Powiększ Garnier Fructis, Oleo Repair, Szampon wzmacniający do włosów suchych, przesuszonych, zniszczonych (stara wersja)

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Fructis opracował formułę zawierającą ultradelikatne i ultralekkie olejki z owoców. Wnikają one do wnętrza włosa, aby naprawić wewnętrzne mikroubytki. Rezultat: włosy są dogłębnie odbudowane i zregenerowane, promienieją zdrowiem, zapewniają nieskończoną miękkość i naturalność.

Cena: ok. 9zł / 250ml

• Nie dla przetłuszczaających się włosów
  • +dobrze zmywa oleje
    +nabłyszcza włosy

-po dłuższym używaniu przesusza długość (mam włosy wysokoporowate)
    -przyśpiesza przetłuszczanie (u nasady normalne)

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić KatsumiNiedobra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem porządny.
  • Od szamponu oczekuję głównie tego, że będzie dobrze mył włosy ale nie przesuszał ich dodatkowo.
    I tutaj Fructis Oleo Repair spisał się bardzo dobrze.

+ delikatnie myje, dobrze się pieni (uwielbiam jak szampon dobrze się pieni)
    + jest lekki, nie obciążał moich włosów
    + po użyciu tego szamponu moje włosy były bardzo gładkie i nawilżone

W sumie to szkoda że już się skończył bo moja skóra i włosy bardzo go polubiły
    Polecam posiadaczkom cienkich i suchych włosów

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić LaCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety
  • Ładnie pachniał, olejki w składzie i wcześniejsze dobre wrażenie nutri gładki skusiły mnie. W sumie wymagałam, by po prostu mył moje włosy, bez obciążania i wysuszania, jednak dostałam strasznego łupieżu po 3 umyciu. Zapowiadało się dobrze..

Używam tego produktu od: 2 tygodnii
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić Ania201196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieporozumienie
  • Po wycofaniu Fructisa Nutri-gładki szukałam szamponu, który godnie go zastąpi. Przez kilka miesięcy, kiedy żaden Fructis nie był dostepny w Rosmannie, eksperymentowałam z Timotei i Pantene, ale nie byłam zadowolona ze stanu moich włosów.
    Aż w koncu wybór padł na Fructis Oleo Repair. Na poczatku spisywał się świetnie. Wlosy były lekkie, rozjaśnione, dobrze nawilżone i ładnie sie układały. Przy dłuższym stosowaniu zaczęłam zauważać, że stosowanie tego szamponu bez jakiejkolwiek odżywki jest nieporozumieniem, ponieważ włosy zaczęły nagle się puszyć i przesuszać. Aż nagle, po zużyciu około jednej butelki zaczęły wypadać na potęgę - podczas mycia, czesania, suszenia, przeczesywania palcami. Miałam wrażenie, że brakuje mi jakichś witamin, dlatego zaczęłam brać tabletki ze skrzypem, które niestety nie pomogły. Nie zorientowałabym się, że to jego zasługa, gdybym nie postanowiła go zmienić na szampon, po którym wypadanie ograniczyło się do minimum. Nie wiem, czy któraś z Was się z tym spotkała, ale ten szampon jest pierwszym, który tak źle działa na kondycję moich włosów. Dlatego nie polecam.

Szampon oceniam na 3 gwiazdki, bo mimo wszystko na początku byłam z niego zadowolona, a znam kilka innych szamponów, które działają gorzej, chociaż nie powodują takiego wypadania włosów.

Mimo wszystko nadal szukam swojego ideału.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić amidala1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam
  • Używałam w wakacje. Pierwsze dwa-trzy użycia sprawował się jak to szampon, nieźle, ładnie pachniał. Potem zaczął okropnie sklejać mi włosy, były tłuste kilka godzin po umyciu, mimo że dokładnie wypłukiwałam szampon. Nie kupię więcej, bo okropnie obciążał i oblepiał włosy. ;/
    Dodam jeszcze, że chyba tylko moje włosy tak na niego reagują - moja mama go bardzo lubi.

Używam tego produktu od: w wakacje
    Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Chcesz pochwalić Juliax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Pierwszym co zwróciło moją uwagę, to był bardzo soczysty, owocowy zapach. A ja ładne zapachy bardzo cenię w kosmetykach do codziennego mycia włosów. Zapach zostaje też na włosach po myciu.

Szampon po pierwsze bardzo dobrze oczyszcza włosy - to jest najważniejsze. Włosy po umyciu są lekie i odświeżone. Dają się rozczesać bez odżywki. Nie wysusza włosów, nie podrażnia.
    Wydajny, cena przystępna. Aż jestem zaskoczoa, bo z Fructisem nie miałam dobrych skojarzeń.
    Ja go bardzo polubiłam i jestem zaskoczona negatywnymi opiniami.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Szampon dość przyjemny, ale nie kupiłabym go ponownie. Dobrze się pieni, nieźle oczyszcza, włosy nie przypominają stogu siana, ale bardzo szybko się przetłuszczają. Normalnie myję je co drugi dzień, ale przy używaniu tego szamponu musiałam je myć dzień w dzień. Dobrze sprawdza się raz na jakiś czas, ale nie do regularnego mycia.

Plusy:
    +zapach
    +cena
    +wydajność
    +dobrze się pieni
    +nie wysusza

Minusy:
    -przetłuszcza włosy

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Przetłuszcza!
  • Mam suche kręcone włosy więc nawilżający szampon z olejkami o super zapachu wydawał mi się strzałem w dziesiątkę. Niestety, tylko na kilka pierwszych myć ;( Zawsze myłam włosy codziennie chociaż na drugi dzień nie wyglądały źle. Teraz już po kilku godzinach są tłuste, przyklapnięte i wyglądają na niemyte. Dramat!

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Ragoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Szampon bardzo fajny, i polecam go wszystkim którzy mają problem z suchymi włosami ;d

Plusy:
    -zapach
    -włosy utrzymują długi zapach
    -cena
    -końcówki nie są takie suche jak miałam przed używaniem tego szamponu

Minusy:
    -rzadko pojawia się w drogeriach, częściej w supermarketach
    -włosy na drugi dzień są troche tłuste, jeśli ktoś myje rzadziej głowe niż raz na dzień to lepiej nie kupować.

Polecam też kupić do tego odżywke bez spłukiwania do spryskiwania końcówek, cena tej odżywki jest o kilka złotych droższa niż szampon.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić happytime145 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemniaczek!
  • Zakupiłam ten szampon ze względu licznych problemów z moimi suchymi włosami. Wiele farb do włosów przesuszają moje blond włosy dlatego wybrałam szampon ole repair wraz z odżywką. Cud co się stało po 1 użyciu !

Plusy:
    -zapach
    -włosy są pełne blasku, nawet na 2 dzień
    -bardzo dobre oczyszczenie
    -nie wysusza
    -wraz z odżywką czyni coś niesamowitego
    -dobrze sie pieni
    -dość wydajny
    -w dobrej cenie

Minusy:
    -bez odżywki trudno go rozczesać

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić idonthinksoo za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij