Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Powiększ Essence, Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zgłoszony przez czternastka

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

• najlepszy lakier do paznokci
  • Dla mnie to najlepszy lakier do paznokci. Tani, jednocześnie trwały i idealnie kryjący (w przypadku koloru czerwonego wystarcza nawet jedna warstwa, choć wiadomo, że dwie dają najlepszy efekt).

Moim hitem jest kolor 176 headphones on! (brokatowy ciemno-szary) - wytrzymuje nawet tydzień bez odprysków! Dla mnie idealny na wszelkiego rodzaju wyjazdy, festiwale itp. gdy nie ma czasu na malowanie paznokci. Jednak równie trudno jest go zmyć - ja ściągam go pilnikiem, jednak przy odrobinie ostrożności nie niszczy się przez to paznokci.

Polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań: duuuużo!

Chcesz pochwalić niebanalna12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor-super! Konsystencja po ok2tyg do bani
  • Zakochalam sie w kolorze 168 love me, cupcake, jest przesliczny, ni to berz ni brudny roz, taki posrodku. Pierwsze malowanie rewelacja, konsystencja idealna, pedzelek rowniez. Wytrzymalosc taka sobie, lubie miec paznokcie w stanie idealnym bez odpryskow wiec maluje jakos co 3 dni. Po 2tyg czar zaczal pryskac, lakier zrobil sie gesty, po 3-4juz nie dalo sie ladnie pomalowac choc lakieru byla jeszcze z polowa. Wyrzucilam i kupilam kolejny-powtorka z rozrywki bo juz leci 3tydzien. Ale kolor jest tak przecudny, ze musze przebolec, bo zadna inna marka takiego nie ma.
    Takze 3 gwiazdki tylko za kolor, gdybym oceniala cala reszte to by bylo 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić milkiwayy za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4:1 dla plusów
  • Jestem posiadaczką dwóch buteleczek tego lakieru (115 Redvolution i 138 L.O.L). Przy nałożeniu pierwszej warstwy kolor jest półtransparentny więc dla uzyskania koloru takiego jak w buteleczce nakładam dwie warstwy.
    Lakier L.O.L tworzy smugi( przynajmniej mój egzemplarz) przy pierwszym nałożeniu

Jeżeli nałożę top coat to lakier utrzymuje się 3 dni, bez niego 2 ,jednak w ekstremalnych warunkach np. gdy paznokcie mają bardzo dużo kontaktu z wodą, lakier wytrzymuje tylko dzień. Nie mówię o całkowitej destrukcji lecz o samych końcówkach.

Lubię jego szeroki pędzelek: szast- prast i kolor jest.

Podsumowując na plus:
    - dziesiątki kolorów
    -szeroki pędzelek
    - fajnie zaprojektowane opakowanie( korek nie za długi nie za krótki, dobrze układa się w palcach
    -schnie szybko ( nawet bez "wspomagaczy"

Minusy:
    -szybko odpryskuje z końcówek

Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KiLLs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Nie jestem zwolenniczką kupowania drogich lakierów do paznokci. Dzieje się tak dlatego, że w mojej pracy lakier i tak wytrzymuje najwyżej 2 dni, a poza tym lubię zmieniać kolor, żeby pasował do różnych strojów.
    Lakiery Essence mają tę zaletę, że są tanie (a buteleczka dosyć spora). Do tego mają szeroki wybór kolorów, co jakiś czas uaktualniany i zazwyczaj kiedy już zajrzę do Natury i zawędruję pod stoisko Essence, to odchodzę z kolejnym lakierem w dłoni
    Uwielbiam lakiery z szerokim pędzelkiem! Taki właśnie mają lakiery Essence, bardzo szybko i przyjemnie się takim maluje.
    Konsystencja jest w sam raz, do tego lakier długo pozostaje świeży, nie wysycha. Jeden z kolorów mam od ok. 2-óch lat i lekko zgęstniał, ale wciąż bez problemu można pomalować nim paznokcie.
    Zazwyczaj wystarcza 1 warstwa, żeby nie było smug i prześwitów (z mojej kolekcji jedynie miętowy kolor nie kryje wystarczająco za pierwszym razem). Generalnie i tak nakładam 2 warstwy.
    Trwałość... Tutaj trudno mi oceniać, bo jak wspomniałam, w mojej pracy 2 dni bez odprysków to ogromny sukces. Generalnie te lakiery wytrzymują 3-4 dni przy zwykłym użytkowaniu. Nigdy nie schodzą mi płatami, po prostu odpryskują na końcówkach.

Poniżej zdjęcie kolorów, które aktualnie posiadam (po kolei):
    141 icy princess
    125 absolutely blue
    146 that's what i mint!
    111 english rose
    118 little miss sunrise
    140 go bold!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka różnych kolorów

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dorotqa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Są piękne
  • W swoich zbiorach posiadam 3 odcienie: 145 flashy pumpkin, 174 purple sugar i 171 galactic glam. Wszystkie trzy mają piękne odcienie i dobre krycie. Bez topu wytrzymują 2 dni, z topem dłużej.

Plusy:
    + cena
    + kolorystyka
    + opakowanie
    + wygodny pędzelek
    + dobre krycie

+/- dostepność

Minusy:
    - niektóre kolory mogą być słabe

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

Chcesz pochwalić Lyll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki związek
  • Po wypróbowaniu ponad tuzina tych lakierów niestety muszę stwierdzić, że poszczególne kolory różnią się jakością.
    Wszystkie kolory mają dobre krycie, ale trwałość jest już zależna od barwy. Free hugs, pastelowy róż, mimo ze krył już po jednej warstwie, odpadał całymi płatami już następnego dnia, a choose me, opalizujący pełen zielonakawych drobinek niebieski, trzymał się przez pięć dni.
    Mają fajny pędzielek i nie gęstnieją, ale trwałość jest zastanawiająca. Pozostaje eksperymentować, albo zrezygnować z nich.

Ilość zużytych opakowań: Parenaście buteleczek

Chcesz pochwalić KillItWithFire za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Kupiłam dwa odcienie z tej serii, w jednym jestem zakochana, a drugi porażka. Odcień 178 ( jasna zieleń) bardzo spodobał mi sie w sklepie, jedenk w domu, to nie było to. Pomimo nałozenia 3 warstw, daleje gdzie niegdzie były prześwity, słabo się prezentuje na paznokciach, najlepiej wyglada w butelce :P. Natomiast drugi odcień 177 ( wyrazisty róż) jest przepiekny, nie mam zastrzeżeń do krycia, ani koloru. Ogólnie dla całej serii daje wielki plus, za ładną buteleczke, gruby i solidny pędzelek oraz szeroką gamę kolorystyczną i stosunkowo niską cene.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aflatunense za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie dobre.
  • Mam: 109 off to miami i 171 galactic glam. Kupiłam w naturze na promocji 1 + 1 gratis (za 2 lakiery wyszło mi 6.99).

Plusy:
    - ładne kolory
    - szeroki pędzelek

Minusy:
    - szybko ściera się z paznokci
    - kolor 171 ciężko się zmywa.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: po trochę z obu

Chcesz pochwalić natalka233 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kolory!
  • Posiadam 107 - naughty and pink, 172 - splash, 179 - roller coaster i 109 off to miami.

Moim ulubionym jest nr 172 - pięknie się mieni w świetle słonecznym. I wystarczy jedna warstwa, by idealnie pokryć paznokieć.

+ fajny pędzelek, jest bardzo pomocny
    + kolory pięknie się prezentują na paznokciach
    + rzadka konsystencja zdecydowanie ułatwia aplikację. Jakoś nie przepadam za gęstymi lakierami
    +KOLORY (na pewno każdy znajdzie coś dla siebie)
    + niektóre odcienie nie wymagają nakładania 2 warstw, bo kryje już 1 warstwa....
    ... - a niektóre wymagają nawet 3 warstw lub więcej
    - 2 warstwy dość długo schną

Po pierwszym dniu odpryskuje mi na palcach wskazujących, a na reszcie nie, co jest dziwne.
    Co do trwałości się nie wypowiem, bo zmieniam kolor paznokci co 2 dni.

Polecam. Za tę cenę warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

Chcesz pochwalić jowitazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo plusów nie zdał ezgaminu ten lakier
  • + świetne kolory całej serii
    + żelowa struktura po wyschnięciu

- bardzo długo schnie
    - szybko schodzi (po 1 dniu)
    - niewygodny, za duży pędzelek, zbytnio rozmazuje produkt
    - ciężko go zmyć zmywaczem

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże pełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij