Nivea, Hydro Care, Nawilżający szampon do włosów

Powiększ Nivea, Hydro Care, Nawilżający szampon do włosów

Zgłoszony przez kkakauko

Poczuj piękno Twoich włosów dzięki unikalnej formule, łączącej naturalne składniki i płynną keratynę, stanowiącą budulec włosa.
Lekka formuła z ekstraktem z lilii wodnej i aloesem:
- zapewnia głębokie nawilżenie bez obciążania włosów,
- łagodnie myje i pielęgnuje włosy,
- pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Nymphaea Odorata Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glyceryl Glucoside, Panthenol, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Citronellol, Limonene, AlphaIsomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Parfum.

• Polecam
  • Plusy:
    -lekki
    -dobrze się pieni
    -wydajny
    -dobrze myje
    -super skład(gliceryna, płynna keratyna, aloes, pantenol, lilia wodna)
    -nie plącze mocno

Wady:
    -cena
    -zapach

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno do połowy

Chcesz pochwalić Aleera20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • Kupiłam z myślą o moim mężu, bo akurat kończył mu się szampon, ale sama też z niego często korzystam, choć mam włosy przetłuszczające, ale myję je codziennie.

Kupiłam ze względu na promocję (chyba 9zł) i fakt, że jest przezroczysty, a nie perłowy, wszystkie perłowe są dla mnie za ciężkie i powodują łupież.

Podobno też jest tak, że osoby z przetłuszczającymi włosami, które myją włosy codziennie powinny używać szamponów nieobciążających (przezroczystych) oraz stosować szampon do włosów normalnych.

Zużyłam już całą butelkę, więc co nieco mogę o nim napisać:

+ szampon rzeczywiście jest lekki i nie obciąża włosów;
    + nie powoduje łupieżu i dobrze się pieni;
    + włosy dość dobrze się po nim rozczesują.

Nie mam specjalnego zaufania do firmy Nivea, ale szampon jest dobry.

Nie wypowiem się też w kwestii nawilżenia włosów, bo mam włosy tłuste, dla mnie ważne jest, by szampon dobrze oczyszczał i nie obciążał włosów.

Ponieważ jestem już "mocno zepsuta" produktami fryzjerskimi, to znam dużo lepsze szampony, dlatego 3 gwiazdki, ale jak na drogeryjny szampon w promocji, to naprawdę może być.

Nie wiem czy kupię ponownie.

Duża butelka wystaczyła nam na 2 głowy na miesiąc, więc standardowo.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do codziennego mycia
  • Jestem mile zaskoczona tym szamponem. Raczej nie ufam innym kosmetykom (poza kremami) firmy Nivea, dużą butelkę tego szamponu kupiłam w promocji. I na prawdę jestem zadowolona, włosy myję codziennie i ten szampon nadaje się tego tego idealnie.

Zalety:
    + piękny delikatny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
    + łatwo się pieni, jest dość gęsty
    + wydajny
    + nie obciąża włosów
    + włosy są miękkie i delikatne w dotyku

Wad brak, póki co jestem bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem nieźle
  • Plusy:

+ delikatny zapach

+ pieni się

+ nie spływa z ręki, idealna konsystencja

+ wygodna plastikowa butelka, widać ile kosmetyku jeszcze nam zostało, nie wylewa się za dużo produktu podczas aplikacji

+ nie obciąża włosów

+ idealny do codziennej pielęgnacji

+ nie podrażnia, nie uczula

+ ogólnodostępny

+ całkiem wydajny

Minusy:

- nie zauważyłam nawilżenia

- z tą gładkością też bywa nieciekawie, gdybym 1-2 razy w tygodniu nie użyła maski i nie używała codziennie odzywki w sprayu z gładkością i łatwym rozczesywaniem byłby spory problem

- nieciekawy skład SLS itd

- kupowac go normalnie (nie na promocji) szkoda kasy

Jest to wg mnie dobry szampon do takiej codziennej pielęgnacji, włosów które nie są bardzo wymagające. Lub osoba taka stosuje olejowanie czy super odzywki które maja wg mnie większa rolę w odzywianiu i utrzymywaniu włosów w dobrej kondycji niż szampon.

Ogólnie 3+

Używam tego produktu od: miesiac

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował moje włosy
  • Zanim kupiłam ten szampon, miałam nieprzyjemną przygodę z produktem, określonym mianem profesjonalnego. Zamiast obiecanego nawilżenia, moje włosy z burzy loków przerodziły się w stóg siana. :/
    Wtedy do akcji wkroczył szampon Nivea Hydro Care oraz odżywka z tej samej serii. Dziś, mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że ta seria uratowała moje włosy, które obecnie znowu są kręcone i o wiele lepiej nawilżone.
    Obok L'Oreal Elseve Nutri Gloss Cristal, szampon z Nivea jest najlepszym, jakiego kiedykolwiek używałam.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Dusia_147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie.. nie..
  • Niestety to nie jest szampon dla mnie.. Dlatego postanowiłam oddać go koleżance żeby się nie zmarnował.

+ bardzo przyjemny zapach
    + włosy są śliskie po spłukaniu nawet bez używania odżywki

- dostałam po nim łupieżu i skóra na głowie mnie strasznie swędziała :/
    - bardzo szybko włosy się przetłuszczają
    - obciąża włosy

Odżywka z tej serii bardzo dobra, sama ją używam. Jednak szampon to pomyłka..

Używam tego produktu od: tygodnia

Ilość zużytych opakowań: raptem dwa razy użyłam..

Chcesz pochwalić brunette woman za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie NIE
  • Zdecydowanie nie mogę polecić tego szamponu, po umyciu mam wrażenie jakbym wcale nie umyła głowy, a do tej pory stosując inne szampony nie miałam problemów z przetłuszczaniem. Dodatkowo po jego użyciu wyskoczył mi łupież z którym również wcześniej nie miałam problemów, wiem od koleżanki, że na jej włosy działał tak samo jak na moje. Jedyny jego plus to piękny zapach.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: połowa butelki

Chcesz pochwalić Vinga_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • oblepia włosy
  • Piękny zapach, konsystencja, kolor... ale co z tego, skoro włosy są po nim okropne. Nie mam jakiś szczególnych wymagań do szamponów i nie oczekuję też cudów - ale to, co ten szampon robił z moimi włosami, wołało o pomstę do nieba...
    Z początku myślałam, że źle spłukuwałam go albo woda była zbyt chłodna, bo często zdarzało mi się płukać włosy bardzo chłodną wodą. Niestety, nawet ciepła woda nie zmieniła tego, że włosy na drugi dzien były lepkie, sklejone u nasady i ogólnie mało przyjemne.
    I w żaden sposób nie nazwałabym tego nawilżeniem.
    Umęczyłam się nim strasznie. Żal było go wyrzucić, nie było też komu dać. Zużyłam i więcej do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 (i ostatnie)

Chcesz pochwalić Vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ok
  • to jest szampon , który zarówno moje włosy jak i ja polubiliśmy !
    Nigdy wcześniej nie miałam żadnego z szamponów z Nivei , a szkoda bo okazały się na prawdę super .
    Włosy odświeżone , piękny zapach ,lekki błysk .
    Teraz będę polowała z tej kolekcji na DIAMOND .

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić honeyandjula za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Ja szamponowi nie mam nic do zarzucenia- porządnie myje, nie podrażnia, nie przesusza moich kilkuletnich końcówek. Piękny zapach umila stosowanie, a dobre pienienie się gwarantuje dobrą wydajność (zazwyczaj myję włosy 2 razy, ale przy tym szamponie naprawdę wystarczy raz). Fajna cena, generalnie mogłabym przy nim pozostać, ale oczywiście mam ochotę wypróbować jeszcze multum szamponów. Dlatego nie wiem, czy wrócę , ale włosom normalnym, ewentualnie lekko przesuszonym, wg mnie powinien spasować.

Używam tego produktu od: około pół roku (czasem inny)
    Ilość zużytych opakowań: ponad pół opakowania, ale jest naprawdę wydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olczi94 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij