Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Powiększ Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zgłoszony przez czternastka

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

• mega efekt!
  • Lakier świetnie utrzymuje się na paznokciu, jest wyjątkowo trwały i wytrzymały. Nie odpryskuje się po 2 dniach, co do tej pory było moją zmorą. Zaobserwowałam, że po nałożeniu dwóch warstw kolor wygląda bardzo elegancko, nie ma prześwitów. Mam błękitny i różowy – uniwersalne, pasują mi do wszystkiego. Wydajność także oceniam na plus!

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić magiaksiezyca za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadziwiający
  • Mam kolor ciemnoniebieski/granatowy, z drobinkami, które tworzą bardzo ładny (jak to nazywam) efekt "galaxy" maluję nim głównie paznokcie u stóp. Miałam go na wakacjach, gdzie ciągle wchodziłam do wody, do tego piasek itp. a on prawie nic nie odprysł. Ale jego dużym, dużym minusem jest to, że naprawdę ciężko go zmyć - jest to wręcz niemożliwe. Jest chropowaty, ma jakby piaskową fakturę- wacik się na tym po prostu rwie. Samym zmywaczem do paznokci (a używam porządnych, solidnych) nie da się go usunąć, przy pocieraniu - jak już wspominałam- wacik tylko się rozwarstwia. Przez pewien czas tylko uzupełniałam ubytki w lakierze (żeby zaoszczędzić sobie trudu zmycia go z paznokci), ale potem to już się odznaczało i nie wyglądało ładnie. Lubię go, jego kolor, szeroki pędzelek i dobrą konsystencji, dzięki czemu łatwo się maluje, ale zaprzestałam go używać z obawy, że będę musiała go potem zmyć.

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić koniczynka_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Lakiery są bardzo dobre, ogólnie nie mam problemu z trwałością ( wszystkie lakiery - także z innych firm - trzymają się u mnie bez poprawek średnio 2 tygodnie ), ale bez top coatu się nie obejdzie, bo jego powierzchnia po pomalowaniu jest lekko chropowata, przez co łatwo o uszkodzenia. Bez top coatu - 2 dni, z top coatem - 2 tygodnie.

Bardzo podobają mi się kolory, szeroki pędzelek, który jest wg mnie najlepszy i oczywiście plusem jest także cena. Jedynym minusem jest dla mnie opakowanie, które mogłoby wg mnie wyglądać o wiele lepiej.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepska trwałość
  • Posiadam dwa kolorki:
    -175 be berry now!
    -132 break through

Lakier ma fajne kolorki, Fajny szeroki pędzelek wygodnie się nim maluje. Konsystencja jest dość lejąca. Dość szybko wysycha.

Największy zarzut to jego trwałość, na paznokciach stóp zaczął odpryskiwać po dwóch dniach! Większość lakierów na paznokciach u stóp trzyma się u mnie do kolejnego malowania bez zarzutu - tyle, co odrost zaczyna mnie irytować. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co by się działo na paznokciach dłoni - pewnie by pół dnia nie wytrzymał.

Dwie gwiazdki daje mu za kolory, pędzelek i szybkość schnięcia.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie - dwa kolorki

Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Metaliczny połysk i hipnotyzujące kolory
  • Posiadam 2 kolory z serii: ciemny niebieski metaliczny oraz metaliczny lilac i te oto będę oceniać.

+Lakiery zamknięte są w wygodnej, estetycznej buteleczce z plastikową nakrętką.
    +Posiadają wygodny, dość szeroki pędzelek.
    +Uwiodły mnie kolory
    +Oraz cena która nie jest wygórowana przez co bez wyrzutów sumienia mogę sprawić sobie "nowe paznokcie" nie nadwyrężając portfela.
    +Nie gęstnieją zbyt szybko - ok. roku trzymają się bez szwanku.
    +Pędzelek jest prosty w obsłudze i łatwo wyczuwam przez co nigdy nie mam problemy ze zbyt grubą warstwą lakieru na paznokciu.
    +Schną szybko
    +Są dostępne w większości drogerii.
    +Dają ładny, opalizujący efekt i metaliczny połysk co zdecydowanie mnie urzekło.

+/- Nie wypowiem się w kwestii trwałości ponieważ lakiery zdecydowanie szybko znikają z moich pazurków. Wyrabiają średnią 3 dni nienaganności więc nie wyróżnia ich to z grona lakierów które miałam okazję nosić a było ich sporo

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Gama kolorystyczna jakoś mnie nie urzekła, krótko utrzymuje się na paznokciach, średnio kryje, jedynym plusem jest szybkie wysychanie. Dodatkowo przy zmywaniu go z paznokci potrafi zabrudzić całe palce, odbarwia płytkę paznokcia

Ilość zużytych opakowań: dwa lakiery, w trakcie

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i nietrwały
  • Sądziłam, że za taką cenę i taką firmę, będę miała lakier chociaż dość przeciętnej jakości. Niestety dałam się skusić.

ZALETY:

- cena i ilość produktu;

WADY:

- potworna nietrwałość, lakier odpryskuje jeszcze tego samego dnia.

Używam tego produktu od: poł roku

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Posiadałam kolory:
    - Let's get lost (turkus - 128)
    - Femme Fatale (czerwień - 114)
    - Gold Fever (przezroczysty z mnóstwem złotych i bordowych drobinek - 121)
    - Miss Universe (granatowy metalik - 147)

Produkt jest umieszczony w całkiem sporej buteleczce (8ml), która oprócz lakieru kryje świetny pędzelek, który jest bardzo szeroki i płaski co ułatwia mi szybką aplikację produktu.

A sam lakier? Dla mnie bez wad. Nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Zasycha szybciej niż drogeryjni koledzy choć nie brałabym zbyt dosłownie jego nazwy... Ma też całkiem niezłe krycie 1-2 warstwy zupełnie wystarczą, nigdy jeszcze nie miałam problemu z nierównym rozmieszczeniem produktu czy też ze smugami. Po wyschnięciu ma piękny połysk i trzyma się bez wspomagaczy 4-5 dni. To chyba całkiem niezły wynik choć przyznaję, że nie jest to dla mnie priorytetem bo średnio co dwa dni mam inny kolor na paznokciach więc nie zaprzątam sobie tym głowy. Zauważyłam też, że ma całkiem długi termin ważności - mimo, że notorycznie zapominam dokręcać buteleczek lakiery te praktycznie w ogóle nie gęstnieją.

Kwestią priorytetową są dla mnie kolory lakierów Essence. Uważam, że są po prostu bajeczne! Nasycone fiolety, soczyste zielenie, królewskie szkarłaty... Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Moim faworytem jak dotkąd jest Miss Universe. Nazwa bardzo trafna - to piękny granat z odbijającym się niby-gwiezdnym złotozielonym pyłem. Liczę jednak, że po zaliczonej lakierowej akcji denko znajdę jakąś nową perełkę.

Odejmuję pół gwiazdki za cenę i dostępność. Uważam, że mogłyby być trochę tańsze i ciężko dostać je w moim mieście gdzie ani Hebe ani Superpharma się nie uświadczy.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ShrinkingViolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry efekt ;D
  • Cudowne kolory, trwale, blyszczące, nie odpryskuja a co najwazniejsze szybko zasychaja. jedna warstwa wystarczy do tego aby kolor byl mocny. Uważam ,że są to jedne z najlepszych lakierow

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny lakier
  • Posiadam dwa lakiery z tej serii.( 156 i 154)
    Długo się utrzymuje, ładnie się rozprowadza, brokatowe odcienie wyglądają bajecznie, wystarcza 2 warstwy, przystępną cena, na promocji w tesco kupiłam za 3 zł jeden , sie psują się tak szybko ( posiadam je już 3 miesiące nic im nie jest)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić blackcherryx94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij