Yves Rocher, Pure Light (Podkład rozświetlający)

Powiększ Yves Rocher, Pure Light (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez n89

Podkład przeznaczony dla każdego typu cery. Ujednolica cerę oraz dotlenia skórę, rozświetlając ją. Zawiera wyciąg z ryżu, który jest bogaty w inositol roślinny. Cząsteczki te stymulują ogólny metabolizm komórkowy, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Inne składniki aktywne, które zawiera podkład to woda z bławatka, wyciąg z soi, witamina E.
Zamknięty w wąskim, praktycznym flakonie z pompką, wygodnym do trzymania w dłoni i dozującym odpowiednią ilość produktu.
Dostępny w czterech odcieniach: jasny beż, średni beż, jasny róż oraz średni róż.

Skład: Aqua,Dimethicone, Isododecane, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water, Methylpropanediol, Alluminium Starch Octenylsuccinate, Pentylene Glycol, PEG/PPG -18/18 Dimethicone, Trisiloxane, Sorbitan Isostearate, Magnesium Sulfate, Silica, Lecithin, Tisteardimonium Hectorite, Parfum, Phenoxyethanol, Tocopherol, Inositol Ethylhexylglycerin, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aphloiatheirforms Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, +/- (May contain) Cl77491/Cl77492/Cl77499 (Iron Oxides), Cl 77891 (Titanium Dioxide).

• Cóż za lekkość krycia
  • Fauny podkład, który nie powinien mi pasować. Mam cerę tłustą, że skłonnością do zapychania... Na tam zapychania. W ciągu dosłownie kilku chwil potrafi mnie wypryszczec, wygrudowac... I inne cenzuralne słówka☺
    Na szczęście nie zawsze opis idzie w parze z efektem - co mnie już nie dziwi.
    Podkład bardzo lekki, delikatny, zaryzukuje pielęgnacyjny...moja Buzka bardzo go lubi, wchłania jak gąbka i pragnie jak Romeo Julię.
    Nie brudzi, nie waży się, wygladza. Ma idealny odcień, który wtapia się idealnie... Bosko i naturalnie. Krycie ma lekkie, ale ta lekkość jest porzadniejsza niż w wielu kremach BB.
    Opakowanie- takie lubię!!! Lekką buteleczka z dobrze wykonanego plasticzku z pompką. Czego chcieć więcej???
    Zapach jest faktycznie ostry i drażniący, ale szybko znika. Używałam w wakacje, używam nawet teraz ale bardzo oszczędzanie😉
    Trwałość- problematyczna. Wytrzyma czasem 5-7 godzin, a czasem po 2 szybko znika- na szczęście równomiernie
    Największy minus to cena, podkład dobry, ale nie idealny. Szkoda, że wywindowano mu taką cenę. Firma wykazuje się brakiem logicznego myślenia. Podkład za 50-60 zł kupi mniej ludzi, niż podkład za 20-30. Idąc w drugą stronę, tańsza cena to większe zainteresowanie- a to oznacza zysk dla firmy...
    Nie pojmuję tego, i może dlatego nie widzę logiki w biznesie. Firma powinna wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów, a nie ich odrzucać

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Kończy mi się pierwszą butla, drugą kupię dopiero w promocji

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Patrol kosmetyczny palety makijażowe

• Półkrycie i nawilżenie. LEKKI
  • Bardzo fajny podkład

Nawilża
    Delikatnie rozświetla cerę
    Ma mało pigmentów dzięki czemu nie tworzy efektu maski i zmarszczki się nie odksztalcaja pod oczami.
    Ujednolicone
    Wygładza

Idealny jako podkład pod puder. Szybko się wchłania.
    Niestety skóra się po nim nieco błyszczy wiec trzeba zawsze lekko ja jeszcze wykończyć pudrem.

Cena regularna tez jest zbyt wysoka.

Ja jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: Kilku lat

Chcesz pochwalić Kasiek2702 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie
  • Nazbierałam na II czy tam III etap na karcie klienta i skusiłam się na coś czego normalnie bym nie kupiła - podkład dość drogi jak na studencką kieszeń, niestety nie był to strzał w dziesiątkę.

Plusy:
    - opakowanie z pompką
    - żółty ton w kolorze
    - zapach

Minusy:
    - krycie praktycznie zerowe
    - po 2-3h nie widać w ogóle, że podkład był nałożony - nawet z pudrowaniem
    - wazy się i smuży
    - kiepsko się rozprowadza, strasznie lejący

Zużyłam go mieszając z innym, bo szkoda było mi wyrzucać 3/4 opakowania, ale niestety zawiodłam się, mimo że bardzo lubię tę markę.

Ilość zużytych opakowań: nadal męczę 1

Chcesz pochwalić innaodmienna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Dostałam ten podkład w prezencie. I już po pierwszym razie, stwierdziłam, że nie jest dla mnie.

Nie kryje prawie w ogóle, co mi przeszkadza, bo mam popękane naczynka i dużo niedoskonałości, które chciałabym zakryć.

Zapach jest okropny... intensywny przez co, czuje go cały czas po nałożeniu. Przyznam szczerze, że jak dla mnie ten podkład po prostu śmierdzi.

Podkreśla skórki i brak w nim jakiegokolwiek nawilżenia więc wydaje mi się, że przy bardzo suchej skórze się nie sprawdzi.
    Plusem jest, że rozświetla ale się nie świeci.
    Dodatkowo matuje.
    Ma delikatną konsystencję i jest bardzo lekki.

Moim zdaniem sprawdzi się u osób, które nie mają problemów ze skóra i nie zależy im na kryciu. A chcą wyrównać i ujednolicić kolor skóry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mkr1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Tragiczny podkład! świeci się niemiłosiernie i waży. Robi maskę z twarzy. róż i brązer robią na nim plamy. Nawet przypudrowanie nie powstrzymuje świecenia.

+opakowanie
    +zapach

-konsystencja
    -rozprowadzanie fatalne
    -robi plamy
    -świeci się bardzo
    -waży się

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić niewerbalna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej.
  • Kupiłam ten podkład, bo skusił mnie opis na stronie YR.

Zazwyczaj mam problem z doborem koloru, bo mam bardzo jasną cerę. Tutaj się udało - kolor naprawdę dobry.

I jak dla mnie to koniec plusów.
    Konsystencja jest bardzo plynna - wolę gęstsze kosmetyki. Ale to jeszcze można przeżyć.

Widać wszystkie suche skórki. Masakra. Nakładałam go na krem i bazę i nic nie pomagało.

Ale dla mnie najgorsze było to co zrobił z moją twarzą. Po kilku użyciach miałam mnóstwo krost, a normalnie nie mam żadnych problemów z cerą. Myślalam, że to może przypadek i po pewnym czasie znowu go użyłam. I wysypało mnie jeszcze gorzej. Zdarzyło mi się to pierwszy raz a testowałam sporo podkładów.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić skwaranna za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozświetlenie czy błyszczenie
  • podkład nie nadaje się do cery mieszanej - nie kryje, zatyka a skóra jest świecąca.
    rozświetlenie polega chyba w tym przypadku na świeceniu.
    w dodatku szybko znika z twarzy pozostawiając tłusty filtr.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Chcesz pochwalić ajlenrok za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry podkład dla osób bez problemów z trądzikiem.

Plusy: + idealny kolor
    + ładny zpach
    + trwały

Minusy: - mało wydajny
    - aby zakryć niedoskonałości (np. zaczerwinione policzki) trzeba użyć korektora

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Chcesz pochwalić kicanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubieńców
  • Podkład dla mniej wymagających..

Ma dziwny kolor taki żółty mam najjaśniejszy beż, ale na twarzy ładnie się stapia i nie widać różnicy w odcieniach,

Ma bardzo lejącą konsystencje, lubię go nakładać 'jajkiem',

Ładnie rozświetla twarz, bez drobinek, lecz twarz się nie błyszczy tylko jest ładnie promienna,

Dobre opakowanie z pompką, nie zacina się, opakowanie jest z plastiku, nie szklane...

Na początku kiedy dałam go na twarz zauważyłam potem w naturalnym świetle plamy, tzn. takie prześwity, trzeba go dawać trochę więcej niż się myśli aby dobrze pokryć twarz, ja daje prawie dwie pompki, musimy zrobić to dokładnie

Podkreśla skórki faktycznie, nawet jeśli wydaje nam się że ich tam nie ma, ja mam przeważnie między brwiami i widać je dopiero kiedy nałożę ten podkład

Ma dziwny zapach, ale delikatny, znika po nałożeniu

Cena na promocji ok.

Krycie słabe. Jednak ładnie ujednolica cerę, zakrywa też zaczerwienienia, lekkie niedoskonałości

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić koral9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki dla niewymagających
  • Mam produkt w odcieniu Jasny Róż i nie mogę uniknąć porównywania go do innego podkładu tej firmy - Zero Niedoskonałości. Obydwa są bardzo podobnymi produktami. Z tą różnicą, że po pierwsze Pure Light jest jeszcze mniej kryjący niż Zero Niedoskonałości; po drugie - jest mniej trwały niż ZN, po trzecie - trzeba go dobrze rozpracować na twarzy najlepiej pędzlem, bo smuży i długo się wchłania i po czwarte - najlepiej wygląda pociągnięty pudrem ryżowm, bo samodzielnie jest zbyt tłusto świecący i nie jest to zdrowy "glow" jaki daje np. podkład beztłuszczowy Smashbox.

Mam cerę normalną, bez przebarwień, niedoskonałości i wszelkie podkłady jakich używam są mało kryjące. I uważam, że jest to całkiem przyzwoity i solidny produkt właśnie dla takich osób.

Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn jest droższy niż wspomniany wyżej Zero Niedoskonałości, bo mnie Pure Light pracowało się gorzej.

Używam tego produktu od: od marca z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: jedno z resztkami na dnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?