Nivea, Hydro Care, Nawilżający szampon do włosów

Powiększ Nivea, Hydro Care, Nawilżający szampon do włosów

Zgłoszony przez kkakauko

Poczuj piękno Twoich włosów dzięki unikalnej formule, łączącej naturalne składniki i płynną keratynę, stanowiącą budulec włosa.
Lekka formuła z ekstraktem z lilii wodnej i aloesem:
- zapewnia głębokie nawilżenie bez obciążania włosów,
- łagodnie myje i pielęgnuje włosy,
- pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Nymphaea Odorata Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glyceryl Glucoside, Panthenol, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Citronellol, Limonene, AlphaIsomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Parfum.

• Świetny zamiennik
  • Włosy są widocznie i odczuwalnie wygładzone. Przeznaczony dla suchych i normalnych, a potrafi zdziałać niemożliwe. Jestem w szoku. Skoro szampon działa na moje zniszczone nadal kikuty, to jestem ciekawa jak zadziała na zdrowe i naturalne. Przyznaję, że jest on całkiem dobrym zastępcą ulubionych do niedawna produktów.

Używam tego produktu od: sporadycznie

Chcesz pochwalić Gabi840 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jest OK
  • Szampon jest bardzo fajny, ma wiele zalet i do moich włosów sprawdza się bardzo dobrze, jedyną wadą jaką zaobserwowałam jest szybsze przetłuszczanie się włosów.

+ ładnie pachnie
    + nawilża
    + włosy są miękkie
    + dobrze się pieni
    + konsystencja

- przetłuszczone włosy

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka całych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AnitaTi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego
  • Szampon Nivea Hydro Care nie sprawdził się na moich mieszanych włosach - suchych przy końcach i normalnych u nasady. Liczyłam na nawilżenie, zamiast tego szampon jedynie niepotrzebnie obklejał włosy.

+ wygodne opakowanie
    + ładny, liliowy zapach, bardzo długo utrzymujący się na włosach (nawet po myciu innym szamponem)
    + nie podrażniał i nie wywoływał łupieżu
    + wygładzenie w czasie spłukiwania
    + dostępność

+/- średnio się pienił

- działanie (szampon sprawiał, że włosy się strączkowały, niedługo po umyciu wyglądały na nieświeże, nie nawilżał, a jedynie dawał uczucie oblepionych włosów, często wywoływał też puch na długości)

Szampon oceniam raczej negatywnie, chociaż nie wyrządził mi wielkiej krzywdy.
    Nieco lepiej spisał się u mojej siostry, posiadającej suche, puszące się włosy. Nie wywoływał u niej efektu przeciążonych, posklejanych włosów, ale i nie nawilżał.

Bardzo dziwny, trudny do ocenienia produkt.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić anielinau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dał chwilowy rezultat po czym, przesuszał moją wrażliwą skórę głowy.
  • Szukałam produktu, który poradzi sobie z moją suchą skórą głowy. Początkowo było super, pozbyłam się suchych płatków odchodzących od skóry i podrażnionych czerwonych plamek na skalpie. Byłam tak zadowolona z tego powodu, że skusiłam się na kolejne 2 opakowania na promocji.
    Nawet nie przeszkadzało mi to, że, musiałam myć głowę co 2-3 dni, gdyż mam do wyboru albo myć ją częściej albo znów przesuszyć innymi produktami.
    Niestety w trakcie używania kolejnego opakowania, skóra głowy stała się sucha, swędziała i znów pojawiły się płatki schodzącej skóry. Odstawiłam go na jakiś czas i powróciłam do niego po przerwie i już po pierwszym myciu znowu to samo natarczywe swędzenie skalpu.

resztę produktu zużyłam do mycia pędzli i innych pierdół gdyż moja głowa nie zniosłaby więcej kontaktu z tym produktem

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne i jedno w połowie

Chcesz pochwalić inna333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Przeciętny
  • Nie przepadam za firmą Nivea. O ile odżywka z tej serii sprawdza się na moich włosach bardzo dobrze, o tyle szampon już nieco gorzej. Myć myje, ale czy coś więcej?

+ ładne, poręczne opakowanie
    + dostępność
    + wydajność
    + zapach
    + delikatny
    + wygładza włosy

- cena (nieadekwatna do działania)
    - nie nawilża włosów
    - przetłuszcza (włosy myję średnio co 3-4 dni, a po użyciu tego szamponu muszę je myć co 2 dni)

Jak widać na pierwszy rzut oka - szampon ma dużo plusów. Jednak jego działanie oceniam na minusy, stąd taka niska ocena.

Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić all_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Całkiem przyzwoity szampon, dosyć tani i powiedziałabym, że dosyć zwyczajny, ale za to nie jest wybitnie marnej jakości. Dobrze się pieni, równie dobrze oczyszcza. Bardzo przyjemna konsystencja, poza tym świetny kolor, a raczej koloru brak, szampon jest totalnie przezroczysty, pierwszy raz widzę coś tak transparentnego Pachnie ładnie, jest poręczny, faktycznie nadaje się dla całej rodziny.
    Niemniej jednak nie zauważam żadnego działania nawilżającego.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super dla moich włosów.
  • Zużyłam na razie jedną tubę tego szamponu, ale kupię następną.
    Moje włosy ostatnio zaczęły być suche i były chropowate, to pewnie zasługa szamponów bez silikonów pokrzywowych i brzozowych których to używałam, więc ten miał mi je wygładzić i nawilżyć bo na tym mi zależało a producent wiele na opakowaniu obiecuje.
    Zgadza się to co pisze, włosy mam po nim gładsze, i dobrze się układają, czy to będzie długi efekt? czy włosy mi się nie przyzwyczają to nie wiem? ale teraz po pierwszym opakowaniu są ładne i dobrze się rozczesują, nie wypadają, tak że można z tym szamponem pewnie zapuszczać.
    Nadaje się do farbowanych, nie zmywa na raz dużo farby, tak normalnie to wypada.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte.

Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam mu nic do zarzucenia
  • Szampon ten kupiłam w Naturze na jakiejś fajniejszej promocji. Za opakowanie 400ml zapłaciłam coś około sześć złotych. Aż do momentu styknięcia się z tym konkretnym produktem, nie używałam żadnych innych kosmetyków do włosów tej marki.

Tym, co przypasowało mi już na samym początku i co miałam okazję zobaczyć już w opakowaniu w sklepie jest bezbarwna, gęsta konsystencja. Od jakiegoś już czasu zaważam, że perłowe szampony znacznie gorzej domywają moje włosy i częściej dostaję od nich łupieżu.

Zaznaczyć mogę już na samym początku, że ten kosmetyk nie wyrządził mi żadnej szkody. Skóra głowy nie była podrażniona, nie dostałam łupieżu, włosy się nie plątały.
    Wystarczy niewielką ilość kosmetyku wylać na dłoń, aby dostać naprawdę niezłą porcję piany na włosach. Jeżeli od odżywek i masek używanych po myciu oczekujemy tylko tego, aby wygładziły nam włosy i ułatwiły czesanie, to przy stosowaniu tego szamponu możemy odrzucić je w kąt. Szampon bowiem sam z siebie cudownie wygładza strukturę włosa, czesanie ich po myciu nie nastręcza już żadnych trudności.
    Kosmetyk ślicznie pachnie, lekko kwiatowo z domieszką jakiegoś odświeżenia.

Szampon zawiera w składzie SLS-y, ale - jak mam być szczera - to moje włosy chyba je lubią i dobrze z nimi reagują.

Nie przetłuszcza włosów, zostawia je lekkie i sypkie. Zmywa z włosów wszelkiego rodzaju lakiery oraz pianki.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 400ml

Chcesz pochwalić _Czarna_Kawa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadanie

• Szampon fajnie nawilża włosy jednak podraznił skórę mojej głowy. Ale mimo to jestem w stanie poświęcić się i użyć go do włosów, ponieważ efekt jest ogromny

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Patusskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec!
  • Jego zalety:

-dostępny prawie wszędzie

-nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania (mam włosy mieszane)

-radzi sobie z moimi farbowanymi i przesuszonymi włosami, poprawia ich kondycję, wygładza, pięknie nawilża, nie elektryzują się po nim, a nawet lekko falują (po innych szamponach nie zauważałam takiego efektu)

-nie podrażnił mojej skóry głowy

Wady:

-rzadko można go dostać w promocji, niestety, cena nie jest co prawda wygórowana, ale inne marki przeceniane są dużo częściej

-odejmuję pół gwiazdki za zapach, który według mnie jest bardzo sztuczny i w niczym nie przypomina lilii, ani żadnego kwiatu podobnie pachnie moja farba do włosów :/

Poza tym bardzo chętnie do niego wracam i zdecydowanie polecam osobom mającym problem z przesuszonymi, elektryzującymi się włosami

Chcesz pochwalić 2014Fons za czytelną i pomocną recenzję?