Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Powiększ Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Zgłoszony przez n89

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

• Rozczarowana
  • Ten krem BB kompletnie nie jest dla mnie i dla mojej cery. Jestem rozczarowana, ponieważ miałam nadzięję, że kosmetyk z tej firmy będzie dobry. Na szczęście dostałam go w prezencie więc nic nie straciłam. Krem nie zakrywa niedoskonałosci na twarzy. Mało tego.... na około ust i w niektorych miejscachc robi sie pomaranczowy i nie idzie tego ładnie rozprowadzić ;/ Po prostu tworzy plamy. Ten krem może jest dobry dla osób które nie mają żadnych problemow z cerą... wręcz idealną Niestety dla osób które mają delikatne krostki czy zaczerwieniona skore kompletnie sie nie sprawdza.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić nnaattaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Dobrze się sprawdził na mojej skórze. Przede wszystkim nie zapychał-a to dla mnie bardzo ważne. Delikatnie koloryzował i miałam wrażenie, że moja cera mniej się po nim błyszczy. Dodatkowo lekko nawilżał. Używałam go jakiś rok, nie codziennie, ale i tak jest bardzo wydajny.
    Minusem jest opakowanie, z którego ciężko wydobyć końcówkę produktu.
    Generalnie jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo
  • Na szczęscie nie kupiłam go, więc nie zmarnowałam na niego pieniędzy. Dostałam ten krem w prezencie i byłam pełna nadziei, bo bardzo lubie Yves Rocher. Użyłam go dwa razy... więcej sie nie dało. Krem ten:
    -tworzy maskę
    - nie odzywia
    - zwija sie w pomaranczowe rulony na twarzy, tworzy dziwne przebarwienia
    - wysusza skórę
    Jest to najgorszy krem BB z jakim miałam do czynienia

Ilość zużytych opakowań: niezużyte 1

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny blask
  • Większość kremów BB z jakimi miałam styczność do tej pory nie dopasowywało się tak idealnie do mojej karnacji jak ten. Gwarantuje on super naturalny i świeży wygląd. Nie zawiera żadnych drobinek, mimo to cera jest pełna młodzieńczego blasku. Nie wiem o co biega w komentarzach o o tłustym wykończeniu, może są to komentarze osób o bardzo tłustej cerze... Mam mieszaną i nie zauważyłam takiego efektu.

+ jaśniejszy odcień idealny dla jasnej, porcelanowej karnacji w tonacji różowej
    + dość trwały, nie ściera się przez większość dnia
    + ujednolica cerę
    + pięknie rozświetla cerę, żal psuć ten efekt pudrem
    + skóra nie błyszczy się nieestetycznie
    + absolutnie nie ciemnieje
    + przyjemny zapach

? czy nawilża? nie wiem sama, nigdy nie miałam problemu z przesuszoną cerą, wiem na pewno, że nie wysusza

- aplikacja od razu na krem może skończyć się plackami na buzi
    - ma problemy z tuszowaniem niedoskonałości, jak większość BB nie nadaje się dla problematycznej cery
    - brak filtrów

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Zamówiłam go z katalogu będąc w przekonaniu że z racji firmy będzie dobry i będzie matowił moją skórę, jednak wywarł na mnie już po pierwszym użyciu nie miłe opinnie. Minusy:
    -Roluje się okropnie po nałożeniu zaróno gombeczką jak i palcami
    - nie kryje niedoskonałosci
    - nie matuje, wręcz świece sie po nim jak choinka!
    Jedynym plusem jest piękny zapach. Nie polecam

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić askap1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka.
  • Ten krem to totalna porażka.Kupiłam go z nadzieją,że będzie lepszy niż jakiekolwiek tańsze które stosowałam do tej pory.Zawiodłam się.W ogóle nie zakrywa,nie matuje.Jest drogi.Jedynym plusem jest to,że go nie widać po nałożeniu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Kin Kohaku za czytelną i pomocną recenzję?
  • TŁUSTY SMALEC
  • co za porażka!
    Kosmetyk z dobrymi opiniami i pozytywnymi komentarzami okazał się bublem nie wartym 5 zł. zawiodłam się!
    Cena w żaden sposób nie ma sie do jakości tego bubla.
    Bardzo słabo pokrywa niedoskonałości i bardzo szybko się ściera, po nałożeniu kilku warstw zapycha... i te wykończenie... jeszcze nigdy mi się tak twarz nie świeciła!!!okropny tłusty widok. Jestem zla, że tyle kasy poleciało w błoto, a niezamieniło się w złoto.
    Zaskoczona jestem tyloma pozytywami.
    Mi nie podpasował w ani jednym procencie. Bublka chciałam oddać za darmo, bo opakowanie brudzi się strasznie...aż wstyd go komuś pokazać...
    wrażeniekremu bardzo negatywne. Chyba jeszcze nigdy nie czułam się aż tak żle w tego typu kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ostatniego

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako podkład - tak, jako krem - nie
  • Mam najjaśniejszy odcień.
    Na początku próbowałam stosować ten kosmetyk zgodnie z przepisami, czyli jako krem i podkład w jednym. Niestety okazało sie, że dla suchej cery nawilżenie jest żadne - moja skóra była wysuszona i ściągnieta. Dodajmy do tego brak filtrów, więc kosmetyk nie do używania samodzielnie latem (a dla ortodoksów przez cały rok ).
    W związku z powyższym zaczęłam stosować ten produkt jako podkład, na krem nawilżajacy z filrem - smaruję twarz kremem, odczekuję 10 minut i najpierw delikatnie wklepuję, a później wsmarowuję krem BB.
    I tutaj się sprawdza, jako lżejsza wersja podkładu - wyrównuje koloryt cery, przykrywa drobne niedoskonałości (z większymi sobie nie radzi), wygląda naturalnie.
    Kupiłam w promocji, więc cena też ok.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić debramonk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo dobry produkt, bez zarzutu. Pięknie stapia się z cerą, wyrównuje koloryt, nawilża, długo się utrzymuje. Używam go w ciepłe miesiące, w gorące dni, na rower, sport, etc - działa znakomicie. Brak filtra mi nie wadzi bo i tak nakładam go na krem z filtrem i serum. Traktuje go jako lekki podkład a nie krem. Mam suchą skórę i to zdecydowanie za mało nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić CocoCocissimo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki i świeży
  • Póki mogę staram się nie używać podkładu, jednak tylko puder nie jest już wystarczający. Nie mam problemów z cerą, więc głownie zależy mi na wyrównaniu kolorytu. I to zadanie ten krem spełnia bardzo dobrze. Jest lekki, nie zapycha, stapia się ze skóra, lekko matuje (jednak i tak nakładam a niego puder).
    Trzyma się na twarzy cały dzień, w zasadzie nie zmienionym stanie. Łatwo się go nakłada, chyba nie da się zrobić nim smug. Bardzo odpowiada mi konsystencja, nie jest klejąca czy ciągnąca się, tylko kremowa.
    Jedyny minus - mogłby mieć filtr

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czarna_90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij