Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Powiększ Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Zgłoszony przez n89

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

• zerowe krycie, wysoka cena
  • Recenzję zacznę od opisu mojej cery – mieszana, skłonna do zanieczyszczania i wyprysków. Ostatnio jej stan się bardzo poprawił, jedyne co mam do zakrycia do przebarwienia i lekkie zaczerwienienia.

Wiem, że krem bb to nie podkład ale ten produkt nie ma absolutnie żadnego krycia, nawet nie wyrównuje kolorytu, dokładanie kolejnych warstw nie ma sensu ponieważ krem zaczyna się rolować i tworzyć smugi nadal nic nie zakrywając. Znam kilka kremów BB azjatyckich i polskich choćby Bell Cream Skin Adapt 7 in 1 czy matujący Eveline 8 w 1, które mają krycie bardzo przyzwoite, co najmniej na poziomie lekkiego podkładu.
    Krem z YR może jedynie pełnić funkcję bazy.

Trudno mi ocenić jego trwałość czy kolor (mam jasny wariant) ponieważ na mojej skórze jest niewidoczny. Jako baza spisuje się ok, nawilża, nie powoduje błyszczenia, nic się nie waży. Jest bardzo wydajny.

Cena regularna zdecydowanie przesadzona, ja na szczęście dostałam produkt jako dodatek do zamówienia.

Opakowanie ładne, dozuje odpowiednią ilość produktu. Zapach intensywny, chyba kwiatowy.

Nie polecam.

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Niby tak, niby nie...
  • Mam cerę mieszaną. Próbka spisała się świetnie, dlatego kupiłam pełnowymiarowe opakowanie tego kremu. I pożałowałam.
    Krem strasznie się maże po skórze, zostawia smugi (a nakładam go tyle, ile normalnego kremu, żadnych kilku wartw), diabelnie pokreśla skórki i pory, do tego wysusza skórę i czuję, że mam ją bardzo ściągniętą a wszystkie bruzdy i zmarszczki widać chyba z kosmosu... W dodatku robi się szorstka a to mnie bardzo denerwuje.
    Na plus mozna mu zaliczyc to, że zaczynam świecić się po nim dopiero po 3-4 godzinach, a nie po pół, jak po innych tego typu kremach. Kryje lekko, zgodnie z przeznaczeniem, czyli tylko tonuje kolor cery a nie ją "tynkuje" na amen. Zapach ma ładny, ale dość intensywny.
    Jest dość wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić rochas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest naprawdę dobry
  • Zacznę od tego,że moja cera jest mieszana w stronę suchej. Zdarzają mi się niedoskonałości.

Krem BB ma wygodne opakowanie, ślicznie pachnie i nadaje fajny, równomierny koloryt. Nie zapycha porów, skóra się po nim nie świeci. Dodatkowo nawilża skórę, nie powoduje uczucia "ściągnięcia".
    Nie liczcie jednak na to, że tak jak kryjący fluid ZAMASKUJE niedoskonałości. To jest tylko krem! Ja go używam pod podkład i spełnia dobrze swoje zadanie. Dziewczynom oczekującym lepszego krycia polecam kremy CC.

Gwiazdkę odejmuję za cenę, gdyż bez promocji jest wysoka

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Tajra_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry!
  • Ze względu na to, że nie mam ogromnych problemów z cerą, a jedynie chcę ją tylko lekko ujednolicić, zdecydowałam się wypróbować ten produkt, mając już nieprzyjemnie doświadczdenia z kremem BB Garniera. Wracając do tego kosmetyku - jego konstystencja jest przecudowna, gęsta, nie jest rzadka, wobec czego kosmetyk jest wydajny, bo nie trzeba go nakładać dużo, aby pokryć całą twraz. Wręcz przeciwnie, należy go nakładać mało, bo w przypadku zbyt dużej ilości mogą stworzyć się plamy. Krem bardzo fajnie matuje, ale ja i tak nakładam jeszcze dodatkowo puder, ponieważ nakładam jeszcze korektor pod oczy, ale i bez pudru spisuje się śiwietnie. Zakrywa drobne niedoskonałośći, ale nie pokrywa cieżkich zmian skórnych (co zarzucają tutaj niektóre panie). Ma bardzo ładny zapach, nie oksyduje w ciągu dnia, całkiem przyjemnie delikatnie nawilża, nie ściera się zbyt mocno. Jest po prostu świetny.

Nie rozumiem negatywnych opinii. Cóż, niektóre panie widozcnie chcą kremem BB, który jest lekkim kremem koloryzującym, uzyskać efekt, jaki daje dobrze kryjący podkład! Otóż ten produkt służy wyrównwaniu kolorytu cery, a nie pokryciu niedoskonałości. Nie można też nakładać go zbyt dużo, nakładajmy tyle, ile normalnego, zwykłego kremu, a nie tyle, ile podkładu. Jeśli nałożymy za dużo, to powtarzam, może się rolować!

Używam tego produktu od: roku i siedmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Pusheen_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowana
  • Ten krem BB kompletnie nie jest dla mnie i dla mojej cery. Jestem rozczarowana, ponieważ miałam nadzięję, że kosmetyk z tej firmy będzie dobry. Na szczęście dostałam go w prezencie więc nic nie straciłam. Krem nie zakrywa niedoskonałosci na twarzy. Mało tego.... na około ust i w niektorych miejscachc robi sie pomaranczowy i nie idzie tego ładnie rozprowadzić ;/ Po prostu tworzy plamy. Ten krem może jest dobry dla osób które nie mają żadnych problemow z cerą... wręcz idealną Niestety dla osób które mają delikatne krostki czy zaczerwieniona skore kompletnie sie nie sprawdza.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić nnaattaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Dobrze się sprawdził na mojej skórze. Przede wszystkim nie zapychał-a to dla mnie bardzo ważne. Delikatnie koloryzował i miałam wrażenie, że moja cera mniej się po nim błyszczy. Dodatkowo lekko nawilżał. Używałam go jakiś rok, nie codziennie, ale i tak jest bardzo wydajny.
    Minusem jest opakowanie, z którego ciężko wydobyć końcówkę produktu.
    Generalnie jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo
  • Na szczęscie nie kupiłam go, więc nie zmarnowałam na niego pieniędzy. Dostałam ten krem w prezencie i byłam pełna nadziei, bo bardzo lubie Yves Rocher. Użyłam go dwa razy... więcej sie nie dało. Krem ten:
    -tworzy maskę
    - nie odzywia
    - zwija sie w pomaranczowe rulony na twarzy, tworzy dziwne przebarwienia
    - wysusza skórę
    Jest to najgorszy krem BB z jakim miałam do czynienia

Ilość zużytych opakowań: niezużyte 1

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny blask lecz łatwo się waży
  • Większość kremów BB z jakimi miałam styczność do tej pory nie dopasowywało się tak idealnie do mojej karnacji jak ten. Gwarantuje on super naturalny i świeży wygląd. Nie zawiera żadnych drobinek, mimo to cera jest pełna blasku. Nie wiem o co biega w komentarzach o o tłustym wykończeniu, może są to komentarze osób o bardzo tłustej cerze... Mam mieszaną i nie zauważyłam takiego efektu.

+ jaśniejszy odcień idealny dla jasnej, porcelanowej karnacji w tonacji różowej
    + dość trwały, nie ściera się przez większość dnia
    + ujednolica cerę
    + pięknie rozświetla cerę, żal psuć ten efekt pudrem
    + absolutnie nie ciemnieje
    + przyjemny zapach

? czy nawilża? nie wiem sama, nigdy nie miałam problemu z przesuszoną cerą, wiem na pewno, że nie wysusza

- największy minus: aplikacja na krem może skończyć się plackami na buzi, najbardziej jestem zadowolona z efektu jak nakładam go na czystą buzię od razu po umyciu lub ewentualnie na odrobinkę olejku arganowego
    - ma problemy z tuszowaniem niedoskonałości, jak większość BB nie nadaje się dla problematycznej cery
    - brak filtrów

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Zamówiłam go z katalogu będąc w przekonaniu że z racji firmy będzie dobry i będzie matowił moją skórę, jednak wywarł na mnie już po pierwszym użyciu nie miłe opinnie. Minusy:
    -Roluje się okropnie po nałożeniu zaróno gombeczką jak i palcami
    - nie kryje niedoskonałosci
    - nie matuje, wręcz świece sie po nim jak choinka!
    Jedynym plusem jest piękny zapach. Nie polecam

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić askap1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka.
  • Ten krem to totalna porażka.Kupiłam go z nadzieją,że będzie lepszy niż jakiekolwiek tańsze które stosowałam do tej pory.Zawiodłam się.W ogóle nie zakrywa,nie matuje.Jest drogi.Jedynym plusem jest to,że go nie widać po nałożeniu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Kin Kohaku za czytelną i pomocną recenzję?