Paese, Mineralny podkład matujący

Powiększ Paese,  Mineralny podkład matujący

Zgłoszony przez Martuska215

Mineralny podkład matujący składa się w 60% z naturalnej glinki, wydobywanej w basenie Morza Śródziemnego w okolicach Katalonii, która widocznie wpływają na poprawę metabolizmu skóry, uwalniając od niej substancje czynne, sole mineralne i niezbędne dla skóry oligoelementy.
Podkład:
- dotlenia skórę,
- zapewnia równowagę i stabilność procesów regeneracji skóry,
- usuwa toksyny,
-wchłania nadmiar sebum.

Cena: 33zł / 8g

• WOW
  • To mój pierwszy raz zarówno z firmą Paese, jak i podkładem mineralnym. Podchodziłam do tego typu produktów jak pies do jeża, głównie ze względu na obawy przed trudnościami w aplikacji - w końcu JAK zmielony podkład ma dać naturalne wykończenie i idealnie wtopić się w skórę
    Produkt zamknięty jest w plastikowym, dużym i płaskim opakowaniu - jest wygodne i funkcjonalne, choć w środku powinno być jakieś zabezpieczenie pudru przed wysypywanie (gąbeczka czy cokolwiek innego dociskającego produkt). Po otwarciu opakowania ukazuje się nam drobno, dobrze zmielony produkt o pięknym zapachu.
    Krycie jakie zapewnia jest słabe - dobrze wyrównuje koloryt skóry, zatuszuje nam niedoskonałości, rozszrzone pory. Jest więc raczej przeznaczony dla posiadaczek problemowych cer. Jak sprawdza się w roli produktu matującego ? Zadziwiająco dobrze - skóra faktycznie jest świeża przez większość dnia. Dopiero po 6-8 godzinach musiałam poprawiać makijaż, choć szczerze nadal moja cera nie świeciła się jakoś wybitnie
    Podsumowując, mineralny podkład matujący Paese jest produktem bardzo dobrym choć nie pozbawionym wad. Jest dobrą opcją dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z minerałami, a nie chcą wydać dużych pieniędzy na tego typu produkt

Chcesz pochwalić _123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skład
  • Skład z kartonowego opakowania: ILLITE, BISMUTH OXYCHLORIDE, MICA, MAGNESIUM STEARATE, SILICA, PEG-8, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, PARFUM, PHEENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, {+/-; CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aparatka138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjnie matuje
  • rewelacyjny puder sypki idealnie matuje buzię, dopasowuje się również do karnacji.

Zalety:
    - matuje na długo
    - makijaż nie wymaga poprawek
    - nie "sypie" się z buzi
    - buzia wygląda naturalnie

Wad - brak

Ilość zużytych opakowań: 2 opkaowania

Chcesz pochwalić johina za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • matujacy podkłam mineralny brzmi ciekawie i nie wiem czy zastąpi mi podkład a jednak..zastąpił;
    ja kupiłam swój puder pod wpływe ekspedientki i nie żałuje; sprawdza sie swietnie; zależało mi na zastąpieniu podkładu na lato i prosze mam swoj kwc;
    zalety
    - matuje i ukrywa niedoskonałości na poziomie podkładu sredniokryjacego
    - brak maski na twarzy co robi zawsze podkład
    - niewidoczny aksamitny efekt
    - nie wchodzi w zmarchy i niczego nie podkresla-porów, skórek
    - ładny kolor na twarzy, dekoldzie i szyi
    - leczy skóre trądzikowa
    wady
    - nie znam

Chcesz pochwalić kot_pies za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój nr 1
  • kupiłam po namyśle że podkład latem niestety sie nie sprawdza;
    wybór padł na te markę bo ma dobre produkty; kupiłam kolor 3 i jestem bardzo zadowolona z zakupu; puder wyeliminował podkład, przynajmniej u mnie ; po nałożeniu na skórę na krem mogę ładnie pokryć nim twarz i ładnie zamaskowac naczynka i mnóstwo piegó, którymi mnie obdarzyło ostatnio słońce; nie wiem jak to będzie dalej ale moja cera miała małe wypryski po podkładzie i to przesądziło o zmianie;
    mam zamiar stosować na krem dzienny i może na filtr; zostałam zaskoczona pozytywnie tym, iz ten mineralny podkład kryje tak jak średniokryjący podkład. dla mnie super; nie wiem jakie ma wady bo ich po tygodniu stosowania nie zauważyłam;

super kolor który nie zmienia koloru, super krycie = dla mnie mój kwc. nie szukam dalej.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić joanna_joanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • kupiony pod wpływem recenzji i lata.

DLA KOGO:
    Dla kobiety poszukujące idealnie dopasowanego makijażu

RODZAJ CERY
    Normalna, mieszana, tłusta.

DZIAŁANIE
    • Charakteryzuje się dobroczynnym działaniem na skórę.
    • Puder mineralny kryjący jak podkład.
    • Pomagają usunąć toksyny, zanieczyszczenia i zbędne produkty przemiany materii.
    • Kosmetyk wykazuje działanie ściągające i przeciwbakteryjne, dbają i prawidłowe PH naskórka
    • Naturalne pudrowe wykończenie makijażu, opanowane błyszczenie skóry.
    • Nie zawiera substancji zapychających pory, talku oraz parabenów.

zalety

-swietnie kryje, nie musze juz nakładac podkładu
    - matuje na pare godzin
    - dobrze wtapia się w skórę i ładnie maskuje zmarszczki
    - radzi sobie z zaczerwieniami, maskuje i są mało widoczne
    - swietne kolory, mam 3 i 4
    - doskonała wydajność, niewiele potrzeba na twarz
    - mozliwość poprawek w ciągu dnia
    - wygląd na twarzy..rewelacja
    - nie warzy sie i nie spływa jak podkład
    - świetnie wygląda na filtrze 50+ nawet bielącym troche
    - nie zapycha i cera jest czystrza i mniej wyprysków jest
    - nieźle matuje
    - niesamowita wydajność, szczypta wystarczy na twarz
    - dobrze kryje
    wady

- trudnodostępny, bo o szafy PAESE firma nie dba
    - trudno otworzyc pudełko

EFEKT
    Naturalny i satynowy makijaż

cód, miód i orzeszki
    od teraz to mój nr 1 w kosmetyczceUżywam tego produktu od: tydzieńIlość zużytych opakowań: jedno

zrobiłam dzis test: nałozyłam filtr 50+ lekko bielacy a na to puder mineralny i po 5h na powietrz ( opalania nóg i praca na działce) była pierwsza poprawka dla testu***świetny wynik, podkład niepotrzebny w ogóle. Po poprawce twarz była taka swierza, miękka -efekt za***isty....a ja durna tyle lat straciłam na podkład.
    i wiem że on nie ciemnieje

po miesiacu stosowania: brak pryszczy, wyprysków i innych wynalazków nawet w te trudne dni, wyleczył mi cerę i dlatego przestawiam sie całkowicie na minerały ale już profesjonalne , chociaz paese kosztuje tylko 20 zł i kusi, nawet tym składem.

Chcesz pochwalić annajustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale szukam nadal swojego graala
  • Plusy:
    -dopasowuje się do karnacji
    -wygląda mega-naturalnie
    -matuje
    -świetna alternatywa na lato

Minusy:
    -słabo kryje (mam w miarę dobrą cerę, jedynie okropne zaskórniki na nosie psują efekt - podkład ich nie maskuje, w świetle dnia jak zobaczyłam swój nos w lusterku to prawie zawału dostałam :P)

Plus/Minus:
    -cena
    -skład, ale czy juest to w 100% podkłąd mineralny?

Warto spróbować

Używam tego produktu od: od miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mistrz gitary za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • same plusy:

- ultranaturalny, w ogóle go nie widać,
    - nie topi się i nie spływa,
    - optymalna trwałość,
    - wydajny,
    - łatwo się nakłada zwykłym pędzlem,
    -praktyczne małe opakowanie,
    - tani jak na tak dobry kosmetyk,
    - nie zapycha, nie uczula,
    - świetnie się łączy z kolorytem nawet jak jest o wiele jaśniejszy niż karnacja, eden kolor dobry i n zime i na lato,
    - świetnie i naturalnie kryje

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu znalazłam podkład dla mnie!
  • Mam cerę mieszaną, więc szukałam czegoś co dobrze i długo będzie matowił skórę ... Przeszłam przez wiele tradycyjnych podkładów i nigdy nie byłam zadowolona!

Polecono mi podkład mineralny i muszę przyznać, że już go nie zmienię na żadnego innego! Próbowałam już kilka różnych minerałów i Paese pasuje mi najbardziej
    Pięknie matowi, kryje, nie waży się na twarzy, nie daje efektu twarzy obsypanej mąką, generalnie cudo!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego i kupię następny

Chcesz pochwalić ExplosiveMixtureBlog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Mam cerę problemową, jest tłusta a zarazem przesuszona. Pojawiają się wypryski i alergia (skóra czerwienieje, swędzi, nawet pojawiają się pęcherze).
    Pierwszy raz zetknelam się z podkładem mineralnym i jestem zachwycona!!
    Mam odcień najjaśniejszy: porcelana

Zalety:
    -nie uczula
    -delikatny dla skóry
    -dosyć dobrze kryje (byłam tym zaskoczona; na wypryski stostuje korektor)
    -na długi czas matuje
    -trzyma się nawet cały dzień
    -nie obciąża ani nie zatyka skóry, pierwszy raz czuje się jakbym nic nie miała na twarzy
    -bardzo naturalny efekt
    -świetny skład
    -szybka aplikacja
    -starcza na dosyć długo przy prawie codziennym makijażu - 5 miesięcy

Wady
    -rozsypuje się, ciężko gdzieś go zabrać
    -lubi brudzic ubrana jak się go rozszypie

Dalam za niego ok 23 zł, właśnie mi się kończy i lecie kupić następny

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Nikunia6 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij