Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Powiększ Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zgłoszony przez czternastka

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

• Jestem fanką lakierów essence
  • Mam kolory: 119, 108, 150, 172, 127, 146, 104, 115, 129.

Najbardziej zachwycam się kolorem 172 <3 jest cudowny po prostu.

Najbardziej zawiódł mnie 104 - jaśniutki róż, słaba pigmentacja, aby uzyskać dobry efekt czasem trzeba nawet 3-4 warstw, a nie tego oczekiwałam, znając lakiery essence od lat.

Cena w promocji to był nawet 0,50zł (za 127 i 119) lub 3,99zł (za 108 i 150), więc bardzo przystępnie można trafić

Fajny szerszy pędzelek, więc mniej machania :P

Najważniejszą zaletą tych lakierów jesz szeroka gama kolorów! Tak też było w poprzedniej wersji opakowania i bardzo to sobie cenię

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: 9 nowej wersji

Chcesz pochwalić lergie za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku!
  • Szukałam zgaszonego odcienia i w drogerii Natura na dziale z kosmetykami essence zobaczyłam świetny odcień, dare it nude, który wyglądał idealnie, to odcień, którego potrzebowałam, więc kupiłam lakier. Potem, w domu, włączyłam wizaż, żeby sprawdzić opinie o lakierze i podeszłam do tego lakieru bardzo sceptycznie, ale! Muszę powiedzieć, że jest naprawdę okej! Wiele osób pisało, że krótko się trzyma, odpada itd.; mój lakier trzyma się już 2 dni i nie ma żadnego ubytku (nie wiem, może to dlatego, że położyłam wcześniej base coat?), także to zależy. Zobaczymy, ile dni wytrzyma, ale myślę, że 3-4 powinien. Wiele osób pisało o wodnistej konsystencji, tutaj też bym się nie do końca zgodziła, nie zauważyłam, żeby lakier lał się jak woda, spływał z paznokci itp., jest w sam raz. Super sprawą jest to, że wystarczyło mi położenie jednej warstwy, także WOW pozytywne zaskoczenie w tej kwestii. Jeszcze inne osoby wspominały o tym, że długo schnie - tu również tego nie doświadczyłam, schnie w miarę normalnie, ani nie za długo ani nie za szybko. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to pędzelek. Wydaje mi się jakiś dziwny, jakby rozdzielony (nie wiem, czy dobrze to nazywam ), w każdym razie chodzi mi o to, że jak nakładam lakier, to pędzelek tworzy jakieś takie linie, no i żeby paznokieć był pomalowany tak, jak chcę, muszę pociągnąć więcej niż 1-2 razy lakierem paznokieć i wtedy się wszystko ładnie wyrównuje. Opakowanie jest w porządku, ma fajny kształt. Nie zapłaciłam za niego dużo, 6-7 złotych. Produkt mnie naprawdę mile zaskoczył, myślę, że kupię go nieraz, jeśli tylko znajdę odcień, którego potrzebuję

Używam tego produktu od: dosłownie od 2 dni, ale na pewno będzie używany dłużej

Chcesz pochwalić k2307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Mam kolorek 150 Upper Green Side (piękny pastelowy jasny groszkowy zielony) kupiony w Naturze na przecenie za 3,99 zł.Chciałam.mieć taki lakier dodatkowo skusiła mnie nazwa lubię Plotkarę a w niej akcja toczyła się na Upper East Side nazwa lakieru nawiązuje.do tej dzielnicy i Nowego Jorku
    Lubiłam też starą wersję tego lakieru .Miałam.z niej chyba z 10 kolorków.Ten jest moim pierwszym z nkwej wersji

Plusy
    - ładne kolorki i bardzo duży wybór
    - mają fajne nazwy
    - szybko schnie
    - jedna warstwa wystarczy chociaż przy dwóch efekt jest fajniejszy
    - wygodny pędzelek
    - trzyma się 2-3 dni
    - łatwo go zmyć
    - duża buteleczka
    - niska cena
    - dostępność (natura,hebe,douglas,super pharm a kiedyś tylko w naturze były)
    - ładne opakowanie
    - nie śmierdzi jakoś bardzo

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra trwałości :/
  • Plus za kolorystykę, w zasadzie kupiłam ten lakier ( a w zasadzie 3 kolory ) gdyż odcienie bardzo mi się podobają .
    Niby wszystkie lakiery mają podobną gamę kolorów od czerni, przez czerwienie do zieleni, ale w tych ,,odcienie'' są w moim guście. I za to plus.

Natomiast panzokcie maluję przed wyjściem, mam ładne, każdy się zachwyca, że ,,wow ale masz kolorki, fajnie pomalowane'' itd... ale to tylko na 1 dzień :/
    Dosłownie 1 dzień !!!
    Nieraz pod koniec dnia są już pierwsze obutki na paznokciach, a o zmywaniu naczyń to mogę zapomnieć bo lakier schodzi po kilku godzinach całymi płatami.

Plus dla kolory i tylko tyle. W trwałości jeden wielki bubel :////

Używam tego produktu od: Od pewnego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 3 kolory

Chcesz pochwalić Madlena86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby ale kolory są cudowne
  • Kupiłam ostatnio Lakier colour&go nr 178 "hallo Spring!". Pierwsza próba była katastrofą. nałożyłam 2 warstwy lakieru i nie schły, pędzelek za wielki, a konsystencja wodnista.
    Dałam jednak lakierowi drugą szansę. Nałożyłam najpierw cienką warstwę lakieru, pozostawiłam do wyschnięcia i nałożyłam następną. Gdy lakier wyschnął okazał się piękny. Bardzo go polubiłam jednak dzień później zaczął odpryskiwać.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcelina1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smętny brokat w gęstym glucie
  • Chciałam spróbować lakieru Essence, bo nigdy wcześniej nie miałam z nimi styczności. Kupiłam 103 Space Queen. W buteleczce prezentował się ciekawie - naturalnie różowawy, z kolorowym brokatem. Niestety lakier okazał się niewypałem. Jest straszliwie gęsty, ciągnie się, więc nie nadaje się do nałożenia na inną emalię jako top. Solo na paznokciach z kolei nie prezentuje się ładnie - wygląda jakbym przy malowaniu mieszkania pochlapała się farbą z wałka i zapomniała umyć paznokci.
    Malowałam moje malenkie paznokcie raptem 3 razy, a z opakowania już zniknęła spora porcja. Zwykle zużycie w moich lakierach widać po 7 użyciach.
    Rozczarowałam się, jestem niezadowolona i z pewnością więcej nie kupię lakieru Essence o ile w ogóle jeszcze zatrzymam się kiedyś przed ich szafą.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie (w trakcie)

Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy który
  • Mam 2 lakiery z tej serii: 158 if i were a boy oraz 108 ultimate pink.

158... rewelacja! Wystarczy 1 warstwa by otrzymać pięknie pomalowany paznokieć! Aplikacja też jest bardzo przyjemna: konsystencja, pędzelek - bez zastrzeżeń. Wytrzymałość 5+.

108 kupiłam zachęcona tym niebieskim, niestety już się troszkę rozczarowałam. Cały fenomen niebieskiego polegał na tym, że wystarczała ta jedna warstwa. Różowego muszę już nakładać 2, a może i powinnam nawet trzy.

Nie ma więc zasady: trzeba kupować i testować. ja gorąco polecam 158.Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: w trakcie 2

Foto recenzja
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • zależy jaki
  • Posiadam kolor czarny z brokatem i czerwony piaskowiec.

Czarny jest fatalny, kryje po dwóch warstwach, jest rzadki, nie dosycha do końca. Na paznokciach pozostaje miękki, szybko odpryskuje.

Natomiast piaskowiec ładnie kryje już po jednej warstwie, szybko zasycha i jest bardzo trwały (średnio czwartego dnia odpryskuje).

Także o ile piaskowiec jest naprawdę udany, to podstawowe kolory są beznadziejne.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie dobry
  • Posiadam lakier o kolorze krwistej czerwieni. Kupiłam go za około 2 euro. Jestem z niego zadowolona. jest to jeden z lepszych lakierów, jakie mialam.

Już po pierwszej aplikacji dobrze kryje, a po drugiej jeszce lepiej. Szybko schnie i jest trwały. Nie odpryskuje podczas np. mycia naczyń, lecz dopiero na 2-3 dzień. U mnie jest to dobry wynik. Dałabym mu wyższą ocenę, gdyby zawsze trzymał się na zaznokciu co najmniej 2 dni, ale z tym bywało różnie. Ale pewnym jest, iż bez problemu wytrzyma 24 godziny. Mój produkt nie schodził płatami. By może to wina innego koloru albo daty ważności.

Zapomnialam jeszcze dodać,iż dzięki szerokiemy pędzelkowi aplikacja jest łatwa, przyjemnia i dokładna.

Polecam, na przekór wizazowi. Produkty Essence są dostepne w Naturze.

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Lubię Essence, ale tutaj akurat mnie zawiedli.
    Mam kolor srebrny (141 icy princess). Ze starej wersji miałam jeszcze czekoladowy brąz i ten wspominam całkiem dobrze. Skusił mnie kolor, chciałam mieć srebrny, ale bez żadnych drobinek, a taki wbrew pozorom trudno było mi znaleźć. Dlatego kiedy tylko zobaczyłam ten lakierek, złapałam go bez zastanowienia.
    +kolor w BUTELECZCE
    +szybko schnie
    I to by było na tyle, minusów mam zdecydowanie więcej:
    -kolor na paznokciu różni się od tego widzianego przez szkło, paznokcie po pomalowaniu nim wyglądają jakby były pokryte warstewką folii aluminiowej... prawdę mówiąc nie o taki efekt mi chodziło
    -ciężko stworzyć nim na paznokciu równomierną taflę, pojawiają się bąbelki (!) i smugi. Mam doświadczenie z tego typu metalicznymi lakierami i wiem, że trudniej niż "zwykłymi" jest nimi ładnie zrobić manicure , ten jednak wyjątkowo nie chce współpracować
    -już na drugi dzień po pomalowaniu schodzi płatami, gruba warstwa top coatu nie ratuje sytuacji
    -opakowanie nie zachęca
    -cena wcale nie jest aż tak niska, z tej półki cenowej znajdziemy wiele lepszych lakierów, np. my secret, sensique czy wibo

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, ale chyba trudno będzie je wykończyć

Chcesz pochwalić Domiii15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny połysk, ale schodzi płatami
  • Kupiłam z półtora roku temu fioletowy lakier z drobinkami "Oh my glitter!" nr 133. Był za mało nasycony, wpadał w szarość i schodził całymi płatami. Na plus: bardzo szybko wysechł, można malować tuż przed pójściem spać, a i tak nie będzie odgniotów z kołdry.

Potem dostałam na urodziny lakier nr 107 "Naughty and pink!". Podobnie: bardzo szybko schnie, schodzi po dwóch dniach płatami. Ale:

+: kolor jest piękny! Prawdziwa magenta Bez drobinek

+: ma mokry superpołysk, taki żelowy.

Nie kupiłabym ponownie tych lakierów, ponieważ ogólnie nie lubię szybkoschnacych, z reguły są nietrwałe. Ale przyznaję - niektóre kolory, jak wspomniany 107, są piękne. Poza tym nawet dobrze kryją. Na jedno wyjście.

Używam tego produktu od: półtora roku

Ilość zużytych opakowań: dwa (jedno ciągle w użyciu)

Chcesz pochwalić marcelynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jestem zadowolona kryciem już za pierwszym razem ładnie kryje płytkę paznokcia
    posiadam różowy oraz zielony z nowej serii a ze starej mam wiele kolorków zawsze zaspokajają moje oczekiwania w pełni dużo lepsze jakościowo niż maybeline a tańsze i z lepszą gamą kolorystyczną.
    Uwielbiam lakiery Essence

Używam tego produktu od: 2 tgodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić calma89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Obecnie posiadam 3 kolorki 153- sweet or nude?, 111-englisz rose ( mój ulubiony) oraz 162- dare it nude. Do zakupu zachęciła mnie niewielka cena oraz duży wybor kolorów. Lakiery posiadają szerszy pędzelek, który jest bardzo precyzyjny i równomiernie rozprowadza lakier. Co do krycia tez jestem zadowolona chociaż efekt lepszy przy nałożeniu dwóch warstw. Trwałość tez jest zadowalająca. Wadą moim zdaniem jest długość schnięcia muszę niestety używać wysuszacza.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 lakiery zużyte do połowy

Chcesz pochwalić Sabrina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne.
  • Mam na razie tylko jeden kolor- coś między koralem a pomarańczem. Póki co jestem zadowolona bo nakłada się bardzo łatwo, szybko schnie i jedna warstwa kryje dobrze. Plus jest trwały - np. malowałam wczoraj a dziś szorowałam różnie rzeczy dość mocno i nie ma nawet śladu podczas gdy inne najczęściej odpryskują częściowo.

Ale zauważyłam już 1 minus - jak dam trochę grubszą warstwę albo 2 cienkie to słabo schnie. Długo jest wilgotny i łatwo go uszkodzić.

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam

Chcesz pochwalić skara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Różnie bywa
  • Parę tych lakierów przerabiałam, obecnie posiadam cztery odcienie (czarny i ciemny brąz do zdobień - na szybko, do tego 111 english rose i 123 1000 miles away - perełki).
    Za te cztery mogłabym swobodnie wystawić 4 gwiazdki (cena, wydajność, kryją po jednej warstwie, dobry pędzelek itd), ale nie jest aż tak kolorowo.
    Cała reszta odcieni - koszmar, szczególnie jasne. Smużą, niesamowicie gęstnieją, rozlewają się po skórkach i nigdy nie pokryją całości.

Dwa dobre kolory to za mało na lepszą ocenę, jednakże lakiery Essence to dobra "inwestycja" dla zaczynających swoją przygodę w świecie paznokci - jak nie trafi się na "dobry" odcień, to 5zł nie szkoda, a istnieją perełki. Na plusy całej serii: cena, pędzelek (w którym się zakochałam), wybór kolorów, dostępność.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka buteleczek

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam :/
  • Kilka dni temu kupiłam kolor 142 grey-t to be here (pastelowa szarość z różowymi drobinkami)

Na samym początku rozczarowała mnie rzadka, lejąca się konsystencja, która wręcz ściekała z paznokci :/ Do tego ten szeroki pędzelek też nie ułatwiał mi zadania... Już po kilku godzinach zauważyłam odpryskiwanie, następnego dnia lakier odchodził już płatami.

Daję jedną gwiazdkę za kolor, który mnie skusił

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić emi_white za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ocena top coatu wyszła całkiem spoko
  • Ostatnio kupiłam top coat z drobinkami (pyłkiem). Wcześniej czytałam recenzje tych lakierów na Wizażu i trochę się obawiałam, że Colour& Go zejdzie mi z paznokci po kilku godzinach, i to w płatach. Na szczęście nic takiego się nie stało. Ten lakier daje bardzo ładny, subtelny efekt (złote i czerwone "pyłki" ), a na bazowym lakierze Golden Rose trzymał się rewelacyjnie. Mogę go z czystym sumieniem polecić.
    Dodaję fotkę, byście zobaczyły, o który lakier mi chodzi.
    P.S. Fajna zakrętka! Szeroki pędzelek, składający się w zasadzie z dwóch pędzli ułożonych obok siebie.
    Ciekawe, jak sprawowały by się inne lakiery, z kryjących...

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: żadne

Foto recenzja
Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Oceniam kolor 112 Time to romance
    Kupiłam za 6,99 zł w Super Pharm. Szkoda że wcześniej nie spojrzałam na recenzje w KWC, bo na ten lakier to szkoda nawet tych 7 zł :/
    Próbowałam go na różne sposoby.
    Pierwszy -pomalowałam paznokcie najpierw utwardzaczem Essence, następnie 2 warstwy lakieru dla lepszego wyglądu. Lakier wytrzymywał kilka godzin by następnie schodzić wielkimi płatami z paznokci. Wyglądało to co najmniej nieestetycznie.
    Drugi sposób, to nakładanie utwardzacza na lakier, a trzeci to utwardzacz pod i na lakier. Bez żadnych wspomagaczy również próbowałam Wszystkie opcje kończyły się tym samym efektem.
    Jedyne co jest na plus to kolor, jednak po co mi lakier który po kilku h schodzi całymi płatami z płytki paznokcia? Lakier idzie do kosza.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły lakier!
  • + Ma świetny pędzelek - szeroki i naprawdę wygodny.
    + Szybko wysycha.
    + Szeroka gama kolorów i wykończenia.
    + Ma bardzo dobre krycie - już jedna grubsza warstwa kryje, ale perfekcyjnie wyglądają dwie cieńsze.
    + Jest tani i wydajny (skoro tak dobrze kryje).
    + Wygodnie trzyma się zakrętkę w ręku.
    + Na paznokciach trzyma się standardowo - u mnie to jakieś 3 dni bez odprysków.

- Dwa dość szybko mi zgęstniały i stały się takie lepkie. Nie wiem, czy to kwestia tego, że ktoś już może wcześniej odkręcał, czy te konkretne kolory są jakieś felerne, ale szkoda, bo malowanie nimi jest dość utrudnione

Ilość zużytych opakowań: 4 różne lakiery

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry lakier.
  • Kupiłam lakier, ponieważ bardzo spodobał mi się kolor. Posiadam odcień 149 hello marshmallow. Kolor jest jasno fioletowy, ma błyszczące drobinki. Lakier dobrze się nakłada. Utrzymuje się kilka dni, ale łatwo się zdrapuje. Konsystencja lakieru jest dobra.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić VicOfficial za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Przetestowałam naprawdę ogromną ilość tych lakierów. Niektóre odcienie wymagają dwóch warstw-zazwyczaj błyszczące np. 147 miss universe (przepięknie mieniący się czarny z turkusowymi drobinkami), niektóre natomiast zadowolą zwolenniczki malowania tylko jedną warstwą, np. 108 ultimate pink, 128 let\'s get lost (turkus) czy 144 black is back. Co do trwałości-u mnie lakier trzyma się 7-9 dni.... Z tym, że ja jak sobie robię pazury to porządnie: jako baza odżywka diamentowa eveline, na to dwie warstwy lakieru i 1 czasem 2 warstwy top coatu, też z essence-better then gel nails. Drogie Panie, tak wygląda przepis na paznokcie cud miód i orzeszki Jeśli chodzi o okres przydatności do użycia- ja jestem zadowolona. ostatnio malowałam paznokcie lakierem, który mam już ze dwa lata. Jedynie odrobinę zgęstniał, wystarczyła dosłownie kropla zmywacza do odświeżenia konsystencji.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka całych i kilka w trakcie
    Oceniono na 5.00 na 5 gwiazdek

Chcesz pochwalić hannah22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niska cena - niska trwałość
  • Plusy :
    * śliczne kolory lakierów
    * estetyczne opakowanie
    * wystarczy jedna warstwa, aby było dobre pokrycie
    * niska cena
    * duża pojemność

Minusy :
    * nie wytrzymuje 12 godzin
    * bardzo długo schnie
    * zbyt krótki pędzelek
    * przebarwia paznokcia ( tylko bardzo intensywne kolory jak np. kolor nr 128, bez nałożenia jakiegoś lakieru pod spód)

Ilość zużytych opakowań: kilka zaczętych

Chcesz pochwalić juliabaar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Ten lakier z firmy Essence jest ok. Koszt tych lakierów nie jest jakoś droga. W całej kolekcji jest tyle różnych kolorków. Szybko odpryskuje. Ma szeroki pędzelek, ale nie każdemu pasuje. Jednak kupię ten produkt ponownie.

Używam tego produktu od: 17.01.2014
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam go prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kotecek44789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam wersję bezbarwną ze złotym brokatem. Ogólnie lakier jak tysiące innych lakierów innych firm, nic szczególnego. Jedyne, co mi nie odpowiada to wielkość brokatu. Stanowczo są to za duże drobinki. Cena w promocji to 4,19zł.

Używam tego produktu od: 2 tygodni go mam ,raz użyty

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się...
  • Mam kilka lakierów z Essence (3 w starej wersji i 1 w nowej wersji) i zdecydowanie lepiej trzymały mi się te starsze wersje. Kupilam nową wersję, bo pomyślałam, że jest równie dobra, ale się bardzo pomylilam, oj bardzo...
    Lakier nie umiał wytrzymać nawet jednej doby ! Już po kilku godzinach od pomalowania (a muszę przyznać, że nie wykonywałam nic takiego, co mogłoby sprawić żeby odchodził-nie grzebałam w ogródku, nie zmywałam naczyń) nie miałam go już na końcówkach i ogólnie w niektórych miejscach wcale go nie było.
    Plusy:
    + szeroka gama kolorystyczna,
    + wygodny pędzelek,
    + przystępna cena,
    Minusy:
    - długie zasychanie na paznokciach,
    - nietrwałość ,

Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ciasteczkowaaa123 za czytelną i pomocną recenzję?