Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Powiększ Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zgłoszony przez czternastka

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

• Kolor-super! Konsystencja po ok2tyg do bani
  • Zakochalam sie w kolorze 168 love me, cupcake, jest przesliczny, ni to berz ni brudny roz, taki posrodku. Pierwsze malowanie rewelacja, konsystencja idealna, pedzelek rowniez. Wytrzymalosc taka sobie, lubie miec paznokcie w stanie idealnym bez odpryskow wiec maluje jakos co 3 dni. Po 2tyg czar zaczal pryskac, lakier zrobil sie gesty, po 3-4juz nie dalo sie ladnie pomalowac choc lakieru byla jeszcze z polowa. Wyrzucilam i kupilam kolejny-powtorka z rozrywki bo juz leci 3tydzien. Ale kolor jest tak przecudny, ze musze przebolec, bo zadna inna marka takiego nie ma.
    Takze 3 gwiazdki tylko za kolor, gdybym oceniala cala reszte to by bylo 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić milkiwayy za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4:1 dla plusów
  • Jestem posiadaczką dwóch buteleczek tego lakieru (115 Redvolution i 138 L.O.L). Przy nałożeniu pierwszej warstwy kolor jest półtransparentny więc dla uzyskania koloru takiego jak w buteleczce nakładam dwie warstwy.
    Lakier L.O.L tworzy smugi( przynajmniej mój egzemplarz) przy pierwszym nałożeniu

Jeżeli nałożę top coat to lakier utrzymuje się 3 dni, bez niego 2 ,jednak w ekstremalnych warunkach np. gdy paznokcie mają bardzo dużo kontaktu z wodą, lakier wytrzymuje tylko dzień. Nie mówię o całkowitej destrukcji lecz o samych końcówkach.

Lubię jego szeroki pędzelek: szast- prast i kolor jest.

Podsumowując na plus:
    - dziesiątki kolorów
    -szeroki pędzelek
    - fajnie zaprojektowane opakowanie( korek nie za długi nie za krótki, dobrze układa się w palcach
    -schnie szybko ( nawet bez "wspomagaczy"

Minusy:
    -szybko odpryskuje z końcówek

Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KiLLs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Nie jestem zwolenniczką kupowania drogich lakierów do paznokci. Dzieje się tak dlatego, że w mojej pracy lakier i tak wytrzymuje najwyżej 2 dni, a poza tym lubię zmieniać kolor, żeby pasował do różnych strojów.
    Lakiery Essence mają tę zaletę, że są tanie (a buteleczka dosyć spora). Do tego mają szeroki wybór kolorów, co jakiś czas uaktualniany i zazwyczaj kiedy już zajrzę do Natury i zawędruję pod stoisko Essence, to odchodzę z kolejnym lakierem w dłoni
    Uwielbiam lakiery z szerokim pędzelkiem! Taki właśnie mają lakiery Essence, bardzo szybko i przyjemnie się takim maluje.
    Konsystencja jest w sam raz, do tego lakier długo pozostaje świeży, nie wysycha. Jeden z kolorów mam od ok. 2-óch lat i lekko zgęstniał, ale wciąż bez problemu można pomalować nim paznokcie.
    Zazwyczaj wystarcza 1 warstwa, żeby nie było smug i prześwitów (z mojej kolekcji jedynie miętowy kolor nie kryje wystarczająco za pierwszym razem). Generalnie i tak nakładam 2 warstwy.
    Trwałość... Tutaj trudno mi oceniać, bo jak wspomniałam, w mojej pracy 2 dni bez odprysków to ogromny sukces. Generalnie te lakiery wytrzymują 3-4 dni przy zwykłym użytkowaniu. Nigdy nie schodzą mi płatami, po prostu odpryskują na końcówkach.

Poniżej zdjęcie kolorów, które aktualnie posiadam (po kolei):
    141 icy princess
    125 absolutely blue
    146 that's what i mint!
    111 english rose
    118 little miss sunrise
    140 go bold!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka różnych kolorów

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dorotqa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Są piękne
  • W swoich zbiorach posiadam 3 odcienie: 145 flashy pumpkin, 174 purple sugar i 171 galactic glam. Wszystkie trzy mają piękne odcienie i dobre krycie. Bez topu wytrzymują 2 dni, z topem dłużej.

Plusy:
    + cena
    + kolorystyka
    + opakowanie
    + wygodny pędzelek
    + dobre krycie

+/- dostepność

Minusy:
    - niektóre kolory mogą być słabe

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

Chcesz pochwalić Lyll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki związek
  • Po wypróbowaniu ponad tuzina tych lakierów niestety muszę stwierdzić, że poszczególne kolory różnią się jakością.
    Wszystkie kolory mają dobre krycie, ale trwałość jest już zależna od barwy. Free hugs, pastelowy róż, mimo ze krył już po jednej warstwie, odpadał całymi płatami już następnego dnia, a choose me, opalizujący pełen zielonakawych drobinek niebieski, trzymał się przez pięć dni.
    Mają fajny pędzielek i nie gęstnieją, ale trwałość jest zastanawiająca. Pozostaje eksperymentować, albo zrezygnować z nich.

Ilość zużytych opakowań: Parenaście buteleczek

Chcesz pochwalić KillItWithFire za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Kupiłam dwa odcienie z tej serii, w jednym jestem zakochana, a drugi porażka. Odcień 178 ( jasna zieleń) bardzo spodobał mi sie w sklepie, jedenk w domu, to nie było to. Pomimo nałozenia 3 warstw, daleje gdzie niegdzie były prześwity, słabo się prezentuje na paznokciach, najlepiej wyglada w butelce :P. Natomiast drugi odcień 177 ( wyrazisty róż) jest przepiekny, nie mam zastrzeżeń do krycia, ani koloru. Ogólnie dla całej serii daje wielki plus, za ładną buteleczke, gruby i solidny pędzelek oraz szeroką gamę kolorystyczną i stosunkowo niską cene.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aflatunense za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie dobre.
  • Mam: 109 off to miami i 171 galactic glam. Kupiłam w naturze na promocji 1 + 1 gratis (za 2 lakiery wyszło mi 6.99).

Plusy:
    - ładne kolory
    - szeroki pędzelek

Minusy:
    - szybko ściera się z paznokci
    - kolor 171 ciężko się zmywa.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: po trochę z obu

Chcesz pochwalić natalka233 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kolory!
  • Posiadam 107 - naughty and pink, 172 - splash, 179 - roller coaster i 109 off to miami.

Moim ulubionym jest nr 172 - pięknie się mieni w świetle słonecznym. I wystarczy jedna warstwa, by idealnie pokryć paznokieć.

+ fajny pędzelek, jest bardzo pomocny
    + kolory pięknie się prezentują na paznokciach
    + rzadka konsystencja zdecydowanie ułatwia aplikację. Jakoś nie przepadam za gęstymi lakierami
    +KOLORY (na pewno każdy znajdzie coś dla siebie)
    + niektóre odcienie nie wymagają nakładania 2 warstw, bo kryje już 1 warstwa....
    ... - a niektóre wymagają nawet 3 warstw lub więcej
    - 2 warstwy dość długo schną

Po pierwszym dniu odpryskuje mi na palcach wskazujących, a na reszcie nie, co jest dziwne.
    Co do trwałości się nie wypowiem, bo zmieniam kolor paznokci co 2 dni.

Polecam. Za tę cenę warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

Chcesz pochwalić jowitazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo plusów nie zdał ezgaminu ten lakier
  • + świetne kolory całej serii
    + żelowa struktura po wyschnięciu

- bardzo długo schnie
    - szybko schodzi (po 1 dniu)
    - niewygodny, za duży pędzelek, zbytnio rozmazuje produkt
    - ciężko go zmyć zmywaczem

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże pełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem fanką lakierów essence
  • Mam kolory: 119, 108, 150, 172, 127, 146, 104, 115, 129.

Najbardziej zachwycam się kolorem 172 <3 jest cudowny po prostu.

Najbardziej zawiódł mnie 104 - jaśniutki róż, słaba pigmentacja, aby uzyskać dobry efekt czasem trzeba nawet 3-4 warstw, a nie tego oczekiwałam, znając lakiery essence od lat.

Cena w promocji to był nawet 0,50zł (za 127 i 119) lub 3,99zł (za 108 i 150), więc bardzo przystępnie można trafić

Fajny szerszy pędzelek, więc mniej machania :P

Najważniejszą zaletą tych lakierów jesz szeroka gama kolorów! Tak też było w poprzedniej wersji opakowania i bardzo to sobie cenię

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: 9 nowej wersji

Chcesz pochwalić lergie za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • w porządku!
  • Szukałam zgaszonego odcienia i w drogerii Natura na dziale z kosmetykami essence zobaczyłam świetny odcień, dare it nude, który wyglądał idealnie, to odcień, którego potrzebowałam, więc kupiłam lakier. Potem, w domu, włączyłam wizaż, żeby sprawdzić opinie o lakierze i podeszłam do tego lakieru bardzo sceptycznie, ale! Muszę powiedzieć, że jest naprawdę okej! Wiele osób pisało, że krótko się trzyma, odpada itd.; mój lakier trzyma się już 2 dni i nie ma żadnego ubytku (nie wiem, może to dlatego, że położyłam wcześniej base coat?), także to zależy. Zobaczymy, ile dni wytrzyma, ale myślę, że 3-4 powinien. Wiele osób pisało o wodnistej konsystencji, tutaj też bym się nie do końca zgodziła, nie zauważyłam, żeby lakier lał się jak woda, spływał z paznokci itp., jest w sam raz. Super sprawą jest to, że wystarczyło mi położenie jednej warstwy, także WOW pozytywne zaskoczenie w tej kwestii. Jeszcze inne osoby wspominały o tym, że długo schnie - tu również tego nie doświadczyłam, schnie w miarę normalnie, ani nie za długo ani nie za szybko. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to pędzelek. Wydaje mi się jakiś dziwny, jakby rozdzielony (nie wiem, czy dobrze to nazywam ), w każdym razie chodzi mi o to, że jak nakładam lakier, to pędzelek tworzy jakieś takie linie, no i żeby paznokieć był pomalowany tak, jak chcę, muszę pociągnąć więcej niż 1-2 razy lakierem paznokieć i wtedy się wszystko ładnie wyrównuje. Opakowanie jest w porządku, ma fajny kształt. Nie zapłaciłam za niego dużo, 6-7 złotych. Produkt mnie naprawdę mile zaskoczył, myślę, że kupię go nieraz, jeśli tylko znajdę odcień, którego potrzebuję

[EDIT] lakier trzyma się spokojnie 5 dni, ale już pod koniec piątego zmywam, bo widać nową część płytki, która wyrosła

Używam tego produktu od: dosłownie od 2 dni, ale na pewno będzie używany dłużej Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić k2307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Mam kolorek 150 Upper Green Side (piękny pastelowy jasny groszkowy zielony) kupiony w Naturze na przecenie za 3,99 zł.Chciałam.mieć taki lakier dodatkowo skusiła mnie nazwa lubię Plotkarę a w niej akcja toczyła się na Upper East Side nazwa lakieru nawiązuje.do tej dzielnicy i Nowego Jorku
    Lubiłam też starą wersję tego lakieru .Miałam.z niej chyba z 10 kolorków.Ten jest moim pierwszym z nkwej wersji

Plusy
    - ładne kolorki i bardzo duży wybór
    - mają fajne nazwy
    - szybko schnie
    - jedna warstwa wystarczy chociaż przy dwóch efekt jest fajniejszy
    - wygodny pędzelek
    - trzyma się 2-3 dni
    - łatwo go zmyć
    - duża buteleczka
    - niska cena
    - dostępność (natura,hebe,douglas,super pharm a kiedyś tylko w naturze były)
    - ładne opakowanie
    - nie śmierdzi jakoś bardzo

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra trwałości :/
  • Plus za kolorystykę, w zasadzie kupiłam ten lakier ( a w zasadzie 3 kolory ) gdyż odcienie bardzo mi się podobają .
    Niby wszystkie lakiery mają podobną gamę kolorów od czerni, przez czerwienie do zieleni, ale w tych ,,odcienie'' są w moim guście. I za to plus.

Natomiast panzokcie maluję przed wyjściem, mam ładne, każdy się zachwyca, że ,,wow ale masz kolorki, fajnie pomalowane'' itd... ale to tylko na 1 dzień :/
    Dosłownie 1 dzień !!!
    Nieraz pod koniec dnia są już pierwsze obutki na paznokciach, a o zmywaniu naczyń to mogę zapomnieć bo lakier schodzi po kilku godzinach całymi płatami.

Plus dla kolory i tylko tyle. W trwałości jeden wielki bubel :////

Używam tego produktu od: Od pewnego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 3 kolory

Chcesz pochwalić Madlena86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby ale kolory są cudowne
  • Kupiłam ostatnio Lakier colour&go nr 178 "hallo Spring!". Pierwsza próba była katastrofą. nałożyłam 2 warstwy lakieru i nie schły, pędzelek za wielki, a konsystencja wodnista.
    Dałam jednak lakierowi drugą szansę. Nałożyłam najpierw cienką warstwę lakieru, pozostawiłam do wyschnięcia i nałożyłam następną. Gdy lakier wyschnął okazał się piękny. Bardzo go polubiłam jednak dzień później zaczął odpryskiwać.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcelina1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smętny brokat w gęstym glucie
  • Chciałam spróbować lakieru Essence, bo nigdy wcześniej nie miałam z nimi styczności. Kupiłam 103 Space Queen. W buteleczce prezentował się ciekawie - naturalnie różowawy, z kolorowym brokatem. Niestety lakier okazał się niewypałem. Jest straszliwie gęsty, ciągnie się, więc nie nadaje się do nałożenia na inną emalię jako top. Solo na paznokciach z kolei nie prezentuje się ładnie - wygląda jakbym przy malowaniu mieszkania pochlapała się farbą z wałka i zapomniała umyć paznokci.
    Malowałam moje malenkie paznokcie raptem 3 razy, a z opakowania już zniknęła spora porcja. Zwykle zużycie w moich lakierach widać po 7 użyciach.
    Rozczarowałam się, jestem niezadowolona i z pewnością więcej nie kupię lakieru Essence o ile w ogóle jeszcze zatrzymam się kiedyś przed ich szafą.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie (w trakcie)

Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy który
  • Mam 2 lakiery z tej serii: 158 if i were a boy oraz 108 ultimate pink.

158... rewelacja! Wystarczy 1 warstwa by otrzymać pięknie pomalowany paznokieć! Aplikacja też jest bardzo przyjemna: konsystencja, pędzelek - bez zastrzeżeń. Wytrzymałość 5+.

108 kupiłam zachęcona tym niebieskim, niestety już się troszkę rozczarowałam. Cały fenomen niebieskiego polegał na tym, że wystarczała ta jedna warstwa. Różowego muszę już nakładać 2, a może i powinnam nawet trzy.

Nie ma więc zasady: trzeba kupować i testować. ja gorąco polecam 158.Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 2

Foto recenzja
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • zależy jaki
  • Posiadam kolor czarny z brokatem i czerwony piaskowiec.

Czarny jest fatalny, kryje po dwóch warstwach, jest rzadki, nie dosycha do końca. Na paznokciach pozostaje miękki, szybko odpryskuje.

Natomiast piaskowiec ładnie kryje już po jednej warstwie, szybko zasycha i jest bardzo trwały (średnio czwartego dnia odpryskuje).

Także o ile piaskowiec jest naprawdę udany, to podstawowe kolory są beznadziejne.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie dobry
  • Posiadam lakier o kolorze krwistej czerwieni. Kupiłam go za około 2 euro. Jestem z niego zadowolona. jest to jeden z lepszych lakierów, jakie mialam.

Już po pierwszej aplikacji dobrze kryje, a po drugiej jeszce lepiej. Szybko schnie i jest trwały. Nie odpryskuje podczas np. mycia naczyń, lecz dopiero na 2-3 dzień. U mnie jest to dobry wynik. Dałabym mu wyższą ocenę, gdyby zawsze trzymał się na zaznokciu co najmniej 2 dni, ale z tym bywało różnie. Ale pewnym jest, iż bez problemu wytrzyma 24 godziny. Mój produkt nie schodził płatami. By może to wina innego koloru albo daty ważności.

Zapomnialam jeszcze dodać,iż dzięki szerokiemy pędzelkowi aplikacja jest łatwa, przyjemnia i dokładna.

Polecam, na przekór wizazowi. Produkty Essence są dostepne w Naturze.

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Lubię Essence, ale tutaj akurat mnie zawiedli.
    Mam kolor srebrny (141 icy princess). Ze starej wersji miałam jeszcze czekoladowy brąz i ten wspominam całkiem dobrze. Skusił mnie kolor, chciałam mieć srebrny, ale bez żadnych drobinek, a taki wbrew pozorom trudno było mi znaleźć. Dlatego kiedy tylko zobaczyłam ten lakierek, złapałam go bez zastanowienia.
    +kolor w BUTELECZCE
    +szybko schnie
    I to by było na tyle, minusów mam zdecydowanie więcej:
    -kolor na paznokciu różni się od tego widzianego przez szkło, paznokcie po pomalowaniu nim wyglądają jakby były pokryte warstewką folii aluminiowej... prawdę mówiąc nie o taki efekt mi chodziło
    -ciężko stworzyć nim na paznokciu równomierną taflę, pojawiają się bąbelki (!) i smugi. Mam doświadczenie z tego typu metalicznymi lakierami i wiem, że trudniej niż "zwykłymi" jest nimi ładnie zrobić manicure , ten jednak wyjątkowo nie chce współpracować
    -już na drugi dzień po pomalowaniu schodzi płatami, gruba warstwa top coatu nie ratuje sytuacji
    -opakowanie nie zachęca
    -cena wcale nie jest aż tak niska, z tej półki cenowej znajdziemy wiele lepszych lakierów, np. my secret, sensique czy wibo

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, ale chyba trudno będzie je wykończyć

Chcesz pochwalić Domiii15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny połysk, ale schodzi płatami
  • Kupiłam z półtora roku temu fioletowy lakier z drobinkami "Oh my glitter!" nr 133. Był za mało nasycony, wpadał w szarość i schodził całymi płatami. Na plus: bardzo szybko wysechł, można malować tuż przed pójściem spać, a i tak nie będzie odgniotów z kołdry.

Potem dostałam na urodziny lakier nr 107 "Naughty and pink!". Podobnie: bardzo szybko schnie, schodzi po dwóch dniach płatami. Ale:

+: kolor jest piękny! Prawdziwa magenta Bez drobinek

+: ma mokry superpołysk, taki żelowy.

Nie kupiłabym ponownie tych lakierów, ponieważ ogólnie nie lubię szybkoschnacych, z reguły są nietrwałe. Ale przyznaję - niektóre kolory, jak wspomniany 107, są piękne. Poza tym nawet dobrze kryją. Na jedno wyjście.

Używam tego produktu od: półtora roku

Ilość zużytych opakowań: dwa (jedno ciągle w użyciu)

Chcesz pochwalić marcelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jestem zadowolona kryciem już za pierwszym razem ładnie kryje płytkę paznokcia
    posiadam różowy oraz zielony z nowej serii a ze starej mam wiele kolorków zawsze zaspokajają moje oczekiwania w pełni dużo lepsze jakościowo niż maybeline a tańsze i z lepszą gamą kolorystyczną.
    Uwielbiam lakiery Essence

Używam tego produktu od: 2 tgodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić calma89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Obecnie posiadam 3 kolorki 153- sweet or nude?, 111-englisz rose ( mój ulubiony) oraz 162- dare it nude. Do zakupu zachęciła mnie niewielka cena oraz duży wybor kolorów. Lakiery posiadają szerszy pędzelek, który jest bardzo precyzyjny i równomiernie rozprowadza lakier. Co do krycia tez jestem zadowolona chociaż efekt lepszy przy nałożeniu dwóch warstw. Trwałość tez jest zadowalająca. Wadą moim zdaniem jest długość schnięcia muszę niestety używać wysuszacza.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 lakiery zużyte do połowy

Chcesz pochwalić Sabrina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różnie bywa
  • Parę tych lakierów przerabiałam, obecnie posiadam cztery odcienie (czarny i ciemny brąz do zdobień - na szybko, do tego 111 english rose i 123 1000 miles away - perełki).
    Za te cztery mogłabym swobodnie wystawić 4 gwiazdki (cena, wydajność, kryją po jednej warstwie, dobry pędzelek itd), ale nie jest aż tak kolorowo.
    Cała reszta odcieni - koszmar, szczególnie jasne. Smużą, niesamowicie gęstnieją, rozlewają się po skórkach i nigdy nie pokryją całości.

Dwa dobre kolory to za mało na lepszą ocenę, jednakże lakiery Essence to dobra "inwestycja" dla zaczynających swoją przygodę w świecie paznokci - jak nie trafi się na "dobry" odcień, to 5zł nie szkoda, a istnieją perełki. Na plusy całej serii: cena, pędzelek (w którym się zakochałam), wybór kolorów, dostępność.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka buteleczek

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam :/
  • Kilka dni temu kupiłam kolor 142 grey-t to be here (pastelowa szarość z różowymi drobinkami)

Na samym początku rozczarowała mnie rzadka, lejąca się konsystencja, która wręcz ściekała z paznokci :/ Do tego ten szeroki pędzelek też nie ułatwiał mi zadania... Już po kilku godzinach zauważyłam odpryskiwanie, następnego dnia lakier odchodził już płatami.

Daję jedną gwiazdkę za kolor, który mnie skusił

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić emi_white za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ocena top coatu wyszła całkiem spoko
  • Ostatnio kupiłam top coat z drobinkami (pyłkiem). Wcześniej czytałam recenzje tych lakierów na Wizażu i trochę się obawiałam, że Colour& Go zejdzie mi z paznokci po kilku godzinach, i to w płatach. Na szczęście nic takiego się nie stało. Ten lakier daje bardzo ładny, subtelny efekt (złote i czerwone "pyłki" ), a na bazowym lakierze Golden Rose trzymał się rewelacyjnie. Mogę go z czystym sumieniem polecić.
    Dodaję fotkę, byście zobaczyły, o który lakier mi chodzi.
    P.S. Fajna zakrętka! Szeroki pędzelek, składający się w zasadzie z dwóch pędzli ułożonych obok siebie.
    Ciekawe, jak sprawowały by się inne lakiery, z kryjących...

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: żadne

Foto recenzja
Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?