Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• TAK!
  • Na stałe zagościł u mnie w kosmetyczce
    Poleciła mi go przyjaciółka, potem Pani w drogerii twierdząc że 'schodzi im najlepiej'.
    Od podkładu nie wymagam szczególnego krycia,gdyż mam młodą cerę. Ostatnio kupiłam inny, polecany na Wizażu podkład (manhattan'a), po czym pożałowałam i wróciłam do swojego z podkulonym ogonem, nie zużywając tamtego w całości.

Plusy:
    - świetny mat- tego nie można mu odmówić. Czasem nie używałam nawet pudru,a sam podkład i spisywał się bez zastrzeżeń,
    - fajna gama kolorów,
    - nie tworzy maski,
    - nie zapycha,
    - nie wysusza, wręcz przeciwnie-skóra po nim jest gładziutka,
    - ŚLICZNIE pachnie!
    - dzięki pompce nie marnuje się,
    - tanioszka
    - nie jest ani za gęsty ani za rzadki, nie tworzy smug.

Wady? W zasadzie jedyną może być to, że nie widzimy ile go zostało i możemy być niemile zaskoczone,gdy pewnego dnia naciskając na pompkę.. nie wyleci z niej nic

POLECAM!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dużo, nawet nie pamiętam

Chcesz pochwalić budynioowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Zdecydowałam się na ten podkład zachęcona opiniami. Nie żałuję kupna, jednak nie wiem czy zdecydowałabym się kupić go ponownie przede wszystkim ze względu na jego trwałość.

Zalety:
    - wtapia się w skórę, jest niewidoczny!
    - skóra idealnie wygładzona i promienna
    - nie podkreśla suchych skórek
    - nie zapycha
    - jest lekki
    - naturalny efekt
    - wydajność

Wady:
    - znika z twarzy po kilku godzinach. Wychodziłam z domu z podkładem, wracałam bez niego. Są wymagane częste (nawet bardzo częste!) poprawki. Z tego powodu nie polecam na dłuższe wyjścia.
    - nie kryje (wiem, że to zadanie korektora, jednak bardziej przypomina krem tonujący niż podkład)
    - efekt matowienia znikał po godzinie, bez pudru matującego nie daje rady

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Softly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach!!
  • Mam niestety mieszana cere ktora potrzebuje zmatowienia w strefie T dlatego szukalam jakiegos specyfiku ktory to zrobi na dobrym poziomie. Produkt zrobil na mnie bardzo dobre pierwsze wrazenie bo:
    - Przepieknie pachnie
    - Skora po nim jest bardzo gladka a sam podklad nie tworzy efektu maski ( bardzo naturalne odcienie)
    - Rewelacyjny sklad i witaminy ktore niweluja wolne rodniki.
    Produkt bylby doskonaly gdyby nie fakt ze ciemnieje po nalozeniu (najbardziej na linii wlosow) nie matuje na dlugo ( 3-4 h) i nie ma filtrow uv. Polecam tez raczej dla pan bez problemow skornych bo podklad bardzo slabo kryje. Zuzylam kilka opakowan bo wady nie sa bardzo straszne jednak poszukam czegos co lepiej zmatowi zwlaszcza latem. Na pewno wroce do niego w chlodniejsze miesiace

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duze

Chcesz pochwalić login18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W poszukiwaniu ideału...
  • Na dzień dzisiejszy zajmuje drugie miejsce na mojej prywatnej liście podkładów, głównie dlatego, że No. 1 jest w tej chwili nieosiągalny

PLUSY:
    + matuje - tego, nie można mu odmówić,
    + nie wysusza,
    + starcza na długo, przy czym NIE WYSYCHA,
    + nie najgorsza cena,
    + zapach nie odstrasza,
    + dozownik pozwala odmierzyć taką ilość, jakiej nam potrzeba,
    + paleta odcieni pozwala na dobranie go do niemal każdej karnacji.

MINUSY:
    - ani na jotę nie radzi sobie z miejscami przesuszoną skórą twarzy,
    - słabo kryje - ja wspomagam go korektorem punktowym, więc jakoś to wygląda, ale przecież nie o to chodzi, żeby kupować dziesięć preparatów, gdy powinien wystarczać jeden
    - po kilku godzinach(latem nawet prędzej) trzeba sięgnąć po lusterko i skontrolować, jak się trzyma, GENERALNIE sobie radzi, ale przezorny zawsze ubezpieczony...

Odjęłam 1 gwiazdkę za kiepskie tuszowanie niedoskonałości.
    Co do kłopotów z suchą skórą, to do tej pory nie natrafiłam na fluid, który radziłby sobie z tym problemem, więc pozostawiam mocne 4 gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla skóry mieszanej.
  • Oceniam odcień 203 - jasny.

Pulsy:
    - jeden z bardzo niewielu fluidów, który posiada odcień idealnie pasujący do mojej skóry
    - ślicznie pachnie
    - cena i dostępność
    - dość łatwo się nakłada, nie tworzy smug

Minusy:
    - podkreśla przesuszone partie skóry. Każda sucha skórka (nawet taka, którą bez makijażu ciężko dostrzec) jest doskonale widoczna
    - kryje bardzo słabo, nie radzi sobie nawet ze zwykłymi zaczerwieniami.
    - owszem, matuje, ale mniej więcej na jakieś 2 godziny, potem twarz zaczyna świecić się niemiłosiernie
    - szybko znika z twarzy

Może jeszcze kiedyś dam mu szansę (ze względu na odcień), ale poza tym jest dość słaby.

Mogę polecieć jedynie osobom z niewymagającą, normalną skórą, bez żadnych widocznych niedoskonałości.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Miałam odcień Naturalny nr 204.

PLUSY:
    - przystępna cena
    - bardzo duża wydajność
    - higieniczne opakowanie z pompką typu air less umożliwiającą wykorzystanie kosmetyku w pełni
    - dobrze się rozprowadza
    - ładnie wygładza
    - nie robi efektu maski
    - nie zapycha porów

MINUSY:
    - ciemnieje na skórze
    - podkreśla suche skórki
    - mała paleta odcieni
    - średnio matuje

Nie kupię ponownie ponieważ ciężko mi znaleźć idealny odcień pośród dostępnych.

Używam tego produktu od: listopada 2013

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cer ze skłonnością do przesuszania
  • Oceniam odcień Naturalny, który powinien być raczej nazwanym opalonym albo chociaż muśniętym słońcem Do naturalnych on z pewnością nie należy, jest dosyć ciemny i pomarańczowo-zółtawy, więc wpada raczej w ciepłe tony.
    Mam skórę mieszaną ze skłonnością do przesuszania, więc jednego dnia podkład wyglądał na mojej twarzy lepiej, drugiego gorzej. W każdym razie obietnice producenta są spełnione - jest to produkt typowo matujący (dla posiadaczek cer tłustych i normalnych) oraz posiada naprawdę fajne właściowości wygładzające - jeśli używamy bazy pod podkład to wybierając ten podkład nie musimy już jej nakładać - twarz jest idealnie wygładzona.
    Ja go nie polubiłam, gdyż moja cera ma skłonności do przesuszania się i lubił tworzyć tzw. maskę oraz dlatego, że podkład strasznie, naprawdę STRASZNIE BRUDZI UBRANIA! Czy to zaraz po nałożeniu czy pod koniec dnia (na plus, że jest długotrwały) kiedy tylko dotknęłam ubraniem twarzy podkład pozostawiał na niej zółto-pomarańczowe plamy, bleee...
    Jeszcze trochę mi go zostało i mam zamiar zużyć go na wiosnę/lato do przyciemniania innych podkładów.
    Mnie nie zachwycił, na pewno nie kupię ponownie, tym bardziej, że cena nie jest wcale taka niska ok. 27-28 zł w Rossmanie w cenie regularnej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Produkt używany przeze mnie od lat, również w starszej wersji. Próbowałam wielu innych, ale zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem.
    Świetnie się rozprowadza, nie podkreśla suchych skórek, jest wytrzymały, nie zapycha, nie występują po nim niespodzianki (a mam cerę alergiczną).
    Jedyny minus to zbyt ciemne odcienie. Gdyby ten najjaśniejszy był ciut jaśniejszy, byłby ideałem. Za to odejmuję gwiazdkę, ale pomijając ten ubytek - POLECAM. Szczeólnie, że jakość jest sto razy większa od ceny

Ilość zużytych opakowań: około 20?

Chcesz pochwalić yourpoetry za czytelną i pomocną recenzję?
  • awaryjny podkład
  • Z tego podkładu korzystam ostatnio często szczególnie gdy wszystkie nowości które kupuje mnie zawodzą.
    Dla mnie to dobry podkład ale nie idealne.

Plusy:
    - opakowanie higieniczne z pompką
    - nie zapycha
    - cera wygląda ładnie bez efektu maski
    - kolor 204 naturalny jest dla mnie idealny późną jesienią i zimą
    - przystępna cena
    - mam cerę mieszaną, podkład nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza, nie podrażnia

Minusy
    - krycie jest słabe, nie narzekam bo mnie to szczególnie nie przeszkadza ale ktoś komu zależy na większym kryciu nie będzie zadowolony
    - mat utrzymuje się jakieś 4 godziny aczkolwiek potem cera w moim przypadku nie błyszczy się jakoś specjalnie mocno, ja wspomagam się bibułkami do odświeżenia cery
    - wybór kolorów nie jest oszałamiający

Szczerze powiem, że to naprawdę niezły podkład i mamy tu świetne przełożenie jakości do ceny. Nie tak dawno zakupiłam podkład w perfumerii polecany przez panią do mojej cery za 130 zł i były to pieniążki wyrzucone w błoto i znów wróciłam do Lirene,

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla cery mieszanej za słabe właściwości matujące
  • Zalety:

- nie wysusza, nawilża
    - łagdodny, właściwy dla mojej wrażliwej skóry
    - w dobrej cenie
    - konsystencja w porządku, niezagęsty

Wady

- matuje , ale na bardzo krótko. W miejscach narażonych na wydzielanie sebum skóra szybko się błyszczy.
    - używam odcienia beżowego, 207 , stapia się idealnie z moją skórą. Niestety działanie to jest podobne do kremu BB- cera wygląda lepiej, koloryt jest wyrównany, twarz "wypoczęta". Niestety podkład ma słabe krycie, nie maskuje wszystkich niedoskonałości skóry, za lekki...

Używam tego produktu od: używałam ok miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Najlepszy jaki miałam, używam go już któryś rok z rzędu i nie zamienię na żaden inny. Moja skóra jest po nim gładka i pachnąca. Skutecznie wyrównuje koloryt skóry nie roluje się i nie spływa po całym dniu. Do tego jego konsystencja jest wyważona nie jest w formie płynu jak u niektórych kosmetyków tego typu ale nie jest to tez krem. Idealnie kryje zaczerwienienia i nie zapycha porów.

Używam tego produktu od: około 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 6 standardowych opakowań

Chcesz pochwalić Agnes 55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedno "ale"...
  • Byłby idealny:
    +cudowny mat
    +fajne krycie
    +lekki zapach
    +nie ma efektu maski
    iii...
    +myślałam że w końcu znalazłam swój idealny kolor. Po aplikacji fajnie wtapiał się w skórę ale
    -CIE.MNIE.JE
    Załamałam się, gdy to zauważyłam...Robi się taki tandetnie pomarańczowy, jakby z solarium... okropnie to wygląda, a bardzo to widać, dlatego dałam tylko 2 gwiazki :<

Używam tego produktu od: lutego
    Ilość zużytych opakowań: 95%?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić berfirsh za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Bardzo dawno temu miałam ten fluid i abrdzo byłam z niego zadowolona. Kupiłam go jakieś 3 miesiące temu powtórnie, ale tym razem jakoś nie mogę się do niego przekonać... Mój kolor to 204 naturalny no i jest ok. Nie ciemniej na twarzy. Dobrze stapia się ze skórą. Fajnie się rozprowadza bo nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Nie tworzy maski. Daje naturalne krycie i fajny mat, jednak wysusza i podkreśla suche skórki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mmika25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale...
  • Podkład kupiłam z powodu dobrych recenzji na Wizażu oraz dlatego, że również moje koleżanki go polecały. Chciałam również znaleźć zamiennik dla mojego ulubionego podkładu z Maybelline Kupiłam go na promocji w Naturze za ok. 20 zł. Co do szczegółów:

+ łatwo dostępny w każdej drogerii
    + opakowanie z pompką
    + ładne kolory
    + nie wysusza, nie zapycha
    + piękny zapach
    + dość długo się utrzymuję, ale szału nie ma
    + NAPRAWDĘ MATUJE!!!

- dla mnie trochę źle się go rozprowadza, tak jakbym nakładała krem
    - do idealnego krycia muszę nakładać 2 warstwy podkładu, przez co zwiększa się jego zużycie
    - regularna cena wynosi ok. 30 zł, choć często zdarzają się różne promocje na ten produkt

Odjęłam pół gwiazdki za te 3 minusy, ale i tam mimo wszystko uważam, że jest to produkt godny polecenia i na pewno jeszcze do niego wrócę

Chcesz pochwalić Casidi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem czy się do niego przekonam...
  • Kupiłam ten fluid bo akurat mojego ulubieńca nie było. Na początku miłe zaskoczenie, ładny zapach, ale później te smugi, słabe krycie. Posiadam odcień naturalny.

Plusy:
    - zapach
    - wygładza
    - pompka
    - nawilża

Minusy:
    - zostawia smugi przy wysuszonej skórze
    - mat, ale bardzo delikatny, po jakichś 5h już się świece, ale nie aż tak... mi to nie przeszkadza
    - utrzymuje się pół dnia
    - nie widać ile fluidu zostało
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yhymmxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Do zakupu tego produktu podchodziłam 2 razy. Za pierwszym razem wydawało mi się, ze kolo 203 jest za ciemny i kupiłam inny podkład.
    Niestety strasznie mi się nie sprawdził i gdy byłam w rossmannie i zobaczyłam, że City Matt jest w promocji za 14,99 postanowiłam jednak dać mu szansę. I bardzo dobrze. Mimo moich obaw kolor jest dobry i dopasowuje się do mojego bladego lica. Ładnie się rozprowadza gąbką, nie smuży, idealnie matuje. Krycie ma średnie, ale mi w zupełności wystarcza, chociaż mam cerę z drobnymi niedoskonałościami. Jak pojawia się coś większego używam korektora.
    PLUSY
    + bardzo łatwo dostępny chyba w każdej drogerii
    + nie jest strasznie drogi, regularna cena w rossmannie to niecałe 23 zł
    + nareszcie kolor jasny jest naprawdę jasny
    + naprawdę matuje twarz
    + wygodna pompka do dozowania
    + ładnie się nakłada
    + całkiem przyzwoite krycie
    + nie wysusza
    + nie zapycha
    MINUSY
    - nie widać zużycia produktu, przez co możemy być niemile zaskoczone podczas robienia makijażu
    - trochę kiczowate, plastikowe opakowanie
    +/- po ok. 4 godzinach zaczynam się świecić
    Ogólnie bardzo polecam, ja jestem jak najbardziej zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić Blacky98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do cery normalnej.
  • + bardzo dobre wyrównanie kolorytu skóry
    + uczucie gładkości
    + konsystencja
    + opakowanie
    + dość dobra trwałość

- nie radzi sobie z zakryciem niedoskonałości
    - przy cerze tłustej mat utrzymuje się przez 2-3 godziny

Polecam do cery normalnej i mieszanej.
    Do tłustej lub problemowej odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lawOFsilence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Cudownie stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski, nie spływa. Doskonale matuje skórę.
    Niska cena, w stosunku do jakości.

Czasem szukam czegos nowego, jednak zawsze do niego powracam.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić marieee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Najlepszy podkład jaki miałam. Kolor pięknie stapia się ze skórą, nie ma efektu maski, dobrze kryje niedoskonałości, nieźle się trzyma przez cały dzień.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

Chcesz pochwalić natali30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideałów nie ma..
  • Kupiłam już kilka opakowań tego podkładu.
    Preferuję kolor 203 ( jasny).

+ kryje bardzo dobrze
    + łatwo się nakłada
    + nie jest ciężki
    + nie ma drażniącego zapachu
    +cena

- niestety ostatnio zaczął podkreślać mi skórki i osadzać się na włoskach co nie wygląda zbyt naturalnie

Chcesz pochwalić Pauletta_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • do ideału trochę mu brakuje
  • Używałam z tej starej wersji wcześniej odkąd pojawiła się nowa używam jej zostało mi jeszcze z pół pojemniczka jak go skończę mam zamiar kupić inny .. nowa wersja pojemnika lepsza od tej wcześniejszej ponieważ w tamtym pojemniku jak mi się kończył fluid pojemnik jeszcze przecinałam i w rogach znajdowało się jeszcze troszkę fluidu a że nowy pojemnik jest okrągły więc w ściankach nic nie zostaje więc za to plus za zapach też strasznie ładnie pachnie fluid jest bardzo wydajny jeden pojemniczek starczał mi na bardzo długo. Po umalowaniu się nim twarz jest gładziutka i matowa jednak nie na długo w moim przypadku nie jest on za trwały więc postanowiłam zmienić go na inny po zakończeniu pojemniczka którego posiadam obecnie .. i chyba to jest jedyny minus tego fluidu trwałość kto wie może jeszcze do niego wrócę..

Używam tego produktu od: 3 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AgenTkA_aaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Kupiłam go, kiedy potrzebowałam czegoś cięższego na zimę niż BB, których używam przez resztę roku. Mocno się rozczarowałam.

+ opakowanie - higieniczne, nie wyciska za dużo produktu na raz
    + kolor ładnie stapia się z cerą, nie da sobie zrobić nim krzywdy, nie ma efektu maski
    + ładny satynowy mat, nie jest płaski

na minus
    - mat utrzymuje się krótko! Po 2-3 godzinach muszę odcisnąć chusteczkę i przypudrować skórę
    - ściera się po kilku godzinach, nie wytrzyma na twarzy przez cały dzień
    - slabiutkie krycie, krem BB potrafi lepiej przykryć niespodzianki czy zaczerwienienia

Nie wrócę już do niego więcej.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupuję go w promocjach -40% - według mnie wtedy stosunek cena-jakość jest ok. Podkład jest lekki, matuje i kryje średnio, nie mam problemu z dobraniem koloru. Opakowanie z pompką jest wygodne, chociaż nie mam pojęcia ile go zostało. Nienachalny zapach, przyjemna konsystencja. Fajny, ale szału nie robi, przy mojej tłustej cerze świecę się dość szybko.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Northpole za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Od dawna szukam idealnego podkładu dla siebie i coś mi to nie idzie... w każdym coś mi nie pasuje i zawsze wracam do tego Bez względu na porę roku.

+ odcień ,,Jasny" idealnie wtapia się w skórę mimo, że nie jestem jakimś wielkim bladziochem
    + doskonale matuje na długi czas
    + wygodne opakowanie
    + cena adekwatna do jakości
    + wydajny
    + dostępność
    + krycie wystarczające przy cerze z zaczerwienieniami i małymi niespodziankami

+/- mógłby troszkę dłużej utrzymywać się na twarzyUżywam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Malooolatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry, może być..
  • Podkład kupiłam spontanicznie. Nie jest zły , ale też nie jest idealny, taki przeciętniak. Posiadam odcień beżowy (207). Daje ładne wykończenie, nie zapycha , krycie też w miarę dobre, gorzej z trwałością u mnie po 4-5 h wymaga poprawki bo zaczyna nie ładnie wyglądać.. Myślę, że co jakiś czas będę do niego wracać, bo ciężko jest mi znaleźć coś trwałego co nie zapycha i ma ładny odcień.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paati_ za czytelną i pomocną recenzję?