Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• Najlepszy jaki miałam! <3
  • Stosuje go na prawdę długo będzie to ponad 3 lata i zawsze do niego wracam : ) U mnie utrzymuje się około 8 godzin bez poprawek pod koniec zaczynam się trochę świecić,ale nie aż tak bardzo jak po innych.Fajnie wygładza twarz nie podrażnia,nie zapycha (co jest dla mnie ważne)I na dłuuuo staracza.Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: trochę było

Chcesz pochwalić ewelina7137 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy.
  • Mój ulubiony podkład. Zawsze do niego powracam.

Plusy
    ładnie kryje
    dobrze matuje
    dobre kolory
    nie wysusza

Minus
    trwałość nie jest idealna, ale mam zawsze pod reką puder sypki do przypudrowania nosa

Ilość zużytych opakowań: ok 20

Chcesz pochwalić paaaaaulinka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt.
  • Podkład Lirene City Matt sprawdził się u mnie doskonale. Kupiłam go zachęcona ceną oraz pozytywnymi ocenami. Jestem mile zaskoczona!

+ piękny zapach
    +brak efektu maski
    + dobra gama kolorystyczna szczególnie dla "bladziochów"
    + dobrze matuje
    + kryje tylko małe niedoskonałości
    + równie świetny bez współpracy z pudrem
    + wygodny aplikator
    + bardzo wydajny

- niewystarczające krycie dla cery trądzikowej

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić mrsallpolish za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupiłam dotąd lepszego
  • Od zawsze moim największym problemem jest święcąca i szybko przetłuszająca się cera... podkład poleciła mi znajoma jeszcze na studiach - od tej pory zużyłam niezliczoną już ilość opakowań.
    Plusy:
    +zapach! to pierwsze co mnie urzekło przy pierwszym zastosowaniu, urzeka do dzisiaj
    +kolor naturalny to kolor mojej cery, nie mam efektu maski, właściwie wyglądam naprawdę naturalnie i przede wszystkim świeżo
    +jak na dziesiątki innych wypróbowanych produktów z tej kategorii to matuje naprawde najlepiej i stosunkowo długo nie muszę nic poprawiać
    + a jeśli już poprawiam to nakładam kolejną cienką warstwę i znowu jest idealnie na b. długo
    +wydajny, starcza na długo nawet przy codziennym używaniu

używam bez pudru, bo nie lubię mieć za dużo na twarzy, więc albo puder albo fluid. wyglądam świeżo i naturalnie, a to dla mnie najważniejsze

za tą cenę, dostępność (bardzo często w promocji w rossmannie) to nie znajduję minusów

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić sylvious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie strzał w dziesiątkę
  • Bardzo lubię ten podkład. Jak dla mnie jest on absolutnym numerem jeden na co dzień. Nie znalazłam jak dotąd drugiego takiego, który tak dobrze spisywał by się w codziennym makijażu.

Plusy:
    - lekka, rzadka konsystencja (taka jaką lubię najbardziej)
    - dobrze stapia się ze skórą
    - wyrównuje koloryt skóry i kryje lekkie niedoskonałości
    - pozostawia skórę idealnie matową przez na prawdę wiele godzin, nawet w ekstremalnych warunkach
    - równomiernie schodzi z twarzy, nie robi plam i prześwitów
    - bardzo łatwo i przyjemnie się go aplikuje
    - bardzo wydajny
    - pompka ułatwia higieniczną aplikację i pozwala zużyć kosmetyk do ostatniej kropl
    - cena

Minusy:
    - mały wybór kolorów, najjaśniejszy nie jest zbyt jasny
    - krycie nie zbyt duże, ale jeśli ma to być podkład do codziennego użytku, to nie jest to dla mnie wielki minus

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań po 30 ml

Chcesz pochwalić olenka1518 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - wydajny
    - ładnie pachnie
    - dobrze kryje
    - matuje
    - długotrwały
    - bez efektu maski

minusy:
    - słaba paleta dla jasnej karnacji
    - ciemnieje

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dotąd nie znalazłam dla siebie lepszego.
  • Używam go od dawna (od 2009 roku) i choć po drodze zdarzały się inne podkłady, zawsze wracałam do City Matt. Mój odcień to 203 jasny.
    Zalety:
    +wydajny (nie trzeba nakładać wiele podczas jednej aplikacji)
    +tani
    +łatwo dostępny
    +ładnie matuje
    +nie robią się smugi
    +nie jest pomarańczowy

Wady:
    -słabo kryje

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: ok. 9-10

Chcesz pochwalić pastelovelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale z wadami
  • Używam tego fluidu od jakiegoś czasu i jestem z niego zadowolona, aczkolwiek posiada wady, których nie jestem w stanie zaakceptować i szukam innego.

Plusy:
    -matuje, lecz nie w strefie T - myślę, że to zależy od używanego kremu!
    -dobrze się rozprowadza
    -nie powoduje efektu maski
    -nie przyciemnia się, nie robi smug
    -bardzo szybko się wchłania
    -nie wyciera się
    - nie zapycha, nie poszerza porów
    -lekki
    -wygodne opakowanie, aplikowanie

Minusy:
    -bardzo wysusza skórę
    -podkreśla skórki
    -słabo kryje
    -czasem potrzebuje przypudrowania

Używam tego produktu od: 2013 rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5-6tego opakowania

Chcesz pochwalić Olulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla mnie
  • Podkład stosuję wiernie od kilku lat. Nie potrzebuję dużego krycia, ale matu owszem. Nie jest to jednak suchy mat, tak jak napisane na opakowaniu wygładza. Daje naturalny efekt, skóra nie świeci się.
    Po paru godzinach trzeba przypudrować, bo nie jest aż tak trwały, aby utrzymać się cały dzień, jednak dzięki temu nie tworzy na twarzy efektu maski. Plus za jasne odcienie.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 20

Chcesz pochwalić egocentryczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Stosuję ten fluid już od dłuższego czasu, według mnie jest bardzo dobrym produktem. Po zastosowaniu tego produktu moja skóra jest matowa, bez efektu maski. Bardzo dobrze się rozprowadza.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 19Ewka93 za czytelną i pomocną recenzję?