Ziaja, Oliwkowa, Naturalny szampon oliwkowy

Powiększ Ziaja, Oliwkowa, Naturalny szampon oliwkowy

Zgłoszony przez mtr

Odżywczy szampon do częstego stosowania przeznaczony do mycia każdego rodzaju włosów potrzebujących regeneracji, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej z oliwek, mocznik i prowitaminę B5 - substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów, także podczas mycia.
Nie zawiera silikonów i parabenów. Nie obciąża włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy,
- działa pomocniczo w regeneracji włosów,
- zapewnia im miękkość i delikatność w dotyku,
- przywraca naturalną objętość oraz zdrowy wygląd,
- po wysuszeniu pozostawia na włosach przyjemny zapach.

• Nie, nie, nieeee
  • Włosy muszę myć codziennie więc ten szampon wydawał się dla mnie idelany. Jako, że dalej poszukuje idealnego tym razem sięgnęłam po ten. I to byl mój wielki błąd! Przejdę do konkretów.

Plusy:
    -cena;
    -zapach;
    -wydajność;

Minusy:
    -włosy się po nim strasznie przetłuszczją! nie wytrzymują mi nawet do wieczora!
    -masakrycznie ciężko jest rozczesać włosy;
    -włosy się bardzo obciążone, zmęczone, bez blasku i sianowate;

Zużyje jako żel pod prysznic. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Bugs7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Włosy po nim fajnie się rozczesują, są gładkie, nie puszą się, są lśniące, pewnie sięgnę po niego drugi raz, jak po wszystkie produkty tej gammy
    + zapach
    + cena
    +opakowanie
    + starcza na długo

- nie znalazłam

Chcesz pochwalić bamboszky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry szampon. Mimo że nie ma SLS to bardzo dobrze się pieni. Nie wysusza skóry głowy, ma ładnych zapach. Jest bardzo wydajny i ma bardzo dobrą cenę. Nie uczula.

Polecam w zestawie z odżywką.

Ilość zużytych opakowań: 1x 500 ml

Chcesz pochwalić tudaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • najzwyklejszy zwyklak
  • Oliwka? Hmm... spodziewałam się ładnego nawilżenia włosów. Nie jakiegoś supe odżywienia, ale choć zdrowego wyglądu. A tymczasem szampon owszem myje, oczyszcza, włosy ładnie wyglądają do następnego poranka ale po nocy efekt nawilżenia znika a włosy są już suche na końcach. Ma także "cudowne" właściwości elektryzowania włosów na czubku głowy. Na trzeci dzień po umyciu włosów jest już widoczny efekt lekkiego przytłuszczenia od nasady, ale jeszcze można się pokazać udziom. Pod koniec stosowania spowodował u mnie lekki łupież. Daje 1 gwiazdkę, bo miałam zdecydowanie gorsze szampony.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 400 ml

Chcesz pochwalić Lapcunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny
  • Plusy:
    +jest bardzo wydajny
    +dobrze się pieni
    +cena (chyba 8 zł)
    +dostępność (większość drogerii)
    +nie wysusza
    +jest bardzo dobry do kręconych włosów

Minusy:
    nie ma

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić blue_soul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam,że będzie lepiej...
  • Kupiłam go dlatego,że Ziaja jest bardzo dobrą polską firmą kosmetyków. Moje włosy zimą bardzo się elektryzowały - latały wszędzie więc - go kupiłam
    Plusy:
    + sprawia ,że włosy się nie elektryzują
    + ładnie pachnie
    + tani
    Minusy :
    - troszkę obciąża
    - włosy są suche i matowe
    - nie regeneruje włosów
    Używam go tylko gdy znowu zaczynają mi się elektryzować włosy- po jednym umyciu przestają.

Chcesz pochwalić szeelma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!
  • Bardzo lubię kosmetyki Ziaji, ale ten szampon.. to tragedia!

Jedynym plusem jaki w tym szamponie widziałam to ładna butelka i miły zapach.. reszta.. same minusy!

Nie dość, że nabawiłam się przez niego łupieżu to włosy wyglądały jak siano! Obciążone.. wyglądały PO myciu jakby były dalej tłuste..

Jak dla mnie to były tylko zmarnowane pieniądze i szampon znalazł zastosowanie do mycia rąk

Używam tego produktu od: dawno temu i nigdy więcej!
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić brunette woman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • kocham kosmetyki ziaji!
    to kolejny kosmetyk ktory wywarl na mnie wielkie wrazenie. Jak dla mnie ten szampon jest idealny!
    nie wywoluje zadnych podraznien alergicznych, u mnie nie wywolal rowniez lupizu, ma cudowny, naturalny, oliwkowy zapach. Jest bardzo wydajny. Ma wygodną buteleczke. i cena jest dobra.

oczywiscie oprocz uzywania tego szamponu, na wlosy nakladalam rowniez odzywke. Niemozliwe bylo by w moim przypadku nie nalozenie odzywki po umyciu ( mam bardzo geste i puszyste wlosy, tak wiec eksperymentuje z roznymi specyfikami i staram sie znalezc ta idealna odzywke dla siebie! )

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: uzywalam w lecie.
    Ilość zużytych opakowań: jedno, całe ( i zamierzam tego lata rowniez zakupic ten produkt)

Chcesz pochwalić greatstormoffeelings za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia
  • Plusy
    -tani
    -wydajny
    -ładnie pachnie
    -włosy są sypkie i łatwo sie rozczesują

Minusy
    -zostawia bardzo suche włosy
    -nie regeneruje

Nie wiem czy sięgne ponownie po niego, raczej nie, inne wydają się znacznie lepsze i mniej więcej w tej samej cenie.

Największy minus to ta suchość, jakbym je szarym mydłem umyła, a mam długie ciemne włosy, które prostuje, więc stawiam na regeneracje.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • No do suchych to na pewno nie
  • Kupiłam to w jakimś tanim packu z żelem pod prysznic. Trzeba zużyć
    Po pierwsze - od strony czysto finansowej - oszczędność jest pozorna. Szampon jest bardzo niewydajny, niewiarygodnie szybko schodzi, słabo się pieni (być może świadczy to o jego dobrym składzie - nie wiem; czepiam się wydajności). Zapach OK. Działanie na włosy - nieszczególnie złe, ale wysusza, plącze. Na pewno nie powinien być zalecany dla włosów suchych!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 500 ml jak sen jaki złoty mignęło

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij