Powiększ Avon, Advance Techniques 360 Nourishment, Moroccan Argan Oil Shampoo (Odżywczy szampon z olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez Mrs_Merve

Tworzący kremową pianę szampon Avon z olejkiem aragonowym delikatnie oczyści włosy, dzięki niemu będą one świeże, miękkie i wyraźnie wzmocnione. Szampon przywraca włosom elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Chloride, PEG-12 Dimethicone, Disodium Edta, Sodium Hydroxymrthylglycinate, Citric Acid, Quaternium-80, Creatine,
Argania Spinosa Kernel Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Wheat Starch, Laminaria Digitata Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene.

• Moim włosom robi dobrze
  • Jeden z tych szamponów do których wracam. Kupuję butelki 400 ml, bo mam przetestowany, ze jest dobry. Ma dosyc gęstą konsystencję, dobrze się pieni, bardzo ładnie pachnie. Dobrze oczyszcza włosy. Są po nim miękki, odżywione i lśniące. Dobrze się rozczesują i układają. Nie podrażni skóry głowy, nie uczula, żadnych negatywnych odczuć. Cała rodzina go lubi. Fajna wygodna butelka z odchylanym korkiem. Cała seria jes dobra.

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 but. 250 ml, 4 but. 400 ml

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najgorszych...
  • Jeden z najgorszych (jeżeli nie najgorszy) szampon jaki miałam....
    Średnio pachnie, bardzo plącze włosy, pozostawia je szorstkie i trudne do ułożenia....
    Męczę już go 2 lata i nie mogę go skończyć....
    Nie polecam !!!

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Używał am również odzywki.wlosy są piękne, wyraźnie poprawia się ich kondycja. Wspaniale się ukladaja i ładnie pachną.nie przetłuszczaja się.polecam tym którzy mają cienkie i słabe włosy

Używam tego produktu od: 2013 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Domel1979 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Uwielbiam szampony Avon, nie wiem skąd te negatywne opinie.

Ten szampon jest najlepszym szamponem z linii Advance Techniques jaki do tej pory używałam. Ładne opakowanie, świetny zapach.

Włosy po nim są czyste, zregenerowane, sypkie i lekkie. Mimo że moje włosy szybko się przetłuszczają nie obciążył ich. Super konsystencja, mleko wylewa się z dłoni. Łatwo się pieni i równie łatwo spłukuje. Nie wiem co jeszcze mogę napisać, ale byłyby to same plusy. Naprawdę warty wypróbowania!

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno 700ml

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda na niego pieniążków
  • W sumie nie mam mu nic do zarzucenia, ale nie kupiłabym go po raz drugi.

Plusy:
    - oczyszczał skórę głowy z brudu i kurzy
    - nie podrażniał
    - był wydajny (chociaż dla mnie, to nie było plusem)

Minusy:
    - moje włose nie były po nim wzmocnione
    - nie pasowała mi jego konsystencja
    - nie zauważyłam poprawy kondycji włosów
    - był drogi

Używam tego produktu od: używałam go 2 lata temu

Chcesz pochwalić _Ruda__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły!
  • Znakomity szampon, choć na początku miałam mieszane uczucia. Zakupiłam w komplecie z odżywką, używałam regularnie obu.
    Najpierw szampon wydawał mi się zbyt ciężki, obciążający włosy i miałam wrażenie, że je przetłuszcza. Ale kiedy nastała zima szampon sprawdził się znakomicie. Doskonale nawilża i odżywia włosy. Świetnie się układały, były zdrowe, lśniące i bez rozdwojonych końcówek. Jest bardzo wydajny, znakomicie się pieni, przyjemnie pachnie. Estetyczne i wygodne opakowanie, dobra cena, polecam.

Używam tego produktu od: używałam zimą
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczulił mnie
  • Skusiłam się na ten szampon zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami. Niestety sprawił on, że mam uraz do wszystkich szamponów marki Avon. Choć konsystencja jest gęsta, a zapach wspaniały, szampon spowodował u mnie uczulenie i wysyp krost na całej głowie oraz na szyi. Robiłam do niego podejście kilka razy, za każdym razem efekt był podobny. Szkoda, bo zapowiadał się intersująco.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić angelikaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon jak szampon
  • Jako że jestem konsultantką, praktycznie wszystkie kosmetyki kupuję w Avonie.. ot tak, z przyzwyczajenia.
    Skusiła mnie niska cena (w promocji duży szampon 700 ml za jakieś 16 zł) oraz zawartość olejku arganowego o zbawiennych dla włosów właściwościach.
    Osobiście nie zauważyłam poprawy wyglądu moich włosów... nie zauważyłam również, żeby ich stan się pogorszył.
    Plusy:
    +zapach
    +konsystencja
    +cena
    +wydajność

Minusy:
    -właściwie to nic nie robi z włosami

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (700ml)

Chcesz pochwalić Daisyx3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Byłam skuszona opisem tego produktu i efektami jak producent przedstawia. Zawiodłam sie strasznie. Strasznie wysuszał mi wlosy, które plataly sie jeszcze bardziej i byly strasznie sztywne. Jeszcze z żadnym szamponem nie miałam takich "przygód". Jedyną zaleta tego produktu jest zapach. I to wszystko. U mnie się on nie sprawdził.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/250 ml

Chcesz pochwalić Pola1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nadużywany nie szkodzi
  • szampon umożliwia rozczesanie włosów bez odżywki, używam go więc kiedy nie chce mi się bawić w rytuały pielęgnacyjne, ale po prostu muszę umyć włosy szybko
    jest wydajny, gęsty, dobrze się pieni, ładnie pachnie
    jednak włosy po nim nie wyglądają rewelacyjnie, różnica między tym co mam po tym szamponie a użyciu innego szamponu z dobrą odżywką jest kolosalna
    jednak mam trudne włosy, kręcone, skłonne do przesuszania i naprawdę muszę uważać przy ich pielęgnacji
    po tym szamponie mogę włosy rozczesać i wyglądają jakoś tam, ale często są spuszone i szortskie, trzeba go też bardzo dokładnie spłukiwać, bo może szybko przetłuszczać
    nie polecam używania go kilka razy pod rząd, bo obciąża włosy

Używam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dużego 750ml

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij