Tarka do pięt, Top Choice

Powiększ Tarka do pięt, Top Choice

Zgłaszająca osoba: Karola

Poręczna tarka do pięt skutecznie usuwająca zrogowaciały naskórek. Wykonana jest z dość gruboziarnistego materiału. Wyprofilowana do stopy. Posiada rączkę z dziurką umożliwiającą powieszenie. Wygląd średnio estetyczny.

Cena: 6,50 zł

• najlepsza
  • świetna, jak do tej pory żadna sie nie umywa do top choica a mialam ich juz sporo.Moje stopy jesli zaniedbam je przez pare dni sa w stanie ze nie moge sobie z nimi poradzic,teraz mialam przerwe 2,5 tygodnia i wystraczylo 2 minuty z ta tarka.Podoba mi sie to, że jest wyprofilowana w części bardziej trącej co znacznie ułatwia manewrowanie.Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Azuloscurocasinegro za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Popieram poprzedniczkę. Ten produkt wydaje się być niezniszczalny. Powierzchnia trąca jest sporo większa niż w większości tarek. Poprzednio używałam tej z Oriflame i była niezła ta natomiast to zdecydowane KWC. Mocniej ściera niż wszystkie przeze mnie wypróbowane. Cena również na plus.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić maocudo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boska!!! Moja na wieki!
  • Kupiłam w drogerii osiedlowej, bo w Rossmannie wykupili mi mój pilniczek do stóp
    Tarka rewelacyjna, ta z Rossmanna jej do pięt nie dorasta! Powierzchnia trąca jest wyjątkowo duża jak na takie sklepowe tarki i co najważniejsze nie jest to jakiś tandetny papier ścierny, który zaraz się zetrze
    Tarka jest dwustronna co pozwala idealnie wygładzić stopy!
    Używam jej co dwa dni od 3 miesięcy i wymieniłam ją tylko ze względów estetycznych, bo właściwości nadal zachowała!
    Rączka jest nienaruszona nawet przy mocnym tarciu
    Sprawdza się i na sucho i na mokro, acz ja wolę pierwszą opcję
    Cud jak na tarkę za 5zł :tak:

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2, ale druga tylko ze względu na estetykę

Chcesz pochwalić Robaczywka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Rewelacyjna!!!
  • Najlepsza tarka do stop jaka kiedykolwiek mialam. Kupilam przypadkiem w Drogerii Natura i nie wroce juz do metalowej ani tym bardziej do pumeksu. Znakomicie usuwa zrogowacialy na skorek zarowno na sucho jak i na mokro. Poza tym jest trwala i bardzo wygodna w uzyciu

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka (w trakcie)

Chcesz pochwalić Akina za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij