HiPP Babysanft, Szampon dla dzieci (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Szampon dla dzieci (nowa wersja)

Zgłoszony przez BBRAT

Szampon HiPP Babysanft z ekologicznym wyciągiem z migdałów BIO delikatnie myje włosy niemowlęcia, nie podrażniając oczu. Jest idealny także dla dorosłych – do pielęgnacji cienkich i delikatnych włosów oraz wrażliwej skóry głowy.

Skład: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Glycerin, Citric Acid, p-Anisic Acid, Lactic Acid, Parfum

/s/

• średni
  • +dobrze oczyszzcza włosy na długości
    +ładnie pachnie
    +bardzo estetycznie wykonane opakowanie, przyciąga wzrok
    +dosyć wydajny
    +delikatny, nie wysusza włosów, nie podrażnia skóry

-włosy są splątane, ale od czego mamy odżywki ;]
    -być może szampony dla dzieci nie są dla mnie, gdyż używam już trzeci i każdy daje ten sam nieprzyjemny efekt- krótki czas świeżości skóry głowy - szybko pojawia się nieprzyjemny zapach i uczucie dyskomfortu (mam wtedy chęć natychmiast umyć włosy)Używam tego produktu od: kilka tyg.Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić sosna11111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon dla mnie
  • wczesniej uzywalam babydream ktory okropnie smierdzial i balam sie ze wszystkie produkty dla dzieci beda tak pachniec.

ale jestem pozytywnie zaskoczona poniewaz ten szampon jest kompletnie nie wyczuwalny na wlosach i o to mi chodzilo.

+dobrze myje
    +skład
    +dostępność
    +zapach - neutralny

-cena

Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Chcesz pochwalić rda22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Używam go do mycia włosków mojego 10 miesięcznego synka i sprawdza się jak należy. Jako, że mój maluch potrafi umazać się cały zawsze i wszędzie, nawet jeśli nie ma czym, to potrzebujemy czegoś, co poradzi sobie z posklejanymi, np. od kaszki, włosami. Mi samej zdarza się podbierać go synkowi, by dokładnie je oczyścić.

+pozbywa się wszystkiego, czego nie powinno być na włosach
    +nie wysusza włosów ani mi, ani Janowi
    +mimo bardzo częstego stosowania nie widać końca produktu
    +wystarczy odrobinka, by dobrze się spienił
    +cena

Wart polecenia, zdecydowanie!

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Dorrsss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jedyne co mogę mu zarzucić to stosunek ceny do wydajności (przy codziennym używaniu wystarczył na trzy tygodnie, a mam krótkie włosy), bo na pewno nie jakości.
    Szampon dobrze myje, pozostawia włosy sypkie i błyszczące (chociaż tutaj była to też zasługa odżywki). Użyty sam nie splątywał włosów. Nie uczulił, nie spowodował powstania łupieżu, nie swędziała mnie po nim skóra głowy. Zapach delikatny, kosmetyczny i ciężki do sprecyzowania, na pewno nie będzie przeszkadzał, bo czuje się go tylko przy aplikacji.
    Moje włosy szybko przyzwyczajają się do szamponów, które używam, ale ten na pewno jeszcze u mnie zagości. Co dwa czy trzy miesiące będę mogła go sobie kupić.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zostaje u mnie na dłużej!
  • Znalazłam go w gąszczu szamponów z SLSami, parabenami i innymi syfami, których moje włosy nie lubią. Niestety - Babydream powoduje u mnie łupież, a 75% szamponów dla Ciebie i tak ma w sobie SLS.
    A w końcu... Jest! Trafiłam!

PLUSY:
    - konsystencja - nie wycieka, a nie jest tak gęsta, że nie można jej wydobyć z opakowania,
    - samo opakowanie miłe dla oka, pod koniec użytkowania można postawić do góry nogami i nie ma problemu z końcówką,
    - nie plącze mi aż tak włosów jak inne, podobne szampony,
    - delikatny zapach,
    - ZMYWA OLEJE i to różnego typu - ooooogromny plus ode mnie,
    - jest delikatny, nie powoduje uczuleń, wypadania włosów

MINUSY:
    - cena! Za taka pojemność ok 12-13zł to trochę sporo,
    - jest średnio wydajny (włosy myję co 2 dzień).

Jednak moge przymknąc oko na cenę, bo jestem z niego zadowolona. Mam włosy cienkie, walczę z nawilżeniem ich, a dzięki temu szamponowi nie wysuszają mi się końcówki - srasznie ciężko było znaleźć mi taki produkt, który by tego nie robił. W każdym bądź razie - zostaje u mnie!

Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bialaRoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może kiedyś do niego wrócę
  • Zakupiłam go po tym, jak zraziłam się do rossmannowej wersji szamponu dla maluchów Na pewno wypada lepiej, ale wciąż nie jest to ideał...

Plusy:
    - nie plącze włosów tak bardzo jak Babydream
    - konsystencja (ani rzadka, ani gęsta - w sam raz)
    - skład
    - nie powoduje swędzenia, łupieżu ani wypadania włosów

Plus/Minus:
    - zapach jest lekko chemiczny

Minus:
    - cena! jak za taką pojemność koszt ok. 13zł to przesada...
    - włosy są po nim szorstkie, niemiłe w dotyku

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nataliaa_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Ten szampon odkryłam podczas przygody z włosomaniactwem i mój ci on po wieki wieków!

+świetny skład bez SLS, silikonów i innego syfu
    +bardzo delikatny
    +bez problemu radzi sobie z olejami
    +przepięknie pachnie
    +dobrze myje włosy, są po nim świeże, pachnące i mięciutkie

-plącze włosy
    -mógłby być bardziej wydajny, no ale mam włosy do połowy pleców i niestety muszę je codziennie myć, więc czego tu oczekiwać

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić whiteglove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon dla calej rodziny
  • Jak w tytule bardzo dobry szampon dla calej rodziny, tansza i ogolnie dostepna alternatywa dla naturalnych szamponow dostepnych najczesciej przez internet.
    Jak dla mnie zapach przyjemny, delikatny, lekko duszacy ale przyzwyczailam sie, solidna butelka,wlosy ladnie blyszcza, ladnie sie pieni jak na szampon bez sls, sles itp,wlosy nie przetluszczaja sie szybko,moge myc je rzadziej, u dziecka zniknal lupiez wywolany przez szampony z sls zamin mnie oswiecilo jakie swinstwa producenci laduja do kosmetykow. Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 zuzyte

Chcesz pochwalić ivonag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny
  • Kupiłam go za ok. 10 zł w Realu.
    Opakowanie wygodne, chociaż trochę ślizga się w mokrej łapce :P. Szczelne zamknięcie, mogę bez obaw postawić go do góry nogami.
    Zapach jak dla mnie prawie niewyczuwalny
    Szampon jest rzadki, ale nie spływa z włosów.
    Dobrze zmywa oleje, nie podrażnia mojego skalpu. Po umyciu włosy mam świeże przez 3-4 dni.
    Dla mnie bardzo dobry, włosy są przyjemne w dotyku, daje uczucie czystej skóry przez kilka dni

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić dealerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam w promocji za 8 zł w Superpharm. Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona, gdyż rewelacyjnie robi, co ma robić (o czym chyba czasem zapominają producenci) - doskonale oczyszcza włosy. Włosy po jego użyciu trzeszczą pod palcami, są trochę szorstkie ale odżywka załatwia sprawę. Nie plącze wcale włosów bardziej niż inne szampony, a ma świetny skład.
    Jedyne, co mi w nim trochę przeszkadza to zapach. Może i jest delikatny i niby neutralny, ale na końcu butelki miałam go naprawdę dosyć, więc używałam tego szamponu na zmianę z innymi.
    Naprawdę lubię go za to, że nie obciąża moich cienkich włosów. Można go bez obaw stosować codziennie, nie martwiąc się, że źle wpłynie na cokolwiek.
    Cena też jest niska.
    Myślę, że kupię go jeszcze, chociaż nie jestem wierna żadnemu kosmetykowi.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy na zmianę z innymi

Chcesz pochwalić sweetbite za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij