Green Pharmacy, Olejek łopianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu włosów

Green Pharmacy, Olejek łopianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu włosów

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z ekstraktem skrzypu polnego tworzą unikalny preparat o sprawdzonym wzmacniającym działaniu na osłabione włosy z tendencją do wypadania. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia zniszczone włosy oraz hamuje ich wypadanie. Włosy stają się sprężyste i mocniejsze, aksamitnie gładkie, lśniące i pełne życia. Odpowiednio pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

olejek
przyspieszające porost włosów, przeciw wypadaniu włosów
bez silikonów

Ok

Uzywam go do 0lejownia wlosow w mieszance z innymi olejkami i działa calkiem ok. Jelsi chodzi o dzialanie na wypadanie wlsoow- nie moge nic powiedziec bo nie zauwazylam poprawy, ale tez nie stosowalam go zgodnie z przeznaczeniem, wiec na pewno sprobuje go nastepnym razem podgrzac i wetrzec w skore glowy, zlwaszcza po pozytywnych opiniach tutaj i na pewno podziele sie wrazeniami. Jelsi chodzi o odzywienie efekt jest calkiem fajny, wlsoy sa miekkie i sypkie, w ogole nie obicazane. Jedyny minus to dal mnie zapach, ale nie ejst na tyle drazniacy zeby calkowicie uprzykrzyl stosowanie :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Jestem na tak

Produkt spełnia obietnice producenta.

Stosuje olejek już ponad miesiąc, 2 razy w tygodniu i widzę już dużą różnicę.

Włosy przestały już tak wypadać, podczas czesania włosów na szczotce jest o wiele mniej włosów.

Dodatkowo włosy stały się gładkie i lśniące.

mniej na szczotce

Zauważyłam dużą regenerację moich włosów po tym olejku . Mnie jest ich na szczotce ;) i ogólnie mniej mi ich wypada a tak ma działa ten olejek . Jest dodatkowo wydajny , co wiecej włosy po nim ładnie błyszczą i są odżywione .

Na wszystko, oprócz wypadania

Olejek kupiłam po nieudanym eksperymencie z olejem z czarnuszki. Mam niskopory, które okresowo lubią wypadać, a nie mogę pochwalić się jakąś niesamowitą grubością czy gęstością, więc niestety odbija się to mocno na objętości. Czarnuszka zbyt mocno obciążała, więc uznałam, że może ten produkt sprawdzi się lepiej.

Widuję go w Naturze, w Gemini, dosyć często w sklepach online, więc zakup raczej nie sprawia dużego problemu, a skłania do niego też niska cena. Olejek w prostej, poręcznej, małej buteleczce bez dozownika, co też jakoś bardzo mi nie przeszkadza. Na tyle znajdziemy informację o składzie - sporo składników łagodzących i wpływających na wypadanie oraz porost. Ma dosyć neutralny zapach, który nie utrzymuje się zbyt długo na włosach. Łatwo go nałożyć na włosy, ale w moim przypadku trudniej zmyć. Muszę go zemulgować kallosem, a później doczyścić szamponem z slsem, inaczej włosy wyglądają na tłuste.

Zaczęłam stosować tylko na skórę głowy, ale ta wersja się nie przyjęła. Zaczęły mi wychodzić drobne wypryski, które z trudem udało mi się zagoić. Nie mogę więc stwierdzić, że produkt wpłynął na wypadanie czy na porost. Stosowałam tylko na długość i tutaj z problemami. Początkowo miałam wrażenie, że cały olej zostaje na włosie, zmywałam i włosy zostawały w takim samym stanie jak przed. Zaczęłam stosować na podkładzie z aloesu - przewilżenie. Dopiero na wodzie różanej się udało i od tej pory mogę uznać, że olej działa. Olej ładnie nawilża włosy i wyraźnie poprawia ich stan. Są wygładzone, zdecydowanie przyjemniejsze w dotyku i chyba bardziej sprężyste i wytrzymałe na zniszczenia mechaniczne.

Jest ok, ale nie na to, co chciałam. Olej ma wpływ na stan włosów, ale moja skóra głowy nie polubiła się z nim, więc też nie wpłynął na wypadanie i porost. Szukam czegoś innego i raczej nieoleistego.

Bardzo dobry olejek . Ma nie oleistą formułę , ładny zapach i dobrze rozprowadza się na włosach, ale przede wszystkim działa. Już po 2 tyg zauważyłam ,że wypada mi dużo mniej włosów. Dodatkowo włosy są lśniące i gładkie . Polecam .

Olejek do włosów

Ostatnio mocno wypadają mi włosy, kupiłam więc z ciekawości ten olejek. Bardzo delikatny zapach, niemalże bezzapachowy. Miła konsystencja. Używałam zarówno na zimno, jak i lekko podgrzany (zgodnie z zaleceniem producenta). Włosy nie były nim obciążone i łatwo było go zmyć. Rzeczywiście widzę poprawę, jeśli chodzi o wypadanie. Nie zauważyłam, jakiegoś drastycznego wzrostu baby hairów, ale może musiałabyym stosować go trochę dłużej. Stan moich włosów też się poprawił.

Bardzo polecam

Olejek kupiłam jako ostatnią deskę ratunku dla wypadajacych włosów. Po zimie patrząc na ilości które mi wypadły myślałam że przyjdzie dzień kiedy po prostu zostanę łysa. Olejek ma całkiem przyjemny zapach jak na ziołowy olejek. Co prawda ciężko się go dozuje przez bardzo duży otwór i łatwo wylać go za dużo. Po odkreceniu buteleczki do zdjęcia jest jednak mały biały zaworek którego ja po prostu nie odkrywam w całości a tylko lekko uchylam. Umożliwia to wylewane małej ilości produktu. Olejek pozostawia włosy odżywione, przyjemne w dotyku i lśniące. Po kilkukrotnym użyciu widoczne są liczne baby hair. Włosy dużo szybciej rosną i stają się mocniejsze. Polecam bo na mnie naprawdę działa mimo że nic innego nie dawało efektów.

Dobry

Kupiłam ten olejek kiedy szukałam ratunku dla moich wypadających włosów. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Po użyciu olejku włosy były miękkie w dotyku. Po miesiącu stosowania 2x w tygodniu włosy przestały mi wypadać. Po 4 miesiącach pojawiło mi się pełno baby hair. Kolejnym zaskoczeniem było to, że olejek jest bezzapachowy. Bałam się, że na moich włosach pozostanie dziwny ziołowy zapach

Moim włosom w żaden sposób nie pomógł.

Używałam, zużyłam do końca, ale bez żadnych otrzymanych w zamian tego efektów, jedyny jaki miałam, to ciężko było mi dokładnie domyć z niego włosy, żeby nie były nawet nie przetłuszczone, a ewidentnie tłuste.

Bardzo przeciętny produkt

Kiedyś postanowiłam wypróbować ten olejek, jednak bardzo rozczarowało mnie jak obciąża włosy. Ciężko było go zmyć, a długie stosowanie nie przyniosło efektu. Żadnego. Poza tym, że miałam wrażenie, że włosy bardziej się puszą i łamią.

Jako posiadaczka słabych i cienkich włosów, które dodatkowo jesienią lubią sobie powypadać, szukałam jakiegoś antidotum. W jednej z drogerii został mi polecony ten olejek, jako "cudo". NO i niestety.... uwierzyłam i kupiłam (dobrze, że jest tani). Wcierałam, masowałam, czekałam... i nic.. wypadały jak zawsze...żadnych baby hair'ów, a na dodatek miałam wrażenie, że włosy zrobiły się sztywne i takie... kruche:/

pierwszy olejek jaki miałam

To pierwszy olejek do włosów jaki miałam:) kupiła mi go mama na problem wypadających włosów. Od tego czasu bardzo chętnie do niego wracałam, bo nie dość, że włosy wypadały w mniejszym stopniu, to jeszcze rozprowadzony na cale włosy świetnie je odżywiał, stały się lśniące, zdrowsze. Myślę, że z sentymentu jeszcze wrócę do tego olejku, choć obecnie używam raczej czystych olejów do olejowania.

Stosuje tylko na długość, na skalpie wolę lekkie wielki. Idealny dla moich włosów które lubią olej słonecznikowy. Włosy są błyszczące ale nie obciążone ( oczywiście przy rozsądnej ilości ;)Dobra dostępność i cena. Opakowanie niezbyt trafione, leje się ale plus za ciemny plastik.