Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco - wygładzający) (nowa wersja)

Zgłoszony przez mari00anka

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Polymethyl Methacrylate, Cyclohexasilexane, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Nylon-12, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cera Alba(Beeswax), Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Isopropyl Titanum Triisostearate, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascrobic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzonic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Inone, Limonene, Benzyl Benzonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronelal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77489.

• Raczej nie dla mnie
  • Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami, a także niską ceną. Niestety u mnie nie do końca sie sprawdził, oddałam go przyjaciółce i w tym momencie jest to jej ulubiony podkład. Jednak wystawiam tu moja opinię
    + cena
    +opakowanie
    + dostępność
    +/- mat, nie do końca ten "mat" spełnił moje oczekiwania, wiedziałam że nie bedę miała matowej cery cały dzień jednak oczekiwałam nieco więcęj od podkładu, którego producent właśnie taki efekt obiecuje
    +/- krycie, podkład jest gęsty więc całkiem fajnie kryje, jednak z większymi problemami juz sobie nie radzi
    - strasznie, ale to strasznie podkreśla mi suche skórki, jest to chyba jedyny podkład który tak u mnie reaguje nie mam problemu z suchymi skórkami, no chyba ze użyje właśnie tego podkładu

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandra1707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super dla cery mieszanej bez większych problemów
  • Mój hit od kilku lat. Po eksperymentach z innymi markami wracam do niego.

+ ładny zapach
    + lekki
    + wystarczające krycie
    + matuje na kilka godzin (wymaga poprawek, ale to normalne)
    + wygodne higieniczne opakowanie
    + dobra cena w stosunku do jakości

- nie ma zbyt dużej palety kolorów (dla mnie jest ok, ale wiem, że na to narzekają dziewczyny)
    - przy dłuższym stosowaniu trochę wysusza, dobrze używać go na zmianę z czymś innym

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań, w trakcie 6

Chcesz pochwalić Myako za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko w świetnej cenie
  • Pierwszy raz tego podkładu użyłam gdy zaczęłam mieć problemy ze swoją cerą- trądzik i te sprawy. Nie powinnam tego ukrywać, tylko dać "oddychać" skórze, ale strasznie źle się czułam z widocznymi problemami. Była przecena, 15zł kosztował ten podkład. Stwierdziłam, a co mi tam, no i go kupiłam. Byłam w szoku, że za taką cenę można kupić tak dobry podkład. Wydajny, świetnie matuje, na długo, skóra oddycha, no po prostu sama rewelacja. Jedyną wadą jest to gdy nawet ukryją się pod nim wypryski po pewnym czasie skóra zaczyna się świecić, ale to nie problem bo dalej krostki są przytłumione, a nie czerwone jak lawa.

Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić rockowa96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy w tej cenie
  • Cena świetna jak na wydajność, opakowanie super skonstruowane(choć fluidu w nim połowa i mogłoby być połowę mniejsze-podręczniejsze), fluid wyciska się do samego końca, jak dla mnie kryje i matuje dobrze przy czym nie ma efektu maski, dostosowuje się do odcienia skóry, cera jest gładka, ładna, miła, odcienie bardzo ładne naturalne, bez odcienia żółci-pomarańczy, jest w nim wszystko czego potrzebuję i nie jest drogi.
    A i co jeszcze ważne, nie widać ile jeszcze go zostało, ale można od dołu zdjąć plastik i zobaczyć "we wnętrzu"

Chcesz pochwalić malwina2a88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Moim zdaniem jest to jeden z lepszych fluidów. Nie mam problemów z cerą, fluidu używam bardziej do ujednolicenia koloru skóry twarzy, i zmatowienia i do tego nadaje się świetnie. Jednak kiedy pojawi się jakaś niedoskonałość, też potrafi sobie z nią poradzić.

Fluid nie tworzy efektu maski nawet nałożony w dużej ilości (co dla mnie jest dosc istotne), wygląda naturalnie, nie ma ani troche pomarańczowego odcienia, utrzymuje się na skórze dość długo. Łatwo i równomiernie się rozprowadza, i nie tworzy smug. Przy pierwszym użyciu urzekł mnie jego super lekko brzoskwiniowy zapach (niestety przy długim używaniu przestaje się go czuć)

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 15

Chcesz pochwalić olkaa_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • matowanie - jest, aczkolwiek nie matuje idealnie i na krótko

wygładzanie - ciężko powiedzieć, żebym coś takiego zauważyła

krycie - bardzo średnie.. Miałam z Lirene kryjący i maskował super, ale był bardzo tłusty. Niestety, coś za coś..

cena - przystępna (kupiony za 17 zł w Rossmannie na promocji)

opakowanie - wygodnie, wytrzymałe

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić maye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Mam cerę trądzikową, święcącą się po całości.
    \n- Ten podkład dobrze kryje, ale przy większych wypryskach potrzebna jest pomoc korektora.
    \n- Matuje na jakieś 6- 8 godzin. Nie muszę poprawiać pudrem makijażu wciągu dnia.
    \n- nie zapycha porów, nie uczula w żaden sposób
    \n- trzyma się cały dzień
    \n- brudzi ubrania, telefon
    \nMimo wszystko to jak na razie jeden z lepszych podkładów jakie miałam

Chcesz pochwalić mt2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Posiadam odcien naturalny. Ten podkład jest dużo lepszy niż Nature Matte Lirene. Może nie matuje tak jak bym chciała, ale efekt jest w miarę zadowalający. Fluid ma fajny zapach i faktycznie wygładza, tak jak obiecuje producent. Wytrzymuje kilka godzin na twarzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Przeteswowałam kilka podkładów takich do 15zł. Ten jest za ponad 20zł i jest moim ulubionym jaki kiedykolwiek miałam. Testowałam także kilka tanich kremów bb, ale
    sie nie sprawdziły. Ten podkład nie jest idealny i przypuszczam, że aby dobrać idealny podkład dla mojej cery, musiałabym kupić któryś z tych drogich. Ten jednak jest w miarę tani i jak na taką cenę - dobry.
    Mam odcień najjaśniejszy i choć nie jest taki jaki jest pokazany na zdjęciu dostępnych kolorów, to jednak mi pasuje. Ogólnie jestem zadowolona
    Plusy:
    - ładny kolor
    - ładny zapach
    - świetnie sie rozprowadza - łatwo i szybko
    - ma super konsystencje, bo taką kremową (czyli nie jest rzadki czego nie lubię) i jakby to nazwać - pudrową
    - nie czuć, że ma się go na twarzy
    - opakowanie z pompką jest ekstra tylko szkoda, że nie widać ile jeszcze zostało tego podkładu
    - nie zatyka
    - łatwo dostępny
    Minusy:
    - niestety po niedługim czasie już zaczynam się trochę błyszczeć i dlatego wymagane są poprawki makijażu, jednak ze wszystkich podkładów jakie stosowałam, przy tym świece się najmniej
    - niedokładnie kryje niedoskonałości
    - trochę uwidacznia suche skórki na moim nosie
    - mogliby dać ciut mniejszą cenę, ale to pewnie taka cena też przez dobre opakowanie
    - tak sobie z wydajnością
    Mimo tych minusów polecam ten produkt osobom z cerą tłustą/mieszaną i stanowczo odradzam tym z cerą suchą. Będę dalej szukać czegoś lepszego, ale jak narazie jestem przy tym produkcie. Narazie mój ulubiony

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: jakoś z 10 lub więcej

Chcesz pochwalić joas76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Jeden z moich pierwszych.

Plusy:
    -cena,
    -wydajność,
    -wygodne opakowanie,
    -dostępność,
    -nie zapycha.

Minusy:
    -mały wybór odcieni,
    -ciemnieje,
    -średnio kryje,
    -drażniący zapach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cambio za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij