Profis-Fryzopol, Scandic Line, Organic Banana Mask (Maska bananowa do włosów)

Powiększ Profis-Fryzopol, Scandic Line, Organic Banana Mask (Maska bananowa do włosów)

Zgłoszony przez stradis

Regenerująca maska do włosów łamliwych i trudnych do rozczesania
Jej unikalna receptura pozwala w sposób kompleksowy zadbać o włosy:
- prowitamina B5 oraz naturalny ekstrakt z banana zawierający węglowodany i alfa-hydroksykwasy nawilża i chroni włosy przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,
- glikol propylenowy wspomaga naturalną zdolność włosów do zatrzymywania wody, a więc dba o ich optymalne nawilżenie,
- Specjalnie wyselekcjonowane składniki kondycjonujące nadają włosom miękkości i ułatwiają rozczesywanie,
- aminokwasy jedwabiu wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki w jego strukturze. Regenerują poszczególne warstwy włosa i sprawiają, że staje się on gładki i lśniący,
- naturalny ekstrakt z kokosa dodatkowo zmiękcza włosy i wzmacnia proces wygładzania.
Wszystko to sprawia, że włosy są zregenerowane, błyszczą, nie plączą się i łatwiej uformować z nich wymarzoną fryzurę.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Silk Amino Acids, Panthenol, Musa Sapientum Fruit Extract, Coconut (Cocos Nucifera) Extract, Parfum, Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Cena: 8zł /250ml ; 18zł / 1000ml

• Niestety do niczego
  • Mam włosy rozjasniane, suche, łamliwe, cienkie.
    Plusy:
    - zapach
    Minusy:
    - włosy kiepsko sie rozczesują
    - łamią się jeszcze bardziej
    - robia sie suche.

Dla mnie kompletny niewypał.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Chcesz pochwalić katja_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Moja ostatnio ulubiona maska, znakomicie nawilża i wygładza. Poradziła sobie nawet z bardzo wysuszonymi włosami tuż po farbowaniu, jej zapach jest obłędny! Minusem jest to ,że moje włosy dość szybko się do niej przyzwyczaiły i pod koniec opakowania efekty wcale nie były tak dobre jak przy jego rozpoczęciu a nawilżenie włosów słabło i musiałam kombinować z tuningowaniem tej maski do własnych potrzeb. Odejmuję pół gwiazdki za wydajność, nawet przy moich krótkich włosach bardziej opłaca się litrowe opakowanie

Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Miałąm na głowie już wiele masek, każda miała wady i zalety, ta jednak mnie zaskoczyła. Widzę same plusy!
    +Nie przeciąża włosów nawet po 30 min trzymania na głowie, jako odżywka też jest super
    +Wyraźnie wygładza i odżywia
    +Pogrubia włosy przy systematycznym stosowaniu
    +W połączeniu ze spiruliną daje efekt salonowego zabiegu w 15 minut
    +Zapach jest przepiękny
    +Cena jest wręcz śmieszna jak za taką jakość
    +Dostępna w każdym sklepie fryzjerskim

Chcesz pochwalić mkwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie skręca, nawilża i wygładza
  • Maseczka zbiera tutaj same świetne oceny i wcale się nie dziwię - i mnie oczarowała

Skład:
    Skład jest niezbyt długi, piękny, taki jak lubię. Mieszanina emolientów, antystatyku, humektantu, proteinek (aminokwasy jedwabiu) i ekstraktów (banan i kokos).

Konsystencja, zapach:
    Maseczka ma gęstą konsystencję, tak jak na maskę przystało. Przyjemnie aplikuje się na włosy i nie spływa z nich. Zapach - dla mnie bardzo ładny, czuć takie bananowe cukierki, nawet bez chemii.

Działanie:
    Maseczki najczęściej używałam w połączeniu z olejem z pestek malin oraz z pestek śliwki. W takim duecie - wspaniale skręcała moje włosy, kiedy stylizowałam. Kiedy robiłam je na prosto, końcówki i tak się wykręcały i chciały falować .Dodatkowo pięknie nawilżała i wygładzała, włosy zyskały dzięki niej również bardzo ładny, naturalny blask Nie dopadł mnie po jej użyciu puch ani zbyt duża lekkość - to lubię.
    Kiedy używałam jej solo, nie dociążała aż tak ładnie, jak z dodatkiem oleju, ale nie było wcale źle, włosy dalej były mięciutkie, błyszczące i skręcone, tylko nieco mniej dociążone.
    Oczywiście nie używam jej co mycie, żeby się nie przeproteinować

Z tego co widzę, moje włosy lubią aminokwasy jedwabiu, za to średnio przepadają za jedwabiem hydrolizowanym.

Na zdjęciach przedstawiam Wam moje włosy w wersji na prosto i w wersji falowanej po użyciu bananka

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie porwała mnie
  • Spodziewałam się dużo lepszego efektu efektu...
    Uwielbiam wszystko co jest o zapachu bananowym, także mam włosy suche i farbowane, dlatego skusiłam się na tą maskę, dodatkowo zachęcona opiniami wizażanek

+ konsystencja, przypomina mi odżywkę Kallosa
    + wygodne, ładne opakowanie
    + cena
    + ułatwia rozczesywanie
    + wydajna, używam od 5 miesięcy, a końca nie widać

+/- zapach jest cudowny, ale na włosach utrzymuje się może przez godzinę

- dostępność, tylko w internecie
    - nie jest w stanie ujarzmić moich włosów, puchu się nie pozbyłam po jej użyciu
    - krótkotrwałe nawilżenie, następnego dnia po umyciu włosy były suche i matoweUżywam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiedziona
  • Kupiłam ze względu na opinie.Niestety bardzo się zawiodłam.Moje włosy ze względu na częste farbowanie są dosyć zniszczone.Inne maseczki jakoś dawały radę,ta nie.Oczekiwałam zapachu bananów tak jak producent podaje,a to jest chemiczny zapach.Maskę nakładałam na 10min.Maska nie wygładza,nie nawilża,a tym bardziej nie odżywia włosów.Plus za cenę,ale to tylko jeden plusNiestety więcej nie kupię.Może dużo zależy od budowy włosa,moim włosom nie daje rady.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić olayahoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bananowy deser na głowie
  • Fajna jest. Taki bananowy serek-deserek. PLUSY: jakość - cena - pojemność: bardzo dobre połączenie; konsystencja: maska jest gęsta, ale plastyczna, łatwo rozprowadzić ją po włosach; zapach: tak, jak już wspomniałam - bananowy deser, serek; działanie: włosy przyjemne miękkie, niepuszące się nadmiernie (ja prawie zawsze mam lekko spuszone, musiałabym użyć dodatkowo czegoś, aby tak nie było). MINUSY: dla mnie nie ma. PODSUMOWUJĄC: polecam i to nawet bardziej, niż wersję kokosową.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Ponad połowa pierwszego (małego)

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra, raczej nie dla wysokoporowatych
  • Bardzo wiele zależy oczywiście od typu włosów. Wydaje mi się, że ta maska będzie dobra dla włosów raczej niskoporowatych, niezbyt zniszczonych.
    Miałam tą maskę ponad rok, używałam na zmianę z innymi.

MOJE WŁOSY SĄ:

Długie, dość gęste, niezbyt cienkie i niezbyt grube. Przyciemniane farbą, w przeszłości przechodziły kąpiele rozjaśniające, były wtedy raczej wysokoporowate (ok 1/3 długości jeszcze to "pamięta". Myślę więc, że końcówki (właśnie ok 1/3 długości) sa wysokoporowate, bo się mocno plączą, trudno je nawilżyć i okiełznać, mimo to są błyszczące, dość miękkie, ale nie tak, jak zdrowsza część włosów. Reszta włosów jest chyba średnio- lub niskoporowata.

SKŁAD

Bardzo fajny, maseczka ta zawiera kokos (moje włosy raczej za nim nie przepadają, zwłaszcza końcówki), banana, jedwabne aminokwasy, pantenol. Nie zawiera silikonów, które ja akurat w maskach i odżywkach lubię.

DZIAŁANIE NA MOJE WŁOSY DAWNIEJ I TERAZ

Na początku maseczka była dla mnie dość średnia (j.w. - wysokoporowate włosy).
    Moje włosy raczej nie lubiły kokosa, nie wiem jak teraz. Ten kosmetyk za słabo nawilżał, puszył, był za lekki. Z czasem, gdy urosły włosy o niższej porowatości, których tak nie niszczyłam jak wcześniej, odżywka zaczęła działać lepiej. Włosy (poza końcówkami) były po niej sypkie, mięsiste, nawilżone, łatwe do rozczesania, pełne życia, lekko uniesione u nasady, nieulizane i błyszczące, ale z tym ostatnim nigdy nie mam problemów.

Być może na innych wysokoporowatych włosach też się sprawdzi, cena niska, można kupić choćby małe opakowanie na próbę. Polecam, myślę, że w przyszłości jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: ponad roku (litrowe opakowanie na zmianę z innymi kosmetykami)
    Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _Blacky_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z dwóch ulubionych
  • Absolutnie świetna maska. Jej dużą zaletą jest to, że zawiera i proteiny i emolienty, więc jest duże prawdopodobieństwo, że podpasuje większości włosów. W dobrej pielęgnacji ważne jest utrzymanie równowagi między proteinami i nawilżaczami, dlatego maska się przyda. Warunek: włosy lubią kokosa.
    Poza tym zapach jest powalający!
    Do tej pory używałam ją za naprawdę dobrą- może nie na 6, ale zasłużone 5. Ostatnio jednak zastosowałam zabieg, którego efekt powalił mnie na kolana. Na suche włosy nałożyłam trochę oliwy z oliwek (emolient), zamoczyłam i nałożyłam proteinową maskę Kallos (drugi ulubieniec) pod czepek na 15 min. Po umyciu szamponem od połowy długości nałożyłam maskę Scandic na 5-10 min. I to był strzał w 10. Polecam zwolennikom metody OMO, lub tym, którzy tak ja jej dotąd nie stosowali.
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić piet_ruszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna maska
  • Kupiłam głównie ze względu na zapach. Kocham banany, więc ta maska od razu mnie skusiła. Zapach jest bardzo ładny i choćby z tego powodu warto ją kupić. Konsystencja też fajna, nie spływa z włosów. Wydajna, nie obciąża włosów jak inne maski, jednak nie mogę stosować jest zbyt często, bo wzmaga przetłuszczanie. Działanie nawet niezłe - nawiża i wygładza, ale miałam lepsze pod tym względem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij