Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Powiększ Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Zgłoszony przez n89

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

• Dobry produkt
  • Dobrze się sprawdził na mojej skórze. Przede wszystkim nie zapychał-a to dla mnie bardzo ważne. Delikatnie koloryzował i miałam wrażenie, że moja cera mniej się po nim błyszczy. Dodatkowo lekko nawilżał. Używałam go jakiś rok, nie codziennie, ale i tak jest bardzo wydajny.
    Minusem jest opakowanie, z którego ciężko wydobyć końcówkę produktu.
    Generalnie jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo
  • Na szczęscie nie kupiłam go, więc nie zmarnowałam na niego pieniędzy. Dostałam ten krem w prezencie i byłam pełna nadziei, bo bardzo lubie Yves Rocher. Użyłam go dwa razy... więcej sie nie dało. Krem ten:
    -tworzy maskę
    - nie odzywia
    - zwija sie w pomaranczowe rulony na twarzy, tworzy dziwne przebarwienia
    - wysusza skórę
    Jest to najgorszy krem BB z jakim miałam do czynienia

Ilość zużytych opakowań: niezużyte 1

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny blask
  • Większość kremów BB z jakimi miałam styczność do tej pory nie dopasowywało się tak idealnie do mojej karnacji jak ten. Gwarantuje on super naturalny i świeży wygląd. Nie zawiera żadnych drobinek, mimo to cera jest pełna młodzieńczego blasku. Nie wiem o co biega w komentarzach o o tłustym wykończeniu, może są to komentarze osób o bardzo tłustej cerze... Mam mieszaną i nie zauważyłam takiego efektu.

+ jaśniejszy odcień idealny dla jasnej, porcelanowej karnacji w tonacji różowej
    + dość trwały, nie ściera się przez większość dnia
    + ujednolica cerę
    + pięknie rozświetla cerę, żal psuć ten efekt pudrem
    + skóra nie błyszczy się nieestetycznie
    + absolutnie nie ciemnieje
    + przyjemny zapach

? czy nawilża? nie wiem sama, nigdy nie miałam problemu z przesuszoną cerą, wiem na pewno, że nie wysusza

- aplikacja od razu na krem może skończyć się plackami na buzi
    - ma problemy z tuszowaniem niedoskonałości, jak większość BB nie nadaje się dla problematycznej cery
    - brak filtrów

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Zamówiłam go z katalogu będąc w przekonaniu że z racji firmy będzie dobry i będzie matowił moją skórę, jednak wywarł na mnie już po pierwszym użyciu nie miłe opinnie. Minusy:
    -Roluje się okropnie po nałożeniu zaróno gombeczką jak i palcami
    - nie kryje niedoskonałosci
    - nie matuje, wręcz świece sie po nim jak choinka!
    Jedynym plusem jest piękny zapach. Nie polecam

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić askap1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka.
  • Ten krem to totalna porażka.Kupiłam go z nadzieją,że będzie lepszy niż jakiekolwiek tańsze które stosowałam do tej pory.Zawiodłam się.W ogóle nie zakrywa,nie matuje.Jest drogi.Jedynym plusem jest to,że go nie widać po nałożeniu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Kin Kohaku za czytelną i pomocną recenzję?
  • TŁUSTY SMALEC
  • co za porażka!
    Kosmetyk z dobrymi opiniami i pozytywnymi komentarzami okazał się bublem nie wartym 5 zł. zawiodłam się!
    Cena w żaden sposób nie ma sie do jakości tego bubla.
    Bardzo słabo pokrywa niedoskonałości i bardzo szybko się ściera, po nałożeniu kilku warstw zapycha... i te wykończenie... jeszcze nigdy mi się tak twarz nie świeciła!!!okropny tłusty widok. Jestem zla, że tyle kasy poleciało w błoto, a niezamieniło się w złoto.
    Zaskoczona jestem tyloma pozytywami.
    Mi nie podpasował w ani jednym procencie. Bublka chciałam oddać za darmo, bo opakowanie brudzi się strasznie...aż wstyd go komuś pokazać...
    wrażeniekremu bardzo negatywne. Chyba jeszcze nigdy nie czułam się aż tak żle w tego typu kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ostatniego

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako podkład - tak, jako krem - nie
  • Mam najjaśniejszy odcień.
    Na początku próbowałam stosować ten kosmetyk zgodnie z przepisami, czyli jako krem i podkład w jednym. Niestety okazało sie, że dla suchej cery nawilżenie jest żadne - moja skóra była wysuszona i ściągnieta. Dodajmy do tego brak filtrów, więc kosmetyk nie do używania samodzielnie latem (a dla ortodoksów przez cały rok ).
    W związku z powyższym zaczęłam stosować ten produkt jako podkład, na krem nawilżajacy z filrem - smaruję twarz kremem, odczekuję 10 minut i najpierw delikatnie wklepuję, a później wsmarowuję krem BB.
    I tutaj się sprawdza, jako lżejsza wersja podkładu - wyrównuje koloryt cery, przykrywa drobne niedoskonałości (z większymi sobie nie radzi), wygląda naturalnie.
    Kupiłam w promocji, więc cena też ok.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić debramonk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo dobry produkt, bez zarzutu. Pięknie stapia się z cerą, wyrównuje koloryt, nawilża, długo się utrzymuje. Używam go w ciepłe miesiące, w gorące dni, na rower, sport, etc - działa znakomicie. Brak filtra mi nie wadzi bo i tak nakładam go na krem z filtrem i serum. Traktuje go jako lekki podkład a nie krem. Mam suchą skórę i to zdecydowanie za mało nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić CocoCocissimo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i świeży
  • Póki mogę staram się nie używać podkładu, jednak tylko puder nie jest już wystarczający. Nie mam problemów z cerą, więc głownie zależy mi na wyrównaniu kolorytu. I to zadanie ten krem spełnia bardzo dobrze. Jest lekki, nie zapycha, stapia się ze skóra, lekko matuje (jednak i tak nakładam a niego puder).
    Trzyma się na twarzy cały dzień, w zasadzie nie zmienionym stanie. Łatwo się go nakłada, chyba nie da się zrobić nim smug. Bardzo odpowiada mi konsystencja, nie jest klejąca czy ciągnąca się, tylko kremowa.
    Jedyny minus - mogłby mieć filtr

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czarna_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy z najgorszych
  • Krem otrzymałam jako 2 próbki w sklepie. Na drugi dzien rano zadowolona postanowiłam go wypróbować,gdyz bardzo lubię kremy typu BB. Myślę,no z YR za taką cenę,to musi byc coś ekstra. A tu rozczarowanie i to ogromne. Zero krycia,nawet przy nałozeniu kilku warstw,jeszcze bardziej podkresla to, co powinien zakryć,ciemnieje masakrycznie na twarzy,robi plamy,z trudem się go nakłada,lejąca konsysatencja,roluje sie, robi zacieki,mogłabym wymieniac w nieskonczonść jego wady. Myslałam,że może ta próbka byla taka feralna,ale z drugą było to samo.. Dzięki bogu,że nie skusiłam sie na jego zakup,bo kiedyś miałam na to ochotę. Zlotówki bym za niego nie dała,a co dopiero 50! Najgorszy BB jaki miałam okazję testować

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić jezynka23 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij