Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• Gdyby nie ta trwałość...
  • Bardzo lubię ten fluid od kiedy jest w nowej wersji. W starej się ważył i bardzo ciemniał. Trochę się zmieniło na korzyść ale nadal nie wszystko jest super.

Ładnie stapia się z cerą
    Ma średnie krycie ale jeśli nałożymy 2 warstwy to daje radę
    ładnie pachnie
    ma wygodną pompkę
    matuje na jakieś 4 godziny
    jest tani
    Delikatnie ciemnieje
    Ściera się dość szybko
    dość szybko zastyga więc trzeba być z nim ostrożnym

Używam tego produktu od: pół roku w nowej wersji
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ClaudiaMarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś był lepszy
  • Stara wersja była jednym z moich pierwszych podkładów i byłam z niej zadowolona,z tej trochę mniej.

OPAKOWANIE:
    Plastikowa buteleczka,z wygodną pompką,która się nie zacina.Napisy się nie ścierają.

KONSYSTENCJA I ZAPACH:
    Konsystencja lekkka,kremowa,pachnie jak klasyczny krem Nivea.

DZIAŁANIE I WRAŻENIA:
    Produkt trzeba szybko nakładać na twarz,bo dosyć szybko zastyga i można narobić sobie lekkich smug.Z tego co pamiętam stara wersja taka nie była,ale ręki sobie uciąć nie dam,bo używałam jej dawno.
    Podkład daje na buzi satynowy efekt.Kryje dosyć średnio.Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery.
    Daje uczucie nawilżenia,jednak lubi podkreslac suche skórki.Nie zapycha,ani nic.
    Ja mam cerę mieszaną-niby sucha,ale po kilku godzinach przetłuszcza się w strefie T.Mimo pudru po 2,w porywach 3 godzinach strefa T bardzo sie świeci a puder zaczyna sie ważyć na tym podkładzie,gdzie na innych tego nie robi.

Ogółem zły nie jest,ale dla osób bardziej wymagających,które mają jakieś obycie z podkładami moze się nie sprawdzć.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Plusy:
    + praktyczny aplikator
    + łatwo się rozprowadza na skórze
    + nie uczulił mnie !!!!!
    Minusy:
    - efekt zmatowienia na 3 - 4 godziny
    - podkreśla skórki
    - podkreśla rozszerzone pory
    - mała ilość odcieni

Chcesz pochwalić takajedna_ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem dobry
  • Fluid kupiłam kiedyś na promocji w rossmanie i ostatnio skusilam się ponownie na promocje.
    +cena (warto kupić na promocji)
    +opakowanie
    +wydajność
    +-krycie średnie
    -nie łatwo dopasować odcien
    Według mnie ten fluid był lepszy a ostatnio się popsuł trochę...
    Ogólnie uzywam tego podkładu na codzien, na wyjście polecam cos lepszego...

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić sylwiaaa1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best (prawie)
  • Jedyną wadą tego podkładu jest jego trwałość, która nie przekracza 5h, przy czym strefa T zaczyna się świecić po 2h.

Poza tym dostrzegam same plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - przyjemnie pachnie
    - wydajny
    - praktyczne i wygodne opakowanie
    - faktycznie wygładza
    - nie robi efektu maski, jest niemal niezauważalny na twarzy
    - nie podkreśla suchych skórek (aktualnie mam przesuszoną skórę i chociaż przy dokładnych oględzinach widać łuszczący się naskórek, to dzięki temu podkładowi nie rzuca się on w oczy)
    - jak na podkład o przeznaczeniu matującym dobrze kryje, zwłaszcza zaskórniki i rozszerzone pory
    - sprawdza się zarówno na oczyszczoną skórę, jak i na krem nawilżający

P.S. Wg producenta produkt jest zdatny do użytku tylko 6 m-cy po otwarciu i jest to szczera prawda - mija właśnie 6. miesiąc, odkąd otworzyłam podkład i trzyma się na twarzy zaledwie kilka godzin; po ok. 5h waży się na twarzy.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Chcesz pochwalić Seirina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie dla mnie
  • Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami, a także niską ceną. Niestety u mnie nie do końca sie sprawdził, oddałam go przyjaciółce i w tym momencie jest to jej ulubiony podkład. Jednak wystawiam tu moja opinię
    + cena
    +opakowanie
    + dostępność
    +/- mat, nie do końca ten "mat" spełnił moje oczekiwania, wiedziałam że nie bedę miała matowej cery cały dzień jednak oczekiwałam nieco więcęj od podkładu, którego producent właśnie taki efekt obiecuje
    +/- krycie, podkład jest gęsty więc całkiem fajnie kryje, jednak z większymi problemami juz sobie nie radzi
    - strasznie, ale to strasznie podkreśla mi suche skórki, jest to chyba jedyny podkład który tak u mnie reaguje nie mam problemu z suchymi skórkami, no chyba ze użyje właśnie tego podkładu

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandra1707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super dla cery mieszanej bez większych problemów
  • Mój hit od kilku lat. Po eksperymentach z innymi markami wracam do niego.

+ ładny zapach
    + lekki
    + wystarczające krycie
    + matuje na kilka godzin (wymaga poprawek, ale to normalne)
    + wygodne higieniczne opakowanie
    + dobra cena w stosunku do jakości

- nie ma zbyt dużej palety kolorów (dla mnie jest ok, ale wiem, że na to narzekają dziewczyny)
    - przy dłuższym stosowaniu trochę wysusza, dobrze używać go na zmianę z czymś innym

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań, w trakcie 6

Chcesz pochwalić Myako za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko w świetnej cenie
  • Pierwszy raz tego podkładu użyłam gdy zaczęłam mieć problemy ze swoją cerą- trądzik i te sprawy. Nie powinnam tego ukrywać, tylko dać "oddychać" skórze, ale strasznie źle się czułam z widocznymi problemami. Była przecena, 15zł kosztował ten podkład. Stwierdziłam, a co mi tam, no i go kupiłam. Byłam w szoku, że za taką cenę można kupić tak dobry podkład. Wydajny, świetnie matuje, na długo, skóra oddycha, no po prostu sama rewelacja. Jedyną wadą jest to gdy nawet ukryją się pod nim wypryski po pewnym czasie skóra zaczyna się świecić, ale to nie problem bo dalej krostki są przytłumione, a nie czerwone jak lawa.

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić rockowa96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy w tej cenie
  • Cena świetna jak na wydajność, opakowanie super skonstruowane(choć fluidu w nim połowa i mogłoby być połowę mniejsze-podręczniejsze), fluid wyciska się do samego końca, jak dla mnie kryje i matuje dobrze przy czym nie ma efektu maski, dostosowuje się do odcienia skóry, cera jest gładka, ładna, miła, odcienie bardzo ładne naturalne, bez odcienia żółci-pomarańczy, jest w nim wszystko czego potrzebuję i nie jest drogi.
    A i co jeszcze ważne, nie widać ile jeszcze go zostało, ale można od dołu zdjąć plastik i zobaczyć "we wnętrzu"

Chcesz pochwalić malwina2a88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Moim zdaniem jest to jeden z lepszych fluidów. Nie mam problemów z cerą, fluidu używam bardziej do ujednolicenia koloru skóry twarzy, i zmatowienia i do tego nadaje się świetnie. Jednak kiedy pojawi się jakaś niedoskonałość, też potrafi sobie z nią poradzić.

Fluid nie tworzy efektu maski nawet nałożony w dużej ilości (co dla mnie jest dosc istotne), wygląda naturalnie, nie ma ani troche pomarańczowego odcienia, utrzymuje się na skórze dość długo. Łatwo i równomiernie się rozprowadza, i nie tworzy smug. Przy pierwszym użyciu urzekł mnie jego super lekko brzoskwiniowy zapach (niestety przy długim używaniu przestaje się go czuć)

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 15

Chcesz pochwalić olkaa_w za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij