Profis-Fryzopol, Scandic Line, Organic Banana Mask (Maska bananowa do włosów)

Powiększ Profis-Fryzopol, Scandic Line, Organic Banana Mask (Maska bananowa do włosów)

Zgłoszony przez stradis

Regenerująca maska do włosów łamliwych i trudnych do rozczesania
Jej unikalna receptura pozwala w sposób kompleksowy zadbać o włosy:
- prowitamina B5 oraz naturalny ekstrakt z banana zawierający węglowodany i alfa-hydroksykwasy nawilża i chroni włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,
- glikol propylenowy wspomaga naturalną zdolność włosów do zatrzymywania wody, a więc dba o ich optymalne nawilżenie,
- Specjalnie wyselekcjonowane składniki kondycjonujące nadają włosom miękkości i ułatwiają rozczesywanie,
- aminokwasy jedwabiu wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki w jego strukturze. Regenerują poszczególne warstwy włosa i sprawiają, że staje się on gładki i lśniący,
- naturalny ekstrakt z kokosa dodatkowo zmiękcza włosy i wzmacnia proces wygładzania.
Wszystko to sprawia, że włosy są zregenerowane, błyszczą, nie plączą się i łatwiej uformować z nich wymarzoną fryzurę.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Silk Amino Acids, Panthenol, Musa Sapientum Fruit Extract, Coconut (Cocos Nucifera) Extract, Parfum, Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Cena: 8zł /250ml ; 18zł / 1000ml

• Nie porwała mnie
  • Spodziewałam się dużo lepszego efektu efektu...
    Uwielbiam wszystko co jest o zapachu bananowym, także mam włosy suche i farbowane, dlatego skusiłam się na tą maskę, dodatkowo zachęcona opiniami wizażanek

+ konsystencja, przypomina mi odżywkę Kallosa
    + wygodne, ładne opakowanie
    + cena
    + ułatwia rozczesywanie
    + wydajna, używam od 5 miesięcy, a końca nie widać

+/- zapach jest cudowny, ale na włosach utrzymuje się może przez godzinę

- dostępność, tylko w internecie
    - nie jest w stanie ujarzmić moich włosów, puchu się nie pozbyłam po jej użyciu
    - krótkotrwałe nawilżenie, następnego dnia po umyciu włosy były suche i matoweUżywam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiedziona
  • Kupiłam ze względu na opinie.Niestety bardzo się zawiodłam.Moje włosy ze względu na częste farbowanie są dosyć zniszczone.Inne maseczki jakoś dawały radę,ta nie.Oczekiwałam zapachu bananów tak jak producent podaje,a to jest chemiczny zapach.Maskę nakładałam na 10min.Maska nie wygładza,nie nawilża,a tym bardziej nie odżywia włosów.Plus za cenę,ale to tylko jeden plusNiestety więcej nie kupię.Może dużo zależy od budowy włosa,moim włosom nie daje rady.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić olayahoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bananowy deser na głowie
  • Fajna jest. Taki bananowy serek-deserek. PLUSY: jakość - cena - pojemność: bardzo dobre połączenie; konsystencja: maska jest gęsta, ale plastyczna, łatwo rozprowadzić ją po włosach; zapach: tak, jak już wspomniałam - bananowy deser, serek; działanie: włosy przyjemne miękkie, niepuszące się nadmiernie (ja prawie zawsze mam lekko spuszone, musiałabym użyć dodatkowo czegoś, aby tak nie było). MINUSY: dla mnie nie ma. PODSUMOWUJĄC: polecam i to nawet bardziej, niż wersję kokosową.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Ponad połowa pierwszego (małego)

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra, raczej nie dla wysokoporowatych
  • Bardzo wiele zależy oczywiście od typu włosów. Wydaje mi się, że ta maska będzie dobra dla włosów raczej niskoporowatych, niezbyt zniszczonych.
    Miałam tą maskę ponad rok, używałam na zmianę z innymi.

MOJE WŁOSY SĄ:

Długie, dość gęste, niezbyt cienkie i niezbyt grube. Przyciemniane farbą, w przeszłości przechodziły kąpiele rozjaśniające, były wtedy raczej wysokoporowate (ok 1/3 długości jeszcze to "pamięta". Myślę więc, że końcówki (właśnie ok 1/3 długości) sa wysokoporowate, bo się mocno plączą, trudno je nawilżyć i okiełznać, mimo to są błyszczące, dość miękkie, ale nie tak, jak zdrowsza część włosów. Reszta włosów jest chyba średnio- lub niskoporowata.

SKŁAD

Bardzo fajny, maseczka ta zawiera kokos (moje włosy raczej za nim nie przepadają, zwłaszcza końcówki), banana, jedwabne aminokwasy, pantenol. Nie zawiera silikonów, które ja akurat w maskach i odżywkach lubię.

DZIAŁANIE NA MOJE WŁOSY DAWNIEJ I TERAZ

Na początku maseczka była dla mnie dość średnia (j.w. - wysokoporowate włosy).
    Moje włosy raczej nie lubiły kokosa, nie wiem jak teraz. Ten kosmetyk za słabo nawilżał, puszył, był za lekki. Z czasem, gdy urosły włosy o niższej porowatości, których tak nie niszczyłam jak wcześniej, odżywka zaczęła działać lepiej. Włosy (poza końcówkami) były po niej sypkie, mięsiste, nawilżone, łatwe do rozczesania, pełne życia, lekko uniesione u nasady, nieulizane i błyszczące, ale z tym ostatnim nigdy nie mam problemów.

Być może na innych wysokoporowatych włosach też się sprawdzi, cena niska, można kupić choćby małe opakowanie na próbę. Polecam, myślę, że w przyszłości jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: ponad roku (litrowe opakowanie na zmianę z innymi kosmetykami)
    Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Blacky_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z dwóch ulubionych
  • Absolutnie świetna maska. Jej dużą zaletą jest to, że zawiera i proteiny i emolienty, więc jest duże prawdopodobieństwo, że podpasuje większości włosów. W dobrej pielęgnacji ważne jest utrzymanie równowagi między proteinami i nawilżaczami, dlatego maska się przyda. Warunek: włosy lubią kokosa.
    Poza tym zapach jest powalający!
    Do tej pory używałam ją za naprawdę dobrą- może nie na 6, ale zasłużone 5. Ostatnio jednak zastosowałam zabieg, którego efekt powalił mnie na kolana. Na suche włosy nałożyłam trochę oliwy z oliwek (emolient), zamoczyłam i nałożyłam proteinową maskę Kallos (drugi ulubieniec) pod czepek na 15 min. Po umyciu szamponem od połowy długości nałożyłam maskę Scandic na 5-10 min. I to był strzał w 10. Polecam zwolennikom metody OMO, lub tym, którzy tak ja jej dotąd nie stosowali.
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić piet_ruszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna maska
  • Kupiłam głównie ze względu na zapach. Kocham banany, więc ta maska od razu mnie skusiła. Zapach jest bardzo ładny i choćby z tego powodu warto ją kupić. Konsystencja też fajna, nie spływa z włosów. Wydajna, nie obciąża włosów jak inne maski, jednak nie mogę stosować jest zbyt często, bo wzmaga przetłuszczanie. Działanie nawet niezłe - nawiża i wygładza, ale miałam lepsze pod tym względem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozgnieciony banan na głowie
  • KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
    konsystencja kojarzy mi się z Kallosem. Jest lżejsza od Lady Spa. Nie potrzeba dużo by pokryć całe włosy ja nakładam ją tylko na długość.

ZAPACH
    rozgnieciony banan, po prostu

DZIAŁANIE
    To dość dobra maska, włosy po niej ładnie błyszczą. Przy okazji jest poślizg moje włosy lubią ją zdecydowanie raz na jakiś czas (raz na 3-4 mycia), nie za często. Moim zdaniem jest świetna do tuningowania i do wszelkich mieszanek. Ogólnie: włosy są po niej trochę bardziej nawilżone, przede wszystkim bardzo błyszczące. Nie doprowadziła do fali zachwytów, ale jest niezła i na pewno warta wypróbowania. Włosy po niej nieźle się rozczesują, ale nie do końca radzi sobie z ich poplątaniem kiedy myję włosy głową w dół. Wydaje mi się, że nie jest to maska, która poradzi sobie z ekstremalnie przesuszonymi włosami, ale może się mylę. Im dłużej jest na włosach tym lepiej u mnie działa. Minimum dla moich włosów to 30 minut.
    Polubiłyśmy się, ale nie na tyle by uznać ją za mój totalny must have. Być może kiedyś do niej wrócę

Używam tego produktu od: kwiecień 2013
    Ilość zużytych opakowań: połowa litrowego słoja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza maska ever!
  • Tak, tak, tak, tak, tak, oczywiście, że kupię ponownie.

Plusy:

+ cudownie nawilża i wygładza
    + ma przyjemny skład, zapach i konsystencję
    + fajnie ujarzmia i dociąża włosy - nie są ani przeciążone, ani spuszone
    + jest tania i wydajna

Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Chcesz pochwalić bitter_schokolade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona
  • Działanie:
    Maska jest absolutnie niezastąpiona dla moich niskoporowatych włosów, a mało brakowało żebym jej nie kupiła ze względu na aminokwasy jedwabiu w składzie (proteiny zwykle powodują na mojej głowie jeden wielki puch). Włosy po jej użyciu są nawilżone, miękkie, błyszczące oraz niesamowicie gładkie i lejące. Takiego efektu nie osiągnęłam na razie po żadnej innej masce, a wypróbowałam ich już dość dużo. Obietnice producenta spełniają się w 100%. Dodatkowo maska nie obciąża moich włosów nawet, jeśli używam jej po myciu (zwykle nakładam ją jednak na godzinę przed myciem). Zapach również jest jest wielkim plusem, chociaż nie do końca kojarzy mi się z bananami. Niestety nie utrzymuje się na włosach po myciu.

Opakowanie, konsystencja, wydajność:
    Maska jest dość gęsta i nie spływa z włosów. Opakowanie pozwala wykorzystać ją do samego końca. Nie trzeba nakładać jej dużo, żeby zobaczyć efekty. W moim przypadku małe opakowanie wystarcza na ok. 20 użyć ale z przyzwyczajenia zużywam jej znacznie więcej niż potrzeba.

Cena, dostępność:
    Można ją dostać za mniej niż 10 zł w profesjonalnych sklepach fryzjerskich lub na allegro za niewiele więcej. Jak na maskę z dobrym składem, bez silikonów, na prawdę warto zaryzykować

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić blossom89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo wygładzająca i nawilżająca
  • Dzisiaj skończyłam używać tej maseczki i już za nią zatęskniłam. Ma bardzo przyjemny zapach takie cukierki pudrowe połączone z bardzo dojrzałymi bananmi, no cudowny! Szkoda tylko, że nie utrzymuje się na włosach.. Maseczka (a może raczej odżywka?) bardzo wygładza włosy - nawet powiedziałabym, że sprawia, że optycznie wydaje się ich mniej. Wydaje mi się, że to przez jedwad w składzie. Moje falujące się włosy trochę prostuje za co ogroomny plus włosy są po jej użyciu nawilżone i dociążone, śliskie. Nie puszą się i nie fruwają na wszystkie strony! Jest cudowna!
    Dodam jeszcze oczywiście, że jest tania, ale niestety słabo dostępna.. w moim przypadku tylko internet.

Polecam wszystkim dziewczynom, których włosy się falują i chciałyby je wygładzić. Najlepiej działa położona na wcześniej zmyty z włosów olej kokosowy. Pewnie przez to, że też ma go w składzie.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Codzienna odżywka
  • + Przystępna cena, dostępność litrowego opakowania.
    + + Krótki, przyjazny skład, obecność banana w składzie.
    + + + Glutowata konsystencja, nie spływa z włosów.
    + + + + Radosny zapach syntetycznego zgnilucha.
    + + + + + Ułatwia rozczesywanie, zmiękcza włosy, nie obciąża, dodaje objętości.
    - Słaba dostępność.
    - - Nie wygładza, nie nadaje blasku, włosy się puszą, końcówki strzępią.

Po masce trzymanej na włosach 15 minut spodziewałabym się intensywniejszego efektu.

Używam tego produktu od: roku.
    Ilość zużytych opakowań: 1 / 250 ml

Chcesz pochwalić Malla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilza
  • Użyłam tej maski miesiac. włósy sa po niej nawilzone, ladniejsze , zdrowsze . Podoba mi sie efekt jaki pozostawily...
    Polecam ja wszystkim ktore oczekuja zadowalajacego efektu i szybkiego !

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pietruszka1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czasem puszy
  • mam mieszane uczucia co do tej maski.
    stwierdzam, że moje włosy chyba za bardzo nie lubią jak jest za dużo protein w jednym produkcie.
    do rzeczy:
    + skład niezły, faktycznie banan i jedwab blisko
    + piękny zapach, niestety nie jest on zbyt trwały i (przynajmniej u mnie) znika po wysuszeniu włosów. ale w łazience utrzymuje się dość długo
    + duże litrowe opakowanie i niska cena
    + zwarta konsystencja, nie skapuje z włosów, co jest szczególnie ważne jeśli mamy długie włosy i trzymamy produkt na głowie długo

- tak jak we wstępie... u mnie puszy włosy dość często. brakuje mi w tej masce jakiegoś środka emolientowego. dobrze nawilża, proteinuje. jeżeli nie użyłabym olejku na włosy po umyciu ich, byłyby jednym wielkim puchem.

nie wiem czy wrócę do tej maski.
    polecam niskoporowatym.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra z istotnym minusem
  • Polubiłam ją, autentycznie.
    Zapach - zapach koszyka świeżych owoców ze zgniłym bananem, co nie zmienia faktu, że zapach mi się spodobał
    Zapłaciłam w hurtowni za nią 22zł/l. Cena dla portfela miła biorąc pod uwagę, że jest wydajna, chociaż nie znudziła mi się.
    Przeciętnie ułatwia rozczesywanie.
    Czas trzymania - 10 minut czy 30 to naprawdę bez różnicy.
    Działa naprawdę fajnie - czuć w dotyku i wizualnie, i po zmyciu szamponem, że włosy są nawilżone, miękkie, pachnące, długo świeże i lekkie... Taaaak, właśnie lekkie. O ile cienkowłose i słabe czupryny mogą lubić ten efekt, tak ja go nienawidzę - to przez to, że włosy mi się tak łatwo puszą. Ja po prostu muszę je mieć lekko obciążone.
    Z oliwą z oliwek w proporcjach 3:5 (przy czym 5 to oliwa, a nie ta maska :P) - już jako tako trzymała włosy w ryzach, ale wciąż za słabo.

W sumie to przez ostatni punkt zastanawiam się, czy ją kupić ponownie czy nie.

Ilość zużytych opakowań: 2/5 pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gosia499 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super maska!
  • Maska doskonale nawilża moje włosy. Są błyszczące i miękkie w dotyku, nie puszą się oraz dobrze rozczesują. Dużym plusem jest również niska cena przy dużej pojemności produktu. Jedyny minus to słaba dostępność.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Goszka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Zakochałam się w tej masce nie dość, że pięknie pachnie to jeszcze włosy są po niej gładkie, pachnące, łatwo się rozczesują, no same zalety. Nakładam ją na całą noc, rano myje głowę a efekty są mega

Używam tego produktu od: pół rok

Chcesz pochwalić RoadRoller za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bananowy zawrót głowy
  • Moje włosy:

Farbowane na blond, farbą z wodą 9% więc dość suche i porowate. Łatwo się łamią.
    Prane 2 razy w tygodniu

Maskę zamówiłam przy okazji kupna farby z tej samej firmy. Farba sprawdziła się średnio natomiast ta maseczka jest cudowna.
    Stosuję ją raz na 2 tygodnie jako intensywną kurację na min 30 minut. Po jej zastosowaniu włoski są o wiele gładsze, co dla włosów ekstremalnie porowatych jest wybawieniem, bo nie plączą się tak i łatwiej je rozczesać. Maska nieźle nawilża, więc kłaczki są miękkie i delikatne, a nie jak szorstka szczota
    Są troszkę bardziej błyszczące, ale to delikatna różnica.

PLUSY:

+ Śliczny bananowy zapach. Szkoda tylko, że nie czuć go bardziej po wysuszeniu włosów

+ Działanie. Nawilża, odżywia, wygładza moje wymęczone kłaki.

+ Stosunek cena/jakość zasługuję na nagrodę

+ Niesamowita wydajność ponieważ maska jest bardzo gęsta. Nie potrzeba jej wiele, a mam bardzo długie i gęste włosy (do tyłka )

+ Opakowanie, które pozwala zużyć produkt do końca.

MINUSY:

- Dla niektórych dostępność. Ja kupiłam na allegro, ale wiem, że można dostać w sklepach i hurtowniach fryzjerskich.

Analiza składu:

Aqua - woda

Cetearyl Alcohol - alkohol cetylowy, emulgator. Ma działanie nawilżające

Cetrimonium Chloride - antystatyk, zapobiega elektryzowaniu i wygładza włosy. Dodatkowo konserwuję produkt

Propylene Glycol - Glikol propylenowy, emolient. Nawilża włosy

Silk Amino Acids - Proteiny jedwabne.

Panthenol - witamina B5. Nawilża

Musa Sapientum Fruit Extract - ekstrakt z banana

Coconut (Cocos Nucifera) Extract - ekstrakt z kokosa

Dalej mamy perfumy, wypełniacze i konserwany

Jak widać skład maski jest bogaty w proteiny co przy zbyt częstym użytkowaniu może dać efekt odwrotny od zamierzonego. Nadmiar protein w pielęgnacji objawia się bowiem wysuszeniem włosów i ich nadmierną łamliwością. Warto wtedy zmienić pielęgnację na nawilżającą i odstawić czasowo produkty proteinowe

Podsumowując:

Małe włosowe odkrycie roku. Z masek jest to najlepszy produkt w tej cenie jaki stosowałam. Odpowiednio uzywana wspaniale odżywia i uelastycznia włoski. Na pewno będę do niej wracać

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Recenzja otrzymała 5 pochwał. Chcesz pochwalić SoiSoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Zacznę może od rzeczy najważniejszej, czyli zapachu. Jest boski - bardzo bananowy, może ciut chemiczny ale jak dla mnie jak najbardziej przyjemny. Niestety nie utrzymuje się na suchym włosach, za to podczas procesu nakładania jej na włosy jest bardzo wyrazisty.

Nie obciąża włosów, jest bardzo lekka - no ale nie zawiera też silikonów. Na moich prostych włosach sprawdza się świetnie, ale uwaga, kręcone włosy mojego chłopaka wyprostowała.

Konsystencja jest lekka, trochę leista ale kosmetyk mimo swojej niskiej gęstości nie spływa z włosów. Wydajność całkiem niezła. Kolejny plus daję za wygodny słoik, w którym można dotrzeć do samego dna bez zbędnych wygibasów.

Co do ceny, nie jest ona specjalnie wygórowana - w punkcie fryzjerskim zapłaciłam 23 złote za litrowy słój maski.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kombinuj, kombinuj...
  • Zacznę od tego, że kupiłam ją z myślą: "Muszę ją mieć, bo pewnie cudownie pachnie, a jeśli przy okazji dobrze działa, to super" Zapach rzeczywiście ekstra - słodki, bananowy, czuć zdecydowanie, że syntetyczny, ale jakoś wcale mi to nie przeszkadza

Przechodząc do działania... mam mieszane odczucia. Włosy rzeczywiście łatwiej się rozcesują, są wygładzone, dość miękkie, nie puszą się tak bardzo, całkiem nieźle wyglądają, ale brakuje im nawiżenia - końce pozostają przesuszone, no i blasku też brak, nie wspominając o regeneracji - jakoś nie wydaje mi się żeby wpływała specjalnie na kondycję włosów. Jako codzienna odżywka może być, ale na pewno nie sprawdza się u mnie jako intensywna maska.

Jako, że lubię sobie pokombinować z ulepszaniem odżywek, które nie do końca mnie zadowalają, to dałam jej właśnie taką szansę. Kierując się bardziej zmysłem zapachu niż czymkolwiek innym, wymieszałam ją z czekoladową maską Allwaves, która samodzielnie też idealna dla mnie nie jest, ale troszkę lepiej się sprawuje. W ten sposób powstał bananowo-czekoladowy miks, który moje włoski uwielbiają - wyglądają świetnie, są mięciutkie, nawilżone i mają większą objętość
    W takim połączeniu działanie jest idealne, więc nie żałuję, że ją kupiłam i właściwie mogę polecić do podobnego kombinowania miłośniczkom pachnących odżywek

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 litrowego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chudelatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje włosy jej nie lubią
  • Co mnie zachęcilo do zakupu - maska jest bardzo tania, do tego ma całkiem fajny skład (jedwab, ekstrakt z banana i kokosa i pantenol).

Maska ślicznie pachnie - słodko i bananowo

Niestety działanie jest mniej przyjemne... Po użyciu moje włosy wyglądają tak, jakbym nie użyła żadnej odżywki albo gorzej. Są szorstkie, końcówki straszą suchością, matowe.

Mooże kiedyś wypróbuję inne maski Scandica, ale od tej oczekiwałam najwięcej, gdyż z nich wszystkich ta ma najbardziej treściwy skład.

Za tą cenę można spróbować.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić Erishkigal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Baaananowo mi
  • Bardzo obawiałam się że bedzię ona niewypałem, że nie sprawdzi się na moich wysokoporowatych włosach ale jest dobra

*tania
    *pięknie pachnie bananami, uwielbiam
    *dość dobrze nabłyszcza włosy
    *po niej są miękkie, lejące
    *mogłaby być ciut wydajniejsza ale za taką cene to nie jest wada

Podsumowując: dobra maska za niską cene,najlepiej działą używana raz na jakiś czas, być może kiedyś do niej wróce ale chciałabym jeszcze inne kosmetyki przetestować

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić barylka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER CENA SUPER JAKOSC
  • jak na taką cenę ideał!!
    Używam bardziej jako odzywki niż maski- po każdym umyciu. Nakładam dużo ponieważ odzywka jest na prawdę tania.
    Moje włosy po dekoloryzacji dopiero po tej odzywce w pełni się zregenerowały są lśniące i miękkie zero zniszczeń.
    Ma jednak mały minus okropnie śmierdzi sztucznymi bananami ale zapachu po zmyciu nie czuć więc nie odejmę nawet 0.5 gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/4

Chcesz pochwalić blackdannce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Zacznę od tego, że mam rozjaśniane włosy i naprawdę ciężko znaleźć kosmetyk który odpowiednio o nie zadba. Przy dwóch pierwszych użyciach byłam wściekła, bo nie ułatwił mi w żaden sposób rozczesywania włosów a to mój główny problem. Chcąc rozprowadzić maskę palce zaplątywały mi się we włosy. Nie poddawałam się jednak i stosowałam maskę dalej.. przy kolejnym użyciu włosy zaczynały być w coraz lepszej kondycji przed i po wysuszeniu. Teraz maski używam czasami jako odżywkę, czasami jako maskę.. Jeżeli po szamponie czuję że włosy są bardzo szorstkie i skołtUIONe, wtedy od razu nakładam to bananowe cudo i już nie mam problemu z rozczesywaniem na mokro i na sucho
    Skończyłam pierwsze opakowanie (250ml) i już się nie mogę doczekać kiedy będę miała okazję kupić sobie 1000ml.
    To naprawdę bardzo dobry kosmetyk!Używam tego produktu od: 1,5 m-caIlość zużytych opakowań: 1 ( 250ml)

Chcesz pochwalić Misiaa2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywia, ale spusza..
  • Ogólnie rzecz ujmując nie jest zła i przy dłuższym stosowaniu na pewno odzywia włosy, ale niestety nie służy wysokoporowatym, kręconym kłaczkom.

+ cena, bo ok. 6 zł za 250 ml - nie wiem jak z większymi pojemnościami
    + wydajność

+/- działanie, bo czuję, że na dłuższą metę może odżywić włosy, ale niestety po jej użyciu moje włosy to typowe sianko - są szorstkie i spuszone.

- zapach, w opakowaniu całkiem ok, ale po nałożeniu na włosy chemia aż razi.

Polecam spróbować, bo za takie pieniądze warto, jednak radzę rozpocząć od małej pojemności, żeby się nie zawieść.

Ilość zużytych opakowań: 1 / 250 ml.

Chcesz pochwalić zuczunia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • zacznę od tego, że od roku farbuję włosy na rudo, robię to co 5-6 tyg więc są już podniszczone. Do pewnego czasu używałam tylko odżywki ale kiedy moje włosy zrobiły się suche, matowe i bez życia stwierdziłam, że czas na maskę. Oczywiście przed zakupem zaglądałam na KWC, szukałam niedrogiej, fryzjerskiej maski nie zawierającej silikonów i wybór padł na tą i nie żałuje. Od początku urzekł mnie zapach, uwielbiam takie zapachy, przypominają mi dzieciństwo. Już po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę stanu włosów. A teraz gdy jej używa, co dwa myci jestem zachwycona!! włosy odsyskały blask, widać, że są zdrowsze, bardziej nawilżone, pyszyste i miękkie w dotyku. 10 min na głowie wystarczy by efekty były a już godzina pod ręcznikiem i z grzaniem działa cuda i to nie do kolejnego mycia ale cały czas, nawet kolejne farbowanie tak nie szkodzi moim włosom odkąd używam tej maski. szczerze ją polecam bo jest niedroga i dobra

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić mandarynka882 za czytelną i pomocną recenzję?