Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Powiększ Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Zgłoszony przez n89

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

• W porządku
  • Dla mnie jest to krem koloryzujący mam cerę mieszaną ale on mnie nie zapycha mogę stosować go codziennie i nic nie wyskakuje. Posiadam kolor jasny jak dla mnie za jasny ale puder brązujący średni wyrównuje to co trzeba. Ma trochę dziwną konsystencję, po wyschnięciu widać wyrównanie kremem. Wiadome że nie zakryje wszystkiego od tego jest podkład ale na lato i dzień jest super.

Używam tego produktu od: 6msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Kobra56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Produkt polecony przez panią w sklepie niestety w moim przypadku zupełnie nic nie robi, a nawet sprawia że twarz nieestetycznie błyszczy. Jedyny plus to kolor, chyba jedyny w całym asortymencie ives który pasuje do mojej bladej cery. Podana przez producenta obietnica przykrycia drobnych niedoskonałości jest bez pokrycia, produkt ten w moim przypadku dodatkowo podkreślił wady.

Chcesz pochwalić magdamagi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letni Kosmetyk
  • Krem BB, jest świetnym rozwiązaniem dla naszej cery w letnie, upalne dni, kiedy ciężkie kryjące podkłady nie sprawdzają się i "ważą" na buzi.

Zalety:
    + jest bardzo lekki,
    + nie zapycha porów,
    + ładnie nawilża twarz,
    + dodaje młodzieńczego blasku

Wady:
    - mam twarz przetłuszczającą się w rejonie T, ten krem nieco spotęgował efekt błyszczenia, o ile na policzkach to fajnie wygląda to na czole już nie.
    - jest drogi, regularna cena to 50 zł !

Lubię ten produkt, w lecie, gdy jest ciepło ( nie upalnie) dobrze się sprawdza, nie roluje się i nie daje dziwnego efektu. Cena jednak mnie poraża, pewnie kupię go, gdy otrzymam jakąś zniżkę ale w regularnej cenie nigdy bym nawet nie spojrzała w jego stronę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte i 2 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SweetChoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z gorszych jakie miałam..
  • Na całe szczęscie mam ten produkt z wymianki i nie musiałam wydawać na niego ani grosza Niestety kremik na prawdę mi się nie podoba.Juz od otwarcia przestraszył mnie jego dziwny zapach i łososiowato-różowy kolor.Krem ma dość rzadką konsystencje,jest dosyć świecący.Po rozsmarowaniu na twarzy hmm..efekt właściwie jest żaden..Nawet po nałożeniu 3 warstw krycia nie da się w żaden sposob nadbudować.Nie przykrywa nawet delikatnego zaczerwienienia skóry.Od razu się w nią wtapia zostawiając tylko tłustą w dotyku skórę Niestety nie polubiłam się z tym produktem i raczej wyląduje w koszu,gdyż nie znam dla niego zastosowania..

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • To najlżejszy ze wszystkich znanych mi kremów BB.
  • Mi w nim najbardziej odpowiada to, że jest tak lekki. To pierwszy krem BB, którego nie czuje na swojej mieszanej cerze. Używając go miałam wrażenie jakbym stosowała krem matujący: BB się wchłania, zostawia skórę matową w wyglądzie i gładką w dotyku.

Gdyby tylko lepiej krył...
    Daje bardzo naturalny efekt co jest i plusem, i minusem [nie widać go... ale widać całą resztę: u mnie głównie naczynka]. Lekko tonuje i wyrównuje kolor ale ciągle widać fakturę skóry więc cera sprawia wrażenia jakoby sama z siebie była zdrowa i zadbana. Przyjmując, że drogeryjne BB mają w sobie gdzieś tak na oko 50% podkładu, to Yves Rocherowy BB ma go tak z 25%.

PLUSY:
    + Jest ultra lekki.
    + Idealnie się wchłania.
    + Czyni skórę matową.
    + Stapia się z cerą w 102% .
    + Można go nakładać palcami, gąbką czym kto chce.
    + Lekko nawilża.
    + Nie podkreśla suchych skórek.
    + Nie osadza się.
    + Nie ciemnieje.
    + Nie smuży.
    + Dobrze współgra z korektorem.
    + Nie zapycha porów.

MINUSY:
    - Lekko ściera się w ciągu dnia.
    - Minimalnie kryje.
    - Dwa odcienie...?
    - Przydałby się filtr.

Jeżeli chodzi o resztę spraw to:
    * BB ma kartonik.
    * Ma tubkę z dość twardego plastiku.
    * Tubka ma sprawne i porządne zamknięcie.
    * Krem pachnie.
    * Ma dwa kolory.
    * Jest kremowy. Nie leje się.

Używam tego produktu od: Lato 2013.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić V like Victoria za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • nie spodziewałam się, że będzie mi się go używało tak przyjemnie. Kupiony przypadkiem bo akurat była promocja w yves rocher.
    polecam dziewczynom, które nie mają wielkich problemów z cerą,chcą jedynie wyrównać koloryt i dodać blasku,zdrowego wyglądu.
    Może nawet lekko nawilża, na pewno nie wysusza skóry.
    Ma świetną ciepłą barwę,bardzo dobrze się rozprowadza-nie trzeba się zastanawiać czy równo się go nałożyło.
    bardzo wydajny,używany prawie codziennie, wystarczył na około 9miesięcy.
    polecam.

minusów nie zauważyłam,oprócz ceny,ale też do przejścia.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem BB
  • Peau Parfaite doskonale podkreśla kolor mojej skóry, nawilża ją, łatwo się rozprowadza, nie ma natomiast żadnego filtru. Przystępna cena, fajny zapach, wydajny. Na zdjęciu ostatni od nadgarstka

Całość recenzji na www.zmyslankianki.pl

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić zmyslankianki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny krem
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego kremu, aż w końcu YR dołączyło mi go do zamówienia jego prezent ;] i jak się okazało bardzo trafiony prezent. Krem super nawilża i wyrównuje koloryt skóry tuszując przy tym drobne niedoskonałości.
    Myślę, że warto w tym miejscu przypomnieć że to krem bb a nie podkład, jego zadaniem nie jest idealnie kryć jego zadaniem jest odżywiać skórę, dać jej odpocząć od ciężkich podkładów a dodatkowym plusem takiego kosmetyku jest delikatne, naturalne krycie bez efektu maski.
    Na mojej skórze zdał egzamin i dostaje mocne 4 gwiazdki

+ Dobrze nawilża,
    + bardzo przyjemnie pachnie,
    + efekt naturalnego i delikatnego krycia.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić lajla0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropnie mnie zawiódł
  • Byłam pełna nadzieji kupując ten krem. A to dlatego, że bardzo lubię tę markę i żaden produkt mnie jeszcze nigdy nie zawiódł. Aż do teraz.
    Krem ten nie jest z najniższej półki cenowej, firma też godna polecenia więc pytam się kto to badziewie dopuścił do sprzedaży?

Zalety: Pojemność.
    Z zalet to tyle.

WADY:
    -brak krycia
    -nawet jasny kolor jest za ciemny ze względu na fakt, że ciemnieje na twarzy
    -podrażnia! a w dodatku zaczerwienienie nie pojawia się po zmyciu specyfiku tylko zaraz po nałożeniu go. I oczywiście czerwone PLACKI są widoczne, bo krem ich nie kryje. Mam wręcz wrażenie, że jeszcze bardziej są podkreślone.
    -krem dobrze trzyma się na miejscach na twarzy gdzie nie ma niedoskonałości. Tam gdzie są wypryski czy ślady potrądzikowe po prostu nic nie robi! Miejsca te, które wolałabym ukryć są jeszcze bardziej widoczne i podkreślone!!
    Masakra po prostu!
    -znika z twarzy i roluje się

Nie polecam wydawać tylu pieniędzy za takie nic. Nie polecam do cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków.Używam tego produktu od: kilka tygIlość zużytych opakowań: początek pierwszego, resztę komuś oddam

Chcesz pochwalić Islanzadii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Oceniam kolor light. BB jest dobry, ma lekką niezapychającą konsystencję, miły zapach, właściwy skład. Oczywiście tylko dla fanek tego typu kosmetyków. Ja mam cerę mieszaną i ten krem sprawdza się. Nie matuje, ale nawilża, cera jest po nim świeża i gładka

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu! Jedyny NAPRAWDĘ dobrze działający krem, lepszy nawet od niezłych podkładów.
  • Jestem pod wrażeniem! Pierwszy raz trafiłam na krem, po którym cera mi się nie błyszczy nawet po dłuższym czasie. Ładnie matuje, wygładza, nawilża i dobrze się wchłania. W tym wypadku reklama i obietnica efektów na opakowaniu naprawdę się sprawdza (a nie często się zdarza, żeby wszystko działało w rzeczywistości tak jak producenci obiecują :P). Mam cerę mieszaną, więc trudno mi było dobrać odpowiednie kosmetyki, a krem bb jest strzałem w 10

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić olcia190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Ten BB krem, był pierwszym, z jakim miałam do czynienia. Używałam go latem, gdy byłam opalona (odcień medium), przez jesień i zimę używałam BB kremu z Avonu o jaśniejszym odcieniu, a następnie wiosną zużyłam resztę Peau Parfaite. W międzyczasie nabyłam nieco doświadczenia z tego typu produktami i myślę, że mogę wyrazić swoją opinię na jego temat.

Obietnice producenta:
    -z nawilżeniem się zgadzam, dość dobrze nawilża, na pewno nie przesusza, nie podkreśla suchych skórek. Nie wiem, czy trwa ono przez 24 godziny, ale na pewno nawilża (+)

-tuszowanie niedoskonałości - tak, ale te drobne. Na większe problemy skórne niestety się nie sprawdza (+/-)

-tuszowanie oznak zmęczenia – myślę, że tak. Cienie na twarzy znikają, jest delikatny efekt glow (nazwany przez producenta jako „blask” (+), cera jest bardziej promienna, świetlista. (+)

-idealne ujednolicenie i wygładzenie– nie idealne, na pewno nie. Ujednolica na tyle, że cała buzia wygląda lepiej, ale nie jest to 100% ukrycie niedoskonałości, efekt lalki. (+/-)

-chroni przed czynnikami zewnętrznymi - i właśnie nie wiem jak mam to zinterpretować. Filtru UV nie ma, za to jest m.in. wyciąg z białej herbaty. I mnóstwo parabenów w składzie, nawet nie na ostatnich miejscach w spisie składników Firmy Która Robi NATURALNE KOSMETYKI. Wielki minus za naturalne składniki (-) , minus za brak realnej ochrony przed promieniowaniem (-).

Inne spostrzeżenia:
    -konsystencja jest rzadsza niż podkład w musie, niektóre podkłady w płynie, ciężkie kremy. Porównywalna jest do lekkich, lejących się kemów na dzień. Jestem zwolenniczką nakładania kremu nawilżającego przed podkładem i pudrem, dlatego konsystencja i sama idea produktu bardzo mi się podoba (+)

-kolor – light , medium to trochę za mała paleta, jak na dobrą, Francuską firmę. (-)

-zapach – genialny! Bije na głowę Avon, ostatnie BB kremy z Oriflame, Garnier. Jest świeży, kwiatowy, bardzo przyjemny, mało chemiczny. Duży plus (+)

-nieodpowiedni dla cer tłustych – błyszczałam się strasznie, już po 2 godzinach musiałam się dodatkowo „dopudrować”. W rezultacie „efekt glow” przerodził się w efekt nieświeżej cery (-)

Rezultat: za mało plusów, zbyt wiele minusów. Nie jest tragiczny, ale i nie jest zbyt dobry. Jest pośredni. Nie kupię go, za to wiem, że będę porównywać do niego inne BB kremy, a przynajmniej pod względem zapachowym.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 50 ml

Chcesz pochwalić mademoiselle_en_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsza próba z BB - trochę nieudana
  • To mój pierwszy krem BB, nie mam więc porównania. Kupiłam odcień medium, chociaż mam cerę dość jasną. Zaplanowałam, że będę go używać latem, więc przy nieco ciemniejszej cerze lepiej sprawdzi się ciemniejszy odcień. Cena 29 zł.
    Cerę mam raczej suchą z niewielką skłonnością do świecenia w strefie T, jednak tyko po południu i tylko wtedy, gdy mam nałożony makijaż. Mam cerę naczynkową, ale niewiele jest widocznych naczynek, są one na skrzydełkach nosa i nieco na policzku, raczej widać na niej głównie zaczerwienienia, dość zresztą rozległe na policzkach.
    Konsystencja kremu jest gęstsza niż się spodziewałam, tzn. jest gęstszy niż podkład w płynie, którego używam na co dzień. Jednak jest rzadszy, niż kremy do twarzy.
    Nałożyłam go na krem do twarzy do cery naczynkowej Iwostin Capillin SPF 20, ze względu na brak filtrów w kremie BB. Krem BB należy nakładać delikatnie go wklepując, nie ma mowy o rozsmarowywaniu, wtedy się rozmazuje i robią się smugi. Nakładałam palcami wklepując ze 4 minuty. Czas nakładania jest zdecydowanie dłuższy niż przy nakładaniu fluidu, który nakładam pędzelkiem i trwa to minutę. Krycie jest naprawdę niezłe, zakrył nie tylko zaczerwienienia ale także widoczne naczynka. Nie mam pryszczy, ani żadnych przebarwień, więc nie mam z nimi problemu. Nie można nakładać zbyt grubej warstwy, bo zaczyna się warzyć. Jeśli za słabo kryje, trzeba odczekać aż dobrze się wchłonie, dopiero wtedy można nałożyć dodatkową warstwę zamiast korektora.
    Po nałożeniu wydawało mi się, że mam zbyt ciemną twarz i że źle dobrałam kolor. Jednak nie byłam zniechęcona, bo słyszałam, że BB ma się dopasować do twarzy. Po 15 minutach faktycznie tak się stało i kolor stał się naturalny.
    Wygląd skóry pól godziny po nałożeniu. Czuję się tak samo, jak po nałożeniu podkładu. Cera jest wyrównana, tam gdzie warstwa jest cieńsza, wygląda naturalnie, tam gdzie grubsza, widać, że trochę zatkało pory. Widać to tylko z bardzo bliska. Skóra nie jest matowa, ale naturalnie lekko błyszcząca. Nie czuję potrzeby przypudrowania tego, ale gdybym chciała tak pozować do zdjęć, to na pewno błysk byłby za silny. Nie ma jednak porównania z moim „własnym” błyskiem w strefie T. W dotyku skóra jest bardziej lepka niż po samym kremie do twarzy ale zdecydowanie mniej lepka, niż po nałożeniu bazy z przeciętnym podkładem. Po około godzinie lepkość znika.
    Moim problemem jest katar sienny. Z tego powodu często muszę często wycierać nos, no i podkład się ściera i potem za każdym razem muszę maskować naczynka na nosie korektorem. Okazało się, że niestety krem BB też się ściera w taki sam sposób. Po 4 godzinach w strefie T zaczyna pojawiać się świecenie a w miejscach suchych zaczynają być widoczne suche skórki, jednak skóra nadal sprawia wrażenie jednolitej i gładkiej. Żeby zobaczyć jakiekolwiek niedoskonałości trzeba się przypatrywać z bliska i do tego bardzo uważnie. Teraz już trzeba się odrobine przypudrować. I taki stan trwa do wieczora.
    Moje wnioski
    Krem Yves Rocher nie jest czymś, co koniecznie trzeba wyrzucać, nawet jeśli nie jest to zakup do końca trafiony. Najlepszy jest dla cery normalnej, przy tłustej zapcha pory i buzia będzie się świecić, przy suchej – za słabe nawilżenie, nawet nałożony na krem nawilżający.
    Trzeba uważać przy nakładaniu, żeby się nim nie miziać, nie smarować, tylko lekko wklepywać, tylko wtedy wygląda dobrze.
    Co do 6 obietnic:
    Słabo nawilża, praktycznie wcale,
    Ujednolica nieźle,
    Tuszuje tylko słabo widoczne niedoskonałości, przy bardziej widocznych bez korektora się nie obejdzie, moje zaczerwienienia ukrył,
    Wygładza skórę no … niby tak, ale na pewno nie wygląda ona młodziej,
    Przed niczym nie chroni, bo nie ma żadnego filtra.
    Mam zamiar go zużyć, ale nie kupię więcej i planuję wypróbować coś lepszego = azjatyckiego. Jak na pierwsza próbę nieźle, bo wiem już czego oczekiwać i jakie można popełnić błędy.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić galaksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do tłustej cery! słabiutki
  • Produkt otrzymałam w gratisie za zakupy przez internet. Posiadam odcień średni - dobry dla lekko opalonej skóry.

Jestem posiadaczką tłustej cery ale na wiosnę i lato lubię mieć coś lżejszego na twarzy. Sama pokusiłabym się bardziej o azjatycki krem bb, bo nasze europejskie to raczej kremy tonujące

+ ładny zapach
    +wyraźnie nawilża ( ale moja twarz jest sama w sobie dobrze nawilżona więc nie wiem czy to jego działanie)
    + bardzo lekki
    + dobrze współgra z kremem z filtrami, nie roluje się
    + wydajny

Jeśli chodzi o plusy to koniec, minusów jest mniej ale są bardziej istotne

- bardzo ale to bardzo słabo wyrównuje koloryt
    - pod koniec dnia nie ma go na twarzy
    - moja twarz niemiłosiernie się po nim błyszczy, nawet sypki puder za dużo nie pomaga
    - nie wyglądam piękniej, szczerze bez tego kremu jest lepiej, przynajmniej 2 h satynowego matu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emiltik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na lato
  • Kremu używam od około dwóch miesięcy. Jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z lekkiej konsystencji, idealnej na ciepłe dni. Krem u mnie świetnie wyrównuje kolor, a z racji tego, że mam raczej jasną cerę i cięzko mi znaleźć podkład czy krem BB, który nie sprawiałby wrażenia żółtego, tym bardziej jestem zadowolona z odcienia light. Nie jest żółty i jednocześnie nie daje efektu białego pudru. Krem świetnie nawilża, a jednocześnie nie powoduje świecenia problematycznej strefy 'T'. No i przy okazji jest bardzo wydajny, podejrzewam, że ta jedna tubka wystarczy mi na całe lato. Jedyny minus, który zauważam to zapach, który nie bardzo mi się podoba, ale to już kwestia idywidualnych upodobań. Ogólnie bardzo polecam, jestem zadowolona i zaskoczona kondycją mojej skóry odkąd go używam (zwykle w lecie mam problemy z trądzikiem). Na pewno kupię go ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania (50ml)

Chcesz pochwalić ka_kuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Po tym kosmetyku zdecydowałam, że kończę swoją przygodę z kremami BB (przed tym były Garnier i Eveline). Ten krem okazał się gorszy od wspomnianych braci – okropnie się roluje na mojej twarzy, nie zależnie od tego, czy nanoszę go na krem na dzień czy sam, czy palcami, czy pędzlem – żadna z opcji nie zadziałała. Jedynym plusem tego kremu jest jego lekka konsystencja, chciałabym znaleźć taki lekki podkład. Jak już uda się zabrać zrolowane pozostałości po kremie, można nawet powiedzieć, że twarz wygląda na odświeżoną. Aby jednak utrzymać w miarę porządny efekt, twarz trzeba przypudrować. Produkt ma 2 odcienie: jaśniejszy, który można śmiało określić różowym, i ciemniejszy – odpowiedni do jasnej lecz nie bladej cery.
    Krem używałam w sumie kilka razy, po czym zrezygnowana oddałam koleżance, której akurat pasował.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie dałam rady skończyć

Chcesz pochwalić sunny_orange za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, lekki krem tonujący
  • Krem trafił w moje ręce przypadkowo i był to mój pierwszy kontakt z kremami typu BB. Zacznę od tego, że nie spodziewałam się po tym kosmetyku cudów, a już tym bardziej spełnienia przynajmniej połowy z obietnic producenta. Kremu( odzień light) raczej nie stosuje samodzielnie, zawsze ląduje pod nim krem pielęgnacyjny, którego używam w danym momencie. Wyrównuje koloryt, daje bardzo delikatne krycie, dobrze stapia się z cerą. Lubię efekt blasku, jaki wywołuje. Nie jest to błyszczenie, tylko delikatna poświata, efekt bardzo subtelny. Dobrze się go aplikuje. Co do trwałości i wydajności( muszę zaznaczyć, że nie stosuję go codziennie)- nie mogę narzekać. Dla mnie efekt jak zadowalający, chociaż rozumiem, że dla cer mieszanych i tłustych może okazać się totalną porażką. Jedyny minus, to dla mnie zapach- zbyt intensywny i sztuczny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marsyllie za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • jedną gwiazdkę ten pseudo BB dostaje tylko za to że nie zapycha a pół gwiazdki za to że leciutko nawilża(chociaż nie 24h jak to twierdzi producent)
    Reszta to same minusy.
    -Nie ujednolica a pigmenty które ma w sobie zamiast delikatnie pokryć twarz brzydko osadzają się tylko w porach.

-Absolutnie nie tuszuje żadnych niedoskonałości(mam tylko delikatne przebarwienia po niespodziankach) nie zauważyłam też żeby usuwał oznaki zmęczenia.

-Nie wygładza,a obiecany blask to "tłusta" błyszcząca warstwa na buzi.

Generalnie okropieństwo i byłam strasznie zawiedziona tym BB kremem,oprócz tych wszystkich minusów bardzo źle się go aplikuje,bo albo się rozmazuje albo warzy.Nie polecam!

Jeżeli szukacie lekkiego podkładu tonującego to polecam Pure light tej samej marki.

Chcesz pochwalić czarneoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • marny krem za wygórowaną cenę
  • Po pierwsze jestem zdziwiona, że ten produkt ma sporo pozytywnych opinii. Swój krem kupiłam w promocji (nie pamiętam za ile, ale nawet gdy kosztował mniej, to nadal nie jest to produkt wart swojej ceny.)
    Składniki roślinne, które mają zapewnić obiecany efekt nawilżenia, blasku, ochrony itp. są oczywiście pod koniec dłuugaśnej listy. W moim mniemaniu krem w żaden sposób nie robił tego, co obiecał producent. Krem BB (miałam w odcieniu light) po nałożeniu zamiast się wchłonąć pozostawiał widoczną powłokę. Skóra była błyszcząca. Mazał się pozostawiając smugi. Konieczne było nałożenie pudru matującego. Na nosie i czole mimo oczyszczonej skóry tworzył w zagłębieniach jakby zważoną warstwę- musiałam to usuwać wacikiem. Szybko pojawiły się też zaskórniki.Możliwe, że to również zasługa tego kremu. Dawałam temu produktowi wiele szans, stosowałam na różne okazje, i o różnej porze aby przekonać się, że może faktycznie jest to dobry krem...Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, ale w tym przypadku to z pewnościa miało miejsce. Plusem był przyjemny, delikatny zapach. Nie polecam. Takie same "Efekty" można mieć, kupując jakiś BB z marketu za 8 zł.Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: pół, potem wyrzucilam

Chcesz pochwalić papryczka1603 za czytelną i pomocną recenzję?
  • producent zapewnia:
    6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
    - doskonale nawilża skórę przez 24h,
    - idealnie ujednolica koloryt skóry,
    - tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
    - wygładza powierzchnię skóry,
    - przywraca skórze blask,
    - chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

+/-rzeczywiście nawilża , ale nie doskonale przy mojej wrażliwej i suchej cerze
    +tak tuszuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia ale w ŚREDNIM STOPNIU
    +/- co do wygładzania to pół na pół, zalezy od dnia
    - nie zauważyłam żeby przywracał blask skórze
    + co do szkodliwych czynników zgadzam się

+ fajne opakowanie, można przeciąć i wydłubać do końca
    +zapach nie drażniący, świeży
    +drobne krosty kryje

- trzeba go dobrze rozprowadzić na buzi, bo pojawiają się smugi :/

Używam go na zmianę z podkładem niebrudzącym z yves rocher.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AlaKalicinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jeden z lepszych creamów jakich używałam. Mam skórę mieszaną w stronę tłustej
    Plusy:
    - pięknie pachnie
    - nawilża
    - idealnie stapia się z kolorem skóry
    - kryje drobne niedoskonałości
    - nie roluje się
    - nie widać go na skórze
    - NIE ZAPYCHA
    - cena na promocji jest bardzo przystępna

Minusy:
    - brak ciemnego odcienia dla kobiet bardzo śniadych
    - nie kryje mocniejszych niedoskonałości
    Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić thugmisses za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo subtelny efekt
  • Producent nas mami bajkami o 6 efektach, ale nie czarujmy się, to zwykły krem tonujący.
    Mam 23 lata i niecierpię podkładów, jednak zaczęła coraz częściej zachodzić potrzeba poprawienia urody. Z pomocą przyszedł mi ten krem. Moja cera jest bardzo, bardzo sucha, często zaczerwieniona, czasem szara i zmęczona, pojawiają się cienie pod oczami. Ten krem dał mi to, czego potrzebowałam - delikatnie wyrównał koloryt skóry. I nie ma siły, żeby zdziałał więcej. Jeśli ktoś ma widoczne niedoskonałości i oczekuje krycia - odradzam, bo się zawiedzie. Nawet efekt ujednolicenia jest bardzo subtelny. Nie poleciłabym go też nikomu o tłustej cerze, bo będzie się świecił. Jest bardzo rzadki, dobrze się rozprowadza palcami i stapia z twarzą. Moim zdaniem jest bardzo wydajny.
    Nie brudzi ubrań (np. szalików), ale bardzo szybko znika - dokonując wieczorem demakijażu stwierdzam zwykle śladowe ilości pigmentu z kremu na waciku.
    Jego właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam, czyli są znikome. Szybko się zorientowałam, że solo nie da rady, więc stosuję go na tłusty krem. I tu plus, bowiem nawet na tłuściochach typu Nivea Creme się nie roluje. Zważył mi się tylko raz podczas nakładania i to na krem marki YR.
    Z tego powodu, że mimo wszystko krem ten wymaga u mnie użycia innego na spód, a kosztuje niemało nie kupię go ponownie. Raczej zainwestuję w leciutki podkład.

Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 z tubki 50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosuję go od czasu do czasu i jestem zadowolona
  • Ogólnie nie lubię podkładów i zazwyczaj staram się ich unikać, ale czasami jeśli wiem, że muszę dobrze wyglądać przez cały dzień to wybieram właśnie ten krem, wymieniłam go za pieczątki w sklepie, więc teoretycznie nie zapłaciłam nic, ale myślę, że kupię go nawet za normalną cenę, moja cera po nim nie błyszczy się, ma wyrównany koloryt, a po paru godzinach nie ma efektu maski, używam jaśniejszego koloru, bo moja cera jest dosyć blada i często miałam problem z dobraniem koloru, ten dopasowuje się idealnie i nie widać różnicy pomiędzy szyją a twarzą, do tego krem współgra z moją skórą, która miejscami bywa tłusta z czym nie radził sobie mój wcześniejszy podkład z oriflame, nie widzę w nim żadnej szczególnej wady, może oprócz ceny, ale zawsze można kupić go taniej w promocji.

Chcesz pochwalić AmeliaEr za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialne rozwiązanie dla tłustej cery
  • Zacznę od tego, że nie używam ani mega-matujących, ani ciężkich i mocno kryjących podkładów. Nie lubię pakować całej tej "szpachli" na twarz, bo wyglądam po prostu źle i sztucznie. Podłady matujące przesuszają mi skórę co w efekcie zwiększa wydzielanie sebum, zaś kryjących podkładów nie używam, bo nie mam za bardzo czego ukrywać.

Jeśli któraś z Was ma podobne odczucia, to doskonałą alternatywą jest właśnie ten krem. Nakładam go na serum-aktywator młodości tej samej firmy. Przy regularnym stosowaniu obydwa te kosmetyki dają świetne efekty - nie świecę się, a jednocześnie mam wyrówany koloryt. Nie trzeba poprawiać niczego w ciągu dnia. Skóra oddycha.

Krem nie sprawił mi żadnych problemów z równomiernym nałożeniem, wchłania się bardzo szybko. Ma przyjemny zapach. Nie uczula. Nie zapycha porów. Nie powoduje powstawania krostek, czy zaskórników. Wygoił blizny po pryszczopodobnych krostach. Jest wydajny.

Jeśli chodzi o cenę, to wg mnie nie jest wygórowana, zwłaszacza że ostatnio wciąż jest za 32,90. Wg mnie, kosmetyk świetnie wpisuje się w kanon kosmetyki roślinnej, delikatnej, jaką ma firma Yves Rocher.

Używam tego produktu od: ponad rok w chwili obecnej

Ilość zużytych opakowań: drugie zaczęte

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na co dzień
  • Zdecydowałam się zrecenzować ten krem by uratować jego imię, gdyż widzę sporo negatywnych opinii. Ja nakładam ten krem na inny nawilżający krem, a potem przypudrowuję go jeszcze pudrem. Tak użyty trzeba rzeczywiście dobrze rozmasować na skórze ale przy mojej mieszanej skórze nie powoduje błyszczenia skóry. Krem ten nadaje ładny kolor twarzy (mam wersję ciemniejszą przy dość jasnej karnacji), nawilża średnio (dlatego ja używam go po kremie), ma ładny zapach i dobrą konsystencję, jest wydajny i można go kupić w promocji.
    Minusy widzę takie, że nie maskuje wszystkich niedoskonałość (ale to przecież nie jest korektor czy trwały podkład), to że trzeba się trochę postarać by go dobrze rozprowadzić (no ale ja go używam już na inny krem więc nie wiem jak sprawdza się sam) i to, że nie posiada filtra a każdy krem na dzień powinien go mieć. Za to odejmuję gwiazdkę.
    Uważam, że jest on wart wypróbowania. Jest to mój 1szy krem bb więc nie mam porównania ale jest on produktem dobrej firmy więc ufam, że i skład ma dobry.

Używam tego produktu od: 2mcy
    Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Chcesz pochwalić maja1777 za czytelną i pomocną recenzję?