Lancome, La Vie Est Belle EDP

Powiększ Lancome, La Vie Est Belle EDP

Zgłoszony przez Organzza

`La vie est belle` czyli życie jest piękne! To właśnie ta najprostsza filozofia przyświecała twórcom marki Lancome przy tworzeniu najnowszego zapachu damskiego. Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - `La Vie Est Belle` to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.
Nad kompozycją nowego zapachu Lancôme o raz pierwszy w historii marki pracowało aż troje najwybitniejszych francuskich kreatorów zapachów - Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo, którzy połączyli swoje talenty i przy użyciu zaledwie 63 składników (blisko połowa z nich jest naturalna) opracowali formułę odzwierciedlającą kobietę XXI wieku.
Flakon swój kształt zawdzięcza projektowi z 1949 roku kiedy Lancome stworzyło flakon `Le souriere de cristal` nazwany `Kryształowym uśmiechem`. Szara wstążeczka z organzy, która zdobi szyjkę perfum ma symbolizować kobiecą wolność.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

• piękny zapach, niezła trwałość
  • Piękny zapach- słodki, ale jednak jest to przełamana słodycz. Idealny dla młodych kobiet. Zapach jest dość intensywny, czuć go na włosach, szaliku itp, aczkolwiek na ciele już nie tak mocno. Jest to zapach raczej jesienno-zimowy, zapach kojarzy mi się trochę z karmelem.

Ilość zużytych opakowań: jedno 100ml

Chcesz pochwalić trace522 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne
  • Piękny zapach, seksowny, mocny, słodki, bardzo kobiecy. Pasuje przy wielu okazjach. Na początku jest bardzo mocno wyczuwalny, później niestety go nie czuję, osoby z którymi przebywam też go nie zauważają, więc za trwałość odejmuję gwiazdkę... Rzeczywiście bardzo poprawia nastrój i sprawia wielką radość z używania!

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Domi Nica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodsza siostra Guerlain Shalimar Parfum Initial
  • Lancome La Vie est Belle poznałem dość późno.

Jak odbieram te perfumy? Jako rodzeństwo dla Shalimar Parfum Initial. Nie są identyczne, parę szczegółów pozwala mi je wyraźnie odróżnić od siebie.

Zapach Lancome jest słodszy, czuję w nim pianki zwane marshmallows, a także odrobinę karmelu (ani jednego, ani drugiego ingredientu nie ma w składzie). Nie czuję w ogóle cytrusów, a w Guerlain są delikatnie wyczuwalne na wstępie (głównie mandarynki).

Trwałość na mojej skórze wynosi ok. 12 h, projekcja jest dobra przez ponad 6 h. Uważam, że jest to zapach na zimę, jesień, a w pozostałe pory roku na specjalne okazje i wieczorne wyjścia.

Pasuje do kobiet w każdym wieku, myślę, że jest pozycją odrobinę bardziej dojrzałą niż Guerlain Shalimar Parfum Initial.

Bardzo go lubię, ale nie potrafiłbym nosić. Mały flakon starczyłby mi chyba na całe życie. Ale na kobiecie - uwielbiam.

Testuję od półtora roku.
    Zużyłem kilkanaście ml na testy globalne i nadgarstkowe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcin__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • SŁODZIAK
  • Zachecona opiniami zakupiłam sobie flaknik tych pieknych perfum...i jestem bardzo zadowolona!!!!

Uwielbiam słodziaki a ten jest wyjątkowy..wrecz przeslodzony ale oczywiscie pozytywnie!!!
    Absolutnie nie zgodze sie ze zapach tylko dla dojżalych kobiet..nie wyczuwam w te kompozycji ciezkich nut jakie znalezc mozna w dojżalych perfumach..
    To perfum dla kazdego kto uwielbia słodkie przyjemne radosne zapachy...jak dla mnie dobry i na noc i na dzien nawet zaryzykowałabym w upalne letnie dni...własnie tak mi sie koazy lato ciepłe pachnące radosne!!!
    Trwałosc zadowalajaca!!!

POLECAM!!!i na pewno bede do nich wracać

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 50ml

Chcesz pochwalić 9832mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • są i one !
  • Piękne słodkie kobiece perfumy.
    Od razu poprawiają humor.
    są bardzo słodkie, dlatego używam na zmianę z chloe, ponieważ poprostu brzydną i stają się zbyt mdłe.
    Jednak nie potrafię ich odstawić i mamy najwyżej kkilka dni przerwy
    Fiolka- cudo
    trwałość - oszałamiająca !

Używam tego produktu od: 3 miesięcy?

Chcesz pochwalić dommor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozweselacz
  • Mam wrażenie,że to kultowy zapach, który każdy miał,ma lub będzie chcial mieć.
    Gęsty, karmelkowo-porzeczkowy,trwa i trwa, na włosach, ubraniach. Uwalnia się przy każdym ruchu.
    Nie jestem zaskoczona popularnością, bo jest po prostu piękny.
    Podobieństwo do bomki zauważalne , choc moim zdaniem do odróżnienia tylko dla wytrawnego nosa.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 75 ml

Chcesz pochwalić kenna kenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC
  • Dostałam ten zapach w prezencie i muszę przyznać, że okazał się bardzo trafiony uwielbiam słodkie, seksowne zapachy. Może niektóre kobiety nazwą go "ulepkiem", ale mi to nie przeszkadza, ten zapach jest magiczny. Słabo wyczuwam na sobie owocową nutę, najsilniej praliny i wanilię, ale mi to bardzo odpowiada. Zapach jest bardzo trwały (do kilkunastu godzin), rano pachną nim nawet poduszki. Bardzo wydajny, wystarczą 2 psiknięcia i pachnie się przez cały dzień, nie trzeba się "poprawiać". Dla mnie cudo. 5/5 gwiazdek

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 50 ml

Chcesz pochwalić CatherineTramell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne
  • Zapach kilka razy testowałam w sephorze, jest to jeden z najpiękniejszych perfum jakie miałam okazje czuć, gdyby nie ta cena i to ,że narazie muszę wykończyć 12 innych buteleczek kupiłabym sobie własne 30 ml. Po Angel'u TMuglera to chyba to chyba najtrwalsze perfumy popsikany rękaw kurtki pachnie mi już od początku zimy ( od grudnia około ) a szalik aż do uprania , skórzany pasek zegarka przypomina mi stale o nich, jedynym minusem jest to że bardzo duzo kobiet go używa, wszędzie czuć Euphorię i Truth Ck, i właśnie ten zapach co jest lekkim minusem. Ogólnie zapach jest bardzo kobiecy, wyrafinowany ja wyczuwam w nim nuty drzewne, kadzidlane i kwiatowe narazie nie znalazłam osoby której ten zapach się nie podoba Kiedyś może kupię

Używam tego produktu od: tylko próby w sephorze
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Przyjemność noszenia.
  • La Vie Est Belle to dla mnie zapach szczęścia. Perfumy są bardzo słodkie, poprawiają humor, pocieszają.
    Zapach może banalny, przewidywalny i zdecydowanie nie z gatunku ,,sophisticated", ale niesamowicie przyjemnie się nosi.
    Od czasu do czasu to dla mnie idealne perfumy - na dłuższą metę niestety odpadają. Nazwa bardzo adekwatna do tego, co możemy w nich wyczuć - piękno życia. Podoba mi się ten optymistyczny przekaz.
    Trwałość perfum znakomita - zwłaszcza na ubraniu.
    Raczej tylko dla młodych dziewczyn i kobiet.

Chcesz pochwalić xmdln za czytelną i pomocną recenzję?
  • sklonowany Flowerbomb
  • Zachęcona peanami, które przyjaciółka wyśpiewała na cześć ów perfum, skuszona pomaszerowałam do Douglasa przyjrzeć się im bliżej.
    Kilka psików na siebie - zapach słodki, pudrowy, otulający, ale kurczę, przecież w domu mam taki sam, co jest? Pierwsze skojarzenie - Flowerbomb. Ok, dajmy szansę, niech się rozwinie. Mijają godziny - jak Le vie pachniało, tak pachnie.
    Na plus:
    - trwałość, 8 godzin minęło, perfumy dalej były wyczuwalne
    - zapach ładny, ale może być męczący - o gustach się nie dyskutuje
    - śliczny flakon

Minusy:
    - jeśli masz Flowerbomb - nie kupuj, no chyba, że dla ww. flakonu
    - miłośniczki wielowymiarowego zapachu będą zawiedzione - zapach nie ewoluuje
    - męczy na dłuższą metę

Podsumowując: ładny zapach, pięknie opakowany, może spodobać się miłośniczkom słodkiej waty cukrowej, szkoda tylko, że brak mu oryginalności.
    - jeśli kto

Używam tego produktu od: test w perfumerii
    Ilość zużytych opakowań: test w perfumerii

Chcesz pochwalić endorfina123 za czytelną i pomocną recenzję?