Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil Shampoo (Odżywczy szampon z olejkiem aragonowym)

Zgłoszony przez Mrs_Merve

Tworzący kremową pianę szampon Avon z olejkiem aragonowym delikatnie oczyści włosy, dzięki niemu będą one świeże, miękkie i wyraźnie wzmocnione. Szampon przywraca włosom elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Chloride, PEG-12 Dimethicone, Disodium Edta, Sodium Hydroxymrthylglycinate, Citric Acid, Quaternium-80, Creatine,
Argania Spinosa Kernel Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Wheat Starch, Laminaria Digitata Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene.

• Uczulił mnie
  • Skusiłam się na ten szampon zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami. Niestety sprawił on, że mam uraz do wszystkich szamponów marki Avon. Choć konsystencja jest gęsta, a zapach wspaniały, szampon spowodował u mnie uczulenie i wysyp krost na całej głowie oraz na szyi. Robiłam do niego podejście kilka razy, za każdym razem efekt był podobny. Szkoda, bo zapowiadał się intersująco.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić angelikaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon jak szampon
  • Jako że jestem konsultantką, praktycznie wszystkie kosmetyki kupuję w Avonie.. ot tak, z przyzwyczajenia.
    Skusiła mnie niska cena (w promocji duży szampon 700 ml za jakieś 16 zł) oraz zawartość olejku arganowego o zbawiennych dla włosów właściwościach.
    Osobiście nie zauważyłam poprawy wyglądu moich włosów... nie zauważyłam również, żeby ich stan się pogorszył.
    Plusy:
    +zapach
    +konsystencja
    +cena
    +wydajność

Minusy:
    -właściwie to nic nie robi z włosami

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (700ml)

Chcesz pochwalić Daisyx3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Byłam skuszona opisem tego produktu i efektami jak producent przedstawia. Zawiodłam sie strasznie. Strasznie wysuszał mi wlosy, które plataly sie jeszcze bardziej i byly strasznie sztywne. Jeszcze z żadnym szamponem nie miałam takich "przygód". Jedyną zaleta tego produktu jest zapach. I to wszystko. U mnie się on nie sprawdził.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/250 ml

Chcesz pochwalić Pola1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nadużywany nie szkodzi
  • szampon umożliwia rozczesanie włosów bez odżywki, używam go więc kiedy nie chce mi się bawić w rytuały pielęgnacyjne, ale po prostu muszę umyć włosy szybko
    jest wydajny, gęsty, dobrze się pieni, ładnie pachnie
    jednak włosy po nim nie wyglądają rewelacyjnie, różnica między tym co mam po tym szamponie a użyciu innego szamponu z dobrą odżywką jest kolosalna
    jednak mam trudne włosy, kręcone, skłonne do przesuszania i naprawdę muszę uważać przy ich pielęgnacji
    po tym szamponie mogę włosy rozczesać i wyglądają jakoś tam, ale często są spuszone i szortskie, trzeba go też bardzo dokładnie spłukiwać, bo może szybko przetłuszczać
    nie polecam używania go kilka razy pod rząd, bo obciąża włosy

Używam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dużego 750ml

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak jak każdy szampon z Avon
  • Jak każdy szampon z Avon-nie robi z włosami nic oprócz umycia. Zawsze obiecywałam sobie że już nigdy więcej szamponu z Avonu ale później skuszona nowościami i promocjami w katalogu znowu kupuję. Ładnie pachnie, dobrze się aplikuje i pieni. Nie podrażnia. A poza tym nie robi z włosami nic.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić czuszka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie najlepszy
  • Według mnie najlepszy szampon jaki miałam. Włosy po nim pięknie się układają i łatwo rozczesują, a mam z tym przy innych szamponach duży problem. Nie przetłuszczają mi się za szybko co uznaję za sukces. Używam go naprzemiennie z innymi szamponami tej lini, choć ten bije u mnie wszystkie na głowę

Plusy:
    - konsystencja
    - zapach
    - wydajność

Minusy:
    BRAK

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić rosarioV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest naprawdę bardzo dobry
  • Stosowanie tego szamponu samego jest okropne! Nawrócił mi się łupież przez to, ale kiedy stosowałam go na przemiennie z innymi był naprawdę całkiem niezły.
    Rzeczywiście odżywia włosy i nadaje im zdrowego wyglądu.
    PLUSY:
    +zapach
    +wydajność - ja miałam ą dużą butelkę
    + konsystencja

Używam tego produktu od: półroku

Chcesz pochwalić Ana Swing za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnego efektu
  • - nie nawilżył
    - podrażnił skórę głowy
    - przesuszył końcówki
    - bardzo kiepski skład

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE
    Mogę go ewentualnie polecić osobom, które nie mają wrazliwej skóry głowy oraz żadnych problemów ze zdrowiem włosówUżywam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić MaRutko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne wygładzenie
  • Szampon jest super, idelanie rozprowadza się po włosach. Łatwo sie pieni więc nie trzeba go dużo używać przy jednym myciu. Kupiłam w zestawie z odżywką. Włosy łatwo się rozczesują i fajnie układają. Nie muszę codzinnie ich prostować gdyż efekt prostych włosów po pierwszym myciu i ułożeniu utrzymuje się przez 2-3 dni. Dodam że oprócz lakieru nie używam już innych preparatów do ukladnia włosów.

Używam tego produktu od: Koniec pierwszego opakowania
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe opakowanie 400ml

Chcesz pochwalić BeataDre88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla moich włosach spisuje się idealnie
  • Kupiłam w zestawie z olejkiem z tej serii.
    Szampon się dobrze pieni, wygładza i nawilża włosy. Nie są po jego użyciu poplątane. Są gładsze i prostsze :0 absolutnie włosów nie obciąża.
    żałuję,że nie kupiłam jeszcze odżywki z tej serii.
    bo po użyciu tego szamponu, jakiejś tam odzywki do spłkiwania i olejku z tej serii z Avon włosy są mięciutkie,gładkie,błyszczące i łątwiej sie prostują

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc
  • moaj mama zamowilam ten szampon ,ja z Avonu tylko od szamponów trzymam się z daleko ,mam po nich łupież , ale tez szampon jest calkiem ,wlosy po myciu ,miękkie, odżywione.
    mile zaskoczenie

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aanulka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Włosy po umyciu tym szamponem są lśniące i łatwiej się rozczesują.
    Niestety jest minus, szybko się przetłuszczają.
    Cena nie jest wysoka, na każdą kieszeń.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić zakochana21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niefajny
  • Włosy po użyciu tego szamponu nie wyglądają za ciekawie: są szortskie, zero- wygładzenia, nawilżenia, blasku, czy uniesienia - totalne nic.
    Zapach ok, ale nie porywa. Znam wiele szamponów o lepszym działaniu i lepszym zapachu.
    Cena niby nie wysoka, aczkolwiek taniej można kupić lepsze (dla mnie jak na razie faworytai są szampony Timotei w owalnej butelce).
    Z rozczesaniem nie ma jakiś większych problemów, ale nie daje takiej gładkości jak inne. Wiem, wiem - to nie jest odżywka, mimo to mając porównanie uważam że produt jest kiepski.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić katarina26h za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • nie ma co sie rozwodzic nad opinią szamponu,wiec:
    myje
    ładnie pachnie
    całkiem tani
    jakoś strasznie nie obciążą
    i jeśli mam być małostkowa to fajna szata graficzna opakowania

minusów nie dostrzgłam

no i chyba tyle

ogolnie ok. polecam

Używam tego produktu od: 6 mies.

Chcesz pochwalić pysiapyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • cięzko stwierdzić
  • Produkt kupiłam 2 tygodnie temu. Zachęcił mnie do zakupu olejek argonowy.
    plusy:
    - gesta konsystecja po nałozeniu na włosy, przez co jest wydajny
    - niska cena
    - przyjemny zapach
    - wygodne opakowanie

minusy:
    - zastanawiam się zy nie przetłuszczają włosów...

Ilość zużytych opakowań: to jest pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Poofy za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt
  • Z kosmetyków z olejkiem arganowym Avonu szampon najmniej mi pasował, nawet nie zużyłam całego opakowania. Jego zalety: niska cena, ładny zapach, dobrze się pieni. Minusy? Przyśpiesza przetłuszczanie włosów, a co najgorsze - podrażnia skórę głowy. Więcej nie kupię, zauważyłam, że po wszystkich szamponach avonu skóra głowy jest podrażniona i pojawia się łupież.

Używam tego produktu od: lipiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: trochę z 1 opakowania 250 ml

Chcesz pochwalić embrace2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Plus za to ze byl tani kupilam duza 700ml butelke na promocji za niewielkie pieniadze.Bardzo wydajny wystarcza go troszeczke aby umyc głowe.Ładny zapach ktory umila codzienne stosowanie.Po jego uzyciu włosy były miekkie i dobrze sie rozczesywaly.Ładne,estetyczne opakowanie.Wystarczyl mi na okolo 3 miesiace przy codziennym stosowaniu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAZKA
  • BYLAM konsultatnka avonu niestetz zrezygnowalam jakis czas temu , nie bede sobie robic po prostu wstydu
    kiedys chetnie kupowalam ich kosmetyki teraz tarfic cos porzadnego to sukces

nie wiem czy doroslam czy stalam sie wymagajaca ale za cene nawet po znizkach mozna miec duzo lepsze kosmetyki
    zawiodlam sie na wielu zamawiajac dla siebie w przeciagu ostatniego roku i na palcach reki mozna policzyc te fajne

niestety linia z olejkiem arganowym jest mega kiepska
    ewentualnie ten olejek po myciu jeszcye da sie przezyc

szampon obciaza wlosy sa przyklapniete
    wydaje mi sie ze bardziej suche niz przed myciem
    zero jakis pozytywnych obserwacji

nie polecam

Używam tego produktu od: 5msc
    Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić sarunia24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Vanitas vanitatum
  • Marny, naprawdę marny szampon. Jest gorszy niż tańsze wynalazki tej marki z serii Naturals (które całkiem toleruję). Do właściwości fizycznych się nie przyczepiam - zapach, konsystencja ok, wydajność aż za bardzo ^^ - ale masakrycznie obciąża i przetłuszcza włosy, po prostu tragedia, wcale nie grecka tylko swojska, aniowa Myjąc kudełki rano, po południu miałam już oklapnięte coś na głowie. Spożytkowałam go w końcu na niedzielne mycie głowy po kościele i siłowni - do następnego razu nie upływała w tym przypadku bowiem nawet jedna doba.
    Dziś wyrzuciłam w końcu opakowanie do kosza....

Używam tego produktu od: na pewno ponad miesiąc...
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka bez planów powtórkowych

Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi pasuje
  • Jak dla mnie trafiony. Rozjaśniam włosy dość często gdyż nie lubię odrostów, codziennie rano myję, suszę suszarką, wręcz katuję swoje włosy, a od kiedy używam tego szamponu w połączeniu z odżywką i olejkiem włosy są w dużo lepszej kondycji. Nawet moja fryzjerka zauwarzyła że jest im lepiej.

Chcesz pochwalić Isq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny !
  • Cała seria szamponów do włosów Advance jest świetna, ten szampon również. Włosy myje się przyjemnie i tak samo rozczesuje. Szampon się świetnie pieni i pięknie pachnie. Polecam, szczególnie w połączeniu z innymi produktami uzupełniającymi.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić Katlejn za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • sam szampon nie jest rewelacyjny, ale w połączeniu z olejkiem i odżywką z tej samej serii spisuje się świetnie.
    polecam te 3 produkty osobom z włosami zniszczonymi, po rozjaśnianiu. ma bardzo ładny zapach.

Ilość zużytych opakowań: dwa małe i jedno 750 ml

Chcesz pochwalić evelinaPTB za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem zadowolona
  • Szampon:
    ma swietny zapach,pielegnuje wlosy-to fakt.
    Ale :za bardzo sie pieni,wystarczy mała kropla a starcza na cale mycie.Co gorsza uczula.Dostałam uczulenia!!!! najpierw myslalam ze to lupierz , ale po pewnym czasie ,gdy skonczylaam uzywac go, zorientowalam sie ze to wina szamponu z avon. i to nie jest tylko moja opinia bo kolezanka podziela moja uwage.:P

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze i 1 male

Chcesz pochwalić katia1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam go
  • Szampon kupiłam w zestawie z kremem do rąk i żelem do golenia w jakiejś mega promocyjnej cenie ( 20 zł ? ), ale prawdopodobnie i bez tego bym się skusiła, bo mnie też dopadł szał olejku arganowego, a seria AT mi służy(ła).

N początek plus za ładną szatę graficzną - bardzo lubię połączenie turkusu ze złotem, szampon estetycznie prezentuje się w łazience Ładnie pachnie, typowo dla kosmetyków z tej serii, jest dostępny w różnych rozmiarach. Rzeczywiście zawiera olejek arganowy + jakieś tam algi, pantenol i chyba wyciąg z pszenicy ?

I na tym plusy się kończą. Bardzo lubię gdy szampon się pieni, bo czuję , że tedy włosy są dobrze domyte, ale tutaj Avon ostro przegiął. Czuję się, jakbym myła włosy jakimś detergentem. Pieni się jak wściekły, wręcz "pierze" te biedne włosy, po umyciu są wyjałowione i aż skrzypią po tym szorowaniu. Może osoby o przetłuszczających się włosach będą zachwycone, ale dla mnie to porażka , bo nie mogę po nim doczesać włosów, kołtunią się i nie jestem w stanie ich ułożyć bez tony silikonu w jakiejkolwiek formie. Jak dla mnie jest kiepski, mimo, że od szamponu nie oczekuję nawilżenia i innych cudów.

Ilość zużytych opakowań: jedon 750 ml

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Jak można oceniać skuteczność szamponu pod względem "poprawy stanu włosów"?
    Szampon ma włosy jak i skórę głowy pozbawić brudu, oraz łoju, który wytwarza się na naszej głowie i pod tym względem produkt ten spełnia swoje zadania..

+ dobrze się pieni
    + dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
    + zapach nie jest drażniący

- włosy po tym szamponie tracą swoją świeżość w dość krótkim czasie
    - po innych szamponach włosy troszkę lepiej się układały

Szampon ten nie zachwyca, ale też nie szkodzi..Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aneta147 za czytelną i pomocną recenzję?