Timotei with Jericho Rose, Szampon do włosów blond `Złociste refleksy`

Powiększ Timotei with Jericho Rose, Szampon do włosów blond `Złociste refleksy`

Zgłoszony przez blond_ana

Nowa seria do pielęgnacji włosów Timotei with Jericho Rose z różą z Jerycho. Nowa linia Timotei nie zawiera konserwantów takich jak parabeny, za to zawiera ekstrakt z róży z Jerycho o właściwościach regenerujących. Wersja przeznaczona do włosów blond - Złociste Refleksy. Konsystencja nie jest przesadnie gęsta. Szampon swobodnie wypływa z butelki, ale też nie ma obawy, że wylejemy na głowę połowę jej zawartości.
Szampon jest półprzezroczysty, z zatopionymi ziarnami miki.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium Chloride, Selaginella Lepidophylla Aerial Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Trehalose, Gloconolactone, Glicerin, Dimeticonol, Guar Hydroxypropyltrimonum Chloride, Parfum, TEA- Dodecylbenzenesulfonate, Maltodextrin, Disodium EDTA, Mica, Carbomer, PPG-12, Citric Acid, Sodium Hydroxide, TEA Sulfate,Triethanolamine, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiasolinone, Methylisothiasolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Saliclate, Butylphentyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Cl 15985, Cl19140, Cl77491, Cl77891.

• Nie rozjaśnia
  • Dziwny szampon. Różnie "się zachowuje". Raz dobrze myje, innym razem mam wrażenie niedomytych włosów. Bez odżywki wysusza. Z odżywką z innej firmy sprawdza się nieźle, ignorując różne umycie...
    Mała butelka jest bardzo wydajna. Włosy myję zazwyczaj codziennie lub co drugi dzień i jeszcze jest sporo produktu w środku. Jak włosy dobrze się umyją, to wyglądają znośnie przez 2 dni, co u mnie jest ewenementem, szczególnie przez wzgląd na używanie prostownicy.
    I coś na co liczyłam-nie rozjaśnia ani nie tworzy żadnych refleksów. Lepiej spisuje się pod tym względem szampon dla dzieci z rumiankiem, choć wysuszał moje włosy.
    Nie pachnie też jakoś przyjemnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 mała butelka niecała

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry

• Mam naturalne blond włosy, ciemniejsze u nasady i chyba je trochę rozjaśnił

Szampon dobrze się pieni, dobrze oczyszcza, nie wysusza.
    Poza tym jest tani i przyjemnie pachnie
    Niestety przy jego używaniu trzeba codziennie myć włosy, bo na drugi dzień się przetłuszczają ;(

Używam tego produktu od: prawie dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych produktów!
  • Kupiłam go jakiś czas temu w promocji za jakieś 5-6zł. Od razu spodobał mi się zapach. Ma również bardzo wygodne otwarcie. Po umyciu jest wyczuwalny jeszcze zapach. Na następny dzień mam miękkie włosy, po prostu wyglądają idealnie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie REWELACJA!!!
  • Mam gęste, ale cienkie, delikatne włosy. W ciągu 14 m-cy zmieniłam kolor z prawie czarnych na blond na poziomie 9. Moje włosy były wysuszone, sztywne, bez życia (mimo uzywania odzywki po każdym myciu).
    Ten szampon jako jedyny po samym już myciu sprawia, że włosy są przyjemnie miękkie i gładkie. Nie zauważyłam, żeby rozjaśnił mi włosy, ale po 1 sa farbowane a po 2 używam do mniej wiecej co drugiego mycia szamponu "fioletowego" RUSK, może to też ma związek. Ale akurat na rozjasnianiu szamponem mi nie zalezy, wiec dla mnie to nie wada.

Podsumowanie:
    + włosy sa miękkie, gładkie już po samym myciu
    + bardzo wydajny
    + świetnie się pieni
    + zmywa z wlosów wszelkie pozostałości po kosmetykach do stylizacji (nawet puder got2be, z ktorym wczesniej mialam problemy)
    + przyzwoita cena
    + ładny, delikatny zapach

- troche mnie wkurzają te drobiny, bo jak się ich bardzo bardzo dokładnie nie spłucze to lubią zostawac na ciele (myję wlosy pod prysznicem i często brokacik zostawał mi na karku i plecach)

Używam tego produktu od: ok 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 1/2

Chcesz pochwalić Mrs_Hyde za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Kupiłam go na promocji w makro za korzystną cenę 4,49 zł wersję mniejszą 250 ml z myślą o wycieczce szkolnej do Pragi ( ma małe opakowanie idealne do podróżnej kosmetyczki)

Plusy
    - fajna konsystencja
    - słodki ,ładny zapach
    - wydajny
    - dobrze się pieni
    - tani
    - łatwo dostępny
    - dostępny w dwóch pojemnościach
    - po użyciu włosy są dobrze oczyszczone i miękkie
    - nie podrażnia i nie uczula
    - nie plącze włosów
    - pod koniec można postawić "do góry nogami"

minusy
    - czasem mi się po nim włosy elektryzują

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 10 raz(y)
  • Tragedia
  • Nikomu nie polecam tego szamponu. Oblepia włosy silikonami i jest straszny. Włosy są oklapnięte i niedomyte! Nie zmywa olei, a włosy muszę kilka razy myć, a nie tak jak dotychczas 1x... Nie rozjaśnił mi włosów A jak już, to zasługa tego brokaciku, którego w nim pełno

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Chcesz pochwalić rzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon jest bardzo wydajny, fajnie się pieni, ładnie pachnie, nadaje włosom miękkość. Rzeczywiście ma dziłanie rozjasniające włosy farbowane na blond. Same pozytywy

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić anusia6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega piana
  • Nie moge narazie wypowiedziec sie w sprawie rozjasnienia włosów. Szampon ma ladny zapach, bardzo dobrze oczyszcza, mocno zmiękcza, bardzo szybko i mocno sie pieni. Po umyciu włosy nie robia wrazenia, mają niewielką objętość i nie wygladaja jakbym dopiero co je umyla. Szampon jest bardzo wydajny. Wydaje mi sie ze za bardzo oblepia wloski silikonami. Obciąza. Jesli okaze sie ze rozjasnil wlosy dodam mu 1 gwiazdke. Nie jestem zachwycona tym szamponem.
    Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykle w uzyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić domini8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiliśmy się
  • Mam włosy ciemny blond i zawsze chciałam nadać im jaśniejszego naturalnego odcienia.
    Plusy :
    - cudowny zapach
    - wydajny
    -cena całkiem ok
    - rozjaśnił moje włosy a w szczególności naturalne pasemka
    -nadał im miękkość
    - fajne opakowanie
    Minusy:
    - Sylikon w składzie.. Nasz żeście łatwo usuwalny delikatnym szamponem a tak po za tym
    Hmmm dla mnie brak Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Paulaaok za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach, świetlisty połysk ..
  • Kolejny szampon z tej serii, który przypadł mi do gustu

ogromny plus za zapach
    rzeczywiście rozświetla moje blond pasemka
    wydajny
    nie wysusza włosów

))))

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić e_cosmetics za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij