Neutrogena, Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Zgłoszony przez ana_2213

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła produktu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze. Usta staną się miękkie i odżywione dzień po dniu. Sposób użycia: stosować wg potrzeb dla optymalnej ochrony.

Cena: 9zł / 4,8g

• Najlepsza!
  • Najlepsza jakiej używałam, nie zamienię jej na żadną inną. Świetnie nawilża i pielęgnuje, długo się utrzymuje, działa praktycznie natychmiastowo i długotrwale. Twarda, nie rozlewa się, nie klei, nakładam dokładnie tyle ile potrzebuję. Jak na produkt takiej jakości cena wcale ne jest za wysoka, zwłaszcza ze wystarcza mi na ok. 9 miesięcy. Sprawdza się w lecie i w zimie. Jedynym minusem może być zapach, do którego się już przyzwyczaiłam, choć z początku mnie drażnił.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SoneaE za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• fajna
  • Dostałam ją jako prezent gwiazdkowy , używałam jej systematycznie , codziennie , moje usta zimą są strasznie wymagające , pomadka sobie poradziła
    - nawilża
    - ładnie pachnie
    - w sumie to wydajna
    Zimą spisuje się Została mi jeszcze końcówka :P

Używam tego produktu od: styczeń
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec numer 2 po carmexie: )
  • Nawilża, regeneruje, trochę droga ale poroenywalnie jak carmex, nie mniej jednak jest troszkę gorsza, ale również ją bardzo lubię i potrafi sobie poradzić z moimi spierzchnietymi ustami i ranami na nich bo lubię przygryzac polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszaaa
  • Chyba najlepsza pomadka ,jaką dotychczas miałam. Naprawdę regeneruje usta i chroni je przed wysuszeniem,a dodatkowo pięknie pachnie.Usta są nawilżone, miękkie i lekko błyszczą ( kolejny plus,bo nie lubię pomadek dających kolor ). Mały minus za dostępność ,bo nie mogę jej nigdzie znaleźć, od kiedy kupiłam pierwsze opakowanie. I jeszcze cena- prawie 11 zł to trochę jednak za dużo,

Ilość zużytych opakowań: 1- mogłoby być więcej,ale nie widzę w żadnym sklepie

Chcesz pochwalić karolciaaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Mmm świetna!
  • Bardzo dobra pomadka- regeneruje usta, nawilża i cudownie zmiękcza wargi. Aplikacja jest przyjemnością, bo Neutrogena pięknie pachnie i pozostawia na ustach ochronną powłokę, która koi usta. Nawilżenie jest długotrwałe. To zdecydowanie jednak z moich ulubionych pomadek.
    Opakowanie jest klasyczne, raczej porządne i trwałe. Cena za taką pomadkę bardzo ok!

Minus jest jeden, ale to może ja trafiłam na "rozgrzaną" sztukę. Konsystencja była dość miękka, przez co trzeba było bardzo uważać przy aplikacji, inaczej dość sporo zostawało na ustach. Sprawdzę czy tak jest z każdą, bo z pewnością kupię ponownie.

Używam tego produktu od: początku stycznia

Chcesz pochwalić Keara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Zazwyczaj szminki ochronne kojarzą mi się z tym, że jeśli się mocniej naciśnie, to się wgniecie, a ja lubię się wyżyć sztyftem na ustach i nałożyć dużo kosmetyku. Ten sztyft jest całkiem twardy, ale gdy przykładam go do ust idealnie wypełnia popękane, szorstkie miejsca na ustach spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Nie potrafię dokładnie powiedzieć po jakim czasie stają się nawilżone ale dzieje się to stosunkowo szybko. Używam tej szminki często i daje mi ulgę podczas wiatrów ze śniegiem. Zapach na początku mnie odstraszał, bo kojarzył mi się z dzieciństwem, ale teraz nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Używam tego produktu od: miesiąca, czy dwóch
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego, 1/3 szminki zniknęła

Chcesz pochwalić veronikes za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezła
  • Niestety jestem bardzo niesystematyczna w pielęgnacji ust; w efekcie są one często spierzchnięte i wysuszone. Co jakiś czas postanawiam sobie zadbać o nie regularnie, kupuję wtedy w drogerii jakieś kuszące cacko, po czym wrzucam je do torebki i zapominam..
    Tymczasem pomadkę neutrogeny zużyłam już do połowy! jestem z siebie naprawdę dumna, a do tego myślę, że coś w niej musi być, skoro udało jej się to, co nie udało się poprzedniczkom - zostac ze mną na dłużej.
    Jest dość zbita w konsystencji - to jej pierwszy plus, bo nie lubię pomadek rozpływających się w cieple.
    Drugi plus to brak lepienia, świecenia się, klejenia. Pomadka wygląda i zachowuje się neutralnie. Nie lepią się do niej włosy na wietrze, to mega zaleta!
    No i najważniejsze - przy jej regularnym stosowaniu usta są zadbane, nawilżone, nie pękają. Nadaje się i latem, i teraz na mrozy.
    Zaletą jest też mocne opakowanie. Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że w tego typu sztyftach szybko pęka nasadka i wtedy wszystko rozwala się po całej torebce. Pomadka Neutrogeny spadła mi na beton z kilkunastometrowej wysokości i NIC JEJ SIĘ NIE STAŁO (nie pytajcie, jak do tego doszło :P). Jestem pod wrażeniem.
    Jakieś wady? Chyba tylko zapach, który jest taki trochę słodko-męczący, całe szczęście że nie jest zbyt intensywny i szybko się ulatnia.
    Ale tak ogólnie to polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aboutblank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim wymaganiom sprostała
  • Od niedawna stosuję różnego rodzaju pomadki ochronne i nawilżające do ust. Moje wymagania nie są wielkie, bo chcę tylko mieć nawilżone usta, bez sztucznego połysku i drobinek. Od kiedy pracuję w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu moje usta są wysuszone na wiór. Poprzednie pomadki się nie sprawdziły. Neutrogenę kupiłam na promocji w Rossmanie. Użyłam jej od razu. Pierwsze wrażenie: o matko jaki szajs, mocno zbita konsystencja...., ale:
    +dobrze i długotrwale nawilża
    +wbrew pozorom bardzo fajnie, że ma taką konsystencję, bo nie pozostawia nadmiaru ochronnej warstwy
    +przyjemny zapach
    + dość solidne opakowanie
    +/- cena, jeśli w promocji (7zł) to ok, ale bez promocji (12zł) za dużo- chociaż za taki kosmetyk warto

Myślę, że od teraz będę używała tylko tej pomadki. Polecam ją gorąco

Używam tego produktu od: W trakcie testowania

Chcesz pochwalić Mimiska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na tak!
  • Zabawna historia z tą pomadką. Byłam w słowackim DM i tak sobie stałam przy koszyczku z przeceną. Patrzę a tam wyłania się ta pomadka. Patrzę a tam wszystko po polsku napisane aż uśmiech na moich ustach się pojawił i chyba z poczucia patriotyzmu wpadła wtedy do mojego koszyka. Pomadka jest całkiem niezła!!!!

Zalety:
    - dostpność
    - cena
    - ładne, solidne opakowanie
    - bardzo ładnie pachnie i nie zostawia niedobrego posmaku w ustach
    - jest bardzo wydajna - używam jej od ponad miesiąca i zużyłam zaledwie 1/5
    - ma dość zbitą konsystencję, ale bardzo łatwo ją się aplikuje na usta
    - dobrze odżywia, nawilża i pielęgnuje usta
    - zostawiona grubą warstwą na noc świetnie radzi sobie ze spierzchnięciami i wysuszonymi wargami
    - dobrze chroni usta od wiatru i mrozu
    - nie wysusza ust ani nie uczula

Minusy:
    brak

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna!
  • Do tej pory bylam wierna fanka Carmex'u ale z czasem wszystko brzydnie i w mysl zasady co za duzo, to niezdrowo, postanowilam zmienic balsam do ust wraz z nadchodzaca zima. Stojac przed balsamami/sloiczkami/sztyftami w Rossmannie moje oko padlo na Neutrogene. Mialam kiedys jakis krem do rak (chyba z malina wlasnie) i daaaawno temu balsam do ust klasyczny - w pamieci mialam nijaki zapach i posmak oraz brak dzialania na jakie liczylam. Dlatego tez sama siebie zdziwilam gdy ten balsam do koszyka wsadzilam (hej! ) A oto i podsmuowanie:

Plusy:
    + dzialanie - wygladza i regeneruje usta
    + zapach - delikatny ale wyczuwalny - jakas malinka (norweska)
    + sztyft zamyka sie na mocne klik, opakowanie przyjemne dla oka
    + dostepna
    +cena ok
    +wydajna
    + wydaje mi sie,ze nie bedzie uzalezniac ust jak Carmex

Minusy:
    - w sumie to... brak Hitu jeszzce nie dalam ale pozyjemy, zobaczymy - szansa jest

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić BabyParis za czytelną i pomocną recenzję?