Efektima, Body - Cure With Bronzing Effect, Kuracja brązująco - ujędrniająca

Powiększ Efektima, Body - Cure With Bronzing Effect, Kuracja brązująco - ujędrniająca

Zgłoszony przez patr20

Preparat przywraca zdrowy wygląd, nadając skórze odcień pięknej opalenizny. Posiada bardzo przyjemny zapach, a dzięki lekkiej konsystencji balsamu z łatwością się rozprowadza, nie pozostawiając smug. Skóra po zastosowaniu jest dogłębnie nawilżona, odżywiona i sprężysta. Preparat chroni ją oraz stymuluje aktywność komórek do walki ze starzeniem się.
Rezultaty: piękna, równomierna i naturalna opalenizna, perfekcyjnie ujędrnione ciało, dogłębnie odżywiona i nawilżona skóra, odbudowany płaszcz lipidowy i zwiększona elastyczność.

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Delikatny efekt
  • Skusiłam się na ten balsam, bo był w promocji i skończył mi się samoopalacz, którego własnie uzywałam.

+ opakowanie z pompką jest bardzo wygodne, nic się nie ślizga i nie wypada z ręki
    +piękny, słodki zapach po aplikacji, na następny dzień typowy zapach "samoopalaczowy" jest praktycznie niewyczuwalny, co jest dla mnie megapozytywnym zaskoczeniem
    +przyjemna konsystencja
    +przystępna cena
    +nie robi plam i równo schodzi

-niestety efekt opalenizny jest bardzo delikatny i subtelny.
    -trzeba się 3 razy posmarować, żeby zauważyć efekt, a co za tym idzie wydajność nie powala

Mimo delikatnego efektu chętnię kupię ten balsam. Nawet jeśli mam się nim co drugi dzień smarować, to brak SMRODU samoopalacza mi to wynagradzaUżywam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam!
  • Używałam wiele balsamów brązujących i prawie na każdym się zawiodłam. Mam jasną karnację i niemal każdy pozostawiał smugi, plamy bądź robił ze mnie ''Chinkę'' Ten kosmetyk natomiast tworzy stopniowo naturalną opaleniznę. Oprócz tego świetnie nawilża skórę oraz ma piękny zapach. Nie znam lepszego balsamu brązującego. Uważam, że każda kobieta będzie bardzo zadowolona z jego działania.

Chcesz pochwalić Catherine19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadanie
  • Po wypróbowaniu wielu balsamów brązujących przyszła kolej na Efektima, Body - Cure With Bronzing Effect, kurację brązująco - ujędrniającą.

Balsam delikatnie nadaje efekt stopniowej opalenizny, nie pozostawia smug (nakładam go zazwyczaj wieczorem po wykonaniu peelingu ciała), szybko się wchłania, jego aplikacja jest łatwa, całkiem przyjemnie pachnie, zapach nie taki jak w typowych samoopalaczach. Kolor uzyskanej opalenizny nie jest ani żółty ani pomarańczowy, to delikatny, muśnięty słońcem brąz. Do tego wszystkiego praktyczne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny,najlepszy jak do tej pory
  • Balsam jest rewelacyjny!!Daje idealne jak dla mnie natężenie koloru-zwykle smaruję się raz dziennie,po pierwszym dniu skóra jest muśnięta słońcem,po drugim już widać delikatną opaleniznę a po trzecim jest miły brąz.Zaznaczam że jestem bladziochem na którym większość balsamów wygląda żółto,ten daje miły brązik.Balsam ma kolor i konsystencję budyniu waniliowego,dobrze się rozprowadza,nawilża.Nie lepi się ale czuć gdzie już smarowałam a gdzie nie (nie lubię brązerów które się błyskawicznie wchłaniają bo nie wiem gdzie smarowałam). Typowy zapach dla samoopalaczy niestety jest ale słaby,dla mnie do zniesienia z łatwością a naprawdę nienawidzę tego smrodku.Do tego pompka,czego chcieć więcej.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić HalinaJakMalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Minusem jest bardzo słaba wydajność, cała reszta zdecydowanie na plus.
  • Kurację brązująco-ujędrniającą Efektimy zdecydowałam się kupić pod koniec moich wakacji nad morzem. Trafiłam na świetną pogodę więc powinnam być opalona właściwie wszędzie. I prawie tak było. Niestety moje uda opalają się milion razy wolniej, niż reszta ciała dlatego ten fragment był u mnie zupełnie blady.

Chodząc po Rossmannie zauważyłam właśnie Body-Cure od Efektimy. Postanowiłam zaryzykować i kupić, aby "doprawić" jakoś moje uda Plusem jest to, że trafiłam na promocję i kupiłam go za niecałe 12 zł. Balsam działa faktycznie bardzo dobrze. Skóra szybko brązowieje, nie ma na niej smug, plam czy prześwitów. Kolorek jest bardzo ładny, śliczny delikatny brąz. Aby uzyskać mocniejszy efekt trzeba oczywiście użyć kilka razy, co jest oczywiste. Jedyne o czym należy pamiętać to o dokładnym umyciu rąk zaraz po nasmarowaniu ciała. Jeśli tego nie zrobimy nasze dłonie staną się brązowe.
    Jeśli natomiast chodzi o ujędrnienie to widać efekty! Skóra nawet na drugi dzień jest gładka, przyjemna w dotyku i ujędrniona. Przynajmniej u mnie tak działa - zauważyłam to nie tylko ja, ale również mój facet.
    Dodatkowym plusem jest to, że opakowanie jest z pompką, a balsam pięknie pachnie!

Minusy? Słaba wydajność. Można powiedzieć, że bardzo słaba. Po tygodniu używania nie ma już połowy opakowania. Dlatego też polecam kupowanie tego kosmetyku tylko kiedy jest on w promocji. Inaczej jest to niestety nieopłacalne Ze względu na cenę daję tylko 4/5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Nieordynarna za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Delikatny i słaby kolor
  • Z uwagi na moje sentymenty do polskich produktów kupiłam tę oto propozycję firmy Efectima, aby poprawić koloryt mojego ciała.

Nie mam czasu na opalanie, niestety tego roku tradycyjnie nie wyjeżdżam na urlop, więc marzenia o słonecznej opaleniźnie spełniam dzięki bronzerom, samoopalaczomi balsamom brązującym Ponadto- nie smażę się popołudniami na balkonie, bo szkoda skóry Wobec czego bazuję na samoopalaczach i balsamach brązujących.

Cóż możemy powiedziec na temat tego produktu? Jest bardzo delikatny, słabo łapie, nawet na wypilingowaną skórę. Nakładałam go przez kilka wieczorów z rzędu, aby zobaczyć jakiś ciemniejszy kolor, ale niestety, był bardzo słaby. Na mojej skórze efekt był taki, że skóra była złotawa. Zaledwie żółta

Producent pisze, że balsam brązuje i ujędrnia. Otóż ujędrnia, moim zdaniem skóra była gładsza po tym kosmetyku, więc należy przyznać, że on brązuje (chociaż b. słabo) i wzmacnia skórę, wygładza.

Opakowanie jest bardzo ładne, dozownik, ładna szata graficzna. Ale niestety, kosmetyk jest gęstym balsamem, wręcz jakby kremem, wobec czego dozownik zapycha się. Co więcej, około 1/5 produktu zostaje w butelce i to jest wg mnie negatywne, straty duże. Rozwiązaniem powinna być tuba albo plastikowy lub szklany słoiczek.

Generalnie bardzo przyjemny, chociaż kolorek jak dla mnie- zbyt słaby.

Używam tego produktu od: 4 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno zupełnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo wyjątkowy, wart wypróbowania
  • Zakupiłam skuszona opiniami Wizażanek

Według mnie to bardzo dobry balsam. Najbardziej mnie urzekła w nim pielęgnacyjna formuła. Będzie on idealny nawet dla bardzo suchej skóry.
    Stosuję go dwa razy w tygodniu, żeby nie przesadzić z efektem opalenizny. Pomimo, że mam ciemną karnację to "udało" mi się już zrobić sobie nim zacieki. Bez obawy, te zacieki to moja wina, z uwagi na naturalną opaleniznę rozsmarowywałam go jak normalny balsam bez zbytniej pieczołowitości.
    Wracając do cudownego efektu pielęgnacyjnego. Pozostawia on na skórze jakby taką warstewkę, ale nic tłustego, po prostu taki glam bez drobinek, super. Skóra nawet na drugi dzień wygląda na odżywioną, nawilżoną, lekko ujędrnioną i przede wszystki bardzo wypielęgnowaną. Po żadnym balsami nie miałam takiego efektu.

Bardzo dobra dostępność -Rossmann, i jeszcze to opakowanie z pompką

Polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić lillalli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efektywna
  • Do produktu podeszłam sceptycznie, tzn spodziewałam się, że zadziała, ale że trzeba będzie smarować się niemal tydzień by zobaczyć efekty. A tutaj niespodzianka! Efekt opalenizny widoczny jest już po 1 użyciu. Widoczną opaleniznę zyskujemy w przeciągu kilku godzin od nałożenia balsamu, więc warto nałożyć go z samego rana, a potem w ciągu dnia wyglądać na delikatnie opaloną. Z każdym dniem używania kuracji efekt będzie się wzmacniał i dłużej utrzymywał.

Kuracja brązująca ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję balsamu. Dobrze się wchłania i dobrze rozprowadza. Ciało pozostaje nawilżone i delikatnie opalone. Opalenizna nie wygląda na sztuczną czy pomarańczową. Jest bardzo naturalna, równomierna i pojawia się bardzo szybko. Nie brudzi ubrań.

Niestety przy pierwszym zetknięciu skóry z kosmetykiem może towarzyszyć nam mniej przyjemny zapach jak po użyciu samoopalaczy, czy tuz po wyjściu z solarium. Z kolejnymi aplikacjami nie jest już tak źle.

Co do ujędrniania to nie odczułam wyraźnego działania. Skóra jest po prostu miękka i sprężysta, a efekt brązujący jest zdecydowanie na pierwszym miejscu.

Balsam nie zostawia plam, smug i "prześwitów"o ile dobrze go rozsmarujemy. Przy dokładnym smarowaniu nie ma obaw o plamy. Trzeba się tylko dobrze przyłożyć!

Drobna uwaga/wskazówka: kiedy smarowałam ciało dłonią bywało, że balsam przedostawał się na nadgarstek i tam zostały mi ślady od nadmiaru kosmetyku, których nie zmyłam od razu. Warto zatem zadbać o każdy milimetr ciała podczas używania kuracji brązującej i umyć dłonie po skończonej aplikacji.

Opalenizna uzyskana dzięki tej kuracji jest w każdej chwili możliwa do usunięcia. Po dokładnym peelingu czy depilacji ciała po balsamie nie zostanie śladu. Wtedy jeśli znów chcemy być opalone przez Efektimę zaczynamy smarowanie od nowa.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić jasmine23 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Mam mieszane uczucia.
  • Świetne opakowanie. Bardzo praktyczna pompka, zwłaszcza, że mamy ręce całe w mazi brązującej. Nakładanie łatwe i przyjemne. Efekty widoczne dosyć szybko. Na mojej jasnej karnacji już po drugim nałożeniu. I tu zaczyna się problem, bo wystarczy jedno miejsce na ciele, w którym się zagapimy, a pozostają smugi i nierówny koloryt. Odradzam nakładanie samej, gdyż to niemożliwe. aby równo i dokładnie rozprowadzić.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić bbo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Nie mogę korzystac z solarium, a bardzo chciałam zachowac na dłużej moją urlopową, śródziemnomorską opaleniznę.
    Znajoma z Rossmanna bez zastanowienia zaproponowała Efektimę. Już po jednokrotnym użyciu opalenizna jest jakby odświeżona i wzmocniona. Balsam nie pozostawia smug, nie brudzi pościeli(stosuje na noc) i nie wysusza jak to bywało w przypadku innych produktów tego typu.
    Nawet nieprzyjemny zapach znienawidzonego przez wszystkich samoopalacza jest ledwie wyczuwalny. Wielkim plusem jest pompka i oczywiście cena - kupiłam w promocji za niecałe 12 zł.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić vilma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Całkiem fajny balsam brązujący. Ujędrnienie chyba tylko w nazwie, ale szczerze mówiąc, nawet tego nie oczekiwałam.
    Efekt brązujący widoczny od pierwszego użycia. Mam bardzo jasną karnację, więc żeby uzyskać nienachalny efekt przed nałożeniem mieszam ten balsam ze zwykłym balsamem w proporcji 1:1 i efekt jest super.
    Nie smierdzi! Tutaj duże zaskoczenie, ponieważ smród podobnych balsamów jest odpychający. Ten na szczęście tego nie ma.
    Nie tworzy smug, ma świetną konsystencję i nie wysusza mojej skóry, ale być może wynika to z faktu mieszania go z innym balsamem.
    Fajny odcień, w miarę naturalny.
    Mam już swoje ulubione balsamy brązujące, ale gdyby ich zabrakło, to ten będzie następny w kolejce.Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Edycja po miesiącu używania:
    jestem zadowolona z działania balsamu, jednak wydajność jego jest strasznie niska (używam tylko na nogi, bo reszte mam opaloną. Balsam wsmarowuję co 3 dzień, ale gdybym musiała stosować go codziennie, nie byłoby po nim śladu już po 2 tygodniach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zapachperfum za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!!!
  • Próbowałam już wielu balsamów brązujących:Lirene,Dove,J&J,Sothys,Ziaja,Bielenda,Avon,pewnie jeszcze by się coś znalazło,mimo to ten balsam jest moim faworytem.Jestem strasznym bladziochem z niebieskimi żyłkami pod skórą i ten balsam już po pierwszym użyciu daje u mnie efekt skóry muśniętej słońcem.Po dwóch zastosowaniach słyszę komplementy jakie mam ładnie opalone nogi.Kolor nie jest żółty ani pomarańczowy,taki naturalny brązowawy glow.
    Konsystencja przypomina budyń,ładnie się rozsmarowuje z poślizgiem.
    Zapach który w większości balsamów brązujących po prostu zabija tutaj nie jest aż tak mocno wyczuwalny,dla mnie do zaakceptowania,ideału bez tego zapachu się nie spodziewam (moim zdaniem próby maskowania go kawą (Lirene) lub czekoladą(Sothys) dają jeszcze bardziej obrzydliwy efekt).
    Nie tworzy smug ale nakładam dość starannie,zwykle po peelingu więc schodzi niezauważalnie.
    Nie wypowiem się na temat ujędrniania ponieważ nie używam go dłużej niż 3 dni pod rząd a to za krótko aby uzyskać taki efekt.Jedno co mogę dodać że dość solidnie nawilża,następnego dnia skóra jest brązowa i elastyczna,wiele balsamów brązujących powodowało ze musiałam się posmarować jeszcze nawilżaczem,tutaj nie ma potrzeby.
    No i opakowanie z pompką!!!Uwielbiam pompki więc jedna gwiazdka na plus.Jedyny mankament to to że balsam ma budyniową konsystencję -fajna do smarowania ale ciężko go wydobyć do końca.Ja i tak zawsze rozcinam wszystkie opakowania więc dla mnie to standard że wygrzebuję resztki.

Używam tego produktu od: łącznie około roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić kobri81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony jak na razie :P
  • Kupiła mi go mama będąc ze mną w rossmannie.
    Jest lepszy niż przeklęty samoopalacz jaki kupiłam (Dax w piance)
    Plusy:
    -niska cena coś koło 13zł
    -nie zostawia smug ani plam jak na razie
    -można stopniować opaleniznę
    -skóra jest po nim miękka i gładka
    -wyrównuje mi ślady po samoopalaczu(smugi i plamy)
    -opakowanie z pompką(nie zostawiamy całej butelki tłustej jak w przypadku tych w tubkach co trzeba co chwile ściskać tłustymi rękoma)
    Minusy:
    -nie lubie jego zapachu ale i tak o niebo lepszy niż ten Dax...

Używam tego produktu od: około tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne połączenie działania
  • Balsam pozostawia skórę miękką, gładką i ujędrnioną. Jest aksamitna i ładnie wygląda.

Efekt opalenizny uzyskuje się stopniowo i mi bardzo to odpowiada. Mogę sterować kolorem jaki chce uzyskać.

Dodatkowo po paru regularnych stosowaniach można uzyskać na prawdę mocny efekt opalenia i dodatkowo skóra wygląda rzeczywiście na jędrną i zdrową.

Te dwa efekty świetnie idą ze sobą w parze. Gdyby mocniej brązowił trzeba by go szybko odstawiać a tak można stosować dłużej zamiast zwykłego balsamu.

Dobrze się rozprowadza i NIE powstają żadne plamy. Zapach też przyjemny. Przystępna cena.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Smerfetka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony balsam brązujący
  • Zwykle używam samoopalaczy, jednak niestety wysuszają skórę i sprawiają, że robi się jakaś taka wiotka. Postanowiłam się przestawić na tę kurację licząc na ujędrnienie i opalanie

Co do opalania- efekt lepszy niż po balsamach brązujących stosowanych wcześniej (a używałam już chyba wszystkich). Po 2-3 użyciach mamy już solidną opaleniznę.

Konsystencja - super, budyniowa, dość gęsta. Świetnie odżywiła moją przesuszoną skórę. Gęsta, zbita, dość szybko się wchłania, dobrze pielęgnuje skórę.

Zapach - nienachalny, ciepły, lekko miodowy.

Ujędrnianie? hmmm skóra ogólnie jest w lepszej kondycji, gładsza, ale wynika to raczej z odżywienia niż typowego ujędrnienia ale umówmy się tego nie oczekiwałam

Pompka- bardzo wygodna. Jednak po 3/4 opakowania nie wydobywa już balsamu. Balsam osadza się na bokach, a nie tam gdzie jest pompka i muszę walczyć z opakowaniem. Przy takiej konsystencji chyba lepiej sprawdziłaby się miękka tuba.

Ogólnie jeden z lepszych produktów brązujących. Ideał to ten balsam przerobiony na samoopalacz - mocniej opalający

Zużyłam już 3 opakowania i pozostanę przy nim dłużej.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie, choć nie brązuje
  • No- może przesadziłam. Troszkę brązuje. Ale tak mini mini, zbyt mało, by można go było uznać za dobry balsam brązujący. Ogólnie jest to bardziej zwykły balsam nawilżający, niż brązujący. Mam jasną karnację, widać na niej wszystko- czy balsam działa, czy nie, czy robi smugi, czy nie A mam już dużą wprawę w nakładaniu tego typu balsamów i wiem jak się z nimi obchodzić. Ten na plus- nie pozostawia wspomnianych smug ani zacieków, ładnie się wchłania i dosyć fajnie nawilża. Właściwości ujędrniających nie zauważyłam, mimo regularnego stosowania. Taki pic na wodę. Ale jednak fajnie byłoby, gdyby właśnie brązowił skórę. Tego nie robi. Pod tym względem- słabo. Nakładam jeden, drugi, trzeci dzień (przy czym zapach zaczyna irytować mnie coraz bardziej) i nic.. Delikatnie brązowa skóra, ale tak prawie niewidocznie. Musiałabym go chyba używać codziennie przez dwa tygodnie, żeby było dobrze. Więcej nie wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić Martuniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny delikatny efekt
  • Produkt okazał się być lepszym niż się spodziewałam, a kupiłam przypadkowo, tak z braku pomysłu na coś innego.

Plusem jest gęsta konsystencja, która dla mnie jest optymalna do aplikacji, a pompka dodatkowo ułatwia sprawę. Zapach początkowo niezły, ale wychodzi smrodek - bez zaskoczenia. Nakłada się równomiernie, ale oczywiście przy uważnym wmasowaniu. Tradycyjnie zanim go użyję nakładam balsam do ciała i nigdy nie narobił mi smug, a miejsca problematyczne traktuję symbolicznie. Schodzi także równomiernie, zero zacieków.
    Wydajność taka sobie, ale cena niska, więc ok.

No i jeszcze jedno - w zasadzie najważniejsze - efekt. Po pierwszej aplikacji nic, ale po każdej kolejnej lepiej. Kolor fajny, naturalny, nie za ciemny, nie pomarańczowy. Dla mnie wprost w sam raz. Ponowna aplikacja co 3 dni na noc i nie zauważyłam aby pobrudził pościel.

Ocenę obniżam za bzdurną obietnicę ujędrnienia - co to w ogóle za pomysł?

Używam tego produktu od: maj-czerwiec, obecnie nie używam, ale jesienią kupię ponownie
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt. (2 miesiące)

Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kosmetyk
  • Balsam na poczatku oczarowal mnie swym uzalezniajacym zapachem tuz po otwarciu butelki, konsystencja w sam raz nie za gesta i nie zbyt lejaca, efekt brązujacy widoczny za pierszą aplikacja , jest delikatny ale naturalny kiedy chcemy isiagnac pogłębiony efekt wtedy musimy posmarowac sie jeszcze raz ale nie za chwile ale np poczekac do wieczora, wchlania sie szybko nie zostawia smug- chyba ze sie nieumiejetnie smaruje i za duzo wezmie balsamu to wtedy pewnie smugi powstana - trzeba dobrze rozsmarowac. Efekt ujedrniajacy- delikatny ale dla mnie to bardzo dobry balsam brązujacy ktorego dluuugo szukalam, bo ciezko o naturalny kolor oplenizny z tubki- butelki .

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Chcesz pochwalić asiuleczka_k za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Bardzo słaby produkt, powstają smugi i plamy, schodzi nierównomiernie. Próbowałam aplikacji na wiele sposobów i efekt za każdym razem był mizerny.. Nie polecam o wiele lepszy jest Lirene lub Pharamceris-ten najbardziej pozytywnie mnie zaskoczył i ten polecam.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Chcesz pochwalić Olimpia_K za czytelną i pomocną recenzję?