W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Powi瘯sz Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚
Produkt dost瘼ny w 16 sklepach. Cena ju od 4,44 z - sprawd w

Zg這szony przez evanuela

Naturalny olejek 這pianowy w po陰czeniu z naturalnym ekstraktem skrzypu polnego tworz unikalny preparat o sprawdzonym wzmacniaj帷ym dzia豉niu na os豉bione w這sy z tendencj do wypadania. Dzi瘯i regularnemu stosowaniu olejek wyra幡ie wzmacnia zniszczone w這sy oraz hamuje ich wypadanie. W這sy staj si spr篹yste i mocniejsze, aksamitnie g豉dkie, l郾i帷e i pe軟e 篡cia. Odpowiednio piel璕nowane dobrze si rozczesuj i lepiej uk豉daj.

Sk豉d: Vegetable Oil, SC-CO2-extract Arctium Lappa (Burdock), Zea Mays (Com) Oil, Equisetum Arvense Extract, BHT. (25.08.2012)

Cena: ok. 6z / 100ml
/s/

• Pozytywne zaskoczenie.
  • Rok temu zaliczy豉m przygod z jednym z olejk闚 do w這s闚 Green Pharmacy, jednak m鎩 skalp nie przepada wtedy za olejami, czego skutkiem by這 wzmo穎ne wypadanie w這s闚 po olejowaniu sk鏎y g這wy. Zniech璚i這 mnie to do olejowania skalpu na d逝go, jednak po wzbogaceniu swojej w這sowej wiedzy postanowi豉m da drug szans tej metodzie piel璕nacji i kupi豉m olejek Green Pharmacy ze skrzypem polnym.
    I bardzo ciesz si, 瞠 da豉m tym olejkom drug szans, poniewa wersja ze skrzypem zaskoczy豉 mnie pozytywnie.

Olejek stosuj tylko na skalp, raz, czasami dwa w tygodniu, na d逝go嗆 nak豉dam wtedy inny olej.

Po czterech miesi帷ach regularnego stosowania zauwa篡豉m, 瞠 olejek rzeczywi軼ie dzia豉.
    Przede wszystkim-nie powoduje wzmo穎nego wypadania w這s闚 co u mnie jest cz瘰te przy stosowaniu olei na skalp.
    Produkt zdecydowanie pomaga jeszcze bardziej zmniejszy liczb wypadaj帷ych w這s闚-teraz mi leci naprawd ma這(a zazwyczaj o tej porze roku zbiera豉m je gar軼iami z odp造wu wanny, dzisiaj g鏎a 10 w這s闚 przy myciu mi wypadnie), s wyra幡ie mocniejsze i odporniejsze, a do tego jakby grubsze i wzmocnione.

Drugi efekt-szybszy wzrost i to nie tylko d逝go軼i, ale te zupe軟ie nowych w這s闚.
    Zauwa篡豉m, 瞠 w這sy na d逝go軼i rosn mi szybciej, przed rozpocz璚iem stosowania olejku 軼i窸am ich znaczn cz窷 i do teraz mi naprawd sporo uros造, tak wi璚 przy zapuszczaniu si przyda.
    Druga sprawa-wysyp bejbik闚.
    By豉m naprawd zaskoczona widz帷 ca貫 mn鏀two, normalnie burz nowych w這sk闚, szczeg鏊nie nad czo貫m(po tym jak straci豉m znacz cz窷 w這s闚 zawsze mia豉m problem z zape軟ieniem zakoli nad czo貫m, po tym olejku w ko鎍u mog powiedzie, 瞠 to strategiczne miejsce jest w ca這軼i poro郾i皻e przez nowe w這sy), mam g這w w antenkach i chyba zaraz zaczn m闚i na mnie Pora穎na Piorunem, chyba, 瞠 znajd spos鏏, aby ujarzmi ten tabun bejbik闚.

Czy ma dzia豉nie przeciw逝pie穎we jak niekt鏎zy m闚i-nie mam poj璚ia. Staram si, aby m鎩 skalp zawsze by czysty(dok豉dne mycie codziennie i cotygodniowy peeling sk鏎y g這wy) oraz nawil穎ny(domowe oraz kupne maski z cennymi sk豉dnikami, kt鏎e nak豉dam na skalp) dzi瘯i czemu utrzymuj swoj wra磧iw sk鏎 g這wy w dobrym zdrowiu i komforcie.
    Kto tu wspomina, 瞠 olejek pomaga zmniejszy przet逝szczanie-nie zauwa篡豉m tego, g這w nadal musz my codziennie.

Nie wiem te jak olejek dzia豉 na d逝go軼i w這s闚, ja ten produkt nak豉dam tylko na skalp, poniewa je郵i co jest do w這s闚 wypadaj帷ych to dla mnie automatycznie wi捫e si to ze sk鏎 g這wy, bo stamt康 si bierze ten problem.

Jak stosuj olejek Green Pharmacy?
    Wylewam porcj na spodeczek, ten z kolei stawiam na kubku z gor帷 wod, mocz opuszki palc闚 w olejku i wcieram go w sk鏎 robi帷 dok豉dny i d逝gi masa-mo瞠 i to czasoch這nne, bo zabiera mi co najmniej 10 minut, ale za to jest efektywniejsze-wszak masa pobudza kr捫enie sk鏎y g這wy co daje du穎 dobrego i moim zdaniem podstaw walki o zdrowe w這sy jest dopieszczanie cebulek-nie tylko za pomoc odpowiednich kosmetyk闚, ale te takiego pobudzaj帷ego masa簑.
    Trzymam go d逝瞠j ni zaleca producent, u mnie to jakie 2-3 godziny. Olejek si zmywa bardzo 豉two-jedno mycie zio這wym, klasycznym szamponem w ciep貫j(ale nie gor帷ej wodzie) mu ca趾owicie wystarczy.

Olej jest bardzo leisty(po kilku miesi帷ach olejowania skalpu czyst rycyn nie mog豉m si przyzwyczai do tak rzadkiej konsystencji) i nie ma zapachu-bardzo to sobie chwal, bo i po co pakowa zb璠ne substancje w kosmetyki piel璕nacyjne?

Opakowanie bardzo 豉dne(ach, ten retro design) i bezproblemowe w u篡tkowaniu-du篡 otw鏎 dla mnie nie jest wad, bo olejek najpierw przelewam na spodek, dopiero stamt康 bior go na skalp. Gdybym mia豉 aplikowa olejek bezpo鈔ednio z butelki, to ju bym na to dziursko ponarzeka豉.
    Mimo ma貫j pojemno軼i(100 ml) olejek jest zaskakuj帷o wydajny, mi starczy na ponad cztery miesi帷e, a nie oszcz璠za豉m go sobie.

Olejek Green Pharmacy ze skrzypem bardzo pozytywnie mnie zaskoczy okazuj帷 si 鈍ietnym olejkiem do sk鏎y g這wy. Regularnie stosowany wzmacnia w這sy, pobudza wzrost nowych i sprawia, 瞠 te nowe rosn pi瘯ne i zdrowe.
    Kr鏒ki, naturalny sk豉d olejku bez wszelkich zb璠no軼i-bardzo, bardzo na plus.

U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚y

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 2 pochwa. Chcesz pochwali Abisans za czyteln i pomocn recenzj?

Polecany film:

depilacja r彗

• Warto kupi
  • Nigdy wcze郾iej nie olejowa豉m w這s闚, mo瞠 st康 m鎩 zachwyt. Musz przyzna, 瞠 za tak cen efekty s powalaj帷e!

zalety:
    - cena
    - w這sy po olejowaniu staj si mi瘯kie, b造szcz帷e i nie wypadaj

wady:
    - uci捫liwa aplikacja, radz uwa瘸 przy laniu, bo mo積a za jednym razem straci po這w buteleczki
    - zakr皻ka, kt鏎a nie chc si zakr璚i.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Soupir bordeaux za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nic dobrego
  • Dorzuci豉m olejek do koszyka z zakupami, 瞠by mie pe軟 kwot do zni磬i w Jasminie xD I raczej nie polecam takich nieprzemy郵anych zakup闚.
    Olejek nie tylko nie zadzia豉, ale poczyni pewne spustoszenia.
    Przy regularnym stosowaniu moje i tak szybko przet逝szczaj帷e si w這sy zacz窸y wytrzymywa jeszcze kr鏂ej ni zawsze. Do tego - zmycie nawet najmniejszej ilo軼i olejku ze skalpu kosztowa這 mnie zawsze wiele wysi趾u. W這sy by造 obci捫one, a sk鏎a g這wy niezadowolona. Pojawi這 si nawet lekkie pieczenie.
    Nie zauwa篡豉m 瘸dnego pozytywnego efektu z obiecywanych na opakowaniu.

U篡wam tego produktu od: dwa miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno nie w ca這軼i

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Madame_eL za czyteln i pomocn recenzj?
  • Wszystkie gwiazdki 鈍iata dla tego olejku!
  • Po setkach r騜nych od篡wek, olejk闚 kokosowych, arganowych itd, znalaz豉m cudo!!!
    Mam jasne, cienkie i porowate w這sy, naturalnie kr璚one, pusz帷e si w wilgoci, lubi帷e przet逝szcza si u nasady, a ko鎍闚ki s moim przesuszaj帷ym si i krusz帷ym po prostownicy koszmarem. Ten olejek dos這wnie ratuje mi w這sy. Jako, 瞠 nienawidz mojego skr皻u i co trzeci dzie w ruch idzie prostownica, moje w這sy ci庵le krusz si od ko鎍闚ek i mimo dobrych polecanych od篡wek nie mog豉m je przez to zapu軼i. Po prostu znika造 od ko鎍a. Odk康 mam ten olejek w這sy rosn, mam je ju dobrze za 這patki, nie pami皻am takiej d逝go軼i od lat. Przy czesaniu prawie nie mam w這s闚 na szczotce, ko鎍闚ki si nie 豉mi. W這sy s sypkie, nawil穎ne, g豉dkie, b造szcz帷e, nie nachwal si, jestem niesamowicie zadowolona Dodatkowo cena olejku jest 鈍ietna, cho m闚i帷 szczerze kupowa豉bym go nawet za 100 z. Pi瘯ne w這sy s bezcenne <3

U篡wam tego produktu od: p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali aerlieen za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przeci皻ny, ale w porz康ku
  • Olejowanie stosuj od 3 lat. Moje w這sy s w dobrej kondycji, ale pomimo r騜nych specyfik闚 i dobrej diety do嗆 mocno wypadaj. Niestety ten olejek tego nie zmieni.

Plusy:
    - cena, dost瘼no嗆, wygodne opakowanie
    - cz瘰to w promocjach
    - do嗆 rzadka konsystencja, nie jest t瘼y i g瘰ty jak niekt鏎e oleje
    - zapach
    - bardzo 豉two si zmywa ju za pierwszym razem i to 豉godnym szamponem
    - w這sy po umyciu s bardziej mi瘯kie, elastyczne, puszyste

Minusy:
    - sk豉du nie mo積a nazwa naturalnym...
    - nie wp造wa na zahamowanie wypadania

Polecam dla niewymagaj帷ych i pocz徠kuj帷ych olejko-maniaczek

U篡wam tego produktu od: rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1, na zmian z innymi

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Ada871 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry olejek
  • Polecam ten olejek zw豉szcza osobom, kt鏎e dopiero co zaczynaj swoj przygod z olejowaniem w這s闚. Jest dosy wydajny, bardzo tani, po dok豉dnym zmyciu go z w這s闚 mam wra瞠nie, 瞠 s one bardziej g瘰te, mi瘯kie, l郾i帷e i puszyste. Ten efekt utrzymuje si jeden dzie. Niestety podczas jego stosowania nie zauwa篡豉m, aby w這sy wypada造 mi mniej ni zazwyczaj.

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Anonimka1988 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Strza w 10!
  • 安ietnie wspomaga porost w這s闚. Po 2 tygodniach stosowania, zacz窸y mi wyrasta baby hair w du篡ch ilo軼iach. Aktualnie to m鎩 4 tydzie kuracji, mam ju baby hair mierz帷e oko這 2 cm.
    Plusy:
    - wydajno嗆 (ma貫 opakowanko starczy na 1,5 - 2 miesi帷e)
    - cena
    - dzia豉nie - oko這 2 cm na miesi帷

Minusy:
    - brak

Polecam gor帷o!

U篡wam tego produktu od: 4 tygodni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: po這wa pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Mala_Ruda za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie dla mnie
  • By to m鎩 pierwszy olejek, nie powiedzia豉bym, 瞠 nale篡 do najgorszych, ale do najlepszych te nie.

Plusy:
    - cena
    - wydajno嗆
    - nak豉dany na same w這sy faktycznie poprawi nieco ich stan, ale... producent obiecuje zahamowanie procesu gubienia w這s闚, a u mnie by這 odwrotnie
    - przy nak豉daniu na same w這sy minimalizuje ryzyko pojawienia si rozdwojonych ko鎍闚ek, nawil瘸 i nie pl帷ze w這s闚

Minusy:
    - podra積i mi skalp, nie mog豉m go zbyt d逝go trzyma, bo g這wa zaczyna豉 mnie sw璠zie
    - nak豉dany na skalp powodowa wzmo穎ne wypadanie w這s闚, szczeg鏊nie przy p逝kaniu

Olejek mo瞠 by dobry dla pocz徠kuj帷ych w這somaniaczek, kt鏎e chc od篡wi swoje w這sy za nisk cen, ale uwa瘸jcie przy nak豉daniu olejku na skalp.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali JaJendza za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie dla mnie
  • PLUSY:
    - cena
    - sk豉d

MINUSY:
    - nie zapobieg wypadaniu w這s闚
    - nie poprawi kondycji moich w這s闚
    - zapach nie przypad mi do gustu
    - ci篹ko by這 mi zmy olejek z w這s闚

U篡wam tego produktu od: miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali patimayoness za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry
  • To kolejna wersja olejku GP, jak stosuj. Na poprzednich si nie zawiod豉m, na tym r闚nie nie. Bardzo dobrze wp造wa na moje w這sy- przesta造 si puszy, lepiej si uk豉daj. Olejek nie powoduje szybszego przet逝szczania. W這sy s g豉dsze, bardziej mi瘯kie w dotyku, sypkie. Wida, 瞠 ich kondycja jest w o wiele lepszym stanie, wydaj si zdrowsze i przede wszystkim zdecydowanie mniej wypadaj. Ko鎍闚ki przesta造 si rozdwaja i s zdecydowanie mniej szorstkie. Zauwa篡豉m te , 瞠 w這sy zacz窸y mi szybciej rosn望 i pojawi這 si sporo tzw. baby hair.
    Konsystencja jak to w olejkach- jest t逝sta, oleista, bezzapachowa, w delikatnym kolorze z這ta.
    Butelka wygodna w u篡ciu, mimo, 瞠 jest ciemnobr您owa, to dok豉dnie wida, ile ju go zu篡li鄉y. Szeroki otw鏎 u豉twia wygodne wlewanie olejku do porcelanowej miseczki. Ca這嗆 wie鎍zy szczelna zakr皻ka.
    Olejek jest wydajny i przy moich d逝gich w這sach wystarczy na ponad dwa miesi帷e.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali weronkaa84 za czyteln i pomocn recenzj?