Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Powiększ Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Zgłoszony przez n89

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

• TŁUSTY SMALEC
  • co za porażka!
    Kosmetyk z dobrymi opiniami i pozytywnymi komentarzami okazał się bublem nie wartym 5 zł. zawiodłam się!
    Cena w żaden sposób nie ma sie do jakości tego bubla.
    Bardzo słabo pokrywa niedoskonałości i bardzo szybko się ściera, po nałożeniu kilku warstw zapycha... i te wykończenie... jeszcze nigdy mi się tak twarz nie świeciła!!!okropny tłusty widok. Jestem zla, że tyle kasy poleciało w błoto, a niezamieniło się w złoto.
    Zaskoczona jestem tyloma pozytywami.
    Mi nie podpasował w ani jednym procencie. Bublka chciałam oddać za darmo, bo opakowanie brudzi się strasznie...aż wstyd go komuś pokazać...
    wrażeniekremu bardzo negatywne. Chyba jeszcze nigdy nie czułam się aż tak żle w tego typu kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ostatniego

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako podkład - tak, jako krem - nie
  • Mam najjaśniejszy odcień.
    Na początku próbowałam stosować ten kosmetyk zgodnie z przepisami, czyli jako krem i podkład w jednym. Niestety okazało sie, że dla suchej cery nawilżenie jest żadne - moja skóra była wysuszona i ściągnieta. Dodajmy do tego brak filtrów, więc kosmetyk nie do używania samodzielnie latem (a dla ortodoksów przez cały rok ).
    W związku z powyższym zaczęłam stosować ten produkt jako podkład, na krem nawilżajacy z filrem - smaruję twarz kremem, odczekuję 10 minut i najpierw delikatnie wklepuję, a później wsmarowuję krem BB.
    I tutaj się sprawdza, jako lżejsza wersja podkładu - wyrównuje koloryt cery, przykrywa drobne niedoskonałości (z większymi sobie nie radzi), wygląda naturalnie.
    Kupiłam w promocji, więc cena też ok.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić debramonk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo dobry produkt, bez zarzutu. Pięknie stapia się z cerą, wyrównuje koloryt, nawilża, długo się utrzymuje. Używam go w ciepłe miesiące, w gorące dni, na rower, sport, etc - działa znakomicie. Brak filtra mi nie wadzi bo i tak nakładam go na krem z filtrem i serum. Traktuje go jako lekki podkład a nie krem. Mam suchą skórę i to zdecydowanie za mało nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić CocoCocissimo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i świeży
  • Póki mogę staram się nie używać podkładu, jednak tylko puder nie jest już wystarczający. Nie mam problemów z cerą, więc głownie zależy mi na wyrównaniu kolorytu. I to zadanie ten krem spełnia bardzo dobrze. Jest lekki, nie zapycha, stapia się ze skóra, lekko matuje (jednak i tak nakładam a niego puder).
    Trzyma się na twarzy cały dzień, w zasadzie nie zmienionym stanie. Łatwo się go nakłada, chyba nie da się zrobić nim smug. Bardzo odpowiada mi konsystencja, nie jest klejąca czy ciągnąca się, tylko kremowa.
    Jedyny minus - mogłby mieć filtr

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czarna_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy z najgorszych
  • Krem otrzymałam jako 2 próbki w sklepie. Na drugi dzien rano zadowolona postanowiłam go wypróbować,gdyz bardzo lubię kremy typu BB. Myślę,no z YR za taką cenę,to musi byc coś ekstra. A tu rozczarowanie i to ogromne. Zero krycia,nawet przy nałozeniu kilku warstw,jeszcze bardziej podkresla to, co powinien zakryć,ciemnieje masakrycznie na twarzy,robi plamy,z trudem się go nakłada,lejąca konsysatencja,roluje sie, robi zacieki,mogłabym wymieniac w nieskonczonść jego wady. Myslałam,że może ta próbka byla taka feralna,ale z drugą było to samo.. Dzięki bogu,że nie skusiłam sie na jego zakup,bo kiedyś miałam na to ochotę. Zlotówki bym za niego nie dała,a co dopiero 50! Najgorszy BB jaki miałam okazję testować

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić jezynka23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie najlepszy!!
  • Jakiś czas temu otrzymałam tzw Zieloną Księgę Urody a w niej kupon zniżkowy 40% na dowolny kosmetyk- wybór padł na ten krem. Latem zależy mi na lekkim kryciu, wyrównaniu kolorytu, nawilżeniu i ochronie- krem wywiązuje się z tego w 101%. Konsystencja gęsta, kremowa, aksamitna. Zapach przyjemny a efekt utrzymuje się przez cały dzień.

Cena standardowa nieco zbyt wysoka. Myślę, że kupię ponownie jeśli trafi się dobra oferta (a w YR to jak najbardziej możliwe).

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Dla mnie jest to krem koloryzujący mam cerę mieszaną ale on mnie nie zapycha mogę stosować go codziennie i nic nie wyskakuje. Posiadam kolor jasny jak dla mnie za jasny ale puder brązujący średni wyrównuje to co trzeba. Ma trochę dziwną konsystencję, po wyschnięciu widać wyrównanie kremem. Wiadome że nie zakryje wszystkiego od tego jest podkład ale na lato i dzień jest super.

Używam tego produktu od: 6msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Kobra56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Produkt polecony przez panią w sklepie niestety w moim przypadku zupełnie nic nie robi, a nawet sprawia że twarz nieestetycznie błyszczy. Jedyny plus to kolor, chyba jedyny w całym asortymencie ives który pasuje do mojej bladej cery. Podana przez producenta obietnica przykrycia drobnych niedoskonałości jest bez pokrycia, produkt ten w moim przypadku dodatkowo podkreślił wady.

Chcesz pochwalić magdamagi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letni Kosmetyk
  • Krem BB, jest świetnym rozwiązaniem dla naszej cery w letnie, upalne dni, kiedy ciężkie kryjące podkłady nie sprawdzają się i "ważą" na buzi.

Zalety:
    + jest bardzo lekki,
    + nie zapycha porów,
    + ładnie nawilża twarz,
    + dodaje młodzieńczego blasku

Wady:
    - mam twarz przetłuszczającą się w rejonie T, ten krem nieco spotęgował efekt błyszczenia, o ile na policzkach to fajnie wygląda to na czole już nie.
    - jest drogi, regularna cena to 50 zł !

Lubię ten produkt, w lecie, gdy jest ciepło ( nie upalnie) dobrze się sprawdza, nie roluje się i nie daje dziwnego efektu. Cena jednak mnie poraża, pewnie kupię go, gdy otrzymam jakąś zniżkę ale w regularnej cenie nigdy bym nawet nie spojrzała w jego stronę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte i 2 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SweetChoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z gorszych jakie miałam..
  • Na całe szczęscie mam ten produkt z wymianki i nie musiałam wydawać na niego ani grosza Niestety kremik na prawdę mi się nie podoba.Juz od otwarcia przestraszył mnie jego dziwny zapach i łososiowato-różowy kolor.Krem ma dość rzadką konsystencje,jest dosyć świecący.Po rozsmarowaniu na twarzy hmm..efekt właściwie jest żaden..Nawet po nałożeniu 3 warstw krycia nie da się w żaden sposob nadbudować.Nie przykrywa nawet delikatnego zaczerwienienia skóry.Od razu się w nią wtapia zostawiając tylko tłustą w dotyku skórę Niestety nie polubiłam się z tym produktem i raczej wyląduje w koszu,gdyż nie znam dla niego zastosowania..

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij