Alverde, Mineral Make - Up (Podkład z minerałami)

Powiększ Alverde, Mineral Make - Up (Podkład z minerałami)

Zgłoszony przez fashionaddicted

Zawiera wyciąg z brzoskwini i moreli, olej jojoba, masło shea i olej arganowy z kontrolowanych upraw ekologicznych. Skóra po nałożeniu podkładu jest wypielęgnowana.
Kremowa konsystencja sprawia, że podkład idealne dostosowuje się do naturalnego tonu skóry
Niezawodnie przykrywa nierówności i zaczerwienienia, nadaje skórze matowy, jedwabisty wygląd.

Skład: Aqua, Olea Europaea Oil*, Alcohol*, Myristyl Myristate, Carthamus Tinctorius Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Simmondsia Chinensis Oil*, Glycine Soja Oil*, Tricaprylin, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Oil*, Glyceryl Stearate Citrate, Silica, Glucose Glutamate, Prunus Armeniaca Extract*, Prunus Persica Extract*, Algin, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Dehydroxanthan Gum, Microcrystalline Cellulose, Hydrogenated Lecithin, Lysolecithin, Lecithin, Brassica Campestris Sterols, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Citronellol**, Geraniol**, Citral**, Limonene**, Linalool**, Benzyl Benzoate**, [+/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499].
* Ingredients from certified organic agriculture.
** Natural essential oils.

• dla mnie ok
  • Recenzję zacznę od opisu mojej cery – mieszana, czasami przesuszona, skłonna do zanieczyszczania i wyprysków.
    Produkt dostępny jest w Drogerie Markt (Niemcy,Czechy) oraz na allegro. W DM kosztuje około 3 euro.
    Opakowanie ok, miękkie, dozuje odpowiednią ilość kremu, można bez problemu przeciąć gdy produkt się kończy. Zapach ziołowy, charakterystyczny dla wielu produktów naturalnych.
    Produkt ma średnie krycie, przy większych niedoskonałościach np. wypryskach korektor jest konieczny.
    Ma kremową konsystencję, rozprowadzam go palcami, krem nie zasycha, jest lekki, muszę go jednak dobrze rozetrzeć ponieważ wchodzi w załamania skóry i podkreśla pory.

Minusem jest mały wybór kolorów- tylko trzy. Ja posiadam odcień najjaśniejszy 01 naturelle, jest faktycznie jasny, nie wpada w pomarańczowy ani nie ciemnieje, ton jest bardziej żółty niż różowy.
    Podkład wymaga zmatowienia, moja skóra bez tego błyszczy się niemal od razu.
    Podkład jest w miarę trwały, na zdrowej skórze trzyma się nawet 9 h, poprawiać muszę tylko w miejscach wyprysków.

Wydajność jest dobra biorąc pod uwagę pojemność -zaledwie 30 ml. Używam co 2-3 dzień od czterech miesięcy i dopiero kończę opakowanie.
    Nie wymaga stosowania kremu nawilżającego ale przy bardzo przesuszonej skórze pewnie bez tego dodatku się nie obędzie.

Producent obiecuje jedwabiste, matowe wykończenie- jak pisałam wcześniej matu nie uświadczyłam Oprócz tego możemy przeczytać, że podkład dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry, pokrywa zaczerwienienia i niedoskonałości – w dużej mierze jest to prawda ale ja na większe „problemy” zawsze nakładam korektor.

Podkład zawiera wyciąg z brzoskwini i moreli, olejek jojoba, olejek arganowy, masło shea z kontrolowanych upraw ekologicznych. Nie zawiera syntetycznych konserwantów i silikonów.
    Mimo, że nie jest idealny pewnie będę do niego wracać ze względu na skład.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mily dla skory
  • Bardzo sie polubilam z tym podkladem. Jest delikatny i lekki, pielegnuje skore, nie powoduje u mnie zapychania i przykrych niespodzianek.
    Latwo sie naklada, nawet w samochodzie Idealny na szybko makijaz.
    Nie jest zbyt kryjacy, co dla mnie jest plusem, bo moja cera nie wymaga krycia.
    Nie wysusza.
    Jedyny minus to dostepnosc.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić Yasmin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tego podkładu używam, gdy moja cera ma lepszy okres, ponieważ nie jest zbytnio kryjący. Plusy: naturalny skład, nie świecę się po nim zbyt szybko, jasny odcień dobrze stapia się z cerą, według mnie faktycznie ma właściwości pielegnujące, cera wydaje sie po nim rozświetlona i świeża. Minusy: dość tępo się rozprowadza, pomimo dość gęstej konsystencji ma nie do końca wystarczające dla mnie krycie, ale zaznaczę. gwoli sprawiedliwości, że mam co ukrywać. Zresztą w duecie z dobrym korektorem radził sobie nawet w trudniejsze dni, wymagało to jedynie więcej pracy. Sięgam po niego zwłaszcza, gdy moja cera jest podrażniona i potrzebuje więcej "oddechu". Nie jest to może mój ideał, ale polubiłam go i na pewno zakupię kolejne opakowanie. Cena bardzo przystępna i myślę, że warto wypróbować.Używam tego produktu od: 4 m-cy naprzemiennie z innymi podkładamiIlość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić Musetta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Kończę już drugie opakowanie tego podkładu i czeka już w kolejce trzecie.

Jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona. Super się stapia z cerą, nie podkreśla porów, kolor Naturelle jest faktycznie jasny. Trzyma isę na buzi kilka godzin.

Nic złego z moją cerą nie robi.

Ma mocny zapach w tubce ale na twarzy go nie czuć.
    Cena bardzo fajna, kosmetyk starcza mi na jakieś dwa miesiące dużego użytkowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić fashionaddicted za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra!
  • Jeden z najgorszych kosmetyków naturalnych jaki udało mi się nabyć
    Pierwsze dwie aplikacje - totalny zachwyt!!!! Podkład dobrze leżał, ładnie wtapiał się w cerę, matowił i sprawiał, że naprawdę wyglądałam świetnie
    Po trzecim dniu coś się zaczęło psuć, ale zrzuciłam to na okresowe pogroszenie cery. Po niespełna tygodniu miałam już pewność - to właśnie ten podkład przyczynił się do błyskawicznego zmasakrowania mojej twarzy, wysypu krost większego niż w okresie dojrzewania, niemożliwego do ogarnięcia świecenia cery i zanieszyszczenia skóry. Twarz doprowadzałam do porządku i leczyłam ponad 2 tygodnie!!!!!!
    Totalna porażka!

Dodam, że nie jest to ani mój pierwszy podkład naturalny (używam ich ponad 2 lata) ani też pierwszy podkład mineralny (używam ich od ponad roku). Nie jest to również mój pierwszy kosmetyk marki alverde Ale napewno pierwszy, który tak szybko spaskudził mi twarz na tak długo!

Używam tego produktu od: używałam ok. pól roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

Chcesz pochwalić anula_ga za czytelną i pomocną recenzję?