Nivea, Hydro Care, Nawilżający szampon do włosów

Powiększ Nivea, Hydro Care, Nawilżający szampon do włosów

Zgłoszony przez kkakauko

Poczuj piękno Twoich włosów dzięki unikalnej formule, łączącej naturalne składniki i płynną keratynę, stanowiącą budulec włosa.
Lekka formuła z ekstraktem z lilii wodnej i aloesem:
- zapewnia głębokie nawilżenie bez obciążania włosów,
- łagodnie myje i pielęgnuje włosy,
- pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Nymphaea Odorata Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glyceryl Glucoside, Panthenol, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Citronellol, Limonene, AlphaIsomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Parfum.

• Ulubieniec!
  • Mój nr 1 spośród drogeryjnych szamponów! Jego zalety:

-dostępny prawie wszędzie

-nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania (mam włosy mieszane)

-radzi sobie z moimi farbowanymi i przesuszonymi włosami, poprawia ich kondycję, wygładza, pięknie nawilża, nie elektryzują się po nim, a nawet lekko falują (po innych szamponach nie zauważałam takiego efektu)

-nie podrażnił mojej skóry głowy

Wady:

-rzadko można go dostać w promocji, niestety, cena nie jest co prawda wygórowana, ale inne marki przeceniane są dużo częściej

-odejmuję pół gwiazdki za zapach, który według mnie jest bardzo sztuczny i w niczym nie przypomina lilii, ani żadnego kwiatu podobnie pachnie moja farba do włosów :/

Poza tym bardzo chętnie do niego wracam i zdecydowanie polecam osobom mającym problem z przesuszonymi, elektryzującymi się włosami

Chcesz pochwalić 2014Fons za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysyp łupieżu
  • Szampon pierwszy raz kupiłam na wakacjach. Spisywał się świetnie, ładnie pachniał, dobrze się pienił, był wydajny, włosy były gładkie. Kilka tygodni temu postanowiłam wrócić do pięknego zapachu szamponu, który kojarzył mi się z wakacjami i kupiłam go. Po zużyciu około 1/4 opakowania na włosach zauważyłam wysyp łupieżu, przy czym zaznaczę, że nigdy nie miałam problemu z łupieżem. Praktycznie nigdy go nie miałam. A po tym szamponie włosy zaczęły się szybciej przetłuszczać, skóra głowy zaczęła mnie swędzieć no i pojawił się ten łupież. Odstawiłam szampon, mam nadzieję, że łupież ustąpi.

Używam tego produktu od: lipiec - przerwa - marzec.
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 1/4 drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nivata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Postanowiłam zakupić ten szampon ze względu na odżywkę z tej samej linii, która świetnie wygładzała moje włosy. BŁĄD!

Po pierwszym i drugim myciu było okej, w połączeniu z odżywką włosy stały się gładkie. Jednak z każdym robiło się coraz gorzej. Na głowie zrobił mi się straszny przyklap, włosy zaczęły mi się niemiłosiernie elektryzować, do tego miałam wrażenie, że są tłuste.

Wróciłam do mojego poprzedniego szamponu a ten stoi sobie na półce, używam go raz na 2-3 tyg tylko po to by zużyć opakowanie

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas przez rok
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić mgielka_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, delikatny dla włosów
  • Mam włosy średniej długości, cienkie, ale także stosunkowo gęste. Codziennie je myję, suszę z dyfuzorem. Używam odżywki dove i preparatu z termo ochroną.

+nie obciąża włosów
    +piękny, świeży zapach, utrzymujący się po myciu
    +włosy po myciu są gładkie, błyszczące
    +nawilża i odżywia
    +wydajny
    +dobrze myje
    +korzystna cena
    +opakowanie, dzięki któremu widać jak dużo produktu zużyłam

nie jestem pewna jakby to wyglądało bez odżywki. Jak na razie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte

Chcesz pochwalić risky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon tylko z odżywką.
  • Początkowo używałam samego szamponu, który sam nic nie zmieniał. Dopiero gdy zaczęłam używac również odżywki z tej serii zauważyłam, że włosy są bardziej nawilżonei miękkie, jednakże moje końcówki dalej są bardzo suche.

Z drugiej strony włosy szybciej się przetłuszczają i bardzo szybko ładny zapach szamponu zmienia się w brzydki. Myję głowę co drugi dzień, wcześniej byłam co 3-4 dni. Najbardziej irrytuje mnie właśnie to, że włosy wyglądają świeżo jednak ich zapach pozostawia wiele do życzenia.

Używam tego produktu od: Od grudnia

Chcesz pochwalić Muchowaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie!
  • Szampon kupiłam na wakacyjny wyjazd do "ciepłych krajów". Wysoka temperatura = mega przesuszenie i "siano" na włosach. Szukałam czegoś, co temu zaradzi. Jako, że z firmą Nivea miałam dobre wspomnienia, zaufałam im i kupiłam ten kosmetyk, który:
    - na początku okazał się przeciętny, jednak nie poradził sobie z suchością moich włosów. O ile przy skalpie włosy były nawilżone i miękkie (ale to już prędze zasługa odżywki) o tyle końcówki były w makabrycznym stanie, nie działała na nie odżywka, puszyły się, nie chciały dać się rozczesać. Z olejami również nie daje sobie rady. Moim zdaniem niewypał i raczej już nie dam mu szansy.

Chcesz pochwalić truuskaawka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygładza, ale przy okazji strasznie przetłuszcza włosy
  • Obietnica producenta została spełniona. Szampon (+ odżywka) okiełznał troszkę moje puszyste włosy. Ale niestety strasznie zaczęły mi się po nim przetłuszczać, prędzej mogłam umyć włosy mniej więcej co 3 dni, a teraz muszę codziennie.

+ włosy są miękkie
    + wygładzone
    + wydajny
    + ładny zapach
    + dobrze się pieni

- włosy są po nim obciążone, szybko się przetłuszczają ( za to odjęłam 1*)
    - cena ( za to odjęłam 0,5*)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kac_haxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla osób, które mają przesuszone włosy po rozjaśniczu
  • Moim zdaniem szampon bardzo fajny. Mam włosy bardzo przesuszone po rozjaśniczu, a ten szampon z pewnością mi je nawilżył i poprawił ich kondycję. Niestety trochę swędzi po nim głowa.

Używam tego produktu od: 2 mięsiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno duże opakowanie

Chcesz pochwalić joanna1044 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon- koszmarek.
  • W moim domu ten szampon się nie sprawdził. Ja mam włosy normalne, więc po umyciu jeszcze nie wyglądały tragicznie, ale moja siostra mająca włosy przeczyszczające się, po użyciu tego szamponu wyglądała jakby w ogóle nie umyła włosów. Szampon ładnie pachnie, ale na włosach nie pozostawia żadnego, najmniejszego efektu. Moich z pewnością nie nawilżył, a raczej obciążył. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że po jego użyciu skóra głowy swędziała... Kupiłam raz i wystarczy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ma_lyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam, godny uwagi!
  • Polecam, szampon według mnie ma kilka istotnych zalet, które zasługują na wyróżnienie:
    - dokładnie myje, oczyszcza włosy
    - pozostawia uczucie świeżości na włosach
    - działa nawilżająco, włosy nie wyglądają na przesuszone, ani zniszczone
    - nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów (co jest częstą cechą nawilżających szamponów)
    - bardzo wydajny
    - ma fajną, kremową konsystencję, która dobrze się rozprowadza i pieni
    - ładnie pachnie ;-)
    - cena nie za wysoka, w sam raz!

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić naturalna_lucja za czytelną i pomocną recenzję?