Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• warty kupienia
  • Szukałam taniego i dobrego podkładu na studniówkę, poczytałam parę recenzji i wybrałam Lirene City Matt w cenie promocyjnej ok. 15 zł (jak dobrze pamiętam). Kupiłam kolor naturalny 204.
    Plusy:
    - zakrywa niedoskonałości, wypryski, itp.;
    - zapach nie przeszkadza;
    - jeśli nałoży się więcej, podkład powinien wytrzymać cały dzień;
    - dobry na okres jesienno-zimowy ;D
    - starcza na dłuugo;
    - cena godna produktu, można załapać się na przecenę.
    Minusy:
    - do podkładu muszę użyć nawilżającego kremu, przez co się świecę ;( ***->niestety, to chyba przez moją skórę.

Jest to mój najlepszy podkład, a rzadko ich używam. Podczas studniówki trzymał się długo, tylko co kilka godzin musiałam się pudrować. Niestety, aż tak bardzo nie nawilża.
    Idealny na chłodne dni, latem wybrałabym kremy BB. Na początku myślałam, że będzie do produkt niskiej jakości, co do ceny. Na szczęście się myliłam, polecam zakup, ponieważ starcza na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: od 5 miesięcy (nie codziennie, mało podkładu)

Chcesz pochwalić marttyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przeciętny, nietrwały
  • Kiedyś, kiedyś, bedąc nastolatką uzywałam starej wersji tego podkładu.
    Jakiś czas temu coś mnie skusiło i kupiłam go ponownie, ale zachwytu nie ma.
    Opisuję kolor naturalny- wydaje mi się, że ma odcień pomarańczowego, wiosną musiałam go odstawić, wróciłam do niego, gdy byłam bardziej opalona.
    Po nałożeniu wydaje się całkiem niezły- dobry efekt, ładna buźka, ale...niedługo. Fluid nie "wtapia" się w skórę, ilekroć bym nie dotknęła twarzy mam go na palcach. Miejscami się ściera, a co gorsze- strasznie szybko świeci się po nim twarz. ogólnie podkład tak jakby spływa.
    Wg mnie jest po prostu nie trwały.

Plusem jest zdecydowanie wygodne opakowanie i cena, ale jednak nie tego oczekuję od podkładu.

Używam tego produktu od: miesiąc z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić siekierrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam go
  • bardzo fajny fluid. idealnie wtapia sie w skore, nie tworzac efektu maski, latwo sie go rozprowadza i nie klei sie. zostawie skore gladka, matowa i doskonala, poniewaz idelanie zakrywa moje pajaczki na policzkach, nie moge sie z nim rozstac. cena bardzo przystepna, a podklad latwo dostepny w drogeriach

Chcesz pochwalić zyleta19892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • + Uwielbiam zapach, mogłabym wąchać i wąchać
    + mam kolor jasny, ładnie dopasowuje się do cery
    + łatwość aplikacji
    + dobre krycie
    + przy odpowiednim nawilżaniu nie robi cerze krzywdy, nie wysusza
    + ładnie, naturalnie wygląda, nie widać że jest coś na twarzy

- podkreśla suche skórki
    - po paru h podkreśla rozszerzone pory
    - po kilku godzinach wygląda nieestetycznie, błyszczy się w strefie T
    - wydaje mi się że ciemnieje na twarzy

Ogólnie fajny podkład na jakieś krótsze wyjścia, niestety nie jest to niezawodny produkt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciągle do niego wracam
  • Był to mój pierwszy podkład, od razu mi odpowiadał, ale młoda głupia oczywiscie musiałam zacząć kombinować w sumie kombinuję do tej pory, ale nie znalazłam lepszego podkładu, nawet w wyższej cenie.
    Podkład jest swietny, dobrze kryje, nie podrażnia, nie waży się, często jest w promocji w rossmannie jednak odejmuję pół gwiazdki, gdyż mógłby się dłużej utrzymywać na skórze.
    ogólnie polecam

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: uhuhu nazbierało się

Chcesz pochwalić OtworzMiOczy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może tak, może nie?
  • Był to mój pierwszy podkład, trzymałam sie go kurczowo przez naprawdę długi okres czasu, sama nie wiem czemu.

+Gama kolorysyczna jak dla mnie ok, zawsze mogłam znaleźć coś dla siebie, o każej porze roku
    +Krycie całkiem ok
    +Mat był dosyć dobry, chociaż nie zbyt długo trwał
    +Konsystencja
    +Nie zapychał
    +Nie podrażniał

-Podkreślał suche skórki
    -Nie był trwały
    -Mat był, a później go nit było (z resztą jak i całego podkładu)

Używam tego produktu od: Jakieś 2 lata (?)
    Ilość zużytych opakowań: Około 6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić m7242 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do delikatnej cery!
  • Porównania do wielu podkładow nie mam, ale prawie kazdy którego uzywałam (albo po prostu kladlam w drogerii troche na brode lub szyje) powodował u mnie podraznienie lub był niedopasowany kolorem. Oprócz tego!

+idealny, jasny kolor dopasowany do mojej cery
    +nie przesusza skóry
    +ciężko narobić sobie nim smug nawet nakladajac jak krem
    +w miarę dobrze kryje
    +jest lekki. nie używam go codziennie, a gdy użyje, zapominam o nim
    +cena

-czasami mam problemy z pokryciem nim korektora

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mayumii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity.
  • Bardzo przyzwoity podkład. Używam go tylko w lato, jako alternatywę dla mojego ukochanego LRP Toleriane Teint, który jest cięższy. Lirene City Matt jest lekki i nawet nieźle kryje, chociaż mógłby trochę lepiej. Ma fajną konsystencję, dobrze się rozsmarowuje. Gdy już go dokładnie nałożymy skóra jest przyjemnie gładka w dotyku i powstaje fajny mat Podkład nie uczula ani nie zapycha. Jest niestety średnio trwały ale za to bardzo wydajny. Cena za niego też nie jest zbyt wygórowana.

Używam tego produktu od: Ok. 2-3 lata (w okresie letnim)
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić dahlia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co najlepszy
  • Lata temu stosowałam starą wersję tego podkładu. Bardzo go wtedy lubiłam.

Na niedawnej promocji w Rossmannie skusiłam się na Bourjois HM 51. Niestety był to totalny niewypał ale nie o nim terazm.
    Zdenerwowana musiałam kupić inny podkład. Funduszy brakowało na coś droższego więc padło na tego Lireniaka. Dałam za niego ok 11zł.

Dla uporządkowania PLUSY:
    +matuje ale nie jest to płaski, ciężki mat
    +krycie średnie, wystarczające jak dla mnie
    +wytrzymuje większość dnia
    +nie ściera się nierównomiernie
    +nie robi plam
    +najjaśniejszy kolor tylko minimalnie dla mnie za ciemny, spokojnie mogę go używać
    +nie zapycha! (większość Max Factorów mnie zapycha!)
    +niska cena nawet bez promocji
    +dostępny prawie wszędzie
    +wygodny aplikator
    +nie przesusza skóry
    +daje bardzo naturalny efekt, przyjaciółka stwierdziła widząc mnie, że mam ładną cerę i była pewna, że jestem bez podkładu

Minusy:
    -zapach za intensywny
    -nieprzejrzyste opakowanie, nei widać ile zostało podkładu

Aż nie chce mi się wierzyć, że znalazłam tak świetny podkład w tak niskiej cenie.
    A dodam, że przez moje ręce przeszły 3 rodzaje Bourjois, Loreal, 3rodzje Max Factor, Maybelline, Rimmel i kilkanaście prawdziwych bb kremów koreańskich. Tyle kasy wywalonej w błoto ( i pryszcze -. zapychały)

Nie wiem jeszcze jak sprawdzi się w upały. Dopiszę latem

Używam tego produktu od: 1,5tygodnia

Chcesz pochwalić goldika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie strzał w 10
  • Nigdy wcześniej nie używałam żadnych podkładów, jednak jakiś czas temu postanowiłam czegoś poszukać. Zależało mi na matowaniu oraz kryciu, choć nie jakimś mocnym. Fluid Lirene jest pierwszym tego typu kosmetykiem, który zakupiłam. Był to bardzo dobry wybór.

Posiadam kolor 203 i jest odpowiedni do mojej bardzo jasnej karnacji. Nie zauważyłam, aby po nałożeniu na twarz bardzo ciemniał. Łatwo się rozprowadza, jest wydajny i nieźle kryje. Mam mieszaną skórę i jeżeli chodzi o efekt matowienia, raczej nie narzekam, utrzymuje się 2, może 3 h. Mi wystarcza, bo cudów nie oczekiwałam.
    Jedyne, co mi się nie podoba to fakt, że podkreśla suche skórki (mimo, że fluid nakładam na pokremowaną i nawilżoną twarz).

Na pewno będę do niego wracać, bo mi odpowiada i jest w przystępnej cenie, aczkolwiek poszukam też czegoś innego.

Używam tego produktu od: Około 5 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

Chcesz pochwalić Pokrzywka555 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij