Ziaja, Oliwkowa, Naturalny szampon oliwkowy

Powiększ Ziaja, Oliwkowa, Naturalny szampon oliwkowy

Zgłoszony przez mtr

Odżywczy szampon do częstego stosowania przeznaczony do mycia każdego rodzaju włosów potrzebujących regeneracji, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich. Zawiera olej z oliwek, mocznik i prowitaminę B5 - substancje uznane za bardzo efektywne w pielęgnacji skóry i włosów, także podczas mycia.
Nie zawiera silikonów i parabenów. Nie obciąża włosów.
Oliwkowa pielęgnacja:
- łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy,
- działa pomocniczo w regeneracji włosów,
- zapewnia im miękkość i delikatność w dotyku,
- przywraca naturalną objętość oraz zdrowy wygląd,
- po wysuszeniu pozostawia na włosach przyjemny zapach.

• Bardzo dobry
  • Bardzo dobry szampon. Mimo że nie ma SLS to bardzo dobrze się pieni. Nie wysusza skóry głowy, ma ładnych zapach. Jest bardzo wydajny i ma bardzo dobrą cenę. Nie uczula.

Polecam w zestawie z odżywką.

Ilość zużytych opakowań: 1x 500 ml

Chcesz pochwalić tudaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • najzwyklejszy zwyklak
  • Oliwka? Hmm... spodziewałam się ładnego nawilżenia włosów. Nie jakiegoś supe odżywienia, ale choć zdrowego wyglądu. A tymczasem szampon owszem myje, oczyszcza, włosy ładnie wyglądają do następnego poranka ale po nocy efekt nawilżenia znika a włosy są już suche na końcach. Ma także "cudowne" właściwości elektryzowania włosów na czubku głowy. Na trzeci dzień po umyciu włosów jest już widoczny efekt lekkiego przytłuszczenia od nasady, ale jeszcze można się pokazać udziom. Pod koniec stosowania spowodował u mnie lekki łupież. Daje 1 gwiazdkę, bo miałam zdecydowanie gorsze szampony.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 400 ml

Chcesz pochwalić Lapcunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny
  • Plusy:
    +jest bardzo wydajny
    +dobrze się pieni
    +cena (chyba 8 zł)
    +dostępność (większość drogerii)
    +nie wysusza
    +jest bardzo dobry do kręconych włosów

Minusy:
    nie ma

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić blue_soul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam,że będzie lepiej...
  • Kupiłam go dlatego,że Ziaja jest bardzo dobrą polską firmą kosmetyków. Moje włosy zimą bardzo się elektryzowały - latały wszędzie więc - go kupiłam
    Plusy:
    + sprawia ,że włosy się nie elektryzują
    + ładnie pachnie
    + tani
    Minusy :
    - troszkę obciąża
    - włosy są suche i matowe
    - nie regeneruje włosów
    Używam go tylko gdy znowu zaczynają mi się elektryzować włosy- po jednym umyciu przestają.

Chcesz pochwalić szeelma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!
  • Bardzo lubię kosmetyki Ziaji, ale ten szampon.. to tragedia!

Jedynym plusem jaki w tym szamponie widziałam to ładna butelka i miły zapach.. reszta.. same minusy!

Nie dość, że nabawiłam się przez niego łupieżu to włosy wyglądały jak siano! Obciążone.. wyglądały PO myciu jakby były dalej tłuste..

Jak dla mnie to były tylko zmarnowane pieniądze i szampon znalazł zastosowanie do mycia rąk

Używam tego produktu od: dawno temu i nigdy więcej!
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić brunette woman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • kocham kosmetyki ziaji!
    to kolejny kosmetyk ktory wywarl na mnie wielkie wrazenie. Jak dla mnie ten szampon jest idealny!
    nie wywoluje zadnych podraznien alergicznych, u mnie nie wywolal rowniez lupizu, ma cudowny, naturalny, oliwkowy zapach. Jest bardzo wydajny. Ma wygodną buteleczke. i cena jest dobra.

oczywiscie oprocz uzywania tego szamponu, na wlosy nakladalam rowniez odzywke. Niemozliwe bylo by w moim przypadku nie nalozenie odzywki po umyciu ( mam bardzo geste i puszyste wlosy, tak wiec eksperymentuje z roznymi specyfikami i staram sie znalezc ta idealna odzywke dla siebie! )

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: uzywalam w lecie.
    Ilość zużytych opakowań: jedno, całe ( i zamierzam tego lata rowniez zakupic ten produkt)

Chcesz pochwalić greatstormoffeelings za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia
  • Plusy
    -tani
    -wydajny
    -ładnie pachnie
    -włosy są sypkie i łatwo sie rozczesują

Minusy
    -zostawia bardzo suche włosy
    -nie regeneruje

Nie wiem czy sięgne ponownie po niego, raczej nie, inne wydają się znacznie lepsze i mniej więcej w tej samej cenie.

Największy minus to ta suchość, jakbym je szarym mydłem umyła, a mam długie ciemne włosy, które prostuje, więc stawiam na regeneracje.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • No do suchych to na pewno nie
  • Kupiłam to w jakimś tanim packu z żelem pod prysznic. Trzeba zużyć
    Po pierwsze - od strony czysto finansowej - oszczędność jest pozorna. Szampon jest bardzo niewydajny, niewiarygodnie szybko schodzi, słabo się pieni (być może świadczy to o jego dobrym składzie - nie wiem; czepiam się wydajności). Zapach OK. Działanie na włosy - nieszczególnie złe, ale wysusza, plącze. Na pewno nie powinien być zalecany dla włosów suchych!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 500 ml jak sen jaki złoty mignęło

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • krzywdy włosom nie robi
  • Szampon kupiłam w bardzo atrakcyjnej cenie w zestawie z mydłem pod prysznic.
    Przeznaczony dla włosów "potrzebujących regeneracji, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich". Jestem posiadaczką włosów suchych i puszących się na końcach i przetłuszczajacych się u nasady.Jakiejś wielkiej pielęgnacji suchych końcówek nie zauważyłam,jak się puszyły tak się puszą ale przynajmniej ich nie przetłuszcza
    Szampon łagodnie oczyszcza skórę głowy, nie powoduje podrażnień ale zostawia uczucie nie do końca spłukanych włosów.Pomimo to włosy są dość miękkie i miłe w dotyku.Dodaje objętości chociaż i bez tego mam rano po wieczornym myciu busz na głowie Mam wrażenie,że po tym szamponie moje włosy ciut lepiej się układają.
    Posiada żelową konsystencję i trzeba go dość dużo nałożyć żeby dobrze się pienił przez co nie jest wydajny.
    Plusem jest też to,że nie zawiera silikonów i parabenów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Lubię kosmetyki Ziaji, są tanie, a jakościowo naprawdę dobre. Niestety ten szampon jest chyba zakałą portfolio Ziaji.
    Cena, owszem, bardzo przystępna, opakowanie ok. Ale chyba tutaj plusy się kończą. Szampon ma gęstą, żelową konsystencję przez co jest mało wydajny. Słabo się pieni, trzeba naprawdę się natrudzić aby dokładnie rozprowadzić go na włosach.Mam wrażenie, że mam niedomyte włosy...
    Nie dla mnie. Może na krótkich mało zniszczonych włosach lepiej się sprawdza...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DigitalDream za czytelną i pomocną recenzję?
  • A jednak okazał się przebojem mojej łazienki
  • EDIT: winna jestem oddać mu sprawiedliwość i edytować moją poprzednią recenzję. Kolejny miesiąc po zmianie techniki mycia włosów pokazał, że jednak ten szampon wróci do mojej łązienki.

Porównuję swoje doświadczenia z obietnicami producenta:

- "przeznaczony do mycia każdego rodzaju włosów potrzebujących regeneracji, szczególnie suchych, łamliwych, po zabiegach fryzjerskich".
    Część moich włosów stanowią rozjaśniane pasma, zniszczone, suche, puszące się. Ten szampon nie pogarsza ich stanu, ale w żaden sposób im nie pomaga, choćby wizualnie. Użycie odżywki po myciu jest konieczne, aby zapobiec puchowi.

+ "Nie obciąża włosów", "łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy". Tu się z producentem zgadzamy. Czyści "do skrzypienia", ale nie robi przy tym maskary- nie zostawia włosów tępych.

- "działa pomocniczo w regeneracji włosów". Nic takiego nie zaobserwowałam.

+/- Uzywałam go w trakcie olejowania i niestety nie zawsze radził sobie z domyciem oliwy z oliwek. Amlę i inne oleje zmieszane z odżywką zmywał bez problemu. Nie wiem, skąd ta dowolność :/

+" zapewnia im miękkość i delikatność w dotyku". Fakt niezaprzeczalny

- "przywraca naturalną objętość oraz zdrowy wygląd". Co do objętości- zgadzam się, niestety w przypadku rozjaśnianych pasm skończyło się puszeniem, ale moje naturalne pasma były odbite od skóry głowy i pełne objętości. Wielki plus!

+"po wysuszeniu pozostawia na włosach przyjemny zapach". Zdecydowanie prawda! Piękny i całkiem długo utrzymujący się zapach.

- plącze włosy, konieczna jest odżywka

+++ cena !!! W dodatku jest bardzo wydajny

Podsumowując: dobrze oczyszczający (poza wpadką z oliwą z oliwek) szampon, zostawiający włosy skrzypiące z czystości, ale nie tępe, dodający objetości i pięknie pachnący.

Ilość zużytych opakowań: prawie wykończyłam jedną butlę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kaataarzynaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak każdy - zależy od włosów...
  • Moje włosy - za łopatki, gęste, choć na pewno znajdzie się osoba z gęstszymi, bardzo sprężyste, lubią się plątać.
    Moja pielęgnacja - szampon, maska z masą silikonów, szczotka.

Kiedyś stosowałam szampon lawendowy i mi pasował, pomyślałam, że na lato oliwkowy będzie jak znalazł. Nie miałam styczności z produktami do mycia z mocznikiem więc byłam zaskoczona i zaciekawiona jak zadziała.

I sobie podziałał.

Oczyszcza. Bardzo. Wręcz niepokojąco. Włosy skrzypią, są szorstkie, zupełnie jakbym umyła je mydłem, ale są lekkie, puszyste i lśniące po wyschnięciu. Pokusiłam się raz o pielęgnację bez silikonowej maski tylko z lekką odżywką b/s, i byłam zachwycona, choć nie było to łatwe z moimi włosami

Błagam, jeśli na potargane kudły jeszcze bardziej targacie szampon to nie spodziewajcie się efektu silikonowego ani ułatwiającego rozczesanie. Szampon nie plącze, tylko wy. To przecież oczywiste, że oczyszczone włosy będą bardziej podatne na zmianę położenia niż obciążone i suche, po co robić z tego aferę przy każdych recenzjach szamponów ziołowych/bez ulepszaczy?

Ale jednak coś jest z tym szamponem zdecydowanie nie w porządku. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby w ciągu 3 tygodni przy myciu co 2,3 dzień zniknęła niemal cała butla kosmetyku! Z tęsknotą patrzę na recenzje niżej o dobrej wydajności, ale jak każdy kosmetyk - zależy od stanu jego użytkowniczki.

Dodatkowo, mimo, że naprawdę jest silnie oczyszcza, to jednocześnie jest bardzo słaby. Nie delikatny, SŁABY. Żeby wiedzieć, że mam czyste włosy przy myciu co drugi dzień, gdzie włosy tak naprawdę nie wyglądają ani trochę źle, musiałam myć CZTERY RAZY.
    Niestety, ale nie mam zamiaru męczyć się 10 minut pod prysznicem tylko po to, aby umyć włosy.

Została mi jakaś 1/8 szamponu. Zobaczę, co z niego będzie kiedy niedługo zetnę włosy.
    Jeśli moje przypuszczenia są prawdziwe, on po prostu nie nadaje się do włosów długich i raczej zdrowszych.

"Codzienna pielęgnacja" to największy kit jaki mógł wcisnąć producent, nie wyobrażam sobie myć włosów codziennie tak silnym detergentem.

Przestrzegam osoby o cienkich, delikatnych włosach. Może i umyje wasze włosy znacznie szybciej, ale nie jest to kosmetyk, którego bezpiecznie można używać obawiając się o stan włosów.

Podkreślam także, mi żadnej szkody nie wyrządził, zresztą, nawet jeśli tak by było, to i tak bym nie zauważyła z moimi włosami, ale efekt oczyszczenia jaki pozostawia po umyciu bardzo zaniepokoiłby mnie, gdybym miała delikatne włosy

Szamponu nigdy nie używam solo. Żadnego. Nie da się z moimi włosami, po prostu.

Tak więc - dwie gwiazdki mniej za wydajność i siłę szamponu, rzekomo "do codziennego stosowania".

Używam tego produktu od: lipiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: 7/8

Chcesz pochwalić Eluvtus za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Jeśli chcesz zniszczyć włosy - Polecam!
  • Nigdy więcej nie kupię nic z Ziaji. Na początku wydawał się ok, mimo dłuugiego składu. Po 2 miesiącach stosowania:

-przesuszył włosy do tego stopnia że nie wiem ile razy będę musiałą je olejować, żeby przywrócić ich stan
    -podrażnił skalp
    -spowodował wysyp włosów na podłogę i do wanny - zaczęły lecieć niesamowicie

Jestem pewna, że to jedyny winowajca, nie używałam w tym czasie innego szamponu!

+ wydajny
    +tani
    +fajny zapach

NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO SZAJSU!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić randy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 26 raz(y)
  • dla mnie kiepski
  • Oprócz ceny same minusy w moim przypadku :

- włosy stały się sztywne jak druty
    - końcówki przesuszone
    -nie ma mowy o rozczesaniu włosów bez użycia odżywki

-zapach nieciekawy

- słabo oczyszcza moim zdaniem
    -po umyciu włosy były nieświeże, zmęczone
    -jest bardzo niewydajny , kiepsko się pieni

Stanowczo nie polecam !

Używam tego produktu od: lipiec

Chcesz pochwalić limot za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry szampon
  • Polecam każdemu, kto zmaga się z problemem przesuszonych włosów

+ działanie : włosy są miękkie, lekkie, nawilżone i błyszczące
    + brak silikonów
    + delikatny zapach, który długo się utrzymuje
    + niska cena

- szampon jest raczej trudno dostępny

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Szampon kupiłam ze względu na jego niską cenę, ilość oraz brak silikonu w składzie.
    Szampon jest naprawdę warty polecenia. Za niską cenę, można kupić kosmetyk, który naprawdę działa na włosy i bardzo dobrze je pielęgnuje.
    Po umyciu włosy są gładkie, miękkie i nie obciąża włosów.
    Jedyny minus dla mnie to jego konsystecja. Jest zbyt rzadki, co wpływa na jego wydajność.

Używam tego produktu od: Trzy miesiące temu.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Florianowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Czytając opinie na wizażu, postanowaiłam zakupić ten szampon po nieudanym z ziaji lawendowym.

No i teraz nie wiem do końca co sie dzieje. Czy moje włosy po prostu nie lubią się z szamponami z Ziaji czy co?
    A naprawdę lubię naszą polską markę.

Konsystencja jest żelowa, lekko zabarwiona na oliwkowy kolor. Wg. mnie bardzo słabo sie pieni. Trzeba wylać naprawdę sporą ilość szamponu żeby zaczął się pienić na włosach. A włosy wcale nie mam aż tak długie i grube (do łopatek) Co oczwiście daje mniejszą wydajność i przy złym spłukaniu może powodować łupież, to samo sie dzieje gdy małą ilość szamponu zastosuje. efekt-łupież.

Zapach, przyjemny ale to kwestia gustu.
    Opakowanie twarde nie przeźroczyste- także nigdy nie wiesz kiedy szampon Ci się skończy. Nie wygodne gdy ma się mokre ręce.

Cena oczywiście jest bardzo dobra jak zawsze przy produkatach Ziaji. za 400ml szamponu zapłaciłam 7zł w aptece.

Jakoś nie jestem przekonana, tak samo jak poprzedni szampon kołtuni mi włosy. teraz przeżywam jakiś kryzys włosowo-paznokciowo-skórny.Normalnie Sypie się jak babcia ;-) Włosy są suche, łamiące, wypadające, skołtUIONe. A ten szampon jeszcze bardziej przyczynia sie do kołtunienia moich włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 400ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LolaBunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jest to jeden z lepszych szamponów do codziennego użytku jaki miałam przyjemność stosować.

Zalety:
    + cena - 400 ml za 6,50 zł
    + łagodny - idealny do codziennego użytku
    + dobrze oczyszczał włosy
    + nawilżał je
    + nie powodował ich plątania
    + ładnie pachniał
    + nie trzeba było używać odżywki
    + wydajny
    + poręczna butelka z wąską szyjką, przez co nie wylewał się nadmiar szamponu

Kupiłam w sumie na wypróbowanie i teraz mam ochotę przetestować inne szampony tej firmy.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 - 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno, 400 ml

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Jestem pozytywnie zaskoczona tym szamponem. Mimo, iż ziaja to dobra firma to nie spodziewałam się rewelacji za taką cenę. Na szczęście się myliłąm, szampon ma bardzo przyjemny zapach, fajną lekką konsystencję, jest naturalny, przez co trochę mało się pieni, ale dla mnie to nie jest wada. Włosy po nim są lśniące, łatwo się rozczesują i fajnie ukłądają. Bardzo gorąco polecam

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić ashley808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Nic dodać nic ująć

+piękny zapach
    +cena
    +wydajny (przy codziennym myciu długich włosów starczył mi na 1,5 miesiąca)
    +włosy są po nim błyszczące, miękkie, łatwo się układają
    +nie obciąża
    +brak silikonów i parabenów w składzie

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Taja_007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OLIWKOWE OPOWIADANIE
  • Pewnego dnia zauważyłam, że mam przesuszone, elektryzujące się włosy.
    Podreptałam więc do sklepu, aby zakupić jakiś kosmetyk do włosów, np. odżywkę.
    Nie znalazłam niczego ciekawego, więc podreptałam do domu i zaczęłam robić wykopaliska w internecie, w celu znalezienia jakiejś wskazówki co do tego, jaki produkt mam zakupić.
    Odwiedziłam również Wizaż (no jakże by inaczej).
    Po przeczytaniu pochlebnych opinii na temat Oliwkowej serii do włosów, udałam się na poszukiwania tychże kosmetyków. Znalazłam je dopiero w jakimś tam sklepie chemicznym.
    Mówiąc (a raczej pisząc) ''je'', mam na myśli Oliwkową serię- szampon, odżywkę i maskę.

Oliwkowe: szampon, odżywkę i maskę stosuję razem, więc niestety raczej nie wiem, jak działa każde z osobna.
    Opiszę więc, jak działają razem, ale oczywiście spróbuję też wymienić zalety/ wady poszczególnych produktów.
    (Tę recenzję zamieszczę też na Wizażu pod odżywką i maską)

SZAMPON
    + szampon, jak szampon; szału nie ma.
    Po umyciu (i wyschnięciu) włosy są puszyste, trochę się elektryzują, łatwo się rozczesują.
    Dobrze się pieni, jest wydajny.

ODŻYWKA
    + świetnie wygładza, nawilża włosy. Włosy sie nie elektryzują i nie puszą się. (Najlepiej trzymać odżywkę na włosach tak 2minuty. Im dłużej, tym włosy będą bardziej przyklapnięte po wyschnięciu)
    Są gładkie, pełne blasku... bla bla... bla

MASKA
    + zauważyłam, że skład różni się od składu odżywki raptem, bodajże, dwoma czy nawet tylko jednym składnikiem.
    Maska działa podobnie jak odżywka, ale niestety trochę gorzej. Po niej włosy są po prostu przyklapnięte, aczkolwiek gładkie i błyszczące... bla bla

PO UŻYCIU WSZYSTKICH TRZECH PRODUKTÓW
    + włosy są gładkie, błyszczące, nie elektryzują się, ACZKOLWIEK są również- niestety- przyklapnięte. Jakby zmęczył je duet odżywka+ maska.

PODSUMOWANIE
    + przystępna cena (za trio zapłaciłam tylko 16zł)
    + estetyczne opakowania
    + delikatny zapach
    + oliwkowa seria naprawdę nawilża włosy i sprawia, że już tak się nie elektryzują (nawet zimą, pod czapką)

- produkt trudnodostępny (nie znalazłam tych kosmetyków ani w Naturze, ani w Rossmannie)
    - czasami trio działa męcząco na włosy, sprawiając, że te są oklapnięte
    - po 2-3 dniach od umycia włosów, muszę znowu je myć (a muszę zaznaczyć, że mam raczej bezproblemowe włosy, które czasami mogę myć nawet tylko co 4dni)

NA ZAKOŃCZENIE- polecam. Produkt tani, dobry, polski... itp.,itd.

KONIEC

Używam tego produktu od: 5-7 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do polecenia
  • Bardzo lubie produkty Ziai, wiec skusilam sie na ten szampon. Jest on do codziennej pielegnacji, a ja myje wlosy codziennie.
    Jestem tym szamponem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pachnie slicznie, tak delikatnie. Dobrze oczyszcza wlosy, co wazne nie obciaza ich. Nieco placze wlosy, ale dla mnie to nie problem, bo uzywam odzywki.
    ZAPACH: ładny i delikatny, nie męczący
    KONSTSTENCJA: żelowa, dobrze się pieni
    BUTELKA: sztywna, schludna
    Bardzo polecam wszystkim ten szampon

Używam tego produktu od: Miesiac
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Agis_2603 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • kupiłam, gdyż producent obiecywał odżywienie, regenerację itd. no właśnie, obiecywał...
    na obiecankach się skończyło. szampon z moimi włosami nie robił nic, może jedynie je trochę poplątał, jak to po szamponach ziaji miałam łupież, i myślę, że włosy szybciej mi sie przetłuszczały.
    stoi sobie od 2 miesięcy na półce, może kiedyś go użyję jak już żadnego nie będę miała

Ilość zużytych opakowań: dwa użycia całego opakowania

Chcesz pochwalić Elo Biczys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity produkt
  • Bardzo fajny szampon za małe pieniądze.
    Opakowanie estetyczne i praktyczne. Duża butla, która przy stosowaniu co 2 dzień wystarczyła mi na 4 miesiące stosowania.
    Konsystencja - przezroczysty żel, nie ma mowy o przelewaniu przez palce. Doskonale się pieni.

Zapach - bałam się, że bedzie odstraszajacy jak pozostałych produktów z tej serii, ale jakże się pomyliłam Jest faktycznie lekko słodki, jakby śmietankowy.

Działanie - szampon dobrze myje włosy, nie powoduje łupieżu. Nie zauważyłam problemu z plątaniem się końcówek, ale też jakiegoś zbawiennego działania regeneracyjnego. Dlatego tutaj 1* w dół.
    Niestety, ale zapach nie pozostaje na włosach

Jest to na pewno produkt wart przetestowania, tym bardziej że cena 6,50 zł za szampon plus odżywka jest nad wyraz zachęcająca Ja jestem z gatunku testerów, więc pędzę dalej testować inne produkty Gdy nie będę wiedziała już co kupić, chętnie sięgnę po ten szampon ponownie!

Używam tego produktu od: wrzesień 2012

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój szampon
  • Absolutne cudo
    - ślicznie pachnie
    - włosy po nim są odżywione, pachnące, puszyste
    -dla lepszego efektu dobrze stosować odżywkę oliwkową Ziaja
    -niska cena
    -wydajne opakowanie!
    -dobry dla każdego typu włosów

Używam tego produktu od: Sierpień 2012
    Ilość zużytych opakowań: Na razie dwa

Chcesz pochwalić Anuss1 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij