Galderma, Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający)

Powiększ Galderma, Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający)

Zgłoszony przez kawa_zmlekiem

Preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej, dla cery suchej lub podrażnionej. Zapewnia skórze silną ochronę, prawidłowe nawilżanie i przyśpiesza regenerację. Bez środków zapachowych. Niekomedogenny. Ma właściwości gojące i ochronne, zmiękcza i wygładza naskórek.

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Dicapryl Ether, Dimethicone, Glycerin Stearate, Prunus Amygdauls Dulcis,Oil/Prunus,Amygdauls Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol,PEG-30 Stearate, Acryltes/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Dimethiconol, Disodium EDTA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopherol Acetate.

Cena: 30zł/ 100g

• idealny dla wrażliwców
  • Przede wszystkim - nie uczula i nie podrażnia. Mam skórę skłonną do alergii, wymęczoną rozmaitymi dermatologicznymi wynalazkami (w tym długotrwałą kuracją retinoidami, akurat nie na trądzik ). Uczula ją niemal wszystko, czasami nawet woda. Cetaphil nie robi jej krzywdy! Już za to go uwielbiam.
    Co zatem robi? Nawilża, dość mocno. Pozostawia przy tym na skórze film ochronny, jednak dość dobrze współpracuje przy tym z podkładem (i chroni przed podrazenieniem przez podkład, co istotne dla wrażliwców).
    Nie zapycha.
    Nie pachnie.
    Chroni przed mrozem/wiatrem/smogiem.
    Ma duuuużą tubę za relatywnie niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 100 ml

Chcesz pochwalić mlynarzowna za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!!!
  • Ja i moja skóra na twarzy nie jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami, szczególnie w okresie zimowym.. Z niewiadomych powodów od kilku lat w okresie zimna łuszczy się i bardzo wysusza w nefralgicznych miejscach takich jak policzki, pod oczami, okolice brody. Używałam już setki kremów, aż w końu ktoś mi poradził Cetaphil PS-jest cudowny!!! Smaruję na noc i na dzień pod makijaż, po suchych skórkach brak śladu! Jestem zachwycona Nareszcie mogę sobie pozwolić ma flawless look

Plusy:
    -gramatura
    -cena
    -szybkość wchłaniania
    -mega nawilżenie
    -nie zapycha
    -wydajność
    -nie powoduje zmian alergicznych

Minusów brak))

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić asiejowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oooo NIE!
  • Beznadziejny jest ten krem! Jeden z najgorszych, jakie miałam, a przerzuciłam juz tony...
    Kupiłam oczywiście ze względu na recenzje ale zawiodłam sie na całego. Drogi, nie nawilża nic, tłuści, wchłaniać się nie chce nawet na mojej bardzo suchej skórze, no po prostu nie widzę sensu używania tego produktu skoro pożytku nie ma żadnego! Serio, próbowałam się doszukać pozytywów i jedyny to taki, że krem jest w tubce co bardzo lubię. Poza tym odradzam. Szkoda czasu i atłasu :-(

Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Stosowałam go na twarz i ciało synka - ieliśy proble z bardzo suchą skórą i alergiami.

+bez zapachu, barwników
    +szybko się wchłania
    +bardzo dobrze nawilża
    +skóra szybko odzyskuje dobrą kondycję
    +długotrwale nawilża
    +duża tubka wystarcza na długo
    +łatwodostępny

Ogólnie krem który spełnia swoje zadanie i oje oczekiwania. Nie ma do czego się przyczepić.

Chcesz pochwalić MegMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma lepszego
  • Przepisała mi go dermatolog jako ratunek dla mojej strasznie suchej i wrazliwej skóry. Nie mam do niego żadnych zatrzeżeń. Zgodnie z zaleceniami używam go na noc i rano nie czuje żeby moja skóra była sucha, wręcz przeciwnie, jest delikatna nawilżona i ładnie wygląda.

Nie zmienie na żaden inny. Bo oprócz super nawilżenia jest mega wydajny.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,lekki krem nawilżający,ale bez szału-nadaje się pod makijaż
  • Jest mnóstwo lekkich nawilżających kremów o podobnym działaniu,nie mam b.wrażliwej cery choć suchą i trądzikową,a przy podrażnieniu i tak do akcji wkracza woda Uriage i obecnie Avene Cicafate.

+lekki
    +bez zapachu
    + bardzo wydajny
    +nie zapycha
    +szybko się wchłania
    +nie dodaje błyszczenia skórze
    +nadaje się pod makijaż

- pod koniec ciężko go wydobyć z opakowania
    -efekt nawilżenia nawet jak na krem na dzień nie powala na kolana=dla mojej skóry to jednak wciąż za mało

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze całe i kilka 29 ml próbek dołączonych do m.in zeli tej samej serii

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niewidoczna6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Dermatolog mi go poleciała na zmiany skórne występujące na ciele, z czasem zaczęłam go używać na skórę twarzy i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona.
    Mam skórę mieszaną w kierunku do suchej. Rano używam go bardzo cienką warstwą. Natomiast gdy moja skóra jest odwodniona to używam również na noc w większej ilości. Najlepiej sprawdzi się dla skór suchych.

Plusy:
    *duża pojemność
    *dobrze nawilża
    *lekko natłuszcza
    *pomaga w walce z suchymi skórkami
    *dobrze współgra z kremem z filtrem
    *sprawdza się na podrażnionej skórze zarówno twarzy jak i ciała

Minusy:
    *nie dla każdego

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić bustleup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jak dla mnie krem ten jest rewelacyjny. Idealny do stosowania po zabiegach u kosmetyczki czy stosowanych przeze mnie w domu kwasach. Dobrze regeneruje i nawilża suchą skorę, szczególnie dobrze widać to w miejscach gdzie łuszczyła mi się skóra. Krem stosuję na noc- daje świetny efekt rano. Ponadto potrzebuje on chwili czasu na wchłonięcie, a u mnie poranny makijaż to maksymalnie dwie minuty, każda minuta jest zbyt cenna żeby czekać. Jestem bardzo zadowolona z efektów użytkowania tego kremu.

Używam tego produktu od: 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w połowie.

Chcesz pochwalić Konwalijka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • dobry, ale są inne za lepszą cenę
  • Kiedyś za nim szalałam.. nawet całkiem niedawno

- ale jest ZA DROGI

+ nawilża, osłania
    + zapach neutralny
    + wydajny
    +leczy biedną skórę
    + dobry też na twarz..ale

__po czasie__

-zaczął trochę przetłuszczać i buzia się świeci (miałam suche miejsca, trochę pomógł)

znalazłam coś równie dobrego ale w cenie 3 zł, a nie 30.. ziaja ma super kremy do rąk

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić igh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak. Tak. Tak
  • Kupiłam ten krem gdyż potrzebowałam czegoś mocno nawilżającego pani w aptece poleciła mi właśnie to cudo !!!
    Plusy:
    * niska cena
    * idea;na konsystecja- krem jest gęst, ale łatwy w rozprowadzeniu
    * brak zapachu
    * bardzo szybko sie wchłania
    * nie pozostawia tłustej powłoczki na skórze
    * daje efekt długotrwałego nawilżenia
    * krem nadaje sie pod makijaż
    * wydajny
    * wygodne opakowanie
    * łatwo dostepny
    * łagodzi podrażnienia
    * pojemnośc za cene Mega plus !

Minusy: nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania 100 ml

Chcesz pochwalić dreamed za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij