Gaba, Elmex, Sensitive Plus, Płyn do płukania jamy ustnej

Powiększ Gaba, Elmex, Sensitive Plus, Płyn do płukania jamy ustnej

Zgłaszająca osoba: MagJa

Płyn zawiera wysoce skuteczny aminofluorek i jest gotowym do stosowania preparatem, chroniącym odsłonięte szyjki zębów przed nadwrażliwością oraz próchnicą. Przy regularnym stosowaniu, aktywne składniki płynu tworzą na odsłoniętych szyjkach zębowych ochronną warstwę. Zamyka ona kanaliki zębiny w naturalny sposób i zapobiega przewodzeniu nieprzyjemnych bodźców bólowych. Warstwa ta także chroni skutecznie odsłonięte szyjki zębów przed próchnicą. Efekt ochronny jest szczególnie korzystny przy równoczesnym stosowaniu płynu do płukania ust Elmex Sensitive Plus w połączeniu z pastą do zębów Elmex Sensitive Plus.

Płyn nie zawiera alkoholu ani sztucznych barwników. Zawartość fluorku: 250ppm F-

Skład: aqua,propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, olafluor, aroma, PVP/dimethylaminorthylmethacrylate polycarbamyl polygycol ester, sacharin, hydroxethylcellulose, potassium hydroxide, menthol, polyaminopropyl biguanide

Cena: ok.20zł/ 400ml

• Delikatny
  • Płyn używam na zmianę z czerwonym, jest bardzo delikatny, ma lekko miętowy smak. Jest jak balsam dla zębów. Pół gwiazdki odejmuje za cenę oraz za pojemność przez co jest nie wydajny szybko się kończy.

Ilość zużytych opakowań: cztery całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• B. dobry
  • +dobrze oczyszcza;
    +dobrze i długotrwale odświeża;
    +zawiera aminofluorek, chroni odsłonięte szyjki zębowe;
    +dzięki niemu nie czuję bólu związanego z wrażliwymi zębami;
    -cena.
    Płyn byłby super gdyby nie cena... Zaznaczam dodatkowo, że gdyby nie wrażliwe zęby, to raczej nie używałam tego płynu, głównie ze względu na cenę.

Używam tego produktu od: Prawie roku od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Kupiłam wraz z tą pastą miniaturkę płynu (był to zestaw) Miniaturka starczyła na około 10 "płukanek" po tym jak pasta uwrażliwiła mi zęby i dziąsła bałam się trochę używac tegoż płynu lecz lubię ryzykowac w związku z tym używałam tego płynu wraz z pastą "pomarańczową" z Elmexu i wcale nie było tak źle. Płyn bardzo dobrze "myje" jak i odświeża jamę ustną, nawilża jak i nie wysusza, pozostawia przyjemny smak jak i zapach w buzi jak i jest bardzo delikatny.

Plusy:

+ Wydajny
    + Długie uczucie świeżości w jamie ustnej
    + Przyjemny eukaliptusowy smak
    + Oczyszcza
    + Nawilża
    + Delikatny

Minusy:

Raczej nie ma

Używam tego produktu od: Używałam przez 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: Jedna cała miniaturka 100ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jest to skuteczny płyn w połączeniu z pastą. Na opakoaniu pisze,zeby uzywac 1 raz dziennie-ja stosowalam na noc,poniewaz w ciagu dnia slabo odswieza oddech.Minusem jak dla mnie z cala pewnoscia bedzie cena...ale ogolnie w uzupelnieniu pielegnacji wrazliwych zebow spisuje sie ok.
    Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
    Ilość zużytych opakowań: 1pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny !
  • Dla mnie płyn do plukania ust powinien przede wszystkin odświeżac oddech ! Ten nie robi tego nawet w najmniejszym stopniu. Zwykła woda z kranu robi to lepiej ! Owszem jest delikatny itp.ale chyba można połączyć delikatnosc z efektem odswiezenia ? Tu to producentowi niestety nie wyszło. Pozatym jest on dość drogi jak na tak mierne efekty dzialania. Nie polecam !!!!!!!!!!
    Z resztą mam dosc tego drogeryjnego badziewia i teraz uzywam tylko past o naturalnym ziolowym składzie - najlepiej BEZ fluoru i te sprawdzaja sie u mnie znakomicie. Szkoda tylko ze ciężko jest znalezc takie plyny do plukania ust. Elmex - never !Używam tego produktu od: od dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno całe aczkolwiek uzywane raz dziennie.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • przyjemny płyn do płukania buzi,
    delikatny, przyjemny zapach i smak
    łatwo dostępny
    cena przystępna
    wygodne i ładne opakowanie
    odświeża oddech
    jest wydajny

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i skuteczny
  • Bardzo lubię ten płyn do płukania jamy ustnej. Jest bardzo delikatny, a przede wszystkim nie zawiera alkoholu, co jest dla mnie bardzo ważne. Niestety mam paradontozę agresywną, a ten płyn pomaga mi utrzymać dobry poziom higieny. Nie podrażnia moich dziąseł, odświeża oddech na długo.
    Początkowo nie byłam przekonana do jego "smaku", jednak teraz się przyzwyczaiłam i każdy inny płyn "smakuje" dla mnie dziwnie
    Myślę, że płyn pomaga zapobiegać próchnicy. Miałam do obserwacji jednego zęba, a gdy zaczęłam stosować płyn, okazało się, że próchnica się nie rozwinęła. Oczywiście to także zasługa szczotkowania, nitkowania, etc., jednak jestem pewna, że Elmex miał w tym swój udział.
    Wydajność typowa dla tego typu płynów - ok. 3 tygodni przy stosowaniu głównie wieczorem, niekiedy też rano.
    Jedyną jego wadą jest cena ok. 24 zł. Niestety za komfort się płaci...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Vinnga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Doskonały bardzo delikatny płyn do płukania jamy ustnej, najdelikatniejszy jaki dane mi było używać.
    Jest bardzo podobny do pasty Sensitive w smaku i zastosowaniu, na delikatne dziąsła, ja aż takich nie mam,ale wraz z mężem z ogromną przyjemnością do niego wrócimy.
    Skuteczny i delikatny, fantastyczny(apteczno-wysokopółkowy smak i zapach).
    Jeden z najlepszych płynów do płukania jamy ustnej-oświerza, uśmierza, czegóż chciec więcej.

Używam tego produktu od: skończone
    Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2 (nie pamiętam)

Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Zazwyczaj gdy używam różnych past efekt świeżości
    nie utrzymuje się długo. Można powiedzieć, że on poprawia pastę i bardzo długo czuje świeżość. Ogólnie jest fajny lecz jego cena w porównaniu z ilością jest duża. Akurat kupiłam go w promocji z pastą więc się opłacało.

No, ujdzie :P

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cristalica za czytelną i pomocną recenzję?
  • najdelikatniejszy, jaki znam
  • Jest bardzo łagodny w smaku, w ogóle nie szczypie i nie podrażnia. Za to odświeżenie na 5 z plusem, więc jego łagodność nie koliduje ze skutecznością. Odświeżenie jest długotrwałe w moim przypadku - oczywiście po wyszczotkowaniu i wynitkowaniu zębów.

Słowem: jeden z moich faworytów.

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka zamiennie z innymi

Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?