Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• Póki co najlepszy jakiego używałam
  • Kiedyś przypadkiem kupiłam go w promocji i zakochałam się w nim
    Można spokojnie dobrać odcień do własnej karnacji, ładnie kryje (nie mam żadnych wyprysków, bardziej chodzi o zaczerwienienia na mojej skórze), nie uczula, jest wydajny, a do tego niedrogi i ładnie pachnie

Jeśli chodzi o właściwości matujące to nie są one jakoś szalenie widoczne, ale jednak jako-tako matuje, w połączeniu z pudrem jest super

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie powiedzieć

Chcesz pochwalić loczi9 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• także tego..
  • Od czego by tu zacząć... nie zauważyłam żeby fluid miał właściwości matujące, ale używam do tego pudru matującego Catrice więc jest mi to obojętne. Jeżeli chodzi o wygładzanie to chociaż w tym producent nas nie okłamał. Fluid nie kryje, a najjaśniejszy kolor jest dla mnie trochę za ciemny, dlatego mieszałam go sobie z innym fluidem kryjącym i trochę jaśniejszym - i wtedy dopiero mogłam go używać.
    Podsumowując:

+ wygładza
    +prosty w aplikacji dzięki pompce
    + cena
    + dostępność (Rossmann)

- nie matuje
    - nie kryje (chociaż w sumie o tym producent nie pisał, więc nie do końca można uznać to za wadę)
    - najjaśniejszy kolor będzie odrobinę za ciemny dla takich białasów jak ja

Polecam w połączeniu z jakimś innym. Ja np. mieszałam go z fluidem kryjącym firmy Perfekta (albo coś takiego), który rozjaśniał Lirene i zapewniał lekkie krycie moich niedoskonałości.

Chcesz pochwalić Dorotaa26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłm jego fanka,ale
  • Fluid kupiła moja mama a że mój poprzedni się skończył to nałożyłam ten z lirene. Bardzo fajny, miękka fajna konsystencja, ładny zapach oraz łądny odcień, lekki. Natomiast zauważyłam że nie kryje wszystkiego oraz efekt trzymania nie jest zbyt długi

Ilość zużytych opakowań: półtora

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martynkabb3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Optimum
  • To jak dotąd najlepszy fluid, jakiego używałam. A testowałam już różne podkłady: droższe, tańsze, bardzo drogie...

City Matt dobrze matuje i kryje niedoskonałości (nawet drobne ranki).
    Dość dobrze radzi sobie z przetłuszczaniem skóry. Twarz nie zaczyna świecić się po godzinie od nałożenia. Podkład zatrzymuje ten proces dość długo.

Zapach kosmetyku na początku może wydawać się intensywny, ale przy codziennym stosowaniu można szybko się przyzwyczaić.

Podkład wydajny, buteleczka z pompka bezawaryjna.

Konsystencja kremowa i gęsta, ale dobrze rozprowadzająca się.

Puder należny jednak stosować z umiarem, pamiętając o tym, że już cienka warstwa wystarcza, aby zamaskować przebarwienia i zmiany skórne. Przy nadmiernej aplikacji na twarzy pojawią się ciemniejsze plamy.

odcień beżowy jest niemal idealnie dobrany do mojej karnacji. Naturalny jest już trochę za ciemny.
    Przydałby się zatem przynajmniej jeden jaśniejszy odcień (taki pomiędzy beżowym a naturalnym właśnie).

Cena do przyjęcia, choć mogłaby być nieco niższa.

Ilość zużytych opakowań: co najmniej trzy

Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje
  • Ten podkład był moim ulubionym dopóki ie zmienili opwakowania, nie wiem czy zmienili skłąd czy co się stało, ale podkład iemniej na mojej twarzy a wcześniej odcień 203 był idealny dla mojej bladej cery.

PLUSY:
    - krycie i mat
    - cena

MINUSY:
    - ciemnieje
    -nr 203 nie nadaje się dla bladej cery
    - bardzo gęsty na lato może zapychać
    - pompka się zacina

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam! <3
  • Stosuje go na prawdę długo będzie to ponad 3 lata i zawsze do niego wracam : ) U mnie utrzymuje się około 8 godzin bez poprawek pod koniec zaczynam się trochę świecić,ale nie aż tak bardzo jak po innych.Fajnie wygładza twarz nie podrażnia,nie zapycha (co jest dla mnie ważne)I na dłuuuo staracza.Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: trochę było

Chcesz pochwalić ewelina7137 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy.
  • Mój ulubiony podkład. Zawsze do niego powracam.

Plusy
    ładnie kryje
    dobrze matuje
    dobre kolory
    nie wysusza

Minus
    trwałość nie jest idealna, ale mam zawsze pod reką puder sypki do przypudrowania nosa

Ilość zużytych opakowań: ok 20

Chcesz pochwalić paaaaaulinka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt.
  • Podkład Lirene City Matt sprawdził się u mnie doskonale. Kupiłam go zachęcona ceną oraz pozytywnymi ocenami. Jestem mile zaskoczona!

+ piękny zapach
    +brak efektu maski
    + dobra gama kolorystyczna szczególnie dla "bladziochów"
    + dobrze matuje
    + kryje tylko małe niedoskonałości
    + równie świetny bez współpracy z pudrem
    + wygodny aplikator
    + bardzo wydajny

- niewystarczające krycie dla cery trądzikowej

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić mrsallpolish za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupiłam dotąd lepszego
  • Od zawsze moim największym problemem jest święcąca i szybko przetłuszająca się cera... podkład poleciła mi znajoma jeszcze na studiach - od tej pory zużyłam niezliczoną już ilość opakowań.
    Plusy:
    +zapach! to pierwsze co mnie urzekło przy pierwszym zastosowaniu, urzeka do dzisiaj
    +kolor naturalny to kolor mojej cery, nie mam efektu maski, właściwie wyglądam naprawdę naturalnie i przede wszystkim świeżo
    +jak na dziesiątki innych wypróbowanych produktów z tej kategorii to matuje naprawde najlepiej i stosunkowo długo nie muszę nic poprawiać
    + a jeśli już poprawiam to nakładam kolejną cienką warstwę i znowu jest idealnie na b. długo
    +wydajny, starcza na długo nawet przy codziennym używaniu

używam bez pudru, bo nie lubię mieć za dużo na twarzy, więc albo puder albo fluid. wyglądam świeżo i naturalnie, a to dla mnie najważniejsze

za tą cenę, dostępność (bardzo często w promocji w rossmannie) to nie znajduję minusów

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić sylvious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie strzał w dziesiątkę
  • Bardzo lubię ten podkład. Jak dla mnie jest on absolutnym numerem jeden na co dzień. Nie znalazłam jak dotąd drugiego takiego, który tak dobrze spisywał by się w codziennym makijażu.

Plusy:
    - lekka, rzadka konsystencja (taka jaką lubię najbardziej)
    - dobrze stapia się ze skórą
    - wyrównuje koloryt skóry i kryje lekkie niedoskonałości
    - pozostawia skórę idealnie matową przez na prawdę wiele godzin, nawet w ekstremalnych warunkach
    - równomiernie schodzi z twarzy, nie robi plam i prześwitów
    - bardzo łatwo i przyjemnie się go aplikuje
    - bardzo wydajny
    - pompka ułatwia higieniczną aplikację i pozwala zużyć kosmetyk do ostatniej kropl
    - cena

Minusy:
    - mały wybór kolorów, najjaśniejszy nie jest zbyt jasny
    - krycie nie zbyt duże, ale jeśli ma to być podkład do codziennego użytku, to nie jest to dla mnie wielki minus

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań po 30 ml

Chcesz pochwalić olenka1518 za czytelną i pomocną recenzję?