Oceanic, AA Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

Powiększ Oceanic, AA Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

Zgłaszająca osoba: Estella

Przeznaczony jest do cery normalnej oraz suchej,do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Nie zatyka porów. Jest odporny na wodę i pot. Nie powoduje podrażnienia spojówek.
Posiada pH neutralne dla skóry. Jest bezzapachowy.
4 odcienie: kość słoniowa, piasek, miód, czekolada.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Mineral Oil, Glycerin, Lauryl PEG/PPG-18/ Methicone, Propylene Glycol, Squalane, Shea Butter, Mica, Sodium Chloride, Panthenol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Ascorbyl Palmitate, Retinol

Cena: 15 zł / 30 ml

• Używam go już bardzo długo
  • Mam suchą skórę. Dlatego ten podkład jest dla mnie. Nie podkreśla suchych skórek dobrze maskuje niewielkie niedoskonałości oraz ładnie poprawia kolorek mojej twarzy.
    Plusy:
    Dostępność
    pielęgnacja
    nie podkreśla suchych skórek
    maskuje
    ładnie podkreśla kolor buzi

Minusy
    Kolor najjaśniejszy nie jest jednak taki jasny
    nie utrzymuje się długo na twarzy

Używam tego produktu od: bardzo długo

Chcesz pochwalić Czuczi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragiczny
  • mam jasną cerę, kupiłam najjaśniejszy, okazał się pomarańczowy, nie wiem kto używa dalszych odcieni... skóra się świeci.

zbyt wiele nie mogę powiedzieć, ponieważ nie wychodziłam z nim na twarzy z domu, bo wyglądałam tragicznie, ze względu na kolor.

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy kupiłam
    Ilość zużytych opakowań: kupione, nie używane

Chcesz pochwalić marlenek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarek
  • Fatalny podkład. Zakupiłam najjaśniejszy odcień kość słoniowa, który okazał się paskudną pomarańczą. Podkład jest tępy w rozprowadzeniu, szybko zasycha na twarzy. Dodatkowo zapycha, skóra się pod nim dusi. Dobrze, że był tani więc bez żalu wyrzuciłam do śmieci.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1

Chcesz pochwalić Shannon_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Oceniam podkład numer 4 czekolada

Kupilam go z mysla, ze bede go nakladac w lato, kiedy odcien mojej skory jest duzo ciemniejszy.

Plusy:
    -dobrze kryje
    - mega wydajny

Minusy:
    - na tarzy tworza sie plamy po nalozeniu podkladu
    - zapycha strasznie pory
    - uwidacznia wszystkie niedoskonalosci
    - poklad jest ciezki, czuc go i na twarzy tworzy rodzaj grubej maski
    - ciezko sie go naklada, szybko zasycha

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić oaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Kupiłam, bo skonczył się mój ale to nie był dobry pomysł, poniewaz nawet najjaśniejszy odcień był dla mnie za ciemny a własciwie podchodził pod pomaranczowy co dawało efekt "tapety" i bardzo nienaturalny wygląd, dlatego nie zużyłam nawet połowy opakowania ;/

Plusy:
    -niska cena

Minusy:
    -bardzo mała ilość odcieni
    -ciemne odcienie podkładów (najjaśniejszy był zbyt nienaturalny)

Uzyłam go zaledwie kilka razy więc nie mogę powiedziec nic pozytywnego

Używam tego produktu od: używałam przez kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam

Chcesz pochwalić ola9320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny
  • jeden z moich ulubionych. Fajnie wygląda na twarzy, rozświetla, ja dodatkowo mieszam go z maścią witaminową , nie ma wtedy takiego sztucznego efektu.

+ ładnie rozświetla (koleżanki się pytają cóż to za podkład używam )
    + cena
    + w miarę dobrze kryje(ewentualnie korektor załatwia sprawę)
    + nie uczula co dla mnie jest bardzo ważne bo mam wrażliwą cerę w tym temacie.

- trochę krótko trzyma

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić xoanitkaxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Skusiłam się b. niską ceną - potrzebowałam czegoś na szybko, gdyż mój ulubiony podkład był na wykończeniu i chciałam spróbować czegoś nowego.

