Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Powiększ Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Zgłoszony przez n89

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

• Taki sobie
  • Przeciętny. Mi się go nieźle nakładało i nie zauważyłam by mi się rolował. Wyrównuje koloryt ale nie kryje niedoskonałości. Ale dla mnie jest on za ciężki, zdecydowanie nie jest to krem do skóry tłustej.

Po kremie za 50 zł spodziewałabym się czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1, małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić underscore za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• Idealny
  • To mój pierwszy krem bb. I jestem w nim zakochana. Nie używam podkładów ani niczego w tym stylu, potrzebuję po prostu czegoś delikatnego, lekko wyrównującego kolor. Mam najjaśniejszy odcień. Nie mam problemów z cerą więc nie oczekuję krycia, poza tym krem bb z założenia nie ma być kryjący
    +lekki
    +nie zapycha
    +nie zakrywa piegów
    +idealnie wtapia się w skórę
    +cudownie trzyma puder
    +nakładanie go gąbeczką to czysta przyjemność
    +ma wspaniały zapach

-normalna cena jest z kosmosu
    -nie ma filtra

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić TheBlondWife za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Szukałam czegoś na co dzień co zastąpiłoby używanie pudru, niestety się zawiodłam.
    Nie wiem nawet jak mam opisać ten produkt, po prostu mam wrażenie, że nie robi zupełnie niczego z moją skórą.
    Nie oczekiwałam tutaj jakiegoś mocniejszego krycia, bo wiadomo, że nie jest to podkład, ale ten krem BB nie kryje zupełnie niczego, nie jednolici cery, nie matuje. W dodatku jak nałoży się go minimalnie więcej robi plamy, roluje się, nierównomiernie odznacza. No ciężko mi jest tutaj znaleźć jakieś dobre cechy. Nawet jak nakładam go odrobinę to zaraz podkreśla mi pory na nosie. Po prostu nie jest to produkt dla mnie, może osoby o idealnej cerze, które szukają tylko ochrony i nawilżenia będą zadowolone.

+ fajny skład
    + jest wydajny
    + fajny odcień, który nie ciemnieje

- cena
    - roluje się, zbiera w niektórych miejscach powodując nieestetyczne plamy
    - nie da się go nałożyć więcej
    - zupełnie nie kryje
    - nie ujednolica kolorytu
    - zbiera się w porach

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno, ale praktycznie stoi na półce nieużywany

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Elbeenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na co dzień
  • Jestem bladziochem i niełatwo było mi znaleźć odpowiedni kolorystycznie dla mnie krem BB jednak tutaj, najjaśniejszy kolor Fair idealnie się wpasował.
    Stanowi bardzo dobrą bazę pod codzienny lekki makijaż, nie zakrywa moich ukochanych piegów, nie ciemnieje.

Jedynym minusem jest dla mnie cena (49 zł) jednak produkt jest często na przecenach plus jako posiadaczka karty Yves Rocher kupuję go za zniżki 40-50% więc nie narzekam.

Chcesz pochwalić miladysophie za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpowiada mi
  • Bardzo polubiłam ten krem BB. Pryszczy co prawda nie zakrywa, ale pięknie stapia się z kolorem skóry co daje fajny codzienny efekt.
    + nie wysusza
    +łatwy w aplikacji
    + piękny zapach
    +wydajny

- cena

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić paulisska23455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zerowe krycie, wysoka cena
  • Recenzję zacznę od opisu mojej cery – mieszana, skłonna do zanieczyszczania i wyprysków. Ostatnio jej stan się bardzo poprawił, jedyne co mam do zakrycia do przebarwienia i lekkie zaczerwienienia.

Wiem, że krem bb to nie podkład ale ten produkt nie ma absolutnie żadnego krycia, nawet nie wyrównuje kolorytu, dokładanie kolejnych warstw nie ma sensu ponieważ krem zaczyna się rolować i tworzyć smugi nadal nic nie zakrywając. Znam kilka kremów BB azjatyckich i polskich choćby Bell Cream Skin Adapt 7 in 1 czy matujący Eveline 8 w 1, które mają krycie bardzo przyzwoite, co najmniej na poziomie lekkiego podkładu.
    Krem z YR może jedynie pełnić funkcję bazy.

Trudno mi ocenić jego trwałość czy kolor (mam jasny wariant) ponieważ na mojej skórze jest niewidoczny. Jako baza spisuje się ok, nawilża, nie powoduje błyszczenia, nic się nie waży. Jest bardzo wydajny.

Cena regularna zdecydowanie przesadzona, ja na szczęście dostałam produkt jako dodatek do zamówienia.

Opakowanie ładne, dozuje odpowiednią ilość produktu. Zapach intensywny, chyba kwiatowy.

Nie polecam.

EDIT:
    Poprzednio napisałam, że można tego bubla używać jako bazy. Zmieniam zdanie, podkład potrafi się na nim zważyć.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby tak, niby nie...
  • Mam cerę mieszaną. Próbka spisała się świetnie, dlatego kupiłam pełnowymiarowe opakowanie tego kremu. I pożałowałam.
    Krem strasznie się maże po skórze, zostawia smugi (a nakładam go tyle, ile normalnego kremu, żadnych kilku wartw), diabelnie pokreśla skórki i pory, do tego wysusza skórę i czuję, że mam ją bardzo ściągniętą a wszystkie bruzdy i zmarszczki widać chyba z kosmosu... W dodatku robi się szorstka a to mnie bardzo denerwuje.
    Na plus mozna mu zaliczyc to, że zaczynam świecić się po nim dopiero po 3-4 godzinach, a nie po pół, jak po innych tego typu kremach. Kryje lekko, zgodnie z przeznaczeniem, czyli tylko tonuje kolor cery a nie ją "tynkuje" na amen. Zapach ma ładny, ale dość intensywny.
    Jest dość wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić rochas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest naprawdę dobry
  • Zacznę od tego,że moja cera jest mieszana w stronę suchej. Zdarzają mi się niedoskonałości.

Krem BB ma wygodne opakowanie, ślicznie pachnie i nadaje fajny, równomierny koloryt. Nie zapycha porów, skóra się po nim nie świeci. Dodatkowo nawilża skórę, nie powoduje uczucia "ściągnięcia".
    Nie liczcie jednak na to, że tak jak kryjący fluid ZAMASKUJE niedoskonałości. To jest tylko krem! Ja go używam pod podkład i spełnia dobrze swoje zadanie. Dziewczynom oczekującym lepszego krycia polecam kremy CC.

Gwiazdkę odejmuję za cenę, gdyż bez promocji jest wysoka

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Tajra_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry!
  • Ze względu na to, że nie mam ogromnych problemów z cerą, a jedynie chcę ją tylko lekko ujednolicić, zdecydowałam się wypróbować ten produkt, mając już nieprzyjemnie doświadczdenia z kremem BB Garniera. Wracając do tego kosmetyku - jego konstystencja jest przecudowna, gęsta, nie jest rzadka, wobec czego kosmetyk jest wydajny, bo nie trzeba go nakładać dużo, aby pokryć całą twraz. Wręcz przeciwnie, należy go nakładać mało, bo w przypadku zbyt dużej ilości mogą stworzyć się plamy. Krem bardzo fajnie matuje, ale ja i tak nakładam jeszcze dodatkowo puder, ponieważ nakładam jeszcze korektor pod oczy, ale i bez pudru spisuje się śiwietnie. Zakrywa drobne niedoskonałośći, ale nie pokrywa cieżkich zmian skórnych (co zarzucają tutaj niektóre panie). Ma bardzo ładny zapach, nie oksyduje w ciągu dnia, całkiem przyjemnie delikatnie nawilża, nie ściera się zbyt mocno. Jest po prostu świetny.

Nie rozumiem negatywnych opinii. Cóż, niektóre panie widozcnie chcą kremem BB, który jest lekkim kremem koloryzującym, uzyskać efekt, jaki daje dobrze kryjący podkład! Otóż ten produkt służy wyrównwaniu kolorytu cery, a nie pokryciu niedoskonałości. Nie można też nakładać go zbyt dużo, nakładajmy tyle, ile normalnego, zwykłego kremu, a nie tyle, ile podkładu. Jeśli nałożymy za dużo, to powtarzam, może się rolować!

Używam tego produktu od: roku i siedmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Pusheen_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowana
  • Ten krem BB kompletnie nie jest dla mnie i dla mojej cery. Jestem rozczarowana, ponieważ miałam nadzięję, że kosmetyk z tej firmy będzie dobry. Na szczęście dostałam go w prezencie więc nic nie straciłam. Krem nie zakrywa niedoskonałosci na twarzy. Mało tego.... na około ust i w niektorych miejscachc robi sie pomaranczowy i nie idzie tego ładnie rozprowadzić ;/ Po prostu tworzy plamy. Ten krem może jest dobry dla osób które nie mają żadnych problemow z cerą... wręcz idealną Niestety dla osób które mają delikatne krostki czy zaczerwieniona skore kompletnie sie nie sprawdza.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić nnaattaa93 za czytelną i pomocną recenzję?