W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Powi瘯sz Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Zg這szony przez evanuela

Naturalny olejek 這pianowy w po陰czeniu z naturalnym ekstraktem skrzypu polnego tworz unikalny preparat o sprawdzonym wzmacniaj帷ym dzia豉niu na os豉bione w這sy z tendencj do wypadania. Dzi瘯i regularnemu stosowaniu olejek wyra幡ie wzmacnia zniszczone w這sy oraz hamuje ich wypadanie. W這sy staj si spr篹yste i mocniejsze, aksamitnie g豉dkie, l郾i帷e i pe軟e 篡cia. Odpowiednio piel璕nowane dobrze si rozczesuj i lepiej uk豉daj.

Sk豉d: Vegetable Oil, SC-CO2-extract Arctium Lappa (Burdock), Zea Mays (Com) Oil, Equisetum Arvense Extract, BHT. (25.08.2012)

Cena: ok. 6z / 100ml
/s/

• super
  • kupi豉m ten produkt dzieki poleceniu mi go przez jedna z wiza瘸nek na w徠ku dla kr璚onych w這s闚. I dzi瘯i jej za to!
    olejek naprawde dzia豉 w這sy s po nim nawil穎ne, 豉dnie si b造szcz帷e, mi貫 w dodytu. Dodatkowo przesta造 wypada w tak du瞠j ilo軼i jakiej wypda豉y przed jego stosowaniem. Wiadomo par w這s闚 przy myciu zawsze wyleci ale nie s to ju ca貫 gar軼ie.

olejek stosowa豉m na skalp i na d逝go嗆 w這s闚. Potem tylko na skalp.

jedynym minusem jest opakowanie. Niestety, ale du篡 otw鏎, ma這 por璚zna buteleczka, wiecznie t逝sta od olejku.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie/w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali DELL za czyteln i pomocn recenzj?
  • sama nie wiem
  • Szczerze to nie wiem czy pom鏬 na wypadanie w這s闚 bo u篡wa豉m wielu specyfik闚 jednocze郾ie dla lepszych efekt闚 i koniec z ko鎍em w這sy przesta造 nadmiernie wypada. Og馧em olejek jak olejek, butelka strasznie niewygodna, powinna mie jaki dozownik. Sko鎍zy這 si na tym 瞠 przela豉m do butelki z pompk(co w moim mniemianiu jest najpraktyczniejszym rozwi您aniem w przypadku olejk闚 i oliwek). Na pewno nie zaszkodzi, a nak豉dam go r騜nie - czasami tylko na skalp, czasami na ca陰 d逝go嗆 w這s闚.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali fluorize za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dzia豉
  • Do tej pory produkty Green Pharmacy by造 mi obce. Ostatnio jednak zauwa篡豉m promocj w Rossmannie i po przegl康ni璚iu sk豉d闚 zdecydowa豉m si na szampon z pokrzyw, o kt鏎ym b璠zie innym razem i omawiany dzi olejek 這pianowy ze skrzypem polnym.

Trzeba zaznaczy na wst瘼ie, 瞠 olejek jest do嗆 specyficzny. Sama na pocz徠ku go troch przekre郵i豉m, poniewa nie przeczyta豉m etykiety z ty逝 - w ko鎍u zazwyczaj nic ciekawego tam nie pisz, a ja ju mniej wi璚ej wiem jak u篡wa podstawowych kosmetyk闚. B陰d. Olejek ten nie jest przeznaczony do nak豉dania na ca陰 d逝go嗆 w這s闚, a jedynie na skalp, co potwierdzam z w豉snego do鈍iadczenia. Przy stosowaniu na ca貫j d逝go軼i moje w這sy niesamowicie si p騧niej pl徠a造 i bardziej puszy造. W ko鎍u jednak zacz窸am go stosowa jak trzeba - jedynie na sk鏎 g這wy.

W tej kwestii nie mo積a mu nic zarzuci. U篡wam go od niedawna, a ju zauwa篡豉m popraw. Mo瞠 nie fenomenaln, ale bystre oko j doceni. W這s闚 wypada troch mniej i naprawd s mocniejsze. O ile wcze郾iej obawia豉m si nieco o ich dalsze zapuszczanie bez ponownego ich podci璚ia, bo wydawa造 si mie naprawd gorszy jak na nie czas, to teraz jestem spokojna i zapuszczam cierpliwie dalej, nie planuj ich na razie podcina.

Olejek niestety ma fatalne opakowanie z otwarciem z kt鏎ego zawsze wylewa si zbyt du瘸 ilo嗆 produktu. Przez to jest on troch mniej wydajny, ale i tak przy stosowaniu jedynie na sk鏎 g這wy olejek przy swej ma貫j pojemno軼i (100ml) okazuje si stosunkowo wydajny. Dok豉dna aplikacja przy g瘰tych w這sach jest do嗆 uci捫liwa, ale nie nie mo磧iwe. Nie wiem jak olejek wp造wa na problemy typu 逝pie czy przet逝szczanie si w這s闚, poniewa takowych nie mam. Na pewno nie sprawia problem闚 w zmywaniu go i nie powoduje przyklapu przy g這wie. To najwa積iejsze. Sk豉d minimalistyczny - olej s這necznikowy, ekstrakt ze skrzypu, olej kukurydziany i ekstrakt z 這pianu. Niekt鏎ym minimalizm s逝篡, inni wol olejowe mieszanki, wiadomo.

Olejek mo瞠 nie cudo, ale robi r騜nic - m璚z帷e jednak jest nak豉danie jednego oleju na sk鏎 g這wy a drugiego na ca貫 w這sy, dlatego decyzj czy do niego wr鏂 podejm gdy go sko鎍z i zobacz jak si b璠 wtedy mia造 moje w這sy. Na promocji w cenie 5z polecam si przyjrze, zw豉szcza 瞠 powszechna, stacjonarna dost瘼no嗆 olej闚 do w這s闚 jeszcze le篡 i kwiczy, a Green Pharmacy dostaniemy np. w Rossmannie.

Przyznam, 瞠 szampon tej firmy jeszcze bardziej przypad mi do gustu, wi璚 dajcie zna jakie Wym macie do鈍iadczenia z t firm - swego czasu du穎 si o nich czyta這 na blogach, ale ostatnio chyba jako ucich這. By mo瞠 si璕n po kolejne kosmetyki tej firmy, zobaczymy.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Marta___S za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam!
  • Jestem zadowolona z dzia豉nia olejku. Oczywi軼ie na efekty trzeba poczeka (jak w przypadku ka盥ego kosmetyku). Nie rozumiem opinii neguj帷ych kosmetyk po 2 tyg. u篡wania. Wystarczy znajomo嗆 faz cyklu wzrostu w這sa, 瞠by wiedzie, 瞠 w這sy same po 2 tyg. nie wypadaj.
    +cena
    +brak zapachu
    +nie zapycha gruczo堯w 這jowych
    +nawil瘸
    +nab造szcza
    +w這sy rosn szybciej i jest du穎 nowych, kr鏒kich w這s闚

- niepor璚zne opakowanie

U篡wam tego produktu od: 2 Miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali gwiazdka100000 za czyteln i pomocn recenzj?
  • b.przeci皻ny
  • Odnosz wra瞠nie,瞠 jedyn zalet tego olejku jest cena.. Na skalp nie przynosi absolutnie 瘸dnych rezultat闚,natomiast na d逝go嗆 nieco zmi瘯cza i nab造szcza cho nawet mo瞠 to nie by豉 jego zas逝ga.. Mo瞠 kiedy za okazyjn cen kupi ,bo tak to nawet zwyk貫go 9 z mi na niego szkoda.

U篡wam tego produktu od: 8 miesc temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali jagodatt za czyteln i pomocn recenzj?
  • dobry produkt za niska cene
  • Zaczn od tego, 瞠 stosowa豉m ten olejek z dodatkiem kilku kropli olejku z drzewa herbacianego, wi璚 nie wiem czy oceniam dzia豉nie samego olejku green pharmacy, czy olejku z drzewa herbacianego, ale tak czy owak efekt jest, jak dla mnie, piorunuj帷y. Mia豉m do嗆 uporczywy t逝sty 逝pie, kt鏎y powodowa wypadnie w這s闚 i ten problem pojawia si tylko zim. O ile si nie myl, to po dw鏂h aplikacjach tej mieszanki (podgrzanej i wtartej w sk鏎 g這wy) najpierw wypadanie w這s闚 ograniczy這 si ponad o po這w! Nie wspomn o tym, 瞠 g這w teraz myj co dwa dni a i zdarzy這 mi si wytrzyma 3 dni bez mycia a nie, jak wcze郾iej, codziennie albo nawet 2 razy w ci庵u dnia... Tak瞠 ja polecam, ale wiadomo, w這s w這sowi nier闚ny.
    P.S. Troch si rozpisa豉m, ale inaczej nie da這 rady

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: nieca貫 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali jaagnieszka za czyteln i pomocn recenzj?
  • mo瞠 by
  • Olejek nie spe軟ia swojej podstawowej funkcji: nie ogranicza wypadania w這s闚. Ale na szcz窷cie te go nie zwi瘯sza, jak mia造 niekt鏎e poprzedniczki. Jednak bardzo dobrze regeneruje i nawil瘸 w這sy. Po wysuszeniu s bardzo g豉dkie i mi貫 w dotyku. Dla samego efektu od篡wiania kupi豉bym ponownie.
    Opakowanie bardzo, bardzo niepraktyczne.

U篡wam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali almaelena za czyteln i pomocn recenzj?
  • genialny
  • Uzywam tego olejku od dawna razem z olejkiem arganowym z tej firmy. obydwa produkty sa genialne dla w這sow.
    Nakladam dosc duza ilosc na cala noc i splukuje rano szamponem Babydream z rossmana.
    +wlosy gladkie
    +odzywione od srodka
    +latwiejsze w rozczesywaniu
    +jesli naklada sie rowniez na skore glowy mozna zauwazyc szybszy porost w這sow
    +cena
    +dostepnosc
    Minusow brak
    W這sy moga wypadac tylko wtedy jesli sie go zle uzywa. Nie mozna go nakladac na tlusta skore glowy lub za tluste wlosy.U篡wam tego produktu od: pol rokuIlo嗆 zu篡tych opakowa: 4 duze

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Ania0xo za czyteln i pomocn recenzj?
  • Genialny!
  • Olejek rewelayjny. Wystarczy go u篡 dwa razy w tygodniu a w這sy odzyskuj sw鎩 blask i mi瘯ko嗆.
    Trzymam go nawet dobra godzin na w這sach czyli d逝瞠j ni jest zalecane na opakowaniu. w這sy s przecudne po nim. Lepszy ni niektore od篡wki do w這s闚.

Trzeba go dok豉dnie zmy szamponem bo zostawi t逝sty nalot. Moje w這sy po nim kr璚 si jak nigdy!

Kupi na pewno kolejny.

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie normalne

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali liliana200 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Produkt godny swojej ceny
  • Po 6 zastosowaniach olejku stwierdzam,瞠 moje d逝gie cienkie w這sy s mieciutkie w dotyku, b造szcz si , ko鎍闚ki wygl康aj du穎 lepiej, jedyny minus to taki,瞠 zmywaj帷 go musz my w這sy ok 3 razy

U篡wam tego produktu od: 3 tygodni

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Agnesja007 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie polecam
  • Olejek zamiast pom鏂, tylko pogorszy stan moich w這s闚. Po jego stosowaniu zacz窸y wypada mi gar軼iami, zdecydowanie nie polecam :/ Do jego zakupu skusi豉 mnie cena bo jest do嗆 tani, ale dzia豉nie ma koszmarne (przynajmniej na moje w這sy tak dzia豉)

U篡wam tego produktu od: 3 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 butelki

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Mutwillige za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Pora磬a
  • Kupi豉m po promocji i 瘸逝j.

Na這穎ny na skalp powoduje:
    - wi瘯sze niz zwyke wypadanie w這s闚
    - powstawanie bolesnych strupk闚 w tyle g這wy przy karku
    - sw璠zenie skalpu natychmiastowe
    Na這穎ny na w這sy:
    -ju lepiej spe軟ia swoje zadanie, w這sy s jak po od篡wce, ale nie polecam, wersja z papryk jest lepsza

+tani
    +fajny sk豉d na pierwszy rzut oka

U篡wam tego produktu od: rok

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali randy za czyteln i pomocn recenzj?
  • zdecydowanie nie polecam
  • Ostrzegam wszystkim przed tym produktem , g堯wnie z papryczk !!! Nie wiem jak u innych, ale w moim przypadku nie do嗆 瞠 nie pom鏬 to jeszcze bardziej wzm鏬 wypadanie w這s闚 i strasznie podra積i mi sk鏎 g這wy. Zrobi造 si prze鈍ity na g這wie sk鏎y na przodzie oraz bokach,w這sy z d逝go軼i na obj皻o軼i straci造 i wisz pojedy鎍ze w這ski na ko鎍ach . jednym s這wem wielka przera瘸j帷a pora磬a bo u篡豉m go po to by wzmocni w這sy oraz zmniejszy 豉manie i wypadanie kt鏎e by這 ale nie a takie jak w trakcie i po sp逝kaniu olejku!!!U篡豉m go wed逝g zalece tak jak by這 napisane na opakowaniu. Cho zaledwie dwa razy i ju nigdy wi璚ej
    Spore rozczarowanie, gdy z innymi produktami nie by這 wi瘯szych problem闚. Powiedzia豉bym nawet 瞠 by造 dobre, a z tym niestety nie wysz這.W ci庵u dw鏂h tygodni straci豉m 1/3 w這s闚 jestem za豉mana i jeszcze lec i na dodatem b鏊 sk鏎y g這wy kt鏎a jest podra積iona i ca造 czas napi皻a - koszmar !!!A ju niechce si m闚i ile pieni璠zy leci by zaradzi na te przyczyny .Dziewczyny zastan闚cie si nim kupicie !!!

U篡wam tego produktu od: 2tyg
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ma貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali sandra165 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nic nadzyczajnego
  • Kupi豉m, ze wzgl璠u na to, 瞠 mam problem z wypadaj帷ymi w這sami.
    Zaczn od tego, 瞠 buteleczka nie jest zbyt por璚zna w u篡tku, przez du篡 otw鏎 wyp造wa za du穎 olejku na raz, wi璚 nie ma go jak precyzyjnie zaaplikowa. Dlatego przela豉m go do pojemnika z atomizerem, jednak 瞠by g瘰ty olejek m鏬 wydoby si z butelki przez atomizer trzeba go troch ogrza w ciep貫j wodzie jak sugeruje producent.
    Co do dzia豉nia powiem kr鏒ko. Po jego zastosowaniu mia豉m wra瞠nie, 瞠 w這s闚 wypada這 mi wi璚ej ni przedtem!!!
    Przesta豉m go u篡wa na jaki czas, niedawno stwierdzi豉m, 瞠 musz sko鎍zy go u篡wa, ale nie da豉m rady. Mimo, 瞠 olejek nadaje si jako od篡wka - nawil瘸 w這sy - reszt po prostu wyla豉m.

U篡wam tego produktu od: chyba p馧 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 x 100ml nie ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Meridi za czyteln i pomocn recenzj?
  • To nie to
  • Po bardzo pozytywnej przygodzie z olejkiem 這pianowym z firny Nami szuka豉m jego jakiego ta雟zego zamiennika. Trafi豉m na ten olejek Green Pharmacy. Mo瞠 nie jest z造 ale w por闚naniu z tym pierwszym pozostawia wiele do 篡czenia.

Olejek jest zapakowany w ciemna, plastikow buteleczk. Niby wygodn ale otw鏎 jest zdecydowanie za du篡 do tak rzadkiego produktu. Trzeba bardzo uwa瘸 瞠by nie wyla go za du穎. Szata graficzna estetyczna.
    Cena niska, ale i dzia豉nie nie zadowala.
    Sam olejek jest rzadki co u豉twia jego aplikacj na sk鏎 g這wy i w這sy ale czyni go te przez to ma這 wydajnym.
    Jest praktycznie bezzapachowy.
    Dzia豉nie jego jest do嗆 s豉be. O ograniczeniu wypadania w這s闚 mowy nie ma. Sk鏎ze g這wy krzywdy nie zrobi. Jedyne co zauwa篡豉m w jego dzia豉niu to pozytywnie wp造n掖 na w這sy- sta造 si mi瘯kie, b造szcz帷e, lepiej od篡wione. Jednak to dla mnie zdecydowanie za ma這.

Gdybym nie zna豉 wcze郾iej olejku z firmy Nami, pewnie moja ocena by豉by wy窺za. Ale teraz ju wiem, 瞠 je郵i olejek 這pianowy to tylko i wy陰cznie Nami.

U篡wam tego produktu od: od miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Tethys29 za czyteln i pomocn recenzj?
  • nie szkodzi
  • Oceniaj帷 jego przeznaczenie, czyli wypadaj帷e w這sy to niestety si nie sprawdzi. Je郵i chodzi o piel璕nacj w這s闚 to na pewno jest to dobry produkt. Ja nak豉da豉m go na ca陰 noc i sp逝kiwa豉m podczas porannego mycia. W這sy by造 mi瘯kie i dobrze si uk豉da造. Z minus闚 wymieni豉bym jeszcze do嗆 rzadk konsystencj, co sprawia這, 瞠 kosmetyku na r瘯 wylewa這 mi si du穎 wi璚ej ni bym chcia豉.

U篡wam tego produktu od: 5 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali aquafresca za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nawet ok, tylko nie pomaga w wypadaniu
  • Olejek jak olejek, bez rewelacji. Stosowa豉m go do olejowania w這s闚 na godzin-dwie rzed myciem. W sumie rzadko go u篡wa豉m samego, najcz窷ciej miesza豉m z innymi olejami, ale sam te by w porz康ku. W這sy po umyciu i zmyciu olejku by造 mi瘯kie, a przy d逝窺zym stosowaniu poprawi豉 si ich kondycja. By造 od篡wione i wyg豉dzone.
    Jest tylko jedno ale: nie pomaga przy wypadaniu w這s闚. Nie zauwa篡豉m takiego efektu, pomog造 mi dopiero porz康ne tabletki.
    Plusmi s r闚nie cena i dost瘼no嗆. Mo積a go dosta w ka盥ej Naturze.
    Musz si jeszcze przyzna, 瞠 czeka豉m kiedy si nareszcie sko鎍zy. Jako nie pasowa豉 mi jego leisto嗆 i opakowanie.

U篡wam tego produktu od: u篡wa豉m zim

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali mozmarz za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie przekonam si do niego
  • Olejek zakupi豉m skuszona pozytywnymi opiniami. Mam sk這nno嗆 do podra積ienia sk鏎y g這wy, ale te bardzo wypadaj帷e w這sy, wi璚 olejek mia by dla mnie zbawieniem.

-Pocz徠kowo u篡wa豉m go na noc i spowodowa zwi瘯szone wypadanie w這s闚.
    -U篡wany tak jak zaleca producent, na 20 minut przed myciem w這s闚 minimalnie zmniejszy wypadanie, bez sza逝. Dodatkowo, je郵i kto myje w這sy tak jak ja, rano, 20 minut w t czy w tamt to jednak jest r騜nica i osobi軼ie wol pospa p馧 godziny d逝瞠j.
    -Stosowany na ca貫 w這sy delikatnie je nawil瘸, nie jest to jednak olej kt鏎y moje w這sy szczeg鏊nie by pokocha造. Ot, zwyk貫 olejowanie.
    -Przy jednym i drugim sposobie po kilku dniach moja sk鏎a by豉 podra積iona, 逝szcz帷a si co dyskwalifikuje produkt.
    -Opakowanie kiepskie, wylewa si zbyt du穎 olejku
    -cena przyst瘼na
    -dost瘼no嗆 bardzo dobra, w drogeriach Natura

W徠pi, czy zrobi trzecie podej軼ie do tego olejku.

U篡wam tego produktu od: czterech miesi璚y

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali cytadela212 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Pora磬a na ca貫j linii.
  • Nie polecam tego produktu. Mia by zast瘼stwem dla rosyjskiego olejku, ale okaza si niewypa貫m. Nie zauwa篡豉m 瘸dnych jego pozytywnych skutk闚 na w這sach,a na dodatek spowodowa du瞠 wypadanie w這s闚. : (
    U篡wa豉m go przez miesi帷 bo liczy豉m, 瞠 b璠 jakie pozytywne skutki. Tak si nie sta這. Niestety. Nigdy wi璚ej ju do niego nie wr鏂.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali _Eileen_ za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bez sza逝
  • Kupi豉m ten olejek zach璚ona przede wszystkim cen. W Wispolu na promocji kupi豉m 2 opakowania za ok 10z. Stwierdzi豉m 瞠 nawet je郵i si nie sprawdzi nie b璠zie tragedii.

+W這sy si 豉dnie po nim b造szcz
    +ζtwiej rozczesuj
    +S mi瘯kie
    +W這sy s g豉dkie
    +Cena

-Opakowanie. Olejek bardzo szybko si z niego wylewa, wystarczy lekko przechyli opakowanie. Co jest minusem poniewa 豉two jest wyla za du穎

U篡wam tego produktu od: ok 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali LusiaPlotkara za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ujdzie
  • Kupi豉m ten olejek zach璚ona cen i sk豉dem. I chyba si nie zawiod豉m jak na produkt za "grosze"

Olejek stosuj naprzemiennie z innymi, mo瞠 gdzie raz w tygodniu. Zostawiam go na jakie 3-4 godziny, a potem oczywi軼ie zmywam. Olejuj suche w這sy, rzadko si zdarza, 瞠 stosuj go na mokre.

Zalety:
    - rzeczywi軼ie dzi瘯i niemu w這sy staj si g豉dkie i l郾i帷e, trzeba go tylko regularnie stosowa
    - naprawd bardzo wydajny, u篡wam go i u篡wam... A to dopiero drugie opakowanie
    - olejek jest bezzapachowy, lepszy taki ni 鄉ierdz帷y
    - tani jak barszcz

Wady:
    - nie wiem naprawd kto wpad na ten genialny pomys, 瞠by zrobi takie opakowanie. Olejek po prostu si wylewa nawet za najmniejszym przechyleniem buteleczki... Dobrze, 瞠 nalewam produkt na d這, bo jeszcze jako mog wla nadmiar z powrotem do opakowania.
    - nie zauwa篡豉m, 瞠by w這sy mniej mi wypada造. Ci庵le wypadaj z tak sam intensywno軼i, szkoda.

Og馧em 瘸dnych szk鏚 nie robi. Olej jak olej, naprawd stosowa豉m ich ju du穎, a ka盥y ma na moje w這sy taki sam wp造w.

U篡wam tego produktu od: Sze軼iu miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: W trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali DzikaNaomi za czyteln i pomocn recenzj?
  • Olejowy ulubieniec!
  • Przetestowa豉m naprawd wiele olej闚 do w這s闚- jestem troch maniaczk i metod pr鏏 i b喚d闚 dotar豉m do idea逝- tego wla郾ie produktu! Uwa瘸m, 瞠 jak za 7,49( w Naturze) jest to olejek bardziej ni przyzwoity.

Plusy:
    - cena i dost瘼no嗆
    - du瘸 pojemno嗆 w stosunku do ceny
    - bardzo, bardzo wydajny
    - odczuwalnie nawil瘸
    - wyg豉dza w這sy, ujarzmia puszenie, doci捫a je
    - 鈍ietny do stosowania r闚nie jako serum na ko鎍闚ki

Minusy:
    - opakowanie- jestem zmuszna odj望 za nie jedn gwiazdk, bo nie wiem kto wpad na pomys, by w buteleczce z olejem, kt鏎ego przecie kropla wystarczy, robi otw鏎 o 鈔ednicy dw鏂h centrymetr闚.

Podsumowuj帷, produkt zdecydowanie warty wypr鏏owania.

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: trzy

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali ejms_bond za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 244 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Do tej pory olejowanie w這s闚 traktowa豉m troche po macoszemu. Ot od czasu do czasu, u篡wa豉m do tego g堯wnie olejk闚 Alterry.

Gdy zobaczy豉m ten olejek na sklepowej p馧ce, stwierdzi豉m-czemu by nie spr鏏owa? Dodatkowo zach璚i mnie skrzyp polny w sk豉dzie.

Opakowanie. Szkoda, 瞠 jest nieprzejrzyste bo nie wida ile olejku zosta這. Ale zapewne chodzi o ochron produktu bo oleje nie lubi 鈍iat豉. Korek jak i uj軼ie butelki zdecydowanie na minus. Przypominaj te w duzych butelkach oleju s這necznikowego czy rzepakowego. Z 豉two軼i mo積a wyla zbyt du穎 olejku albo sie nim obla.

Sam olejek jest bezzapachowy i ma konsystencj przeci皻negpo olejku-lej帷y.

Nak豉dam go zawsze na brudne w這sy i trzymam zazwyczaj od 30 min do 2 godzin. W這sy mam raczej kr鏒kie, troche przesuszone od produkt闚 do stylizacji. Ju nie wypadaj wi璚 ci篹ko mi oceni ten aspekt.
    Potem zmywam, najcz窷ciej szamponem Babydream, myj w這sy 2 razy i to w zupe軟o軼i wystarcza. W這sy potem nie s t逝ste, nie sklejaj si w str彗i i nie s obci捫one. Dodatkowo czasami na koniec sp逝kuj je ch這dna wod z dodatkiem soku cytrynowego.

Jak olejek dzia豉 na w這sy? Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Jest lepszy niz niejedna od篡wka do w這s闚.
    W這sy po jego zastosowaniu s mi瘯kie, g豉dkie i dobrze si uk豉daj. Maj fajny po造sk i og鏊nie s w zauwa瘸lnie lepszej kondycji.
    Stosuj olejek zazwyczaj raz lub dwa razy w tygodniu i odk康 zacz窸am go u篡wa moje w這sy si poprawi造.

Na pewno kupi ponownie.

U篡wam tego produktu od: nieca貫 4 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ko鎍z pierwsze

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali kuki9 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Neutralny
  • Kupi豉m go, bo po farbowaniu szamponetk uby這 mi w這s闚. Nie zauwa篡豉m 瞠by sam wp造n掖 na ich wypadanie. Trudno mi go zmy z w這s闚 za pierwszym razem 豉godnym szamponem. Otw鏎 w buteleczce jest za du篡, ale samo opakowanie dosy por璚zne.
    Na 逝szcz帷 si sk鏎 g這wy jest jak najbardziej w porz康ku.
    Og鏊nie sza逝 nie robi, ale te nie szkodzi. Mo瞠 nie widzia豉m efekt闚 na w這sach, bo mam ju troch kosmetyk闚 ze skrzypem. Nast瘼nym razem spr鏏uj z innym olejkiem

U篡wam tego produktu od: 1 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ko鎍z pierwsze

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali cude za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo dobry
  • Olejek kupi豉m aby troszk wzmocni w這sy, ale zacz窸am go u篡wa dopiero po nieudanej wizycie u fryzjera - mia豉m bardzo podra積ion sk鏎 g這wy + sw璠zenie przez par dni. Zacz窸am go stosowa na noc i bardzo mi pom鏬. Sk鏎a g這wy jest w znacznie lepszej kondycji w這sy nie wypadaj - co wi璚ej rosn! By豉m u fryzjera r闚no dwa tygodnie temu a ju widz odrost . Uratowa moje w這sy i bardzo mi pom鏬 polecam.

U篡wam tego produktu od: dw鏂h tygodni
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ko鎍z pierwsz buteleczk

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali 0aanitaa0 za czyteln i pomocn recenzj?