Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Powiększ Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zgłoszony przez czternastka

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

• Nie chce go nawet za darmo
  • Posiadam odcień koralowy, wersja the matt.

Początek jest bardzo obiecujący. Ladnie się rozprowadza, nie robi smug, dosyć szybko wysycha tworząc obiecany matt.
    Niestety, lakier nie jest w stanie utrzymać się bez odprysków, nawet jeden dzień (nie wykonuje pracy fizycznej, przed aplikacja odtłuściłam paznokcie).

Dałam mu druga szanse, sytuacja się powtórzyła. Strata czasu i pieniędzy (groszy w sumie).

Używam tego produktu od: dwie aplikacje

Chcesz pochwalić Bijous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam jeden kolor
  • Zawsze od zawsze nosilam czerwone paznokcie,przypadkowo wygrzebalam ten lakier,kolor mi sie w miare sposobal wiec postanowilam go uzyc.Z baza,2 warstawmi lakieru i top coatem ten kolor jest przepiekny!Mowa o 111 english rose-zgaszony ,malinowy.Wiekszosc znajomych pytala o kolor,bo naprawde robi wrazenie.

Lakieru samego w sobie nie moge ocenic,bo wiem ze malo ktory lakier bez wspomagaczy(baza,top coat) jest trwaly i nie odpryskuje.Co do schniecia czas szacuje 3 min na warstwe.Konsystencja moze troche za rzadka ale jak naloze baze to 2 warstwy wystarcza na idealne krycie.Pedzelek szeroki i krotki,ulatwia rozprowadzanie lakieru.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczelam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Swiggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • W swoim zbiorze posiadam następujące kolorki:
    * brokatowy czerwony (idealny na święta) nr.169 hint of love
    *metaliczny rdzawy nr.166 mister rusty
    *melaliczny granat z niebieskim brokatem nr.147 miss universe
    *khaki nr.161 ciao oliviero
    *srebrny z metalicznymi , opalizującymi drobinami headphones on! (Aktualnie przebywa u mojej koleżanki , nie pamiętam numerka )
    *brokatowy top coat nr.103 space queen
    *miałam jeszcze czarny nr.144 black is back

Ich zaletami są:
    * bardzo przystępna cena
    *pędzelek
    *ładna buteleczka , cieszy oko
    *duży wybór ciekawych kolorów
    *dobre krycie
    * wygodna aplikacja

Ich wady to:
    * fakt , że wolno schną
    *zakrętka , owszem to dzięki niej buteleczka jest tak ładna , ale czasem trzeba się nieźle namęczyć przy otwieraniu

Dodam tylko, że ich trwałość nie jest zła , ale nie powala na kolana. Zawsze kiedy spodoba mi się jakiś odcień , nie odwlekam i kupuję go od razu , ponieważ jak zauważyłam po wprowadzeniu nawej "kolekcji" lakierów , stare nie są już w sprzedaży , jeśli już to na promocjach (na jednej z nich dorwałam mój khaki). Niestety , albo stety kolekcje zmieniane są dość często.

Używam tego produktu od: Około trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić Ananasio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny!
  • Próbowałam wielu lakierów, m.in. z wibo, lovely, miss sporty, ale żaden z nich nie równa się z essence! Jak dla mnie jest idealny. Wielka gama kolorów, świetne krycie, szybko schnie, bardzo tani i dostępny w każdej drogerii. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: od 5-6 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 40

Chcesz pochwalić Kieltha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przeciętny
  • Kupiłam lakier 103 space queen
    był to mój pierwszy zakupiony produkt marki essence.
    Niestety zawiodłam się,a szkoda bo ceny lakierów i innych produktów są przystępne.
    Lakier prezentował się ślicznie,duża ilość mieniącego się brokatu,a na paznokciu klapa.
    Nie wymagałam od niego ilości brokatu jak u lakierów piaskowych.Żeby wgl coś było widać nałożyłam dwie warstwy.Lakier schnął przez prawie 40 minut,po tym czasie nadal był miękki i lekko lepiący.Był matowy musiałam pokryć go lakierem bezbarwnym i utwardzaczem.Ma też swój plus...idealny pędzelek,gruby ścięty pod kątem.Najlepszy pędzelek jaki używałam.Mam nadzieję ,że to tylko jeden słaby produkt tej firmy.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xXBabyBlueXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie warto!
  • Posiadam 3 buteleczki lakierów i o wszystkich mogę powiedzieć - mega trwałość za bardzo niską cenę!

Gama kolorystyczna powala, może trochę gorzej z dostępnością ( głównie Hebe i Natura)

Dodatkową zaletą jest fakt, że niektóre lakiery kryją już przy pierwszej warstwie.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Chcesz pochwalić ola2102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne kolory i strasznie kiepska trwałość
  • lakiery z essence urzekają mnie już od kilku lat
    plusy:
    ogromna gama kolorystyczna
    wygodny pędzelek
    zazwyczaj dobre krycie
    fajna cena

minusy:
    ścierają się już pierwszego dnia
    coraz gorzej z napigmentowaniem - byłam u koleżanki i pomalowałam sobie paznokcie jej lakierem w kolorze 113 do you speak love, jej produkt był kupowany kilka-kilkanaście miesięcy temu. poleciałam do sklepu i kupiłam sobie taki sam.... i niestety bez dwóch warstw się nie obejdzie..a szkoda

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dziesięć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bochenkov za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega efekt!
  • Lakier świetnie utrzymuje się na paznokciu, jest wyjątkowo trwały i wytrzymały. Nie odpryskuje się po 2 dniach, co do tej pory było moją zmorą. Zaobserwowałam, że po nałożeniu dwóch warstw kolor wygląda bardzo elegancko, nie ma prześwitów. Mam błękitny i różowy – uniwersalne, pasują mi do wszystkiego. Wydajność także oceniam na plus!

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić magiaksiezyca za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadziwiający
  • Mam kolor ciemnoniebieski/granatowy, z drobinkami, które tworzą bardzo ładny (jak to nazywam) efekt "galaxy" maluję nim głównie paznokcie u stóp. Miałam go na wakacjach, gdzie ciągle wchodziłam do wody, do tego piasek itp. a on prawie nic nie odprysł. Ale jego dużym, dużym minusem jest to, że naprawdę ciężko go zmyć - jest to wręcz niemożliwe. Jest chropowaty, ma jakby piaskową fakturę- wacik się na tym po prostu rwie. Samym zmywaczem do paznokci (a używam porządnych, solidnych) nie da się go usunąć, przy pocieraniu - jak już wspominałam- wacik tylko się rozwarstwia. Przez pewien czas tylko uzupełniałam ubytki w lakierze (żeby zaoszczędzić sobie trudu zmycia go z paznokci), ale potem to już się odznaczało i nie wyglądało ładnie. Lubię go, jego kolor, szeroki pędzelek i dobrą konsystencji, dzięki czemu łatwo się maluje, ale zaprzestałam go używać z obawy, że będę musiała go potem zmyć.

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić koniczynka_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Lakiery są bardzo dobre, ogólnie nie mam problemu z trwałością ( wszystkie lakiery - także z innych firm - trzymają się u mnie bez poprawek średnio 2 tygodnie ), ale bez top coatu się nie obejdzie, bo jego powierzchnia po pomalowaniu jest lekko chropowata, przez co łatwo o uszkodzenia. Bez top coatu - 2 dni, z top coatem - 2 tygodnie.

Bardzo podobają mi się kolory, szeroki pędzelek, który jest wg mnie najlepszy i oczywiście plusem jest także cena. Jedynym minusem jest dla mnie opakowanie, które mogłoby wg mnie wyglądać o wiele lepiej.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić turquoiseee za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij