Avon, Clearskin, Clear Emergency, Intensywnie działający kremowy żel do mycia twarzy

Zmniejsza wielkość pryszczy, zaczerwienienia i opuchnięcia, zapobiega powstawaniu nowych pryszczy.
Zawiera 2% kwasu salicylowego. Redukuje pryszcze już w 3 godziny.

Świetny ratunek!

Żel jest idealnym ratunkiem gdy na twarzy zawitają nieproszeni goście. Jest bezzapachowy, ma przyjemną kremową konsystencję. Należy go stosować według instrukcji producenta, użytkowanie za częste prowadzi do wysuszenia skóry. Perfekcyjnie usuwa i zmniejsza widoczność wyprysków. Gorąco polecam.

Kupiony w: U konsultantki

Mocny żel - za mocny do mojej skóry

Zalety:
- ma gęstą, kremową konsystencję, która szybko się pieni
- wygodne opakowanie
- dobra dostępność

Wady:
- bardzo mocno oczyszcza, powoduje uczucie ściągnięcia skóry
- nie leczy trądziku, mam wrażenie że podrażnia moją skórę
- zapach salicylowy, bardzo intensywny
- żel szczypie w oczy

Miłe zaskoczenie :)

Plusy :
- ma bardzo fajną konsystencję. Nie można powiedzieć, że on się pieni. Zawsze wyciskałam go trochę na zwilżone dłonie, lekko rozsmarowywuje i dopiero nakładałam na twarz, w ten sposób nie nałożymy go za dużo :)
- rzeczywiście pomaga w walce z pryszczami
- gdy nałożymy go na twarz odczuwamy natychmiastowe "chłodzenie"
- proste i fajne opakowanie

+/- :
- owszem pomaga w walce z pryszczami, ale napewno nie w 3h, jak obiecuje producent ;)
- zapach (taki jakby mietowo-mentolowy). Mi on akurat się podoba, ale z racji, że jest dość intensywny polecam mieć zamknięte oczy lub przymknięte gdy mamy go na twarzy, bo może trochę je podrażnić
- dostępność (nie zawsze mamy styczność z konsultantkami)
- cena

Minusy:
- nie zapobiega powstawaniu nowych pryszczy, ale tego można było się spodziewać ;)

Dobry

Żel ten kupiłam licząc na dobry produkt oczyszczający do codziennego stosowania. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości i przyznam, że polubiłam ten żel.
Zalety:
+ wygodne i praktyczne opakowanie
+ kremowa konsystencja
+ przyjemny zapach
+ żel dobrze oczyszcza skórę
+ po jego zastosowaniu skóra jest czysta, gładka, miękka i matowa
+ żel nie podrażnia i nie uczula
Wady:
- mała pojemność
- wysoka cena w stosunku do pojemności
- wydajność.
Jest to produkt bardzo dobry, ale kupuję go tylko jeśli jest w promocji.

koniec z trądzikiem!

Ten produkt dziala cuda! Swietnie oczyszcza twarz, dziala chlodząco, usuwa pojedyncze pryszcze po jednym uzyciu, a co najwazniejsze zlikwidowal moj trądzik! Teraz tylko czasami wyskakuje mi pojedynczy wyprysk ale juz nie mam stanow zapalnych tak często jak kiedys :).A więc: trądzik zlikwidowany, zostaly mi tylko przebarwienia potrądzikowe. Jedynym minusem jest mala pojemnosc.

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy

hit

Bezapelacyjne najlepszy żel do mycia twarzy jakiego miałam okazje w życiu uzywać a przetestowałam ich galony. Nie ma żadnego minusu. Ma fajną,gęstą kremową konsystencje przez co jest mega wydajny. Świetnie się pieni. Doskonale oczyszcza twarz i usuewa resztki makijażu. Buzia po użyciu jest miękka, gładka, zmatowiona i odpowiednio nawilżona. No i najważniejsze po raz pierwszy po użyciu żelu do mycia twarzy mam uczucie dogłębnie oczyszczonej i świeżej skóry. Polecam

POLECAM

Bardzo dobry kosmetyk. Oczyszcza skóre i naprawdę działa. Miałam duzo czerwonych kropeczek dzięki stosowaniu tego kosmetyku pozbyłam się 90%. Jedyny minus to taki, że nie działa na wągry

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 4

Dobry

Żel porządnie oczyszcza skórę.

Zalety:
+opakowanie
+zapach
+oczyszcza skórę
+nie podrażnia
+matuje i odświeża
+pomaga zwalczać niedoskonałości
+koi cerę

Wady:
-konsystencja (zbyt rzadka)
-wydajność

Bardzo dobry produkt! Dobrze się pieni, zmywa wszystkie zanieczyszczenia zostawiając buzię czystą i matową.

działa :)

Na całą twarz używam go tylko w okolicach "tych dni" w miesiącu, ponieważ wtedy w różnych miejsach pojawiają się czerwone wrednoty. Częściej stosuję go puntkowo.
W trakcie mycia podrażni0ne miejsca mogą piec - w końcu krem zawiera kwas salicylowy. Ale dzięki temu czuję, że krostki są zdezynfekowane. Po umyciu skóra twarzy jest ściągnięta i lekko wysuszona. Najlepiej potem zastosować coś łagodnego i kojącego - ja używam kremu z aloesu i jest to duet idealny. No a rano niespodzianka! Krostki są wyraźnie mniejsze, przygaszone i znikają szybciej niż zwykle.
Polecam!!!

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Przeciętny

Po pierwszym zastosowaniu czułam straszne pieczenie,podrażnienie i swęd więc wrzuciła go to kosmetyczki.Po pewny czasie skończyły mi się inne żele do mycia twarzy więc wyjęłam go ponownie.Przy drugiej próbie nie czułam swędu a fajne,orzeźwienie skóry.A po regularny stosowaniu widziałam różnicę.
Plusy:
-dobra cena
-poręczny
-opakowanie niby małe,ale żel bardzo wydajny
Minusy:
-podrażnia skóre

Nigdy więcej

Skuszona obietnicą mocnego, szybkiego działania, kupiłam ten żel... i okazało się, że to była bardzo zła decyzja.
Już od razu po nałożeniu go na twarz niemiłosiernie piekł i szczypał. Myślałam, że może ma to tak działać, więc umyłam buzię i myślałam, że to przejdzie - niestety, nawet po wytarciu twarzy i wielokrotnym zmywaniu było czuć to pieczenie. Potwornie ciężko się zmywał, osiadał na linii włosów, ciężko było go zmyć. Za to kiedy obudziłam się następnego dnia rano... twarz cała w wypryskach i bardzo bolących, wielkich, czerwonych "wulkanach" pod skórą, których nawet nie dało się wycisnąć. Może po prostu mnie uczulił, jednak po kolejnym zastosowaniu po jakimś czasie miałam to samo... nie polecam! W ogóle zawiodłam się na każdym jednym produkcie z Clearskin Avon, tak samo i na tym. Nie kupię ponownie, bo po co? Bubel. Dobrze że był tani, bo wylądował w koszu.

Plusów brak, minusy wymieniłam już chyba wszystkie.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte, prawie całe wyrzucone do kosza

dobre oczyszczanie

Plusy:
+rewelacyjnie oczyszcza i matuje cerę
+zmniejsza niedoskonałości
+wydajny
+tani
Minusy:
+Ostry zapach, może wywoływać łzawienie oczu
+przy częstym stosowaniu może lekko wysuszać skórę

Używam tego produktu od: 4miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe