W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Powi瘯sz Elfa, Green Pharmacy, Olejek 這pianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu w這s闚

Zg這szony przez evanuela

Naturalny olejek 這pianowy w po陰czeniu z naturalnym ekstraktem skrzypu polnego tworz unikalny preparat o sprawdzonym wzmacniaj帷ym dzia豉niu na os豉bione w這sy z tendencj do wypadania. Dzi瘯i regularnemu stosowaniu olejek wyra幡ie wzmacnia zniszczone w這sy oraz hamuje ich wypadanie. W這sy staj si spr篹yste i mocniejsze, aksamitnie g豉dkie, l郾i帷e i pe軟e 篡cia. Odpowiednio piel璕nowane dobrze si rozczesuj i lepiej uk豉daj.

Sk豉d: Vegetable Oil, SC-CO2-extract Arctium Lappa (Burdock), Zea Mays (Com) Oil, Equisetum Arvense Extract, BHT. (25.08.2012)

Cena: ok. 6z / 100ml
/s/

• Cudo w okropnej butelce.
  • Je郵i chodzi o olejowanie w這s闚, to czasem dodawa豉m tego olejku 這pianowego do innych olei i spisywa si bardzo dobrze. Zw豉szcza polecam osobom, kt鏎e maj ogromn tendencj do obci捫ania w這s闚 - ma bardzo lekk konsystencj jak na olej.

Najwspanialsze efekty osi庵n窸am poprzez wcieranie ciep貫go olejku w sk鏎 g這wy. W這sy przesta造 wypada ju po jednej aplikacji. Jestem bardziej ni pewna, 瞠 przy bardziej konsekwentnym stosowaniu go, pozby豉bym si wypadania w這s闚 ca趾owicie.

ζtwo dost瘼ny i w korzystnej cenie.
    Jedynym minusem jaki dostrzegam to nieszczelna buteleczka. Przy ka盥ej pr鏏ie przewo瞠nia olejku ko鎍zy這 si identycznie - zawsze co si musia這 wyla.

U篡wam tego produktu od: 4 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Arcymisiek za czyteln i pomocn recenzj?
  • Tragiczny!
  • Najgorszy olejek jaki mia豉m!
    Naolejowa豉m w這sy na ok. 4h. Zapach neutralny wi璚 nic mi nie przeszkadza這. Zmy豉m go szamponem z sls, wi璚 dosy mocnym. Nic innego nie nakada豉m na w這sy.
    Gdy w這sy zd捫y造 mi wyschn望 musia豉m je my drugi raz. By造 one poklejone, jakby niedomyte.
    Postanowi豉m da mu drug szans, tym razem chcia豉m w這sy na d逝go軼i troszk lepiej domy. Niestety efekt taki sam.
    Powiedzia豉m sobie - dobra, do trzech razy sztuka i na這篡豉m go jeszcze raz. Reszt ju znacie.
    Nigdy wi璚ej olei tej firmy, a szkoda bo bardzo j lubi.

U篡wam tego produktu od: 3 razy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1/4

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali jadethirlwall za czyteln i pomocn recenzj?
  • 鈍ietny! dzia豉
  • 1. uzywanie
    wlewam olejek do kieliszka, wsadzam kieliszek do kubka z goraca woda, czekam az si podgrzeje (czyli og鏊nie podgrzewam olejek ). Podgrzany olejek wcieram w sk鏎e g這wy, zostawiam na 30 minut. Stosuje raz w tygodniu.

2. efekty
    po miesiecu uzywania olejku mam wysyp ma造ch w這sk闚, pobudzi wzrost w這s闚 w ciagu miesiaca uros造 1,5cm

3. zalety
    zapach prawie nie wyczuwalny, tani produkt, przynosi oczekiwane efekty, krotki sk豉d produktu

4. wady
    dosy p造nna konsystencja, przez co czasami wlewa sie go za duzo do "kieliszka" (lub jest to wada opakowania)

U篡wam tego produktu od: ok 1,5 miesi璚a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: po這wa 1 opakowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie?
Chcesz pochwali karoola06 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Lepszy niz wersja arganowa
  • Poprzednio uzywalam jego brata- wersji z dodatkiem olejku arganowego. Tamten byl dobry, bez ohow- ahow po prostu dobry.
    Jako, ze zobaczylam w nazwie "skrzyp polny" ktory swietnie sprawdza sie u mnie przyjmowany w kapsulkach, postanowilam siegnac po ten olejek.

Przyznaje, rzadko uzywam go na skore glowy- ok. 2 razy w miesiacu, raczej nakladam na 3/4 dlugosci wlosa. Jestem barrdzo zadowolona.

+cena! w regionalnej drogerii po promocji kupilam za 3,50.
    + wlosy po nim sa bardzo miekkie, blyszczace, wygladaja bardzo zdrowo.
    +latwa aplikacja - i mi akurat odpowiada duzy otwor, poniewaz stosuje go dosc sporo, nauczylam sie go dozowac, jest w porzadku.
    +bardzo dobrze sie zmywa, w zupelnosci wystarczy mi umycie wlosow jeden raz
    +stosowany regularnie sprawia, ze wlosy wygladaja na grubsze. !!

Wydajnosc nie jest rewelacyjna, ale zdaje sobie sprawe, ze stosuje go w dosc duzej ilosci, mam dlugie wlosy a cena jest swietna

Co prawda oceniam go troche mijajac sie z jego przeznaczeniem, bo nie wiem jak dziala przeciw wypadaniu wlosow, ale sluzy mi i to dla mnie najwazniejsze.

U篡wam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali monis001 za czyteln i pomocn recenzj?
  • mi這嗆 od pierwszego u篡cia!
  • Od kilku miesi璚y testuj olejki GP, z ka盥ego jestem maksymalnie zadowolona! Z racji, 瞠 powoli ju wida jego dno to pora na recenzj.

W這sy cz瘰to lecia造 mi gar軼iami bo s bardzo os豉bione rozja郾ianiem, z kt鏎ego nie chc rezygnowa, poniewa w swojej naturalnej czerni czuj si strasznie ... Cz瘰to mam w nocy koszmary, 瞠 kto przefarbowa mnie na czarno a wstaj i w陰czam 鈍iat這, 瞠by zobaczy w這sy hahaa

Efekty olejku zauwa篡豉m ju po pierwszym u篡ciu (albo silny efekt placebo, albo strza w dziesi徠k - wa積e 瞠 zadzia豉! ). Je郵i mia豉bym okre郵i procentowo o ile mniej w這s闚 wypad這 mi przy myciu, to ze 鄉ia這軼i powiedzia豉bym, 瞠 straci豉m jako 50% mniej w這s闚! I Z KA浴YM MYCIEM BYΜ JU CORAZ LEPIEJ!!!
    Po czterech miesi帷ach z tym olejkiem podczas mycia wylatuje mi max 8-10 w這s闚!

Oczywi軼ie stosuj si do zalece producenta - 30 minut skalp (przetrzymywanie olejku na sk鏎ze g這wy mo瞠 czasem spot璕owa wypadanie) .
    Nie by豉bym sob je郵i nie spr鏏owa豉bym dzia豉nia na d逝go軼i . Moje w這sy uwielbiaj olej 這pianowy, wi璚 tutaj te sprawdza si kapitalnie. Trzymam go tam przez ok. godzin, czasem dwie
    Oczywi軼ie przed u篡ciem lekko podgrzewam olejek, wylewaj帷 na d這 i pocieraj帷.

Pora na plusy:

+鄉ieszna cena z豉pa豉m jak捷 promocj w rossmanie i kupi豉m go za 4 z
    +豉two dost瘼ny, ju praktycznie w ka盥ej drogerii
    +wydajny
    +豉dne opakowanie, zdobi szafk na du篡 otw鏎 nie narzekam, poniewa nie ma problemu 瞠by przela zawarto嗆 do czego mniejszego
    +nie ma zapachu, wi璚 nie ma prawa si znudzi, czy doprowadza o md這軼i
    +zmniejsza wypadanie w這s闚
    +nie przyciemnia koloru blond!
    +nab造szcza i od篡wia w這sy
    +sprawdza si i na sk鏎ze g這wy i na d逝go軼i
    +w這sy nie przet逝szczaj mi si w b造skawicznym tempie, jak kiedy

co do dzia豉nia przeciw逝pie穎wego to nie mam poj璚ia czy dzia豉, bo 逝pie簑 ju daaawno nie widzia豉m

Green Pharmacy p鏦i co mnie nie zawodzi! Trzymaj poziom

minus闚 nie zauwa篡豉m U篡wam tego produktu od: 4 miesi璚yIlo嗆 zu篡tych opakowa: 1, 100 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali eciaaa za czyteln i pomocn recenzj?
  • Ok
  • Nie mam do鈍iadczenia z olejkami, cz窷ciej stoduje maski. Jednak wypada造 mi w這sy i musia豉m si w co zaopatrzy. A ten olejek jest tani. Opakowanie ma tragiczne - olejku sporo leci, trzeba go umiej皻nie dozowa, bo inaczej zu篡je si niemal od razu ζtwo si zmywa z w這s闚, nie 鄉ierdzi mocno. Efekty przy regularnym stosowaniu s fajne, w這sy s mi瘯kie i lepiej si rozczesuj - jednak bez efektu WOW. W sumie, fajny, delikatny dla g這wy olejek - ale m鎩 obecny Dabur jest lepszy w dzia豉niu.

U篡wam tego produktu od: kilka miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali nimueg za czyteln i pomocn recenzj?
  • Spe軟ia swoj rol
  • Nak豉danie jest dosy nieprzyjemne, bo jednak to jest olejek i po na這瞠niu na w這sy nie jest to ani przyjemne ani estetyczne. Ale bez problemu daje sie go zmy przy pierwszym umyciu szamponem, nic nie zostaje na w這sach. Raczej nie ma zapachu, nie zauwa篡豉m przynajmniej, wi璚 nie dra積i. No i co najwa積iejsze, spe軟ia swoj rol, wypada造 mi w這sy os豉bione uk豉daniem, lakierem itd i wypada造 mi ju gar軼iami, a po tym olejku w pol帷zeniu z balsamem z tej samej serii juz po kilku zastosowaniach problem znikn掖. olejek jest bardzo wydajny, jedno opakowanie u篡wam juz ponad miesi帷, prawie dwa i mam wra瞠nie, 瞠 si w og鏊e nie ko鎍zy (a mam d逝gie w這sy, ale wsmarowuje si go w sk鏎 nie we w這sy). Wi璚 z czystym sumieniem polecam. Jedyne co mi nie pasuje to jednak ta formu豉 olejku, no ale to kwestia preferencji a nie w豉軼iwo軼i produktu.

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno, jestem w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Ooh_la_la za czyteln i pomocn recenzj?
  • bez wow, ale lubi
  • To pierwsze t逝ste mazid這, kt鏎e po這篡豉m sobie na g這w Pierwsze u篡cie by這 totalnym niewypa貫m, mia豉m koszmarnie spuszone w這sy. Po ka盥ym kolejnym u篡ciu by這 co raz lepiej. Nak豉da豉m na kilka godzin na sk鏎 g這wy i ca陰 d逝go嗆. Nie by這 瘸dnego problemu ze zmyciem, olejek ma bardzo lekk, przyjemn konsystencj. Zapach jest bardzo subtelny, praktycznie niewyczuwalniy, nie utrzymuje si. W這sy po u篡ciu olejku by造 豉dnie nawil穎ne, problem闚 ze sk鏎 g這wy te nie by這. Czy zmniejszy wypadanie w這s闚 nie wiem, ale wtedy nie mia豉m wtedy takiego problemu (teraz sypi si koszmarnie). Jest du穎 lepszy i 豉godniejszy ni wersja z papryk, po kt鏎ej lec mi w這sy i mam bol帷e gule na g這wie.

+ 豉dnie nawil瘸 w這sy
    + w這sy s l郾i帷e i mi瘯kie
    + brak problem闚 ze sk鏎 g這wy
    + cena i dost瘼no嗆
    + subtelny zapach
    + 豉two si zmywa, nawet delikatnym szaponem, a my郵, 瞠 nawet od篡wk

- niewygodne opakowanie
    - na efekt w這sow jak z reklamy nie ma co liczy.

Ten olejek mo瞠 by dobr alernatyw dla pierwszego O w metodzie OMO. Ja tak czasem robi豉m i by豉m zadowolona.

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Vjolett za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nowe w這ski, ale najpierw podgrzej olejek !
  • * Przy regularnym stosowaniu starcza na miesi帷

* Opakowanie jest niezwykle uci捫liwe, rozlewa si, za du穎 nabiera na raz. Konieczne jest przelanie olejku do innego pojemnika. Dla mnie najlepszy jest jaki ze spryskiwaczem, bo o wiele 豉twiej naoliwi g這w

* Wiadomo, 瞠 stosowanie nie jest zbyt przyjemne. Chyba nikt nie lubi chodzi z t逝st g這w

* Stosowanie: staram si nak豉da produkt na d逝瞠j ni 30 min. Raczej na ca陰 noc lub par godzin. Cz瘰to stosuj te czepek k徙ielowy dla lepszego wnikania preparatu w sk鏎.

* Nak豉daj ciep造 olejek.... Na pocz徠ku ogrzewa go w d這niach. Pokombinowa豉m i... na ma造m talerzyku wylewam potrzebna ilo嗆 i wstawiam na 10 sekund do mikrofali. Efekty s o niebo lepsze. Olejek dzia豉 szybciej i mocniej

* Nie zauwa篡豉m specjalnej poprawy kondycji w這s闚. Skupi豉m si na wyrastaniu nowych. W這sy nie wypadaj mi za bardzo, wi璚 wiem 瞠 baby hair nie s spowodowane tym, 瞠 odrastaj nowe w miejsce starych. Po prostu mam nowe w這sy!

* Prawie nie ma zapachu, a mi to pasuje. Najwa積iejsze, 瞠 jest zio這wy i nie musi wabi mnie pi瘯nym zapachem

* Nowe w這ski zauwa篡豉 te moja fryzjerka i to przekona這 mnie 瞠by olejek zosta sta造m bywalcem 豉zienki

Na 100% kupi go jeszcze, ale chc wypr鏏owa tez inne z tej serii.

Dodam jeszcze, 瞠 u篡wam tak瞠 szamponu i balsamu z tej firmy ( pokrzywa) wi璚 to mo瞠 wzmacnia efekt

U篡wam tego produktu od: 2 razy po miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 i jedno w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali zielonakoniczyna za czyteln i pomocn recenzj?
  • super
  • kupi豉m ten produkt dzieki poleceniu mi go przez jedna z wiza瘸nek na w徠ku dla kr璚onych w這s闚. I dzi瘯i jej za to!
    olejek naprawde dzia豉 w這sy s po nim nawil穎ne, 豉dnie si b造szcz帷e, mi貫 w dodytu. Dodatkowo przesta造 wypada w tak du瞠j ilo軼i jakiej wypda豉y przed jego stosowaniem. Wiadomo par w這s闚 przy myciu zawsze wyleci ale nie s to ju ca貫 gar軼ie.

olejek stosowa豉m na skalp i na d逝go嗆 w這s闚. Potem tylko na skalp.

jedynym minusem jest opakowanie. Niestety, ale du篡 otw鏎, ma這 por璚zna buteleczka, wiecznie t逝sta od olejku.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie/w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali DELL za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij