Neutrogena, Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Zgłoszony przez ana_2213

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła produktu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze. Usta staną się miękkie i odżywione dzień po dniu. Sposób użycia: stosować wg potrzeb dla optymalnej ochrony.

Cena: 9zł / 4,8g

• całkiem niezła
  • Niestety jestem bardzo niesystematyczna w pielęgnacji ust; w efekcie są one często spierzchnięte i wysuszone. Co jakiś czas postanawiam sobie zadbać o nie regularnie, kupuję wtedy w drogerii jakieś kuszące cacko, po czym wrzucam je do torebki i zapominam..
    Tymczasem pomadkę neutrogeny zużyłam już do połowy! jestem z siebie naprawdę dumna, a do tego myślę, że coś w niej musi być, skoro udało jej się to, co nie udało się poprzedniczkom - zostac ze mną na dłużej.
    Jest dość zbita w konsystencji - to jej pierwszy plus, bo nie lubię pomadek rozpływających się w cieple.
    Drugi plus to brak lepienia, świecenia się, klejenia. Pomadka wygląda i zachowuje się neutralnie. Nie lepią się do niej włosy na wietrze, to mega zaleta!
    No i najważniejsze - przy jej regularnym stosowaniu usta są zadbane, nawilżone, nie pękają. Nadaje się i latem, i teraz na mrozy.
    Zaletą jest też mocne opakowanie. Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że w tego typu sztyftach szybko pęka nasadka i wtedy wszystko rozwala się po całej torebce. Pomadka Neutrogeny spadła mi na beton z kilkunastometrowej wysokości i NIC JEJ SIĘ NIE STAŁO (nie pytajcie, jak do tego doszło :P). Jestem pod wrażeniem.
    Jakieś wady? Chyba tylko zapach, który jest taki trochę słodko-męczący, całe szczęście że nie jest zbyt intensywny i szybko się ulatnia.
    Ale tak ogólnie to polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aboutblank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim wymaganiom sprostała
  • Od niedawna stosuję różnego rodzaju pomadki ochronne i nawilżające do ust. Moje wymagania nie są wielkie, bo chcę tylko mieć nawilżone usta, bez sztucznego połysku i drobinek. Od kiedy pracuję w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu moje usta są wysuszone na wiór. Poprzednie pomadki się nie sprawdziły. Neutrogenę kupiłam na promocji w Rossmanie. Użyłam jej od razu. Pierwsze wrażenie: o matko jaki szajs, mocno zbita konsystencja...., ale:
    +dobrze i długotrwale nawilża
    +wbrew pozorom bardzo fajnie, że ma taką konsystencję, bo nie pozostawia nadmiaru ochronnej warstwy
    +przyjemny zapach
    + dość solidne opakowanie
    +/- cena, jeśli w promocji (7zł) to ok, ale bez promocji (12zł) za dużo- chociaż za taki kosmetyk warto

Myślę, że od teraz będę używała tylko tej pomadki. Polecam ją gorąco

Używam tego produktu od: W trakcie testowania

Chcesz pochwalić Mimiska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na tak!
  • Zabawna historia z tą pomadką. Byłam w słowackim DM i tak sobie stałam przy koszyczku z przeceną. Patrzę a tam wyłania się ta pomadka. Patrzę a tam wszystko po polsku napisane aż uśmiech na moich ustach się pojawił i chyba z poczucia patriotyzmu wpadła wtedy do mojego koszyka. Pomadka jest całkiem niezła!!!!

Zalety:
    - dostpność
    - cena
    - ładne, solidne opakowanie
    - bardzo ładnie pachnie i nie zostawia niedobrego posmaku w ustach
    - jest bardzo wydajna - używam jej od ponad miesiąca i zużyłam zaledwie 1/5
    - ma dość zbitą konsystencję, ale bardzo łatwo ją się aplikuje na usta
    - dobrze odżywia, nawilża i pielęgnuje usta
    - zostawiona grubą warstwą na noc świetnie radzi sobie ze spierzchnięciami i wysuszonymi wargami
    - dobrze chroni usta od wiatru i mrozu
    - nie wysusza ust ani nie uczula

Minusy:
    brak

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna!
  • Do tej pory bylam wierna fanka Carmex'u ale z czasem wszystko brzydnie i w mysl zasady co za duzo, to niezdrowo, postanowilam zmienic balsam do ust wraz z nadchodzaca zima. Stojac przed balsamami/sloiczkami/sztyftami w Rossmannie moje oko padlo na Neutrogene. Mialam kiedys jakis krem do rak (chyba z malina wlasnie) i daaaawno temu balsam do ust klasyczny - w pamieci mialam nijaki zapach i posmak oraz brak dzialania na jakie liczylam. Dlatego tez sama siebie zdziwilam gdy ten balsam do koszyka wsadzilam (hej! ) A oto i podsmuowanie:

Plusy:
    + dzialanie - wygladza i regeneruje usta
    + zapach - delikatny ale wyczuwalny - jakas malinka (norweska)
    + sztyft zamyka sie na mocne klik, opakowanie przyjemne dla oka
    + dostepna
    +cena ok
    +wydajna
    + wydaje mi sie,ze nie bedzie uzalezniac ust jak Carmex

Minusy:
    - w sumie to... brak Hitu jeszzce nie dalam ale pozyjemy, zobaczymy - szansa jest

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić BabyParis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie idealny...
  • Zawsze byłam wierna dwóm markom pomadek twierdząc, że całkiem dobrze sobie radzą z moim bardzo suchymi ustami...
    Zmieniłam zdanie od kiedy uzywam tego sztyftu.
    Moim problemem jest bardzo sucha skóra ust, ciągle pojawiają się przesuszone skórki i popękania... Bolsene.

Ta pomadka w ciągu dwóch tygodni sprawiła, że moje usta są nawilżone, aksamitne, miękkie i nie pekają!

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdziła się
  • Używałam jej w lecie i nie poradziła sobie z moimi skórkami na ustach, a nawet bardziej je przesuszała. Sztyft szybko mi się zaczął łamać, więc aplikacja trochę mnie denerwowała, gdy sztyft wykrzywiał się we wszystkie strony, a dodatkowo zostawiał za duże warstwy białej wazeliny.
    Zapach też niestety trochę mnie irytował.

Używam tego produktu od: od 1 miesiąca

Chcesz pochwalić anusia 77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna <3
  • Zawsze kupowałam normalną pomadkę nawilżającą firmy Nivea, jednak pewnego dnia trafiłam na promocję i skusiłam się na Neutrogenę z maliną nordycką - i co mogę powiedzieć - nie żałuję!

Odkąd jej używam moje usta nigdy nie przypominają ust przysłowiowej ciotki czyli nigdy nie są spierzchnięte - są idealnie nawilżone, gładkie. Efekt ten uzyskałam po około 3 tygodni od czasu kiedy zaczęłam ją aplikować

Dużym plusem jest jej wydajność

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Agnieszka090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Bardzo długo szukałam czegoś takiego jak ten sztyft.
    Przebyłam drogę przez mękę ze spękanymi ustami i w końcu znalazłam!

Cena dość wysoka, jednak warto.

+ super nawilża
    + efekt nawilżenia trzyma długo (całą noc spokojnie)
    +wydajna
    + ładne opakowanie
    + bezbarwna
    + nie zostawia nieprzyjemnego posmaku
    + ładnie pachnie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić MargeryTyrell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna dla suchych i spękanych ust !
  • Kupiłam tę pomadkę zachęcona w TV reklamami Neutrogeny (nie pomadki, ale bodajże kremów do rąk - krem sprawdził się super, więc tym samym kierowałam się kupując pomadkę). Zdecydowanie się nie zawiodłam, pomadka jest świetna !

Plusy:
    + NAWILŻENIE odpowiednie dla moich suchych ust,
    + długo się utrzymuje,
    + jest wydajna,
    + ładnie pachnie,
    + chroni usta i jest dla nich ukojeniem

Jedynym minusem troszkę jest cena, kupiłam akurat za 10-12zł, więc niezbyt cena promocyjna, ale w sumie warta

Właśnie zamierzam kupić następną, bo jedna już za mną

Używam tego produktu od: od 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Alexis07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie.
  • Zachęcona zwykłą pomadką Neutrogeny sięgnęłam zimą po ten sztyft. Trochę się zawiodłam, chociaż pomadka niewątpliwie ma swoje plusy.

+nawilża - jest dość treściwa
    +długo utrzymuje się na ustach
    +dość wydajna
    +zapach
    +nadaje delikatny połysk

+/-cena - mimo wszystko szału nie ma
    +/-opakowanie - może pęknąć

-konsystencja- bardzo gęsta i twarda, nie lubię takich. Zimą ciężko rozprowadzić kosmetyk na ustach
    -pozostawia na ustach tłustą warstwę, która mnie osobiście irytuje

Nie kupię ponownie, ale może Wasze usta uratuje

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące

Chcesz pochwalić Higurashi za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij