Yves Rocher, Pure Light (Podkład rozświetlający)

Powiększ Yves Rocher, Pure Light (Podkład rozświetlający)

Zgłoszony przez n89

Podkład przeznaczony dla każdego typu cery. Ujednolica cerę oraz dotlenia skórę, rozświetlając ją. Zawiera wyciąg z ryżu, który jest bogaty w inositol roślinny. Cząsteczki te stymulują ogólny metabolizm komórkowy, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Inne składniki aktywne, które zawiera podkład to woda z bławatka, wyciąg z soi, witamina E.
Zamknięty w wąskim, praktycznym flakonie z pompką, wygodnym do trzymania w dłoni i dozującym odpowiednią ilość produktu.
Dostępny w czterech odcieniach: jasny beż, średni beż, jasny róż oraz średni róż.

Skład: Aqua,Dimethicone, Isododecane, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water, Methylpropanediol, Alluminium Starch Octenylsuccinate, Pentylene Glycol, PEG/PPG -18/18 Dimethicone, Trisiloxane, Sorbitan Isostearate, Magnesium Sulfate, Silica, Lecithin, Tisteardimonium Hectorite, Parfum, Phenoxyethanol, Tocopherol, Inositol Ethylhexylglycerin, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aphloiatheirforms Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, +/- (May contain) Cl77491/Cl77492/Cl77499 (Iron Oxides), Cl 77891 (Titanium Dioxide).

• Nigdy więcej.
  • Kupiłam ten podkład, bo skusił mnie opis na stronie YR.

Zazwyczaj mam problem z doborem koloru, bo mam bardzo jasną cerę. Tutaj się udało - kolor naprawdę dobry.

I jak dla mnie to koniec plusów.
    Konsystencja jest bardzo plynna - wolę gęstsze kosmetyki. Ale to jeszcze można przeżyć.

Widać wszystkie suche skórki. Masakra. Nakładałam go na krem i bazę i nic nie pomagało.

Ale dla mnie najgorsze było to co zrobił z moją twarzą. Po kilku użyciach miałam mnóstwo krost, a normalnie nie mam żadnych problemów z cerą. Myślalam, że to może przypadek i po pewnym czasie znowu go użyłam. I wysypało mnie jeszcze gorzej. Zdarzyło mi się to pierwszy raz a testowałam sporo podkładów.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić skwaranna za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozświetlenie czy błyszczenie
  • podkład nie nadaje się do cery mieszanej - nie kryje, zatyka a skóra jest świecąca.
    rozświetlenie polega chyba w tym przypadku na świeceniu.
    w dodatku szybko znika z twarzy pozostawiając tłusty filtr.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Chcesz pochwalić ajlenrok za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry podkład dla osób bez problemów z trądzikiem.

Plusy: + idealny kolor
    + ładny zpach
    + trwały

Minusy: - mało wydajny
    - aby zakryć niedoskonałości (np. zaczerwinione policzki) trzeba użyć korektora

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Chcesz pochwalić kicanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubieńców
  • Podkład dla mniej wymagających..

Ma dziwny kolor taki żółty mam najjaśniejszy beż, ale na twarzy ładnie się stapia i nie widać różnicy w odcieniach,

Ma bardzo lejącą konsystencje, lubię go nakładać 'jajkiem',

Ładnie rozświetla twarz, bez drobinek, lecz twarz się nie błyszczy tylko jest ładnie promienna,

Dobre opakowanie z pompką, nie zacina się, opakowanie jest z plastiku, nie szklane...

Na początku kiedy dałam go na twarz zauważyłam potem w naturalnym świetle plamy, tzn. takie prześwity, trzeba go dawać trochę więcej niż się myśli aby dobrze pokryć twarz, ja daje prawie dwie pompki, musimy zrobić to dokładnie

Podkreśla skórki faktycznie, nawet jeśli wydaje nam się że ich tam nie ma, ja mam przeważnie między brwiami i widać je dopiero kiedy nałożę ten podkład

Ma dziwny zapach, ale delikatny, znika po nałożeniu

Cena na promocji ok.

Krycie słabe. Jednak ładnie ujednolica cerę, zakrywa też zaczerwienienia, lekkie niedoskonałości

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić koral9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki dla niewymagających
  • Mam produkt w odcieniu Jasny Róż i nie mogę uniknąć porównywania go do innego podkładu tej firmy - Zero Niedoskonałości. Obydwa są bardzo podobnymi produktami. Z tą różnicą, że po pierwsze Pure Light jest jeszcze mniej kryjący niż Zero Niedoskonałości; po drugie - jest mniej trwały niż ZN, po trzecie - trzeba go dobrze rozpracować na twarzy najlepiej pędzlem, bo smuży i długo się wchłania i po czwarte - najlepiej wygląda pociągnięty pudrem ryżowm, bo samodzielnie jest zbyt tłusto świecący i nie jest to zdrowy "glow" jaki daje np. podkład beztłuszczowy Smashbox.

Mam cerę normalną, bez przebarwień, niedoskonałości i wszelkie podkłady jakich używam są mało kryjące. I uważam, że jest to całkiem przyzwoity i solidny produkt właśnie dla takich osób.

Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn jest droższy niż wspomniany wyżej Zero Niedoskonałości, bo mnie Pure Light pracowało się gorzej.

Używam tego produktu od: od marca z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: jedno z resztkami na dnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Mam najjaśniejszy kolor.

- Problem z tym podkładem: bardzo szybko zasycha, nawet na mojej tłustej i dobrze nawilżonej skórze. Kupiłam, bo przeczytałam w recenzjach, że jest bardzo płynny. Nie wiem, czy w międzyczasie zmieniono skład czy co, ale konsystencja mojego Pure Light to coś jak Revlon do cery tłustej - kto próbował ten wie. 2 sekundy i zasycha i nie sposób go rozetrzeć.

- W związku z tym jest bardzo widoczny na skórze. Podkreśla suche skórki, nawet jeśli praktycznie ich nie masz.

- Drogi jak na taki efekt.

+ Ładny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić Osterhase za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny podkład
  • Oceniam odcień Rose 200 Teint Clair.

Podkład jest rzeczywiście rozświetlający, daje ładny efekt na buzi. Konsystencja jest bardzo lejąca, odpowiednia do tego typu podkładu. Kolor dobry dla lekko opalonej cery, dlatego też stosuję go latem, na zimę będzie zbyt widoczny. Co mi się w nim nie podoba to to, że w połowie dnia bardzo świeci mi się po nim twarz w okolicach nosa i policzków... Wystarczy wprawdzie przypudrować świecące miejsca i do wieczora jest już spokój. Nie kupię ponownie, ponieważ lubię testować.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Przez chwilę dopuściłam się zdrady Pure Light z Diora Flawles Perfection Makeup Forever. Cóż. Jakość bardzo zbliżona za dużo korzystniejszą cenę...
    Wracam więc do podkładu rochera, zwłaszcza, ze w chwili obecnej można go wybrać w prezencie.
    +pięknie stapia się ze skórą, nie dając efektu maski,
    +nie ciemnieje (zimą miałam jasny beż, teraz średni beż, pierwszy jest zdecydowanie jaśniejszy od drugiego, który to powoduje, iż skóra wygląda na muśniętą słońcem),
    +nie wysusza,
    +nie przetłuszcza skóry, jest lekki (używałam go głównie zimą i w bezsłoneczne dni wiosny bez kremu pod makijaż, jedynie na zwilżoną twarz - problemowa strefa T),
    +kolor naturalny, delikatnie ale skutecznie wyrównuje koloryt cery (zmniejsza widoczność plam pigmentacyjnych),
    +łatwy w aplikacji,
    +zapach mnie nie drażni, jest delikatny, nienachalny,
    +nie przesuwa się,
    +nie tworzy nieestetycznych plam,
    +wytrzymuje ok. 6h bez poprawek, jego trwałość znacząco podnosi użycie mgiełki pudru do wykończenia,
    +poręczna buteleczka z aplikatorem ułatwia użytkowanie.
    Nie lubię innych podkładów YR, mam wrażenie, że podkreślają suchsze fragmenty skóry i mają konsystencję, która na mojej twarzy wygląda jak zważona już w początkowej fazie nakładania. Do Pure Light podchodziłam z dużym dystansem i niedowierzaniem w efekty, o których pisały dziewczyny na kwc i rocherowym forum. Nie zawiodłam się. Dziękuję i również polecam. Produkt nawet bez promocji wart jest swej ceny.
    Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić kuba222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mmmm karamba
  • Perfekt na lato!
    Delikatny, aksamitny i subtelny podkład w sam raz na tak gorące dnie
    Mimo, że jest lekki potrafi ładnie ukryć niedoskonałości, a przy okazji wyrównać koloryt. Odcień 100 Beige jest dla mnie idealny.
    Podkład tak się stapia z moją cerą, że szczena mi opadła. Zawsze chciałam takiego podkładu, zawsze!
    Inne tworzyły tylko maskę i rozwarstwiały się na nosku. Ten tego nie robi! Jest tam gdzie powinien być i trzyma się tam godzinami, nawet wtedy kiedy jestem spocona.
    Zapach średnio mi się podoba, jest taki zbyt pudrowo-słodki, ale wybaczam to mu za jego funkcjonalność.
    Dodatkowo podkład jest bardzo, bardzo wydajny!
    Przy ciągłej promocji dostępnej w YV -40% na produkt do makijażu kupiłam go za jedyne 36zł więc cena czarująca w porównaniu z tym jakie badziewie oferuje Nam Rossman w podobnej, a nawet wyższej cenie!
    Jestem zakochana jednym słowem.

Używam tego produktu od: 4 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić DiablicaY za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc ale...
  • Podklad kupilam w promocji. I dobrze polecany jest na lato a niemilosiernie nablyszcza. Po wsmarowaniu podkladu w skore zostaje bardz ok tlusta oleista warstwa. Ja uzywalam tego podkladu w zimie a wcale nie wydal mi sie lekki. Po nalozeniu pudru blyszczenie znika i nie zosgawia skorupy. Mam cere suchą a dla mnie jest nieprzyjemny w aplikacji taki tlusty.
    zalety:
    Nie brudzi
    dobrze sie trzyma
    krycie calkiem niezle
    rownomiernie sie sciera
    nie podraznil mnie
    opakowanie z pompka jest bardzo higieniczne

Ja szukam dalej..

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Chcesz pochwalić Dorkax za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij