Bielenda, Czarna Oliwka, Nawilżająca 2 - fazowa oliwka do demakijażu oczu i ust

Bielenda, Czarna Oliwka, Nawilżająca 2 - fazowa oliwka do demakijażu oczu i ust

Delikatna a równocześnie skuteczna oliwka do demakijażu nawet bardzo wrażliwych oczu. Dzięki 2 - fazowej formule szybko i skutecznie usuwa również makijaż wodoodporny. Składniki aktywne nawilżają, aktywnie regenerują i działają przeciwzmarszczkowo na skórę wokół oczu, zapobiegają przesuszeniu i powstawaniu zmarszczek. Łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy.

zostawia film

Właśnie dzień kolejny używam, nie polecam, szczególnie osobom, które mają problemy z oczami, ja mam notoryczne, rzadko więc robię pełny makijaż. Ogólnie zmywa, ale pozostawia film identyczny jak olej arganowy, co w przypadku oleju jest dopuszczalne, tu jednak zlepia oczy, powoduje dyskomfort, nie wysusza - to pewne, ale chce się ten film z facajty ściągnąć, a z oczu szczególnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: całe buteleczka

Sympatyczna oliwka

Plusy:
+wydajny
+tani
+dobrze zmywa makijaż
+nie podrażnia skóry
+nie powoduje wysypu "niespodzianek"
+delikatnie nawilża
+nie powoduje przesuszenia
+nie zostawiagrubej warstwy tłuszczu, jak to jest w przypadku innych kosmetyków
+ładnie rozpuszcza tusz do rzęs i cienie do powiek.

Minusy:
-aplikacja na wacik jest trudna
-na końcu opakaowania zostaje sam olej, który niestety już jest za tłusty
-może trochę szczypać w oczy, gdy dostanie się do środka.

Polecam do wypróbowania.

Dobry

Dobrze zmywa makijaż oczu i najważniejsze, że nie podrażnia. Zapachu prawie nie wyczuwam - to też plus.
Wadą jest to, że zostawia tłustą powłokę, co dla mnie nie jest komfortowe.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Nieprzyjemnie tłusty i nieskuteczny

Niestety to bubel.

Płyn bardzo opornie zmywa makijaż. Zawsze po demakijażu oczu myje twarz w tradycyjny sposób: żelem i wodą, a pomimo to pod oczami pozostała panda. Poza tym jest tak okropnie tłusty, że nie wyobrazam sobie pozostawić go na powiekach bez spłukania wodą. Nazwa "oliwka" w tym wypadku nie jest przypadkowa. Konsystencja kompletnie nietrafiona jak na praparat mający styczność z okolicą oczu.
"Na szczęście" nie jest wydajny, więc raz dwa go wykończyłam i na pewno do nie powrócę.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Kiepska

Trochę się męczyłam, używając tej oliwki.

- kiepsko zmywa
- czasem podrażnia oczy, zwłaszcza, gdy trzeba bardziej potrzeć ich okolice w celu usunięcia całego makijażu
- nie szczypie

Najgorszy płyn dwufazowy

Przetestowałam wiele różnych dwufazowych płynów do demakijażu, ale ten zdecydowanie jest najgorszy.

PLUSY:
- pojemność (ja miałam opakowanie z 15ml gratis),
- fazy ładnie się ze sobą mieszają,

MINUSY:
- przede wszystkim lekko szczypie w oczy (przy poprzednich płynach nic takiego nie miało miejsca),
- kiepsko zmywa (cienie usuwa ładnie, ale żeby zmyć tusz do rzęs to trzeba trochę pokombinować),
- kiedy nabierałam płyn na wacik to często zdarzało się, że gdzieś tam przy okazji się coś rozlało bo otwór jest jakoś dziwnie zaprojektowany...

Używam tego produktu od: już nie używam

prawie idealny

mam wersje w nowym opakowaniu. Więc tak oliwka bardzo dobrze radzi sobie z tuszem wodoodporny ( nie jest 100% skuteczny ale dla mnie wystarczajaco:) Zapach neutralny nawet nie wiem jaki:) jesli chodzi o pozostawianie filtru pod oczami to bardzo male ale daje efekt nawilzenia okolic oczu, nie stosowalam do demakijazu ust wiec sie nie wypowiem. Duzy plus za pojemnosc nie mam problemow z kupnem cena tez odpowiednia ponizej 10 zł. Narazie nie zamienie jej na żaden inny preparat do demakijażu

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

W porządku.

Lubię Bielendę, ale przyznam, że nie spodziewałam się wiele po płynie dwufazowym, gdyż na ogół one są kiepskie. Ale przyznam, że jestem mile zaskoczona - płyn działa całkiem ok i spełnia swoje zadanie wystarczająco, na trójkę z plusem.

<b>Konsystencja:</b> bardzo rzadki olejek o konsystencji wody, 2 fazy płynu - przezroczysta u góry, zielonkawa na dole.

<b>Zalety:</b>
*nawet radzi sobie z moim makijażem - cienie zmywa bez problemu, daje radę również z eyelinerem i tuszem czy kredką (ale tu już trzeba się więcej namachać wacikiem)
*lekko nawilża skórę powiek
*nie podrażnia oczy
*kiedy zmieszamy płyny nie oddzielają się one od siebie momentalnie, można spokojnie zrobić demakijaż, nalać płyn na wacik w zmieszanej formie
*bardzo niska cena
*w składzie oliwa z oliwek

<b>Neutralnie:</b>
*zostawia charakterystyczny tłusty film na skórze, ale mi to wcale nie przeszkadza, bo za chwilę myję buzię żelem
*wydajność - średnia
*dostępność - różnie z tym bywa

<b>Wady:</b>
*czasem jednak ten efekt pandy jest
*trochę niewygodny otworek w butelce, ciężko się go wylewa na wacik
*troszkę śmierdzi jakimś tłuszczem, ale na szczęście nie jest to silny zapach
*tylko pół roku ważności od otwarcia
*zawiera parabeny

Najważniejsze, że radzi sobie z makijażem i to całkiem nieźle, dzięki czemu jest lubianym przeze mnie produktem :) Być może do niego jeszcze wrócę i jeśli ktoś lubi dwufazowce to polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Super produkt.

+ Cena.
+ Dostępność.
+ działanie: doskonale zmywa makijaż. lekko natłuszcza, nie zaburzając przy tym ostrości widzenia. Skóra jest gładka i odświeżona. Nie rozmazuje makijażu, więc nie musimy jeździć wacikiem na pół twarzy.
+ Przyjemny zapach.
+ Wydajność - 3 miesiące.

Minusów nie zauważam.

Używam tego produktu od: październik 2013

owocowy gaj w mojej łazience

Cała seria czarna oliwka ma piękny zapach:)
Tutaj w parze z przyjemnym zapachem idzie rzetelne działanie.

dokładnie zmywa makijaż
pozostawia nawilżającą warstewkę ( dla mniej systemacznych rozgrzeszenie nie używania kremu pod oczy )

Będę do niej wracać

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Dobra

Bardzo lubię tę oliwkę. Dobrze zmywa makijaż oczu, nie podrażnia. Jest delikatna, nie wysusza skóry pod oczyma. Nie powoduje alergii. DO tego, gdy farbowałam włosy i farba wnikła w skórę, tą oliwką bez problemów zmyłam farbę ze skóry. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nie dla mnie

Konsystencja oliwki, która nie zmywała do końca makijażu z oczu. Potrzeba kilka wacików nasączonych produktem, aby jako tako zmyć resztki makijażu. Pozostawia tłustą powłokę na powiekach, którą musiałam jeszcze zmywać wodą.
Męczyłam się, aby zużyć go do końca.

Piecze w oczy :(

Lubię wersję bawełnianą, a awokado używam od lat. Niedawno skusiłam się na oliwkę... i żałuję. 9 zł wywalone w błoto.

WADY:

- SZCZYPIE W OCZY
Dyskwalifikuję ten płyn, ponieważ po dostaniu się do oka niemiłosiernie piecze.

- TŁUSTA WARSTWA &quot;MGLI&quot; OCZY PO UŻYCIU
Pozostawia tłustą warstwę, która pogarsza widzenie po użyciu tego produktu. Ale to nie przeszkadzało mi wcale, natomiast pieczenie było nie do wytrzymania.

Dalej nie chce mi się pisać. Temu płynowi mówię po prostu NIE.

Używam tego produktu od: Użyłam kilka razy i musiałam odstawić.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.