Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Powiększ Yves Rocher, Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Zgłoszony przez n89

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

• najgorszy z najgorszych
  • Krem otrzymałam jako 2 próbki w sklepie. Na drugi dzien rano zadowolona postanowiłam go wypróbować,gdyz bardzo lubię kremy typu BB. Myślę,no z YR za taką cenę,to musi byc coś ekstra. A tu rozczarowanie i to ogromne. Zero krycia,nawet przy nałozeniu kilku warstw,jeszcze bardziej podkresla to, co powinien zakryć,ciemnieje masakrycznie na twarzy,robi plamy,z trudem się go nakłada,lejąca konsysatencja,roluje sie, robi zacieki,mogłabym wymieniac w nieskonczonść jego wady. Myslałam,że może ta próbka byla taka feralna,ale z drugą było to samo.. Dzięki bogu,że nie skusiłam sie na jego zakup,bo kiedyś miałam na to ochotę. Zlotówki bym za niego nie dała,a co dopiero 50! Najgorszy BB jaki miałam okazję testować

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić jezynka23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie najlepszy!!
  • Jakiś czas temu otrzymałam tzw Zieloną Księgę Urody a w niej kupon zniżkowy 40% na dowolny kosmetyk- wybór padł na ten krem. Latem zależy mi na lekkim kryciu, wyrównaniu kolorytu, nawilżeniu i ochronie- krem wywiązuje się z tego w 101%. Konsystencja gęsta, kremowa, aksamitna. Zapach przyjemny a efekt utrzymuje się przez cały dzień.

Cena standardowa nieco zbyt wysoka. Myślę, że kupię ponownie jeśli trafi się dobra oferta (a w YR to jak najbardziej możliwe).

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Dla mnie jest to krem koloryzujący mam cerę mieszaną ale on mnie nie zapycha mogę stosować go codziennie i nic nie wyskakuje. Posiadam kolor jasny jak dla mnie za jasny ale puder brązujący średni wyrównuje to co trzeba. Ma trochę dziwną konsystencję, po wyschnięciu widać wyrównanie kremem. Wiadome że nie zakryje wszystkiego od tego jest podkład ale na lato i dzień jest super.

Używam tego produktu od: 6msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Kobra56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Produkt polecony przez panią w sklepie niestety w moim przypadku zupełnie nic nie robi, a nawet sprawia że twarz nieestetycznie błyszczy. Jedyny plus to kolor, chyba jedyny w całym asortymencie ives który pasuje do mojej bladej cery. Podana przez producenta obietnica przykrycia drobnych niedoskonałości jest bez pokrycia, produkt ten w moim przypadku dodatkowo podkreślił wady.

Chcesz pochwalić magdamagi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Letni Kosmetyk
  • Krem BB, jest świetnym rozwiązaniem dla naszej cery w letnie, upalne dni, kiedy ciężkie kryjące podkłady nie sprawdzają się i "ważą" na buzi.

Zalety:
    + jest bardzo lekki,
    + nie zapycha porów,
    + ładnie nawilża twarz,
    + dodaje młodzieńczego blasku

Wady:
    - mam twarz przetłuszczającą się w rejonie T, ten krem nieco spotęgował efekt błyszczenia, o ile na policzkach to fajnie wygląda to na czole już nie.
    - jest drogi, regularna cena to 50 zł !

Lubię ten produkt, w lecie, gdy jest ciepło ( nie upalnie) dobrze się sprawdza, nie roluje się i nie daje dziwnego efektu. Cena jednak mnie poraża, pewnie kupię go, gdy otrzymam jakąś zniżkę ale w regularnej cenie nigdy bym nawet nie spojrzała w jego stronę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte i 2 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SweetChoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z gorszych jakie miałam..
  • Na całe szczęscie mam ten produkt z wymianki i nie musiałam wydawać na niego ani grosza Niestety kremik na prawdę mi się nie podoba.Juz od otwarcia przestraszył mnie jego dziwny zapach i łososiowato-różowy kolor.Krem ma dość rzadką konsystencje,jest dosyć świecący.Po rozsmarowaniu na twarzy hmm..efekt właściwie jest żaden..Nawet po nałożeniu 3 warstw krycia nie da się w żaden sposob nadbudować.Nie przykrywa nawet delikatnego zaczerwienienia skóry.Od razu się w nią wtapia zostawiając tylko tłustą w dotyku skórę Niestety nie polubiłam się z tym produktem i raczej wyląduje w koszu,gdyż nie znam dla niego zastosowania..

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • To najlżejszy ze wszystkich znanych mi kremów BB.
  • Mi w nim najbardziej odpowiada to, że jest tak lekki. To pierwszy krem BB, którego nie czuje na swojej mieszanej cerze. Używając go miałam wrażenie jakbym stosowała krem matujący: BB się wchłania, zostawia skórę matową w wyglądzie i gładką w dotyku.

Gdyby tylko lepiej krył...
    Daje bardzo naturalny efekt co jest i plusem, i minusem [nie widać go... ale widać całą resztę: u mnie głównie naczynka]. Lekko tonuje i wyrównuje kolor ale ciągle widać fakturę skóry więc cera sprawia wrażenia jakoby sama z siebie była zdrowa i zadbana. Przyjmując, że drogeryjne BB mają w sobie gdzieś tak na oko 50% podkładu, to Yves Rocherowy BB ma go tak z 25%.

PLUSY:
    + Jest ultra lekki.
    + Idealnie się wchłania.
    + Czyni skórę matową.
    + Stapia się z cerą w 102% .
    + Można go nakładać palcami, gąbką czym kto chce.
    + Lekko nawilża.
    + Nie podkreśla suchych skórek.
    + Nie osadza się.
    + Nie ciemnieje.
    + Nie smuży.
    + Dobrze współgra z korektorem.
    + Nie zapycha porów.

MINUSY:
    - Lekko ściera się w ciągu dnia.
    - Minimalnie kryje.
    - Dwa odcienie...?
    - Przydałby się filtr.

Jeżeli chodzi o resztę spraw to:
    * BB ma kartonik.
    * Ma tubkę z dość twardego plastiku.
    * Tubka ma sprawne i porządne zamknięcie.
    * Krem pachnie.
    * Ma dwa kolory.
    * Jest kremowy. Nie leje się.

Używam tego produktu od: Lato 2013.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić V like Victoria za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • nie spodziewałam się, że będzie mi się go używało tak przyjemnie. Kupiony przypadkiem bo akurat była promocja w yves rocher.
    polecam dziewczynom, które nie mają wielkich problemów z cerą,chcą jedynie wyrównać koloryt i dodać blasku,zdrowego wyglądu.
    Może nawet lekko nawilża, na pewno nie wysusza skóry.
    Ma świetną ciepłą barwę,bardzo dobrze się rozprowadza-nie trzeba się zastanawiać czy równo się go nałożyło.
    bardzo wydajny,używany prawie codziennie, wystarczył na około 9miesięcy.
    polecam.

minusów nie zauważyłam,oprócz ceny,ale też do przejścia.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem BB
  • Peau Parfaite doskonale podkreśla kolor mojej skóry, nawilża ją, łatwo się rozprowadza, nie ma natomiast żadnego filtru. Przystępna cena, fajny zapach, wydajny. Na zdjęciu ostatni od nadgarstka

Całość recenzji na www.zmyslankianki.pl

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić zmyslankianki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny krem
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego kremu, aż w końcu YR dołączyło mi go do zamówienia jego prezent ;] i jak się okazało bardzo trafiony prezent. Krem super nawilża i wyrównuje koloryt skóry tuszując przy tym drobne niedoskonałości.
    Myślę, że warto w tym miejscu przypomnieć że to krem bb a nie podkład, jego zadaniem nie jest idealnie kryć jego zadaniem jest odżywiać skórę, dać jej odpocząć od ciężkich podkładów a dodatkowym plusem takiego kosmetyku jest delikatne, naturalne krycie bez efektu maski.
    Na mojej skórze zdał egzamin i dostaje mocne 4 gwiazdki

+ Dobrze nawilża,
    + bardzo przyjemnie pachnie,
    + efekt naturalnego i delikatnego krycia.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić lajla0 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij