Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Powiększ Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zgłoszony przez czternastka

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

• Idealny
  • Miałam odcień nr 114 Fame Fatal.

PLUSY:
    - Zróżnicowana gama kolorystyczna
    - Dobrze kryje i łatwo się nakłada
    - Szybko schnie
    - Tani
    - Dostępny w zasadzie wszędzie
    - Trwały
    - Wydajny

MINUSY:
    - brak

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• najlepszy lakier na swiecie!
  • Kupilam na sprobowanie zachecona opinia kolezanki i wow - zakochalam sie!
    Trzyma sie na paznokciach tydzien bez zadnych odpryskow
    Wystarczy jedna warstwa i gotowe
    Piekne zywe i zelowe kolory z superpolyskiem, paznokcie dokladnie jak po wyjsciu z salonu!
    I jeszcze: niesamowita rzec, ale po zaschnieciu lakier ma waniliowy zapach!
    Po prostu cudo
    Moj lakier numer jeden bez dwoch zdan, a probowalam ich mnostwoooo
    I jeszcze za tak niska cene.. bomba!
    Wady: naprawde zero
    Najlepszy.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić vinyldeser za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega zaskoczenie
  • Kupiłam pare lakierów z tej serii ze względu na cenę i to jak ładnie prezentowały się w opakowaniach Jestem super zaskoczona i wręcz zauroczona tymi lakierami Ja zawsze używam 2 warstwy na odżywkę Eveline i dzięki temu lakiery te wytrzymują spokojnie 3 dni ( bez odżywki nie używam żadnych lakierów). Te co ja mam nie są ani matowe, ani błyszczące - taki efekt pośredni :p

Posiadam 4 kolory z tej serii:
    * 154 pink&proud - myslałam, że to pędzie brokatowy róż a tu okazało się że jest to satynowy, zgaszony, zimny róż mieniący się na srebrno!
    * 163 hey, nude! (sparkle sand effect -top coat) - nudziak z srebrnymi drobinkami, niby ma swój kolor nude, ale jest on bardzo słabo widoczny, najlepiej moim zdaniem wygląda na bielach, nudach, lekkich różach i brzoskwiniach :p
    * 183 be my lucky star ( sparkle sand effect -top coat) - cały srebrny i mieniący się, mój ukochany pasuje do każdego lakieru, ja go używam też do takiego który mi strasznie długo wysycha a dzięki niemu trwa to chwilkę :P
    * 190 kiss me, freddy - mieta ze srebrnymi drobinkami

PLUSY:
    + cena , dostepność, łatwość aplikacji
    + mega szybko schnące
    + trwałe
    + duża gama kolorystyczna
    + świetne efekty ( top coaty, satynowe, błyszczące, mieniące się, widziałam nawet 2 "żuczki ":P)
    + estetyczne, ładne opakowanie

MINUSÓW nie zauważyłam Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić malina039 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie chce go nawet za darmo
  • Posiadam odcień koralowy, wersja the matt.

Początek jest bardzo obiecujący. Ladnie się rozprowadza, nie robi smug, dosyć szybko wysycha tworząc obiecany matt.
    Niestety, lakier nie jest w stanie utrzymać się bez odprysków, nawet jeden dzień (nie wykonuje pracy fizycznej, przed aplikacja odtłuściłam paznokcie).

Dałam mu druga szanse, sytuacja się powtórzyła. Strata czasu i pieniędzy (groszy w sumie).

Używam tego produktu od: dwie aplikacje

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bijous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam jeden kolor
  • Zawsze od zawsze nosilam czerwone paznokcie,przypadkowo wygrzebalam ten lakier,kolor mi sie w miare sposobal wiec postanowilam go uzyc.Z baza,2 warstawmi lakieru i top coatem ten kolor jest przepiekny!Mowa o 111 english rose-zgaszony ,malinowy.Wiekszosc znajomych pytala o kolor,bo naprawde robi wrazenie.

Lakieru samego w sobie nie moge ocenic,bo wiem ze malo ktory lakier bez wspomagaczy(baza,top coat) jest trwaly i nie odpryskuje.Co do schniecia czas szacuje 3 min na warstwe.Konsystencja moze troche za rzadka ale jak naloze baze to 2 warstwy wystarcza na idealne krycie.Pedzelek szeroki i krotki,ulatwia rozprowadzanie lakieru.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczelam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Swiggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • W swoim zbiorze posiadam następujące kolorki:
    * brokatowy czerwony (idealny na święta) nr.169 hint of love
    *metaliczny rdzawy nr.166 mister rusty
    *melaliczny granat z niebieskim brokatem nr.147 miss universe
    *khaki nr.161 ciao oliviero
    *srebrny z metalicznymi , opalizującymi drobinami headphones on! (Aktualnie przebywa u mojej koleżanki , nie pamiętam numerka )
    *brokatowy top coat nr.103 space queen
    *miałam jeszcze czarny nr.144 black is back

Ich zaletami są:
    * bardzo przystępna cena
    *pędzelek
    *ładna buteleczka , cieszy oko
    *duży wybór ciekawych kolorów
    *dobre krycie
    * wygodna aplikacja

Ich wady to:
    * fakt , że wolno schną
    *zakrętka , owszem to dzięki niej buteleczka jest tak ładna , ale czasem trzeba się nieźle namęczyć przy otwieraniu

Dodam tylko, że ich trwałość nie jest zła , ale nie powala na kolana. Zawsze kiedy spodoba mi się jakiś odcień , nie odwlekam i kupuję go od razu , ponieważ jak zauważyłam po wprowadzeniu nawej "kolekcji" lakierów , stare nie są już w sprzedaży , jeśli już to na promocjach (na jednej z nich dorwałam mój khaki). Niestety , albo stety kolekcje zmieniane są dość często.

Używam tego produktu od: Około trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić Ananasio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny!
  • Próbowałam wielu lakierów, m.in. z wibo, lovely, miss sporty, ale żaden z nich nie równa się z essence! Jak dla mnie jest idealny. Wielka gama kolorów, świetne krycie, szybko schnie, bardzo tani i dostępny w każdej drogerii. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: od 5-6 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 40

Chcesz pochwalić Kieltha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przeciętny
  • Kupiłam lakier 103 space queen
    był to mój pierwszy zakupiony produkt marki essence.
    Niestety zawiodłam się,a szkoda bo ceny lakierów i innych produktów są przystępne.
    Lakier prezentował się ślicznie,duża ilość mieniącego się brokatu,a na paznokciu klapa.
    Nie wymagałam od niego ilości brokatu jak u lakierów piaskowych.Żeby wgl coś było widać nałożyłam dwie warstwy.Lakier schnął przez prawie 40 minut,po tym czasie nadal był miękki i lekko lepiący.Był matowy musiałam pokryć go lakierem bezbarwnym i utwardzaczem.Ma też swój plus...idealny pędzelek,gruby ścięty pod kątem.Najlepszy pędzelek jaki używałam.Mam nadzieję ,że to tylko jeden słaby produkt tej firmy.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xXBabyBlueXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie warto!
  • Posiadam 3 buteleczki lakierów i o wszystkich mogę powiedzieć - mega trwałość za bardzo niską cenę!

Gama kolorystyczna powala, może trochę gorzej z dostępnością ( głównie Hebe i Natura)

Dodatkową zaletą jest fakt, że niektóre lakiery kryją już przy pierwszej warstwie.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Chcesz pochwalić ola2102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne kolory i strasznie kiepska trwałość
  • lakiery z essence urzekają mnie już od kilku lat
    plusy:
    ogromna gama kolorystyczna
    wygodny pędzelek
    zazwyczaj dobre krycie
    fajna cena

minusy:
    ścierają się już pierwszego dnia
    coraz gorzej z napigmentowaniem - byłam u koleżanki i pomalowałam sobie paznokcie jej lakierem w kolorze 113 do you speak love, jej produkt był kupowany kilka-kilkanaście miesięcy temu. poleciałam do sklepu i kupiłam sobie taki sam.... i niestety bez dwóch warstw się nie obejdzie..a szkoda

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dziesięć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bochenkov za czytelną i pomocną recenzję?