Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• fajny
  • Posiadam odcien naturalny. Ten podkład jest dużo lepszy niż Nature Matte Lirene. Może nie matuje tak jak bym chciała, ale efekt jest w miarę zadowalający. Fluid ma fajny zapach i faktycznie wygładza, tak jak obiecuje producent. Wytrzymuje kilka godzin na twarzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Przeteswowałam kilka podkładów takich do 15zł. Ten jest za ponad 20zł i jest moim ulubionym jaki kiedykolwiek miałam. Testowałam także kilka tanich kremów bb, ale
    sie nie sprawdziły. Ten podkład nie jest idealny i przypuszczam, że aby dobrać idealny podkład dla mojej cery, musiałabym kupić któryś z tych drogich. Ten jednak jest w miarę tani i jak na taką cenę - dobry.
    Mam odcień najjaśniejszy i choć nie jest taki jaki jest pokazany na zdjęciu dostępnych kolorów, to jednak mi pasuje. Ogólnie jestem zadowolona
    Plusy:
    - ładny kolor
    - ładny zapach
    - świetnie sie rozprowadza - łatwo i szybko
    - ma super konsystencje, bo taką kremową (czyli nie jest rzadki czego nie lubię) i jakby to nazwać - pudrową
    - nie czuć, że ma się go na twarzy
    - opakowanie z pompką jest ekstra tylko szkoda, że nie widać ile jeszcze zostało tego podkładu
    - nie zatyka
    - łatwo dostępny
    Minusy:
    - niestety po niedługim czasie już zaczynam się trochę błyszczeć i dlatego wymagane są poprawki makijażu, jednak ze wszystkich podkładów jakie stosowałam, przy tym świece się najmniej
    - niedokładnie kryje niedoskonałości
    - trochę uwidacznia suche skórki na moim nosie
    - mogliby dać ciut mniejszą cenę, ale to pewnie taka cena też przez dobre opakowanie
    - tak sobie z wydajnością
    Mimo tych minusów polecam ten produkt osobom z cerą tłustą/mieszaną i stanowczo odradzam tym z cerą suchą. Będę dalej szukać czegoś lepszego, ale jak narazie jestem przy tym produkcie. Narazie mój ulubiony

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: jakoś z 10 lub więcej

Chcesz pochwalić joas76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Jeden z moich pierwszych.

Plusy:
    -cena,
    -wydajność,
    -wygodne opakowanie,
    -dostępność,
    -nie zapycha.

Minusy:
    -mały wybór odcieni,
    -ciemnieje,
    -średnio kryje,
    -drażniący zapach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cambio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na równi z Nature Matte, a droższy
  • Moja cera- mieszana, tłusta w strefie T, sucha na polikach, z tendencją do wyprysków, zaskórników, wielkich gul i zaczerwień, a na dodatek wrażliwa i delikatna.
    Podkład ma plusy i minusy. Od biedy może być

PLUSY:
    - odcienie
    - dostępność
    - cena- na promocji niezła
    - wydajność
    - konsystencja
    - nie uczulu, nie podrażnia, nie zapycha, ani nie wysusza
    - nie roluje się, nie robi plam aczkolwiek trzeba go dokładnie rozporowadzić, gdyż może tworzyć smugi
    - trwałość- pomimo pewnej wady, którą opisze zaraz opiszę poniżej, podkład zostaje na swoim miejscu. Wiadomo, że po całym dniu nie wygląda jak na początku, drobne poprawki być muszę, ale podkład nie znika z twarzy, na strefie T też trzyma się znośnie

+/- :
    - krycie- krycie jest w kierunku średniego. Na większe zmiany,blizny i przebarwienia trzeba nalożyć koljeną warstwę, a i bez korektora też się tam nie obejdzie

MINUSY:
    - matt- podobnie jak Nature Matte- kto go nazwał matującym?!!!! U mnie się pod tym względem nie sprawdził, a szkoda, gdyż potrzebuję matu. Strefa T już po 30minutach potrafi się świecić (dodam, że zawsze wykańczam makijaż pudrem transparentnym matującym ), reszta buzi po kilku godzinach też jest błyszcząca i klejąca
    - ścieranie- nie jest odporny na ścieranie
    - brak filtra
    - ciemnieje- mam wrażenie, że podkład ciut, ciut ciemnieje na twarzy

Dla mniej wymagających- jak najbardziej. Dla osób, które nie mają problemu z tłustą cera- owszem, ale nie dla mnie, choć przy braku gotówki w braku laku po niego sięgam.

Ilość zużytych opakowań: 2opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Zawsze byłam zadowolona z podkładów Lirene i teraz też się nie zawiodłam.
    Podkład dobrze kryje, matuje, świetnie pachnie, nie ciemnieje, odcień jasny idealny dla mojej cery, nie tworzy maski. Cena też przyzwoita.

Jedynym minusem to opakowanie jak dla mnie, ale z chęcią go kupie kolejny raz.

Chcesz pochwalić doma1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Podkład jest w porządku jeśli chodzi o krycie mam cerę z problemami wiec ciężko dobrać do niej podkład idealny ale ten spisuje się w porządku. Niestety... Odejmuje półtora gwiazdki za trwałość z pudrem utrzymuje się około 3-4 godziny, bez pudru może godzinę..

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić matuskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupuje go od dawna. Jest cudowny. Nie matuje moze za bardzo ale buzia po nim jest taka milutka i gladziutka.Ma konsystencje kremu i cudowny cudowny zapach Uwielbiam go ! Uzywam koloru TOFFEE 208 bo jest najbardzioej naturalny

Używam tego produktu od: mysle ze wiecej niz 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Mam cerę tłustą z wypryskami i przebarwieniami. W te ostatnie upały nakładałam tylko ten podkład i muszę przyznać, że jest całkiem przyzwoity.

PLUSY:
    - utrzymuje się na twarzy kilka godzin,
    - ładnie rozprowadza się na twarzy,
    - nie ciemnieje,
    - mam taki odcień, który ładnie stapia mi się z cerą i nie widać różnicy na linii żuchwy.

MINUSY:
    - krycie takie sobie,
    - podkreśla suche skórki,
    - nie matowi na zbyt długo,
    - podkreśla zaskórniki (ale przy mojej cerze to normalka...)

Kupię go jeszcze, bo jest naprawdę dobry. Można się nim pomalować do pracy lub na zwykłe wyjście. Na imprezę już raczej nie.Używam tego produktu od: skończył mi się i narazie nie używamIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemal idealny!
  • Mój podkładowy (prawie) ulubieniec.

Krycie średnie - nie oczekuję krycia absolutnego - od tego mamy korektory.

Trwałość - na mojej problematycznej cerze ujdzie ok. 8h (w tak zwanym "międzyczasie" używam bibułek matujących i pudru). Po tych 8h wypadałoby go poprawić.

Matowienie - pierwsze 2-3h jest perfekcyjnie, później zaczynam się świecić w strefie T i koniecznie jet zmatowienie. Jednak nie wadzi mi to, bo nie znalazłam jeszcze podkładu, który matowiłby mnie na dłużej.

Nie roluje się, nie oksyduje na wściekłą pomarańczkę w ciągu dnia, nie zapycha mojej skóry.

Minusem niestety dla mnie jest kolor. Najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny. Gdyby nie kolor, to nie szukałabym już żadnego innego. A tak pozostaje mi jedynie używanie go na skórę muśniętą słońcem.
    Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Patrycja_1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład na codzień, w przystępnej cenie....
  • Zniechęcona moim pierwszym zakupem z Lirene "Shiny Touch", kupiłam ten podkład w odcieniu "Bardzo jasny".
    To był strzał w dziesiątkę, kolor dla mnie idealny, ładnie zastyga na twarzy i daje obiecywany mat. Ma świetne opakowanie, w którym nic się nie marnuje. Nie jest idealny, ale nie wymaga jakichś ogromych poprawek w ciągu dnia, wystarczy delikatnie przypudrować. Nie robi solarki na twrazy, nie oksyduje. I co ważne, jest tani.

Mój "MUSH HAVE".

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fuzzydreams za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij