Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• Dobry
  • Podkład jest w porządku jeśli chodzi o krycie mam cerę z problemami wiec ciężko dobrać do niej podkład idealny ale ten spisuje się w porządku. Niestety... Odejmuje półtora gwiazdki za trwałość z pudrem utrzymuje się około 3-4 godziny, bez pudru może godzinę..

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić matuskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupuje go od dawna. Jest cudowny. Nie matuje moze za bardzo ale buzia po nim jest taka milutka i gladziutka.Ma konsystencje kremu i cudowny cudowny zapach Uwielbiam go ! Uzywam koloru TOFFEE 208 bo jest najbardzioej naturalny

Używam tego produktu od: mysle ze wiecej niz 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Mam cerę tłustą z wypryskami i przebarwieniami. W te ostatnie upały nakładałam tylko ten podkład i muszę przyznać, że jest całkiem przyzwoity.

PLUSY:
    - utrzymuje się na twarzy kilka godzin,
    - ładnie rozprowadza się na twarzy,
    - nie ciemnieje,
    - mam taki odcień, który ładnie stapia mi się z cerą i nie widać różnicy na linii żuchwy.

MINUSY:
    - krycie takie sobie,
    - podkreśla suche skórki,
    - nie matowi na zbyt długo,
    - podkreśla zaskórniki (ale przy mojej cerze to normalka...)

Kupię go jeszcze, bo jest naprawdę dobry. Można się nim pomalować do pracy lub na zwykłe wyjście. Na imprezę już raczej nie.Używam tego produktu od: skończył mi się i narazie nie używamIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemal idealny!
  • Mój podkładowy (prawie) ulubieniec.

Krycie średnie - nie oczekuję krycia absolutnego - od tego mamy korektory.

Trwałość - na mojej problematycznej cerze ujdzie ok. 8h (w tak zwanym "międzyczasie" używam bibułek matujących i pudru). Po tych 8h wypadałoby go poprawić.

Matowienie - pierwsze 2-3h jest perfekcyjnie, później zaczynam się świecić w strefie T i koniecznie jet zmatowienie. Jednak nie wadzi mi to, bo nie znalazłam jeszcze podkładu, który matowiłby mnie na dłużej.

Nie roluje się, nie oksyduje na wściekłą pomarańczkę w ciągu dnia, nie zapycha mojej skóry.

Minusem niestety dla mnie jest kolor. Najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny. Gdyby nie kolor, to nie szukałabym już żadnego innego. A tak pozostaje mi jedynie używanie go na skórę muśniętą słońcem.
    Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Patrycja_1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład na codzień, w przystępnej cenie....
  • Zniechęcona moim pierwszym zakupem z Lirene "Shiny Touch", kupiłam ten podkład w odcieniu "Bardzo jasny".
    To był strzał w dziesiątkę, kolor dla mnie idealny, ładnie zastyga na twarzy i daje obiecywany mat. Ma świetne opakowanie, w którym nic się nie marnuje. Nie jest idealny, ale nie wymaga jakichś ogromych poprawek w ciągu dnia, wystarczy delikatnie przypudrować. Nie robi solarki na twrazy, nie oksyduje. I co ważne, jest tani.

Mój "MUSH HAVE".

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fuzzydreams za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry na lato!
  • Należę do osób o bardzo jasnej cerze, zatem najjaśniejszy kolor z City Matt na zimę jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. Jednak latem, gdy cera nabiera ładnego brązowego odcienia fluid sprawdza się rewelacyjnie, tj. jest bardzo lekki i nie tworzy efektu maski. Posiadam skórę mieszaną, zatem wymagam matowego wykończenia, które oczywiście otrzymuję. Efekt utrzymuje się przez pół dnia. Mam jednak zastrzeżenia, co do krycia, zwłaszcza mojego czerwonego nosa, muszę używać dodatkowego kosmetyku (korektor bądź puder na wykończenie). Mimo tego, na lato jest to w mojej kosmetyczce niezbędny podkład. Bardzo lubię jego zapach i konsystencję. Uważam również, że aplikator jest zaletą produktu. Używam tego produktu od: kilku lat, ale głównie w okresie letnimIlość zużytych opakowań: 4 opakowanie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tsnat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład wart uwagi.
  • Podkład kupiłam tylko ze względu na to, że opaliłam się w tym roku i odcień najjaśniejszy "jasny 203" w końcu mi pasuje.
    Na początek plusy:
    + daje ładny, naturalny efekt, nie tworzy maski
    + faktycznie matuje
    + trzyma się dosyć długo

Niestety są też minusy, ale to akurat wady wynikające z moich subiektywnych odczuć:
    - zapach - drażni mnie strasznie, taki perfumowy, kojarzy mi się z perfumami cioci kloci - na szczęście jakiś czas po nałożeniu znika
    - nie kryje tak, jak tego potrzebuję, zakrywa zaczerwienienia ale z większymi wypryskami sobie nie radzi - potrzebny korektor
    - jak dla mnie baza kolorów jest słaba - jako biała jak ściana zimą potrzebowałabym czegoś multijasnego, niestety nie dostanę tego w tej serii, a co za tym idzie, nie kupię go ponownie jesienią.

Jeśli więc jesteś osobą, która nie potrzebuje mocnego krycia ale potrzebuje zmatowienia buzki - ten produkt jest dla Ciebie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić izqu za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy tak przechodzisz dalej!
  • TAK! TAK! TAK! Uwielbiam produkty tej marki, nie uczulają nie wysuszają, idealne. Ten podkład okazał się dla mnie zbawieniem w tamtym roku. Dla mnie najlepszym kolorem był najjaśniejszy (203 - jasny), przyznam na twarzy ociupinkę ciemnieje ale nie na tyle aby się odznaczał. Był chyba moim pierwszym podkładem w mojej karierze makijażu. Szybko zastyga nie powoduje efektu maski, wręcz nie czuje się go na twarzy. Ma lekki kwiatowy zapach - jak dla mnie śliczy (nawet mój chłopak zwrócił uwagę co tak ładnie pachnie). Trzyma się około 6h, lecz u mnie na nosie niestety się szybko ściera, a wczesniej świeci. Kryje całkiem przyzwoicie ale przy większym problemie skórnym obawiam się że będzie potrzebne wartwowe nakładanie produktu. Kosystencja jest idealna, ma pompkę co dla mnie jest dużym plusem. Przede wszystkim nie uczula

Używam tego produktu od: około 2 lat na zmianę z innymi produktami
    Ilość zużytych opakowań: około 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić iinfinity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry fluid, godny wypróbowania
  • Swoją przygodę z Lirene City Matt rozpoczęłam już kilka lat temu, jak występował jeszcze w starej wersji graficznej. Był to jeden z pierwszych podkładów, z którym zaczęłam swoją przygodę z makijażem. Generalnie produkt jest jednym z lepszych, który szczerze mogę polecić. Jego konsystencja nie jest zbyt gęsta, ani rzadka, co sprawia, że dobrze rozprowadza się na twarzy. Plusem jest także zapach całkiem przyjemny dla nosa. Jeśli chodzi o krycie, nie jest ideałem, ale zapewnia dobre wyrównanie kolorytu cery. Przy większych niedoskonałościach należy dodatkowo posłużyć się korektorem, ponieważ sam fluid nie jest w stanie zapewnić perfekcyjnego krycia. Jednakże w roli matującej spełnia się bardzo dobrze. Jedyne zastrzeżenia mogę mieć co do trwałości, ale utrzymuje się przynajmniej 8h na twarzy z drobnym przypudrowaniem. Lepsze krycie można uzyskać nakładając 2, a nawet 3 wartwy produktu. Generalnie nie obciąża twarzy, nie uwidacznia porów, ani nie podkreśla suchych skórek, nie tworzy także efektu maski, a raczej ładnie się stapia z cerą. Stosuję najjaśniejszy odcień 203 i do mojej jasnej karnacji jest najlepiej dobrany, a jak wiadomo z odcieniami wielu innych marek mamy spore problemy. Dodatkowym atutem fluidu jest to, że nie ciemnieje po nałożeniu na twarz. Warto spróbować, a cena jest na pewno adekwatna do naszych oczekiwań i nie obciąża naszej kieszeni

Używam tego produktu od: Od kilku lat z przerwami na inne kosmetyki
    Ilość zużytych opakowań: 2 i jedno w trakcie użycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wer7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matuje !!!! mój must have !
  • Uwielbiam ten podkład. Radzi sobie z moją tłustą cerą . Zostawia ją satynową i miękką w dotyku . Ja dodatkowo jeszcze używam pudru sypkiego by lekko opruszyć twarz . Wtedy podkład wytrzymuje mi od 7 do 15 Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij