Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Powiększ Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zgłoszony przez czternastka

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

• Jest świetny!
  • Próbowałam wielu lakierów, m.in. z wibo, lovely, miss sporty, ale żaden z nich nie równa się z essence! Jak dla mnie jest idealny. Wielka gama kolorów, świetne krycie, szybko schnie, bardzo tani i dostępny w każdej drogerii. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: od 5-6 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 40

Chcesz pochwalić Kieltha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przeciętny
  • Kupiłam lakier 103 space queen
    był to mój pierwszy zakupiony produkt marki essence.
    Niestety zawiodłam się,a szkoda bo ceny lakierów i innych produktów są przystępne.
    Lakier prezentował się ślicznie,duża ilość mieniącego się brokatu,a na paznokciu klapa.
    Nie wymagałam od niego ilości brokatu jak u lakierów piaskowych.Żeby wgl coś było widać nałożyłam dwie warstwy.Lakier schnął przez prawie 40 minut,po tym czasie nadal był miękki i lekko lepiący.Był matowy musiałam pokryć go lakierem bezbarwnym i utwardzaczem.Ma też swój plus...idealny pędzelek,gruby ścięty pod kątem.Najlepszy pędzelek jaki używałam.Mam nadzieję ,że to tylko jeden słaby produkt tej firmy.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xXBabyBlueXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie warto!
  • Posiadam 3 buteleczki lakierów i o wszystkich mogę powiedzieć - mega trwałość za bardzo niską cenę!

Gama kolorystyczna powala, może trochę gorzej z dostępnością ( głównie Hebe i Natura)

Dodatkową zaletą jest fakt, że niektóre lakiery kryją już przy pierwszej warstwie.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Chcesz pochwalić ola2102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne kolory i strasznie kiepska trwałość
  • lakiery z essence urzekają mnie już od kilku lat
    plusy:
    ogromna gama kolorystyczna
    wygodny pędzelek
    zazwyczaj dobre krycie
    fajna cena

minusy:
    ścierają się już pierwszego dnia
    coraz gorzej z napigmentowaniem - byłam u koleżanki i pomalowałam sobie paznokcie jej lakierem w kolorze 113 do you speak love, jej produkt był kupowany kilka-kilkanaście miesięcy temu. poleciałam do sklepu i kupiłam sobie taki sam.... i niestety bez dwóch warstw się nie obejdzie..a szkoda

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dziesięć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bochenkov za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega efekt!
  • Lakier świetnie utrzymuje się na paznokciu, jest wyjątkowo trwały i wytrzymały. Nie odpryskuje się po 2 dniach, co do tej pory było moją zmorą. Zaobserwowałam, że po nałożeniu dwóch warstw kolor wygląda bardzo elegancko, nie ma prześwitów. Mam błękitny i różowy – uniwersalne, pasują mi do wszystkiego. Wydajność także oceniam na plus!

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić magiaksiezyca za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadziwiający
  • Mam kolor ciemnoniebieski/granatowy, z drobinkami, które tworzą bardzo ładny (jak to nazywam) efekt "galaxy" maluję nim głównie paznokcie u stóp. Miałam go na wakacjach, gdzie ciągle wchodziłam do wody, do tego piasek itp. a on prawie nic nie odprysł. Ale jego dużym, dużym minusem jest to, że naprawdę ciężko go zmyć - jest to wręcz niemożliwe. Jest chropowaty, ma jakby piaskową fakturę- wacik się na tym po prostu rwie. Samym zmywaczem do paznokci (a używam porządnych, solidnych) nie da się go usunąć, przy pocieraniu - jak już wspominałam- wacik tylko się rozwarstwia. Przez pewien czas tylko uzupełniałam ubytki w lakierze (żeby zaoszczędzić sobie trudu zmycia go z paznokci), ale potem to już się odznaczało i nie wyglądało ładnie. Lubię go, jego kolor, szeroki pędzelek i dobrą konsystencji, dzięki czemu łatwo się maluje, ale zaprzestałam go używać z obawy, że będę musiała go potem zmyć.

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić koniczynka_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Lakiery są bardzo dobre, ogólnie nie mam problemu z trwałością ( wszystkie lakiery - także z innych firm - trzymają się u mnie bez poprawek średnio 2 tygodnie ), ale bez top coatu się nie obejdzie, bo jego powierzchnia po pomalowaniu jest lekko chropowata, przez co łatwo o uszkodzenia. Bez top coatu - 2 dni, z top coatem - 2 tygodnie.

Bardzo podobają mi się kolory, szeroki pędzelek, który jest wg mnie najlepszy i oczywiście plusem jest także cena. Jedynym minusem jest dla mnie opakowanie, które mogłoby wg mnie wyglądać o wiele lepiej.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepska trwałość
  • Posiadam dwa kolorki:
    -175 be berry now!
    -132 break through

Lakier ma fajne kolorki, Fajny szeroki pędzelek wygodnie się nim maluje. Konsystencja jest dość lejąca. Dość szybko wysycha.

Największy zarzut to jego trwałość, na paznokciach stóp zaczął odpryskiwać po dwóch dniach! Większość lakierów na paznokciach u stóp trzyma się u mnie do kolejnego malowania bez zarzutu - tyle, co odrost zaczyna mnie irytować. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co by się działo na paznokciach dłoni - pewnie by pół dnia nie wytrzymał.

Dwie gwiazdki daje mu za kolory, pędzelek i szybkość schnięcia.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie - dwa kolorki

Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Metaliczny połysk i hipnotyzujące kolory
  • Posiadam 2 kolory z serii: ciemny niebieski metaliczny oraz metaliczny lilac i te oto będę oceniać.

+Lakiery zamknięte są w wygodnej, estetycznej buteleczce z plastikową nakrętką.
    +Posiadają wygodny, dość szeroki pędzelek.
    +Uwiodły mnie kolory
    +Oraz cena która nie jest wygórowana przez co bez wyrzutów sumienia mogę sprawić sobie "nowe paznokcie" nie nadwyrężając portfela.
    +Nie gęstnieją zbyt szybko - ok. roku trzymają się bez szwanku.
    +Pędzelek jest prosty w obsłudze i łatwo wyczuwam przez co nigdy nie mam problemy ze zbyt grubą warstwą lakieru na paznokciu.
    +Schną szybko
    +Są dostępne w większości drogerii.
    +Dają ładny, opalizujący efekt i metaliczny połysk co zdecydowanie mnie urzekło.

+/- Nie wypowiem się w kwestii trwałości ponieważ lakiery zdecydowanie szybko znikają z moich pazurków. Wyrabiają średnią 3 dni nienaganności więc nie wyróżnia ich to z grona lakierów które miałam okazję nosić a było ich sporo

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Gama kolorystyczna jakoś mnie nie urzekła, krótko utrzymuje się na paznokciach, średnio kryje, jedynym plusem jest szybkie wysychanie. Dodatkowo przy zmywaniu go z paznokci potrafi zabrudzić całe palce, odbarwia płytkę paznokcia

Ilość zużytych opakowań: dwa lakiery, w trakcie

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij