Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Zgłoszony przez AleksandraM1989

Nagietek lekarski to źródło substancji aktywnych o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, gojących i oczyszczających. Zastosowanie tego cennego surowca gwarantuje w lekkim kremie nagietkowym skuteczną pielęgnację i regenerację w przypadku skóry skłonnej do infekcji, podrażnionej, zanieczyszczonej, z objawami trądziku.
Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
Wskazania: do pielęgnacji skóry łuszczącej się, skłonnej do infekcji, zaczerwienionej, podrażnionej, zanieczyszczonej, szorstkiej; w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego, po przebytych oparzeniach i odmrożeniach.
Warto stosować również uzupełniająco krem brzozowo - nagietkowy z betuliną na noc lub doraźnie w przypadku zaostrzenia zmian.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid. (10.11.2013)

• Zaszkodził mojej cerze
  • Produkt zadziałał na mnie aknegennie. Jestem tego pewna, bo zaraz po odstawieniu stan cery zaczął się poprawiać, następnie znów zaczęłam go używać i sytuacja się powtórzyła. Nie zauważyłam też dobrego nawilżenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić NaturalnaWodaMineralna za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Doskonały!
  • Ze wszystkich kremów lekkich Sylveco ten lubię najbardziej. Doskonale koi podrażnioną skórę, nie przetłuszcza jej a wręcz reguluje proces wydzielania sebum. Dobrze nawilża suche partie buzi i wręcz matuje strefę T. Doskonały pod makijaż, szczególnie na ciepłe i parne dni. Doskonale współgra z podkładami i kremami BB. Dobrze trzymaja sie tez na nim minerały. Przepiękne, higieniczne opakowanie. Naturalny skład kremu dobrze robi mojej wiecznie czerwieniacej sie skórze. Uważam, że będzie dobry dla każdej cery, ale szczególnie do mieszanej i przetłuszczającej się. Kocham go!

Chcesz pochwalić mulier za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 80 raz(y)
  • Najlepszy z kremów Sylveco
  • Jest to jedyny krem Sylveco który byłabym skłonna kupić ponownie

Używałam go od stycznia do marca

starczył na 3 mce - używałam codziennie na dzień

jest to krem który nawilża moja skórę najlepiej z kremów sylveco
    wygładza
    skóra jest miękka
    likwiduje suche skórki
    łagodzi podrażnienia
    jedyny który nic mnie nie zapchał
    nie pwoduje powstawania zaskórników i pryszczy
    nie oblepia skóry

idealna baza pod makijaż - nie roluje się, lubił się z każdym typem podkładów

ładnie wyglądał na nim podkład

nawilżenie buzi czułam na poziomie zadowalającym przez 3/4 dnia

tani, polski naturalny skład

higieniczne opakowanie z pompką

Używam tego produktu od: styczeń marzec 2015

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre nawilżenie
  • Moim zdaniem krem nadaje się tylko na dzień.

+Lekka konsystencja bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż.
    +Szybko się wchłania i niezbryla z podkładami.
    + Stosując krem już ponad miesiąc, zauważyłam dobre nawilżenie skóry
    +Dzięki pompce wygodna jest jego aplikacja
    + Naturalne roślinne składniki

-/+ Zapach jest mało atrakcyjny, ale do przeżycia

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PcheLka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny także przy kuracji antytrądzikowej
  • Na początku byłam rozczarowana - myślałam, że zadziała na trądzik (jestem dorosła, ale mam dość duże problemy hormonalne), ale jednak trzeba było pójść do dermatologa i sięgnąć po antybiotyki. One, jak to zwykle bywa, mocno przesuszyły mi skórę, powodując miejscowo zaostrzenie zmian, łuszczenie oraz niestety nie zlikwidowały zamkniętych zaskórników i grudek. Wtedy sięgnęłam znowu po krem nagietkowy. Nie tylko nawilżył odpowiednio skórę, ale też złagodził zaczerwienienia, nie zapchał, uspokoił skórę, zaczęły też znikać grudki - ale to może dzięki połączeniu antybiotyku i kremu.
    \nPodsumowując:
    \n+ bardzo dobrze i szybko się wchłania
    \n+ idealny pod makijaż
    \n+ nie obciąża skóry
    \n+ likwiduje suchość, ale nie zatyka
    \n+ ma przyjemny zapach i świetny skład
    \n+ łagodzi lekkie zmiany trądzikowe
    \n+ w porównaniu z innymi kremami, które wypróbowywałam przy kuracji antytrądzikowej, jego cena nie jest wygórowana
    \n+ bardzo higieniczne opakowanie z dozownikiem
    \n- nie widać, ile kremu zostało

Chcesz pochwalić staraszko za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem na dzień
  • Przede wszystkim świetny skład (jak zawsze u Sylveco)
    Stosuję go codziennie, także pod makijaż.

+ dobrze wpływa na moją alergiczną cerę
    + skóra jest delikatna, uspokojona, wygładzona
    + nie zapycha
    + opakowanie - bardzo higieniczne, ogranicza do min wprowadzenie wszelkich drobnoustrojów,
    + lekka konsystencja, delikatne nawilżenie,
    + nie pozostawia tłustego filmu
    + wydajny
    + dobrze komponuje się z brzozowo - nagietkowym bratem, który stosuję na noc

Chcesz pochwalić mq92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja cera go pokochała.
  • Po wypróbowaniu lekkiego kremu brzozowego uznałam, że czas wypróbować nagietkowy. Tak więc zaopatrzyłam się w niego - i nie żałuję. Krem dobrze nawilża, wchłania się szybko, nie zatyka porów i troszkę pomaga w walce z zaskórnikami. Najlepiej sprawdza się w połączeniu z rumiankowym żelem do twarzy - oczywiście przy cerze mieszanej, tłustej czy trądzikowej. Dobrze chroni przed niskimi temperaturami.
    Krem wygląda niemalże jak lekki krem brzozowy - podobna, dość gęsta (jak na lekki krem) konsystencja, biały kolor... nawet zapach podobny, tylko nieco słabszy (taki ziołowo-brzozowy).
    Polecam szczerze dla każdego z cerą mieszaną i tłustą, która dodatkowo potrzebuje dość sporo nawilżenia.

Używam tego produktu od: luty 2015
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania, 50ml

Chcesz pochwalić VeganKatze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok ale mogło być lepiej
  • Sama nie wiem... nie mam tak naprawdę do czego się w nim przyczepić, lekki krem brzozowy jednak lepiej spełniał swoje zadanie. Ten krem jest jakby "suchy", mimo tego, że lubię łatwo wchłaniające się kosmetyki to ten mnie denerwował, pierwszy raz czułam, że coś nie nawilża tak dobrze. Jednak pomógł mi kiedy opalałam się bardzo długo na słońcu i następnego dnia miałam dosłownie bordową buzię. Nakładałam go co chwilę w dużych ilościach i dwa dni później miałam ładną brązowiutką twarz skóra mi nie schodziła, działał ogólnie bo uspokoił można powiedzieć "oparzenie". Ale nie przypadł mi jakoś do gustu, raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: maj 2014 do sierpień 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marlii222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miał być ideał... ale nie wyszło.
  • Krem kupiłam po tym, jak skończył się mój wcześniejszy krem z Sylveco - lekki krem brzozowy. Tamten przez całe lato i pół jesieni był moim ideałem, myślałam, że jego brat sprawdzi się podobnie lub może nawet lepiej. Niestety...

PLUSY:
    + skład - tu należą się wielkie brawa dla Sylveco! Mnóstwo naturalnych wyciągów, olei, w ogóle cud miód i nagietek
    + stosunek cena-wydajność - te 50 ml starczyło mi na ponad 5 miesięcy codziennego stosowania, w pewnym momencie zaczęłam się obawiać, czy dam radę wykorzystać ten krem w ciągu deklarowanych 6 miesięcy
    + nawilża - może nie jakoś spektakularnie, ale..
    + świetne opakowanie - higieniczne, z pompką
    + nadaje się pod oczy - nie podrażnia, jest idealny

MINUSY:
    - nie współpracował z podkładem, barwił moją Biodermę na pomarańczowo
    - zapycha! W sumie nie wiem, który składnik mógł to zrobić, być może któryś z olei...
    - mam wrażenie, że po jakimś czasie skóra się do niego przyzwyczaiła, krem się gorzej wchłaniał...

Póki co zrobię sobie przerwę od kremów Sylveco na rzecz kremu Apisu z mlekiem i miodem, być może za jakiś czas wrócę do kremów tej firmy, ale NA PEWNO nie do nagietkowego.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić inemaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na dzień, ale dla suchej cery za mało
  • Jestem zadowolona z tego kremu.
    Faktycznie jest lekki, wchłania się błyskawicznie nie zostawiając tłustej warstwy. Moja cera lekko się przesusza i jej wystarczał, ale czasem chciało się nałożyć ten krem nie raz, nie dwa, ale już z trzeci raz, tak naskórek do pił. Dobry pod makijaż, krem bb/podkład mi z niego nie spływały. Jednak on dalej po prostu "był". Podrażnienia jak były tak były, skóra nadal się łuszczyła (nie używałam niczego poza tym kremem/płynem micelarnym z Biodermy/pastą peelingującą z manuka Ziali). Okresem testowania była jesień/zima, więc nie miał on łatwo.
    Po nim dzisiaj kupiłam krem sylveco ten bardziej bogaty, brzozowy z betuliną, moze on opanuje moją cerę
    Ogółem podsumowując ten lekki kremik - dobry, nie zapycha, nie alergizuje, ała nie zrobi. Ale cudów też nie oferuje. Ba, szybko się zużywa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

Chcesz pochwalić Furkot za czytelną i pomocną recenzję?