Galderma, Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający)

Powiększ Galderma, Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający)

Zgłoszony przez kawa_zmlekiem

Preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej, dla cery suchej lub podrażnionej. Zapewnia skórze silną ochronę, prawidłowe nawilżanie i przyśpiesza regenerację. Bez środków zapachowych. Niekomedogenny. Ma właściwości gojące i ochronne, zmiękcza i wygładza naskórek.

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Dicapryl Ether, Dimethicone, Glycerin Stearate, Prunus Amygdauls Dulcis,Oil/Prunus,Amygdauls Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol,PEG-30 Stearate, Acryltes/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Dimethiconol, Disodium EDTA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopherol Acetate.

Cena: 30zł/ 100g

• Nie ma lepszego
  • Przepisała mi go dermatolog jako ratunek dla mojej strasznie suchej i wrazliwej skóry. Nie mam do niego żadnych zatrzeżeń. Zgodnie z zaleceniami używam go na noc i rano nie czuje żeby moja skóra była sucha, wręcz przeciwnie, jest delikatna nawilżona i ładnie wygląda.

Nie zmienie na żaden inny. Bo oprócz super nawilżenia jest mega wydajny.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,lekki krem nawilżający,ale bez szału-nadaje się pod makijaż
  • Jest mnóstwo lekkich nawilżających kremów o podobnym działaniu,nie mam b.wrażliwej cery choć suchą i trądzikową,a przy podrażnieniu i tak do akcji wkracza woda Uriage i obecnie Avene Cicafate.

+lekki
    +bez zapachu
    + bardzo wydajny
    +nie zapycha
    +szybko się wchłania
    +nie dodaje błyszczenia skórze
    +nadaje się pod makijaż

- pod koniec ciężko go wydobyć z opakowania
    -efekt nawilżenia nawet jak na krem na dzień nie powala na kolana=dla mojej skóry to jednak wciąż za mało

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze całe i kilka 29 ml próbek dołączonych do m.in zeli tej samej serii

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niewidoczna6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Dermatolog mi go poleciała na zmiany skórne występujące na ciele, z czasem zaczęłam go używać na skórę twarzy i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona.
    Mam skórę mieszaną w kierunku do suchej. Rano używam go bardzo cienką warstwą. Natomiast gdy moja skóra jest odwodniona to używam również na noc w większej ilości. Najlepiej sprawdzi się dla skór suchych.

Plusy:
    *duża pojemność
    *dobrze nawilża
    *lekko natłuszcza
    *pomaga w walce z suchymi skórkami
    *dobrze współgra z kremem z filtrem
    *sprawdza się na podrażnionej skórze zarówno twarzy jak i ciała

Minusy:
    *nie dla każdego

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić bustleup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jak dla mnie krem ten jest rewelacyjny. Idealny do stosowania po zabiegach u kosmetyczki czy stosowanych przeze mnie w domu kwasach. Dobrze regeneruje i nawilża suchą skorę, szczególnie dobrze widać to w miejscach gdzie łuszczyła mi się skóra. Krem stosuję na noc- daje świetny efekt rano. Ponadto potrzebuje on chwili czasu na wchłonięcie, a u mnie poranny makijaż to maksymalnie dwie minuty, każda minuta jest zbyt cenna żeby czekać. Jestem bardzo zadowolona z efektów użytkowania tego kremu.

Używam tego produktu od: 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w połowie.

Chcesz pochwalić Konwalijka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • dobry, ale są inne za lepszą cenę
  • Kiedyś za nim szalałam.. nawet całkiem niedawno

- ale jest ZA DROGI

+ nawilża, osłania
    + zapach neutralny
    + wydajny
    +leczy biedną skórę
    + dobry też na twarz..ale

__po czasie__

-zaczął trochę przetłuszczać i buzia się świeci (miałam suche miejsca, trochę pomógł)

znalazłam coś równie dobrego ale w cenie 3 zł, a nie 30.. ziaja ma super kremy do rąk

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić igh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak. Tak. Tak
  • Kupiłam ten krem gdyż potrzebowałam czegoś mocno nawilżającego pani w aptece poleciła mi właśnie to cudo !!!
    Plusy:
    * niska cena
    * idea;na konsystecja- krem jest gęst, ale łatwy w rozprowadzeniu
    * brak zapachu
    * bardzo szybko sie wchłania
    * nie pozostawia tłustej powłoczki na skórze
    * daje efekt długotrwałego nawilżenia
    * krem nadaje sie pod makijaż
    * wydajny
    * wygodne opakowanie
    * łatwo dostepny
    * łagodzi podrażnienia
    * pojemnośc za cene Mega plus !

Minusy: nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania 100 ml

Chcesz pochwalić dreamed za czytelną i pomocną recenzję?
  • miodzio!
  • Krem w niesamowity sposób daje mi wrażenie zadbania o moją skórę, otulenia, zmiękczenia. Bardzo fajnei nawilża, lekko natłuszcza. Pod fluid niestety sie nie sprawdzil (ale z pudrem sypkim całkiem się sprawdza) ale i tak używam go wieczorem kilka razy w tygodniu kiedy moja skóra potrzebuje po prostu nawilżenia i natłuszczenia. Jest dużo lepszy od stosowanego przeze mnie wcześniej Dermoprotektora, który zostawiał lepiącą warstwę na twarzy. Zapach dla mnie zupełnie nautralny, a przyzwyczajona do dermokosmetyków - właśnie takie najbardziej lubię.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić Goosberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Moja mama jest wielką fanką tego kremu i kupuje go co jakiś czas a ja po prostu jej go podbieram...
    Uwielbiam jego konsystencję, taką niesamowicie delikatną. Żaden wcześniej testowany przeze mnie krem nie miał takiej. Uwielbiam to !
    Nałożony na ,,wypeelingowaną" twarz spisuje się cudownie Nawilża, nie zapycha, łagodzi podrażnienia i nawet przy mojej tłustej skórze, nałożony pod make up nie powoduje jakiegoś wzmożonego błyszczenia
    Stosuję go zazwyczaj co dwa dni, na przemian z innym

+ nawilżenie
    + działanie
    + konsystencja !
    + dostępność
    + opakowanie ( choć szkoda, że nie na ,,klik" )
    + cena ( adekwatna do jakości i wydajności )
    + wydajność

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Malooolatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny!
  • Sprzyjał mi w regeneracji mojej zmęczonej ciężkim okresem skóry twarzy. Sprawdził się jako krem na noc, pozbyłam się dzięki niemu suchych skórek. Odzyskałam głębokie nawilżenie, miękkość i gładkość powierzchni skóry. Serdecznie polecam!
    Więcej na thatsmydoublem.blogspot.

Używam tego produktu od: pierwszy miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

Chcesz pochwalić zielonafalbanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Parafina w lipoaktywnym kremie?
  • Producent tym produkten sobie chyba z nas zakpił! Parafina na 3 miejscu w składzie? wolne żarty!

krem się nie wchłania, jest tłusty i lepki
    ma brzydki zapach
    nie czuję specjalnego nawilżenia
    parafina zapycha, więc absolutnie go nie polecam!
    niestety ma aż 100ml, a trzeba TO jakoś zużyć, więc smaruję TYM ręce, bo do niczego innego się nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: nie mogę zmęczyć pierwszego

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij