Yves Rocher, Pure Light (Podkład rozświetlający)

Powiększ Yves Rocher, Pure Light (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez n89

Podkład przeznaczony dla każdego typu cery. Ujednolica cerę oraz dotlenia skórę, rozświetlając ją. Zawiera wyciąg z ryżu, który jest bogaty w inositol roślinny. Cząsteczki te stymulują ogólny metabolizm komórkowy, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Inne składniki aktywne, które zawiera podkład to woda z bławatka, wyciąg z soi, witamina E.
Zamknięty w wąskim, praktycznym flakonie z pompką, wygodnym do trzymania w dłoni i dozującym odpowiednią ilość produktu.
Dostępny w czterech odcieniach: jasny beż, średni beż, jasny róż oraz średni róż.

Skład: Aqua,Dimethicone, Isododecane, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water, Methylpropanediol, Alluminium Starch Octenylsuccinate, Pentylene Glycol, PEG/PPG -18/18 Dimethicone, Trisiloxane, Sorbitan Isostearate, Magnesium Sulfate, Silica, Lecithin, Tisteardimonium Hectorite, Parfum, Phenoxyethanol, Tocopherol, Inositol Ethylhexylglycerin, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aphloiatheirforms Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, +/- (May contain) Cl77491/Cl77492/Cl77499 (Iron Oxides), Cl 77891 (Titanium Dioxide).

• Nie.
  • Mam najjaśniejszy kolor.

- Problem z tym podkładem: bardzo szybko zasycha, nawet na mojej tłustej i dobrze nawilżonej skórze. Kupiłam, bo przeczytałam w recenzjach, że jest bardzo płynny. Nie wiem, czy w międzyczasie zmieniono skład czy co, ale konsystencja mojego Pure Light to coś jak Revlon do cery tłustej - kto próbował ten wie. 2 sekundy i zasycha i nie sposób go rozetrzeć.

- W związku z tym jest bardzo widoczny na skórze. Podkreśla suche skórki, nawet jeśli praktycznie ich nie masz.

- Drogi jak na taki efekt.

+ Ładny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić Osterhase za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny podkład
  • Oceniam odcień Rose 200 Teint Clair.

Podkład jest rzeczywiście rozświetlający, daje ładny efekt na buzi. Konsystencja jest bardzo lejąca, odpowiednia do tego typu podkładu. Kolor dobry dla lekko opalonej cery, dlatego też stosuję go latem, na zimę będzie zbyt widoczny. Co mi się w nim nie podoba to to, że w połowie dnia bardzo świeci mi się po nim twarz w okolicach nosa i policzków... Wystarczy wprawdzie przypudrować świecące miejsca i do wieczora jest już spokój. Nie kupię ponownie, ponieważ lubię testować.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Przez chwilę dopuściłam się zdrady Pure Light z Diora Flawles Perfection Makeup Forever. Cóż. Jakość bardzo zbliżona za dużo korzystniejszą cenę...
    Wracam więc do podkładu rochera, zwłaszcza, ze w chwili obecnej można go wybrać w prezencie.
    +pięknie stapia się ze skórą, nie dając efektu maski,
    +nie ciemnieje (zimą miałam jasny beż, teraz średni beż, pierwszy jest zdecydowanie jaśniejszy od drugiego, który to powoduje, iż skóra wygląda na muśniętą słońcem),
    +nie wysusza,
    +nie przetłuszcza skóry, jest lekki (używałam go głównie zimą i w bezsłoneczne dni wiosny bez kremu pod makijaż, jedynie na zwilżoną twarz - problemowa strefa T),
    +kolor naturalny, delikatnie ale skutecznie wyrównuje koloryt cery (zmniejsza widoczność plam pigmentacyjnych),
    +łatwy w aplikacji,
    +zapach mnie nie drażni, jest delikatny, nienachalny,
    +nie przesuwa się,
    +nie tworzy nieestetycznych plam,
    +wytrzymuje ok. 6h bez poprawek, jego trwałość znacząco podnosi użycie mgiełki pudru do wykończenia,
    +poręczna buteleczka z aplikatorem ułatwia użytkowanie.
    Nie lubię innych podkładów YR, mam wrażenie, że podkreślają suchsze fragmenty skóry i mają konsystencję, która na mojej twarzy wygląda jak zważona już w początkowej fazie nakładania. Do Pure Light podchodziłam z dużym dystansem i niedowierzaniem w efekty, o których pisały dziewczyny na kwc i rocherowym forum. Nie zawiodłam się. Dziękuję i również polecam. Produkt nawet bez promocji wart jest swej ceny.
    Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić kuba222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mmmm karamba
  • Perfekt na lato!
    Delikatny, aksamitny i subtelny podkład w sam raz na tak gorące dnie
    Mimo, że jest lekki potrafi ładnie ukryć niedoskonałości, a przy okazji wyrównać koloryt. Odcień 100 Beige jest dla mnie idealny.
    Podkład tak się stapia z moją cerą, że szczena mi opadła. Zawsze chciałam takiego podkładu, zawsze!
    Inne tworzyły tylko maskę i rozwarstwiały się na nosku. Ten tego nie robi! Jest tam gdzie powinien być i trzyma się tam godzinami, nawet wtedy kiedy jestem spocona.
    Zapach średnio mi się podoba, jest taki zbyt pudrowo-słodki, ale wybaczam to mu za jego funkcjonalność.
    Dodatkowo podkład jest bardzo, bardzo wydajny!
    Przy ciągłej promocji dostępnej w YV -40% na produkt do makijażu kupiłam go za jedyne 36zł więc cena czarująca w porównaniu z tym jakie badziewie oferuje Nam Rossman w podobnej, a nawet wyższej cenie!
    Jestem zakochana jednym słowem.

Używam tego produktu od: 4 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić DiablicaY za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc ale...
  • Podklad kupilam w promocji. I dobrze polecany jest na lato a niemilosiernie nablyszcza. Po wsmarowaniu podkladu w skore zostaje bardz ok tlusta oleista warstwa. Ja uzywalam tego podkladu w zimie a wcale nie wydal mi sie lekki. Po nalozeniu pudru blyszczenie znika i nie zosgawia skorupy. Mam cere suchą a dla mnie jest nieprzyjemny w aplikacji taki tlusty.
    zalety:
    Nie brudzi
    dobrze sie trzyma
    krycie calkiem niezle
    rownomiernie sie sciera
    nie podraznil mnie
    opakowanie z pompka jest bardzo higieniczne

Ja szukam dalej..

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Chcesz pochwalić Dorkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale na lato
  • powiem tak dla mnie idealny w okresie letnim ponieważ uważam że na zimę przynajmniej cera mieszana potrzebuje czegoś bardziej kryjącego chroniącego skóre i oczywuście mniej ścierającego się

kryje bardzo delikatnie idealny dla właśnie idealnej cery
    przenaczony dlas cery normalnej w kierunku wrażliwej ew. mieszanej
    nie ma filtrów UV!!!!
    cery jest bardziej wypoczeta zdrowsze
    ale nie zachwycił... ściera się

jest bardzo delikatny praktycznie niewidocznyUżywam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jak do tej pory
  • To najlepszy podkład jaki miałam do tej pory.

+ roświetla skórę, wygląda na zdrowszą i bardziej wypoczętą
    + nie waży się, nie roluje
    + nie odcina się na skórze...
    +... generalnie baaardzo naturalnie wygląda! jeśli się z nim nie przesadzi, wygląda jakby go nie było a przy tym sprawuje swoją rolę
    + nie obciąża ani nie wysusza, nie zapycha
    + wygodne opakowanie
    + cena nie jest problemem bo z kartą stałego klienta to wychodzi jakies 34 zł, a do tego często sa na niego promocje, więc nie świrujcie że cena jest kosmiczna bo to tylko pozory.

-mała gama kolorystyczna- mi się akurat udało dobrać
    - efekt rozświetlenia jest krótkotrwały
    - muszę używać duuużo korektora pod, żeby ukryc przbarwienia i wypryski bo ma male krycie (dla jednych to plus dla innych minus, wiadomo)

Chcesz pochwalić ewako93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie na plus
  • Ten podkład to moje odkrycie. Dostałam go w prezencie w odcieniu ROSE. Nie byłam zachwycona tym bardziej że jestem blondynką i myślałam że taki podkład tylko podkreśli to co ja staram się ukryć czyli zaczerwienienia. Okazało się jednak że się myliłam. Pomimo swojej nazwy podkład wcale nie jest różowy a na mojej twarzy prezentuje się bardzo fajnie. Lubie go. Mam cerę raczej mieszaną. Na plus można zaliczyć kolor ale na minus zdecydowanie jego cenę

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić marzena1289 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na lato
  • Jak dla mnie świetny podkład na lato. Nanoszę go pędzlem do fluidu przez co jest praktycznie niewidoczny na skórze, ale maskuje to co powinien. Kolor średni beż idealnie współgra z odcieniem mojej opalonej cery, jest lekki, fajnie nawilża, nie daje efektu maski. Zapach jak dla mnie rześki, przyjemny, bo zauważyłam, że dziewczyny na niego narzekały. Z chęcią sięgnę po niego w przyszłości.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego.

Chcesz pochwalić rozgwiazda7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity podkład
  • Podkład lekki - trochę może wodnisty ale po kilku próbach można nauczyć się dozować odpowiednią ilość.
    Plus za kolor - porcelanowy beż jest idealny dla mojej karnacji. Nie przesusza skóry twarzy i nie jest zbyt ciężki. Mam niestety problemy z cerą - atopowa w okolicach ust i przetłuszczająca się cała reszta, duże pory. Zamaskowania rozszerzonych porów nie zauważyłam ale jest na tyle lekki iż moja problematyczna skóra dobrze go znosi. Nie tworzy efektu maski. Przy prztłuszczającej się cerze dosyć długo utrzymuje moją buzię bez świecenia - chociaż nie 8 godzin ale to i tak więcej niż wszystkie podkłady jakie dotąd próbowałam. W Yves Rocher można trafic na częstą promocję tego podkładu.

Chcesz pochwalić Carmia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij