Profis-Fryzopol, Scandic Line, Organic Banana Mask (Maska bananowa do włosów)

Powiększ Profis-Fryzopol, Scandic Line, Organic Banana Mask (Maska bananowa do włosów)

Zgłoszony przez stradis

Regenerująca maska do włosów łamliwych i trudnych do rozczesania
Jej unikalna receptura pozwala w sposób kompleksowy zadbać o włosy:
- prowitamina B5 oraz naturalny ekstrakt z banana zawierający węglowodany i alfa-hydroksykwasy nawilża i chroni włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,
- glikol propylenowy wspomaga naturalną zdolność włosów do zatrzymywania wody, a więc dba o ich optymalne nawilżenie,
- Specjalnie wyselekcjonowane składniki kondycjonujące nadają włosom miękkości i ułatwiają rozczesywanie,
- aminokwasy jedwabiu wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki w jego strukturze. Regenerują poszczególne warstwy włosa i sprawiają, że staje się on gładki i lśniący,
- naturalny ekstrakt z kokosa dodatkowo zmiękcza włosy i wzmacnia proces wygładzania.
Wszystko to sprawia, że włosy są zregenerowane, błyszczą, nie plączą się i łatwiej uformować z nich wymarzoną fryzurę.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Silk Amino Acids, Panthenol, Musa Sapientum Fruit Extract, Coconut (Cocos Nucifera) Extract, Parfum, Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Cena: 8zł /250ml ; 18zł / 1000ml

• Polecam
  • Bananowy mus . Maseczka słodko pachnie takimi bananowymi słodkościami.... mmm, aż chce się zjeść . Maskę kupiłam na allegro w wersji 250 ml przy okazji innych zakupów i nie żałuję. Za cenę powyżej 5 zł otrzymałam świetną proteinową maskę do stosowania raz w tygodniu (żeby włosków nie przeproteinować). Na moich loczkach spisuje się bardzo fajnie, jednak lubię dodać do niej 3-5 kropelek oleju - wtedy dociąża idealnie. Niweluje puszek, nic wokół głowy nie fruwa , fajnie wygładza i poprawia skręt. Plus należy się jeszcze za to, że maska ma ładny skład - nie zawiera żadnego silikonowego śmiecia. Moje włoski się z nią polubiły i na pewno sprawię im kiedyś litrowe opakowanie. Szkoda, że maski te są tak słabo dostępne. Widziałam ją ostatnio w salonie kosmetyków fryzjerskich, ale jej cena wynosiła więcej niż z przesyłką na allegro.

Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię, nie polecam
  • Nie polubiłam się z tą maseczką. Używałam naprzemiennie dwoch innych i ta wypadała najsłabiej z zespołu. Jedynym plusem jest fajny zapach, może nie do końca jest to wierne nawiazanie do zapachu banana, ale przyjemna woń dla nosa. Może kiedys natknę się na podobnie pachnące perfumy?
    Samo dzialanie maski mnie nie zadowala. Włosy po niej są matowe, ciężko je rozczesać i łamią się po myciu. Przy myciu dobrym szamponem uzyskuję lepszy efekt bez tej maski. Nigdy wiecej nie kupię

Chcesz pochwalić kinegunda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra bananowa odżywka
  • Pamiętam szał na odżywkę bananową z TBS - sama w pewnym momencie uległam i sprawiłam sobie tę "legendę", płacąc horrendalne 25 zł za 250 ml. Mało osób wie, że dobrym zamiennikiem jest Scandic bananowy. A właściwie jest po prostu lepszym produktem, gdyż został wzbogacony o dodatkowe składniki odżywcze, w porównaniu do TBS.

Maska pięknie, bananowo pachnie. Ma dosyć lekką i rzadką konsystencję, ale nie do tego stopnia, żeby przelewała się przez palce czy ściekała z włosów. Nie obciąża fryzury, za to dyscyplinuje ją i nawilża.

Jest to jedna z niewielu masek w rozmiarze XXL, którą mogę używać solo po myciu - zazwyczaj wszelkiego rodzaju Kallosy i inne takie nadają się u mnie wyłącznie jako odżywianie przed myciem, ewentualnie baza do miksów. Scandic działa jak normalna odżywka do włosów, nie zostawia puchu ani nie nawilżonego sianka.

Z pewnością kupię Scandica bananowego, zamiast inwestować ponownie w TBS.

Ilość zużytych opakowań: 2 x odlewka 100 ml

Chcesz pochwalić deszczowypies za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • +fajny zapach banana
    + łatwy w użyciu

- nie widze zadnej poprawy wlosów, ani ja ani fryzjerka do której chodze, więc jest to dla mnie wiarygodne.
    - wcale nie rozczesuje mi sie po niej lepiej włosów chyba nawet duzo gorzej niż gdy jej nie uzywałam

Nie kupie wiecej tego bubla

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

Chcesz pochwalić android78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety do niczego
  • Mam włosy rozjasniane, suche, łamliwe, cienkie.
    Plusy:
    - zapach
    Minusy:
    - włosy kiepsko sie rozczesują
    - łamią się jeszcze bardziej
    - robia sie suche.

Dla mnie kompletny niewypał.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Chcesz pochwalić katja_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Moja ostatnio ulubiona maska, znakomicie nawilża i wygładza. Poradziła sobie nawet z bardzo wysuszonymi włosami tuż po farbowaniu, jej zapach jest obłędny! Minusem jest to ,że moje włosy dość szybko się do niej przyzwyczaiły i pod koniec opakowania efekty wcale nie były tak dobre jak przy jego rozpoczęciu a nawilżenie włosów słabło i musiałam kombinować z tuningowaniem tej maski do własnych potrzeb. Odejmuję pół gwiazdki za wydajność, nawet przy moich krótkich włosach bardziej opłaca się litrowe opakowanie

Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Miałąm na głowie już wiele masek, każda miała wady i zalety, ta jednak mnie zaskoczyła. Widzę same plusy!
    +Nie przeciąża włosów nawet po 30 min trzymania na głowie, jako odżywka też jest super
    +Wyraźnie wygładza i odżywia
    +Pogrubia włosy przy systematycznym stosowaniu
    +W połączeniu ze spiruliną daje efekt salonowego zabiegu w 15 minut
    +Zapach jest przepiękny
    +Cena jest wręcz śmieszna jak za taką jakość
    +Dostępna w każdym sklepie fryzjerskim

Chcesz pochwalić mkwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie skręca, nawilża i wygładza
  • Maseczka zbiera tutaj same świetne oceny i wcale się nie dziwię - i mnie bardzo się podoba

Skład:
    Skład jest niezbyt długi, piękny, taki jak lubię. Mieszanina emolientów, antystatyku, humektantu, proteinek (aminokwasy jedwabiu) i ekstraktów (banan i kokos).

Konsystencja, zapach:
    Maseczka ma gęstą konsystencję, tak jak na maskę przystało. Przyjemnie aplikuje się na włosy i nie spływa z nich. Zapach - dla mnie bardzo ładny, czuć takie bananowe cukierki, nawet bez chemii.

Działanie:
    Maseczki najczęściej używałam w połączeniu z olejem z pestek malin oraz z pestek śliwki. W takim duecie - wspaniale skręcała moje włosy, kiedy stylizowałam. Kiedy robiłam je na prosto, końcówki i tak się wykręcały i chciały falować .Dodatkowo pięknie nawilżała i wygładzała, włosy zyskały dzięki niej również bardzo ładny, naturalny blask Nie dopadł mnie po jej użyciu puch ani zbyt duża lekkość - to lubię.
    Kiedy używałam jej solo, nie dociążała aż tak ładnie, jak z dodatkiem oleju, ale nie było wcale źle, włosy dalej były mięciutkie, błyszczące i skręcone, tylko nieco mniej dociążone.
    Oczywiście nie używam jej co mycie, żeby się nie przeproteinować

Z tego co widzę, moje włosy lubią aminokwasy jedwabiu, za to średnio przepadają za jedwabiem hydrolizowanym.

Na zdjęciach przedstawiam Wam moje włosy w wersji na prosto i w wersji falowanej po użyciu bananka

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie porwała mnie
  • Spodziewałam się dużo lepszego efektu efektu...
    Uwielbiam wszystko co jest o zapachu bananowym, także mam włosy suche i farbowane, dlatego skusiłam się na tą maskę, dodatkowo zachęcona opiniami wizażanek

+ konsystencja, przypomina mi odżywkę Kallosa
    + wygodne, ładne opakowanie
    + cena
    + ułatwia rozczesywanie
    + wydajna, używam od 5 miesięcy, a końca nie widać

+/- zapach jest cudowny, ale na włosach utrzymuje się może przez godzinę

- dostępność, tylko w internecie
    - nie jest w stanie ujarzmić moich włosów, puchu się nie pozbyłam po jej użyciu
    - krótkotrwałe nawilżenie, następnego dnia po umyciu włosy były suche i matoweUżywam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiedziona
  • Kupiłam ze względu na opinie.Niestety bardzo się zawiodłam.Moje włosy ze względu na częste farbowanie są dosyć zniszczone.Inne maseczki jakoś dawały radę,ta nie.Oczekiwałam zapachu bananów tak jak producent podaje,a to jest chemiczny zapach.Maskę nakładałam na 10min.Maska nie wygładza,nie nawilża,a tym bardziej nie odżywia włosów.Plus za cenę,ale to tylko jeden plusNiestety więcej nie kupię.Może dużo zależy od budowy włosa,moim włosom nie daje rady.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić olayahoo za czytelną i pomocną recenzję?