Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil Shampoo (Odżywczy szampon z olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez Mrs_Merve

Tworzący kremową pianę szampon Avon z olejkiem aragonowym delikatnie oczyści włosy, dzięki niemu będą one świeże, miękkie i wyraźnie wzmocnione. Szampon przywraca włosom elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Chloride, PEG-12 Dimethicone, Disodium Edta, Sodium Hydroxymrthylglycinate, Citric Acid, Quaternium-80, Creatine,
Argania Spinosa Kernel Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Wheat Starch, Laminaria Digitata Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene.

• odżywka - tak, szampon - nie
  • Kupiłam ten szampon w jakimś zestawie, byłam do niego sceptycznie nastawiona, bo jest odżywczy, a moje włosy mają skłonności do szybkiego przetłuszczania. Moje obawy były słuszne bo po pierwszym użyciu włosy były klapnięte, szybko się przetłuściły, a co najgorsze - pojawił się łupież.
    Zużywam go teraz jako odżywkę nakładając od ucha w dół.
    Podsumowując:
    +zapach
    +konsystencja
    +cena na promocji
    +odżywczość (nie będę wnikać w skład, pewnie jest bardzo sztuczny)
    - przyspiesza przetłuszczanie włosów,
    - może wywołać łupież

Ilość zużytych opakowań: cały czas używam pierwszego

Chcesz pochwalić trzynasta czarna owca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeśli chodzi o mnie... Jestem na NIE
  • Na początku byłam zadowolona, mam włosy z tendencją do przetłuszczania i codziennie muszę myć włosy a ten szampon działał cuda, włosy myłam po 3-4 dniach niestety po dłuższym stosowaniu szamponu zrobiło mi się na włosach siano... Strasznie zniszczył i wysuszył mi włosy ale moja mam go stosuje i u niej jest ok

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić MalinaJagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły
  • Po pierwszym użyciu tego szamponu byłam zachwycona- włosy były miękkie i pachnące. Po każdym następnym zastosowaniu mój zapał stopniowo opadał i teraz po zużyciu dwóch opakowań mogę stwierdzić, że jest to kosmetyk zupełnie przeciętny:
    - dobrze się pieni
    - dokładnie oczyszcza (włosy trzeszczą pod palcami)
    - ładnie pachnie
    - dobrze się spłukuje
    - nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania

Jednak wbrew obietnicom producenta nie poprawia kondycji włosów, nie nawilża i nie wzmacnia. Włosy po umyciu ciężko się rozczesują, puszą się i są sztywne. Bez odżywki się nie obejdzie.

Jest to zatem zwykły szampon, który spełnia swoje podstawowe zadanie- myje włosy. Jeśli jednak komuś zależy na dodatkowych atrakcjach- radzę poszukać gdzieś indziej.

Ilość zużytych opakowań: dwa: 250ml i 700ml

Chcesz pochwalić agusia_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemiłe rozczarowanie
  • Szampon ten uwiódł mnie olejkiem arganowym, oczekiwałam , że moje włosy będą gładkie, sypkie, będą się fajnie układać ale niestety rozczarowałam się...
    Plusy:
    +ładny zapach
    + fajnie się pieni
    + dobrze spłukuje
    +wydajny
    Minusy
    - plątał włosy ( po jego użyciu miałam problemy z rozczesywaniem)
    - powoduje świąd głowy (kilka razy do mycia nie używałam żadnych kosmetyków oprócz niego i dalej mnie swędziała głowa)
    - wrócił mi łupież
    Niestety ten szampon poza fajną konsystencją i zapachem dla mnie nie ma nic do zaoferowania. Męczę się żeby skończyć dużą butelkę (400 ml), nie wiem co mnie podkusiło żeby od razu zamówić dużą...

Używam tego produktu od: listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Agula53533 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim włosom robi dobrze
  • Jeden z tych szamponów do których wracam. Kupuję butelki 400 ml, bo mam przetestowany, ze jest dobry. Ma dosyc gęstą konsystencję, dobrze się pieni, bardzo ładnie pachnie. Dobrze oczyszcza włosy. Są po nim miękki, odżywione i lśniące. Dobrze się rozczesują i układają. Nie podrażni skóry głowy, nie uczula, żadnych negatywnych odczuć. Cała rodzina go lubi. Fajna wygodna butelka z odchylanym korkiem. Cała seria jes dobra.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 but. 250 ml, 4 but. 400 ml

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najgorszych...
  • Jeden z najgorszych (jeżeli nie najgorszy) szampon jaki miałam....
    Średnio pachnie, bardzo plącze włosy, pozostawia je szorstkie i trudne do ułożenia....
    Męczę już go 2 lata i nie mogę go skończyć....
    Nie polecam !!!

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Używał am również odzywki.wlosy są piękne, wyraźnie poprawia się ich kondycja. Wspaniale się ukladaja i ładnie pachną.nie przetłuszczaja się.polecam tym którzy mają cienkie i słabe włosy

Używam tego produktu od: 2013 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Domel1979 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Uwielbiam szampony Avon, nie wiem skąd te negatywne opinie.

Ten szampon jest najlepszym szamponem z linii Advance Techniques jaki do tej pory używałam. Ładne opakowanie, świetny zapach.

Włosy po nim są czyste, zregenerowane, sypkie i lekkie. Mimo że moje włosy szybko się przetłuszczają nie obciążył ich. Super konsystencja, mleko wylewa się z dłoni. Łatwo się pieni i równie łatwo spłukuje. Nie wiem co jeszcze mogę napisać, ale byłyby to same plusy. Naprawdę warty wypróbowania!

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno 700ml

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda na niego pieniążków
  • W sumie nie mam mu nic do zarzucenia, ale nie kupiłabym go po raz drugi.

Plusy:
    - oczyszczał skórę głowy z brudu i kurzy
    - nie podrażniał
    - był wydajny (chociaż dla mnie, to nie było plusem)

Minusy:
    - moje włose nie były po nim wzmocnione
    - nie pasowała mi jego konsystencja
    - nie zauważyłam poprawy kondycji włosów
    - był drogi

Używam tego produktu od: używałam go 2 lata temu

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły!
  • Znakomity szampon, choć na początku miałam mieszane uczucia. Zakupiłam w komplecie z odżywką, używałam regularnie obu.
    Najpierw szampon wydawał mi się zbyt ciężki, obciążający włosy i miałam wrażenie, że je przetłuszcza. Ale kiedy nastała zima szampon sprawdził się znakomicie. Doskonale nawilża i odżywia włosy. Świetnie się układały, były zdrowe, lśniące i bez rozdwojonych końcówek. Jest bardzo wydajny, znakomicie się pieni, przyjemnie pachnie. Estetyczne i wygodne opakowanie, dobra cena, polecam.

Używam tego produktu od: używałam zimą
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?