W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Powi瘯sz Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Zg這szony przez evanuela

Naturalny olejek 這pianowy w po陰czeniu z naturalnym ekstraktem skrzypu polnego tworz unikalny preparat o sprawdzonym wzmacniaj帷ym dzia豉niu na os豉bione w這sy z tendencj do wypadania. Dzi瘯i regularnemu stosowaniu olejek wyra幡ie wzmacnia zniszczone w這sy oraz hamuje ich wypadanie. W這sy staj si spr篹yste i mocniejsze, aksamitnie g豉dkie, l郾i帷e i pe軟e 篡cia. Odpowiednio piel璕nowane dobrze si rozczesuj i lepiej uk豉daj.

Sk豉d: Vegetable Oil, SC-CO2-extract Arctium Lappa (Burdock), Zea Mays (Com) Oil, Equisetum Arvense Extract, BHT. (25.08.2012)

Cena: ok. 6z / 100ml
/s/

• Wszystkie gwiazdki 鈍iata dla tego olejku!
  • Po setkach r騜nych od篡wek, olejk闚 kokosowych, arganowych itd, znalaz豉m cudo!!!
    Mam jasne, cienkie i porowate w這sy, naturalnie kr璚one, pusz帷e si w wilgoci, lubi帷e przet逝szcza si u nasady, a ko鎍闚ki s moim przesuszaj帷ym si i krusz帷ym po prostownicy koszmarem. Ten olejek dos這wnie ratuje mi w這sy. Jako, 瞠 nienawidz mojego skr皻u i co trzeci dzie w ruch idzie prostownica, moje w這sy ci庵le krusz si od ko鎍闚ek i mimo dobrych polecanych od篡wek nie mog豉m je przez to zapu軼i. Po prostu znika造 od ko鎍a. Odk康 mam ten olejek w這sy rosn, mam je ju dobrze za 這patki, nie pami皻am takiej d逝go軼i od lat. Przy czesaniu prawie nie mam w這s闚 na szczotce, ko鎍闚ki si nie 豉mi. W這sy s sypkie, nawil穎ne, g豉dkie, b造szcz帷e, nie nachwal si, jestem niesamowicie zadowolona Dodatkowo cena olejku jest 鈍ietna, cho m闚i帷 szczerze kupowa豉bym go nawet za 100 z. Pi瘯ne w這sy s bezcenne <3

U篡wam tego produktu od: p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali aerlieen za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przeci皻ny, ale w porz康ku
  • Olejowanie stosuj od 3 lat. Moje w這sy s w dobrej kondycji, ale pomimo r騜nych specyfik闚 i dobrej diety do嗆 mocno wypadaj. Niestety ten olejek tego nie zmieni.

Plusy:
    - cena, dost瘼no嗆, wygodne opakowanie
    - cz瘰to w promocjach
    - do嗆 rzadka konsystencja, nie jest t瘼y i g瘰ty jak niekt鏎e oleje
    - zapach
    - bardzo 豉two si zmywa ju za pierwszym razem i to 豉godnym szamponem
    - w這sy po umyciu s bardziej mi瘯kie, elastyczne, puszyste

Minusy:
    - sk豉du nie mo積a nazwa naturalnym...
    - nie wp造wa na zahamowanie wypadania

Polecam dla niewymagaj帷ych i pocz徠kuj帷ych olejko-maniaczek

U篡wam tego produktu od: rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1, na zmian z innymi

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Ada871 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry olejek
  • Polecam ten olejek zw豉szcza osobom, kt鏎e dopiero co zaczynaj swoj przygod z olejowaniem w這s闚. Jest dosy wydajny, bardzo tani, po dok豉dnym zmyciu go z w這s闚 mam wra瞠nie, 瞠 s one bardziej g瘰te, mi瘯kie, l郾i帷e i puszyste. Ten efekt utrzymuje si jeden dzie. Niestety podczas jego stosowania nie zauwa篡豉m, aby w這sy wypada造 mi mniej ni zazwyczaj.

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Anonimka1988 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Strza w 10!
  • 安ietnie wspomaga porost w這s闚. Po 2 tygodniach stosowania, zacz窸y mi wyrasta baby hair w du篡ch ilo軼iach. Aktualnie to m鎩 4 tydzie kuracji, mam ju baby hair mierz帷e oko這 2 cm.
    Plusy:
    - wydajno嗆 (ma貫 opakowanko starczy na 1,5 - 2 miesi帷e)
    - cena
    - dzia豉nie - oko這 2 cm na miesi帷

Minusy:
    - brak

Polecam gor帷o!

U篡wam tego produktu od: 4 tygodni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: po這wa pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Mala_Ruda za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie dla mnie
  • By to m鎩 pierwszy olejek, nie powiedzia豉bym, 瞠 nale篡 do najgorszych, ale do najlepszych te nie.

Plusy:
    - cena
    - wydajno嗆
    - nak豉dany na same w這sy faktycznie poprawi nieco ich stan, ale... producent obiecuje zahamowanie procesu gubienia w這s闚, a u mnie by這 odwrotnie
    - przy nak豉daniu na same w這sy minimalizuje ryzyko pojawienia si rozdwojonych ko鎍闚ek, nawil瘸 i nie pl帷ze w這s闚

Minusy:
    - podra積i mi skalp, nie mog豉m go zbyt d逝go trzyma, bo g這wa zaczyna豉 mnie sw璠zie
    - nak豉dany na skalp powodowa wzmo穎ne wypadanie w這s闚, szczeg鏊nie przy p逝kaniu

Olejek mo瞠 by dobry dla pocz徠kuj帷ych w這somaniaczek, kt鏎e chc od篡wi swoje w這sy za nisk cen, ale uwa瘸jcie przy nak豉daniu olejku na skalp.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali JaJendza za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie dla mnie
  • PLUSY:
    - cena
    - sk豉d

MINUSY:
    - nie zapobieg wypadaniu w這s闚
    - nie poprawi kondycji moich w這s闚
    - zapach nie przypad mi do gustu
    - ci篹ko by這 mi zmy olejek z w這s闚

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali patimayoness za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry
  • To kolejna wersja olejku GP, jak stosuj. Na poprzednich si nie zawiod豉m, na tym r闚nie nie. Bardzo dobrze wp造wa na moje w這sy- przesta造 si puszy, lepiej si uk豉daj. Olejek nie powoduje szybszego przet逝szczania. W這sy s g豉dsze, bardziej mi瘯kie w dotyku, sypkie. Wida, 瞠 ich kondycja jest w o wiele lepszym stanie, wydaj si zdrowsze i przede wszystkim zdecydowanie mniej wypadaj. Ko鎍闚ki przesta造 si rozdwaja i s zdecydowanie mniej szorstkie. Zauwa篡豉m te , 瞠 w這sy zacz窸y mi szybciej rosn望 i pojawi這 si sporo tzw. baby hair.
    Konsystencja jak to w olejkach- jest t逝sta, oleista, bezzapachowa, w delikatnym kolorze z這ta.
    Butelka wygodna w u篡ciu, mimo, 瞠 jest ciemnobr您owa, to dok豉dnie wida, ile ju go zu篡li鄉y. Szeroki otw鏎 u豉twia wygodne wlewanie olejku do porcelanowej miseczki. Ca這嗆 wie鎍zy szczelna zakr皻ka.
    Olejek jest wydajny i przy moich d逝gich w這sach wystarczy na ponad dwa miesi帷e.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali weronkaa84 za czyteln i pomocn recenzj?
  • M鎩 idea
  • 安ietny olej, w這sy silnie, b造szcz帷e nie przet逝szczaj si i nie wypadaj!!!

U篡wam go niezgodnie z za陰czonym opisem zastosowania, bo olejowa豉m CAΒ w這sy uprzednio podgrzanym w mikrofal闚ce olejem

potrzeba go niewiele (mam w這sy do pasa)

GOR。O POLECAM

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 7/8 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali domii159 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie...
  • Od tego olejku oczekiwa豉m przede wszystkim i w zasadzie - jedynie - poskromienia wypadania w這s闚. Niestety, mimo stosowania go (+olejku z przerwonej papryki GP) dwa razy w tygodniu przez ok 2 miesi帷e jedyne co zauwa篡豉m to nasilenie wypadania po ka盥ym u篡ciu... Do tego olejek nak豉dany solo strasznie 幢e si sp逝kiwa, w這sy musia豉m my szamponem 2 razy, czemu towarzyszy這 spl徠anie w這s闚. :/

U篡wam tego produktu od: 2miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1ca豉

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali czerwone_paznokcie za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry olejek
  • W zesz造m roku do嗆 powa積ie zachorowa豉m. Przyjmowanie silnych lek闚 spowodowa這 do嗆 mocne i nasilone wypadanie w這s闚. Trzeba by這 zrobi sobie kr鏒k fryzurk i zacz望 kuracj przeciw wypadaniu w這s闚. Skusi豉m si na ten olejek bo bardzo lubi zio這we kosmetyki. Przez pierwsze 3 miesi帷e stosowa豉mgo co 2, 3 dzie. olejek nak豉da豉m na ok 40 min i zak豉da豉m na niego czepek. W這sy stopniowo zacze造 odrasta i nie wypada造 ju tak bardzo. Zauwa篡豉m r騜nic w ich wygl康zie, nabra造 blasku i sta造 si bardzo mi瘯kie. W przypadku kuracji przeciw wypadaniu w這s闚 najwa積iejsza jest cierpliwo嗆. Nie ma nic od razu. Trzeba poczeka. Stosuj go teraz przynajniej raz w tygodniu. Moje w這sy nie s jeszcze idealne, ale s w du穎 lepszej kondycji. Nie zrezygnowa豉m z kr鏒kich w這s闚 bo je polubi豉m, ale jak by豉m je ostatnio podci望, to moja fryzjerka by豉 bardzo zadowolona, bo wyra幡ie si zag窷ci造. Jestem dobrej my郵i. Teraz troch o samym produkcie. Ma貫 opakowanie, ale to nie przeszkadza, bo jest wydajny. Konsystencja oleju spo篡wczego wi璚, nie za g瘰ty, nie za rzadki. Ladny, zio這wy zapach. Opakowanie co prawda powinno mie jak dla mnie pompk, ale problem mo積a rozwi您a, przy u篡ciu plastikowej pipety. Cena rewelacyjna. Polecam wszystkim tym, kt鏎zy stracili nadziej na 豉dne w這sy

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali AleksandraNS za czyteln i pomocn recenzj?