Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Zgłoszony przez AleksandraM1989

Nagietek lekarski to źródło substancji aktywnych o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, gojących i oczyszczających. Zastosowanie tego cennego surowca gwarantuje w lekkim kremie nagietkowym skuteczną pielęgnację i regenerację w przypadku skóry skłonnej do infekcji, podrażnionej, zanieczyszczonej, z objawami trądziku.
Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
Wskazania: do pielęgnacji skóry łuszczącej się, skłonnej do infekcji, zaczerwienionej, podrażnionej, zanieczyszczonej, szorstkiej; w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego, po przebytych oparzeniach i odmrożeniach.
Warto stosować również uzupełniająco krem brzozowo - nagietkowy z betuliną na noc lub doraźnie w przypadku zaostrzenia zmian.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid. (10.11.2013)

• odpada
  • Absolutnie nie jest to krem dla mnie. Może było coś z moim egzemplarzem nie tak, ale bardzo szybko po otwarciu bardzo brzydko pachniał, taką stęchlizną wymieszaną z jełczeniem.
    Sam zapach od początku mnie odrzucał, buzia miała swoje lepsze i gorsze dni, ale niewskazane było niestety częste stosowanie, bo pojawiały mi się po nim wypryski. Wcale nie jest taki lekki, nie wchłania się szybko, do tego miałam wrażenie, że mi się po nim buzia poci. Na pewno nie jest to krem dla mojej cery, nie kupię ponownie, choć może sięgnę po inne kremy tego producenta.

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na Lato!!!
  • Kremu używam na dzien pod makijaż.
    Bardzo dobrze nawilża, błyskawicznie sie wchłania i nie wchodzi w reakcje z innymi kosmetykami.

Dodatkowe plusy:
    + Naturalny Skład
    + Atrakcyjna cena
    + Pomaga w leczeniu trądziku!!!
    + Wygodny dozownik
    + Wydajny

I na dodatek Sylveco jest polską firmą!!!!

-Mały minus, za opakowanie, nie widać kiedy produkt się kończy.... już raz zaskoczyłam się brakiem kremu, dlatego polecam odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w nową butelkę.

Daje 5 gwiazdek, ponieważ poza w/w minusem, który jest mało istotny, nie dopatrzylam się innym mankamentów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania w przeciągu 10 miesięcy

Chcesz pochwalić PatRycja858687 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem idealny do skóry suchej, podrażnionej ze zmianami
  • Krem ma bardzo lekką konsystencję, łatwo się aplikuje. Opakowanie z pompką.
    Skóra wchłania go niemal odrazu po nałożeniu. Wygląda gładko, jest matowa a wszelkie zmiany wyglądają łagodniej. Łagodzi podrażnienia i zmiany trądzikowe. Pomaga leczyć i goić wypryski.
    Świetny pod makijaż. Stosuje go codziennie przed nałożeniem podkładu. Dzięki niemu skóra jest miękka, nawilżona i się nie błyszczy.
    Myślę , że kremik ten zostanie na długo w mojej kosmetyczce.
    Zamówiłam już kolejne 2 opakowania

+Wydajność dobra.
    +Zapach neutralny.
    +Konsystencja lekka.
    + cena odpowiednia

Polecam , to produkt godny wypróbowania. Szczególnie tym osobom, które mają problemy skórne.

Chcesz pochwalić desmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry, kojący
  • Musze przyznac,ze co raz nowy kosmetyk z Sylveco bardzo dobrze wspolpracuje z moja skorą. Ciesze sie,poniewaz bardzo ciezko jest znalesc odpowiedni kosmetyk do skory mieszanej. Moja jest dodtkowo naczynkowa, z drobnymi krostkami czasem na policzkach i napewno w kremach szukam skladnikow jak najbardziej naturalnych. Omijam fakt,ze baza kremu to typowy zapychacz, ale o dziwo mnie nie zapycha (srodkowa tlustsza czesc twarzy).Mysle,ze skoro baza jest gdzies w srodku skladu,to i tak przewyzsza naturalnosc.A sklad jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Po pierwsze po nalozeniu kremu skora jest wygladzona. Nakladam go tylko raz dziennie i dzieki temu zaprzestalam uzywania zelu hialuronowego na noc, aby dac skorze nieco odpocząc. Powiem szczerze, ze koloryt poprawil mi sie po kilku dniach aplikacji. Male grudki, z ktorych czasem byl wyskięk prowokowany moim drapaniem sie zagoił. Nie mam plackow suchych ani czerwonych na policzkach. Nie stosowalam w okolicach oczu, ale moze z nastepnym opakowaniem juz tak zrobie, bo skora naprawde odzyskała blask.Cięzszych wersji nie sprobuję, bo przy mieszanej skorze wole zele,lub lzejsze wersje. Napewno tez sprobuję brzozowego.
    Na chwile obecna traktuje koncowke kremu jako rezerwe na poliki, zaczynam inny organiczny krem wiec w razie rumienia bedzie sie czym ratowac. Cenny kosmetyk dla wrazliwcow jak ja.
    Napewno wroce do niego z przyjemnoscią.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 op ( zostalo troche na policzkowe 'niespodzianki')

Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałość
  • To jest po prostu kosmetyczne odkrycie mojego życia, szkoda tylko, że tak późne). W zasadzie rozważam wyrzucenie pozostałych kremów (a moja łazienka wygląda jak witryna w aptece...) i pozostawienie na półce tylko tego kremu (no i jeszcze jego tłustszej wersji, oraz tego brzozowego). Ale do rzeczy:
    - nie uczula, nie zapycha
    - ZWALCZA NIEDOSKONAŁOŚCI i odkąd go stosuję, po prostu moje problemy z trądzikiem ZNIKNĘŁY. Cud!
    - nawilża dość dobrze, choć na noc zastępuję go tłustszą wersją
    -jest świetny pod makijaż, nic się nie tłuści, nie konfliktuje się z podkładem...

MINUSY:
    - chyba nie zawiera filtrów , ale to nic... i tak jest moim ulubieńcem!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić aguaviva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki lekki, a i tak za słaby
  • Krem nie zrobił na mnie wrażenia. Mam skórę skłonną do alergii i zapychania, świeżo wyleczoną izotekiem, więc przesuszoną i delikatną.
    - nawilżenie średnie, na zimę zdecydowanie zbyt niskie, na wiosnę też nie dla przesuszonej skóry, może dla tłuścioszków,
    - nieprzyjemna "warstwa", taki film, który zostaje po nałożeniu i nigdy nie wsiąka - to znosiłam z bólem. Skoro krem ma być lekki, to powinien się szybko wchłaniać, a nie zostawiać film, który do tego wcale nie utrzymuje nawilżenia...
    - z podkładem płynnym jakoś tam współpracuje, choć wydaje mi się, że mógłby lepiej,
    - wydajność raczej przeciętna, jedno opakowanie starczyło mi na dwa miesiące.

Używam tego produktu od: marzec i kwiecień 2014

Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie, nic specjalnego
  • Moja skóra jest mieszana i lekko naczynkowa.
    Krem zakupiłam za ok. 24zł. Kolor kremu-biały, konsystencja lekko lejąca, nietłusta. Opakowanie posiadało pompkę próżniową, a pod światło widać było ile kremu zostało.

Jeśli chodzi o działanie, to szału nie było. Krostki jak były przed kremem, tak i po, choć myślę, że dość dobrze nawilżał. Gdy nakładałam go rano, nigdy nie wchłaniał się do zera, zawsze zostawała delikatna powłoka. Ale nie przeszkadzało to jakoś bardzo w nakładaniu podkładu. Plus za skład.

Krem skończył się w 7 miesięcy, i mimo ostatniego miesiąca poza terminem ważności, nic złego nie działo się na mojej twarzy.

Podsumowując: ten krem nie jest niczym specjalnym, jedynie lekko nawilża. W tej cenie można znaleźć jednak coś lepszego.

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem w przystępnej cenie
  • Prosty, naturalny skład, niska cena (25 zł), polska firma - czego chcieć więcej?

Miałam ochotę na brzozowy, ale akurat nie było, więc wybrałam nagietkowy. Stosuję go raczej na noc, na serum (eko ampułka 1 pat&rub). Wchłania się do przyjemnego matu. Ma neutralny zapach, daje dużo komfortu- nawilżenia i lekkiego natłuszczenia. Po nocy nie mam ociekającej oliwą buzi (cera mieszana raczej przesuszona). Zauważyłam, że przyśpiesza gojenie zmian ( nie wiem jak wpłynie na krostki/pryszcze-nie mam takich problemów, ale na podrażnienia po brodzie ukochanego-jak najbardziej). Baaardzo wydajny w super opakowaniu z pompką (air-less).

Myślę, że krem dedykowany młodym cerom-do 30 lat.

Polecam B-)

Używam tego produktu od: 1-go miesiąca

Chcesz pochwalić fochmaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny krem na dzień
  • Jest to jeden z wielu produktów Sylveco, którym jestem zachwycona. Używam go razem z kremem brzozowo-nagietkowym z betuliną i efekty są zaskakujące. Bardziej skuteczny jest oczywiście ten krem brzozowo-nagietkowy z betuliną, który stosuję na noc, ale lekki krem nagietkowy również bardzo mi się podoba. Jego atutami są lekki, ziołowy zapach, efekt matowej twarzy po użyciu, co jest istotne dla posiadaczek cery tłustej, a także zlikwidowanie niedoskonałości (a może raczej ograniczenie ich do minimum). Jest to krem, z którym nie przewiduję rozstania w najbliższym czasie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Porcelain_doll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Udany kremik.
  • Krem kupiłam 5 miesięcy temu. Mam cerę dziwną - wcześniej była tłusta, baaardzo tłusta, po kuracji retinoidami nieco się poprawiła, lecz tendencja do przetłuszczania pozostała. Oprócz tego, żeby było ciekawiej, po wszelakich kuracjach antytrądzikowych ma też tendencję do przesuszu... Chyba nie ma nic gorszego niż błyszcząca się skóra z widocznymi odstającymi skórkami. Dlatego bardzo muszę uważać z kosmetykami.

Wracając do tematu podstawowego, krem jest dla mnie produktem genialnym - próbowałam już różnych rzeczy, m.in. Vichy, Iwostinu, Avene - żaden nie sprawdził się tak dobrze. Naturalny, prosty skład, cena dosyć przystępna jak na tę jakość kosmetyku. W połączeniu z olejowaniem bardzo poprawił stan mojej skóry. Nie zapycha, a wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że zaskórników tworzy się o wiele mniej. Przypuszczam, że narzekanie na jego "komedogenność" może mieć związek z dosyć wysoką pozycją oleju arganowego w składzie, który jak wiadomo, nie służy każdemu. Ja na szczęście nie mam takich problemów, z czego bardzo się cieszę, bo krem jest naprawdę dobry i nie chciałabym z niego rezygnować.

Podsumowując, zostawiam małe zestawienie.

PLUSY
    + jakość
    + naturalny skład
    + nie zapycha (przynajmniej mnie, a cerę mam naprawdę problematyczną)
    + cena adekwatna do jego jakości
    + u mnie wchłania się do matu
    + sprawdza się jako krem pod makijaż
    + wygodna aplikacja dzięki pompce
    + wydaje mi się, że znormalizował moją cerę

MINUSY
    - nie widać, ile kosmetyku zostało w opakowaniu
    - należy go zużyć w ciągu pół roku od otwarcia
    - mógłby nieco mocniej nawilżać, ale i tak nie narzekam
    - dostępność, trochę się musiałam namęczyć, aby go znaleźć "na stanie".

Krem zachwycił mnie na tyle, że z ciekawością zakupię jego brzozowego brata, który cieszy się jeszcze lepszymi recenzjami. Zobaczymy, czy też sprawdzi się na mojej skórze tak dobrze, jak wersja nagietkowa.

Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić rennys za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij