W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Powi瘯sz Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Zg這szony przez evanuela

Naturalny olejek 這pianowy w po陰czeniu z naturalnym ekstraktem skrzypu polnego tworz unikalny preparat o sprawdzonym wzmacniaj帷ym dzia豉niu na os豉bione w這sy z tendencj do wypadania. Dzi瘯i regularnemu stosowaniu olejek wyra幡ie wzmacnia zniszczone w這sy oraz hamuje ich wypadanie. W這sy staj si spr篹yste i mocniejsze, aksamitnie g豉dkie, l郾i帷e i pe軟e 篡cia. Odpowiednio piel璕nowane dobrze si rozczesuj i lepiej uk豉daj.

Sk豉d: Vegetable Oil, SC-CO2-extract Arctium Lappa (Burdock), Zea Mays (Com) Oil, Equisetum Arvense Extract, BHT. (25.08.2012)

Cena: ok. 6z / 100ml
/s/

• Nie...
  • Od tego olejku oczekiwa豉m przede wszystkim i w zasadzie - jedynie - poskromienia wypadania w這s闚. Niestety, mimo stosowania go (+olejku z przerwonej papryki GP) dwa razy w tygodniu przez ok 2 miesi帷e jedyne co zauwa篡豉m to nasilenie wypadania po ka盥ym u篡ciu... Do tego olejek nak豉dany solo strasznie 幢e si sp逝kiwa, w這sy musia豉m my szamponem 2 razy, czemu towarzyszy這 spl徠anie w這s闚. :/

U篡wam tego produktu od: 2miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1ca豉

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali czerwone_paznokcie za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry olejek
  • W zesz造m roku do嗆 powa積ie zachorowa豉m. Przyjmowanie silnych lek闚 spowodowa這 do嗆 mocne i nasilone wypadanie w這s闚. Trzeba by這 zrobi sobie kr鏒k fryzurk i zacz望 kuracj przeciw wypadaniu w這s闚. Skusi豉m si na ten olejek bo bardzo lubi zio這we kosmetyki. Przez pierwsze 3 miesi帷e stosowa豉mgo co 2, 3 dzie. olejek nak豉da豉m na ok 40 min i zak豉da豉m na niego czepek. W這sy stopniowo zacze造 odrasta i nie wypada造 ju tak bardzo. Zauwa篡豉m r騜nic w ich wygl康zie, nabra造 blasku i sta造 si bardzo mi瘯kie. W przypadku kuracji przeciw wypadaniu w這s闚 najwa積iejsza jest cierpliwo嗆. Nie ma nic od razu. Trzeba poczeka. Stosuj go teraz przynajniej raz w tygodniu. Moje w這sy nie s jeszcze idealne, ale s w du穎 lepszej kondycji. Nie zrezygnowa豉m z kr鏒kich w這s闚 bo je polubi豉m, ale jak by豉m je ostatnio podci望, to moja fryzjerka by豉 bardzo zadowolona, bo wyra幡ie si zag窷ci造. Jestem dobrej my郵i. Teraz troch o samym produkcie. Ma貫 opakowanie, ale to nie przeszkadza, bo jest wydajny. Konsystencja oleju spo篡wczego wi璚, nie za g瘰ty, nie za rzadki. Ladny, zio這wy zapach. Opakowanie co prawda powinno mie jak dla mnie pompk, ale problem mo積a rozwi您a, przy u篡ciu plastikowej pipety. Cena rewelacyjna. Polecam wszystkim tym, kt鏎zy stracili nadziej na 豉dne w這sy

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali AleksandraNS za czyteln i pomocn recenzj?
  • Na pewno wr鏂
  • Zaznacz na wst瘼ie, 瞠 to m鎩 pierwszy olej do w這s闚, kt鏎y kupi豉m. Zale瘸這 mi na tym, by zapu軼i w這sy, niestety nie by這 w drogerii wersji z papryczk. By豉m w okresie wzmo穎nego wypadania w這s闚, wi璚 stwierdzi豉m, 瞠 這pian powinien pom鏂. Takie te jest g堯wne zadanie tego olejku - zahamowanie wypadania w這s闚. Po ok dw鏂h miesi帷ach stosowania w r騜nych kombinacjach, zauwa篡豉m, 瞠 na prawd mniej wypadaj. Zrobi造 si jakby grubsze, bardziej b造szcz帷e. Co prawda, olejek nie pobudzi wzrostu, jednak wzmocni stare i nowe w這sy. Po tym czasie zauwa篡豉m te, 瞠 w這sy przesta造 si rozdwaja. Zapachu w og鏊e nie czuje, bo olej nie pachnie w og鏊e.
    teraz minusy - jak wiadomo, opakowanie jest wr璚z znienawidzone przez u篡tkowniczki produktu. I nie dziwi si. Otw鏎 za du篡, wszystko jest t逝ste, napisy mi si pozdziera造.
    Jednak og鏊nie jest w porz康ku, na pewno wr鏂 do niego, lub innych z tej serii. Tani, dobry, wydajny. Ale na pewno znajd dla niego inne opakowanie.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali NothingShocking za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ok
  • Uzywam go do 0lejownia wlosow w mieszance z innymi olejkami i dzia豉 calkiem ok. Jelsi chodzi o dzialanie na wypadanie wlsoow- nie moge nic powiedziec bo nie zauwazylam poprawy, ale tez nie stosowalam go zgodnie z przeznaczeniem, wiec na pewno sprobuje go nastepnym razem podgrzac i wetrzec w skore glowy, zlwaszcza po pozytywnych opiniach tutaj i na pewno podziele sie wrazeniami. Jelsi chodzi o odzywienie efekt jest calkiem fajny, wlsoy sa miekkie i sypkie, w ogole nie obicazane. Jedyny minus to dal mnie zapach, ale nie ejst na tyle drazniacy zeby calkowicie uprzykrzyl stosowanie

U篡wam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3-4

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali WypasionaFoczka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Cudo w okropnej butelce.
  • Je郵i chodzi o olejowanie w這s闚, to czasem dodawa豉m tego olejku 這pianowego do innych olei i spisywa si bardzo dobrze. Zw豉szcza polecam osobom, kt鏎e maj ogromn tendencj do obci捫ania w這s闚 - ma bardzo lekk konsystencj jak na olej.

Najwspanialsze efekty osi庵n窸am poprzez wcieranie ciep貫go olejku w sk鏎 g這wy. W這sy przesta造 wypada ju po jednej aplikacji. Jestem bardziej ni pewna, 瞠 przy bardziej konsekwentnym stosowaniu go, pozby豉bym si wypadania w這s闚 ca趾owicie.

ζtwo dost瘼ny i w korzystnej cenie.
    Jedynym minusem jaki dostrzegam to nieszczelna buteleczka. Przy ka盥ej pr鏏ie przewo瞠nia olejku ko鎍zy這 si identycznie - zawsze co si musia這 wyla.

U篡wam tego produktu od: 4 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Arcymisiek za czyteln i pomocn recenzj?
  • Tragiczny!
  • Najgorszy olejek jaki mia豉m!
    Naolejowa豉m w這sy na ok. 4h. Zapach neutralny wi璚 nic mi nie przeszkadza這. Zmy豉m go szamponem z sls, wi璚 dosy mocnym. Nic innego nie nakada豉m na w這sy.
    Gdy w這sy zd捫y造 mi wyschn望 musia豉m je my drugi raz. By造 one poklejone, jakby niedomyte.
    Postanowi豉m da mu drug szans, tym razem chcia豉m w這sy na d逝go軼i troszk lepiej domy. Niestety efekt taki sam.
    Powiedzia豉m sobie - dobra, do trzech razy sztuka i na這篡豉m go jeszcze raz. Reszt ju znacie.
    Nigdy wi璚ej olei tej firmy, a szkoda bo bardzo j lubi.

U篡wam tego produktu od: 3 razy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1/4

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali jadethirlwall za czyteln i pomocn recenzj?
  • 鈍ietny! dzia豉
  • 1. uzywanie
    wlewam olejek do kieliszka, wsadzam kieliszek do kubka z goraca woda, czekam az si podgrzeje (czyli og鏊nie podgrzewam olejek ). Podgrzany olejek wcieram w sk鏎e g這wy, zostawiam na 30 minut. Stosuje raz w tygodniu.

2. efekty
    po miesiecu uzywania olejku mam wysyp ma造ch w這sk闚, pobudzi wzrost w這s闚 w ciagu miesiaca uros造 1,5cm

3. zalety
    zapach prawie nie wyczuwalny, tani produkt, przynosi oczekiwane efekty, krotki sk豉d produktu

4. wady
    dosy p造nna konsystencja, przez co czasami wlewa sie go za duzo do "kieliszka" (lub jest to wada opakowania)

U篡wam tego produktu od: ok 1,5 miesi璚a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: po這wa 1 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie?
Chcesz pochwali karoola06 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lepszy niz wersja arganowa
  • Poprzednio uzywalam jego brata- wersji z dodatkiem olejku arganowego. Tamten byl dobry, bez ohow- ahow po prostu dobry.
    Jako, ze zobaczylam w nazwie "skrzyp polny" ktory swietnie sprawdza sie u mnie przyjmowany w kapsulkach, postanowilam siegnac po ten olejek.

Przyznaje, rzadko uzywam go na skore glowy- ok. 2 razy w miesiacu, raczej nakladam na 3/4 dlugosci wlosa. Jestem barrdzo zadowolona.

+cena! w regionalnej drogerii po promocji kupilam za 3,50.
    + wlosy po nim sa bardzo miekkie, blyszczace, wygladaja bardzo zdrowo.
    +latwa aplikacja - i mi akurat odpowiada duzy otwor, poniewaz stosuje go dosc sporo, nauczylam sie go dozowac, jest w porzadku.
    +bardzo dobrze sie zmywa, w zupelnosci wystarczy mi umycie wlosow jeden raz
    +stosowany regularnie sprawia, ze wlosy wygladaja na grubsze. !!

Wydajnosc nie jest rewelacyjna, ale zdaje sobie sprawe, ze stosuje go w dosc duzej ilosci, mam dlugie wlosy a cena jest swietna

Co prawda oceniam go troche mijajac sie z jego przeznaczeniem, bo nie wiem jak dziala przeciw wypadaniu wlosow, ale sluzy mi i to dla mnie najwazniejsze.

U篡wam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali monis001 za czyteln i pomocn recenzj?
  • mi這嗆 od pierwszego u篡cia!
  • Od kilku miesi璚y testuj olejki GP, z ka盥ego jestem maksymalnie zadowolona! Z racji, 瞠 powoli ju wida jego dno to pora na recenzj.

W這sy cz瘰to lecia造 mi gar軼iami bo s bardzo os豉bione rozja郾ianiem, z kt鏎ego nie chc rezygnowa, poniewa w swojej naturalnej czerni czuj si strasznie ... Cz瘰to mam w nocy koszmary, 瞠 kto przefarbowa mnie na czarno a wstaj i w陰czam 鈍iat這, 瞠by zobaczy w這sy hahaa

Efekty olejku zauwa篡豉m ju po pierwszym u篡ciu (albo silny efekt placebo, albo strza w dziesi徠k - wa積e 瞠 zadzia豉! ). Je郵i mia豉bym okre郵i procentowo o ile mniej w這s闚 wypad這 mi przy myciu, to ze 鄉ia這軼i powiedzia豉bym, 瞠 straci豉m jako 50% mniej w這s闚! I Z KA浴YM MYCIEM BYΜ JU CORAZ LEPIEJ!!!
    Po czterech miesi帷ach z tym olejkiem podczas mycia wylatuje mi max 8-10 w這s闚!

Oczywi軼ie stosuj si do zalece producenta - 30 minut skalp (przetrzymywanie olejku na sk鏎ze g這wy mo瞠 czasem spot璕owa wypadanie) .
    Nie by豉bym sob je郵i nie spr鏏owa豉bym dzia豉nia na d逝go軼i . Moje w這sy uwielbiaj olej 這pianowy, wi璚 tutaj te sprawdza si kapitalnie. Trzymam go tam przez ok. godzin, czasem dwie
    Oczywi軼ie przed u篡ciem lekko podgrzewam olejek, wylewaj帷 na d這 i pocieraj帷.

Pora na plusy:

+鄉ieszna cena z豉pa豉m jak捷 promocj w rossmanie i kupi豉m go za 4 z
    +豉two dost瘼ny, ju praktycznie w ka盥ej drogerii
    +wydajny
    +豉dne opakowanie, zdobi szafk na du篡 otw鏎 nie narzekam, poniewa nie ma problemu 瞠by przela zawarto嗆 do czego mniejszego
    +nie ma zapachu, wi璚 nie ma prawa si znudzi, czy doprowadza o md這軼i
    +zmniejsza wypadanie w這s闚
    +nie przyciemnia koloru blond!
    +nab造szcza i od篡wia w這sy
    +sprawdza si i na sk鏎ze g這wy i na d逝go軼i
    +w這sy nie przet逝szczaj mi si w b造skawicznym tempie, jak kiedy

co do dzia豉nia przeciw逝pie穎wego to nie mam poj璚ia czy dzia豉, bo 逝pie簑 ju daaawno nie widzia豉m

Green Pharmacy p鏦i co mnie nie zawodzi! Trzymaj poziom

minus闚 nie zauwa篡豉m U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚yIlo嗆 zu篡tych opakowa: 1, 100 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali eciaaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ok
  • Nie mam do鈍iadczenia z olejkami, cz窷ciej stoduje maski. Jednak wypada造 mi w這sy i musia豉m si w co zaopatrzy. A ten olejek jest tani. Opakowanie ma tragiczne - olejku sporo leci, trzeba go umiej皻nie dozowa, bo inaczej zu篡je si niemal od razu ζtwo si zmywa z w這s闚, nie 鄉ierdzi mocno. Efekty przy regularnym stosowaniu s fajne, w這sy s mi瘯kie i lepiej si rozczesuj - jednak bez efektu WOW. W sumie, fajny, delikatny dla g這wy olejek - ale m鎩 obecny Dabur jest lepszy w dzia豉niu.

U篡wam tego produktu od: kilka miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali nimueg za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij