Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Powiększ Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zgłoszony przez czternastka

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

• Słaby
  • Gama kolorystyczna jakoś mnie nie urzekła, krótko utrzymuje się na paznokciach, średnio kryje, jedynym plusem jest szybkie wysychanie. Dodatkowo przy zmywaniu go z paznokci potrafi zabrudzić całe palce, odbarwia płytkę paznokcia

Ilość zużytych opakowań: dwa lakiery, w trakcie

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i nietrwały
  • Sądziłam, że za taką cenę i taką firmę, będę miała lakier chociaż dość przeciętnej jakości. Niestety dałam się skusić.

ZALETY:

- cena i ilość produktu;

WADY:

- potworna nietrwałość, lakier odpryskuje jeszcze tego samego dnia.

Używam tego produktu od: poł roku

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Posiadałam kolory:
    - Let's get lost (turkus - 128)
    - Femme Fatale (czerwień - 114)
    - Gold Fever (przezroczysty z mnóstwem złotych i bordowych drobinek - 121)
    - Miss Universe (granatowy metalik - 147)

Produkt jest umieszczony w całkiem sporej buteleczce (8ml), która oprócz lakieru kryje świetny pędzelek, który jest bardzo szeroki i płaski co ułatwia mi szybką aplikację produktu.

A sam lakier? Dla mnie bez wad. Nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Zasycha szybciej niż drogeryjni koledzy choć nie brałabym zbyt dosłownie jego nazwy... Ma też całkiem niezłe krycie 1-2 warstwy zupełnie wystarczą, nigdy jeszcze nie miałam problemu z nierównym rozmieszczeniem produktu czy też ze smugami. Po wyschnięciu ma piękny połysk i trzyma się bez wspomagaczy 4-5 dni. To chyba całkiem niezły wynik choć przyznaję, że nie jest to dla mnie priorytetem bo średnio co dwa dni mam inny kolor na paznokciach więc nie zaprzątam sobie tym głowy. Zauważyłam też, że ma całkiem długi termin ważności - mimo, że notorycznie zapominam dokręcać buteleczek lakiery te praktycznie w ogóle nie gęstnieją.

Kwestią priorytetową są dla mnie kolory lakierów Essence. Uważam, że są po prostu bajeczne! Nasycone fiolety, soczyste zielenie, królewskie szkarłaty... Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Moim faworytem jak dotkąd jest Miss Universe. Nazwa bardzo trafna - to piękny granat z odbijającym się niby-gwiezdnym złotozielonym pyłem. Liczę jednak, że po zaliczonej lakierowej akcji denko znajdę jakąś nową perełkę.

Odejmuję pół gwiazdki za cenę i dostępność. Uważam, że mogłyby być trochę tańsze i ciężko dostać je w moim mieście gdzie ani Hebe ani Superpharma się nie uświadczy.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Chcesz pochwalić ShrinkingViolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry efekt ;D
  • Cudowne kolory, trwale, blyszczące, nie odpryskuja a co najwazniejsze szybko zasychaja. jedna warstwa wystarczy do tego aby kolor byl mocny. Uważam ,że są to jedne z najlepszych lakierow

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny lakier
  • Posiadam dwa lakiery z tej serii.( 156 i 154)
    Długo się utrzymuje, ładnie się rozprowadza, brokatowe odcienie wyglądają bajecznie, wystarcza 2 warstwy, przystępną cena, na promocji w tesco kupiłam za 3 zł jeden , sie psują się tak szybko ( posiadam je już 3 miesiące nic im nie jest)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić blackcherryx94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cukierkowe cudo!
  • Mam 182 helo rosy,który na paznokciach kojarzy mi się z takimi cukierkami "truskawkami" z pudrowym wnętrzem- jest ultrasłodki i ma wygodna aplikację(szeroki pędzelek, brak smug)
    Jedyne minusy(nie az tak istotne) to
    :trudno sie go zmywa,ale to przez brokat
    oraz mógłby być trwalszy(chyba aż tak bardzo go lubię,że 3dni bez bazy i top coat'u to dla mnie za mało )

Ilość zużytych opakowań: w tarkcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MuffinBaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny lakier
  • Kupiłam w Jasminie (miałam się po niego wracać do Hebe, ale dopatrzyłam się że Jasmin też ma szafy Essence), kolorek 105-Party Princess. W buteleczce śliczny ciemny róż z brokatem, po odkręceniu okazuje sie on półprzezroczystą różową bazą z zatopionym brokatem w kilku kolorach (różowy, pomarańczowy, niebieski, granatowy). Obłędnie wygląda na ciemnoróżowym lakierze, podobnie na czarnym. Solo, dwie warstwy dają efekt słodkiego, cukierkowego różu.

Ogólnie- jak na lakier za 7 zł, jestem zachwycona

Używam tego produktu od: kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Alisia27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolory
  • Kolory są główną zaletą. Oprócz tego na plus mogę wymienić jeszcze pędzelek bardzo ułatwiający aplikację. Niestety podobnie jak starsza wersja lakier po miesiącu staje się gumą. Szybko się kończy.

Chcesz pochwalić Klawesynianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładne kolorki za niewiele
  • Kupiłam całkiem przypadkiem bo spodobały mi się kolorki, na poczatek wzięłam dwa ale mam chrapkę na więcej, są naprawde ładne i do tego tanie.
    Na paznokciach u nóg trzymają sie bardzo dobrze - maluję co dwa tygodnie, w zupełności mi to wystarcza, kolorek się nie ściera i nieodpryskuje przez dwa tygodnie, sa więc idealne do stóp na lato.
    Na ręcach jest trochę gorzej bo wiadomo zawsze coś sie nimi robi i tu nie jest taki trwały.Na szczęście ma szeroki pędzelek ułatwiajacy malowanie a kolorki ładne wiec nawet malowanie dwa razy w tygodniu to dla mnie ogromnaprzyjemność.
    Duża gama kolorów sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie, może nie są idealne ale za niewielką cenę ma się ładne kolorki ktore az się proszą o użycie.

Używam tego produktu od: niedawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić gosiaczek01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy lakier do paznokci
  • Dla mnie to najlepszy lakier do paznokci. Tani, jednocześnie trwały i idealnie kryjący (w przypadku koloru czerwonego wystarcza nawet jedna warstwa, choć wiadomo, że dwie dają najlepszy efekt).

Moim hitem jest kolor 176 headphones on! (brokatowy ciemno-szary) - wytrzymuje nawet tydzień bez odprysków! Dla mnie idealny na wszelkiego rodzaju wyjazdy, festiwale itp. gdy nie ma czasu na malowanie paznokci. Jednak równie trudno jest go zmyć - ja ściągam go pilnikiem, jednak przy odrobinie ostrożności nie niszczy się przez to paznokci.

Polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań: duuuużo!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić niebanalna12345 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij