Essence, My Skin, Tinted Moisturizer (Krem koloryzujący do twarzy)

Powiększ Essence, My Skin, Tinted Moisturizer (Krem koloryzujący do twarzy)

Zgłoszony przez qcyk71

Krem łączy funkcje kosmetyku nawilżającego i koloryzującego. Jego formułę wzbogacono o dodatek olejku z pestek brzoskwini i ekstrakt z jagód acai odpowiedzialnych za właściwy poziom nawilżenia skóry. Ponadto, w składzie kremu znajdują się pigmenty odbijające światło, które nadać mają zdrowy i świeży wygląd skóry. Producent informuje, że krem posiada filtry UVA/UVB chroniące przed promieniowaniem. Krem występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - przeznaczonej dla jasnej i śniadej karnacji. Ważny rok czasu od otwarcia.

• bardzo dobry krem
  • krem mieszam z fluidem rozświetlającym z lovely żeby mieć takie minimalne krycie bo wiekszego nie potrzebuje
    plusy:
    -zapach!
    -cena
    -rozjaśnia skórę i nadaje jej promienności
    -dobry na zimę jak i na lato
    -nie zapycha

minusy:
    -szybko nakładany potrafi zostawic smugi
    -czasami sie roluje
    -krotko sie trzyma

ale i tak go uwielbiam mimo jego wad!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte, w trakcie 2

Chcesz pochwalić zanka69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesety nie dla mnie
  • Największą i niepodważalną wadą tego produktu jest to, iż w ogóle nie kryje. Nie liczyłam na superkrycie, bo to nie podkład, ale mógłby chociaż wyrównać koloryt skóry, zrobić... cokolwiek. Ale on nie robi absolutnie nic, poza tym, że zakleja twarz. A skoro nie robi nic, to po co go używać?

Schodzi po godzinie, nie nawilża i po prostu się nie przydaje.

Plus za przyjemny zapach i niską cenę.

Oddałam koleżance i ta jest z kolei zadowolona

Używam tego produktu od: zima 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte, oddane

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • Również kupiłam przez przypadek, wpadł mi s ręce w superpharmie i jestem zadowolona! bKosztował grosze, a jest prawie idealny! Dobrze kryje, jak na krem tonujący, ma bardzo fajną konsystencję, mam tylko jedno "ale", troche za bardzo wysusza, podkreślając porzy tym skórki, więc jeżeli mamy akurat na twarzy jakieś niespodzianki...lepiej poczekać aż znikną

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić onlyhope55555 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • dobry
  • Kupiłam przypadkiem, mam kolor jasny i jest dla mnie odpowiedni.

Łatwo się rozprowadza, nawilża na tyle delikatnie, że moge go używać nawet na moją przetłuszczającą się skórę.

Nadaje zdrowy koloryt, jest wydajny, ma delikatny, przyjemny zapach, raczej nie zapycha.

Minusem jest to, że podkreśla dość mocno skórki i nie zakrywa wyprysków, ale od tego są korektory.

Używam do niego pudru transparentnego i utrzymuje się na twarzy cały dzień.

Dla przetłuszczającej skóry jest ok w chłodne dni, ale nie nadaje się na pewno na lato, bo jest zbyt nawilżający.

Szkoda, że nie jest antybakteryjny.

Jak za tę cenę jest ok.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Dziwne, że dopiero recenzuję ten krem, bo powinnam to zrobić co najmniej trzy miesiące temu. Kupiłam go jak tylko wszedł do oferty Super Pharmu, do tego w promocji za niecałe 10zł. Krem idealnie się sprawdza, kiedy mam mało czasu i nie chce mi się bawić w nakładanie podkładu. Wystarczy odrobina i twarz wygląda normalnie, więc w przypadku moich przebarwień po trądziku jest to świetne rozwiązanie. Krycie jest ok, wystarcza na moje potrzeby, zawsze dokładam trochę więcej na jakieś strategiczne obszary. Do tego trzyma się cały dzień! Mam obydwa kolory, wspaniale wtapiają się z cerą, jednak ciemniejszy teraz już mi nie służy, latem był ok. Na pewno kupię ponownie i polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: lipca
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Chcesz pochwalić JolkaOlka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony na lato
  • O ile zimą uwielbiam otulić twarz "kołderką" podkładu i pudrów, o tyle latem wolę chodzić saute Owszem zdarzają się mi jakieś niedoskonałości /na szczęście coraz rzadziej/ ale wtedy sięgam po Essence, My Skin, Tinted Moisturizer (Krem koloryzujący do twarzy).

Było to nie lada odkrycie. Styczność z a\\\'la BB kremem wcześniej miałam tylko 2razy. Oba w ogóle nie spełniły moich oczekiwań /Alterra i Garnier/, chociaż wtedy miałam o wiele poważniejsze problemy skórne.

Obecnie moja mieszana skóra uspokoiła się w znacznym stopniu /wizyty u kosmetyczki i porządna domowa pielęgnacją zdziałały cuda/ niedoskonałości zdarzają się rzadko i tylko w okolicy żuchwy. Nie mam problemu z nadmiarem sebum. Nadal mam problem z rozszerzonymi porami i zaskórnikami ale w o połowę mniejszej skali.

Ten kremik wpadł mi w ręce podczas buszowania po Superpharmie /jestem tam bardzo rzadko bo uważam,ze poza nielicznymi okazjami jest tam drożej/ kosztował coś koło 7zł, ładnie pachniał, zdawał się pasować kolorystycznie więc wzięłam.

Od tamtej pory jest moim ulubieńcem na lato. Gdy tylko obudzę się i uznam, że wyglądam parszywie albo gdy idę na jakieś ważne spotkanie sięgam po niego. Faktycznie wyrównuje koloryt skóry, wygląda świeżo i promiennie.Super nawilża więc zrezygnowałam z używania kremu przed aplikacja tego.

Świetnie radzi sobie z cieniami pod oczami ale nie oczekujmy cudów. Parcha nam nie zakryje ale to dlatego, że jest to krem koloryzujący a nie gładź szpachlowa Sprawia jednak, że takie cuda mniej rzucają się w oczy.

Jest bardzo wydajny. Mam go nie pamiętam dokładnie od kiedy /coś przed woodstokiem/ do teraz i owszem w wakacje zdarzało mi się nie malować ale od września próbuję go zużyć przed nadciągającą zimą a on jak na złość nie chce się skończyć ;D

Nie jest to krem matujący, producent niczego takiego nie obiecuje, ja używam odrobiny pudru transparentnego /the balm/ i działa.

Żeby nie było tak pięknie: zachwycona jego działaniem poleciłam koleżance to cudo /tzn wcisnęłam do reki i dałam zestaw do demakijażu/ na swoich własnych oczach widziałam jak przy dwóch kolejnych próbach kosmetyk ważył się i rolował na skórze o.O ! /Ma skórę tłustą ale bez niespodzianek/

Dlatego polecam ale z zaznaczeniem, że trzeba sprawdzić na testerze jak reaguje na nas, żeby potem nie było wszystko winą baby_doll

Używam tego produktu od: lipiec 2012 ?

Ilość zużytych opakowań: pierwsze próbuję wykończyć, kolejne kupię dopiero na wiosnę

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić baby doll za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo dobry - najlepszy do tej pory
  • Daleka zawsze byłam od używania BB kremów czy innych krem+podkład bo nigdy nie sprawdzały się. Zawsze były zbyt ciemne, właziły w pory i nie pielęgnowały cery.

Ten jest inny. Na pierwszy rzut oka również jest zbyt ciemny. ale idealnie wtapia się w skóre i nie odznacza sie przy szyji. Bardzo fajnie rozświetla cere, wyrównuje koloryt i nawilża. Można bez problemu używać bez kremu nawilżającego. Nie zapycha, mam wrazenie ze właśnie wysusza niespodzianki.

Krycie też jest ok, zakrywa naczynka nie włazi w pory. Jak chce mieć idealna cere używam jeszcze dodatkowo pudru lub minerałów, ale równie dobrze można by użyc bibułek matujących i tez byłoby OK - nikt sie nie przestraszy na ulicy Bardzo fajnie utrzymuje sie na twarzy - praktycznie cały dzień.

Jedyny minus to brak matowienia, ale w moim przypadku jeszcze nie wyprodukowali takiego kremu po ktorym bym sie nie swiecila.

Opakowanie jest ok, wydajność myśle że też-używam ponad miesiąc i jeszcze nie doszłam nawet do połowy. Cena na +.
    Bardzo udany produkt i polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić aako za czytelną i pomocną recenzję?