRAT

Szampon HiPP Babysanft z ekologicznym wyciągiem z migdałów BIO delikatnie myje włosy niemowlęcia, nie podrażniając oczu. Jest idealny także dla dorosłych – do pielęgnacji cienkich i delikatnych włosów oraz wrażliwej skóry głowy.

Skład: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Glycerin, Citric Acid, p-Anisic Acid, Lactic Acid, Parfum

/s/

• średni
  • +dobrze oczyszzcza włosy na długości
    +ładnie pachnie
    +bardzo estetycznie wykonane opakowanie, przyciąga wzrok
    +dosyć wydajny
    +delikatny, nie wysusza włosów, nie podrażnia skóry

-włosy są splątane, ale od czego mamy odżywki ;]
    -być może szampony dla dzieci nie są dla mnie, gdyż używam już trzeci i każdy daje ten sam nieprzyjemny efekt- krótki czas świeżości skóry głowy - szybko pojawia się nieprzyjemny zapach i uczucie dyskomfortu (mam wtedy chęć natychmiast umyć włosy)Używam tego produktu od: kilka tyg.Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić sosna11111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon dla mnie
  • wczesniej uzywalam babydream ktory okropnie smierdzial i balam sie ze wszystkie produkty dla dzieci beda tak pachniec.

ale jestem pozytywnie zaskoczona poniewaz ten szampon jest kompletnie nie wyczuwalny na wlosach i o to mi chodzilo.

+dobrze myje
    +skład
    +dostępność
    +zapach - neutralny

-cena

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Chcesz pochwalić rda22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Używam go do mycia włosków mojego 10 miesięcznego synka i sprawdza się jak należy. Jako, że mój maluch potrafi umazać się cały zawsze i wszędzie, nawet jeśli nie ma czym, to potrzebujemy czegoś, co poradzi sobie z posklejanymi, np. od kaszki, włosami. Mi samej zdarza się podbierać go synkowi, by dokładnie je oczyścić.

+pozbywa się wszystkiego, czego nie powinno być na włosach
    +nie wysusza włosów ani mi, ani Janowi
    +mimo bardzo częstego stosowania nie widać końca produktu
    +wystarczy odrobinka, by dobrze się spienił
    +cena

Wart polecenia, zdecydowanie!

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Dorrsss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jedyne co mogę mu zarzucić to stosunek ceny do wydajności (przy codziennym używaniu wystarczył na trzy tygodnie, a mam krótkie włosy), bo na pewno nie jakości.
    Szampon dobrze myje, pozostawia włosy sypkie i błyszczące (chociaż tutaj była to też zasługa odżywki). Użyty sam nie splątywał włosów. Nie uczulił, nie spowodował powstania łupieżu, nie swędziała mnie po nim skóra głowy. Zapach delikatny, kosmetyczny i ciężki do sprecyzowania, na pewno nie będzie przeszkadzał, bo czuje się go tylko przy aplikacji.
    Moje włosy szybko przyzwyczajają się do szamponów, które używam, ale ten na pewno jeszcze u mnie zagości. Co dwa czy trzy miesiące będę mogła go sobie kupić.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zostaje u mnie na dłużej!
  • Znalazłam go w gąszczu szamponów z SLSami, parabenami i innymi syfami, których moje włosy nie lubią. Niestety - Babydream powoduje u mnie łupież, a 75% szamponów dla Ciebie i tak ma w sobie SLS.
    A w końcu... Jest! Trafiłam!

PLUSY:
    - konsystencja - nie wycieka, a nie jest tak gęsta, że nie można jej wydobyć z opakowania,
    - samo opakowanie miłe dla oka, pod koniec użytkowania można postawić do góry nogami i nie ma problemu z końcówką,
    - nie plącze mi aż tak włosów jak inne, podobne szampony,
    - delikatny zapach,
    - ZMYWA OLEJE i to różnego typu - ooooogromny plus ode mnie,
    - jest delikatny, nie powoduje uczuleń, wypadania włosów

MINUSY:
    - cena! Za taka pojemność ok 12-13zł to trochę sporo,
    - jest średnio wydajny (włosy myję co 2 dzień).

Jednak moge przymknąc oko na cenę, bo jestem z niego zadowolona. Mam włosy cienkie, walczę z nawilżeniem ich, a dzięki temu szamponowi nie wysuszają mi się końcówki - srasznie ciężko było znaleźć mi taki produkt, który by tego nie robił. W każdym bądź razie - zostaje u mnie!

Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Chcesz pochwalić bialaRoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może kiedyś do niego wrócę
  • Zakupiłam go po tym, jak zraziłam się do rossmannowej wersji szamponu dla maluchów Na pewno wypada lepiej, ale wciąż nie jest to ideał...

Plusy:
    - nie plącze włosów tak bardzo jak Babydream
    - konsystencja (ani rzadka, ani gęsta - w sam raz)
    - skład
    - nie powoduje swędzenia, łupieżu ani wypadania włosów

Plus/Minus:
    - zapach jest lekko chemiczny

Minus:
    - cena! jak za taką pojemność koszt ok. 13zł to przesada...
    - włosy są po nim szorstkie, niemiłe w dotyku

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nataliaa_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Ten szampon odkryłam podczas przygody z włosomaniactwem i mój ci on po wieki wieków!

+świetny skład bez SLS, silikonów i innego syfu
    +bardzo delikatny
    +bez problemu radzi sobie z olejami
    +przepięknie pachnie
    +dobrze myje włosy, są po nim świeże, pachnące i mięciutkie

-plącze włosy
    -mógłby być bardziej wydajny, no ale mam włosy do połowy pleców i niestety muszę je codziennie myć, więc czego tu oczekiwać

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić whiteglove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon dla calej rodziny
  • Jak w tytule bardzo dobry szampon dla calej rodziny, tansza i ogolnie dostepna alternatywa dla naturalnych szamponow dostepnych najczesciej przez internet.
    Jak dla mnie zapach przyjemny, delikatny, lekko duszacy ale przyzwyczailam sie, solidna butelka,wlosy ladnie blyszcza, ladnie sie pieni jak na szampon bez sls, sles itp,wlosy nie przetluszczaja sie szybko,moge myc je rzadziej, u dziecka zniknal lupiez wywolany przez szampony z sls zamin mnie oswiecilo jakie swinstwa producenci laduja do kosmetykow. Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 zuzyte

Chcesz pochwalić ivonag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny
  • Kupiłam go za ok. 10 zł w Realu.
    Opakowanie wygodne, chociaż trochę ślizga się w mokrej łapce :P. Szczelne zamknięcie, mogę bez obaw postawić go do góry nogami.
    Zapach jak dla mnie prawie niewyczuwalny
    Szampon jest rzadki, ale nie spływa z włosów.
    Dobrze zmywa oleje, nie podrażnia mojego skalpu. Po umyciu włosy mam świeże przez 3-4 dni.
    Dla mnie bardzo dobry, włosy są przyjemne w dotyku, daje uczucie czystej skóry przez kilka dni

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić dealerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam w promocji za 8 zł w Superpharm. Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona, gdyż rewelacyjnie robi, co ma robić (o czym chyba czasem zapominają producenci) - doskonale oczyszcza włosy. Włosy po jego użyciu trzeszczą pod palcami, są trochę szorstkie ale odżywka załatwia sprawę. Nie plącze wcale włosów bardziej niż inne szampony, a ma świetny skład.
    Jedyne, co mi w nim trochę przeszkadza to zapach. Może i jest delikatny i niby neutralny, ale na końcu butelki miałam go naprawdę dosyć, więc używałam tego szamponu na zmianę z innymi.
    Naprawdę lubię go za to, że nie obciąża moich cienkich włosów. Można go bez obaw stosować codziennie, nie martwiąc się, że źle wpłynie na cokolwiek.
    Cena też jest niska.
    Myślę, że kupię go jeszcze, chociaż nie jestem wierna żadnemu kosmetykowi.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy na zmianę z innymi

Chcesz pochwalić sweetbite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę minusów
  • Pomysł używania szamponów dla dzieci nowością nie jest, ale o tym z HiPP wcześniej nie słyszałam i kupiłam go przypadkiem - podczas poszukiwań łagodnego szamponu w drogerii. Firma generalnie robi dobre wrażenie gdyż, nie licząc Babydream, składy ich kosmetyków są najłagodniejsze wśród drogeryjnych produktów dla dzieci. W tym przypadku za jakością idzie też ciut wyższa cena, ale moim zdaniem nie wielka i uzasadniona - wiadomo, za co się płaci.

Szampon kosztuje w drogerii zazwyczaj 9,99 zł, a jego pojemność to 200 ml. Opakowanie porządne, szczelne, może stać na głowie. Zamknięcie nie sprawia większych problemów, nie ma obawy o połamanie paznokci. Drobny minus, że nie jest przeźroczyste i nawet patrząc pod światło nie jesteśmy w stanie ocenić ile produktu jeszcze nam zostało.

Szampon ma postać gęstego, przeźroczystego żelu, który pachnie bardzo subtelnie, nieco aptecznie, ale z pewnością mało komu mógłby jego zapach przeszkadzać. Miłym zaskoczeniem okazał się fakt, jak doskonale szampon się pieni i to już przy niewielkiej jego ilości. Przy tak łagodnym składzie jest to niemal niespotykane - ze środków myjących nie znajdziemy tu żadnych siarczanów, które są odpowiedzialne za pienienie się wszelakich, niemal wszystkich kosmetyków myjących.

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, bez problemu zmywa oleje, co również jest miłym zaskoczeniem, zważywszy na skład. Włosy są po nim świeże długi czas, a tuż po umyciu, jeszcze mokre aż trzeszczą - jeśli miałyście kiedyś super oczyszczający szampon to wiecie o co chodzi. Mimo to nie wysusza on włosów, nawet na dłuższą metę - bo trochę go już mam, gdyż jest niesamowicie wydajny, jak na swą pojemność. Nie zauważyłam również, aby bardziej się one plątały, bądź gorzej rozczesywały.

Jak dla mnie szampon nie ma minusów, a ma bardzo łagodny skład i doskonale oczyszcza moje włosy, dlatego bardzo prawdopodobne, że sięgnę po niego niedługo ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon nie dla mnie.
  • Kupiłam ten szampon z uwagi na to że moje włosy przetłuszczają się przy skórze głowy i miałam nadzieję, że ten szampon złagodzi przetłuszczanie, szukałam czegoś łagodnego, czegoś co nie podrażni mojej skóry głowy, ale trochę się zawiodłam. Moje włosy po zmyciu szamponu są szorstkie i sztywne, nie nadają się do rozczesania, są strasznie poplątane. Za plusy można uznać zapach, który jest bardzo przyjemny oraz przystępną cenę/wydajnośc.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie, 200 ml.

Chcesz pochwalić Gussia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony do delikatniejszego oczyszczania włosów
  • Mam obecnie w domu 3 delikatniejsze szampony, ten jest moim ulubionym.

Skład:
    Zawiera delikatniejsze detergenty, przed zapachem mamy olej ze słodkich migdałów i glicerynę. Ma też sól, która może co wrażliwsze skalpy podrażnić. Mnie skład bardzo zadowala, bez wielu zbędnych dobroci, bo szampon ma myć Nie ma też silikonów, parafiny, polyquaternium i quaternium.

Konsystencja:
    Średnio gęsta, nie jest też za rzadka, bardzo przyjemna, i tak nalewam do kubeczka i myję kubeczkowo. Ale nie spływa z rąk przy normalnej metodzie mycia.

Przyjemny, podobny do innych hippowych kosmetyków, a tych kilka w domu mam, bo z synkiem bardzo lubimy Czuję tu jakby trochę rumianku.

Ładne, solidnie wykonane, różowe opakowanie z rysunkiem mamy z niemowlęciem w tle, bardzo ładne. Bez problemu można wydobyć z niego szampon

Działanie:
    Robi, co ma robić i przy tym nie nie denerwuje

Czyli dobrze myje, wiadomo że raz na jakieś 3 tygodnie używam szamponu z SLS do dokładniejszego oczyszczenia włosów, głównie z polimerów, ale raz na tydzień hipp spisuje się świetnie.

Dobrze domywa oleje, wystarczy jeden dokładny raz.

Zostawia włosy miękkie, lekkie, ale nie za lekkie i nie puszące się, jak inny dziecięcy szampon. Ładnie się pieni, choć nie tak jak szampony z SLS.

Skóra głowy zadowolona, nic nie swędzi, włosy nie przetłuszczają się szybciej, wręcz są po nim dłużej świeże.

Nie szczypie w oczy - ważne w pielęgnacji włosowej dzieciaczków

Nie wysusza włosów.

Cena i dostępność:
    Coś ponad 10zł, dostępny w rossmannach, ja swój mam z auchana. Widuję w marketach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskoczona przez ten szampon.
  • Z początku nie byłam przekonana do niego, myślałam, że ten szampon dla małych dzieciaczków nie poradzi sobie z moimi włosami, jednak gdy popróbowałam go już jakiś czas z czystą przyjemnością muszę oznajmić, iż ten szampon pomógł mi z moimi przetłuszczającymi się włosami. Zawsze na drugi dzień musiałam je myć a tu niespodzianka - 2 dzień i włosy nadal świeże!
    Już nie będę wspominać o tym, że ten szampon nie ma silikonów, SLSów i innych dziadostw, bo dużo osób tutaj o tym pisało.
    Na prawdę jestem tym szamponem mile zaskoczona. Mam nadzieję, że posłuży mi przez wiele, wiele lat.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Shylsay za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Opakowanie: Różowa buteleczka o przyjemnym kroju, dzięki czemu łatwo ją chwycić i nie wyślizguje się z dłoni. Jedynym minusem jest to, że słabo widać, ile produktu zostało.

Zapach: Kojarzy mi się z rumiankiem i BabyDreamem. Jest delikatny, ale jakoś nie przypadł mi do gustu.

Konsystencja: W sam raz jak na szampon. Dobrze się pieni, więc nie trzeba go rozrabiać w kubeczku.

Wydajność/cena: Za 200 ml zapłacimy około 9 zł.

Dostępność: Drogerie, markety. Z dostępnością nie ma żadnego problemu.

Działanie: Hipp jest drugim dziecięcym szamponem, który polubił się z moimi włosami. W porównaniu do Bambino, o niebo lepiej się pieni, więc nie mam problemów ze zmyciem oleju, czy maski. Po wyschnięciu włosy są sypkie, miękkie i ładnie się układają. Kiedy spędzałam kilka dni poza domem, myłam nim twarz, jednak miałam wrażenie, że skóra szybko się przetłuszcza. Myślę, że stosowałabym go dalej, gdybym nie powróciła do swoich ulubieńców.

Używam tego produktu od: przez ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić kreconowlosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla puszących się włosów
  • Kupiłam ten szampon zachęcona naturalnym i mało chemicznym składem, myśląc, że to pomoże moim włosom. Były farbowane, dość cienkie, ale puszyste. Niestety im potrzebne są silikony... Po tym szamponie były szorstkie, bardzo się puszyły i bardzo ciężko było je układać. Szkoda

Plus za przepiękny zapach i za to, że trochę mniej się po nim przetłuszczały.

Nie wiem, jaki jest dla dziecięcych włosków- ale już wiem, jaki jest dla moich "dorosłych" i niestety im nie służy.
    Ale każdy musi wypróbować na sobie, bo jednemu pomoże, a drugiemu nie

Po pofarbowaniu włosów oddałam ten szampon malutkiej kuzynce.

Używam tego produktu od: marca 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić TheLenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Najlepszy szampon jaki miałam!!!!!Może włosy po nim nie są wygłądzone ale po jakim szamponie bez silikonów i sls/sles są wygłądzone.

Plusy:
    +brak sls/sles w składzie
    +brak silikonów
    +szybko radzi sobie z olejami
    +łagonie myje
    +nie podrażnia mojego wrażliwego skalpu
    +włosy się po nim blyszczą
    +nie szczypią po nim oczy
    +cena

Minusy:
    -szampon się kiepsko pieni
    -mało wydajny (jedno opakowanie nie starcza na miesiąc)

Używam tego produktu od: 3,5 MIESIĄCA
    Ilość zużytych opakowań: trzy 200ml

Chcesz pochwalić Adzia2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe wrażenia
  • Szamponu używam od trzech miesiecy. Jak narazie mile wrazenia. Glowe myje co 2-3 dni.
    -głowa jak się przetluszcza tak przetluszcza
    -delikatnie myje
    -cena nie zacheca pod wzgledem wydajnosci. Muszę wylać go naprawdę sporo zeby jakoś umyć włosy
    -nie spowodował łupieżu i swędzenia głowy
    Szampon jak szampon ma myć, nie powodować żadnych skutkow ubocznych. Nie zamierzam jednak przy nim pozostać, nie spelnia do konca moich oczekiwan.

Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Noł mor ciemieniucha!
  • Kiedy moja Niunia zaczęła mieć drobne zmiany na skórze głowy, położna poleciła Mustelę. Jak zobaczyłam ile kosztuje Mustela, a ile Hipp, na próbę, jako zamiennik kupiłam ten szampon. Zakupu dokonałam w Rossmannie, ale widziałam również w Tesco, więc całkiem dobrze dostępny.

Plusy:
    -Cena
    -Dostępność
    -Wydajność (wystarczy kilka kropli)
    -Dobrze się pieni
    -Dobrze się wypłukuje
    -Delikatnie, nienachalnie pachnie
    -Usuwa początki ciemieniuchy i zapobiega nawrotom
    -Nawilża
    -Nie przetłuszcza
    -Nie plącze włosów

Minusy:
    -Jak się delikatnie rozleje, nie wiedzieć czemu, lepi się nieziemsko

Polecam, sama też kupię ponownie, a że stosunek cena-jakość jest naprawdę dobry, nie szukam póki co innego.

Używam tego produktu od: 4 mcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie (wydajny!)

Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Antyalergiczny alergen
  • Doskonałe recenzje, świetny skład, cudowne działanie... Ale dlaczego nie zadziałał u mnie?
    Do stosowania od pierwszego dnia życia dziecka, bez szkodliwych składników, dbający o delikatne włosy i sam również bardzo lekki.
    Po kilku myciach włosy super delikatne, ale co z tego, gdy swędzenie skóry głowy było masakryczne. Pojawił mi się łupież, mimo że nie miał prawa ze względu na ten super-skład. Po powrocie do Head&Shoulders wszystko wróciło do normy, chociaż włosy tak miękkie jak podczas stosowania HIPP nie są i przecież H&S zawiera straszny SLS (jak widać nie aż tak straszny, jak skład HIPP).
    Nie kupię ponownie, a opakowanie mogę jedynie próbować zastosować na włosy z dala od skóry głowy.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Shevya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powinni zainteresować się nim również dorośli!
  • Genialny, prosty szampon do włosów:

-Prosty skład, w którym nie znajdziemy silikonów ani agresywnych detergenów
    -Łagodny nawet dla wrażliwej skóry głowy oraz dla włosów, co ważne jeśli komuś zależy na delikatnej acz treściwej pielęgnacji
    -Doskonale myje włosy, w niczym nie ustępuje SLSowym. Fantastycznie zmywa nawet oleje i masła.
    -Włosy są po nim miękkie, lśniące, pachnące
    -Dzięki niemu pożegnałam się ze swędzącą skórą głowy, poprzednie szampony bardzo mi ją podrażniały
    -mimo niewielkiej buteleczki wystarcza na długo
    -cena przystępna
    -dostępny niemal wszędzie

Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ekstra!
  • jak dla mnie jest to najlepszy ze wszystkich szamponów jakie do tej pory używałam.
    plusy:
    -pięknie pachnie!
    -dobrze zmywa oleje
    -myje dokładnie skórę głowy
    -włosy są po nim świeże i miękkie
    -nie plącze włosów
    -bardzo ładny skład
    -delikatny dla skóry głowy

minusy:
    -cena i wydajność- u mnie schodzi niestety dosyć szybko
    -leista konsystencja

Używam tego produktu od: październik 2012
    Ilość zużytych opakowań: chyba 4 i na pewno będzie ich jeszcze sporo

Chcesz pochwalić adula91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie to najlepszy szampon!
  • Szampon ten kupiłam swojej córeczce i kiedyś "na próbę" umyłam nim włosy. Od tamtej pory się z nim nie rozstaję. Jest bardzo delikatny, nie tworzy dużej piany co wskazuje na brak SLS. Moje włosy jak po żadnym innym szamponie nie wyglądają tak dobrze. Są błyszczące, mięsiste i miłe w dotyku.
    Dodam jeszcze, że odkąd go stosuję mniej mi wypadają i zdrowo rosną.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić lillylou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla nas najlepszy
  • Dla mojej córeczki i dla mnie najlepszy szamponik jaki miałyśmy.

+wydaje się trochę tępy ale nie ma sylikonów więc to +
    +włoski po nim długo są świeże (nie przetłuszczają się tak szybko)
    +jak na taką małą butle na długo nam starcza

-zapach mi trochę nie odpowiada ale już przywykłam

Używam tego produktu od: 15 m-c
    Ilość zużytych opakowań: chyba 6 albo 7

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gitarra_b3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny
  • Jest to mój ulubiony szampon. Stosuję go, ponieważ skóra mojej głowy jest bardzo wrażliwa, a skład tego szamponu jej bardzo służy.

Plusy:
    + jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarcza, żeby dokładnie oczyścić włosy
    + dobrze się pieni
    + delikatny
    + łagodny zapach

Minusów nie dostrzegam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić blue_berrys za czytelną i pomocną recenzję?