Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)
Produkt dostępny w 8 sklepach. Cena już od 14,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• W porządku dla niewymagających
  • +fajna konsystencja
    +dobrze się nakłada
    +długo się trzyma
    +ma ładny 'babciny' zapach
    +fajnie rozciera się na twarzy - nie ma efektu maski

-gama to tragedia
    -nie widzę efektu matu
    -lubi podkreślać suche skórki
    -ma słabe krycie

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Chyba 3

Chcesz pochwalić dragonfly46 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

• Bardzo fajny
  • Produkt kupiłam na promocji za niecałe 20 zł z czystej ciekawości . I szczerze powiem , że jestem bardzo mile zaskoczona !

Plusy :
    + wydajny
    + wygodna aplikacja
    + przystępna cena
    + ładny zapach
    + dostępny w kilku odcieniach
    + wygładza skórę
    + nie powoduje efektu maski

Minusów nie znajduję aczkolwiek nie ma tak dobrego krycia jak mój poprzedni fluid ale nie przeszkadza mi to .

Ilość zużytych opakowań: 1 niecały

Chcesz pochwalić chrupka71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany, używany kilka lat
  • Używałam tego produktu całe liceum i kilka lat na studiach. Wtedy miałam cerę, która i tak się świeciła więc nie przeszkadzały mi 2 poprawki pudrem w trakcie dnia. Teraz używam bardziej trwałych fluidów i nie poprawiam makijażu, dlatego ten zszedł na dalszy plan. Jednak jest cudowny!

- Ślicznie pachnie, mi kojarzy się z kremem nivea
    - Pompka dozuje odpowiednią ilość
    - Nie zostawia na twarzy smug, łatwo się rozprowadza
    - Ma bardzo naturalne kolory, nie są ani zbyt żółte ani zbyt różowe, nie są też w kolorze brudnej dziwnej ziemi jak wiele fluidów np. astor. Używałam zamiennie różnych odcieni, i skóra wyglądała naturalnie i świeżo, krycie było bardzo dobre, ale nie totalne i sztuczne
    - Konsystencją przypomina mus lub nawilżający krem. Nie jest gęsty, klejący ani lejący, a nakładanie jego to sama przyjemność.

Jeśli jesteście zadowolone z tego produktu, ale nie jest wystarczająco trwały polecam L\'oreal infallible 24h matte. W internecie jest droższy od lirene niecałe 10 zł, natomiast jest prawie IDENTYCZNY w swoich właściwościach, konsystencji, zapachu ale w przeciwieństwie do Lirene trzyma się calutki dzień i troszkę bardziej kryje przy mniejszej ilości kosmetyku.

Daje 4 gwiazdki z sentymentu i za super efekt po nałożeniu (niestety wymagający przypudrowania aby odzyskał krycie po ok. 5h)

Chcesz pochwalić Pawianek27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Niesamowicie lekki, nie wysuszający, nie zapycha, pięknie wygląda na skórze,mój odcień-naturalny, mam skórę mieszaną, matuje, po kilku godzinach moja skóra musi być ponownie zmatowiona ale i tak go uwielbiam! za kazdym razem gdy kupie inny podklad na wyprobowanie, wracam do Lirene. Krycie srednie, mogloby byc lepsze, ale nie jest źle, nie robi efektu maski.

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: około 3 całe

Chcesz pochwalić magdalenkax96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Mam odcień naturalny 204.Bardzo lubię ten podkład choć ideałem nie jest. Kolor był dla mnie dobry minionej wiosny,teraz jest odrobinę za ciemny.Ładne opakowanie,wygodne bo z pompką.Cena przystępna.Skóra wygląda ładnie,naturalnie.Krycie średnie.Mat taki sobie.Trwałość też średnia.Ale przez to jak prezentuje się na twarzy nie potrafię dać mu mniej niż cztery gwiazdki Aha.Teraz na dłuższe wyjścia gdy mam dość jasną cerę mieszam go z colorstay'em w odcieniu buff i bardzo mi odpowiada taki mixik.Ale uprzedzam to nadal dość ciężkawe połączenie więc dla dziewczyn lubiących mieć coś niewidocznego na twarzy nie polecam.Za to sam Citty Matt-polecam.

Ilość zużytych opakowań: końcóweczka jednego

Chcesz pochwalić marusia83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki i matujący
  • Niestety ten podkład nie przypadl mi do gustu poniewaz oczekuje od podkładu długotrwałego krycia. Jednak moge powiedzieć, że zachwycił mnie lekkim i naturalnym efektem.

Zalety:
    +lekka konsystencja
    +aksamitne, matowe wykończenie
    +cena
    +bez efektu maski (naturalny wygląd)

Wady:
    -nie utrzymuje się długo na twarzy
    -lekkie krycie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Andytka za czytelną i pomocną recenzję?
  • numer 1 !
  • Kupiłam ten fluid pierwszy raz (jeszcze w starej wersji) zupełnie przypadkiem i spełnił wszystkie swoje zadania. Czasem skusiła mnie chęć przetestowania innego, ale doprowadzało mnie to zawsze do rozczarowania i zawsze wracałam do tego podkładu. Jest idealny na codzień Wygładza cerę, zakrywa drobne niedoskonałości, a jednocześnie tworzy bardzo naturalny efekt. Używam koloru naturalnego i idealnie wpasowuje się w moją skórę. Próbowałam wielu droższych produktów w tej kategorii i nigdy nie byłam zadowolona tak jak z tego.. do lirene zawsze wracam z ulgą

Używam tego produktu od: co najmniej 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno starcza mi mniej więcej na 3 miesiące, przy codziennym stosowaniu

Chcesz pochwalić xLadyM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Mam skórę jasną, zawsze ciężko mi dobrać idealny odcień podkładu, nie jest to typowe "mleko", ale jest jasna. City Matt jest dla mnie idealny, a trafiłam na niego w rossmanie za 18 zł na przecenie i poleciła mi go sprzedawczyni i to był strzał w dziesiątkę ! wcześniej miałam ten z Ingrid i niby porcelanowy, ale ja bym mu raczej dała o ton ciemniej. Ten jest idealny i do niego używam rimmel stay matte i jest cód,miód i malina

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić xwestcoastx za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • Wielokrotnie starałam sie spróbować czegoś innego Zawsze jednak wracałam do tego cudeńka i polecam go wszystkim!!!!

Zalety:
    -cena
    -wydajność
    -zapach
    -matt
    -krycie

Wady-
    -jak dla mnie trudno jest wyczuć moment w którym się kończy, więc czasem chcąc się pomalować nie miałam już czym opakowanie trudne do przecięcia, zresztą i tak tam prawie nic nie zostaje. Polecam mieć w zanadrzu jakiś zamiennik, troszke starego fluidy czy kremu z kolorytem żeby użyć na czarną godzinę ;p

Ilość zużytych opakowań: mniej więcej jedno opakowanie wystarcza na 2-3 msc

Chcesz pochwalić kinimini224 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez matu
  • Z tym podkładem ( a raczej lekkim kremem ) jest tak ,że chce się do niego wracać za sprawą głównie zapachu , ma coś w sobie i mimo tego ,że nie spełnia swoich właściwości w stu procentach to sięgam po niego w drogerii -bardzo rzadko ale jednak.Idealne określenie na ten podkład to 'podkład po domu' gdzie nie trzeba zbytnio dużego matu, krycia itp. Nie skreślałabym go tak do końca.
    +cena

-nie matuje
    +nie kryje

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agonyofflowers za czytelną i pomocną recenzję?