Lancome, La Vie Est Belle EDP

Powiększ Lancome, La Vie Est Belle EDP

Zgłoszony przez Organzza

`La vie est belle` czyli życie jest piękne! To właśnie ta najprostsza filozofia przyświecała twórcom marki Lancome przy tworzeniu najnowszego zapachu damskiego. Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - `La Vie Est Belle` to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.
Nad kompozycją nowego zapachu Lancôme o raz pierwszy w historii marki pracowało aż troje najwybitniejszych francuskich kreatorów zapachów - Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo, którzy połączyli swoje talenty i przy użyciu zaledwie 63 składników (blisko połowa z nich jest naturalna) opracowali formułę odzwierciedlającą kobietę XXI wieku.
Flakon swój kształt zawdzięcza projektowi z 1949 roku kiedy Lancome stworzyło flakon `Le souriere de cristal` nazwany `Kryształowym uśmiechem`. Szara wstążeczka z organzy, która zdobi szyjkę perfum ma symbolizować kobiecą wolność.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

• MÓJ ZAPACH
  • Mój ukochany zapach! Jest przepiękny! Jak pierwszy raz wypróbowałam w perfumerii to pomimo wysokiej ceny musiałam go mieć! Perfumy są bardzo "wydajne", wystarczą jedno-dwa pryśnięcia perfumem, żeby pachnieć nimi cały dzień. Jest to zapach mocny, wyczuwalna głównie wanilia i jaśmin, słodki-nie wszystkim się spodoba. Dla wielbicieli słodkich zapachów idealny

Ilość zużytych opakowań: 2 x 75ml

Chcesz pochwalić tsunlai za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• waniliowa szarlotka w fabryce pudrowych cukierków.
  • Wpadłam po uszy, jak tylko zobaczyłam reklamę tego zapachu, jak tylko o nim poczytałam... zachłysnęłam się nowością, modą, szaleństwem i pędem ku La vie est belle.

Szkoda, że się nie potknęłam, bo może to by mnie troszkę otrzeźwiło.

W pamięci mam pierwszy dzień, kiedy użyłam tych perfum. Słodko, ciepło, waniliowo... w pracy pytali, czy nie przyniosłam ze sobą jakiegoś ciasta, szarlotki, sernika - wnioskowali po zapachu unoszącym się wokół mnie w pokoju.

Zapach nie ma w sobie nic z porzeczki, pomarańczy. Nic! Wielka szkoda, bo gdyby tylko te nuty były mocniej zaakcentowane, esencja tych perfum byłaby doskonała... Niestety czuć tam głównie ciężką, duszącą wanilię, która na dłuższą metę zatyka nos, zalepia płuca, pragniemy się wydostać na powietrze, na jakąś chociażby namiastkę świeżości!

Perfumy są trwałe, co jest plusem samym w sobie i minusem z uwagi na powyższe...

Jako fanka słodkich zapachów i jednocześnie rozkochana amatorka piżmowo-drzewnych nut oceniam La vie est belle na... mocną trójkę. Chyba potrzebuję oddechu od tych perfum - w sensie dosłownym i w przenośni

Używam tego produktu od: ponad pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam ok. 20 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 534 raz(y)
  • wizja pieknego zycia
  • Filozofia pieknego zycia zamknieta w szklanym flakonie...?

La Vie Est Belle kupilam za sprawa reklamy z Julia Roberts, gdzie Julia wchodzi po schodach w pieknej zwiewnej sukni oczarowujac wszystkich dookola. Na sobie ma oczywiscie zapach Lancome.

Nutki zapachowe sa bardzo slodkie. Najmocniej wyczuwane sa czarna porzeczka, jasmin, paczula i wanilia. Zapach jest dosyc mocny i dlugo pozostaje na skorze. Ma odzwierciedlac kobiete XXI wieku. Czy mu sie to udaje smiem watpic, ale mimo wszystko jest to bardzo udany zapach.

Z uwagi na slodycz, nie kazdy go polubi. Testy wskazane.

Buteleczka naprawde ladna i zachowana w minimalistycznym stylu. Wstazeczka przypomina mi o walce z rakiem piersi, wydaje mi sie, ze nie taki byl zamysl tworcow.

Czy kupie ponownie ciezko stwierdzic, gdyz piekne zycie na dluzsza mete potrafi bywac meczace lub po prostu nudne. Tak samo perfumy Lancome.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale 30ml

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadziorna slodycz.
  • Nie przepadam za slodkimi zapachami, ale ten ma cos w sobie, ze po powachaniu musial byc moj. Zaczne od tego, ze perfumy sa bardzo trwale. 2 psikniecia w ciagu dnia calkowicie wystarcza. Trwalosc ocenilabym na 6h. Przez caly czas trwania zapachu czuje wanilie, gdzies tam w tle jest i daje o sobie znac. W koncowej fazie czuje juz glownie wanilie. Jest to jednak nienachalne. Ale charakteru i najwiekszego pazura perfumom nadaje czarna porzeczka- wyczuwalna najintensywniej tuz po psiknieciu, paczula oraz irys. To sa 3 nuty orzezwiajace ta slodkosc i chyba dzieki tej mieszance skusilam sie na zakup. Perfumy sa eleganckie- jak i buteleczka- cudowna. Mysle, ze najlepiej sprawdza sie wieczorami, badz pora jesienno- zimowa. W upaly moga byc zbyt intensywne.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Chcesz pochwalić Wybredna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach, niezła trwałość
  • Piękny zapach- słodki, ale jednak jest to przełamana słodycz. Idealny dla młodych kobiet. Zapach jest dość intensywny, czuć go na włosach, szaliku itp, aczkolwiek na ciele już nie tak mocno. Jest to zapach raczej jesienno-zimowy, zapach kojarzy mi się trochę z karmelem.

Ilość zużytych opakowań: jedno 100ml

Chcesz pochwalić trace522 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne
  • Piękny zapach, seksowny, mocny, słodki, bardzo kobiecy. Pasuje przy wielu okazjach. Na początku jest bardzo mocno wyczuwalny, później niestety go nie czuję, osoby z którymi przebywam też go nie zauważają, więc za trwałość odejmuję gwiazdkę... Rzeczywiście bardzo poprawia nastrój i sprawia wielką radość z używania!

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Domi Nica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodsza siostra Guerlain Shalimar Parfum Initial
  • Lancome La Vie est Belle poznałem dość późno.

Jak odbieram te perfumy? Jako rodzeństwo dla Shalimar Parfum Initial. Nie są identyczne, parę szczegółów pozwala mi je wyraźnie odróżnić od siebie.

Zapach Lancome jest słodszy, czuję w nim pianki zwane marshmallows, a także odrobinę karmelu (ani jednego, ani drugiego ingredientu nie ma w składzie). Nie czuję w ogóle cytrusów, a w Guerlain są delikatnie wyczuwalne na wstępie (głównie mandarynki).

Trwałość na mojej skórze wynosi ok. 12 h, projekcja jest dobra przez ponad 6 h. Uważam, że jest to zapach na zimę, jesień, a w pozostałe pory roku na specjalne okazje i wieczorne wyjścia.

Pasuje do kobiet w każdym wieku, myślę, że jest pozycją odrobinę bardziej dojrzałą niż Guerlain Shalimar Parfum Initial.

Bardzo go lubię, ale nie potrafiłbym nosić. Mały flakon starczyłby mi chyba na całe życie. Ale na kobiecie - uwielbiam.

Testuję od półtora roku.
    Zużyłem kilkanaście ml na testy globalne i nadgarstkowe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcin__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • SŁODZIAK
  • Zachecona opiniami zakupiłam sobie flaknik tych pieknych perfum...i jestem bardzo zadowolona!!!!

Uwielbiam słodziaki a ten jest wyjątkowy..wrecz przeslodzony ale oczywiscie pozytywnie!!!
    Absolutnie nie zgodze sie ze zapach tylko dla dojżalych kobiet..nie wyczuwam w te kompozycji ciezkich nut jakie znalezc mozna w dojżalych perfumach..
    To perfum dla kazdego kto uwielbia słodkie przyjemne radosne zapachy...jak dla mnie dobry i na noc i na dzien nawet zaryzykowałabym w upalne letnie dni...własnie tak mi sie koazy lato ciepłe pachnące radosne!!!
    Trwałosc zadowalajaca!!!

POLECAM!!!i na pewno bede do nich wracać

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 50ml

Chcesz pochwalić 9832mika za czytelną i pomocną recenzję?
  • są i one !
  • Piękne słodkie kobiece perfumy.
    Od razu poprawiają humor.
    są bardzo słodkie, dlatego używam na zmianę z chloe, ponieważ poprostu brzydną i stają się zbyt mdłe.
    Jednak nie potrafię ich odstawić i mamy najwyżej kkilka dni przerwy
    Fiolka- cudo
    trwałość - oszałamiająca !

Używam tego produktu od: 3 miesięcy?

Chcesz pochwalić dommor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozweselacz
  • Mam wrażenie,że to kultowy zapach, który każdy miał,ma lub będzie chcial mieć.
    Gęsty, karmelkowo-porzeczkowy,trwa i trwa, na włosach, ubraniach. Uwalnia się przy każdym ruchu.
    Nie jestem zaskoczona popularnością, bo jest po prostu piękny.
    Podobieństwo do bomki zauważalne , choc moim zdaniem do odróżnienia tylko dla wytrawnego nosa.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 75 ml

Chcesz pochwalić kenna kenna za czytelną i pomocną recenzję?