Farmona, Herbal Care, Szampon lniany

Powiększ Farmona, Herbal Care, Szampon lniany

Zgłoszony przez 584allie

Szampon zawiera wyjątkowo łagodne substancje myjące na bazie kokosu, które doskonale oczyszczają i pielęgnują skórę głowy oraz włosy. Ekstrakt z lnu głęboko odżywia i odbudowuje zniszczone włosy oraz zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się. Dodatkowo ceramidy chronią włosy przed utratą wilgoci i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, naturalny prebiotyk inutec intensywnie nawilża oraz ułatwia rozczesywanie, chroniąc włosy przed uszkodzeniami, a opatentowana
kompozycja mikronizowanych białek pszenicznych przywraca włosom im piękny, zdrowy wygląd.

• Bardzo fajny
  • Szampon kupiłam całkiem przypadkiem, w sumie nigdy nie patrzyłam na takie szampony, zawsze brałam te niby lepsze, te markowe ojej niby świetne, ale nie koniec, nie ma sensu płacić dużych cen za silikony itp. Tutaj mamy naturalny szampon, w bardzo śmiesznie niskiej cenie . Włosy są po nim mięciutkie, błyszczące, lepiej wyglądają, ogólnie poprawa kondycji włosów. Zapach może nie jest jakoś specjalnie ładny, ale potem na włosach jest już okej ;P. Największym minusem jest tutaj opakowanie, tak wygląda fajnie, taka buteleczka fajnie cacy, ale jak tu zakrecić kiedy w dłoni masz szampon? No tu robią się schody, albo ci się z dłoni wyleje, albo najpierw włosy umyjesz szampon zakręcisz potem. Jest bardzo wydajny, i to bardzo bardzo, z reguły myje włosy codziennie, a używam go od dobrego miesiąca, rzadko kiedy wytrzymał u mnie taki szampon. Niestety ciężko się rozczesuje po nim włosy, a raczej, jest to nie wykonalne przy moich kręconych mocno włosach, trzeba użyć odżywki, dobrej odżywki po odżywce jest okej . Nie wiem czy kupie go w najbliższych dniach bo już mi się kończy a chciałabym wypróbować innych z tej samej serii ;>.

Plusy:
    -nawilża
    -cena
    -wydajny
    -ładny wygląd>

Minusy:
    -buteleczka

Neutralnie +-
    -zapach

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

• Zdecydowanie na tak!
  • Uwielbiam go. Pierwsze opakowanie kupiłam dawno temu i przepadłam. To jedyny szampon z SLS którego systematycznie używam, chociaż tylko raz w tygodniu.
    Mimo detergentów w składzie z jednej strony myje delikatnie, z drugiej strony: bardzo skutecznie domywa wszelkie zanieczyszczenia, lub oleje.
    Pięknie pachnie, jest wydajny, nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy, nie obciąża włosów i nie wysusza końcówek. Włosy po nim dobrze się rozczesują, nie elektryzują, są sypkie i miękkie. Dobrze współgra z różnymi odżywkami.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 i w trakcie 3

Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny !
  • Kupiłam ten szampon, z tego względu na to, że chciałam dać odpocząć moim włosom od szamponów nasyconych w większości chemią.
    Same plusy :
    - delikatny i przyjemny zapach
    - włosy są lśniące i miękkie w dotyku
    - włosy nie puszą się i nie elektryzują
    - są wzmocnione
    - nie wysusza włosów
    - włosy są miękkie
    - dobrze myje i nie plącze włosów
    - przede wszystkim WYDAJNY !

Z chęcią wypróbuję inne szampony z tej serii.

Hm.. w sumie jest jeden minus, ale jakoś nie przywiązuję do tego wagi, mianowicie opakowanie a tą nakrętką jest niewygodne. Trzeba uważać, żeby nie wylać za dużo kosmetyku

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić adrenalinah za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój faworyt
  • Bardzo lubię szampony ziołowe Farmony ten jest jednym z lepszych
    1. Skóra głowy po nim nie swędzi
    2. Nie wysusza i nie obciąża
    3. niska cena
    4. Dobry skład- olej lniany , mocznik, ceramidy, kwas mlekowy...
    Polecam ten szampon mimo sls na pierwszym miejscu jest bardzo łagodny.Niektóre szampony bez sls bardziej potrafią wysuszyć i podrażnić.

Ilość zużytych opakowań: więcej jak 4

Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polubiłam
  • Bardzo dobry szampon! Próbowałam już kilka rodzai Farmony i są dosyć podobne do siebie.

Przede wszystkim delikatny, nie wysusza skóry ani włosów ale jednocześnie dobrze myje. Włosy są bardzie puszyste ale nie spuszone. Zniwelował wypadanie moich cienkich, rzadkich włosów wraz z kuracją joanna rzepa.

Zgadzam się że konsystencja jest dosyć wodnista i trochę może męczyć, ale ja się przyzwyczaiłam. W moim wypadku jest wydajny. Zapach przyjemny ale i delikatny.

Zdecyowanie polecam dla wrażliwych skalpów, wypadających cienkich, rzadkich włosów.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

Chcesz pochwalić abercrombie&fitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, ale rozejrzę się wśród innych szamponów Farmony
  • Szampony lniane to chyba najlepsze szampony dla włosów cienkich, delikatnych, suchych. Nistety, w Polsce prawie nikt ich nie produkuje...

Ponieważ w tym roku eksperymentuję z ziołowymi szamponami Farmony, po szamponie do włosów suchych i łamliwych, postanowiłam wypróbować lniany.

Szampon ma piękny zapach, przypomina trochę pachnącą łąkę. Bardzo dobrze sie pieni, trzeba tylko uzyć trochę więcej wody do stworzenia piany.
    Co najważniejsze - nie wysusza włosów tak bardzo jak robią to inne ziołowe szampony. Delikatnie je zmiękcza. Nie obciąża. Oczywiście do rozczesania włosów absolutnie trzeba używać odzywki, ale to chyba normalne? Idealnie nadaje się jako szampon do codziennego stosowania.

Jest na pewno jednym z lepszych szamponów ziołowych, jakich używałam. Dlaczego więc zaznaczyłam, że nie wiem czy go kupię ponownie?

Po pierwsze: chciałabym wypróbować inne szampony Farmony, a zwłaszcza rumiankowy.

Po drugie: ciągle szukam szamponu, który pozwoli mi poradzić sobir z dermatozami skóry głowy. Ten jednak radzi sobie średnio.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hela_Bertz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Szampon nie poradził sobie z moimi włosami. Moje włosy są suche i strasznie się plączą. Nie nawilżył on moich włosów i je strasznie poplątał. Włosy po umyciu wyglądają jak siano. Słabo się pieni, przez co jest mało wydajny.

Używam tego produktu od: używałam go przez miesiąc

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • Bardzo przyjemny szampon, jednak wolę ten rumiankowy.

Zalety:
    -pięknie pachnie
    -nie najgorzej się pieni
    -dobrze myje
    -tani
    -pozostawia ładne, błyszczące włosy (to akurat może być zasługa odżywki)

Wady:
    -plącze włosy

Mimo wszystkich jego zalet to nie przypadł mi do gustu i wolę śmierdzący rumiankowy

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie.
  • Szampon kupiłam ze względu na len w składzie.
    +niedrogi
    +len w składzie
    +włosy błyszczące oraz miękkie!
    +nie podrażnił ani nie wysuszył
    +dobrze myje
    +śliczny zapach

Niestety opakowanie jest nieporęczne i trzeba uważać, aby nie wylać za dużo kosmetyku.SLS w składzie.Sama nie wiem czy kiedyś do niego wrocę.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Matylda118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy szampon
  • Zawsze używając szamponów z wyciągami z roślin na mojej głowie tworzył sie podczas mycia jeden wielki kołtun a włosy stawały się sztywne jak druty i tym razem podczas mycia byłam przygotowana na takie następstwa a tu bardzo miła niespodzianka włosy nie były splątane co się w moim przypadku rzadko zdarza ba nawet powiedziałabym włosy były nawilżone lekkie i błyszczące co do slsów w skłądzie nie wypowiadam się ponieważ uważam że wszystko jest dla ludzi ale z umiarem jednak sam szampon zyskał w moich oczach byl przyjemną odmianą po wymywaczu farb i wysuszaczu skóry głowy head&shoulders jestem jak najbardziej na tak dla niego zapach tego szamponu przypomina mi polne kwiaty zerwane z sloneczny dzień kojarzy mi sie z wakacjami na wsi
    daje mu 4 gwiazdki poniewa minusem tego szaponu jest opakowanie a raczej korek który jest niewygony do odkrecania a na dodatek potrafi podrapac śliskie i mokre rece podczas odkrecania.
    kolejnym minusem jest konsystencja albo wylejesz za mało albo za dużo cecha takich szamponów jest to że one na ogół się zbytnio nie pienią więc cieżko utrafić odpowiedią ilość potrzebną do umycia

Chcesz pochwalić makoszata za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zarzutów
  • Super szampon, piękny zapach (polnych kwiatów), świetnie się pieni, często używałam go do robienia peelingu skóry głowy i też bardzo mi się w tej wersji spodobał
    Włosy po nim były całkiem okej, bez zarzutów, nie mogę też powiedzieć żeby mnie podrażniał, powodował łupież czy coś podobnego
    Dobrze spełniał swoje zadanie, a no i koszt był niewielki
    Co do łamliwości włosów.. hmm mam wrażenie że coś tam coś tam dał no ale oczywiście ciężko stawiać tylko na szampon w walce o zdrowe końcówki

Używam tego produktu od: lutego 2013

Chcesz pochwalić cukier puder za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał
  • Szampon do włosów suchych i zniszczonych w dodatku lniany, który powinien maksymalnie nawilżać, a jednak wysuszył i to bardzo. Dużo czasu zajmuje powrót do dawnej dobrej kondycji. Nie radził sobie ze zmyciem olei i nafty nawet po dwukrotnym umyciu, a nawet gdy nie stosowałam żadnych wcierek pozostawiał włosy niedomyte, miałam wrażenie, że są brudne. Słabo się pieni i plącze włosy, które są bardzo matowe. Niezbyt wydajny, ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Lana Del Rey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry szampon Wśród ziołowych - jeden z moich ulubionych. Ma wiele zalet i praktycznie brak wad:

ZAPACH
    Prześliczny, słodki zapach łąki. Oczywiście jest zapachem lnu, ale takim wyjątkowo ujmującym.

KOLOR / KONSYSTENCJA
    Szampon jest przeźroczysty, lejący się (konsystencję miał wodnistą), przez co zużywałam go przy każdym myciu dość dużo. Mimo to był wydajny.

WYDAJNOŚĆ
    Mimo, że muszę używać go dużo, żeby się zapienił, jest wyjątkowo wydajny, wystarczył mi na kilka miesięcy niemal codziennego stosowania.

CENA
    Należy do tańszych szamponów dostępnych w supermarkecie.

NABŁYSZCZENIE
    Mam po nim zdrowo błyszczące, gładkie włosy.

ŁAGODNOŚĆ
    Nie przesusza moich włosów, nie tworzy "szopy", nie przetłuszcza ani nie powoduje łupieżu (a robiły mi to szampony ziołowe Polleny Evy).

NIE PLĄTAŁ MI WŁOSÓW
    Mnie ten szampon nie plątał włosów, może dlatego, że zawsze przed myciem i po umyciu rozczesuję je grzebieniem z grubymi i rzadkimi ząbkami. A włosy mam długie i podniszczone rozjaśnianiem, farbowane.

OPAKOWANIE
    Opakowanie z nakrętką było wygodne. Mimo że nieduże, a na półce niepozorne, zawierało w sobie tyle produktu, że wystarczyło mi go na kilka miesięcy. Co było zaskoczeniem, przyznaję.

POLSKI PRODUKT
    Dobrze jest wspierać polski przemysł kosmetyczny, dokonując zakupów lubię przyczyniać się do tego, że ktoś ma pracę.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry , porzadny szampon ale nie kupie wiecej ze wzgledu na silne detergenty
  • Plusy:

-Nie placze wlosow w jeden zbity koltun jak to ma miejsce przy stosowaniu szamponow bardziej naturalnych.
    -Podczas mycia sprawia wrazenie ze wlosy sa otulone balsamicznym zelem a nie srodkiem myjacym
    - szybko domywa oleje ( nawet te ciezkie jak olej rycynowy) wystarczy 1-2 mycia

Minus:
    - malo wydajny
    -zawiera SLS

Używam tego produktu od: 1 Miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nemezis1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo
  • Słabo się pieni i strasznie plącze włosy. Żadnych super efektów na moich włosach nie zauważyłam. Włosy po umyciu bez odżywki nie da się rozczesać, po pewnym czsie ponownie się plączą.

Chcesz pochwalić PlotkaraSerena za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo łagody
  • Łagodny, ślicznie pachnący szampon. Przejrzysta konstystencja, dobrze się pieni jak na szampon naturalny, ale plącze włosy i bez odżywki bardzo trudno rozczesać włosy. Bardzo dobrze myje i oczyszcza włosy, ładnie się po nim układają, są podatne na szczotkę. Mam przetłuszczające się włosy i tym szaponem co prawda musze być je codziennie, ale wieczorem dalej dobrze wyglądajają.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarna_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach, lśniące włosy!
  • + Szampon łagodny dla moich rozjaśnianych włosów,
    + Cudownie pachnie,
    + Konsystencja gęstsza od innych szamponów z tej serii, przez co łatwiejsza aplikacja,
    + Włosy stały się bardziej lśniące
    + Cena - niska

- Odejmuję pół gwiazdki za splątywanie włosów. Bez odżywki
    nigdy bym ich nie rozczesała.

Ogólnie bardzo polecam, mój ulubiony szampon dostępny na polskich półkach Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić trombel za czytelną i pomocną recenzję?