Timotei with Jericho Rose, Szampon do włosów blond `Złociste refleksy`

Powiększ Timotei with Jericho Rose, Szampon do włosów blond `Złociste refleksy`

Zgłoszony przez blond_ana

Nowa seria do pielęgnacji włosów Timotei with Jericho Rose z różą z Jerycho. Nowa linia Timotei nie zawiera konserwantów takich jak parabeny, za to zawiera ekstrakt z róży z Jerycho o właściwościach regenerujących. Wersja przeznaczona do włosów blond - Złociste Refleksy. Konsystencja nie jest przesadnie gęsta. Szampon swobodnie wypływa z butelki, ale też nie ma obawy, że wylejemy na głowę połowę jej zawartości.
Szampon jest półprzezroczysty, z zatopionymi ziarnami miki.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium Chloride, Selaginella Lepidophylla Aerial Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Trehalose, Gloconolactone, Glicerin, Dimeticonol, Guar Hydroxypropyltrimonum Chloride, Parfum, TEA- Dodecylbenzenesulfonate, Maltodextrin, Disodium EDTA, Mica, Carbomer, PPG-12, Citric Acid, Sodium Hydroxide, TEA Sulfate,Triethanolamine, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiasolinone, Methylisothiasolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Saliclate, Butylphentyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Cl 15985, Cl19140, Cl77491, Cl77891.

• jest OK
  • W miarę dobry szampon, nie zalicza się co prawda do szamponów 'do zadań specjalnych' chyba nie nadaje też zlotych refleksów- ale tego bylo można się spodziewać jednak jest niedrogi, latwo dostępny, ladnie pachnie, dobrze się pieni, nie sprawia że moje łatwo przetłuszczające się włosy po umyciu wieczornym rano są tłuste więc juz za sam ten fakt duzy plus!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić cushion za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jak zawsze dobry
  • Szampon właściwie nie różni się niczym od swoich braci.
    świetnie myje, nie wysusza, dobrze się pieni, nie plącze włosów.
    Nie dałam pełnych 5 gwiazdek bo niestety, ale nie podkreśla koloru włosów.

To tani, dobry, wszędobylski szampon do którego często wracam.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka, w trakcie butli 750ml

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły szampon
  • Szampon ma wysuwany dozownik. Aplikacja produktu jest więc prosta i higieniczna. Szampon ma odcień przeźroczysto - żółty z złotymi drobinkami. Produkt dobrze się pieni oraz myje włosy. Właściwie robi tylko tyle. Dobrze myje włosy oraz sprawia, że łatwiej się układają. Jakoś nie zauważyłam jakiejś różnicy w stronie Złocistych Refleksów...
    Jak dla mnie jest zbyt pospolity.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Ulka502 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry ale słabo rozświetla
  • miałam długą przerwę w używaniu Timotei, pamiętam czasy, gdy butelka miała zupełnie inny kształt
    nowa wersja bardzo przypadła mi do gustu.
    na plus:
    -dobrze się pieni i spłukuje
    -oczyszcza włosy
    -nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania
    -wydajny
    -wygodne zamknięcie butelki-na klik
    -poręczny kształt butelki
    -ładny zapach
    -ładny pomarańczowy kolor, zawiera błyszczące drobinki
    -dostępny wszędzie i bardzo tani, bywa po 5,5-7 zł za 400 ml

wady?
    -na pewno słabo rozjaśnia włosy, odkąd wycofali mój ulubiony szampon Ultra Doux Garniera z rumiankiem, który dawał intensywny jak na szampon efekt rozjaśnienia, szukałam zamiennika; tutaj efekt jest prawie niewidoczny
    mimo to, szampon przypadł mi do gustu i ponownie dopisuję Timotei na listę bywalców mojej łazienki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. dużego

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kupiłam ten szampon z braku laku i dlatego, że był tani.
    Za 400 ml zapłaciłam ok. 6 zł.
    Mam z natury dość jasne włosy z rozjaśnionymi końcówkami.
    Oddziaływania na kolor nie zauważyłam żadnego.
    Szampon jak szampon.
    Myje, dobrze się pieni, ma całkiem wygodne opakowanie z dobrym dozownikiem.
    Niestety wysusza, przez co więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Wg mnie jest on przeciętny jak na szampon.. Do plusów na pewno można zaliczyć cenę (6-7 zł za 400 ml) i dostępność. Dalej już nie ma tak dobrze.. Nie zauważyłam, żeby jakoś wpłynął na moje blond włosów - nie rozjaśnił ich, ale nie narobił im szkody. Jednak włosy są po nim gładsze i mniej się puszą, ale może to być zasługa odżywki Wydajność może być, patrząc się na cenę to jest bardzo wydajny.
    Nie wiem czy kupię go jeszcze raz, może kiedyś się skuszę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie ma
  • Szampon należy do takich ''zwyklaków''. Nie ma w nim nic nadzwyczajnego, włosy po umyciu są gładkie. I tyle jeśli chodzi o plusy. Praktycznie wcale nie oczyszcza, włosy trzeba myć codziennie,. Dodatkowo rozjaśnia włosy, przy czym bardzo je wysusza.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hinastu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozjaśnia
  • Dziwny szampon. Różnie "się zachowuje". Raz dobrze myje, innym razem mam wrażenie niedomytych włosów. Bez odżywki wysusza. Z odżywką z innej firmy sprawdza się nieźle, ignorując różne umycie...
    Mała butelka jest bardzo wydajna. Włosy myję zazwyczaj codziennie lub co drugi dzień i jeszcze jest sporo produktu w środku. Jak włosy dobrze się umyją, to wyglądają znośnie przez 2 dni, co u mnie jest ewenementem, szczególnie przez wzgląd na używanie prostownicy.
    I coś na co liczyłam-nie rozjaśnia ani nie tworzy żadnych refleksów. Lepiej spisuje się pod tym względem szampon dla dzieci z rumiankiem, choć wysuszał moje włosy.
    Nie pachnie też jakoś przyjemnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 mała butelka niecała

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry

• Mam naturalne blond włosy, ciemniejsze u nasady i chyba je trochę rozjaśnił

Szampon dobrze się pieni, dobrze oczyszcza, nie wysusza.
    Poza tym jest tani i przyjemnie pachnie
    Niestety przy jego używaniu trzeba codziennie myć włosy, bo na drugi dzień się przetłuszczają ;(

Używam tego produktu od: prawie dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych produktów!
  • Kupiłam go jakiś czas temu w promocji za jakieś 5-6zł. Od razu spodobał mi się zapach. Ma również bardzo wygodne otwarcie. Po umyciu jest wyczuwalny jeszcze zapach. Na następny dzień mam miękkie włosy, po prostu wyglądają idealnie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?