Paese, Mineralny podkład matujący

Powiększ Paese,  Mineralny podkład matujący

Zgłoszony przez Martuska215

Mineralny podkład matujący składa się w 60% z naturalnej glinki, wydobywanej w basenie Morza Śródziemnego w okolicach Katalonii, która widocznie wpływają na poprawę metabolizmu skóry, uwalniając od niej substancje czynne, sole mineralne i niezbędne dla skóry oligoelementy.
Podkład:
- dotlenia skórę,
- zapewnia równowagę i stabilność procesów regeneracji skóry,
- usuwa toksyny,
-wchłania nadmiar sebum.

Skład: Illite, Bismuth Oxychloride, Mica, Magnesium Stearate, Silica, Peg-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum, Pheenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, [+/-; Ci 77891, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499] (14.08.2014.)

Cena: 33zł / 8g

• nie nie nie
  • Podklad jest okropny. Ledwo co naloze na twarz i juz jestem cala pomaranczowa chociaz kiedy mam na pedzlu lub gąbeczce jest bardzo jasny niemalże bialy. Pani w drogerii zaproponowala mi ten podklad jako puder ale stosowalam jako podklad . Krycie nie za bardzo ale mat utrzymuje sie na długo i tylko za to ta gwiazdka.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić nowa121212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Jest to jeden z tańszych podkładów mineralnych o jakich słyszałam, więc kupiłam, aby wypróbować. Jednak nie jestem zachwycona. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, jednak nie matuje na długo, ani nie ukrywa ani trochę niedoskonałości. Mało wydajny, skończył mi się chyba w niecały miesiąc. W opakowaniu powinno być jakieś dodatkowe zabezpieczenie, bo gdybym nie trzymała wewnątrz gąbeczki, cały by się rozsypał. Być może wynika to z mojego braku doświadczenia, ale nie radziłam sobie z nakładaniem go pędzlem, sypał się strasznie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kiertolainen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Chcialabym zaczac od tego, ze mam skore tlusta sklonną do wypryskow. Niestety podklad nie matuje na dlugo, po okolo 3 godzinach bardzo sie swiece oraz podklad znika mi z twarzy.
    Natomiast plus za jego dzialanie antybakteryjne i lekko sciagajace .Bardzo dobrze rozprowadza mi sie go po twarzy pedzlem, bo jak nakladalam gabeczka to strasznie podkresla suche skórki.Bardzo wygodne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xelenax za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • no wiec zaczne od opakowania w ktorym podklad sie znajduje. przez to że nie jeste odkrecanie ciezko sie je otwiera i prawie za kazdym razem cos mi się wysypuje przy otwieraniu.
    podklad ladnie pachnie aczkolwiek mi to przeszkadza, nie potrzebuje aby podlad pachniał czymkolwiek
    aby zapewnic sobie odpowiednie krycie musze nałozyć go sporo przez co twarz jest baaardzo pudrowa ALE po niedługim czasie efekT pudru znika i podklad bardzo ladnie stapia sie z buzia. tylko że taki efekt nie utrzymuje się zbyT długo.
    podklad latwo sie sciera, jest niewydajny no i najwieksza wada,mnie zapycha, za kazdym razem.
    jedyne co jeszcze jest na plus to to ze kupujac go trafilam na promocje i kupilam go za niecale 17zł

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szyszkinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • skład
  • Skład z kartonowego opakowania: ILLITE, BISMUTH OXYCHLORIDE, MICA, MAGNESIUM STEARATE, SILICA, PEG-8, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, PARFUM, PHEENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, {+/-; CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aparatka138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjnie matuje
  • rewelacyjny puder sypki idealnie matuje buzię, dopasowuje się również do karnacji.

Zalety:
    - matuje na długo
    - makijaż nie wymaga poprawek
    - nie "sypie" się z buzi
    - buzia wygląda naturalnie

Wad - brak

Ilość zużytych opakowań: 2 opkaowania

Chcesz pochwalić johina za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • kupiony pod wpływem recenzji i lata.

DLA KOGO:
    Dla kobiety poszukujące idealnie dopasowanego makijażu

RODZAJ CERY
    Normalna, mieszana, tłusta.

DZIAŁANIE
    • Charakteryzuje się dobroczynnym działaniem na skórę.
    • Puder mineralny kryjący jak podkład.
    • Pomagają usunąć toksyny, zanieczyszczenia i zbędne produkty przemiany materii.
    • Kosmetyk wykazuje działanie ściągające i przeciwbakteryjne, dbają i prawidłowe PH naskórka
    • Naturalne pudrowe wykończenie makijażu, opanowane błyszczenie skóry.
    • Nie zawiera substancji zapychających pory, talku oraz parabenów.

zalety

-swietnie kryje, nie musze juz nakładac podkładu
    - matuje na pare godzin
    - dobrze wtapia się w skórę i ładnie maskuje zmarszczki
    - radzi sobie z zaczerwieniami, maskuje i są mało widoczne
    - swietne kolory, mam 3 i 4
    - doskonała wydajność, niewiele potrzeba na twarz
    - mozliwość poprawek w ciągu dnia
    - wygląd na twarzy..rewelacja
    - nie warzy sie i nie spływa jak podkład
    - świetnie wygląda na filtrze 50+ nawet bielącym troche
    - nie zapycha i cera jest czystrza i mniej wyprysków jest
    - nieźle matuje
    - niesamowita wydajność, szczypta wystarczy na twarz
    - dobrze kryje
    wady

- trudnodostępny, bo o szafy PAESE firma nie dba
    - trudno otworzyc pudełko

EFEKT
    Naturalny i satynowy makijaż

cód, miód i orzeszki
    od teraz to mój nr 1 w kosmetyczceUżywam tego produktu od: tydzieńIlość zużytych opakowań: jedno

zrobiłam dzis test: nałozyłam filtr 50+ lekko bielacy a na to puder mineralny i po 5h na powietrz ( opalania nóg i praca na działce) była pierwsza poprawka dla testu***świetny wynik, podkład niepotrzebny w ogóle. Po poprawce twarz była taka swierza, miękka -efekt za***isty....a ja durna tyle lat straciłam na podkład.
    i wiem że on nie ciemnieje

po miesiacu stosowania: brak pryszczy, wyprysków i innych wynalazków nawet w te trudne dni, wyleczył mi cerę i dlatego przestawiam sie całkowicie na minerały ale już profesjonalne , chociaz paese kosztuje tylko 20 zł i kusi, nawet tym składem.

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale szukam nadal swojego graala
  • Plusy:
    -dopasowuje się do karnacji
    -wygląda mega-naturalnie
    -matuje
    -świetna alternatywa na lato

Minusy:
    -słabo kryje (mam w miarę dobrą cerę, jedynie okropne zaskórniki na nosie psują efekt - podkład ich nie maskuje, w świetle dnia jak zobaczyłam swój nos w lusterku to prawie zawału dostałam :P)

Plus/Minus:
    -cena
    -skład, ale czy juest to w 100% podkłąd mineralny?

Warto spróbować

Używam tego produktu od: od miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mistrz gitary za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • same plusy:

- ultranaturalny, w ogóle go nie widać,
    - nie topi się i nie spływa,
    - optymalna trwałość,
    - wydajny,
    - łatwo się nakłada zwykłym pędzlem,
    -praktyczne małe opakowanie,
    - tani jak na tak dobry kosmetyk,
    - nie zapycha, nie uczula,
    - świetnie się łączy z kolorytem nawet jak jest o wiele jaśniejszy niż karnacja, eden kolor dobry i n zime i na lato,
    - świetnie i naturalnie kryje

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu znalazłam podkład dla mnie!
  • Mam cerę mieszaną, więc szukałam czegoś co dobrze i długo będzie matowił skórę ... Przeszłam przez wiele tradycyjnych podkładów i nigdy nie byłam zadowolona!

Polecono mi podkład mineralny i muszę przyznać, że już go nie zmienię na żadnego innego! Próbowałam już kilka różnych minerałów i Paese pasuje mi najbardziej
    Pięknie matowi, kryje, nie waży się na twarzy, nie daje efektu twarzy obsypanej mąką, generalnie cudo!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego i kupię następny

Chcesz pochwalić ExplosiveMixtureBlog za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij