Green Pharmacy, Balsam do włosów przeciwłupieżowy z cynkiem i dziegciem brzozowym

Zawiera dziegieć brzozowy, henna, eukaliptus, korzeń tataraku, pąki brzozowe, cynk. Pielęgnuje włosy a dodatkowo działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo oraz przeciwdziała wypadaniu włosów. Zapobiega rozmnażaniu grzybów wywołujących łuszczenie i nieprzyjemny świąd skóry głowy. Przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów stabilizując pracę gruczołów łojowych i zmniejszając wydzielanie sebum. Składniki zawarte w balsamie z łatwością przenikają do rdzenia włosa uzdrawiając go od cebulki po końcówkę. Już po pierwszym zastosowaniu włosy nabierają blasku i łatwiej się rozczesują.

do włosów wypadających, do włosów z łupieżem, do włosów przetłuszczających się
przeciwłupieżowe, nabłyszczające, regenerujące, łagodzące
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się

Dobry

Szampon zakupiłam ponownie po pierwszym opakowaniu. Bardzo dobrze się pieni i oczyszcza skórę głowy. Nie piecze i nie uczula.
Zapach jest dość specyficzny i nie każdemu może się spodobać... dla mnie ok, nie jest zbyt uciążliwy.
Konsystencja to przezroczysty żel. Bardzo dobrze się pieni. Jest mega wydajny, jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo.
Po umyciu włosy są lśniące i odżywione. Nie usuwa łupieżu w 100% przy pierwszym myciu ale przy kolejnych już tak. Przy dłuższym stosowaniu się sprawdza. Ma dość dobry skład a cena jest niska. Myję nim włosy co jakiś czas i jestem zadowolona.

Świetny!!!

Balsam jest bardzo skuteczny, usuwa łuskę z głowy oraz niweluje swędzenie skóry, tylko trzeba używać go systematycznie. Nakładam go tylko na skórę głowy na ok. pół godziny przed myciem. Jest bardzo wydajny i tani, zapach też nie jest taki zły, tym bardziej że po wymyciu jest niewyczuwalny. Jedyny minus to jego dostępność, nie mogłam go znaleźć stacjonarne, dlatego muszę zamawiać go przez internet.
Należy również pamiętać, że po jego użyciu nie należy wystawiać włosów na działanie słońca.
Za tę cenę naprawdę polecam wypróbować.

Bardzo dobry produkt

Produkt jest dostępny w dużym opakowaniu i dużym jego plusem jest wydajność. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, a jednocześnie z nich nie spływa, więc pozostawienie go na dłuższą chwilę na włosach nie jest problemem. Moje włosy są po nim miękkie i delikatne. Czasami używałam prostownicy, albo układałam włosy na szczotkę, bo bywają uparte i wykręcają się w dziwnych kierunkach, a po użyciu tego produktu są wygładzone i same ładnie się układają, nawet jeśli pozostawię je do wyschnięcia i nie użyję suszarki. Zauważyłam też, że dłużej pozostają świeże. Zdarzało się, że kiedy myłam włosy rano, już pod wieczór były już przyklapnięte i nie wyglądały świeżo, a teraz mogę spokojnie myć je co dwa dni. Jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe, to też nie mam zastrzeżeń, balsam spełnił swoje zadanie. Niestety mimo tak wielkiej ilości plusów, znalazł się też jeden wielki minus - a mianowicie zapach. Wiem, że jest to zapach naturalny, co nie zmienia faktu, że jest uciążliwy. Nie mogę się do niego przyzwyczaić, jest duszący i utrzymuje się na włosach cały czas. Tak jak pisał ktoś przede mną - można go też wyczuć na ręczniku, grzebieniu, przyborach do włosów, a nawet na poduszkach.

Podsumowując:
+ duże opakowanie za niewielką cenę
+wydajność
+dobrze się rozprowadza
+wygładza włosy i sprawia, że są bardziej miękkie
+przedłuża świeżość włosów
+działa przeciwłupieżowo

- zapach (specyficzny, nieprzyjemny, duszący, bardzo długo się utrzymuje)

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Śmierdziuszek

Od kilku lat mam problem ze swędzącą skórą głowy.
mam równiez problem z łupieżem. Będąc w rossmanie i szukając czegoś nowego ,( a stosowałam już mnóstwo szamponów i odżywek na łupież ,łupież znikał, ale głowa nadal swędziała). natknęłam się na ten produkt w rossmanie . Spodobała mi sie bardzo cena, bo kosztuję niecałe 6zl, ale pomyślalam czego moge się spodziewać za tę kwote. Przeczytałam opinie w internecie były różne, ale mówie spróbuje. Zakup okazał się strzałem w 10! łupież zniknął całkowicie, a głowa przestała swędzieć błyskawicznie... już po drugim użyciu.

zalety:
* tani
* szubko zwalcza łupież
* skóra nie swędzi
* działa bardzo szybko, już od 2uzycia

wady:
* zapach jest bardzo nieprzyjemny
* włosy sa po nim sztywne , mi robią sie straszne kołtuny przez co trace włosy. Uzywam na to innych odżywek w sprayu żeby zabic śmierdzacy zapach i móc włosy rozczesać!

Charakterystyczny zapach

Zacznę od zapachu, który jest bardzo specyficzny. Utrzymuje się ze 2 dni na włosach, ręczniku a nawet grzebieniu. Nie każdemu może przypaść do gustu. Troszkę jakby taka wędzonka :).
Włosy są po nim błyszczące, dobrze się je rozczesuje, ładnie się układają. Nie obciąża ich, na koniec dnia nie widać, żeby były przetłuszczone. Nie piecze, nie podrażnia skóry głowy.

Nie wiem czy kupię ponownie, gdyż butelka ma 300 ml i wystarczy na bardzo długo. Więc może skuszę się na inne produkty tej serii.