Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Powiększ Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Zgłoszony przez AleksandraM1989

Nagietek lekarski to źródło substancji aktywnych o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, gojących i oczyszczających. Zastosowanie tego cennego surowca gwarantuje w lekkim kremie nagietkowym skuteczną pielęgnację i regenerację w przypadku skóry skłonnej do infekcji, podrażnionej, zanieczyszczonej, z objawami trądziku.
Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.
Wskazania: do pielęgnacji skóry łuszczącej się, skłonnej do infekcji, zaczerwienionej, podrażnionej, zanieczyszczonej, szorstkiej; w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego, po przebytych oparzeniach i odmrożeniach.
Warto stosować również uzupełniająco krem brzozowo - nagietkowy z betuliną na noc lub doraźnie w przypadku zaostrzenia zmian.

Skład: Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Kernel Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Betulin, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract, Saponaria Officinalis Root Extract, Lupeol, Oleanolic Acid, Betulinic Acid. (10.11.2013)

• Bardzo dobry krem
  • Jest to dla mnie świetny krem ale nie o każdej porze roku, zaczęłam do używać we wrześniu i był moim ulubieńcem.
    Ma dobry skład, jest delikatny, nie podrażnia nawet skóry pod oczami, niemal bezzapachowy, ma fajna gęstą konsystencję która szybko się wchłania, nie zapycha.
    Opakowanie z pompka jest higieniczne i wygodne.
    Najważniejsze jednak jest to że naprawdę fajnie nawilżał skórę i dobrze sprawdza się pod makijaż.

Krem dostałby odemnie nawet 5 gwiazdek ale niestety kiedy zrobiło się chłodniej i nadszedł sezon grzewczy poległ i przestał sobie radzić z nawilżeniem. Niestety w pracy mam tak suche powietrze (ogrzewanie z klimy) że właściwie rzadko który krem sobie radzi i z reguły stosuje kombinacje alpejskie aby przetrwać dzień bez ściągnięcia skóry i jej odwodnienia.
    Oczywiście Sylveco nie skreslam, używałam go czasami na noc, na pewno wrócę do niego wiosna ponieważ to naprawdę dobry krem.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest super
  • Poleciła mi go Pani w sklepie zielarskim dała mi próbkę , po wyjściu z sklepu wypróbowałam próbkę na ręce i od razu się wróciłam żeby go kupić. Spodobał mi się naturalny, delikatny prawie niewyczuwalny zapach, konsystencja to jak się wchłoną i oczywiście wcześniej przeanalizowany skład. Mam cerę trądzikową na początku nie było żadnych efektów, ale postanowiłam dać mu szanse i w trakcie stosowania już drugiego opakowania zaczęły pojawiać się efekty (oprócz kremu używałam jeszcze olejek z drzewa herbacianego firmy kej). Moja cera zaczynała być rozjaśniona i wypryski zaczęły znikać , stosuje aktualnie 4 opakowanie i moja cera wygląda naprawdę dobrze, dodam ze pierwsze 3 opakowania stosowałam tylko rano pod makijaż i wieczorem na suche miejsca (czoło, nos, broda) na policzkach miałam dużo wyprysków i nie nakładałam na to kremu codziennie lecz od czasu do czasu, częściej stosowałam punktowo olejek z drzewa herbacianego. Teraz stosuje tylko krem na dzień i na noc Jestem bardzo zadowolona nie mam zamiaru zmieniać go na inny krem.

Dodam, że żaden krem który wcześniej stosowałam nie był tak rewelacyjny jak ten, zawsze po kremach wyskakiwały mi wypryski moja twarz była tłusta i pełna zaskórników, odkąd zaczęłam stosować Sylveco nie mam z tym problemów zaskórniki prawie całkowicie znikły.

+lekki, nie zapycha
    +delikatny zapach
    +dobrze i szybko się wchłania
    +idealny pod makijaż
    +nie drogi
    +naturalny
    +wygodny w użyciu
    +rozjaśnia
    +nie powoduje zaskórników
    +poprawia wygląd skóry
    +nawilża

Używam tego produktu od: długo

Chcesz pochwalić PaulaKG za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapamiętam go na długo - niestety negatywnie
  • Krem Sylveco kupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami i „ekoskładem”. Dodatkowo producent zapewnia, że krem jest odpowiedni dla osób z cerą trądzikową (a ja niestety mam tendencję do napotykania na mojej twarzy coraz to nowych niespodzianek). Cena też była niewygórowana – ok. 25 zł na allegro. Był to więc idealny kandydat na rozpoczęcie przygody z lekkimi, ekologicznymi kremami.
    Używałam go głównie na noc, ale parę razy zdarzyło mi się użyć go pod makijaż.
    Już po około tygodniu stosowania stan mojej cery zdecydowanie się pogorszył. Dostałam okropnego wysypu na twarzy. Wiedziałam, że tylko ten krem może być tego przyczyną i natychmiast go odstawiłam.
    Postanowiłam oddać krem mamie, która ma niemal bezproblemową cerę. Pomyślałam, że u niej powinien się sprawdzić. Okazało się jednak, że i u niej bardzo szybko pojawił się wysyp.
    Ostatecznie krem wyrzuciłyśmy, żeby nikomu innemu już nie szkodził.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić naamloos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Krem porządnie odżywia, regeneruje, koi, zmiękcza skórę i głęboko nawilża, a przy tym nie zatyka porów, jest bardzo delikatny. Zabezpiecza cerę przed chłodem, rewelacyjnie chroni przed wysuszeniem. Nadaje się także do stosowania pod podkład. Konsystencja jest lekka i błyskawicznie się wchłania, nie zostawiając tłustej warstwy. Zapach subtelny, ładny. Opakowanie wygodne, higieniczne oraz estetyczne. Krem jest bardzo wydajny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpada
  • Absolutnie nie jest to krem dla mnie. Może było coś z moim egzemplarzem nie tak, ale bardzo szybko po otwarciu bardzo brzydko pachniał, taką stęchlizną wymieszaną z jełczeniem.
    Sam zapach od początku mnie odrzucał, buzia miała swoje lepsze i gorsze dni, ale niewskazane było niestety częste stosowanie, bo pojawiały mi się po nim wypryski. Wcale nie jest taki lekki, nie wchłania się szybko, do tego miałam wrażenie, że mi się po nim buzia poci. Na pewno nie jest to krem dla mojej cery, nie kupię ponownie, choć może sięgnę po inne kremy tego producenta.

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na Lato!!!
  • Kremu używam na dzien pod makijaż.
    Bardzo dobrze nawilża, błyskawicznie sie wchłania i nie wchodzi w reakcje z innymi kosmetykami.

Dodatkowe plusy:
    + Naturalny Skład
    + Atrakcyjna cena
    + Pomaga w leczeniu trądziku!!!
    + Wygodny dozownik
    + Wydajny

I na dodatek Sylveco jest polską firmą!!!!

-Mały minus, za opakowanie, nie widać kiedy produkt się kończy.... już raz zaskoczyłam się brakiem kremu, dlatego polecam odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w nową butelkę.

Daje 5 gwiazdek, ponieważ poza w/w minusem, który jest mało istotny, nie dopatrzylam się innym mankamentów.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania w przeciągu 10 miesięcy

Chcesz pochwalić PatRycja858687 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem idealny do skóry suchej, podrażnionej ze zmianami
  • Krem ma bardzo lekką konsystencję, łatwo się aplikuje. Opakowanie z pompką.
    Skóra wchłania go niemal odrazu po nałożeniu. Wygląda gładko, jest matowa a wszelkie zmiany wyglądają łagodniej. Łagodzi podrażnienia i zmiany trądzikowe. Pomaga leczyć i goić wypryski.
    Świetny pod makijaż. Stosuje go codziennie przed nałożeniem podkładu. Dzięki niemu skóra jest miękka, nawilżona i się nie błyszczy.
    Myślę , że kremik ten zostanie na długo w mojej kosmetyczce.
    Zamówiłam już kolejne 2 opakowania

+Wydajność dobra.
    +Zapach neutralny.
    +Konsystencja lekka.
    + cena odpowiednia

Polecam , to produkt godny wypróbowania. Szczególnie tym osobom, które mają problemy skórne.

Chcesz pochwalić desmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry, kojący
  • Musze przyznac,ze co raz nowy kosmetyk z Sylveco bardzo dobrze wspolpracuje z moja skorą. Ciesze sie,poniewaz bardzo ciezko jest znalesc odpowiedni kosmetyk do skory mieszanej. Moja jest dodtkowo naczynkowa, z drobnymi krostkami czasem na policzkach i napewno w kremach szukam skladnikow jak najbardziej naturalnych. Omijam fakt,ze baza kremu to typowy zapychacz, ale o dziwo mnie nie zapycha (srodkowa tlustsza czesc twarzy).Mysle,ze skoro baza jest gdzies w srodku skladu,to i tak przewyzsza naturalnosc.A sklad jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Po pierwsze po nalozeniu kremu skora jest wygladzona. Nakladam go tylko raz dziennie i dzieki temu zaprzestalam uzywania zelu hialuronowego na noc, aby dac skorze nieco odpocząc. Powiem szczerze, ze koloryt poprawil mi sie po kilku dniach aplikacji. Male grudki, z ktorych czasem byl wyskięk prowokowany moim drapaniem sie zagoił. Nie mam plackow suchych ani czerwonych na policzkach. Nie stosowalam w okolicach oczu, ale moze z nastepnym opakowaniem juz tak zrobie, bo skora naprawde odzyskała blask.Cięzszych wersji nie sprobuję, bo przy mieszanej skorze wole zele,lub lzejsze wersje. Napewno tez sprobuję brzozowego.
    Na chwile obecna traktuje koncowke kremu jako rezerwe na poliki, zaczynam inny organiczny krem wiec w razie rumienia bedzie sie czym ratowac. Cenny kosmetyk dla wrazliwcow jak ja.
    Napewno wroce do niego z przyjemnoscią.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 op ( zostalo troche na policzkowe 'niespodzianki')

Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałość
  • To jest po prostu kosmetyczne odkrycie mojego życia, szkoda tylko, że tak późne). W zasadzie rozważam wyrzucenie pozostałych kremów (a moja łazienka wygląda jak witryna w aptece...) i pozostawienie na półce tylko tego kremu (no i jeszcze jego tłustszej wersji, oraz tego brzozowego). Ale do rzeczy:
    - nie uczula, nie zapycha
    - ZWALCZA NIEDOSKONAŁOŚCI i odkąd go stosuję, po prostu moje problemy z trądzikiem ZNIKNĘŁY. Cud!
    - nawilża dość dobrze, choć na noc zastępuję go tłustszą wersją
    -jest świetny pod makijaż, nic się nie tłuści, nie konfliktuje się z podkładem...

MINUSY:
    - chyba nie zawiera filtrów , ale to nic... i tak jest moim ulubieńcem!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić aguaviva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki lekki, a i tak za słaby
  • Krem nie zrobił na mnie wrażenia. Mam skórę skłonną do alergii i zapychania, świeżo wyleczoną izotekiem, więc przesuszoną i delikatną.
    - nawilżenie średnie, na zimę zdecydowanie zbyt niskie, na wiosnę też nie dla przesuszonej skóry, może dla tłuścioszków,
    - nieprzyjemna "warstwa", taki film, który zostaje po nałożeniu i nigdy nie wsiąka - to znosiłam z bólem. Skoro krem ma być lekki, to powinien się szybko wchłaniać, a nie zostawiać film, który do tego wcale nie utrzymuje nawilżenia...
    - z podkładem płynnym jakoś tam współpracuje, choć wydaje mi się, że mógłby lepiej,
    - wydajność raczej przeciętna, jedno opakowanie starczyło mi na dwa miesiące.

Używam tego produktu od: marzec i kwiecień 2014

Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij