Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem nagietkowy
Produkt dostępny w 46 sklepach. Cena już od 21,65 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez AleksandraM1989

Nagietek lekarski to źródło substancji aktywnych o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, gojących i oczyszczających. Zastosowanie tego cennego surowca gwarantuje w lekkim kremie nagietkowym skuteczną pielęgnację i regenerację w przypadku skóry skłonnej do infekcji, podrażnionej, zanieczyszczonej, z objawami trądziku.
Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
Wskazania: do pielęgnacji skóry łuszczącej się, skłonnej do infekcji, zaczerwienionej, podrażnionej, zanieczyszczonej, szorstkiej; w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego, po przebytych oparzeniach i odmrożeniach.
Warto stosować również uzupełniająco krem brzozowo - nagietkowy z betuliną na noc lub doraźnie w przypadku zaostrzenia zmian.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid. (10.11.2013)

• jestem zadowolona
  • Mam cerę mieszaną, trądzikową, czasami bywa przesuszona.

Krem faktycznie jest lekki, szybko się wchłania ale zostawia przyjemny film na skórze. Nie oblepia, nie jest tłusty.
    Nawilża dobrze ale dodam, że na noc stosuję olejki. Tego kremu używam w dzień, zwykle po zmyciu makijażu.
    Pod makijaż nie próbowałam używać.
    Skóra po zastosowaniu jest elastyczna, przyjemna w dotyku, miękka.
    Nie zapycha. Nie zauważyłam by skóra była bardziej oczyszczona, więc nie ma co traktować tego kremu jako leku na trądzik. W tym zakresie ani nie pomaga ani nie szkodzi.
    Nie mogę go ocenić co do łagodzenia podrażnień i przyspieszenia regeneracji ponieważ nie mam takich problemów.

Opakowanie bardzo higieniczne, z pompką.

Zapach jest delikatny, trudny do określenia, chyba ziołowy.

Jest wydajny, by zużyć go w ciągu wskazanych na opakowaniu 6 miesięcy od otwarcia dobrze jest używać go także na szyję.

Spełnił moje oczekiwania, chętnie do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście Kerastase Leszek Czajka

• zapychacz
  • Stosowałam przez długi okres czasu około 8 miesięcy zwalając pogarszający sie stan mojej cery na inne czynniki. Niestety jedneak doszłam że od kiedy zaczełam go stosować stopniowo moja skóra zaczeła się pogarszać. Krem dobrze mnie nawilżał nadawał się pod makijaż niestety nie wrócę do niego już więcej.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić elamic130 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy jaki miałam
  • Najgorszy krem jaki do tej pory miałam...
    -wysusza
    -okrutnie podrażnia
    -fatalna konsystencja
    Dawałam mu szansę z różnymi produktami, za każdym razem kończyło się tak samo...niemal spaloną skórą. Nie zużyłam do końca, wyrzuciłam to co zostało...

Używam tego produktu od: kwietnia 2015
    Ilość zużytych opakowań: niespełna jedno

Chcesz pochwalić ani1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Mam wrażliwą, mieszaną cerę z tendencją do przetłuszczania w strefie T, dlatego bardzo nie lubię ciężkich kremów, które zostawiają na twarzy tłustą warstwę. Jednocześnie przez AZS skóra łatwo mi się przesusza, szczególnie na policzkach. Ciężko mi dobrać odpowiedni krem do swojej wymagającej cery, ale ten sprawdził się idealnie.

+nawilża, ale nie obciąża i nie zostawia tłustej warstwy
    +od razu po użyciu skóra wygląda na zdrowszą i rozświetloną
    +szybko się wchłania
    +nie zapycha porów ani nie powoduje większego wysypu pryszczy
    +idealnie nadaje się pod makijaż
    +bogaty, naturalny skład
    +estetyczne i higieniczne opakowanie
    +wydajny

Przy bardzo suchej cerze może być za lekki (tutaj lepiej sprawdzi się bardziej treściwy Krem brzozowo - nagietkowy z betuliną), ale dla cery mieszanej nie znalazłam lepszego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3ego op.

Chcesz pochwalić margalit za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej więcej go nie kupie
  • krem mega tłusty, myślałam że odpowiedni do mojej skóry bo mam bardzo tłustą skórę raczej bez pryszczy ale wręcz przeciwnie, wysypało mnie nie zle po tym kremie ,do tego mam wrażenie że jeszcze bardziej się po nim świecę , czy któraś z was tez tak miała na początku uzywania tego kremu ?

Używam tego produktu od: od miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewe123456 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy wiecej
  • Krem kupiła mi mama w sklepie ziolowym.
    Nautralne skladniki, ale moja buzia po umyciu potrzebowala ukojenia i nawilzenia, a po uzyciu tego kremu czulam sie jakby "ścieła mi się skóra".
    Zapach ochydny po tygodniu. Uzywalam tylko dlatego ze mial naturalne skladniki i troche dostarczal wlasciwosci odzywczych.

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić karolaNMD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaszkodził mojej cerze
  • Produkt zadziałał na mnie aknegennie. Jestem tego pewna, bo zaraz po odstawieniu stan cery zaczął się poprawiać, następnie znów zaczęłam go używać i sytuacja się powtórzyła. Nie zauważyłam też dobrego nawilżenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić NaturalnaWodaMineralna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały!
  • Ze wszystkich kremów lekkich Sylveco ten lubię najbardziej. Doskonale koi podrażnioną skórę, nie przetłuszcza jej a wręcz reguluje proces wydzielania sebum. Dobrze nawilża suche partie buzi i wręcz matuje strefę T. Doskonały pod makijaż, szczególnie na ciepłe i parne dni. Doskonale współgra z podkładami i kremami BB. Dobrze trzymaja sie tez na nim minerały. Przepiękne, higieniczne opakowanie. Naturalny skład kremu dobrze robi mojej wiecznie czerwieniacej sie skórze. Uważam, że będzie dobry dla każdej cery, ale szczególnie do mieszanej i przetłuszczającej się. Kocham go!

Chcesz pochwalić mulier za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 99 raz(y)
  • Najlepszy z kremów Sylveco
  • Jest to jedyny krem Sylveco który byłabym skłonna kupić ponownie

Używałam go od stycznia do marca

starczył na 3 mce - używałam codziennie na dzień

jest to krem który nawilża moja skórę najlepiej z kremów sylveco
    wygładza
    skóra jest miękka
    likwiduje suche skórki
    łagodzi podrażnienia
    jedyny który nic mnie nie zapchał
    nie pwoduje powstawania zaskórników i pryszczy
    nie oblepia skóry

idealna baza pod makijaż - nie roluje się, lubił się z każdym typem podkładów

ładnie wyglądał na nim podkład

nawilżenie buzi czułam na poziomie zadowalającym przez 3/4 dnia

tani, polski naturalny skład

higieniczne opakowanie z pompką

Używam tego produktu od: styczeń marzec 2015

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre nawilżenie
  • Moim zdaniem krem nadaje się tylko na dzień.

+Lekka konsystencja bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż.
    +Szybko się wchłania i niezbryla z podkładami.
    + Stosując krem już ponad miesiąc, zauważyłam dobre nawilżenie skóry
    +Dzięki pompce wygodna jest jego aplikacja
    + Naturalne roślinne składniki

-/+ Zapach jest mało atrakcyjny, ale do przeżycia

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PcheLka89 za czytelną i pomocną recenzję?