Neutrogena, Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Zgłoszony przez ana_2213

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła produktu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze. Usta staną się miękkie i odżywione dzień po dniu. Sposób użycia: stosować wg potrzeb dla optymalnej ochrony.

Cena: 9zł / 4,8g

• Cudowna <3
  • Zawsze kupowałam normalną pomadkę nawilżającą firmy Nivea, jednak pewnego dnia trafiłam na promocję i skusiłam się na Neutrogenę z maliną nordycką - i co mogę powiedzieć - nie żałuję!

Odkąd jej używam moje usta nigdy nie przypominają ust przysłowiowej ciotki czyli nigdy nie są spierzchnięte - są idealnie nawilżone, gładkie. Efekt ten uzyskałam po około 3 tygodni od czasu kiedy zaczęłam ją aplikować

Dużym plusem jest jej wydajność

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Agnieszka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Bardzo długo szukałam czegoś takiego jak ten sztyft.
    Przebyłam drogę przez mękę ze spękanymi ustami i w końcu znalazłam!

Cena dość wysoka, jednak warto.

+ super nawilża
    + efekt nawilżenia trzyma długo (całą noc spokojnie)
    +wydajna
    + ładne opakowanie
    + bezbarwna
    + nie zostawia nieprzyjemnego posmaku
    + ładnie pachnie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić MargeryTyrell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna dla suchych i spękanych ust !
  • Kupiłam tę pomadkę zachęcona w TV reklamami Neutrogeny (nie pomadki, ale bodajże kremów do rąk - krem sprawdził się super, więc tym samym kierowałam się kupując pomadkę). Zdecydowanie się nie zawiodłam, pomadka jest świetna !

Plusy:
    + NAWILŻENIE odpowiednie dla moich suchych ust,
    + długo się utrzymuje,
    + jest wydajna,
    + ładnie pachnie,
    + chroni usta i jest dla nich ukojeniem

Jedynym minusem troszkę jest cena, kupiłam akurat za 10-12zł, więc niezbyt cena promocyjna, ale w sumie warta

Właśnie zamierzam kupić następną, bo jedna już za mną

Używam tego produktu od: od 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Alexis07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie.
  • Zachęcona zwykłą pomadką Neutrogeny sięgnęłam zimą po ten sztyft. Trochę się zawiodłam, chociaż pomadka niewątpliwie ma swoje plusy.

+nawilża - jest dość treściwa
    +długo utrzymuje się na ustach
    +dość wydajna
    +nadaje delikatny połysk

+/-cena - mimo wszystko szału nie ma
    +/-opakowanie - może pęknąć

-konsystencja- bardzo gęsta i twarda, nie lubię takich. Zimą ciężko rozprowadzić kosmetyk na ustach
    -pozostawia na ustach tłustą warstwę, która mnie osobiście irytuje

Nie kupię ponownie, ale może Wasze usta uratuje

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić Higurashi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie mocna 5
  • + bardzo trwała pomadka - na ustach utrzymuje się 2h
    + nadaje lekki, praktycznie niewidoczny kolor na ustach
    + ładny zapach
    + dostępność
    + cena
    + wydajność

Wg mnie nadaje się na mroźne oraz upalne dni - czyli podręczna pomadka na cały rok

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dostatecznie dobra
  • Ten sztyft do ust troszkę mnie zawiódł.Kupiłam go, bo wcześniej używałam też pomadkę z Neutrogeny, ale to zwykłą. Nawilżenie jest, ale słabe.Muszę często smarować nią usta, żeby je nawilżyć. Wydajność, mogłaby być lepsza. Zapach jest ładny, nienachalny. Generalnie, nie jest zła, ale u mnie się nie sprawdza.

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Jjoe za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • Jedna z najlepszych pomadek jakie miałam. Ładnie pachnie i jest względnie trwała. Dobrze nawilża usta i chroni przed zimnem. Jest całkowicie bezbarwna i nie widać jej na ustach. Na lato trochę za tłusta, może się 'rolować', jednak zimą idealna. Zdecydowanie godna polecenia.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AliLen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wierna od lat
  • Chyba jedna z nielicznych pomadek która jest ze mną od lat. Jest moją wierną towarzyszką tylko zimą. Niestety latem jest za ciężka. Natomiast zimą nie ma sobie równych.
    * rewelacyjnie nawilża,
    * idealna konsystecja (nie skleja i nie obciąża),
    * cena,
    * brak pachu,
    * opakowanie (duży plus, że jest w sztyfcie i nie trzeba nakładać palcem),
    * od jakiegoś czasu dostępna w każdej drogerii.

Minusów brak!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ochrona przede wszystkim
  • Pomadka jest bardzo wydajna i spełnia swoje zadanie. Używałam jej będąc w Egipcie oraz w górach - sprawdziła się w obu klimatach na 6 ! Przy temperaturach 40+ chroniła moje usta przed oparzeniem, były cały czas miękkie, nawilżone i nie schodziła mi skóra. Przy temperaturach ujemnych także spisuje się doskonale. Zawsze schodziła mi skóra i miałam spierzchnięte usta, a teraz nie mam z tym problemu. Jedynie trzeba regularnie jej używać.

Chcesz pochwalić Coco_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNA NA ZIMĘ!
  • Pomadka idealna na zimę!
    Odkąd zaczęłam ją stosować przed wyjściem i na noc moje problemy ze spękanymi i suchymi wargami ustały.

+ działanie
    + zapach
    + konsystencja
    +opakowanie
    +wydajność
    +cena (w stosunku do jakości 10 zł to nie majątek)

Żadnych minusów nie znalazłam

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić blackithilien za czytelną i pomocną recenzję?
  • OJ NIE
  • Kupiłam tą pomadkę ze względu na dobrą renomę firmy Neutrogena. Większość produktów przeznaczonych jest dla cery suchej i ma na celu wysoki stopień nawilżenia. Niestety po całym dniu używania tego produktu moje usta są w słabym stanie, są suchsze niż zwykle (kiedy używam innej pomadki) i widać na nich suche skórki. Po za tym produkt utrzymuje się na ustach bardzo krótko, od razu wsiąka, a wcale nie nawilża Niestety nie mogę dać pozytywnej opinii.

+opakowanie
    +/- cena
    -DZIAŁANIE

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madzia139 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważam, że jest idealna.
  • Kupiłam ją pod koniec września, kiedy moje usta najbardziej potrzebowały ratunku. Oczywiście, na początku nie byłam pewna, czy będzie ona dobra. Ale jednak skusiłam się Nie żałuję.

+ Dobra cena.
    + Przepiękny zapach.
    + Przyjemna "maź" na ustach.
    + Wygodne opakowanie.
    + Łatwodostępna.

- Trzeba sporo warstwy nałożyć.
    - Niezbyt szybki efekt.

Podsumowując, polecam każdej wizażystce tą pomadkę

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania.

Chcesz pochwalić lemonblossom za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można wypróbować
  • -zbiera się na ustach,
    -tworzy czasami białą warstwę,
    -zapach wazeliny a nie maliny niestety
    -bardzo tłusta

Nie jest zła, ale rewelacji nie ma. Używam jej tylko zimą, w największe mrozy, bo latem nie ma z niej zupełnego pożytku.
    Nadal szukam idealnej szminki ochronnej.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić caitlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest alkohol, jestem na nie !
  • Produkt kupiłam po dłuższym zapoznaniu się z półką, na której leżała cała masa pomadek. I niestety, jak zawsze starannie czytam składy produktów, tak teraz umknął mi gdzieś z etykiety alkohol, który zawarty się w tym produkcie. No, ale produkt zakupiony, to trzeba zużyć. I zużyłam. Produkt w ogóle mnie nie powalił. Nawilżenie marne, zapach też. Produkt, ogólnie, nie powala. A szkoda, bo zawsze myślałam, że marka neutrogena jest prestiżowa. No, ale cóż... Ludzie są omylni Podsumowując, nie zakupię tego produktu ponownie i mam nauczkę, aby jeszcze dokładniej czytać składy na przyszłość. Chociaż nie wiem, czy jeszcze się tak da

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Milusia_Elunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna pomadka
  • Wcześniej już znałam ją od przyjaciółek, w końcu kupiłam w promocji za około 8zł.
    + Fajna pomadka, uważam, że przy codziennym stosowaniu na mieście dobrze nawilża i chroni usta.
    + Ma delikatny neutralny zapach, mi nawet odpowiada.
    + Jest dość wydajna.
    - Lekkim minusem jest mechanizm wysuwania jej, trochę się tnie, Nivejki mają lepszy pod tym względem (no i te zapachy...)

Używam tego produktu od: niecały tydzień

Chcesz pochwalić gachelet za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekiwałam lepszych efektow
  • Pomadka złego smaku ani zapachu nie ma, lecz po czasie mnie po prostu drażni i stała się pomadką na "dni gorsze" bez specjalnych okazji i łażenie po domu.
    Nie poprawia kondycji skóry ust, są chwile, że tylko będąc w domu, nawet ją wysusza. O czymś to świadczy.
    Nie zostawia żadnych nieestetycznych smug na ustach, po nałożeniu rozprowadza się równomiernie, nie pozostawia śladów na zagięciach.
    Dla ust mało wymagających się sprawdzi, o ile zapach będzie odpowiadał.
    Trochę za drogo, no ale płacimy za mareczkę...

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra ale nie najlepsza
  • +ładnie pachnie
    +niska cena w porównaniu z wydajnością
    +nawilża umiarkowanie, ale przy systematycznym stosowaniu

-czasami bieli, szczególnie po wykonaniu makijażu
    twarzy
    -jest gorsza od zwykłego sztyftu Neutrogeny
    Używam tego produktu od: rokI
    lość zużytych opakowań: 1 pomadka

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • wpadka po uszy
  • produkt nie ma sobie równych, najlepszy, nawilża,starcza na długo,zapach rewelacyjny, az boje sie kupowac balsam z tej serii, bo pewnie wpadne znowu.
    polecam, ja uzywam juz od 4miesięcy, na noc razem z innymi produktami do stóp i rąk tej firmy. W szafie mam zapas 2 sztuk z promocji.
    Używam tego produktu od: 4miesiaceIlość zużytych opakowań: 3-4 całe

Chcesz pochwalić alegoria26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Rewelacji nie ma, bo na efekt trzeba dość długo czekać (bardzo suche usta - ok. 6 dni) ale jest dobra. Nie klei się, jest wydajna, tania, łatwo dostępna, nie bieli ust. Minusami natomiast są : struktura, (bowiem łamie się mimo delikatnego używania) i skład (nie ma maliny nordyckiej, nie ma nawet ekstraktu, a tylko jej zapach)

Ilość zużytych opakowań: 1, 4,8g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marriemara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na zimę idealny
  • Używałam kiedyś zwykłej Neutrogeny, którą bardzo polubiłam i postanowiła tym razem skusić się na jej młodszą koleżankę z maliną nordycką. Jak i zwykła Neutrogena działa bardzo fajnie, nawilża, natłuszcza i bardzo pomogła moim ustom w tym ciężkim dla nich okresie jakim jest zima. Mam wtedy popękane, spierzchnięte i obolałe usta a ona bardzo dobrze sobie z nimi radzi, po kilku dniach używania na mrozy oraz na noc grubszą warstwę usta bardzo ładnie wyglądały, nie bolały i miały naturalny różowy kolor a nie wściekły czerwony jak przedtem.

Jest bardzo wydajna bo przy intensywnym jej używanie przez całą zimę, zużyłam trochę ponad połowę sztyftu. Jednak letnią porą czy nawet wiosną ta pomadka raczej nie nadaje się do używania. Zostawia tłusty film na ustach który w ciepłe dni może bardzo przeszkadzać. Ja latem używam wiśniowej Nivea, którą późną jesienią zamienię znowu na tą Neutrogenę.

Co do zapachu pomadki to akurat mi on bardzo pod pasował, choć zdaję sobie sprawę z tego, że niektórym ten zapach może przeszkadzać, gdyż do najbardziej naturalnych on nie należy...

Odejmuję pół gwiazdki za to, że w połowie opakowania sztyft się zaciął i mam problemy w wydobyciem pomadki ze środka. I, żeby sztyft się wysunął muszę się najpierw nieźle nakręcić plastikową podstawą pomadki.

Używam tego produktu od: zeszłej zimy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Chcesz pochwalić Agunieczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłaby niezła, gdyby się nie połamała po dwóch dniach...
  • Nie nacieszyłam się za długo tym sztyftem. Po dwóch dniach się złamała, wypadła z opakowania i nie była zdatna do użytkowania, co uważam za porażkę na całej linii.

Zapach sklasyfikowałabym jako różany - jednym irytował, innym się bardzo podobał. Mnie był on obojętny, ale maliny nordyckiej (ani żadnej innej) w ogóle nie przypominał.

Działanie jego trudno mi ocenić, ale po dwóch dobach mogę stwierdzić, że nie nawilożał a tylko stwarzał barierę ochronną przed mrozami.

Używam tego produktu od: zima 2012

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na ekstremalne mrozy
  • Kupiłam ten sztyft zeszłej zimy na promocji w R.
    \nPlusy:
    \n-obłędnie pachnie moroszką (wizytówka Skandynawii)
    \n- bezbarwny
    \n- doskonały na mrozy zamiast wazeliny - długo nie schodzi
    \n
    \nMinusy:
    \n- zbiera się na ustach - na moich ekstra wysuszonych wyglądało to okropnie - dlatego też radzę najpierw potraktować je czymś mocno nawilżającym
    \n- twarda konsystencja sztyftu - trzeba się trochę nasmarować żeby nałożyć warstwę;
    \n- po aplikacji miałam wrażenie jakbym najadła się wazeliny;
    \n
    \nJednak to nie jest to, ale ogromny plus za moroszkę.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wilianna_sama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Genialny produkt! Moja pomadka w sumie już mi się skończyła i będę testowała inne, ale do tej na pewno kiedyś wrócę! Pięknie pachnie i dobrze nawilża usta. Nie klei się! Czego chcieć więcej

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Perfekcj0nistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa!
  • Mój absolutny hit i ulubiony kosmetyk z tej serii! Doskonale odżywia usta, likwiduje suche skórki, które są moim częstym problemem.
    Najczęściej stosowałam go na noc, wtedy po przebudzeniu usta były gładkie i bez żadnego zarzutu. Świetnie sprawdzał się także w zimie, usta nawet po długim przebywaniu na mrozie nie był spierzchnięte. Bardzo polecam ten sztyft dla osób z problemem suchej skóry ust.
    Na pewno sięgnę po niego ponownie.

Używam tego produktu od: ok. 10 miesięcy

Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam ten sztyft na zimę- zupełnie przez przypadek, gdyż miałam zamiar kupić jego bezzapachowy odpowiednik.
    Sztyfcik pachnie obłędnie, jak malinowa Mamba (nawiasem mówiąc, moja ulubiona ), jednakże pod względem pielęgnacyjnym, bezzapachowy brat o wiele go przewyższa.

+dostępność
    +wygodne, solidne opakowanko
    +wydajny
    +chroni przed zimnem

- nie zauważyłam długotrwałej pielęgnacji- po odstawieniu wszystko wróciło do normy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DarkTemptation za czytelną i pomocną recenzję?