Alverde, Mineral Make - Up (Podkład z minerałami)

Powiększ Alverde, Mineral Make - Up (Podkład z minerałami)

Zgłoszony przez fashionaddicted

Zawiera wyciąg z brzoskwini i moreli, olej jojoba, masło shea i olej arganowy z kontrolowanych upraw ekologicznych. Skóra po nałożeniu podkładu jest wypielęgnowana.
Kremowa konsystencja sprawia, że podkład idealne dostosowuje się do naturalnego tonu skóry
Niezawodnie przykrywa nierówności i zaczerwienienia, nadaje skórze matowy, jedwabisty wygląd.

Skład: Aqua, Olea Europaea Oil*, Alcohol*, Myristyl Myristate, Carthamus Tinctorius Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Simmondsia Chinensis Oil*, Glycine Soja Oil*, Tricaprylin, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Oil*, Glyceryl Stearate Citrate, Silica, Glucose Glutamate, Prunus Armeniaca Extract*, Prunus Persica Extract*, Algin, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Dehydroxanthan Gum, Microcrystalline Cellulose, Hydrogenated Lecithin, Lysolecithin, Lecithin, Brassica Campestris Sterols, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Citronellol**, Geraniol**, Citral**, Limonene**, Linalool**, Benzyl Benzoate**, [+/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499].
* Ingredients from certified organic agriculture.
** Natural essential oils.

• Mily dla skory
  • Bardzo sie polubilam z tym podkladem. Jest delikatny i lekki, pielegnuje skore, nie powoduje u mnie zapychania i przykrych niespodzianek.
    Latwo sie naklada, nawet w samochodzie Idealny na szybko makijaz.
    Nie jest zbyt kryjacy, co dla mnie jest plusem, bo moja cera nie wymaga krycia.
    Nie wysusza.
    Jedyny minus to dostepnosc.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić Yasmin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tego podkładu używam, gdy moja cera ma lepszy okres, ponieważ nie jest zbytnio kryjący. Plusy: naturalny skład, nie świecę się po nim zbyt szybko, jasny odcień dobrze stapia się z cerą, według mnie faktycznie ma właściwości pielegnujące, cera wydaje sie po nim rozświetlona i świeża. Minusy: dość tępo się rozprowadza, pomimo dość gęstej konsystencji ma nie do końca wystarczające dla mnie krycie, ale zaznaczę. gwoli sprawiedliwości, że mam co ukrywać. Zresztą w duecie z dobrym korektorem radził sobie nawet w trudniejsze dni, wymagało to jedynie więcej pracy. Sięgam po niego zwłaszcza, gdy moja cera jest podrażniona i potrzebuje więcej "oddechu". Nie jest to może mój ideał, ale polubiłam go i na pewno zakupię kolejne opakowanie. Cena bardzo przystępna i myślę, że warto wypróbować.Używam tego produktu od: 4 m-cy naprzemiennie z innymi podkładamiIlość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić Musetta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Kończę już drugie opakowanie tego podkładu i czeka już w kolejce trzecie.

Jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona. Super się stapia z cerą, nie podkreśla porów, kolor Naturelle jest faktycznie jasny. Trzyma isę na buzi kilka godzin.

Nic złego z moją cerą nie robi.

Ma mocny zapach w tubce ale na twarzy go nie czuć.
    Cena bardzo fajna, kosmetyk starcza mi na jakieś dwa miesiące dużego użytkowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić fashionaddicted za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra!
  • Jeden z najgorszych kosmetyków naturalnych jaki udało mi się nabyć
    Pierwsze dwie aplikacje - totalny zachwyt!!!! Podkład dobrze leżał, ładnie wtapiał się w cerę, matowił i sprawiał, że naprawdę wyglądałam świetnie
    Po trzecim dniu coś się zaczęło psuć, ale zrzuciłam to na okresowe pogroszenie cery. Po niespełna tygodniu miałam już pewność - to właśnie ten podkład przyczynił się do błyskawicznego zmasakrowania mojej twarzy, wysypu krost większego niż w okresie dojrzewania, niemożliwego do ogarnięcia świecenia cery i zanieszyszczenia skóry. Twarz doprowadzałam do porządku i leczyłam ponad 2 tygodnie!!!!!!
    Totalna porażka!

Dodam, że nie jest to ani mój pierwszy podkład naturalny (używam ich ponad 2 lata) ani też pierwszy podkład mineralny (używam ich od ponad roku). Nie jest to również mój pierwszy kosmetyk marki alverde Ale napewno pierwszy, który tak szybko spaskudził mi twarz na tak długo!

Używam tego produktu od: używałam ok. pól roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

Chcesz pochwalić anula_ga za czytelną i pomocną recenzję?