W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Powi瘯sz Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Zg這szony przez evanuela

Naturalny olejek 這pianowy w po陰czeniu z naturalnym ekstraktem skrzypu polnego tworz unikalny preparat o sprawdzonym wzmacniaj帷ym dzia豉niu na os豉bione w這sy z tendencj do wypadania. Dzi瘯i regularnemu stosowaniu olejek wyra幡ie wzmacnia zniszczone w這sy oraz hamuje ich wypadanie. W這sy staj si spr篹yste i mocniejsze, aksamitnie g豉dkie, l郾i帷e i pe軟e 篡cia. Odpowiednio piel璕nowane dobrze si rozczesuj i lepiej uk豉daj.

Sk豉d: Vegetable Oil, SC-CO2-extract Arctium Lappa (Burdock), Zea Mays (Com) Oil, Equisetum Arvense Extract, BHT. (25.08.2012)

Cena: ok. 6z / 100ml
/s/

• 鈍ietny! dzia豉
  • 1. uzywanie
    wlewam olejek do kieliszka, wsadzam kieliszek do kubka z goraca woda, czekam az si podgrzeje (czyli og鏊nie podgrzewam olejek ). Podgrzany olejek wcieram w sk鏎e g這wy, zostawiam na 30 minut. Stosuje raz w tygodniu.

2. efekty
    po miesiecu uzywania olejku mam wysyp ma造ch w這sk闚, pobudzi wzrost w這s闚 w ciagu miesiaca uros造 1,5cm

3. zalety
    zapach prawie nie wyczuwalny, tani produkt, przynosi oczekiwane efekty, krotki sk豉d produktu

4. wady
    dosy p造nna konsystencja, przez co czasami wlewa sie go za duzo do "kieliszka" (lub jest to wada opakowania)

U篡wam tego produktu od: ok 1,5 miesi璚a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: po這wa 1 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie?
Chcesz pochwali karoola06 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lepszy niz wersja arganowa
  • Poprzednio uzywalam jego brata- wersji z dodatkiem olejku arganowego. Tamten byl dobry, bez ohow- ahow po prostu dobry.
    Jako, ze zobaczylam w nazwie "skrzyp polny" ktory swietnie sprawdza sie u mnie przyjmowany w kapsulkach, postanowilam siegnac po ten olejek.

Przyznaje, rzadko uzywam go na skore glowy- ok. 2 razy w miesiacu, raczej nakladam na 3/4 dlugosci wlosa. Jestem barrdzo zadowolona.

+cena! w regionalnej drogerii po promocji kupilam za 3,50.
    + wlosy po nim sa bardzo miekkie, blyszczace, wygladaja bardzo zdrowo.
    +latwa aplikacja - i mi akurat odpowiada duzy otwor, poniewaz stosuje go dosc sporo, nauczylam sie go dozowac, jest w porzadku.
    +bardzo dobrze sie zmywa, w zupelnosci wystarczy mi umycie wlosow jeden raz
    +stosowany regularnie sprawia, ze wlosy wygladaja na grubsze. !!

Wydajnosc nie jest rewelacyjna, ale zdaje sobie sprawe, ze stosuje go w dosc duzej ilosci, mam dlugie wlosy a cena jest swietna

Co prawda oceniam go troche mijajac sie z jego przeznaczeniem, bo nie wiem jak dziala przeciw wypadaniu wlosow, ale sluzy mi i to dla mnie najwazniejsze.

U篡wam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali monis001 za czyteln i pomocn recenzj?
  • mi這嗆 od pierwszego u篡cia!
  • Od kilku miesi璚y testuj olejki GP, z ka盥ego jestem maksymalnie zadowolona! Z racji, 瞠 powoli ju wida jego dno to pora na recenzj.

W這sy cz瘰to lecia造 mi gar軼iami bo s bardzo os豉bione rozja郾ianiem, z kt鏎ego nie chc rezygnowa, poniewa w swojej naturalnej czerni czuj si strasznie ... Cz瘰to mam w nocy koszmary, 瞠 kto przefarbowa mnie na czarno a wstaj i w陰czam 鈍iat這, 瞠by zobaczy w這sy hahaa

Efekty olejku zauwa篡豉m ju po pierwszym u篡ciu (albo silny efekt placebo, albo strza w dziesi徠k - wa積e 瞠 zadzia豉! ). Je郵i mia豉bym okre郵i procentowo o ile mniej w這s闚 wypad這 mi przy myciu, to ze 鄉ia這軼i powiedzia豉bym, 瞠 straci豉m jako 50% mniej w這s闚! I Z KA浴YM MYCIEM BYΜ JU CORAZ LEPIEJ!!!
    Po czterech miesi帷ach z tym olejkiem podczas mycia wylatuje mi max 8-10 w這s闚!

Oczywi軼ie stosuj si do zalece producenta - 30 minut skalp (przetrzymywanie olejku na sk鏎ze g這wy mo瞠 czasem spot璕owa wypadanie) .
    Nie by豉bym sob je郵i nie spr鏏owa豉bym dzia豉nia na d逝go軼i . Moje w這sy uwielbiaj olej 這pianowy, wi璚 tutaj te sprawdza si kapitalnie. Trzymam go tam przez ok. godzin, czasem dwie
    Oczywi軼ie przed u篡ciem lekko podgrzewam olejek, wylewaj帷 na d這 i pocieraj帷.

Pora na plusy:

+鄉ieszna cena z豉pa豉m jak捷 promocj w rossmanie i kupi豉m go za 4 z
    +豉two dost瘼ny, ju praktycznie w ka盥ej drogerii
    +wydajny
    +豉dne opakowanie, zdobi szafk na du篡 otw鏎 nie narzekam, poniewa nie ma problemu 瞠by przela zawarto嗆 do czego mniejszego
    +nie ma zapachu, wi璚 nie ma prawa si znudzi, czy doprowadza o md這軼i
    +zmniejsza wypadanie w這s闚
    +nie przyciemnia koloru blond!
    +nab造szcza i od篡wia w這sy
    +sprawdza si i na sk鏎ze g這wy i na d逝go軼i
    +w這sy nie przet逝szczaj mi si w b造skawicznym tempie, jak kiedy

co do dzia豉nia przeciw逝pie穎wego to nie mam poj璚ia czy dzia豉, bo 逝pie簑 ju daaawno nie widzia豉m

Green Pharmacy p鏦i co mnie nie zawodzi! Trzymaj poziom

minus闚 nie zauwa篡豉m U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚yIlo嗆 zu篡tych opakowa: 1, 100 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali eciaaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ok
  • Nie mam do鈍iadczenia z olejkami, cz窷ciej stoduje maski. Jednak wypada造 mi w這sy i musia豉m si w co zaopatrzy. A ten olejek jest tani. Opakowanie ma tragiczne - olejku sporo leci, trzeba go umiej皻nie dozowa, bo inaczej zu篡je si niemal od razu ζtwo si zmywa z w這s闚, nie 鄉ierdzi mocno. Efekty przy regularnym stosowaniu s fajne, w這sy s mi瘯kie i lepiej si rozczesuj - jednak bez efektu WOW. W sumie, fajny, delikatny dla g這wy olejek - ale m鎩 obecny Dabur jest lepszy w dzia豉niu.

U篡wam tego produktu od: kilka miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali nimueg za czyteln i pomocn recenzj?
  • Spe軟ia swoj rol
  • Nak豉danie jest dosy nieprzyjemne, bo jednak to jest olejek i po na這瞠niu na w這sy nie jest to ani przyjemne ani estetyczne. Ale bez problemu daje sie go zmy przy pierwszym umyciu szamponem, nic nie zostaje na w這sach. Raczej nie ma zapachu, nie zauwa篡豉m przynajmniej, wi璚 nie dra積i. No i co najwa積iejsze, spe軟ia swoj rol, wypada造 mi w這sy os豉bione uk豉daniem, lakierem itd i wypada造 mi ju gar軼iami, a po tym olejku w pol帷zeniu z balsamem z tej samej serii juz po kilku zastosowaniach problem znikn掖. olejek jest bardzo wydajny, jedno opakowanie u篡wam juz ponad miesi帷, prawie dwa i mam wra瞠nie, 瞠 si w og鏊e nie ko鎍zy (a mam d逝gie w這sy, ale wsmarowuje si go w sk鏎 nie we w這sy). Wi璚 z czystym sumieniem polecam. Jedyne co mi nie pasuje to jednak ta formu豉 olejku, no ale to kwestia preferencji a nie w豉軼iwo軼i produktu.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno, jestem w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Ooh_la_la za czyteln i pomocn recenzj?
  • bez wow, ale lubi
  • To pierwsze t逝ste mazid這, kt鏎e po這篡豉m sobie na g這w Pierwsze u篡cie by這 totalnym niewypa貫m, mia豉m koszmarnie spuszone w這sy. Po ka盥ym kolejnym u篡ciu by這 co raz lepiej. Nak豉da豉m na kilka godzin na sk鏎 g這wy i ca陰 d逝go嗆. Nie by這 瘸dnego problemu ze zmyciem, olejek ma bardzo lekk, przyjemn konsystencj. Zapach jest bardzo subtelny, praktycznie niewyczuwalniy, nie utrzymuje si. W這sy po u篡ciu olejku by造 豉dnie nawil穎ne, problem闚 ze sk鏎 g這wy te nie by這. Czy zmniejszy wypadanie w這s闚 nie wiem, ale wtedy nie mia豉m wtedy takiego problemu (teraz sypi si koszmarnie). Jest du穎 lepszy i 豉godniejszy ni wersja z papryk, po kt鏎ej lec mi w這sy i mam bol帷e gule na g這wie.

+ 豉dnie nawil瘸 w這sy
    + w這sy s l郾i帷e i mi瘯kie
    + brak problem闚 ze sk鏎 g這wy
    + cena i dost瘼no嗆
    + subtelny zapach
    + 豉two si zmywa, nawet delikatnym szaponem, a my郵, 瞠 nawet od篡wk

- niewygodne opakowanie
    - na efekt w這sow jak z reklamy nie ma co liczy.

Ten olejek mo瞠 by dobr alernatyw dla pierwszego O w metodzie OMO. Ja tak czasem robi豉m i by豉m zadowolona.

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Vjolett za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nowe w這ski, ale najpierw podgrzej olejek !
  • * Przy regularnym stosowaniu starcza na miesi帷

* Opakowanie jest niezwykle uci捫liwe, rozlewa si, za du穎 nabiera na raz. Konieczne jest przelanie olejku do innego pojemnika. Dla mnie najlepszy jest jaki ze spryskiwaczem, bo o wiele 豉twiej naoliwi g這w

* Wiadomo, 瞠 stosowanie nie jest zbyt przyjemne. Chyba nikt nie lubi chodzi z t逝st g這w

* Stosowanie: staram si nak豉da produkt na d逝瞠j ni 30 min. Raczej na ca陰 noc lub par godzin. Cz瘰to stosuj te czepek k徙ielowy dla lepszego wnikania preparatu w sk鏎.

* Nak豉daj ciep造 olejek.... Na pocz徠ku ogrzewa go w d這niach. Pokombinowa豉m i... na ma造m talerzyku wylewam potrzebna ilo嗆 i wstawiam na 10 sekund do mikrofali. Efekty s o niebo lepsze. Olejek dzia豉 szybciej i mocniej

* Nie zauwa篡豉m specjalnej poprawy kondycji w這s闚. Skupi豉m si na wyrastaniu nowych. W這sy nie wypadaj mi za bardzo, wi璚 wiem 瞠 baby hair nie s spowodowane tym, 瞠 odrastaj nowe w miejsce starych. Po prostu mam nowe w這sy!

* Prawie nie ma zapachu, a mi to pasuje. Najwa積iejsze, 瞠 jest zio這wy i nie musi wabi mnie pi瘯nym zapachem

* Nowe w這ski zauwa篡豉 te moja fryzjerka i to przekona這 mnie 瞠by olejek zosta sta造m bywalcem 豉zienki

Na 100% kupi go jeszcze, ale chc wypr鏏owa tez inne z tej serii.

Dodam jeszcze, 瞠 u篡wam tak瞠 szamponu i balsamu z tej firmy ( pokrzywa) wi璚 to mo瞠 wzmacnia efekt

U篡wam tego produktu od: 2 razy po miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 i jedno w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali zielonakoniczyna za czyteln i pomocn recenzj?
  • super
  • kupi豉m ten produkt dzieki poleceniu mi go przez jedna z wiza瘸nek na w徠ku dla kr璚onych w這s闚. I dzi瘯i jej za to!
    olejek naprawde dzia豉 w這sy s po nim nawil穎ne, 豉dnie si b造szcz帷e, mi貫 w dodytu. Dodatkowo przesta造 wypada w tak du瞠j ilo軼i jakiej wypda豉y przed jego stosowaniem. Wiadomo par w這s闚 przy myciu zawsze wyleci ale nie s to ju ca貫 gar軼ie.

olejek stosowa豉m na skalp i na d逝go嗆 w這s闚. Potem tylko na skalp.

jedynym minusem jest opakowanie. Niestety, ale du篡 otw鏎, ma這 por璚zna buteleczka, wiecznie t逝sta od olejku.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie/w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali DELL za czyteln i pomocn recenzj?
  • sama nie wiem
  • Szczerze to nie wiem czy pom鏬 na wypadanie w這s闚 bo u篡wa豉m wielu specyfik闚 jednocze郾ie dla lepszych efekt闚 i koniec z ko鎍em w這sy przesta造 nadmiernie wypada. Og馧em olejek jak olejek, butelka strasznie niewygodna, powinna mie jaki dozownik. Sko鎍zy這 si na tym 瞠 przela豉m do butelki z pompk(co w moim mniemianiu jest najpraktyczniejszym rozwi您aniem w przypadku olejk闚 i oliwek). Na pewno nie zaszkodzi, a nak豉dam go r騜nie - czasami tylko na skalp, czasami na ca陰 d逝go嗆 w這s闚.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali fluorize za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dzia豉
  • Do tej pory produkty Green Pharmacy by造 mi obce. Ostatnio jednak zauwa篡豉m promocj w Rossmannie i po przegl康ni璚iu sk豉d闚 zdecydowa豉m si na szampon z pokrzyw, o kt鏎ym b璠zie innym razem i omawiany dzi olejek 這pianowy ze skrzypem polnym.

Trzeba zaznaczy na wst瘼ie, 瞠 olejek jest do嗆 specyficzny. Sama na pocz徠ku go troch przekre郵i豉m, poniewa nie przeczyta豉m etykiety z ty逝 - w ko鎍u zazwyczaj nic ciekawego tam nie pisz, a ja ju mniej wi璚ej wiem jak u篡wa podstawowych kosmetyk闚. B陰d. Olejek ten nie jest przeznaczony do nak豉dania na ca陰 d逝go嗆 w這s闚, a jedynie na skalp, co potwierdzam z w豉snego do鈍iadczenia. Przy stosowaniu na ca貫j d逝go軼i moje w這sy niesamowicie si p騧niej pl徠a造 i bardziej puszy造. W ko鎍u jednak zacz窸am go stosowa jak trzeba - jedynie na sk鏎 g這wy.

W tej kwestii nie mo積a mu nic zarzuci. U篡wam go od niedawna, a ju zauwa篡豉m popraw. Mo瞠 nie fenomenaln, ale bystre oko j doceni. W這s闚 wypada troch mniej i naprawd s mocniejsze. O ile wcze郾iej obawia豉m si nieco o ich dalsze zapuszczanie bez ponownego ich podci璚ia, bo wydawa造 si mie naprawd gorszy jak na nie czas, to teraz jestem spokojna i zapuszczam cierpliwie dalej, nie planuj ich na razie podcina.

Olejek niestety ma fatalne opakowanie z otwarciem z kt鏎ego zawsze wylewa si zbyt du瘸 ilo嗆 produktu. Przez to jest on troch mniej wydajny, ale i tak przy stosowaniu jedynie na sk鏎 g這wy olejek przy swej ma貫j pojemno軼i (100ml) okazuje si stosunkowo wydajny. Dok豉dna aplikacja przy g瘰tych w這sach jest do嗆 uci捫liwa, ale nie nie mo磧iwe. Nie wiem jak olejek wp造wa na problemy typu 逝pie czy przet逝szczanie si w這s闚, poniewa takowych nie mam. Na pewno nie sprawia problem闚 w zmywaniu go i nie powoduje przyklapu przy g這wie. To najwa積iejsze. Sk豉d minimalistyczny - olej s這necznikowy, ekstrakt ze skrzypu, olej kukurydziany i ekstrakt z 這pianu. Niekt鏎ym minimalizm s逝篡, inni wol olejowe mieszanki, wiadomo.

Olejek mo瞠 nie cudo, ale robi r騜nic - m璚z帷e jednak jest nak豉danie jednego oleju na sk鏎 g這wy a drugiego na ca貫 w這sy, dlatego decyzj czy do niego wr鏂 podejm gdy go sko鎍z i zobacz jak si b璠 wtedy mia造 moje w這sy. Na promocji w cenie 5z polecam si przyjrze, zw豉szcza 瞠 powszechna, stacjonarna dost瘼no嗆 olej闚 do w這s闚 jeszcze le篡 i kwiczy, a Green Pharmacy dostaniemy np. w Rossmannie.

Przyznam, 瞠 szampon tej firmy jeszcze bardziej przypad mi do gustu, wi璚 dajcie zna jakie Wym macie do鈍iadczenia z t firm - swego czasu du穎 si o nich czyta這 na blogach, ale ostatnio chyba jako ucich這. By mo瞠 si璕n po kolejne kosmetyki tej firmy, zobaczymy.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzyma豉 2 pochwa. Chcesz pochwali Marta___S za czyteln i pomocn recenzj?

-gggg-
Zamknij