Pierre Rene, Orchidea Touch Colour Balm, Pomadka do ust

Pierre Rene, Orchidea Touch Colour Balm, Pomadka do ust

Perfekcyjna, balsamiczna pomadka o wyjątkowo lekkiej formule nawilżającej usta. Wygładza usta i nadaje im transparentny kolor. Składniki pielęgnacyjne, koktail witamin oraz filtry UVB dbają o kondycję skóry ust. Dostępna w 30 odcieniach.

Cena: 10,99zł / 2 g
/n/

Jestem na tak!

Kupiłam zachęcona nowością i ceną promocyjną :D

Pomadki mają bardzo dużo kolorów, więc każdy wybierze coś dla siebie :D

Nie warto sugerować się kolorem pomadki, bo są one raczej transparentne, więc da się oswoić nawet wściekły róż! :D

Plusy:
+tania
+bardzo wydajna
+bardzo duża gama kolorystyczna
+transparentny kolor- w końcu to balsam a nie pomadka
+bardzo dobrze nawilżają usta
+nei zbiera się w kącikach ust
+daje efekt błyszczyka
+ładnie pachnie
+bardzo eleganckie opakowanie.

Minusów nie ma!
Polecam!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1

Okropna

Mam szczęście, że tą pomadkę dostałam a nie kupiłam , bo niestety nie jest warta żadnej złotówki.

Moje + i -

+ nawilża
+ delikatnie nadaje kolor

- złamała się już po paru użyciacch
- bardzo brudzi opakowanie, wygląda niesestetycznie
- tandetne opakowanie, które już pękło
- ściera się po max 10 minutach
- niewydajna

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mieszane uczucia

Dostałam pomadkę w czerwcowym glossy boxie i dalej nie wiem co o niej myślec. Okropne, tandetne opakowanie zaprzecza moim wyobrażeniom o produktach, które powinny sie tam znajdować. Mimo to postanowiłam ja wypróbować.
Pierwsze wrażenie - okropna! Miałam lekko przesuszone usta i pomadka podkreśliła każda sucha skórkę. W miarę używania jednak sie z nia polubiłam - bardzo podoba mi sie delikatny, połyskujący odcień nude oraz to, ze na długo nawilża.

+ładne kolory
+subtelna na ustach
+nawilża na długo
+przyjemna konsystencja

-podkreśla suche skorki na ustach
-OKROPNE opakowanie, tandetny plastik, zakretka cieżko sie zamyka, szybko pękło, az wstyd wyjąc
-wyglada jak za 2 złote

Podsumowując, nie wiem czy jestem na tak czy na nie. Drugiego na pewno nie kupie, bo wręcz odrzuca mnie to opakowanie. Sama pomadka jest za to całkiem ok

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

życioumilacz

Tego typu kosmetyki zaliczam do życioumilaczy - tanie a dobre, ładne i pachnące. Kupiłam tę szminkę razem z Lip Tint - em tej samej firmy (też nowość w ofercie tej firmy) i z obydwu kosmetyków jestem bardzo zadowolona.

Szminka dostępna jest w milionie odcieni, każdy wybierze coś dla siebie. Dodatkowo ma konsystencję balsamu koloryzowanego, więc nie należy obawiać się nasycenia koloru. Ja mam kolor 001, który wygląda jak ciemny, nasycony róż, ale ustom nadaje tylko lekki, transparentny odcień. Kolejne plusy to ładne, trwałe opakowanie, wyjątkowe właściwości nawilżające (tak jak szminki ochronnej), ładny zapach i niska cena.

Polecam.