Paese, Satin Matte Cote [Coat] (Satynowy lakier matujący)

Powiększ Paese, Satin Matte Cote [Coat] (Satynowy lakier matujący)

Zgłoszony przez maczugaaa

Innowacyjny sposób wykończenia manicure poprzez uzyskanie niezwykłego, matowego efektu na pomalowanych paznokciach.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid, Neopentyl Glycol, Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Silica, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, Benzophonene-3, N-Butyl Alcohol, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, Alumina, CI 60725.

Cena: ok. 14zł / 9ml

• Najlepszy!
  • Bardzo lubię matowe lakiery, ale szkoda mi było pieniędzy na nowe lakiery tylko, że matowe. Postanowiłam więc kupić matujący top coat. Ekspedientka w sklepie poleciła mi ten i to był strzał w dziesiątkę! Jestem z niego bardzo zadowolona! Teraz mogę każdy lakier z mojej dosć sporej kolekcji zmatowić kiedy tylko chcę. Uwielbiam ten cop coat i nie zamieniłabym go na żaden inny! <3

PLUSY:

- wygodny pędzelek, dzięki któremu aplikacja jest wygodna, szybka i przyjemna
    - szybko schnie, co bardzo sobie cenię
    - estetycznie wykonane opakowanie
    - konsystencja - nie jest ani za rzadka, ani za gęsta, jest idealna
    - nie zmienia odcieni lakierów
    - wydajność (używam go od ponad pół roku, a nadal nie zużyłam nawet połowy)
    - cena (co prawda udało mi się go kupić na promocji za jakieś 7zł, ale nawet niecałe 14zł byłabym w stanie wydać za taki efekt i wydajność )
    - świetny efekt!
    - matowy efekt nie ściera się już na następny dzień, tak jak już zmatowione lakiery, które posiadam

MINUSY:

- póki co nie zauważyłam żadnych!

POLECAM jak najbardziej, bo jest niesamowity!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić domson1394 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy efekt.
  • Bałam się, że będzie to kolejny niewypał jednak jestem mile zaskoczona. Efekt taki jak opisany na pudełeczku Dodatkowo może go kupić w całkiem przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: ostatnimi czasy
    Ilość zużytych opakowań: 1jedno

Chcesz pochwalić ekstrawagancka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • super mat
  • top coat dostałam jako gratis do utwardzacza z paese, wcześniej wyoróbowałam już matowy coat z essence, który jest wg mnie beznadziejny i troszkę się zraziłam do matujących lakierów a tu PAESE po raz kolejny miło mnie zaskoczyło
    Coat jest świetny, super matowi każdy lakier, szybko wysycha, efekt jest zniewalający
    świetny produkt, używam średnio dwa razy w miesiącu
    polecam

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Dagmalka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Dostałam go w PaeseBox. Lakier jest świetny. Pięknie matuje każdą kolorową emalię. Efekt jest smaczny, a w przypadku ciemnych lakierów - bardzo elegancki.
    Z łatwością się aplikuje. Schnie szybciutko, więc nic nie ma szansy się odgnieść. Nie wpływa w negatywny sposób na trwałość manicure.
    Udany produkt!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niczego mu nie brakuje
  • Przede wszystkim efekt matu, jaki daje ten lakier jest super. Trzeba tylko pamiętać, żeby nakładać na dobrze wyschnięte paznokcie. Ładnie wygląda i na ciemnych i na jasnych kolorach, dodatkowo trzyma się na paznokciach naprawdę długo nie mam zastrzeżeń - dla mnie super

Chcesz pochwalić MissAC za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny efekt
  • Efekt jaki uzyskuje dzięki temu lakierowi jest po prostu cudowny. Super matuje każdy lakier i co lepsze utwardza go (przynajmniej w moim przypadku). Dobrze się go rozprowadza i szybko schnie. Dla mnie bomba.

Chcesz pochwalić bundziaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Jest to mój pierwszy lakier, ktory daje efekt matu. Świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na coraz to nowe matowe lakiery. Stosowałam go już na tanie i drogie lakiery różnych firm i efekt był bardzo dobry. Czasem tylko dłużej schnie(ale to kwestia lakieu na który go nałożę). Trwałość świetna, szczególnie, że słyszałam że takie lakiery szybko się ścierają. Wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy

Chcesz pochwalić rudarusalka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ciekawy efekt
  • Kupiłam zachęcona jedną recenzją, ale też ze względu na samą firmę, bo lakiery do paznokci tej firmy są bardzo udane. Mam wiele kolorów, w tym również ciemnych, i to na nich najlepiej wychodzi efekt matujący.
    Chociaż dziś wypróbowałam na beżowym (Paese nr 138) i efekt też mi się bardzo podoba.
    W pełni potwierdzam wysoką jakość i matujący efekt, a także nieznaczne przedłużenie trwałości lakieru.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mimi1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój cudny pewniak !
  • Zgłosiłam, więc oceniam

Czy kupiłabym ten produkt ponownie ? No ba ! Już kupiłam

Kiedy tylko dotarła do mnie moda na matowe lakiery, rozpoczęłam poszukiwanie. Najpierw chciałam kupić jakiś kolor już z efektem zmatowienia. Później doszłam do wniosku, że po co ? Skoro mogę mieć KAŻDY lakier z mojej kolekcji matowy, to po co niepotrzebnie wydawać pieniądze na podobne odcienie tylko że zmatowione ?
    Z tej przyczyny pognałam do zaprzyjaźnionego sklepiku kosmetycznego, spytałam o właśnie taki top coat, a pani z półeczki podała mi to cudeńko. Paese, Satin Matte Coat. Istny strzał w dziesiątkę!

Działa na każdym lakierze bez względu na firmę. Pięknie matowi lakierki z Essence, nawet złoty , pełen drobinek z Inglota, nie ma problemu z Golden Rose (czy z serią Paris czy z maluszkami Miss Selene), Vipera to również pikuś (pan pikuś ) !

Bardzo wygodny pędzelek pozwala dosłownie dwoma machnięciami, pokryć całą płytkę paznokcia.
    Uzyskujemy efekt zmatowienia, ale nie jest to takie przykre zasmucenie naszego koloru lecz nadanie mu kompletnie innego wymiaru! To jest zasługa właśnie tego satynowego matu, o którym mówi producent.

PLUSY:

-wygodny pędzelek
    -bardzo łatwa , szybka i bezproblemowa aplikacja
    -wygodne opakowanie
    -estetyczne opakowanie
    -szybkie schnięcie
    -cena, jak na taki produkt 13,60, bo tyle za niego zapłaciłam, to bardzo atrakcyjna cena.
    -niesamowita wydajność
    -nie rozlewa się
    -nie zmienia odcienia lakieru
    -nie zmienia trwałości lakieru
    -GENIALNY EFEKT!

MINUSY:

-pod koniec zgęstniał (tam niżej wytłumaczę o co chodziło)

Tak jak wspomniałam, zgęstniał, ale w opakowaniu była już końcówka, więc nic dziwnego. Choć i tak udało mi się wycisnąć z niego praktycznie aż do ostatniej kropli !
    Nie wystraszcie się dosyć gęstej formuły. Taki jest, ale to tylko plus, bo nie rozlewa się i łatwo kontrolować, gdzie lakier ma powędrować

No i jeżeli dla którejś użytkowniczki jest to ważne, na zakrętce jest naklejeczka 'doskonałość roku 2010' wg Twojego Stylu. Pewnie dlatego, że ogólnie PAESE zostało ową doskonałością okrzyknięte

Jestem z niego niesamowicie zadowolona! Mam kilka lakierów , które same z siebie są matowe i nie mają tak świetnego efektu jaki daje ten lakier matujący.

Super, super i jeszcze raz .. no chyba wiecie co !

Szczerze polecam !

Używam tego produktu od: Pierwszy zakupiony jakie 6 mies temu, jak nie jeszcze wcześniej
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte, drugie już w użytkowaniu

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić maczugaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij