Coty, Beyonce, Pulse, Mgiełka zapachowa do ciała

Powiększ Coty, Beyonce, Pulse, Mgiełka zapachowa do ciała

Zgłoszony przez Truskawkowaaaaa

Lekka zapachowa mgiełka do ciała `Beyonce Puls`e zapewni Twojemu ciału blask . Zawiera miliony drobinek brokatu , które po aplikacji na ciało mienią się . Jest to świetne połączenie cudownej woni z błyskotliwym wyglądem. Błyszczące refleksy należy aplikować na ciało , a nie na ubrania. Perfumy z blaskiem świetnie podkreślają opaleniznę, odbijają światło oraz idealnie nadają się na wyjścia . Sprawiają , że nasze ciało cudownie pachnie i luksusowo lśni .

• gdyby nie te okropne drobinki...
  • Lubię mgiełki zapachowe i chętnie używam ich latem. Nie przepadam za upałami i uważam, że przy wysokich temperaturach lepiej sprawdzają się lekkie mgiełki niż duszące perfumy. Dlatego zawsze żałuję, że w drogeriach wśród mgiełek zapachowych jest tak niewielki wybór...
    Mgiełkę sygnowaną Beyonce kupiłam ze względu na ładny, przyjemny zapach. Jest słodki, ale jednocześnie dość orzeźwiający i chłodny - dla mnie idealny na lato. Niestety, drobinki obecne w mgiełce działają mi na nerwy. Skóra świeci się brokatowo i nic nie poradzę, ale wg mnie wygląda to tandetnie. Nie lubię tego typu efektów - odrobinę drobniutkiego brokatu jestem w stanie znieść na powiece, ale w żadnym wypadku na całym ciele... Dlatego mimo całkiem przyjemnego zapachu nie skuszę się ponownie na zakup tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić aboutblank za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza mgiełka ever
  • Jak dla mnie mgiełki do ciała są wspaniałym rozwiązaniem na wakacyjne upały - wiadomo , że w autobusie i miejscach publicznych jest duszno, ciężko wydychać , a co dopiero , gdy obok nas siedzi ktoś mocno popsikany perfumami . W obawach o dobro i życie innych ludzi w upalne dni odpuszczam sobie moje przesycone słodkością perfumy odstawiając je własnie dla tej mgiełki .
    Używam Jej od początku wakacji , czyli już dosyć sporo mogę o niej powiedzieć .Zapach jest bardzo słodki , nie drażniący - po prostu słodki. Nie jest to zapach landrynkowy, ale z nutką tajemniczości i zmysłowości . Nie umiem do końca go określić , po prostu bardzo mi się podoba , co jest oczywiście kwestią gustu .
    Zapach mimo tego, że jest to mgiełka , utrzymuje się na prawdę bardzo długo na skórze .
    Dla mnie plusem też jest opakowanie - mam pewność, że nigdy się nie potłucze i nie narobi szkód .
    Uwielbiam dozownik , który nie psika w jedno miejsce , co bardzo mnie wkurza . Psikając czuję się otulona tym zapachem, a oprócz tego zostawia na skórze drobinki brokatu. Nie jest to chamski brokat, nie świecę się jak kula dyskotekowa , wręcz przeciwnie - są to subtelne drobinki brokatu, które wspaniale podkreślają opaleniznę .

Podsumowując , jest to bardzo przyjemny produkt , który od początku wakacji umila mi życie . Wielu osobom spodobał się ten zapach u mnie , myślę , że warto się za nim rozejrzeć .

Więcej informacji na blogu : LOVEANDVANILLASCENT.blogspot.com

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: w połowie jedno

Chcesz pochwalić ejjtygrysi3ee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał na wiosnę-lato
  • Kupiłam ją w tamtym roku w lato. Idealnie się sprawdza. Nie tylko pięknie pachnie, świeżo i dziewczęco, ale i pozostawia delikatne drobinki na ciele, włosach itd. Uwodzi zapachem. Ma fajne opakowanie z wygodnym atomizerem. Jest wydajna, tania i łatwodostępna) Lubię ją bardzo.

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • luuubię
  • bardzo świeży a zarazem słodki zapach długo utrzymuje się zarówno na skórze jak i na ubranaich bardzo go lubię zostawia na skórze mieniące się drobinki

Używam tego produktu od: używałam

Chcesz pochwalić vini1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna mgiełka !
  • Mgiełka ma super zapach taki świeży.

Zalety:
    -utrzymuje się na skórze do 3 h co jak na mgiełkę do ciała jest dużo
    -nie wysusza skóry
    -poręczna buteleczka
    -przystępna cena ok. 25 zł za 125 ml
    -dostępnosc drogerie: rossman, stars inp.
    -drobinki nie są bardzo widoczne, więc spokojnie mozna pryskac sie na codzien, najbardziej je widac w sloncu i jasnym swietle

Wady:
    -gdy nie chcąco prysniemy na ubrania moze zostac plama, poniewaz mgielka ma gesta, oleista konsystencje i wlasnie za brudzenie ubran odjelam pol gwiazdki.

Uważam, że za takie pieniadze jest to rewelacyjny produkt.

Chcesz pochwalić Truskawkowaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna
  • jak dotąd mam2: Pulse i Heat Rush, planuję dokupić Heat.

kompozycja zapachowa mgiełki Pulse odpowiada mi bardziej niż edp. wanilia nie wybija się tu na pierwszy plan i nie przymula. czuć głównie cytrusy i kwiaty, jest przyjemnie, świeżo.

błyszczących drobinek nie należy się tu obawiać. nie można z nimi przesadzić, wydaje się ich być dużo, ale są maleńkie i nieszkodliwe.

jeśli chodzi o trwałość i wydajność to nie należy się wiele spodziewać, w końcu to tylko mgiełka. tak do 2h zapach jest wyczuwalny dla co wrażliwszych nosów. reszta społeczeństwa po 1h będzie miała z tym trudność.

cena bardzo fajna. ja kupiłam za 25zł.

zawiera alkohol.

PS. mgiełka Pulse powinna chyba być z odpowiedniej kategorii. ludzie będą jej szukali wśród mgiełek i dezodorantów, nie wśród perfum.

Chcesz pochwalić Michiru za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij