Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• Idealny dla mnie
  • Podkład stosuję wiernie od kilku lat. Nie potrzebuję dużego krycia, ale matu owszem. Nie jest to jednak suchy mat, tak jak napisane na opakowaniu wygładza. Daje naturalny efekt, skóra nie świeci się.
    Po paru godzinach trzeba przypudrować, bo nie jest aż tak trwały, aby utrzymać się cały dzień, jednak dzięki temu nie tworzy na twarzy efektu maski. Plus za jasne odcienie.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 20

Chcesz pochwalić egocentryczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Stosuję ten fluid już od dłuższego czasu, według mnie jest bardzo dobrym produktem. Po zastosowaniu tego produktu moja skóra jest matowa, bez efektu maski. Bardzo dobrze się rozprowadza.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 19Ewka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • Po kilku kolorystycznych wpadkach był to pierwszy fluid, który idealnie dopasował się do odcienia mojej skóry.

+ przyjemny zapach
    + zadowalająca konsystencja, choć 1 opakowanie mi się zważyło
    + dość dobrze kryje niezbyt duże niedoskonałości
    + stosunkowo szybko się wchłania

- bardzo uwidacznia suche skórki na twarzy
    - brudzi ubrania nawet kilka godzin po nałożeniu
    - nie gromadzi się w rowkach pod oczami (o ile nie nałoży się go zbyt dużo)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kszyma za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejny udany fluid od LIRENE
  • Oceniam kolor 207. Zacznę od tego, że moja cera bardzo się 'lubi' z fluidami marki Lirene, szczególnie odpowiada mi ten 'system' mikrogąbeczek -> hihi wyobrażam sobie jak każda taka mikrogąbeczka wchłania nadmiar sebum i dzielnie stoi na straży dobrego wyglądu skóry mojej twarzy Kilka lat temu miałam przygodę z odcieniem tiramisu, wtedy nie polubiłam tego podkładu, lecz to przez fakt, iż odcień był nieodpowiedni, jednak teraz - używając odcienia 207 jestem wprost zachwycona ! Fluid świetnie matuje cerę, wygładza ją - makijaż wygląda naprawdę dobrze! Kilka razy nawet zostałam pochwalona za staranny make up z użyciem City Matt-a Fluid świetnie się sprawdza, jest teraz moim ulubieńcem makijażowym. Produkt ładnie pachnie, co dodatkowo mnie do niego przekonuje. Jedyny mini-zarzut, jaki mam do tego produktu to trwałość - mogłoby być lepiej, ale i tak uważam, że jest to jeden z lepszych podkładów w przystępnej cenie. POLECAM - warto !

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani i dobry!
  • jeden z pierwszych podkładów których używałam i choć wciąż szukam "tego jedynego" to mogę z czystym sumieniem polecić Citty Matt

dodam, że mam cerę mieszaną i używałam odcienia "beżowy" (nie pamiętam numeru )

plusy:
    -fajna konsystencja
    -opakowanie z pompką
    -w miarę dobrze kryje
    -dobrze matuje
    -łatwo się rozprowadza
    -cena
    -nie podkreśla rozszerzonych porów
    -nie oksyduje

minusy:
    -średnio się utrzymuje, poprawki w ciągu dnia muszą być
    -nie lubię go używać zimą bo podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić njk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • +niedrogi
    \n+matuje (nie wiem jak zachowa się na cerze tłustej, ja mam raczej suchą)
    \n+wyrównuje koloryt skóry
    \n+nie wysusza
    \n+nie zatyka porów
    \n+ładnie pachnie
    \n+ma lekką konsystencję
    \n+ma praktyczne opakowanie z pompką, można produkt wykorzystać do końca
    \n+jest delikatny
    \n+łatwo dostępny
    \n
    \n- lekkie krycie - chociaż nie wiem czy to jest minus, ten fluid ma zmatowić twarz…Lirene ma również fluidy kryjące, które spełniają swoją rolę
    \n- nie utrzymuje się długo na twarzy

Chcesz pochwalić Sunny92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry nr 103
  • Kupiłam go ponieważ wylicytowalam go na allegro za 16 zł z przesyłką.
    Jego zalety:
    - wyrównuje koloryt
    - nie ciemneje na twarzy
    - matuje ok 2-3 h a pod koniec dnia twarz nawet nie świeci się jak latarnia.
    - cena adekwatna do jakosci

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić SwietaKsiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt wart polecenia.
  • Podkład spełnia swoje zadanie bardzo dobrze, moja cera nie jest po nim świecąca, klejąca, ładnie kryje niedoskonałości i wtapia się w odcień skóry, odpowiednio dobrany nie tworzy efektu maski. Ładny zapach. Podkład utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień. Cena bardzo dobra.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić colla17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • plusy
    -matuje (jak producent zapewniał)
    -wygłada (również)
    -wyrównuje koloryt skóry
    -ladnie pachnie
    -fajne opakowanie
    minusy
    - sciera sie
    -krótko sie trzyma

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Smajl4me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się więcej.
  • Mimo iż jestem nastolatką i dopiero zaczynam prawdziwą przygodę z makijażem, dobrze wiem czego oczekuję od danego kosmetyku. Szukałam fluidu dobrze matującego na moją problematyczną i przetłuszczającą się cerę, a ten poleciła mi ciocia. Gdy była promocja 1+1 w Rossmanie zakupiłam City Matt w odcieniu 203 (jasny). Na początku fluid był minimalnie za jasny (mieszałam go z podkładem, który był znowu za ciemny) i było ok. Byłam pod wrażeniem wygładzenia skóry i zmatowienia. Ogólnie byłam zadowolona. Jednak po krótkim czasie podkład ściemniał, zaczął oksydować od razu po nałożeniu na twarz i stał się również bardzo różowy. Pod względem trwałości był dobry na około 5 godzin, później ważył się na skórze i bardzo łatwo ścierał. Po szkole często wracałam do domu ze startym w niektórych miejscach podkładem. Ogólnie krycie miał średnie, nie zakrywał większych niedoskonałości. Zapach był w porządku, buteleczka również nie uległa zniszczeniu (szkoda, że nie widać zawartości). Fluid mnie nie zapchał. Cena nie jest wygórowana, a produkt jest łatwo dostępny. Podsumowując, myślę, że podkład może być dobry dla osób z różowymi tonami, które nie mają dużych niedoskonałości i przetłuszczającej się skóry.

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić milah za czytelną i pomocną recenzję?