Podkład poza atrakcyjną ceną nie ma wiele do zaoferowania. Jak na kosmetyk rozświetlający jest tragicznie gęsty i ciężki - rozświetlenie, owszem, da się osiągnąć, ale raczej przez zbędne natłuszczenie skóry! Do tego zapycha pory - w moim przypadku po całodniowym noszeniu podkładu pod wieczór pojawiało się mnóstwo nowych wyprysków. Do tego towarzyszące nieustannie uczucie maski - ten podkład naprawdę "czuć".

Za plus mogę uznać dość dobry odcień (miałam no2). Nie sądzę jednak żeby dziewczynom o jaśniejszej karnacji przypadły do gustu oferowane przez markę odcienie.

Chcesz pochwalić herrfrau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprzednia wersja była lepsza
  • Tego podkładu używałam około 2 lata temu bo był wtedy jedynym w tej cenie który miał naprawdę ładny ciepły kolor (3-miód). Byłam zadowolona więc kiedy podkład pojawiłsię w nowej szacie postanowiłam że warto wrócić do miłych wspomnień - jest miło ale to już nie to samo

Tym razem podkład kupiłam głównie z myślą o mieszaniu go z innymi podkładami które są dla mnie za mało żółte ale użyłam go też samodzielnie, oto moje spostrzeżenia:

+ Opakowanie całkiem solidne - średnio wygodne przy próbie wydostania resztek ale jak za tą cenę nie jest źle.
    + Kolor dalej ten sam, piękny i złoty
    + Nie odnotowałam drobinek (być może jakieś są ale jeśli są to muszą być wyjątkowo malutkie) które widziałam w poprzedniej wersji produktu - dla mnie to plus. Mimo to podkład dalej daje efekt rozświetlenia.
    + Podkład dobrze współpracuje z innymi. Przy mieszaniu 2 do 1 (AA mniejsza część) podkład właściwy nie zmienia swoich właściwości ale nabiera ciepłego odcienia.
    + Konsystencja jest gęsta i kremowa tak jak kiedyś.
    + Cena powala na kolana - w pozytywnym sensie

- Podkład nie kryje tak dobrze jak kiedyś.
    - Szybciej zasycha na twarzy przez co trudniej go rozprowadzić.
    - Nie utrzymuje się tak dobrze jak poprzednia wersja.

Mimo wad polecam podkład właśnie do takiego celu do jakiego ja go używam Samodzielnie nie radzi sobie tak dobrze jak poprzednia wersja.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie plus 2 buteleczki starej wersji

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię
  • Nie jest to jedyny podkład, którego używam, ale jest on moim stałym bywalcem w kosmetyczce.

Plusy:
    - wydajność
    - idelany kolor dla mnie: kość słoniowa
    - łatwo się rozprowadza
    - jest lekki, świetny na lato
    - nie ściera się
    - cena (często jest w promocji)

Minusy:
    - nie zauważyłam

Używam tego produktu od: ok. 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić xanthina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletna pomyłka
  • Kupiłam podkład oczywiście ze względu na nowe opakowanie.. Zawsze w drogerii, w której sie zaopatruję produkty AA stoją przy kasie. Zapamietałam opakowanie, a tu. nagle AA zmieiło wygląd ;p Więc biorę..

Mam cerę normalna ze skłonnością do powstawania małych wyprysków itp.

Minusy:

-ciężki
    -słabo kryje
    -krótko się utrzymuje
    -CIEMNIEJE JUŻ PO GODZINIE !!
    -spływa z twarzy przy wilgotnym powietrzu, w dobrze ogrzanym pomieszczeniu również spływa
    -ZAPYCHA

Plusy:

-Ładnie pachnie
    -niezła konsystencja

Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić aaguu2710 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niby wszystko ok ..
  • napewno nie jest to produkt na zimę , pewnie dużo lepiej spiszę się na opalonej twarzy . kupiłam piasek pustyni bo był oznaczony jako dwójka . a to mój odcień . a jednak okazał się za ciemny i to dużo . do tego pomarańczowa twarz . lekko sztuczny efekt .
    ale ma fajną konsystencję , nie wysusza skóry , dobrze się trzyma , nie uczula .
    wszystko ok tylko ten kolor . moze latem będzie lepiej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xcharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT
  • Plusy
    1. Cena
    2. Wydajność
    3. Idealnie kryje
    4. Szeroki wybór barwy
    5. Trzyma się cały dzień
    6. Nie wywołuje alergii
    7. Hipoalergiczny
    8. Matuje bądź rozświetla ( w zależności od typu fluidu )

Ilość zużytych opakowań: kupuję średnio raz na 2 miesiące

Chcesz pochwalić kamilkaxd3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie wygląda na twarzy
  • Kupiłam ten podkład przed wyjazdem do Niemiec. Używam od roku i wiele dziewczyn tu gdzie mieszkam (DE) jest nim zachwycona. Ładnie się rozprowadza, nie ciemnieje, widać minimalne rozświetlenie, nie zatyka porów co jest dla mnie ważne i nie obciążą kieszeni.
    Pomimo, ze jestem z niego zadowolona to nie wiem czy do niego wrócę. Lubię testować nowości. Na pewno miło go będę wspominać .

Używam tego produktu od: Rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VictoriaSecret33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani ziębi ani grzeje
  • Minusy:
    - brak dozownika
    - kolor STRASZNIE po czasie ciemnieje na twarzy

Plusy:
    - ładnie pachnie
    - delikatny
    - nie ma takiego uczucia, że coś mamy na twarzy

Mimo większej ilości plusów, kolor ciemniejący na twarzy to jest coś czemu mówię stanowcze nie!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: nie całe pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kuzyneczka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem czemu ale go lubię
  • Byłam negatywnie nastawiona do produktów marki AA po kremie , który mnie uczulił raczej omijałam tą markę z daleka. Zetknęłam się z tym podkładem przez próbkę, która dostałam w sklepie, z braku podkładu postanowiłam wypróbować i go polubiłam konsystencje ma dość ciężką i treściwą, kolor kości słoniowej jest dość jasny jednak na twarzy ciemnieje ale na mojej buzi daje to ładny efekt, pomimo drobinek cera nie świeci się jak latarka, ładnie wyrównuje koloryt i bardzo dobrze kryje a u mnie ma co kryć, cena ok. 14 zł nie jest to ideał ale za tą cenę naprawdę daje radę więc POLECAM

Chcesz pochwalić samosia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!
  • Czytając niektóre recenzje zastanawiam się czy mówimy o tym samym produkcie
    Jest to najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam na twarzy. Nieprzepuszczalny, efekt maski murowany, z trudem dający się w ogóle zmyć (mleczko do demakijażu + 3x peeling) i do tego cuchnący. Nie widzę żadnego efektu rozświetlenia, jest po prostu okropnie pomarańczowy (nawet najjaśniejszy odcień), ciężko dobrać odpowiedni kolor. Jedyny plus to konsystencja, łatwo się go nakłada, ale nie jest to dużym pocieszeniem. Mimo, że nie był zbyt drogi, to i tak żałuję tego beznadziejnego zakupu.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pół pierwszego (reszta poszła do wyrzucenia)

Chcesz pochwalić Zakiszona za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny na lato
  • swietny, gdy pustki w portfelu jak na swoja kategorie cenowa to naprawde sie udal. Stosuje wylacznie latem, gdy pozwalam sobie na ciut ciemniejszy odcien i leciutki glow jak najbardziej wskazany
    Latwo sie rozprowadza, niewidoczny, ozwala skorze oddychac, nie zatyka, nie klei sie, sama przyjemnosc stosowania.
    Na zime i jesien pewnie sie nie sprawdzi, wiec nie ryzykuje.

Używam tego produktu od: oj juz nie pamietam nawet
    Ilość zużytych opakowań: tez nie pamietam - duuuuzo

Chcesz pochwalić climberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozświetla
  • Kupiłam skuszona obietnicą rozświetlenia. Zawiodłam się. Efektu rozświetlenia brak, niby ma jakieś drobinki, ale na twarzy nic nie widać. Poza tym ciemnieje na twarzy. A najjaśniejszy kolor - kość słoniowa- wcale nie jest jasny, więc po paru godzinach miałam pomarańczową twarz. Nie wyglądało to estetycznie. Nie polecam bladziochom.
    Plusy za konsystencję i łatwość aplikacji, przynajmniej się nie męczyłam podczas nakładania, a zdarzało mi się parę razy przy innych podkładach.

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały we wszytkim
  • Zanim trafiłam na ten podkład..kupowałam dosłowienie wszytkie jak leci..Szukałam takiego, który ma ładny naturalny odcień ( lekko słonoczny)..jest trwały i dobrze się ,,rozsmarowuje" . Szukałam po prostu ideału..gdyż większość fluidów wygladała ładnie dopóki nie nałozyło się go na twarz.(zmieniały odcien na różowy, choć wybierałam np. beżowy), wysuszały twarz ( wrażenie skorupy, która pęka przy ruchach mimicznych) itd itd..Ten jest idealny i odkąd kupiłam go w 2009 roku nie uzyłam innego fluidu. Zazwyczaj kupuję odcień nr 3 (miód) , rozswietlający ( bo mam suchą cerę) , ale w wakacje pozwalam sobie na ,,wymieszanie go z odrobiną odcienia nr 4 ( czekolada) i wówczas uzyskuje ładny opalony ( nie pomarańczowy, co ważne) odcień...Ostrzegam przed odcieniem miód w wersji ,,matującej" Mając oko do odcieni zauważyłam że jest nieco inny -ciemniejszy, brudnawy. Może to za sprawą mniejszej ilości ,,tłuszczu" w składzie. Po za tym co wazniejsze fluid jest trwały, nie spływa w upał z twarz, nie zmywa się i nie ściera podczas deszczu..nie zmienia odcienia w ciągu dnia..nie czuje się go na twarzy. Jest niedrogi, a do taego bardzo wydajny - jedna tubka starcza mi na 3 czy 4 miesiące, a maluję sie codziennie. Polecam wszytkim

Ilość zużytych opakowań: kupuję non stop od 3 lat , ale nie zużyłam aż tak dużo jak sie wydaje bo fluid jest wydajny..w cią gu roku 3 opakowania wiec..zakładam,ze wciągu 3 lat około 9-10

Chcesz pochwalić Narciza za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety...
  • Postatnowiłam kupić swój pierwszy podkład w życiu.
    Skuszona niską ceną i na dodatek promocją kupiłam AA make up. Z pomocą testera dobrałam idealny odcień do swojej skóry.

Podkład ładnie i równomiernie si rozprowadził.
    Uzyskałam ładny, jednolity kolor. Pokrył drobne wypryski. W ciągu pierswszej godziny byłam zadowolona, że go kupiłam.

Niestety około godziny później podkład ściemnił się na twarzy. Widocznie odznaczał się na lini brody a szyi.
    Na dodatek starsznie się świeciłam. Jakby miała tłustą cerę, a mam normalną.
    Musiałam przypudrować twarz.

Dawałam mu jeszcze kilka razy szansę. I za kazdym razem efekt ten sam...

Szkoda jest mi go wyrzucić więc będe go stosować jako korektor pod oczy lub rozświetlacz

Plusy :
    - niska cena
    - dostępność
    - wygodne opakowanie
    - ładnie, równomiernie się rozprowadza
    - tuszuje drobne wypryski, zaczerwienienia

Minusy:
    - błyszczący efekt
    - ciemnieje na skórze
    - jest nietrwałyUżywam tego produktu od: od około miesiącaIlość zużytych opakowań: zużyłam około pół opakowania

Chcesz pochwalić makosa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Buzia ładna na 15 minut, specyficzne kolory
  • Nie zwróciłabym na niego uwagi, gdyby nie rekomendacja pewnej dziewczyny z YT oraz fakt, że wyczytałam gdzieś na wizażu, że występuje tu bardzo żółty kolor, dobry dla ciepłej karnacji. Trudno mi jednak było uwierzyć, że to może być dobry podkład, ale zaryzykowałam i do tej pory męczę się (już od roku) z jednym opakowaniem.

Oceniam kolor Miód

Plusy:

+ kolor rzeczywiście bardzo żółty, nie ma chyba drugiego takiego wśród podkładów polskich firm, niewielka warstwa nada się dla osób o średniej (w sensie nie za jasnej, ale nie za ciemnej) karnacji o ciepłym zabarwieniu
    + nawet dobrze kryje
    + zaraz po nałożeniu cienkiej warstwy (która szybko fajnie zastyga na buzi - jak Revlon) twarz wygląda ładnie
    + cena

Minusy:

- buzia się świeci - konieczny jest puder
    - drobinki (mnie nie odpowiadają, poza tym podkreślają wgłębienia po bliznach potrądzikowych, więc szukam matujących, jednolitych podkładów)
    - piękny efekt trwa bardzo krótko, buzia szybko zaczyna się świecić
    - BARDZO łatwo o efekt maski, gdy przesadzi się z ilością

Kolory ogółem są dziwne, trzeba mieć naprawdę specyficzny odcień cery, by coś dopasować. Miód dla niektórych osób byłby naprawdę fajny, gdyby nie fakt, jak szybko podkład wygląda na buzi nie za ciekawie.

Można od biedy używać jako korektora lub bazy pod cienie.

Nie polecam.
    Ilość zużytych opakowań: kończe jedno...

Na dołączonych zdjęciach: 2 pierwsze - podpisane podkłady na dekolcie nieopalonym (zimą)

Kolejne: od lewej podkład Essence Stay All Day 20 soft nude, AA Miód, Manhattan Perfect Cover w odcieniu Sand

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić MayaMarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odblaskowa tragedia
  • Kupiłam ten podkład kiedyś-tam, zachęcona promocją (i deficytem w kosmetyczce...). Z całych sił próbowałam się do niego przekonać, zużyłam połowę opakowania... resztę oddałam koleżance, która po tygodniu wyrzuciła podkład do śmieci.

niestety nie znalazłam żadnych plusów, oprócz ceny...
    - okropnie się rozprowadza
    -śmierdzi
    -może i jest fajny miejscowo- na policzki, zamiast rozświetlacza, ale na całą twarz... błyszcze się jak znaki drogowe oświetlane w nocy długimi światłami...
    -ciężko go wycisnąć z opakowania...
    -jest nietrwały
    -Za dużo drobinek brokatu, nie da się ich zakryć nawet toną pudru matującego...

Ktoś mógłby powiedzieć, że po prostu trafiłam na pechowe opakowanie... Mama kupiła ten sam podkład, wersja czerwona- dla starszych pań- tak samo się nie sprawdził.

NIE POLECAM..

Używam tego produktu od: Przekonywałam się do niego ponad miesiąc- do szkoły, na imprezę...
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić MrsGreeny za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie za bardzo
  • Lubię dobrze kryjące i odporne na ścieranie podkłady. Producent deklaruje, że podkład ten jest odporny, ale ja tego nie zauważyłam..szczególnie w lecie, kiedy bardziej się pocimy. Niestety po kilku godzinach powstają nieestetyczne plamy. Co więcej podkład nie za bardzo kryje...jedyny plus to to, że nie podrażnia...

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić sergeevna za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • jako rozświetlacz tak
  • ponieważ mam cerę mieszaną nie nadaje się dla mojej cery. poza tym dla mojej jasnej karnacji najjaśniejszy odcień kość słoniowa jest tak ciemny, że wyglądam jak nasmarowana czekoladą.

poszukiwania odpowiedniego odcienia korektora i odpowiedniego działania korektora skończyło się na niczym, postanowiłam wykorzystać ten podkład jako korektor pod oczy z racji tego, że mam wrażliwe oczy a ten nie podrażnia spojówek co jest dla mnie ogromnym plusem.

jako podkład rozświetlający posiada delikatne drobinki dzieki czemu stosowanie go jako korektora powoduje śliczne rozświetlenie oka.

ma fajną lekką konsystencję i łatwo się rozprowadza

dlatego jako podkład na całą moją mieszaną buzię NIE! ale jako korektor TAK! poza tym wydaj mi się, że lekko nawilża skórę co jest jego kolejnym plusem na mojej liście.

Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • super lekki
  • lekki, rozświetlający, fajnie dostosowuje się do koloru skóry, sprawa wrażenie nawilżenia skóry a nie maski. Stosuję go już od jakiegoś czasu ale na lato szczególnie polecam.
    Nie matuje i nie kryje defektów skóry

Chcesz pochwalić alicjaj583 za czytelną i pomocną recenzję?