Powiększ Galderma, Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający do cery suchej i podrażnionej)

Zgłoszony przez kawa_zmlekiem

Specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej. Cetaphil PS Lipoaktywny został stworzony dla silnie wysuszonej skóry: można go stosować nawet wtedy, kiedy doszło do uszkodzenia naskórka: złagodzi objawy nie wywołując pieczenia, poprawia efekty leczenia schorzeń dermatologicznych, które przebiegają z suchością skóry, przyspiesza proces odnowy skóry po zabiegach medycyny estetycznej takich jak: zabiegi laserowe, pilingi, dermabrazja, mezoterapia i inne.
Dzięki unikatowemu połączeniu składników zapewnia zaspokojenie trzech kluczowych potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry:
- ochrona - tworzy na skórze tzw. okluzyjny film ochronny, w jego skład wchodzą olej migdałowy, wazelina i dicapryl oraz silikony, które dodatkowo zmiękczają i wygładzają naskórek
- regeneracja - dzięki obecności witaminy E i silikonów działa kojąco, przeciwzapalnie i pobudza wzrost nowych komórek
- nawilżanie - zawiera glicerynę, która długotrwale zatrzymuje wodę na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach.
Bez środków zapachowych. Niekomedogenny. Ma właściwości gojące i ochronne, zmiękcza i wygładza naskórek.

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Dicapryl Ether, Dimethicone, Glycerin Stearate, Prunus Amygdauls Dulcis, Oil/Prunus,Amygdauls Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol, PEG-30 Stearate, Acryltes/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Dimethiconol, Disodium EDTA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopherol Acetate.

Cena: 30zł/ 100g

• Gładka i nawilżona skóra
  • Ten krem to ideał. Po nałożeniu skóra pozostaje nawilżona i pokryta lekkim filtrem natłuszczającym i chroniącym. Zadziwiające jest to, że nie jest to filtr tłusty ale z satynowym wykończeniem tak, że można nałożyć na krem nawet makijaż. Muszę powiedzieć, że ten krem daje wyjątkowy komfort po użyciu. Używam go w szczególności w sytuacjach kiedy nam cerę podrażnioną np. zabiegiem z kwasami. Pomaga skórze się regenerować jak żaden inny krem.
    Mam cerę mieszaną i skórę, która wchłonie każdą ilość kremu.

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie godny polecenia dla atopików.
  • Kremu Cetaphil używam od kilku lat, z małymi przerwami na szukanie "czegoś lepszego" Prawda jest jednak taka, że i tak zawsze wracam do źródła, ponieważ okazuje się, że ten krem działa na moją problematyczną, atopową skórę najlepiej. Mam cerę suchą w dodatku ze skłonnościami do zmian trądzikowych. Niestety czasami muszę ją traktować ciężką artylerią po której jest wysuszona, jednakże Cetaphil Lipoaktywny świetnie sobie z tym radzi. Na noc jest dla mnie trochę za lekki i muszę używać czegoś cięższego, jednak na dzień jest idealny. Świetnie sprawdza się pod makijażem. Cena w sumie podobna jak inne dermokosmetyki, także nie widzę w niej większego problemu zwłaszcza, że jest bardo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo

Chcesz pochwalić sikoreczka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujął mnie za serce !
  • Moja skóra jest z jednej strony tłusta, ale gdy nie nałożę mocno nawilżającego kremu na noc jest sucha jak wiór. Dlatego krem cataphil jest dla mnie zbawieniem. Gdy wstaje rano skóra twarzy jest nawilżona, przyjemnie napięta.

Plusy:
    - nawilżenie
    - ukojenie
    - nie zapycha!
    - idealny na noc
    - szybko się wchłania
    - bardzo wydajny
    - stosunkowo tani
    - duża pojemność

Zagoił nawet mój nos po długim i uciążliwym katarze. Suche skórki mu nie straszne ! ;-)

Minusy:
    Nie zauważyłam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla wrażliwców
  • Przede wszystkim - nie uczula i nie podrażnia. Mam skórę skłonną do alergii, wymęczoną rozmaitymi dermatologicznymi wynalazkami (w tym długotrwałą kuracją retinoidami, akurat nie na trądzik ). Uczula ją niemal wszystko, czasami nawet woda. Cetaphil nie robi jej krzywdy! Już za to go uwielbiam.
    Co zatem robi? Nawilża, dość mocno. Pozostawia przy tym na skórze film ochronny, jednak dość dobrze współpracuje przy tym z podkładem (i chroni przed podrazenieniem przez podkład, co istotne dla wrażliwców).
    Nie zapycha.
    Nie pachnie.
    Chroni przed mrozem/wiatrem/smogiem.
    Ma duuuużą tubę za relatywnie niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 100 ml

Chcesz pochwalić mlynarzowna za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!!!
  • Ja i moja skóra na twarzy nie jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami, szczególnie w okresie zimowym.. Z niewiadomych powodów od kilku lat w okresie zimna łuszczy się i bardzo wysusza w nefralgicznych miejscach takich jak policzki, pod oczami, okolice brody. Używałam już setki kremów, aż w końu ktoś mi poradził Cetaphil PS-jest cudowny!!! Smaruję na noc i na dzień pod makijaż, po suchych skórkach brak śladu! Jestem zachwycona Nareszcie mogę sobie pozwolić ma flawless look

Plusy:
    -gramatura
    -cena
    -szybkość wchłaniania
    -mega nawilżenie
    -nie zapycha
    -wydajność
    -nie powoduje zmian alergicznych

Minusów brak))

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić asiejowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oooo NIE!
  • Beznadziejny jest ten krem! Jeden z najgorszych, jakie miałam, a przerzuciłam juz tony...
    Kupiłam oczywiście ze względu na recenzje ale zawiodłam sie na całego. Drogi, nie nawilża nic, tłuści, wchłaniać się nie chce nawet na mojej bardzo suchej skórze, no po prostu nie widzę sensu używania tego produktu skoro pożytku nie ma żadnego! Serio, próbowałam się doszukać pozytywów i jedyny to taki, że krem jest w tubce co bardzo lubię. Poza tym odradzam. Szkoda czasu i atłasu :-(

Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Stosowałam go na twarz i ciało synka - ieliśy proble z bardzo suchą skórą i alergiami.

+bez zapachu, barwników
    +szybko się wchłania
    +bardzo dobrze nawilża
    +skóra szybko odzyskuje dobrą kondycję
    +długotrwale nawilża
    +duża tubka wystarcza na długo
    +łatwodostępny

Ogólnie krem który spełnia swoje zadanie i oje oczekiwania. Nie ma do czego się przyczepić.

Chcesz pochwalić MegMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma lepszego
  • Przepisała mi go dermatolog jako ratunek dla mojej strasznie suchej i wrazliwej skóry. Nie mam do niego żadnych zatrzeżeń. Zgodnie z zaleceniami używam go na noc i rano nie czuje żeby moja skóra była sucha, wręcz przeciwnie, jest delikatna nawilżona i ładnie wygląda.

Nie zmienie na żaden inny. Bo oprócz super nawilżenia jest mega wydajny.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,lekki krem nawilżający,ale bez szału-nadaje się pod makijaż
  • Jest mnóstwo lekkich nawilżających kremów o podobnym działaniu,nie mam b.wrażliwej cery choć suchą i trądzikową,a przy podrażnieniu i tak do akcji wkracza woda Uriage i obecnie Avene Cicafate.

+lekki
    +bez zapachu
    + bardzo wydajny
    +nie zapycha
    +szybko się wchłania
    +nie dodaje błyszczenia skórze
    +nadaje się pod makijaż

- pod koniec ciężko go wydobyć z opakowania
    -efekt nawilżenia nawet jak na krem na dzień nie powala na kolana=dla mojej skóry to jednak wciąż za mało

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze całe i kilka 29 ml próbek dołączonych do m.in zeli tej samej serii

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niewidoczna6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Dermatolog mi go poleciała na zmiany skórne występujące na ciele, z czasem zaczęłam go używać na skórę twarzy i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona.
    Mam skórę mieszaną w kierunku do suchej. Rano używam go bardzo cienką warstwą. Natomiast gdy moja skóra jest odwodniona to używam również na noc w większej ilości. Najlepiej sprawdzi się dla skór suchych.

Plusy:
    *duża pojemność
    *dobrze nawilża
    *lekko natłuszcza
    *pomaga w walce z suchymi skórkami
    *dobrze współgra z kremem z filtrem
    *sprawdza się na podrażnionej skórze zarówno twarzy jak i ciała

Minusy:
    *nie dla każdego

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić bustleup za czytelną i pomocną recenzję?