Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• Polecam
  • +niedrogi
    \n+matuje (nie wiem jak zachowa się na cerze tłustej, ja mam raczej suchą)
    \n+wyrównuje koloryt skóry
    \n+nie wysusza
    \n+nie zatyka porów
    \n+ładnie pachnie
    \n+ma lekką konsystencję
    \n+ma praktyczne opakowanie z pompką, można produkt wykorzystać do końca
    \n+jest delikatny
    \n+łatwo dostępny
    \n
    \n- lekkie krycie - chociaż nie wiem czy to jest minus, ten fluid ma zmatowić twarz…Lirene ma również fluidy kryjące, które spełniają swoją rolę
    \n- nie utrzymuje się długo na twarzy

Chcesz pochwalić Sunny92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry nr 103
  • Kupiłam go ponieważ wylicytowalam go na allegro za 16 zł z przesyłką.
    Jego zalety:
    - wyrównuje koloryt
    - nie ciemneje na twarzy
    - matuje ok 2-3 h a pod koniec dnia twarz nawet nie świeci się jak latarnia.
    - cena adekwatna do jakosci

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić SwietaKsiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt wart polecenia.
  • Podkład spełnia swoje zadanie bardzo dobrze, moja cera nie jest po nim świecąca, klejąca, ładnie kryje niedoskonałości i wtapia się w odcień skóry, odpowiednio dobrany nie tworzy efektu maski. Ładny zapach. Podkład utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień. Cena bardzo dobra.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić colla17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • plusy
    -matuje (jak producent zapewniał)
    -wygłada (również)
    -wyrównuje koloryt skóry
    -ladnie pachnie
    -fajne opakowanie
    minusy
    - sciera sie
    -krótko sie trzyma

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Smajl4me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się więcej.
  • Mimo iż jestem nastolatką i dopiero zaczynam prawdziwą przygodę z makijażem, dobrze wiem czego oczekuję od danego kosmetyku. Szukałam fluidu dobrze matującego na moją problematyczną i przetłuszczającą się cerę, a ten poleciła mi ciocia. Gdy była promocja 1+1 w Rossmanie zakupiłam City Matt w odcieniu 203 (jasny). Na początku fluid był minimalnie za jasny (mieszałam go z podkładem, który był znowu za ciemny) i było ok. Byłam pod wrażeniem wygładzenia skóry i zmatowienia. Ogólnie byłam zadowolona. Jednak po krótkim czasie podkład ściemniał, zaczął oksydować od razu po nałożeniu na twarz i stał się również bardzo różowy. Pod względem trwałości był dobry na około 5 godzin, później ważył się na skórze i bardzo łatwo ścierał. Po szkole często wracałam do domu ze startym w niektórych miejscach podkładem. Ogólnie krycie miał średnie, nie zakrywał większych niedoskonałości. Zapach był w porządku, buteleczka również nie uległa zniszczeniu (szkoda, że nie widać zawartości). Fluid mnie nie zapchał. Cena nie jest wygórowana, a produkt jest łatwo dostępny. Podsumowując, myślę, że podkład może być dobry dla osób z różowymi tonami, które nie mają dużych niedoskonałości i przetłuszczającej się skóry.

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić milah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Podkład jest idealny dla mojej młodej cery. Dobra konsystencja, piękny zapach (kojarzy się z dzieciństwem ), kolor jasny jest dla mnie idealny, naturalne matowe wykończenie, dobre krycie, wydajny!
    odjęłam pół gwiazdki bo jest mało trwały. Nakładam go 2 razy w ciągu dnia, mimo utrwalenia pudrem.

Używam tego produktu od: 2msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić SlimSzlendi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie wiem Pani Irenko
  • Uwielbiam polskie kosmetyki, a dr Ireny Eris zawsze z chęcią próbuję.

+ cena
    + gama kolorystyczna
    + konsystencja
    + nie śmierdzi
    + ładnie matuje
    + gdy dodatkowo, punktowo nakładam go na wypryski, skutecznie je zakrywa

- ciemnieje i łatwo się ściera, o zgrozo po paru h mam nierównomierne, ciemne placki na twarzy
    - opakowanie plastikowe, więc nie da się wyskrobać resztek
    - zatyka pory
    - wysypia mnie po nim
    - przesusza skórę

Z całym szacunkiem, ale kiepściutko, szukam dalej.

Używam tego produktu od: 2miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CocoBanana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam na codzień.
  • Uwielbiam go, chociaż ma wiele wad. Cena jest odpowiednia do jakości. Podkład jest trochę nietrwały... Na opakowaniu producent napisał że utrzymuje się 16h, jest to jednak nie prawda, gdy wracam po 7godzinach do domu jest go już baaaardzo ciężko zauważyć na mojej buzi. Trzeba po prostu poprawić go w ciągu dnia. Lubię go jednak za to, ze tak wspaniale stapia się ze skórą, za jego wygodne opakowanie, dość rzadką konsystencję i duży wybór kolorów.

Pomimo wszystko uważam że jest różowy! Nie mam pojęcia dlaczego tak świetnie prezentuje się na mojej dłoni i szyi a na buzi jest gorzej Mam wręcz żółtą cerę i jaśniejsze kolory (aktualnie używam 203) nie są zbyt dobre.

Pomimo wad polecam, bo myślę, że idealnie sprawdzi się dla nastolatek - osób w moim wieku

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe (30ml)

Chcesz pochwalić madi_magda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie ta trwałość...
  • Bardzo lubię ten fluid od kiedy jest w nowej wersji. W starej się ważył i bardzo ciemniał. Trochę się zmieniło na korzyść ale nadal nie wszystko jest super.

Ładnie stapia się z cerą
    Ma średnie krycie ale jeśli nałożymy 2 warstwy to daje radę
    ładnie pachnie
    ma wygodną pompkę
    matuje na jakieś 4 godziny
    jest tani
    Delikatnie ciemnieje
    Ściera się dość szybko
    dość szybko zastyga więc trzeba być z nim ostrożnym

Używam tego produktu od: pół roku w nowej wersji
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ClaudiaMarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś był lepszy
  • Stara wersja była jednym z moich pierwszych podkładów i byłam z niej zadowolona,z tej trochę mniej.

OPAKOWANIE:
    Plastikowa buteleczka,z wygodną pompką,która się nie zacina.Napisy się nie ścierają.

KONSYSTENCJA I ZAPACH:
    Konsystencja lekkka,kremowa,pachnie jak klasyczny krem Nivea.

DZIAŁANIE I WRAŻENIA:
    Produkt trzeba szybko nakładać na twarz,bo dosyć szybko zastyga i można narobić sobie lekkich smug.Z tego co pamiętam stara wersja taka nie była,ale ręki sobie uciąć nie dam,bo używałam jej dawno.
    Podkład daje na buzi satynowy efekt.Kryje dosyć średnio.Bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery.
    Daje uczucie nawilżenia,jednak lubi podkreslac suche skórki.Nie zapycha,ani nic.
    Ja mam cerę mieszaną-niby sucha,ale po kilku godzinach przetłuszcza się w strefie T.Mimo pudru po 2,w porywach 3 godzinach strefa T bardzo sie świeci a puder zaczyna sie ważyć na tym podkładzie,gdzie na innych tego nie robi.

Ogółem zły nie jest,ale dla osób bardziej wymagających,które mają jakieś obycie z podkładami moze się nie sprawdzć.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij