Timotei with Jericho Rose, Szampon do włosów blond `Złociste refleksy`

Powiększ Timotei with Jericho Rose, Szampon do włosów blond `Złociste refleksy`

Zgłoszony przez blond_ana

Nowa seria do pielęgnacji włosów Timotei with Jericho Rose z różą z Jerycho. Nowa linia Timotei nie zawiera konserwantów takich jak parabeny, za to zawiera ekstrakt z róży z Jerycho o właściwościach regenerujących. Wersja przeznaczona do włosów blond - Złociste Refleksy. Konsystencja nie jest przesadnie gęsta. Szampon swobodnie wypływa z butelki, ale też nie ma obawy, że wylejemy na głowę połowę jej zawartości.
Szampon jest półprzezroczysty, z zatopionymi ziarnami miki.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium Chloride, Selaginella Lepidophylla Aerial Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Trehalose, Gloconolactone, Glicerin, Dimeticonol, Guar Hydroxypropyltrimonum Chloride, Parfum, TEA- Dodecylbenzenesulfonate, Maltodextrin, Disodium EDTA, Mica, Carbomer, PPG-12, Citric Acid, Sodium Hydroxide, TEA Sulfate,Triethanolamine, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiasolinone, Methylisothiasolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Saliclate, Butylphentyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Cl 15985, Cl19140, Cl77491, Cl77891.

• Dla mnie REWELACJA!!!
  • Mam gęste, ale cienkie, delikatne włosy. W ciągu 14 m-cy zmieniłam kolor z prawie czarnych na blond na poziomie 9. Moje włosy były wysuszone, sztywne, bez życia (mimo uzywania odzywki po każdym myciu).
    Ten szampon jako jedyny po samym już myciu sprawia, że włosy są przyjemnie miękkie i gładkie. Nie zauważyłam, żeby rozjaśnił mi włosy, ale po 1 sa farbowane a po 2 używam do mniej wiecej co drugiego mycia szamponu "fioletowego" RUSK, może to też ma związek. Ale akurat na rozjasnianiu szamponem mi nie zalezy, wiec dla mnie to nie wada.

Podsumowanie:
    + włosy sa miękkie, gładkie już po samym myciu
    + bardzo wydajny
    + świetnie się pieni
    + zmywa z wlosów wszelkie pozostałości po kosmetykach do stylizacji (nawet puder got2be, z ktorym wczesniej mialam problemy)
    + przyzwoita cena
    + ładny, delikatny zapach

- troche mnie wkurzają te drobiny, bo jak się ich bardzo bardzo dokładnie nie spłucze to lubią zostawac na ciele (myję wlosy pod prysznicem i często brokacik zostawał mi na karku i plecach)

Używam tego produktu od: ok 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 1/2

Chcesz pochwalić Mrs_Hyde za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Kupiłam go na promocji w makro za korzystną cenę 4,49 zł wersję mniejszą 250 ml z myślą o wycieczce szkolnej do Pragi ( ma małe opakowanie idealne do podróżnej kosmetyczki)

Plusy
    - fajna konsystencja
    - słodki ,ładny zapach
    - wydajny
    - dobrze się pieni
    - tani
    - łatwo dostępny
    - dostępny w dwóch pojemnościach
    - po użyciu włosy są dobrze oczyszczone i miękkie
    - nie podrażnia i nie uczula
    - nie plącze włosów
    - pod koniec można postawić "do góry nogami"

minusy
    - czasem mi się po nim włosy elektryzują

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Tragedia
  • Nikomu nie polecam tego szamponu. Oblepia włosy silikonami i jest straszny. Włosy są oklapnięte i niedomyte! Nie zmywa olei, a włosy muszę kilka razy myć, a nie tak jak dotychczas 1x... Nie rozjaśnił mi włosów A jak już, to zasługa tego brokaciku, którego w nim pełno

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić rzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon jest bardzo wydajny, fajnie się pieni, ładnie pachnie, nadaje włosom miękkość. Rzeczywiście ma dziłanie rozjasniające włosy farbowane na blond. Same pozytywy

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić anusia6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega piana
  • Nie moge narazie wypowiedziec sie w sprawie rozjasnienia włosów. Szampon ma ladny zapach, bardzo dobrze oczyszcza, mocno zmiękcza, bardzo szybko i mocno sie pieni. Po umyciu włosy nie robia wrazenia, mają niewielką objętość i nie wygladaja jakbym dopiero co je umyla. Szampon jest bardzo wydajny. Wydaje mi sie ze za bardzo oblepia wloski silikonami. Obciąza. Jesli okaze sie ze rozjasnil wlosy dodam mu 1 gwiazdke. Nie jestem zachwycona tym szamponem.
    Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykle w uzyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić domini8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiliśmy się
  • Mam włosy ciemny blond i zawsze chciałam nadać im jaśniejszego naturalnego odcienia.
    Plusy :
    - cudowny zapach
    - wydajny
    -cena całkiem ok
    - rozjaśnił moje włosy a w szczególności naturalne pasemka
    -nadał im miękkość
    - fajne opakowanie
    Minusy:
    Hmmm dla mnie brak

Chcesz pochwalić Paulaaok za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach, świetlisty połysk ..
  • Kolejny szampon z tej serii, który przypadł mi do gustu

ogromny plus za zapach
    rzeczywiście rozświetla moje blond pasemka
    wydajny
    nie wysusza włosów

))))

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić e_cosmetics za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak inne
  • Kupiłam ten szampon w promocji za 6 zł, o ile dobrze pamiętam. Jest wydajny, nie trzeba wylewać dużej ilości przy długich włosach jak moje. Dobrze się pieni i oczyszcza włosy, ale jednocześnie czułam ich wysuszenie (SLES). Zmywa oleje i inne cuda Nie zauważyłam rozjaśnienia ani "złocistych refleksów" - moje włosy są farbowane, może dlatego? Niby ma olejki w składzie, ale przy tak mocnej chemii nie odczuwam ich działania.
    Nie wiem, czy do niego wrócę (albo do innych szamponów z Timotei) - dobrze oczyszczają i nic złego nie robią, ale wolę łagodniejsze szampony.

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zab_ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny.
  • Szampon dobrze spełnia swoje zadanie - porządnie myje głowę i włosy.
    Nie plącze ich, ma miły zapach, dobrze się pieni (czasami trzeba go dosyć długo zmywać.
    Nie przetłuszcza włosów.
    Raczej nie zauważyłam jakichś złotych refleksów, ale może to jest spowodowane tym, że nie używam go codziennie, a co 3-4 dni.
    Bardzo podobają mi się te ich opakowania, są bardzo ładne i wygodne.
    Konsystencja też przyjemna, taka kremowa i ładnie błyszczy.

+cena
    +wydajność
    +zapach
    +konsystencja
    +opakowanie

-trochę za bardzo się pieni

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić eeverybodylies za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby.
  • Szampon kupiłam jeszcze zanim zaczęłam się poważnie interesować swoimi włosami. Wtedy używałam typowo drogeryjnych szamponów w silikonami i uważając, że wyglądają dobrze, nie używałam odżywek. Ale przejdę do szamponu:

-żadnych złotych refleksów nie zauważyłam. Wiem, że na butelce jest napisane, że najlepsze efekty osiągnie się przy stosowaniu jeszcze odżwki i maski, ale uważam że już sam szampon powinien dać choć minimalny efekt.

-przyśpieszał przetłuszczanie sie włosów, na drugi dzień nie nadawały się nawet do związania, a jakichś wybitnie tłustych włosów nie mam.

-obciążał u nasady. Na długości były nawet jako tako nawilżone, ale moje włosy wtedy to był totalny oklap i brak objętości

Nie wiem co mogę zaliczyć do plusów, bo to że myje to nie jest nic nadzywczajnego. Zapachu nie oceniam, bo to nie są perfumy, żeby pachniało.
    Ogólnie, szampon jest kiepski, mnie strasznie obciążał włosy.

Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Soulsaver za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • To już kolejna butelka produktu.
    Uwielbiam go za:
    - kolor jaki nadał moim włosom!!
    -zapach
    -praktyczny dozownik,
    - składniki.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić darias1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny szampon
  • Od szamponu nie oczekuję cudów. Ten nawet dobrze się spisał:
    -oczyszcza włosy bez zarzutów (zawsze stosowałam dwa razy)
    -ładnie pachnie
    -niewiele kosztuje
    -nie plącze za mocno,nie mam po nim wielkiego kołtuna na głowie (oczywiście odżywka czy maska po myciu są niezbędne przy suchych włosach).
    Minusy? Musiałam robić przerwy w stosowaniu,bo po jakimś czasie trochę podrażniał mi skórę głowy.Jednak po krótkiej przerwie było już ok.
    Nie zauważyłam żadnego wpływu na kolor włosów (naturalne-średni blond, rozjaśniane),no może były po prostu bardziej błyszczące.

Używam tego produktu od: sierpień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić embrace2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy codzienny
  • Szamponu używam od czasu pojawienia się na rynku. Wcześniej stosowałam jego poprzednią wersję. W porównaniu do niej, jeżeli chodzi o efekt, nie widzę znaczącej różnicy.
    Mam włosy blond, o naturalnym złocistym odcieniu.
    Produktu używam niemalże codziennie. Przyjemnie pachnie, zawiera delikatne złote drobinki. Nie obciąża moich półdługich włosów, łatwo się spłukuje. Włosy są po nim po prostu normalne..Czy rozjaśnia lub podkreśla blond? Ciężko mi stwierdzić, gdyż jak pisałam używam go codziennie, poprzedniej wersji od wielu lat, dlatego nie wiem czy moje złote refleksy są jego zasługą.
    plusy:
    -cena
    -dostępność
    -zapach
    -konsystencja
    -włosy nieobciążone
    -nie plącze włosów,łatwo je rozczesać
    Minusy:
    -brak efektu "wow"
    Szamponu będę pewnie jeszcze długo używać,nie znalazłam póki co lepszego produktu do włosów blond,którego mogłabym używać codziennie.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Kosme2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę
  • Szampon można powiedzieć, że jest przeciętny. Oczyszcza włosy (SLES w składzie), ale też oblepia silikonami. Trochę rozjaśnia, ale tak lekko, że to nie warte zachodu. Ładnie pachnie i ma ładną konsystencję. Starej wersji niestety nie było mi dane używać, ale wiem już że tej nowej nie kupię więcej.

Z niecierpliwością czekam, aż wreszcie mi się skończy, jest zdecydowanie zbyt wydajny, irytujące.

Oczekiwałam od niego wiele, ale niestety nadal będę musiała szukać idealnego szamponu.

Chcesz pochwalić Juliax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam gorąco, ale stara wersja lepsza
  • Jak zwykle dobre produkty musi zepsuć nowa, \'ulepszona\' wersja. Ogólnie jestem zadowolona z tego szamponu, ale moim KWC była stara wersja. Włosy się lepiej układały i mocniej pachniały. No ale teraz można sobie tylko pogadać albo zamawiać starą wersję w sklepach internetowych.

Dobra, przejdźmy do tego. Uważam, że to bardzo dobry szampon, pomijając mój niedosyt. Włosy są po nim miękkie, w miarę dobrze się układają, tworzą się przyjemne kaskady.

Plusy:
    + poprawia kondycję włosów
    + nie elektryzuje
    + zmiękcza
    + zapach
    + dostępność, cena

Minusy:
    - koniec końców nie pozłaca jednak tych refleksów
    Za to właśnie odjęłam pół gwiazdki.

Polecam,jeden z najlepszych.

Używam tego produktu od: rok

Ilość zużytych opakowań: 2 po 400ml

Chcesz pochwalić aleksandra_maria za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolona
  • Wcześniej miałam rozjasniane włosy farbowane na blond i uzywałam tej zwykłej wersji Złociste Refleksy i mi znacznie rozjasniła włosy.
    Teraz wróciłam do naturalnego koloru-średni,nijaki,popielaty brąz i zrobiłam sobie ombre hair.
    Po używaniu tego szamponu przez miesiąc(codziennie) końcówki rozjasniane nabrały miodowego odcienia a reszta włosów ma cieplejsze ,jasniejsze refleksy i juz nie są takie nijakie.

+nadaje jasniejsze refleksy
    + dobrze się pieni
    +dobrze oczyszcza nawet z olejów
    +nie obciąża
    +ma błyszczące drobinki<3
    +delikatny,dosyc naturalny zapach
    +butelka z 7%mniej plastiku
    +ładna szata graficzna+otwieranie fajne
    +nie przesusza włosów

Polecam nie tylko dla blondynek.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tylko czasem ten łupież...
  • To jest przedziwny szampon. Minus dam na samym początku. Jest dla mnie tylko jeden- po kilkukrotnym stosowaniu pojawia mi się łupież. Ale wracam do tego kosmetyku, ponieważ:
    + cena;
    + łatwość zakupu;
    + ładne opakowanie;
    + chemiczny, ale ładny zapach;
    + miło się pieni;
    + włosy są po nim lśniące;
    + podkreśla blond moich blond
    + włosy długo są odświeżone, miłe w dotyku i ładnie pachną.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani szamponik o duzym efekcie na wlosach
  • czytalm tu o nim duzo
    ogladalam na youtube jako hity miesiaca
    wiec i ja w koncu sprubowalam
    iii iii jest mam go
    i przeszedl moje oczekiwania
    wspanialay szampon
    juz sie od niego pewnie nie uwolnie

cudowne zapachy naturalne i slodkie
    korzenno waniliowo cudowne cedrowe orzehowe kwieciste
    trudno okreslic
    dziwne ale cudowne !!!!
    ja mam roze z jerycha do wlosow brazowych i te do wlosow jasnych
    sama mam pasemka jasne i ciemne wiec moge miec oba

sa cudowne
    jak by tluste ale super domywaja z tluszczu lakieru zelu itp momet jedno mycie wystarcza
    cudownie sie pienia
    wlosy sie nie elektryzuja
    sa nawilzone
    blyszczace
    ten do wlosow brazowych nieco przciemnia
    odkurza moj farbowany kolor
    dodaje blasku
    wlosy sa po nim pozytywnie ciezsze
    ladnie sie ukladaja i nie pusza
    nie zauwazylam szybszego przetluszczania a mam skore bardzo tlusta
    jeszcze raz cudownieeee pachnie
    wlosy sa czyste ladne blyszczace sliskie pachnace natura cudowne

kocham go jest cudowny bede kupowac bez opamietania

jest wydajny
    ma mieiace sie drobinki bardzo mocno zmielone
    zakretka z dozownikiem super mozna wucyrkulowac pozadana ilosc
    bardzo poreczna buteleczka
    ladny design
    ale produkt
    jak na szampon oszolomil

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, a taki niepozorny
  • Mówicie i piszcie co chcecie, ja zakochałam się w tym szamponie i tyle. Znalazłam go pod prysznicem w domu wczasowym, w którym spędzałam tegoroczne wakacje. W opakowaniu była połowa szamponu, mimo to jest on tak wydajny, że używam go już trzy miesiące. A mam długie włosy!

Uwielbiam go stosować. Kocham jego zapach: delikatny, słodki ale nie męczący, po prostu świeży i miły.
    Rozpieszcza mnie jego delikatna, naturalna, półprzeźroczysta konsystencja. Mam naprawdę suche, wyniszczone farbowaniami i rozjaśniaczami włosy. Kiedy natknęłam się na ten szampon byłam akurat w momencie, w którym moje włosy wręcz krzyczały na pomoc. Używałam produktów tak drogich... i tak polecanych... Mimo to nie umiałam sobie poradzić. A ten szampon swoją delikatnością w jakimś sensie mnie uratował.
    Po nim moje włosy są gładkie.
    Są miękkie.
    Nie tworzą puszystej, suchej i lamiącej się szopy.
    Dobrze sie rozczesują (zaznaczam: ja nakładam i tak tonę odżywek).

I wielkim plusem tego szamponu jest jego rozjaśniająca moc. Tak, jestem naturalną blondynką i jeszcze kilka lat temu używałam "starej" WYBITNEJ wersji tego szamponu. Tam to dopiero były rozjaśniające, midowe refleksy!!!
    Tutaj nie ma się co oszukiwać, nie staniemy się słonecznymi blondynkami od samego tego szamponu. Ale ja miałam włosy pofarbowane na ciemny brąz i od kilku miesięcy przestałam je koloryzować. Chcę wrócić do naturalnego koloru i ten szamponik bardzo mi w tym pomaga.

Dobra, koniec peanu. Naprawdę polecam, bo jest tu tanio, wydajnie, naturalnie i bardzo dobrze!

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie (niesamowita wydajność!!!)

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry !!
  • PLUSY:

• Szampon bardzo ładnie pachnie,
    • Ten rumianek nadał moim włosom ładne refleksy: jasny blond,
    • ładnie się po nim układają włosy,
    • wyglądają na zadbane,
    • wydajna butelka.

MINUSY:

• mokre włosy cięzko się rozczesują.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Sk0rp10n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łupież ..
  • Plusy:
    -Włosy się błyszczą.
    I to na tyle.
    Minusy:
    -Nabawiłam się od niego strasznego łupieżu ! po prostu aż grubo !
    -Wysusza włosy
    -Robią się tępe w dotyku.

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: jedne

Chcesz pochwalić Darux3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, niedrogi szampon
  • Mam mocno przesuszone włosy i szampon sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Są miękkie i błyszczące. Nie powodował u mnie szybkiego przetłuszczania (myję włosy co 2-3 dni ). Nie powoduje łupieżu, ani swędzenia skóry głowy. Mój chłopak nie ma problemu z przesuszonymi włosami, a również szamponik mu pasował. Nie używałam nigdy poprzedniej wersji, więc nie mam porównania.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ewelka144 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie...
  • Na tym szamponie zawiodłam się do tego stopnia, że nie byłam w stanie do końca zużyć produktu..
    - po umyciu włosy źle się układają
    - sprawia, że włosy stają się matowe
    - po raz pierwszy miałam do czynienia z tak szybkim
    przetłuszczeniem skóry głowy i włosów. Średnio myję ją co 3 dni, natomiast przy stosowaniu tego szamponu, już na następny dzień włosy wyglądały na nieświeże, były przyklapnięte..

+ zapach
    + wygodne opakowanie

Już dawno nie zawiodłam się aż tak na żadnym szamponie do włosów..

Ilość zużytych opakowań: 1/3 butelki

Chcesz pochwalić Aneta147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY
  • Szampon mojej mamy. Raz w tygodniu używam szamponu z sls na całe włosy, a co 2 dni myję Babydreamem tylko skórę głowy, resztę odżywką.
    Myłam włosy tym szamponem przez miesiąc (raz w tygodniu) - zawsze otrzymywałam to samo - siano.
    Zrezygnowałam, szampon ma miłą konsystencję, złoty kolor, ładnie pachnie.
    Jest drogi jak za 200 ml, plącze włosy.
    Nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić _Tinkerbell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet niezły
  • Używam tego szamponu od ok miesiąca.
    Wcześniej nivea kupowałam i zaraz na drugi dzien miałam włosy tłuste.

Z tym szamponem jest inaczej, włosy mi się łatwiej rozczesują, ładnie pachną i co najważniejsze ok 3 dni mam super wlosy świeże nie tłuste, dobrze się układają.

Zadowolona jestem. Polecam

Używam tego produktu od: Miesiąc

Chcesz pochwalić JOANNA16 za czytelną i pomocną recenzję?