Powiększ Farmona, Herbal Care, Odżywka do włosów zniszczonych i wypadających `Skrzyp polny`

Zgłoszony przez evanuela

Odżywka zawiera wyjątkowo łagodne, naturalne składniki aktywne, które skutecznie pielęgnują włosy osłabione i zniszczone, poprawiając ich kondycję i wygląd.
Ekstrakt z młodych pędów skrzypu polnego wyraźnie wzmacnia włosy, stymuluje i wzrost i hamuje wypadanie. Opatentowana kompozycja mikronizowanych białek pszenicznych wnika w strukturę włosów, dogłębnie je odżywia i regeneruje, zwiększając odporność na uszkodzenia. Dodatkowo keratyna i prowitamina B5 wzmacniają i uelastyczniają włosy oraz przyspieszają ich regenerację, a naturalny prebiotyk inutec intensywnie nawilża, ułatwia rozczesywanie i zapobiega elektryzowaniu się włosów, przywracając im piękny, zdrowy wygląd.
Spektakularne efekty:
- zdrowe, gęste i mocne włosy,
- grubsze, bardziej puszyste i lśniące,
- odporne na uszkodzenia,
- długotrwale chronione przed łamaniem i rozdwajaniem się końcówek.

Skład: Aqua (Water), Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Equisetum Arvense (Horsetail) Herb Extract, Glycerin, Inulin, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Lactic Acid, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate,Parfum (Fragrance). (02.11.2012)

• Świetna!
  • Po pierwsze - zapach łąki, który kocham.

Ponieważ mam bardzo geste włosy, które mają tendencję do puszenia się to uzywam tej odżywki bez spłukiwania, czyli trochę niestandardowo. Ślicznie wygładza, pomaga w rozczesaniu, odzywia i jest wydajna (co przy moim tempie "konsumowania" odżywek bardzo mnie zdziwiło, Sądziłam, że starczy mi może na tydzień). W zasadzie ta odżywka nie ma dla mnie minusów. Odejmuję pół gwazdki za dostepność - w mojej okolicy jej nie ma.

Używam tego produktu od: 3 miesiące z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić abraxas2871 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt zadowalający
  • Za 7,50 mam duże opakowanie, wydajnej odżywki, która nie obciąża włosów (jeśli nałoży się jej odpowiednią ilość - nie można przesadzać), zapobiega elektryzowaniu, zdecydowanie ułatwia, a nawet umożliwia, rozczesywanie, włosy są po niej gładkie i błyszczące, ogólnie jestem bardzo zadowolona, jednak ucinam gwiazdkę, bo nie wydaje mi się, że zapobiega wypadaniu (przynajmniej u mnie).

Używam tego produktu od: około roku (jeśli używam, to codziennie, ale używałam w międzyczasie innej odżywki)
    Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić agunekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna
  • Kolejna świetna odżywka tej firmy.

Włosy miękkie, śliskie, błyszczące, sypkie.
    Regeneruje włosy, końcówki nie są takie suche, włoski odżywione.

Pół gwiazdki odjęłam za to, że moje włosy są cienkie i delikatne, dlatego wolę odżywki bardziej płynne jak lniana czy rumiankowa z tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić Joanna12345_f za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec!
  • Odżywka ta okazała się ratunkiem dla moich włosów. Zdecydowanie lepsza od innych produktów tego typu z wyższej półki cenowej.

Zalety:
    +cena
    +przyjemna konsystencja
    +ładny zapach
    +wydajna
    +łatwo się rozprowadza
    +nawilża
    +włosy są wygładzone, lśniące, miękkie a po miesiącu stosowania zdecydowanie mniej wypadają

Wad nie zauważyłam.

Chcesz pochwalić damapikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham to coś
  • Cześć Dziewczynki Jak macie to coś i nie chcecie to piszcie-wymienię się
    Nigdzie nie moge jej kupić :/ albo juz nie ma albo wciąż nie ma...
    dostałam tę odżyweczkę dość dawno, używałam jedną tubę 3miesiace ,dlatego że jestem oszczędna iwole mniej nakładać niż za dużo...
    ja nie spłukiwałam jej bo jest bardzo lekka,nie jest tłusta

zachwycona jestem jej działaniem,poważnie !
    -swietnie nawilża
    -nie obciąża
    -nie plącze i nawet ułatwia rozczesywanie
    -wlosy są puszyste,sypkie i lśniace
    -mam dość dużo grubych wlosow mimo farbowania ale dzieki tej odżywce wypadało mi ich podczas mycia może z 10sztuk!
    -tani
    -bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 3miesiące jedna tuba
    Ilość zużytych opakowań: 1całe duże

Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Kupiłam ja z przekonaniem, że mam do czynienia z tradycyjną odzywką do spłukiwania. Jakiez było moje zdziwienie, gdy na blogu jednej włosomaniaczki przeczytałam, że jest to odzywka bez spłukiwania. Z wielką ciekawością udałam sie do łazienki po swój egzemplarz i faktycznie- b/s!
    Nastaienie miałam sceptyczne, bo pamiętam czasy wczesnej młodości, kiedy to eksperymentowałam silikonowcami Pantene do prostowania włosów, a które przyniosły więcej szkody, jak pożytku. Ale jej postanowiłam dac szansę. Dałam i... się nie zawiodłam
    Odzywka ma bardzo przyjemny zapach- zupełnie nie nachalny, jednak nie utzymuje sie on na włosach po aplikacji.
    Jest bardzo wydajna (ja ok 3/4 tubki zuzyłam mysląc, że jest ona odzywką do spłukiwania, dlatego nie wystarczyła mi na stosunkowo długi okres czasu), jej konsystencja pozwala na bezproblemowe rozprowadzenie po włosach. Mam włosy za łopatki, a ilośc wielkości pestki śliwki jest idealna na jednorazowe użycie.
    Kolejny plus to cena! Wręcz śmieszna. W promocji w Wispolu można dorwać ją za 5 zł
    I co najwazniejsze to to, że poradziła sobie z moimi wielce problematycznymi wysokoporowatymi włosami, które cierpią katusze po odstawieniu katownicy (teraz to właściwie mają okres rekonwalescencji po wieloletnich cierpieniach). Odzywka potrafi okiełznać nawet te partie moich włosów, które wiecznie są suche i napuszone. Dodatkowo, co dla mnie bardzo ważne to świetnie podkreśla fale, uelastycznia i nabłyszcza włosy.
    Użytkowana w nie za dużej ilości (tak, jak pisałam- wielkości pestki śliwki) na pewno nie obciązy i nie przetłuści włosów.
    Łatwo jednak można przesadzic z jej ilością. Często miałam tak, że wycisnęła mi się z tubki za duża ilośc produktu i całość wsmarowałam we włosy. Nie dość, że stały się one matowe, suche, szorstkie i bez życia (krótko mówiąc- przeproteinowane), to na dodatek zniknęło uczucie świezości.
    Czy pomocna jest w problemie wypadających włosów? Szczerze mówiąc, nie wiem. Nigdy nie nakładałam jej od nasady. Zawsze robię to od ucha, aż po końcówki moich włosów. Gdy stosowałam ją, jako odżywkę do spłukiwania, nigdy nie zrobiła mi krzywdy, czyt. nie przetłuściła włosow
    Należy pamiętać, iż trzeba zachowac umiar w ilości stosowanego produktu. Stosowany odpowiednio na pewno nie zaszkodzi, a wydobędzie z naszych włosów to, co najpiekniejsze.
    Obecnie jestem w fazie testowania jej lnianej siostry i po kilku uzyciach moge powiedzieć, że ich działanie jest bardzo podobne. Więcej będę mogła powiedzieć, gdy wyrobię sobie o niej konkretne zdanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić my_blue_eyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • zasługuje na czwóreczkę
  • Odżywka co prawda nie spełniła u mnie wszystkich obietnic producenta, ale okazała się całkiem przydatna . Co do zalet:

+ nabłyszcza włosy- to pierwsze, co zauważyłam po jej użyciu, pasma są lśniące, sprawiają wrażenie naprawdę wypielęgnowanych
    +zapobiega puszeniu się, chociaż w konfrontacji z wilgotnym, nadmorskim powietrzem nie do końca dała sobie radę
    + ułatwia rozczesywanie, włosy ładnie się układają, są sypkie i aksamitne w dotyku

Plusik za ładny zapach i niewygórowaną cenę.

Niestety, nie zahamowała wypadania włosów, ani nie przyspieszyła wzrostu. W tej kwestii nic się u mnie nie zmieniło, stąd odejmuję gwiazdkę. Ponadto, może obciążać włosy, dlatego używam jej jako odżywki do spłukiwania, tak jak sugeruje producent na opakowaniu.
    Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wisienka_na_torcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być w sumie
  • Postanowiłam zapuścić włosy a że od czasu do czasu farbuję, robię pasemka chciałam aby odżywka ułatwiła rozczesanie, była w przystępnej cenie, była przeznaczona do włosów zniszczonych farbowaniem, łamliwych i wypadających. Szału nie ma ale nie mogę narzekać. Z początku baaardzo mi się podobała, lecz lubię eksperymentować i testować różne odżywki, skrócę więc sobie opinię i zrobię tak:

Plusy:

+Zapach, lecz potem troszkę mi się przejadł, ale ogólnie OK
    + Cena
    +Składniki naturalne, przyjazny dla środowiska
    +Nie trzeba spłukiwać

Teraz przejdźmy do minusów:

- Ciężka rozczesać włosy (jak miałam krótsze było Ok teraz tragedia)
    - Końcówki jak były łamliwe i rozdwajające tak nadal są (nie unikniemy obcinania końcówek, a mówi to Fryzjer z wykształcenia )
    - Wypadają jak wypadały nadal więc nie zwodźmy się nie wyleczy wypadania włosów a producent napisał "hamuje wypadanie"

Może kiedyś do niej powrócę

Ilość zużytych opakowań: została końcówka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nieobecna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaprzyjaźniła się z moimi włosami
  • Szampon bez odżywki stanowczo sobie nie poradzi z włosami. Ta odżywka to taki Bóg dla moich włosów. Bardzo ją lubię

Zalety :
    - działanie ! tak, ona na prawdę działa ! jak obiecuje producent
    - przystępna cena
    - dostępność
    - aż chce się dotykać włosów

Często używam jej również na suche włosy, bardzo pomaga w rozczesywaniu włosów.

Wad nie zauważyłam. Na pewno do niej powróce

Używam tego produktu od: września
    Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

Chcesz pochwalić balasowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała! Polecam!
  • Kupiłam odżywkę, ponieważ postanowiłam zapuścić włosy. Wcześniej miałam dredy i teraz mam bardzo cienkie, osłabione i wypadające wlosy. Odżywki używam razem z szamponem Skrzyp-polny Farmona.

Jestem zachwycona, włosy są grubsze, lśniące, dzięki odzywce świetnie się rozczesują. Zapach jest wspaniały - świeży i ziołowy. kiedyś używałam pianki do włosów, by nadac im objętość, teraz tego nie potrzebuję, bo odżywka spełnia też i taką funkcję. Wlosy sa uniesione, lekkie. Być może rosną odrobinę szybciej, ale nie tak szybko jak bym sobie tego życzyła...
    Co prawda spłukuję odżywkę, ale trzymam na włosach około 5 min.

Minusy:
    dostępność (przypadkiem trafiłam na nią w CosmedicaApteka, ale ostatnio tam bylam i już jej nie sprzedają, w Rossmanie nie widziałam w SP również. Będę zamawiać przez internet)
    nie pojawiły się niestety baby hair

Plusy:
    Niska cena
    Wydajna
    Spełnia swoje zadania
    Zapach i opakowanie

Chcesz pochwalić Irys_Berberys za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij