Powiększ Yves Rocher, Ovale Lifting, Anti - Slackening Redensifying Night Care (Krem na noc poprawiający gęstość skóry twarzy i szyi)

Zgłoszony przez astray

Krem na noc z serii zawiera aktywne serum z rokitnika, na który składają się:
- wyciąg z miąższu owoców bogaty w kwas jabłkowy, który odnawia napięcie skóry,
- wycia z nasion bogaty w fitosterole*, który odbudowuje materię skóry
Działanie:
- odbudowuje skórę, liftinguje twarz i szyję,
- wypełnia głębokie zmarszczki,
- przywraca skórze elastyczność.
Jego bogata kremowo - żelowa konsystencja otula skórę transparentnym, liftingującym filmem.
Efekt: po przebudzeniu, tkanki skóry twarzy są jędrniejsze i napięte.

• Ziołowy specyfik
  • Zgadzam się z opiniami poprzedniczek. To nie jest krem dla wrażliwych nosów. Skład wydaje się rewelacyjny: mamy tu i rokitnik i wodę z bławatka i wyciąg z drzewa tara, masło shea oraz cały zestaw olejów naturalnych, a także retinol. Konsystencja znacznie gęstsza niż kremu na dzień z tej samej serii, a co za tym idzie krem jest bardzo wydajny. Niestety jak wiele kremów silnie natłuszczających zapycha pory. I ta druga cecha dyskwalifikuje go u mnie ostatecznie. Do plusów zaliczyłabym skuteczne uelastycznianie skóry i ładne, szklane opakowanie. Myślę, że użytkowniczki bardziej mniej wrażliwe na zapach mogłyby opisać zdolność do poprawy gęstości skóry. Używałam go tylko sporadycznie na noc, a wiadomo, że kurację trzeba stosować przez co najmniej kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 szt. w trakcie

Chcesz pochwalić cosmetix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarny zapach
  • W zasadzie ten krem odrzucił mnie zaraz po otwarciu...Ten zapach...Tragedia. Niepodobny do niczego Wierzę wizażankom, że jest ziołowy. Dość długo się utrzymuje. Dla mnie nie do zaakceptowania, nawet na szyję i dekolt, nie dałam rady zasnąć przy tym aromacie....Trafił do koleżanki, jej ta ziolowość tak bardzo nie przeszkadza.
    Ale żeby nie było, przetestowałam też na twarzy. Jest gęsty, wydaje się treściwy, ale jednocześnie trudno się wchłania, pozostawia tłustawą, błyszczącą warstwę, czego nie cierpię, nawet w kremach na noc.
    Kolejne dwie próby-krem trafił na szyję i dekolt. I to był koniec. Naprawdę, próbowałam go pokochać i zużyć, ale nie dałam rady
    Żegnaj efekcie liftingu, żegnajcie wypełnione zmarszczki
    Krem dostałam w prezencie, przy okazji zakupów. Na szczęście, gdybym zapłaciła tę kosmiczną dosyć cenę, to, cytując Małgorzate Musierowicz, chyba bym sobie poprzegryzała tętniczki

Używam tego produktu od: 1 raz na twarz, 2 razy szyja+dekolt
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie ten zapach...
  • Dostałam ten krem w gratisie do zamówienia internetowego. Cena regularna, jest dość przerażająca ( ok 120 zł) i mimo licznych upustów 50% i tak nie był on w moim zasięgu. Dlatego tym bardziej ucieszyłam się możliwością otrzymania go za dowolny zakup.

Przez pierwsze dni używania tego kremu, nie byłam z niego zadowolona, a to dlatego, że najnormalniej w świecie " zapchał mnie".
    Jednak po kilku dniach postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę, którą na szczęście swoje i moje wykorzystał.

Kilka informacji:
    Konsystencja: gęsta, maślana, treściwa, dosyć długo się wchłania
    Zapach: specyficzny, apteczno- ziołowo- gorzkawo- duszący, spodoba się ograniczonej liczbie osób, dosyć długo utrzymuje się na skórze
    Pojemność: 50 ml
    Wydajność- bardzo dobra, starcza na około 3 miesiące codziennego, wieczornego wcierania
    Cena: stosunkowo wysoka, warto polować na promocje
    Opakowanie: szklany, solidny słoiczek
    Termin ważności : 6 m-cy od otwarcia

Stosowanie:
    Używam go na noc, również na szyję. Czasami samodzielnie, czasami na serum- z którym bardzo dobrze współpracuje. Do rana pięknie się wchłania.

Działanie:
    - łagodzi podrażnienia;
    - rozświetla twarz;
    - ładnie napina cerę;
    - dobrze nawilża skorę;
    - twarz wygląda na wypoczętą, a cera jest ujednolicona i bardziej "zbita", "gęsta"
    - w znacznym stopniu poprawia wygląd i stan wiotczejącej skóry szyi.

Uwagi:
    - chole*nie przeszkadza mi specyficzny zapach, więc przyjemność ze stosowania tego kremu jest znikoma;
    - mimo, że lubię szklane opakowania, przy moim roztrzepaniu, muszę uważać, aby przez przypadek nie strącić go na kafelki;
    - z uwagi na swoją maślaną konsystencję i skład ( emolienty), występuje duże ryzyko " zapchania".

Ocena:
    Działanie : 4,5 gwiazdek
    Komfort stosowania ( zapach, konsystencja, itp): 2 gwiazdki.
    Ogółem :3,5 gwiazdki
    Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem na noc
  • ten krem jest masełkowy, dokładnie taki jak lubię. Nie wiem jak sprawdzi się przy tłustej skórze, bo dosyć dlugo się wchłania. Krem nalożony solidną wartstwą rano procentuje wypoczetą i jednolitą buzią. reasumując - dobry krem dla suchej skóry, zapach bardzo mi odpowiada, rokitnik podobno konieczny dla zmęczonej skóry, dosyć dobrze nazwilża.

Używam tego produktu od: nieregularnie, od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić starmag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Oceniam krem na podstawie zużytej w kilku turach próbki:

+ gęsta konsystencja, prawie jak masło do ciała
    + wydajny
    + delikatny zapach

I na tym kończą sie plusy...
    - bardzo ciężko się wchłania
    - twarz sie lepi i świeci
    - zapycha!!! po 3 aplikacjach pojawiło się ma mojej twarzy więcej zaskórników i wyprysków
    - natłuszcza skórę a nie nawilża! i chyba cały zostaje przez noc na poduszce, bo rano poduszka tłusta, policzki ok, ale nos i czoło - masakra! tłuste i zapchane, z zaskórnikami
    - cena

Dzięki temu, że miałam okazję skorzystać z próbki, nie nabrałam sie na ładne opakowanie i z pewnością nie kupię nigdy tego kremu!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowne masełko dla suchej skóry
  • Zacznę od tego, że w życiu bym tego kremu nie kupiła, gdybym nie dostała kiedyś próbki, która całkiem mnie zachwyciła. Zapach, konsystencja, i to co zobaczyłam następnego dnia rano w lustrze przekonały mnie do zakupu. Moim zdaniem ten krem to treściwsza wersja kremu Cure solutions, pod pewnymi względami oba są podobne.

I jeszcze zaznaczę, że mam 26 lat i mieszaną cerę, skóra na policzkach i w okolicach oczu jest wręcz bardzo sucha, więc lubię cięższe treściwsze kremy. Mimo że seria ovale lifting jest dedykowana kobietom w wieku 40-50 lat ja zbytnio nie biorę sobie do serca takich podziałów wiekowych, kierując się głownie składem i tym czego moja skóra potrzebuje i lubi.
    Ok, tyle tytułem wstępu, teraz o kremie

ZAPACH I KONSYSTENCJA

Zapach jest mocno ziołowy, a raczej zielarsko-apteczny, podobny do serii Culture Bio. Dla mnie jest to wspaniała aromateriapia, jednak wiem, że dla wielu osób będzie odrzucający.
    Konsystencja gęstego masełka, które świetnie się rozsmarowuje, nie ma mowy o trudności w rozprowadzeniu. Wchlania się dobrze, twarz mi się po nim trochę błyszczy ale nakładam go naprawdę sporo. Nocą i tak mi wszystko jedno, a nie jest to błysk jak latarnia.

CO ON ROBI?
    Przede wszsytkim nareszcie coś totalnie nawilża mi skórę, i nie mam rano uczucia ściągniecia. A dodatkowy super bonus jest taki, że skóra wygląda na wypoczętą, uspokojoną, kolor jest ujednolicony (jakimś cudem moje naczynkowe policzki są mniej czerwone), cud-miód.
    Do tego daję taki efekt "napompowania" skóry, który widze pod oczami.
    Nie daje efektu napięcia, ściągnięcia i "liftingu"- na szczęscie. Producent coś o tym wspomina jednym tchem z "żelową konsystencją" - nie mam pojęcia o czym mowa

PONOSZENIE OVALU?
    Jeszcze nie mam z tym problemów, ale szczeze wątpie by tutaj mogł coś zdziałać. Jak wspomniałam, daje uczucie grubszej i "napełnionej od środka " skóry. Ale ja takie rzeczy traktowałabym w kategoriach przyjemnego tricku i dorażnej iluzji- jak przy wszystkich kremach.
    Zmarszczeń jako tako nie mam,ale na cienkiej skórze pod oczami widzę ww. efekty -tj wygląda ona na świetnie nawilżoną i gładką jak u nastolatki

SKŁAD (dokładny skład poniżej)
    Ma sporo emolientów, więc podatną skórę może zapchać ( naprawdę bym uważała). Nie mam pojęcia, który z jego skłądników tak dobrze działa na skórę ( chodzi mi o ten efekt wypoczęcia), może to rzeczywiście rokitnik? Krem posiada wyciąg z jego miąższu i z nasion
    Moje niefachowe oko nie dostrzega w nim składników stricte anti-age, chyba, że chodziłoby o wspomnianego rokitnika, masło shea,olej sojowy i kokosowy, witaminy A (retinyl palmitate - najsłabsza forma) +E i tym podobne. Armia emolientów też robi swoje.
    Raczej szału nie ma, ale tutaj nie odbiega on od większości kremów.

KREM NA DZIEN...
    ... z tej serii kupiłam w zestawie, konsystencję ma o wiele rzadszą, wiele nie mogę o nim powiedzieć poza tym , że UWAGA zawiera mikę, która jest bardzo widoczna na twarzy!! Użyłam go parę razy i wydaje mi się ze nocny jest o wiele lepszy

CIEKAWOSTKA
    Cena kremu jest dość wysoka, jednak wiele kosmetyków YR można kupić w mini zestawach za niewielką kwotę. Ten krem w wersja na dzien+ na noc kosztuje 19,99 za 2 tubki po 15ml każda. Dostępne wysyłkowo i (chyba) stacjonarnie, nie ma ich niestety w sklepie internetowym.

Skład
    INGREDIENTS : • AQUA/WATER/EAU • GLYCERIN • GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL • ETHYHXYL COCOATE • DIMETHICONE • CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER • CETEARYL ALCOHOL • MYRISTYL MYRISTATE • HYDROGENATED COCONUT OIL • CETYL ALCOHOL • BU rYLENE GLYCOL • SODIUM MANNURONATE METHYLSILANOL • BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 • PROPYLENE GLYCOL • SORBITAN STEARATE • SODIUM LACTATE METHYLSILANOL • BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER • MANGIFFRIN • CLIEARUH-33 • PARFUM/1-RAGRANCE • AMMONIUM ACRYLOYL-DIME lAYtTAURATENP COPOLYMER • HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT JUICE • METHYI PARABEN • ETHYL LINOLEATE • LECITHIN • XANTHAN GUM • TOCOPHERYL ACETATE •TETRASODIUM EDTA • SOF(BIC ACID • RETINYL PALMITATE • ETHYLPARABEN • CAESALPINIA SPINOSA GUM • ALL ANTOIN • HIPPOPHAE RHAMNOIDES KERNEL EXTRACT • PROPYLPARABEN • SODIUM HYDROXIDE • BHT • LINALOOL

Edycja 9.01.
    Używam go już ponad pół roku i nadal jest to mój nr1 wśród kremów na noc. Polecam wszystkim osobom, które mają problem ze ściągniętą skórą o poranku i poszukują mocno nawilżającego/ półtłustego kremu na noc.

Używam tego produktu od: czerwiec
    Ilość zużytych opakowań: tubka 15ml+ słoiczek 50ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 7 pochwał. Chcesz pochwalić astray za czytelną i pomocną recenzję?

• W wybranej kategorii żaden z produktów nie spełnia wymogów dla najlepszych produktów (min. 4 gwiazdki i min. 10 recenzji).