Gaba, Elmex Sensitive Plus, Płyn do płukania jamy ustnej

Powiększ Gaba, Elmex Sensitive Plus, Płyn do płukania jamy ustnej

Zgłaszająca osoba: MagJa

Płyn zawiera wysoce skuteczny aminofluorek i jest gotowym do stosowania preparatem, chroniącym odsłonięte szyjki zębów przed nadwrażliwością oraz próchnicą. Przy regularnym stosowaniu, aktywne składniki płynu tworzą na odsłoniętych szyjkach zębowych ochronną warstwę. Zamyka ona kanaliki zębiny w naturalny sposób i zapobiega przewodzeniu nieprzyjemnych bodźców bólowych. Warstwa ta także chroni skutecznie odsłonięte szyjki zębów przed próchnicą. Efekt ochronny jest szczególnie korzystny przy równoczesnym stosowaniu płynu do płukania ust Elmex Sensitive Plus w połączeniu z pastą do zębów Elmex Sensitive Plus.
Płyn nie zawiera alkoholu ani sztucznych barwników. Zawartość fluorku: 250ppm F-

Skład: aqua,propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, olafluor, aroma, PVP/dimethylaminorthylmethacrylate polycarbamyl polygycol ester, sacharin, hydroxethylcellulose, potassium hydroxide, menthol, polyaminopropyl biguanide

Cena: ok.20zł/ 400ml

• B. dobry
  • +dobrze oczyszcza;
    +dobrze i długotrwale odświeża;
    +zawiera aminofluorek, chroni odsłonięte szyjki zębowe;
    +dzięki niemu nie czuję bólu związanego z wrażliwymi zębami;
    -cena.
    Płyn byłby super gdyby nie cena... Zaznaczam dodatkowo, że gdyby nie wrażliwe zęby, to raczej nie używałam tego płynu, głównie ze względu na cenę.

Używam tego produktu od: Prawie roku od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Kupiłam wraz z tą pastą miniaturkę płynu (był to zestaw) Miniaturka starczyła na około 10 "płukanek" po tym jak pasta uwrażliwiła mi zęby i dziąsła bałam się trochę używac tegoż płynu lecz lubię ryzykowac w związku z tym używałam tego płynu wraz z pastą "pomarańczową" z Elmexu i wcale nie było tak źle. Płyn bardzo dobrze "myje" jak i odświeża jamę ustną, nawilża jak i nie wysusza, pozostawia przyjemny smak jak i zapach w buzi jak i jest bardzo delikatny.

Plusy:

+ Wydajny
    + Długie uczucie świeżości w jamie ustnej
    + Przyjemny eukaliptusowy smak
    + Oczyszcza
    + Nawilża
    + Delikatny

Minusy:

Raczej nie ma

Używam tego produktu od: Używałam przez 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: Jedna cała miniaturka 100ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jest to skuteczny płyn w połączeniu z pastą. Na opakoaniu pisze,zeby uzywac 1 raz dziennie-ja stosowalam na noc,poniewaz w ciagu dnia slabo odswieza oddech.Minusem jak dla mnie z cala pewnoscia bedzie cena...ale ogolnie w uzupelnieniu pielegnacji wrazliwych zebow spisuje sie ok.

Ilość zużytych opakowań: 1pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny !
  • Dla mnie płyn do plukania ust powinien przede wszystkin odświeżac oddech ! Ten nie robi tego nawet w najmniejszym stopniu. Zwykła woda z kranu robi to lepiej ! Owszem jest delikatny itp.ale chyba można połączyć delikatnosc z efektem odswiezenia ? Tu to producentowi niestety nie wyszło. Pozatym jest on dość drogi jak na tak mierne efekty dzialania. Nie polecam !!!!!!!!!!
    Z resztą mam dosc tego drogeryjnego badziewia i teraz uzywam tylko past o naturalnym ziolowym składzie - najlepiej BEZ fluoru i te sprawdzaja sie u mnie znakomicie. Szkoda tylko ze ciężko jest znalezc takie plyny do plukania ust. Elmex - never !Używam tego produktu od: od dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno całe aczkolwiek uzywane raz dziennie.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • przyjemny płyn do płukania buzi,
    delikatny, przyjemny zapach i smak
    łatwo dostępny
    cena przystępna
    wygodne i ładne opakowanie
    odświeża oddech
    jest wydajny

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i skuteczny
  • Bardzo lubię ten płyn do płukania jamy ustnej. Jest bardzo delikatny, a przede wszystkim nie zawiera alkoholu, co jest dla mnie bardzo ważne. Niestety mam paradontozę agresywną, a ten płyn pomaga mi utrzymać dobry poziom higieny. Nie podrażnia moich dziąseł, odświeża oddech na długo.
    Początkowo nie byłam przekonana do jego "smaku", jednak teraz się przyzwyczaiłam i każdy inny płyn "smakuje" dla mnie dziwnie
    Myślę, że płyn pomaga zapobiegać próchnicy. Miałam do obserwacji jednego zęba, a gdy zaczęłam stosować płyn, okazało się, że próchnica się nie rozwinęła. Oczywiście to także zasługa szczotkowania, nitkowania, etc., jednak jestem pewna, że Elmex miał w tym swój udział.
    Wydajność typowa dla tego typu płynów - ok. 3 tygodni przy stosowaniu głównie wieczorem, niekiedy też rano.
    Jedyną jego wadą jest cena ok. 24 zł. Niestety za komfort się płaci...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Vinnga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Doskonały bardzo delikatny płyn do płukania jamy ustnej, najdelikatniejszy jaki dane mi było używać.
    Jest bardzo podobny do pasty Sensitive w smaku i zastosowaniu, na delikatne dziąsła, ja aż takich nie mam,ale wraz z mężem z ogromną przyjemnością do niego wrócimy.
    Skuteczny i delikatny, fantastyczny(apteczno-wysokopółkowy smak i zapach).
    Jeden z najlepszych płynów do płukania jamy ustnej-oświerza, uśmierza, czegóż chciec więcej.

Używam tego produktu od: skończone
    Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2 (nie pamiętam)

Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Zazwyczaj gdy używam różnych past efekt świeżości
    nie utrzymuje się długo. Można powiedzieć, że on poprawia pastę i bardzo długo czuje świeżość. Ogólnie jest fajny lecz jego cena w porównaniu z ilością jest duża. Akurat kupiłam go w promocji z pastą więc się opłacało.

No, ujdzie :P

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cristalica za czytelną i pomocną recenzję?
  • najdelikatniejszy, jaki znam
  • Jest bardzo łagodny w smaku, w ogóle nie szczypie i nie podrażnia. Za to odświeżenie na 5 z plusem, więc jego łagodność nie koliduje ze skutecznością. Odświeżenie jest długotrwałe w moim przypadku - oczywiście po wyszczotkowaniu i wynitkowaniu zębów.

Słowem: jeden z moich faworytów.

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka zamiennie z innymi

Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja lecz cena wygurowana jak na tak małą buteleczkę..
  • Miałam przyjemność wypróbować płyn ponieważ był gratisem do pasty do zębów również Elmex Sensitive Plus. Jak pamiętam kupuję tę pastę od zawsze, ona jedna wyleczyła moje zęby z nadwrażliwości ale do rzeczy! Płyn jest fantastyczny, nie jest ostry w smaku także spokojnie można go stosować szczególnie osoby z nadwrażliwymi zębami. Razem z pastą dają świetne efekty tak jak już mówiłam nie mam już śladu po nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Płyn świetnie odświeża, nie ma chemicznego zapachu, efekt swieżośći pozostaje na długo. Jest to najlepszy produkt jaki do tej pory stosowałam i zdążyłam wypróbować lecz nie wiem czy go kupię ponieważ cena na tak małą buteleczkę jest kosmiczna, także czaję się na promocję i dlatego odbieram pół gwiazdki za cenę. Podsumowując bardzo dobry płyn dla nadwrażliwych ząbków i dziąseł, nie zawiera alkoholu, jest delikatny i ma przyjemny zapach. Nie wiem czy kupię go ponownie ze względu na cenę Jest bardzo drogi jak na tak małą buteleczkę.

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedna mała buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kosmetyczka93 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij